Reklama

čtvrtek 14. července 2016

Naštvaný Putin k západním novinářům: „Svět se řítí k válce a vy šíříte jen samé lži. Jak to můžete nechápat?“

Jan Petrák
14. 7. 2016 Šifra

Prezident Ruské federace Vladimir Putin se skutečně „odvázal“, když se při Mezinárodním ekonomickém fóru v Petrohradě před necelým měsícem rozpovídal o dle jeho slov neexistující íránské hrozbě či protiraketových systémech NATO v Evropě. Oproti zvyklostem na Západě nenáviděný politik, který se obvykle ve vyjadřování drží zpět a nenechává se vyprovokovat, tentokrát pro svoji řeč zvolil zcela osobní ráz a přidal do ní i velký důraz. 
Mluvil totiž k západním novinářům, kteří mají ve zvyku o spoustě důležitých věcí neinformovat. Na videu, které můžete zhlédnout výše, je Putin znatelně rozčilený a žurnalisty varuje, že se z velké míry právě kvůli jejich mizerné práci svět řítí ke světové válce.

Vladimir Putin se ostře opřel do přísedících novinářů s tím, že jen slepě opakují lži a dezinformují ohledně protiraketového systému ve východní Evropě. Poukazuje přitom, že od doby íránské jaderné dohody už bylo odhaleno, že hrozba z Íránu není pravým záměrem výstavby protiraketových štítů.

Putin dále tvrdí, že raketová technologie Spojených států se neustále vyvíjí a rakety ze zmíněného systému budou schopny do pár let proniknout do území 1000 kilometrů vzdáleného, časem dokonce i dále. To bude mít za následek ohrožení jaderného potenciálu Ruska, a tedy, jak prezident vysvětluje, rozhodující nerovnováhu mezi Ruskem a USA.

„Íránská hrozba neexistuje, ale raketový obranný štít NATO se v Evropě buduje. To dokazuje naše obavy, když jsme se domnívali, že toto není opravdový důvod a nebylo s námi jednáno na rovinu. Pořád se odkazovali na tu íránskou hrozbu, aby ospravedlnili tento systém. Zase nám lhali. Systém nyní funguje a nakládají ho raketami. Jak byste měli vědět, tyto rakety se vkládají do kapslí, které se používají v dalekonosném raketovém systému Tomahawk. Ty jsou naložené raketami, které proniknou do teritorií ve vzdálenosti 500 km. Ale my víme, že technologie se rozvíjí, a dokonce víme, ve který rok budou USA schopny nasadit rakety s doletem 1000 km, a pak ještě dále. A od toho momentu začnou přímo ohrožovat ruský jaderný potenciál.“


Pustil se do emotivního projevu přímo k novinářům s tím, že jen napomáhají a urychlují cestu nebezpečným směrem, který vede do bodu, kdy bude další světová válka nevyhnutelná. Z jeho slov je cítit, že nepřímo apeluje na žurnalisty, kteří v zájmu svých chlebodárců mystifikují veřejnost na celém světě, aby v sobě objevili aspoň kouska cti a konečně pochopili, že je situace ve světě opravdu alarmující a měli by se k ní postavit čelem, protože jestli to tak půjde dál, žádný svět za chvíli nemusí být.

„Rok co rok víme, co se stane, a oni vědí, že to víme. Jen vám pořád lžou, a vy tomu věříte, a pak to šíříte mezi obyvatele svých zemí. Vy zřejmě necítíte to bezprostřední nebezpečí – a to je to, co mě děsí. Jak můžete nerozumět tomu, že je svět zatahován směrem, ze kterého není úniku? A během toho předstírat, že se nic neděje? Já už nevím, jak vám to vysvětlit.“


To bude asi dost marná práce. Vysvětlovat už by ale měla začít především západní mainstreamová média. Protože neinformovat o velmi silných a důležitých slovech hlavy největšího státu světa, ať už k ní má kdo vztah jakýkoli, o tom, že hrozí na planetě třetí světová a ke všemu jaderná válka, to už chce opravdu velkou profesionální a morální pružnost.Zdroj: http://russia-insider.com/en/politics/putin-loses-it-journalists-i-dont-know-how-get-through-you-people/ri15456

72 komentářů :

 1. TY presstitutky a presstituti mainstreamoví nemají nic, co by jimumožnilo chovat se čestně, cokoli riskovat. Pro třicet stříbrných by prodali vlastní matku. Je třeba si je pamatovat. Darebáky.

  OdpovědětVymazat
 2. V kongresu to zbrojařská lobby shodí se stolu, kapři si rybník nevypustí. US army je privátně vyzbrojovanou organizací. Drogový baroni jsou proti zbrojařům trhovci se zeleninou.

  OdpovědětVymazat
 3. Novinářští žoldáci jsou stejní psychopati jako jejich pasáci. Těm nemá cenu něco říkat a nějak na ně apelovat, oni jsou přesvědčeni, že nad ně není (to je typický yenkýský rasizmus) a že zločinci z Bilderberg Group se o ně postarají, takže přežijí válku ve zdraví. Jenže to se mýlí - bilderberští superpsychopati se na ně vykašlou.

  OdpovědětVymazat
 4. A jak to vidí firma ANO?!
  U voleb si vzpomeňte, co říká Kriminálka Anděl.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rusko-je-velmi-nepredvidatelne-A-to-jsem-jeste-rekl-slusne-zhodnotil-ministr-Stropnicky-444765

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stropnický: „Tady skutečně nikdo neharaší zbraněmi vůči Ruské federaci, ..... "
   Slova našeho ministra obrany. Byl by to vtip století, kdyby to nevedlo k třetí světové.
   Tak to je to naše slavné ANO, nše vláda, naše koalice, náš parlament. Sebevrazi, našivrazi. A pozor, budou volby. Děda.

   Vymazat
  2. ale vždyť ten stropnický má pravdu: Rusko je naprosto nepředvcídatelný partner - a proto žádné přirozené partnery ani nemůže najít.
   S Ruske,m nikdo nechce mít nic společného - a to docela chápu.
   Stačí jen ta Ukrajina - docela všechno fungovalo a najednou konec, Putinovi blesklo v hlavě a je konec družby minimálně na 2 generace.

   Vymazat
  3. 16:34 - si vem - ti se nikdy nezměnej! Si čet jejich popis od Dostojevskýho nebo Nerudy? Sem sem to už ickrát dával. Přesně to na ně sedí jak hrnec na prdel! Ty když denně neokradou gojce tak maj ztracenej den, hele! Arijec by tohle vůbec nenabíd, takovou prasárnu Slovanům a kdyby jo, tak hned na první náznak nespokojenosti by to stáh s tím že "no co - zkusti jsem to musel, no ... a se srdcem na dlani by šel s pravdou ven: koukněte, časy kdy na každýho z nás na Západě dřela jedna indická sběračka čaje, jeden čínskej kuli či negerskej sběrač bavlny jsou ty tam a my už dneska přežíváme jen z podstty a licencí. No a z toho voč voloupíme vás, páč potřebujem někde udat ty naše šunty a nechat si vyrobit lacině komponenty ve vašich montovnách, no. A když to nepude, tak na to přidružování teda serem, ale pak nám zkrachuje náš sociální systém a dopadnem jak předpovídal pro ten případ Céca Rhodesů! Bude vobčanská válka v celý Evropě a to smete i výs, proto nás radši nechtě si vohřát polívčičku a společně to ňák doklepem, co? A moh bejt mír pro naši generaci, či odklad průseru ...

   Vymazat
 5. Já si ale myslím,že Putin by se měl zbavit svého bludu o dvoupólovosti světa,protože tu je ještě především Čína a začíná se ozývat i Indie,.. jasně,stojí přece na straně Ruska a jsou-budou všichni v SCO (ŠOS),.. ale ještě nelze opominout tu Evropu a myslím jí především EU,která má stejné právo na vlastní vyzbrojení a možnosti jako má Rusko. Tedy včetně třeba zrovna těch hraničních států EU ,kterými jsou třeba zrovna Polsko a Rumunsko. Kaliningradská oblast je plná ruských jaderných raket Iskander s doletem 500 km a na Krymu Rusko staví obrovsky výkonný radar,který dokáže to samé,jako ten v Rumunsku. Putine,dovol abych Ti alespoň virtuálně utrhl tu Tvou nevymáchanou a průhledně prolhanou hubu. Jsi asi nemocný a měl by ses léčit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jejdanánek jejdanánek, pán se rozjel. Dovol mi prosím, abych ti alespoň virtuálně nakopal prdel, co máš na krku. Tak blbej a přesto umíš psát. No, v Čechách je toho hodně k vidění.

   Vymazat
  2. Ti američtí zmrdi by se už konečně po víc,než 70 letech dělání bordelu v Evropě,měli sbalit a vzít sebou takový čuráky,jako jsi ty z 22:46 a konečně táhnout do prdele,tam k nim...co nevidět se jim ten jejich bordel po obletu celé planety vrátí a konečně se tam u sebe budou moci vyřádit.Už se to tam začíná hejbat a půjde to čím dál rychleji....

   Vymazat
  3. 23:39. Už je zachrání jenom mimozemšťané,protože je už proti nim celý svět. Na tom něco je. Nicméně,myslím,že dělali spíše dobro a pro celý svět a navíc si myslím,že bez nich by například a především EU už byla dávno poražena. Třeba zrovna Ruskem. Takže dovolte,budu stát o angažování se USA na obranu EU i v budoucnu,myslím si,že EU je nefunkční-neschopná příliš.

   Vymazat
  4. Takový zmrdy jako jsi ty by opravdu měli střílet.Rád se přihlásím jako vykonavatel.

   Vymazat
  5. 0:02. Děkuji za ochotu podílet se na výkonu,musí to být pro Vás asi těžké,tak ublížit. Myslím,že Vy jste opravdový a odvážný muž,který jen tak něco nekecne.

   Vymazat
  6. pro Anonymní14. července 2016 22:46.
   Zase se objevila na diskusi nejaka zasrana pro-zidovsa loutka.bi - polarni svet je harmonie mezi energiemi,negativni a pozitivni.je to premena tmy svetlem.Je to muz a zena.
   ses unipolarni buzik co nema rad zensky ani lidi.Mluvi s Tebe jen ego a proto nemuzes dualite tela a duse -vedomi ,svedomi ,ducha rozumet. Jses zid ktery unipolarnim nabozenstvim(judaismus,krestanstvi,islam),konzumem,materialismem ,marxismem a feudalismem nici vse co se vyvyji prirodne z energii vesmiru.Takovato zhoubna satanisticka ideologie ktera jen tezi energii z lidi tim ze je zene do utrpeni ,valek ,degenerace,rozpad rodiny a sexualni device si nepreje nas zivot ale zhoubu ,sveta-planetu vydrancovat zvlaste vysoce energeticke zlato a diamanty ..na tomto se negativni lide prizivuji protoze sami nedokazou v sobe pocitit pozitivni energii -zivotni energii a sdilet ji dal.ta je neomezena na rozdil od negativni kterou je treba ziskavat destrukci.. takove formy zivota ktere vyvyji unipolarni cinnost jsou hermafroditi? rakovina? pro Tebe jen tedy ceho si zadas . clovek co jedna jako lidsky klon..... bohuzel takovym stvuram budeme brzy celit ve valkach ..ostatne co je EVA? Klon z Adamova zebra( takhle zacalo zidovske pokoleni..klon Eva z Adama- cloveka.. stale spici lidstvo si neuvedomi ani toto ze my nejsme stvoreni stejne jako zide ..byli to oni co kdo byli i krizeni s opicemi ale lide ne. pravda nepoterbuje otroky,manipulatory ,kostely ani falesne proroky.

   Vymazat
  7. MY ! nikoho
   zachraňovat nebudeme
   my se na ně vyséreme !
   UFOun

   Vymazat
  8. A dovol nám,ať si o tobě myslíme,že jsi JEN RETARDOVANÝ HOVADO BEZ MOZKU!!!!

   Vymazat
  9. Obecně všem - třeba to co píše 22:46 není tak jak je tu níže reagováno! Za 1. nepíše NIC O UNIPOLÁRNÍM světě!! Naopak - ho odmítá a to i bi-polární!! Jasně zmiňuje multipolární svět!!! (to pro jeho odpůrce)
   2. pro něj samotného - KDO tu zanechal bi-polární svět který tak napadáš?!??? Rusové? NIKOLIV! Ale USA! Pročpak USA nenásledovaly SSSR po stažení z NDR a nezrušili svý základny v Evropě a nevypadli odsud? Kdyby to byly udělaly, Evropa by nebyla v NATO (mělo zaniknout spolu s VS) a vznikl by pakt kolektivní bezpečnosti. V takovém uspořádání by nemohlo dojít ani k žádný "anexi" Krymu, protože by odpadla hrozba, že si v Sevastopolu zřídí Amíci námořní základnu! Přemejšlej chlape ...

   Vymazat
  10. Osobo z 22:46, pokud ještě nejste přímo vrah, zloděj a bezmozek, jste minimálně jejich stoupenec! Snad budete včas doživotně izolován...!

   Vymazat
  11. Stačit by ti mělo poslouchat všechny ty Merklové, Obamy, Hollandy, Sobotky, Stropnocké, Pavly atd., Jak neustále opakují, že s terorismem se musí bojovat a v rámci toho bojování bombardují rozbili Lybii, Syrii. Afghanistán, ničí státy v Jižní Americe, ale i v Evropě. To samé mají v plánu i v Rusku, dalších asijských zemích. Oni si ten terorizmus snadno vyrobí. A o co se tu snažíš ty? Pomáháš?

   Vymazat
  12. 14.7. 22.46 díky blbům jako jsi ty,to jde všechno do háje.Nerozumíš vůbec ničemu anebo jsi placenej provokatér to asi bude to pravé.Švejka jsme viděli všichni ty hovado.Za chvíli bude i internet kontrolovaný.Patříš pověsit do průvanu za koule hovado blbý.

   Vymazat
 6. Rusko je nepředvídatelné, a proto vždy víte, co od něj můžete očekávat. Amerika je čitelná, a proto nevíte, jestli vám za rok nebude ze vzduchu vylepšovat demokracii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Území Československa bombardovali jedině američani, přitom jaký asi vojenskostrategický význam měla budova radnice na Staroměstském náměstí v Praze, nebo kostel u břehu Vltavy a další historické památky? Před koncem války pak vybombardovali Škodovku v Plzni celou řadu nádraží a fabrik, tak aby způsobili čím nejvíce škod a pozabíjeli čím nejvíce českých a slovenských lidí. A to jsou dnešní naší spojenci? Výspa demokracie? Stát který použil demonstrativně nejhroznější zbraň na světě a pozabíjel stovky tisíc civilistů během několika sekund?

   Vymazat
 7. My tady situaci kritizujem, a naše vláda ji jednoznačně podporuje. Co s tím? Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volit politické strany, které podporují vystoupení z NATO A EU. Vystoupení z područí svazu zločinnosti, tedy amerikazizmu!

   Vymazat
 8. Jenom doufám, že budou mít Rusové dobrou mušku a vypaříme se v prvních minutách. Dívat se na to, jak moji blízcí umírají dlouhé dny a týdny, bez reálné šance jim pomoci, to bych asi nedal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy komunisti jste se meli vyparit uz davno.

   Vymazat
  2. ŘEKL OPILEJ HAVLOIDNÍ POTRAT,JEHOŽ MATKA CHODILA DONÁŠET JEŠTĚ PO ROCE 89!!!!

   Vymazat
  3. Fandím Rusku a p.Putinovi!!! Braňte svou zemi!!! Nikdy v historii jste žádnou válku nezačali, na to jsou jiní experti..., kterým lezem do zadku!

   Vymazat
 9. Koukam, ze se kagebacka svine pekne rozzurila. Nojo, fasisticky zmrd Putin je zvykly na novinare kteri jsou pred nim posrani strachem a kdyz potka lidi z demokratickych medii, dostava chudak psotnicek. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. AJEEE,HAVLOIDNÍ POLOGRAMOTNEJ POTRAT BEZ MOZKU ZA TO VĚČNĚ ZLITEJ JAK ZÁKON KÁŽE NÁM TADY ZASE CINÁ PENTLI!!!!!!

   Vymazat
  2. Takového zmrda ve svém okolí lidé snadno poznají ! A pak se hezky zhoupneš !

   Vymazat
  3. 7:06 - jo a můžeš bejt tak "laskavej" a vyjádřit se, pokud to je názor a ne jen canc opsanej z toho šapiráckýho papírku s tím že "pro dnešek máš vyděláno"?

   Vymazat
  4. Pan anonymni opet prebral svoji denni davku leku a proto mu vyhovuje placat to co tady placa.Pro nej je to nejlepsi mozne reseni. Korporatnim Fasismem by se dala nazvat i rimskokatolicka cirkev.Globalni moc?Italie byla mezi prvnimi zememi kde se elitni sionisticti zide usadili po dobyti a vyhnani z Jeruzalema ..tak proto tam maji tyto NWO systemy uspech. Nemecko - sionisticka vetev narod syonistickych loutek urcenych k rozvratu evropy a vyhlazeni slovanu.inkvizice,pokrestanstovani (nemluvim o Jezisi ale o zidovske pseudo krestanskm nastroji moci) ,fasimus ,nacismus,marxismus ,kapitalismus ,imperialismus ,multikulti ..to vse mohlo vzniknout jen propojenim techto zidovskych veti s jejich loutkami narodu ..italie,nemecka,velke britanie.Sjednoceni vyhnanych 12 klanu Jacoba po tisicich letech -united jack -vyznam a nazev britske vlajky .a ted to mame tady .zide nam zaprisahali zhoubu a neustle na tom pracuji .A Putin? valka je mozna jen kdyz maji zidaci dostatek svych loutek v ruske armade a politice tak aby zkorumpovanci delali rohodnuti v neprospech obcanu a tedy jich vyhladily co mozna nejvice.2.svetova valka?Kdyby byl u moci Trotskyj a ne Stalin uz by sme rusko ani mi davno neexistovali .byla by velkonemecka rise kde by meli sva uzemi i anglicane a polaci . To jsou pravi nepratele.Ne nejaci usmoleni novinari.avsak ti uz dopredu s predstihem hlasi co se jakoze stalo.dnes se da valka zacit jen blabolem v televizi a lidi "nevedomi" se ani nestaraj jestli je to pravda nebo ne .spis se vubec nezajimaj o pravdu.Na agenta kgb si jen tak nekdo neprijde .Desetileti jsou tyto opravdove elity skoleny k tomu aby vedeli jak se maji rozhodovat a jake nasledky jejich rozhodnuti muze mit pro globalni svet.
   euroatlanticka divize globalistu chce mit jeden zmixovany narod ,jedno "nabozesntvi"rozumej zombifikaci ,lidi bez mozku,jeden system a vladnout svetu dokud bude potreba.toto se jim uz povedlo na 3 kontinentech kde vyhladily puvodni obyvatele a zaseli pseudo-krestanstvi.No a euroasijsti globaliste chteji identitu narodu,ruznorodost a spolupraci . kde neni ruznorodost tam neni rozvoj,kreativita a vyvoj ale nastava stagnace,degenerace a zanik.tak asi tak . jewssa a jewnited kingdom je jen loutkove divadlo lidi kteri prosli brainwashingem zednaru a jezuitu .jsou to imigranti ve vlastni zemi co k ni nic neciti ani k lidem a proto se chovaji takto na celem svete.nevi kudy kam ..

   Vymazat
  5. 7:06, kde to žiješ? Ještě asi za totáče a proto ti nedošlo, že se doba změnila a čas kráčí dál.

   Nechceš nás ještě strašit 68, aby jsi lid sešikoval do správného celku?

   A co to máš s těma fašistama - studuj a pochopíš, že v II sv.válce bojovalo Rusko proti fašistickému Německu, které ho napadlo.

   Vymazat
 10. Putin je asi jediný co to má v hlavě v pořádku, protože válka znamená konec, všeho, všech. Nakonec i ti co ji rozpoutají zhynou svou vlastní rukou včetně jejich dětí. Kdo dal těmto zrůdám právo rozhodovat o životě a smrti tohoto světa ? Nikdo.

  OdpovědětVymazat
 11. Všichni, kdo tvoří a podporuji spolek NATO - USA jsou zločinci, vrazi a zloději, kteří hrabou do kapes diktátorských vládnoucích elit světa. Zbrojení a války - největší biznis v dějinách!!!

  OdpovědětVymazat
 12. Bohužel v čele našeho státu,našeho národa stojí jeden z nejslabších ustrašených Srábotků v dějinách!Jsme z toho dost smutný,že Češi jsou takové ukvičené vy.ch-cané dě-v.ky bez cti a samostatnosti!!mohu jen závidět národům,které mají v čele tvrdé frajery se ctí,kteří stojí za tím co řeknou a stojí za národem!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak mi pojď říct do ksichtu ty smejde.

   Vymazat
  2. 16:45 -je Bohouškuu! Si pěně ztvrdnul! Nasaď si ale radši ty brejličky, páč až uvidíš pána kterýmu by si se chtěl "postavit", nebudeš stíhat pelášit:))))))))

   Vymazat
 13. Tak jako mnohokrát v historii, Rusko ubrání svou milovanou vlast se svými tradicemi a přírodním bohatstvím před každým agresorem-zločincem z USA a NATO. Stydím se, že jsme členy vražedného paktu a fandím mírové politice veliké Rusi!!!

  OdpovědětVymazat
 14. A má p.Putin bohužel pravdu.Stačí si např.zapnout čt.Pokud se nějací novináři naopak pokusí o něco takového jako je pravdivá informace,hned jim hrozí žalobami.Je to tedy dle mého názoru hlavně o tom,jestli se někdo bojí o své teplé místečko,nebo mu záleží na tom co národu zdělí.Naše vláda-vláda zaprodaná USA nám pravdu určitě neřekne.Je to tedy na vás,na novinářích.Pokud si opravdu chcete jen chránit svůj vlastní zadek,vybrali jste si špatné povolání a to naní stejné jako prodávat nahnilé ovoce.Tohle se vám i nám šeredně vymstí.

  OdpovědětVymazat
 15. Likvidace Evropy všemi možnými i nemožnými prostředky pod taktovkou bestiální USA úspěšně pokračuje. Hlavní "ministři" Evropy za dolárky prodávají své země, kulturu, tradice diktátorovi! Česko je jen podřadný slouha. Evropská půda je připravována na volnou cestu k okleštění a znovunapadení Ruska. Nenažraná Amerika totiž zkolabuje, pokud neuloupí bohatství celého světa.

  OdpovědětVymazat
 16. Je to všechno jedna banda... vláda, novináři, média... za prachy vše... jen nehorázné lži a vymývání mozků... a obyčejný občas dře za pár korun pro blahobyt elitářů a imigrantů,... americká Brusel spolu s Nato nás žene do pekla,...myslím, že nám už není pomoci, ale Bůh ochraňuj Rusko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, Bůh ochraňuj Rusko a taky ještě trošku i nás.

   Vymazat
 17. Pryč z NATO , pryč EU to je jediná rozumná věc.

  OdpovědětVymazat
 18. Jsem klidný, znovu se semknou Slované a vrátí světu mír v srdcích lidí.Ale bude to chvíli bolet.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kéž byste měl pravdu....

   Vymazat
  2. The Cossacks Ride Over the Danube .pisnicka z youtube......
   mozna mozna lepe neodchazet(do valky na smrt)
   mozna mozna lepe nemilovat (svoji zenu)
   mozna mozna lepe nepoznat jeden druheho
   a ted je cas zapomenout
   .. kozaci jeli za dunaj (misticka reka) ktera symbolizovala prah mezi zivotem a smrti.jednou se do ni ponoris a zapomenes na vse,uz se zpet nevratis.

   cest tem slovanum kteri s hrdosti a se cti umirali za svoji zem,pravdu a svobodu.diky nim tu stale jeste jsme
   bude pravda na svete bude li svoboda!

   Vymazat
 19. Ty jo, tady je to teda slusne vypatlany.

  Par fotecek z Ruska, z centra Moskvy, pitomci. Muzete se tam odstehovat....

  https://www.rt.com/politics/176144-moscow-muslim-mosques-muftis/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O čem to meleš retardovaný tvore? Ty debile, co stále opakuješ tu kreténskou odrhovačku o tom, jak jak se ti druzí mohou odstěhovat, svojí debilitou popuzuješ vystavováním slaboduchosti hloupého živočicha, individua lidského druhu. Přimlouvám se, aby editor každou pitomost vyzývající někoho ke stěhování jinam okamžitě mazal s poznámkou vymazáno pro neúnosnou blbost.

   Vymazat
  2. Nač ty pitomosti mazat? Jen ať každý vidí co tu máme za pitomce. Jediný smysl má reagovat věcně na článek a na ty vydlabance vůbec nereagovat, maximálně jenom stylem, no tak Pepku teď zameč a vyskoč...

   Vymazat
  3. Proč se nejdeš debilokraticky nechat vodbachnout do Fuckingtownu ty zdegenerovanej frustráte Poserplíny?!!!!!

   Vymazat
  4. Koukam, kriplici, ze jsem vam poradne zvednul mandle. Delam to jako zdravotni profylaxi, kdyz se zlucovity vztek vyblije na internetu, tak vam nebude hrozit ani infarkticek a treba ani nebudete muset serezat manzelku. Deti doufam nemate, takovy retardi by se meli vcas klestit.

   Vymazat
  5. 17:02 - Jsi primitiv a máš ideologicky totálně vypláchnutý mozek. A nejsmutnější na tom pro Tebe je, že si to ani neuvědomuješ. Tobě podobní jedinci absolutně nejsou schopni samostaně používat tu věc, které se říká mozek. Každý soudný člověk, co nežere jen mainstream, si už dávno udělal nezávislý obrázek. Porovnáním právě mainstreamu, ostatních médií a faktických akcí té či oné strany. A jelikož nemáš jedinný kloudný argument, zmůžeš se jen a pouze na ubohé, bezduché tlachání...

   Vymazat
  6. Rozklikněte to! není tam opilý ruský mužik válející se na ulici ani nic podobně antirusky pitomýho! Je tam bohužel smutná pravda - Tádžikistán uprostřed Moskvy ... smutný to obraz této doby všude.

   Vymazat
  7. 20:58 - koukam, trumbero, ze ty ses celej tech argumentu plnej a reagujes jak divej, problem akorat ze vubec nevis na co. O mainstreamu nic nepisu, ukazal jsem jenom, jak je muslimaka zamorenej stred Moskvy. A vzhledem k tomu, jak v Rusku bily chlastaj, tak jim demograficka katastrofa hrozi jeste driv nez v Cmoudofrancii.
   Kdyz bude cena ropy jeste chvili takhle nizko, tak uz Putinovi nezbude moc penez na uplaceni superbandity Kadyrova, kterej (zatim) za nej dela na Kavkaze "muslimsky" poradek. Az prasule dojdou, tak mu Kavkaz stacit nebude, nastane vyvoz bordelu jako na Dubrovce nebo v Beslanu.

   Vymazat
  8. 21:36 - bohužel je to tak. To není žádná prdel! Jeho Blahorodí Igor Ivanyč a jiní vlastenci na to upozorňují už dávno, ale hluší neslyší, ani tu - https://new.vk.com/sotnya_88

   Vymazat
 20. Jediná země světa - Rusko ( vyjma Číny) odmítá skákat jak emerický agresor píská!
  Kdo dal mandát USA a NATO napadat,rozvracet,ničit,vraždit,loupit po celém světě????

  OdpovědětVymazat
 21. USA se musejí bránit !!!
  Rusko má přeci u hranic s USA v Kanadě 79 základen s jadernými raketami.
  V Mexiku jich má 60.
  Rusko chce USA anektovat, to každý inteligentní člověk ví.
  Joe Prkno.

  OdpovědětVymazat
 22. vlast tě (7:06) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětVymazat
 23. kdepak chodi p.Stropnicky naty moudra?zda se,je je to odbornik k pohledani...kuci cesti absolvuji jeden samit NATO a uz rinci zbranemi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. dyť to je jen další Švejk
   a ještě ho hraje na nic

   Vymazat
 24. Všem zastáncům a příznivcům dalšího našeho působení v EU a NATO:

  Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předložil Frank-Walter Steinmeier devítistránkový dokument vzniku Evropského superstátu.

  Členské státy se vzdají:

  1) vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství,vlastního daňového systému, vlastní měny

  2) kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů

  3) vytvoření společného vízového systému, společnou zahraniční politiku, transformace NATO

  V preambuli textu vlády Francie a Německa oznamují:
  „Naše státy sdílejí společné předurčení a společný řebříček hodnot, které dávají předpoklad ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o politickou unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení k projektu.“

  Podrobnosti a video: http://desitka.org/?p=7151
  Hezký víkend všem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:15. Do toho si jděte sami, my Čeňi (Czeni) to odmítáme. Je vaší chybou,že už nejsme s vámi,museli byste jednat alespoň zčásti jako občané své vlasti,kterou máte nejen ústavní povinností bránit jako vlastní národ. Pokud byste byli snad už "Evropany",k čemuž jste nabádáni abyste ztratili právo národa Čechů na sebeurčení, pak možná,pak možná,že byste povinnost bránit svou vlast a český národ neměli,.. v opačném případě,tedy v tom,který provádíte i oficiálně,jde plně o zradu,o vlastizradu. To si myslím a měl bych skoro i návrh: Kdo si myslí něco jiného ať to sdělí,jsem zvědavý.

   Vymazat
  2. .... Ještě něco: Víte, myslím,že tento rádoby vtip,je opravdu jeden z těch nejméně podařených a zároveň nejvíce myšlený vážně,paradoxně. Dělená suverenita se mu říká. Dělená suverenita totiž údajně spočívá ve stavu,kdy o sobě Česko a český národ nesmí sám rozhodovat,což naprosto odporuje Ústavě Česka a rozhoduje o něm EU, ale protože Česko má "kdykoliv" právo nebo možnost z EU vystoupit,tak tímto argumentem prý svou státní suverenitu neztratilo. Myslím,že větší lež jsem asi v celém mém životě ještě neslyšel. A zase: Pokud snad někdo dokáže tento nesmysl dělené suverenity obhájit,prosím,zkuste to nyní,jsem zvědavý.

   Vymazat
  3. Než se u nás někdo k něčemu rozhoupe, tak už bude pozdě, protože realita bude dávno jiná.

   Vymazat
 25. Putin myslí, že mluví k novinářům, ale netuší, že hovoří s mediálními mrdkami.

  OdpovědětVymazat
 26. Držím Putinovi palce!!!!!Má ve všem pravdu !!!

  OdpovědětVymazat
 27. pouze NATO je na to, aby zaručilo mírové šíření pravdy a lásky do celého světa, příklady z členských zemí jako je Francie a Turecko to přece jasně prokazují

  OdpovědětVymazat
 28. Vážení diskutéři, pokud rozjíždíte nesmyslnou diskuzi s místními trolly, kteří to mají jako náplň práce, zasviňovat diskuze nesmysly, tak jim tim nepřímo pomáháte, protože na vás budou do konce jejich pracovní doby pořád dokolečka reagovat blbostma a špinit celou diskuzi.
  Nejsnažší a nejúčinnější způsob je nereagovat. Pokud vidíte profláknutý nick, tak ten příspěvek prostě nečtěte. Přeskočte to, nečtěte to. Na zvědavost se vykašlete, protože tito bioroboti nic jiného napsat neumí.
  Takže přečíst jako první nick a pokud je to troll, tak to nečtěte. Je to snadné a účinné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám dojem, že si to jen mezi sebou nahrávají.Již jsem několikrát prosil pana Dvořáka aby to hned mazal, jinak normální diskutéři odejdou na jiné zdroje.A to je zřejmý úmysl této žumpy.
   Lada

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.