Reklama

čtvrtek 28. července 2016

Nezabiješ! (Katastrofa jménem Hillary)

Jiří Jírovec
28. 7. 2016
Toto zcela zásadní boží přikázání má mnoho výjimek. Tu nejzákladnější stvořil sám bůh, když (alespoň podle Starého zákona) zabíjel ty, kteří se mu protivili. Jeho masové vraždy jsou známy pod jmény Potopa nebo Sodoma a Gomora.


Bůh je i za proxy-zabíjením. Traduje se, že měl rád Ábela, což dal najevo tím, že přijal jeho oběť. Jenže to mohlo být i obráceně. Třeba ho "áčko" něčím sralo, ale nechtěl si sám špinit ruce jeho krví. A tak do toho zatáhl Kaina. Protože je vševědoucí, věděl, že pohana, mající formu ve formě plazícího se kouře, vyústí v bratrovraždu.

Kain si mohl říct: Když mou oběť nechceš, vlez mi, proboha, na záda. Mohl si tím ušetřit budoucí opovržení i část úrody, kterou mu víra přikazovala obětovat. Jenže bůh mu vnukl myšlenku, aby zabil.

To, že víra přetlačí lásku k bližnímu až k nenávisti, je jen druhá strana stejné mince. A tak vírou zmatený člověk klidně zabijí bez pomyšlení na desatero.

Činí tak ve jménu boha nebo ve jménu idejí, které alespoň božsky vypadají. Chvíli byli zabíjeni křesťané, protože ohrožovali tehdejší mocné. Když moci došlo, že křesťanství je výborný nástroj k manipulaci s poddanými, byli k zabití neznabozi.

Vždy za tím stáli lidé, kteří si přivlastnili "boží" kšeft na zemi. V dobách středověkých válek to ještě bylo "na férovku". Panovníci neutíkali z boje k náhradní službě, stáli v čele svých vojsk, zručně se mečištěm oháněli a někdy jím i padli.

To se změnilo, když se k moci dostali zdegenerovaní císařové a generálové, kteří tužkou ošipkovávali mapy a z bezpečí svých stanovišť určovali ten nejlepší směr k jatkám.

Poslední dějinný zlom je spojen se "znovuzrozenými křesťany". To je ta nejhorší sebranka, protože předstírá, že byla oslovena samotným Ježíšem.

Deklarované osvícení bohem je údajně nasměrovalo od kratochvíle zvané chlast a smilstvo k lepšímu životu. Daleko významnější ale bylo sdělení, že se o tom poradili s bohem. A co může být pro politika lepšího než mít přímé boží požehnání?

Není zabíjení jako zabíjení. Když padají bomby, aby šířily naše hodnoty, je to OK. Církevní tatíci ochotně požehnajím zbraním a ulehčí vojákům feldkurátovskými tlachy.

V EU málokdo uroní slzu nad mrtvými v Kábulu nebo Baghdádu. O těch v Africe ani nemluvě.

Něco jiného je, když se najednou smrt dostane do evropských měst. Presidenti, z nichž mnozí mají cizí krev na rukou, se okamžitě semknou prostřednictvím soustrastí zabalených do slibu další války - proti teroru po celém světě a to až do úplného vítězství. Slibují další zabíjení za hranicemi a tím další mrtvé ve vlastních zemích. Matou své poddané, tu slzou v oku, tu zubem vyceněným do vesela.

Němci prý nazývali Čechy "smějícími se bestiemi". To už je ale dávno. Německo nám odpustlo odsun, a tak náš smích jejich směrem ztratil charakter bestiality.

Nedávno byla na Youtube k vidění americká politička, smějící se nad obrázky zamordovaného Kaddafiho.

Slzy se nedaly použít a tak se smála. Nic jiného ji nenaučili. Jistě, z elitních politických chrupů lze vyčíst charakter cenitelů, ale to je vše, co se s jejich absolutním pokrytectvím dá dělat. Soudy pro ně neexistují.

68 komentářů :

 1. Pane Jírovec.
  Korán je jen přepsaný starý zákon,jen ho muslimové striktně dodržují.Jinak nikdo nedoloží,že starý zákon psal Bůh,spíš vrchnost pro svoji potřebu a omluvu za své činy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je ta tragedie doby. Clovek ktery nevi poucuje ostatmi.

   Smazat
  2. To je ta tragedie doby. Clovek ktery nevi poucuje ostatmi.

   Smazat
  3. To je ta tragedie doby. Clovek ktery nevi poucuje ostatmi.

   Smazat
  4. Ty jsi opravdu debil ty

   AMONYME

   Smazat
  5. A ty snad anonyme 13:10 opravdu víš, kdo naspal starý zákon, nebo jen tomu věříš? Víš HOVNO, jen a pouze věříš. Jak jednoduché je za nepohodlný názor onálepkovat debilem což?

   Smazat
  6. Nikdo neví, co se debilovi na hoře mlátilo v makovici. Tam je takových věcí plno. Když se s tím nesrovnal, potom z toho vznikl zákon.
   Takže nic moc. Ale dobře, alespoň se snažil. Což nelze říci o lidech dnes. Tedy až na pár výjimek, které by se daly spočítat na prstech jedné ruky.

   Smazat
  7. Zrušte náboženství jako takové. Jak mohou lidé věřit v Boha, který nedokáže na zeměkouli zajistit pořádek. V.J.Horák

   Smazat
  8. Organizovane nabozenstvo a spiritualitu nie su jedno a to iste. To su dve. Tiez neverim, ze Biblia, Koran... su priamo od Boha. To ale neznamena, ze duchovny rozmer neexistuje. Skor vsetko nasvedcuje, ze organizovane nab.ma daleko od spirituality a duchovna. Neverim, ze by Boh cakal tisice rokov, kym by sa predstavil v Biblii ci Korane.

   Smazat
  9. Samozrejme, to neznamena, ze niektori pisatelia Biblie a Koranu neboli posadnuti duchom/duchmi. Podla mna skor tym zlym duchom ako dobrym. Necham ale na uvazeni kazdeho.

   Smazat
  10. Všichni, co se týká boha, víme úplný hovno. Každé náboženství bylo zřízeno jen na to, aby bylo možno lépe ovládat prostý lid. Dnes tomu samozřejmě není jinak. Dříve ve vzdálené i blízké minulosti duchovní zavelel a lidé šli do války jako ovce na porážku. Dnes to samozřejmě není jinak. Kdyby dnes papež zavelel, aby všichni křesťané šli do války proti jakémukoliv jinému náboženství (dnes je aktuální islám), tak by vzase všichni šli jako ovce na porážku. Bohatí a mocní tohoto světa vždy manipúulovali prostý lid a to platí i dnes.

   Smazat
 2. Vždyť i planetární magor George W.Bush se přece před konečným rozhodnutím o přepadení Iráku "radil s Bohem". Ty statisíce mrtvých jdou tedy na vrub křesťanskému Bohu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. i proto, když v Iráku zemřelo několik tisíc amerických vojáků, G. Bush nikde nevylézá, neukazuje se, necestuje po světě, nepřednáší _ bojí se, aby ho nedostihla nějaká kulka ze zbraně, kterou Američané mohou veřejně nosit!!

   Smazat
 3. Samozřejmě je Nový zákon je souhrn pohádek.Jinak máte pravdu.

  OdpovědětSmazat
 4. Nemá cenu sem tahat boha, jestli je, tak na všechny a všechno kašle, protože ať se děje co chce, stejně je všechno stvoření jeho.

  Ve skutečnosti nás nesoudí a soudit ani nebude. Co soudí činy je jen spojení s jeho vykonavatelem.
  Podle doby v níž žijeme je vidět, jak úzce osobní jsou všechny činnosti, které se obrací, ač jsou oděné do skvostného roucha, proti konajícím.
  Proto o nikoho není nutné mít strach. Dospěje vždy tam, kam po zásluze patří.

  OdpovědětSmazat
 5. Váš článok svedčí o vašej nevedomosti. Nehovorte o tom, čomu nerozumiete. Boh nie je ako ľudia. Vaše logické konštrukcie sú mylne a opovazlive. Ak chcete o niekom hovoriť, mali by ste ho najskôr spoznať. Potom budete písať o tom, čo poznáte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Gratuluji vám, jste jediný, který zná Boha, jinak jste jen další náboženský blouznivec na úrovni těch islamistů, kteří věři na ráj a odalistky !!

   Smazat
 6. Váš článok svedčí o vašej nevedomosti. Nehovorte o tom, čomu nerozumiete. Boh nie je ako ľudia. Vaše logické konštrukcie sú mylne a opovazlive. Ak chcete o niekom hovoriť, mali by ste ho najskôr spoznať. Potom budete písať o tom, čo poznáte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A Vy máte .... vědomosti? Jaký je Bůh? Vy to víte, že jste k autorovi kritický?

   Smazat
  2. Přesně tyhle prndy o svém jediném správném vědění o tom slavným Bohu vedou ti řezači hlav....

   Smazat
  3. Všichni, co se týká boha, víme úplný hovno. Každé náboženství bylo zřízeno jen na to, aby bylo možno lépe ovládat prostý lid. Dříve ve vzdálené i blízké minulosti duchovní zavelel a lidé šli do války jako ovce na porážku. Dnes to samozřejmě není jinak. Kdyby dnes papež zavelel, aby všichni křesťané šli do války proti jakémukoliv jinému náboženství (dnes je aktuální islám), tak by všichni křesťané opět šli do války jako ovce na porážku. Bohatí a mocní tohoto světa vždy manipulovali prostý lid a to platí i dnes.

   Smazat
 7. Jsou možná ještě daleko hnusnější kreatury rodu ženského, ale ty nám naštěstí naše masmédia neservírují každý den do obýváku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Harpyje:
   Hillary Clintonová
   Victoria Nulandová

   Sluhové:
   Wesley Clark
   Geoffrey R. Pyatt
   Phillip Karber

   Smazat
  2. Madeleine Albrightová - balkánská řeznice


   „Jely jsme (s Hillary) do Prahy, ukázala jsem jí město, kde jsem se narodila. Donutila jsem ji sníst české zelí. Moc jí nechutnalo. Pak jsme se setkaly s Václavem Havlem. Toho měla moc ráda.“

   Smazat
  3. Anonymnímu (13:38]):
   Až nyní začínám rozumět panu Jírovcovi, který před tou hydrou (Hillary C.) varuje!
   Tak ona měla raději Havla než zelí?! Pravé české zelí? A nutit?
   To pak ona ale fakt není člověk, to je harpie ... :-) Svět je ohrožen!!

   Smazat
  4. Byla povinnost milovat Havla, ktery siril a dobyval uzemi pro Satana a dnes se" pravda a laska" prestehovala do Nemecka a Vatikanu. Ovsem nepravdivejsi je fanaticky Muslim ve Fashingtonu. /Doufejme ,ze ho zavrou brzy do Quantanam a zahodej klic, nebo aspon do blazince/. Kdyz bylo strileni policistu v Orlandu a jinde fanatickymi allahomuslimy, president vylez a zacal utocit na Trumpa, kterejjak znamo je proti nim a nechce je v USA. No a Trump je chytrej a ma asi chytry poradce a je popularni protoze nehraje ty jejich spinavy,zbankrotovany divadla a prohlasil: "Tak se lidi podivejte ,Obama me nenavidi daleko vic/protoze jsem bilej a nemuslim/ , nez ty masakrujici teroristy z Orlanda"! To ovsem byla velka rana islamskym reznikum...I papezum vyzranym a zbankrotovanym, ktery vitaj aby dostali za to pridel zlata.. Hitlery taky vrazdila i svoje statni uredniky v /Benghazi/, protoze Satan si zada obeti. Feminismus jako kazda idologie je smrtelna predevsim pro zeny a deti /Merkel taky musi satanovi obetovat jako Albricht/drive to byli treba Himmler a Heydrich..Rozdilne vypadaji ale slouzi to predevsim Satanovi za penize,slavu a moc...Manchurian Kandidati dabla jsou prave timhle snadno k rozeznani...jako hlavni sluzebnici...Clintonovi v Bilym Bordelu museli kourit i vaginama jeho "doutniky", /dabel se vzdycky proflakne/ a da najevo co je, ale lidi budou volit a volit a pak se divit az si je Satan vykouri v atomovych doutnicich.../Dear me, dear me/.

   Smazat
 8. Milý papa je odvařený i s jeho církví, která je založena jen na lži, podvodu a teroru.
  Ale na jeho obhajobu musím říci, že to dělá skvěle, jak umenšuje zpupnost a moc zlolajných kněžourů.

  OdpovědětSmazat
 9. Je to jen krvelačná svině tedy ta Hi...y a o tom to je.

  OdpovědětSmazat
 10. Zda Bůh někoho zabil je diskutabilní, nejsou na to svědci a Bibli se nedá věřit. Nebyla notářem ověřená jako autentický dokument. Ovšem že jeho jménem se páchají krutosti, vraždy a násilnosti o tom žádná. Na to svědci jsou a mnohdy se s tím viníci dokonce vytahujou. Za každou lumpárnou nutno hledat člověka. Výmluva na Boha je sice populární ale neomlouvá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ověřenou skutečností je, že ze židovské kultury vytvořená náboženství a jim podřízené "kultury" vraždí a zotročují národy celého světa po celou dobu trvání těchto náboženství a kultur.
   Zvrácenost tohoto systému je nevyvratitelná.
   Zničením těchto struktur a vyhlazením jejich původců se jedině urychlí vznik harmonické společnosti.

   Smazat
  2. židé vlastně to své náboženství ukradli rovněž. Prameny Mezopotámie Asýrie a Babylonu dokládají, že to, co popisují židé, už bylo zaznamenáno dávno před nimi

   Smazat
 11. Vzpomínám si jak v přímém přenosu sledovala hon na Bin Ládina. Ten její krvelačný pohled nejde se vryje do paměti. Ale kdyby mi někdo řekl, že to bylo zinscenované, tak tomu věřím. Stejně v přímém přenosu jsme sledovali i 11. září a hon na Carnajeva. A u všech uvedených je podezření za zinscenování.

  OdpovědětSmazat
 12. Když nedávno na Trumpa Hittlery útočila on se jí na plno zeptal:Ty máš krámy? Odpověděla,že ne......ale jí oponoval se slovy"Nelži,vždyť ti ta krev teče i z očí"!!!!To jen taková vsuvka pro lejnolahvárenský chrliče pravdolásky:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je hustý s tou otázkou o krámech, jenže ta babice je už dávno po menopauze.
   Vodolejka

   Smazat
 13. Tak už se nehádejte, kterej vobřezanej je větší s vině, ten dřepící na velbloudu a mířící na vás kalašnikovem nebo ten s jarmulkou, sedící ve Strakovce, zařezávající den co den další zářez do rozpočtu vaší vlasti aby navýšilil astronomický dluh vašich dětí a vnuků, plníc pokorně úlohu nohsleda těch jarmulkářů, sedících v MMF nebo EK, WTO, ...
  Oba stejnou měrou ničí Čséský národ i jeho vlast.
  Dokud je nevrátíme tam odkud přišli, to jest do pouští Blízkého východu, nebude v naší zemi klid.
  Začít můžete třeba trestním oznámením na bratra min Pelikána, který veřejně vyzývá k vraždě Salmana Rushdieho podřezáním, z náboženských důvodů.
  podle nového zákona o boji proti terorismu, který vám a vašim dětem jistě přinese větší klid, stejně jako přineslo stanné právo, trvající téměř rok, klid francouzským dětem a jejich matkám za posledního půl roku, ministr Pelikán mávnutím kouzelného proutku zažene všechny teroristy a nastolí mír mezi muslimy a národem deseti milionů nevěřících psů.
  Jen k tomu potřebuje víc samopalů víc omezení shromažďování, víc možností držet lidi ve vazbě, víc odposlechů a víc dvanáctiletých trestů ve vězení.
  Když si uvědomíte, že muslim, jde-li vykonat právo, které mu ukládá jeho přesvědčení, jeho náboženství, jeho Bůh, tedy které mu ukládá Aláh, je za svého boha rozhodnut zemřít, neboť tato oběť je zároveň nejvyšším vykoupením věřícího zde na zemi a je zároveň vstupenkou do nejvyššího ráje pro muslima, koho vlastně chce soudruh Pelikán zavírat, odposlouchávat, trestat dvanáctiletým vězením???
  Zločinci napojení na vládu, parlament, justiční mafii nemají sebemenší stín strachu, že je stihne trest za miliardové zločiny, páchané na Češích. Nás však budou persekuovat až nám ze života udělají koncentrák.
  není čas už jednou provždy říci dost a poslat je všechny do pouští Blízkého východu???!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chválím.
   O tom uvažuji také,už by měla být podána žaloba na Sobotku,když schválil přijmout potenciální vrahy do republiky.

   Smazat
  2. 15:04-docela slibně se vyvíjí cauza prodeje(darování) zbraní a munice do oblastí bojů Bl.východu. "Dvě mouchy jednou ranou", zbavení se zbraní "východu" a nahrazení kompatibilními z USA. Dostanou(i Sobotka) dvojnásobné tresty? Za vlastizradu a úplatnost od zbrojní lobby?

   Smazat
  3. Konečně slovo do pranice. Jejich málo a jejich hlavní zbraní je, aby jsme se hádali mezi sebou o podružnějším věcech. Bohužel s těmi muslimy, kteří jsou se dopravováni se těžko domluvíme, protože to je ten nejhorší nelidský odpad co se u nich našel. Pokud dovolíme je sem navozit, bez násilí při jejich inteligenci se s tím nic nenadělá.

   Smazat
 14. Hlillary
  spachala na Kaddafim Killary - Hillary. Spolu s Krvavou Babou -Madlou vytvorili zabicku Killary - Hillary. Uplné dokonalé zabijacko vraždiace duo ktoré sa chechtalo a opajalo nad smrtou Kaddáfiho a a sfanatizovane kričali WE CAME, WE SAW,WE DIED. Ako dve zvrátené morbídne vražedkyne priamo z USA horroru . A to Killary - Hillary ma byt prezidentkou USA a KRVAVÁ BABA MADLA minister of zahraničia. Čo sy myslíte kolko tieto dve krvelačné patologické bestie spáchajú ešte vo svete KILLARY - HILLARY ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli bude hulibrkova žena vládnout v orální pracovně, potom se asi budeme divit.
   Další etapa muslimáckého opojení v EU.
   Konečně dodávky dostatečného počtu zbraní na Ukrajinu.
   Gruzie bude bojovat za odtržené regiony.
   Srbsko se po krátkých nepokojích přidruží k NATO.
   Ukrajina zaútočí na Podněstří.
   Nový boj v Afghanistánu a převrat v Kazachstánu.
   ........
   Pád americké vlády vzhledem k místním nepokojům a neudržitelné finanční situaci s následným rozpadem USA.

   Ale budoucnost má mnoho podob ...

   Smazat
  2. Je třeba si prostudovat řešení vývojových systémů s mnoha proměnnými. Takové řešení vede na dif.rov., které ani dnes neumí nikdo řešit. A reálná možnost zdárné předpověď na delší dobu se umenšuje se vzrůstajícím časem a přesností určení současných stavových veličin.

   Smazat
  3. 16:49

   S nějakou matematikou a logikou na konspirační idioty vůbec nechoďte. Neuspějete u nich dokonce ani se selským rozumem :-D

   Smazat
  4. Bohužel se obávám že z hlediska Božího záměru je Killary jedinná možná volba. Amerika je už natolik arogantní, že jakákoliv snaha ji napravit by vedla jenom k větším škodám. Nastal čas s ní udělat krátký proces a Hitlary Killary je natolik sebevědomá a pitomá že ji přivede velmi rychle tak kam patří, na smetiště dejin. Trump by se jí snažil zachránit což stejně není možné, svět už ji dál živit nemůže.

   Smazat
 15. Děkuji za článek. Cítím to přesně tak, jak píšete.Ale co s tím lze dělat. Lidi se už nedají dohromady jako dřív. Buď se bojí, nebo jsou hodně zaměstnaní nebo mají vymytý mozek. Co může dělat soudný člověk - jít k volbám? Přišla mi na mysl písnička Nohavicy o pravdě a lži. Clověk už neví koho volit. Levicoví politici jsou vlastně pravicoví, populisti to taky nevytrhnou a ODS nebo Kalousek - z těch mě mrazí. Smutná doba a jaksi bezvýchodná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Písnička je hezká věc. Ale svět a tím méně život, není písnička.
   Berte jej alespoň jednou, jedinkrát vážně!!!
   Ksakru, vždyť nám všem jde o život!!!
   Myslete si, co chcete, ale nehledejte asociace mezi pohádkami a realitou!!!
   Naivní představy o mírumilovnosti kočovných kmenů, které po tisíciletí, aby mohli přežít ve věčné bídě a strachu podřezávali jeden druhého a vyvražďovali celá území včetně dětí ze strachu, aby se jim někdo z potomků, rodu nebo kmene za tři sta let nepomstil. Tyto naivní představy nechte pohádkám!
   To oni se bojí! To oni jsou k smrti vyděšení! To oni vraždí ze strachu!!!
   A aby vůbec mohli přežít tu krvavou lázeň, vymysleli si náboženství, Boha, "morální" zásady ospravedlňující chování a jednání, jakých se nedopouští ani zvířata!!!
   Jedni vraždí ve jménu Jahve, ti druzí ve jménu Aláha. A vás chtěli posledních dva tisíce roků učit pokoře. Otrocké poddajnosti. Postavte se jako chlapi realitě.
   všichni si pořád dokola hrajete na vojáčky, na válku, koukáte do nekonečna na s račky, kterým říkáte horor a když zůstanete tváří v tvář skutečnosti, jste podělaní až za ušima.
   Berte věc, jaká je! Oni si s váma hrát nebudou! Buď je zaženete kam patří nebo skončíte, jako Kartágo, Řím, Babylon, …
   Nesmíte jim věřit ani slovo, ani pozdrav, nesmíte se k nim nikdy otočit zády! Podle jejich náboženských pravidel, tedy zákonů, stojíte mezi jejich bohem a nimi. Oni vám nesmí uvěřit! Byli by zatraceni. Přišli by do pekla.
   PROBOHA, UVĚDOMTE SI, ŽE PŘED VÍCE JAK PŮL STOLETÍM SESEDLI Z VELBLOUDŮ A OSLŮ. NEMEJOU SE. DĚLAJ POD SEBE. A PĚTKRÁT DENNĚ SE MODLÍ. a to jim k životu stačí
   Všechny, kteří vám budou tvrdit něco jiného, pošlete k čertu!!!

   Smazat
 16. Pane Jírovec, Německo nám sakra nemá co odpouštět!!! Mám plné zuby všech mudrlantů, co stavějí odsun na stejnou roveň, nacistické šestileté okupaci, při které zahynulo nějakých 360 TISÍC tehdejších občanů protektorátu Čechy a Morava. To že nás nacisti nazvali smějícími se bestiemi má být jako nějaký důvod k tomu abychom se káli. ZA CO?!! A pokud brečíte nad osudy lidí co zahynuli v Kábulu, či Baghdádu, proč nebrečíte na osudy lidí karibiku a střední ameriky? Nad osudy lidí tzv. banánových válek? Panama, Honduras, Haiti, Nikaragua a také Mexiko? To Vám nic neříká milý pane?! Že by opět dvojí metr? A to zdaleka není kompletní výčet. Co se týče politiků evropy včetně našich, tak z nich zvracím, ale také zvracím z tzv. intelektuálů, kteří nakrásně přehlížejí zločiny ZÁPADNÍ evropy a spojených států. Těch především, protože co ty prováděly v minulém století a pokračují v současnosti, je prostě do neme volající. Laskavě si všimněte, že jsem úmyslně napsal ZÁPADNÍ, protože pokud už je nepřehlížejí, tvrdí že i MY jsme za ně zodpovědni. Pokud je mi známo, ani jedna z východních zemí evropy, NIKDY!!, opakuji NIKDY nebyla koloniální mocností a ani se nepodílela na otroctví. A co se týče NATO, ptal se snad někdo obyvatel východní evropy jestli tam chtějí?!! Mám prostě už po krk Vám podobných s prominutím žvanilů, kteří se neustále snaží samozřejmě neoddiskutovatelnou historickou vinu západu prezentovat, jako naši spoluvinu. Jakoby se na těchto současných i historických zvěrstvech podílely země východní evropy. Je to LEŽ naprostá LEŽ!! I bratr ministra Pelikána, vyznamenaný voják (pokud se nepletu) přiznal, že v Iráku jsme byli jen proto, aby tam byla plácnutá naše vlajka, stejně jako ostatní tehdy nováčci v NATO. Já věřím na karmu a ano západ si za svá zvěrstva jistě nic dobrého nezaslouží. A čekám, kdy konečně karma udeří hlavně na spojené státy, které jsou v posledních dvou stech letech tím největším strůjcem zla na této planetě. Společně s bývalým nacistickým německem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, byť si myslím, že pan Jírovec nemohl vtěsnat všechnu vinnu "západu" do jednoho článku a poznámku o odsunu mohl vynechat nebo lépe formulovat. Já ji pochopil, že Němci na vlastní kůži již poznávají, co je to "pátá kolona" operující na jejich území.

   Smazat
  2. Pro (17:27)
   Těch 360 000 obětí 2. světové války se týká celého Československa, nějen protentokrátu.
   To, proč se Rakousko-Uhersko nestalo zámořskou koloniální mocností, bylo dáno zeměpisnou polohou. Nemělo dostatečný přístup k moři a tak si muselo vystačit s agresí směrem na Balkán a východ Evropy. Navíc mořím vládla druhá, španělská větev Habsburků, takže si to rozpalcelovali v rodině. Španělsko, Portugalasko, Francie, Anglie (po dobytí Skotska), Německo, Itálie a Holandsko neměly kam už expandovat, tak musely na moře a hledat něco dál.
   Pokud jde o otroctví, rozhodně déle přežívalo v arabské komunitě, než v západoevropské.
   Pokud byste četl více článků Jiřího Jírovce, určitě byste tam našel odsudek invazí USA ve Střední a Jižní Americe a jinde ve světě. Tentokrát vzpomenul ty, v nichž mají prsty Evropané.
   Ohledně české neagresivity bych si dovolil připomenout představy generace Tatíčka osvoboditele o tom, které území by vznikající Československé republice mělo připadnout. Nakonec z toho zůstala Podkarpatská Rus.
   Česká repzublika, zatím dost demokratická, a její armáda, porušují principy OSN, když použili vojenskou sílu na cizím území bez souhlasu RB OSN. ČR, tehdy i dosud zatím dost demokratická, diplomaticky uznala kupř. samostatné Kosovo vzniklé v rozporu s dohodami a rozhodnutími OSN.
   Ohledně vstupu do NATO se samozřejmě ptali Čechů, zda tam chtějí vstoupit. A čeští představitelé, kupř. V. Havel, V. Klaus, M. Zeman, ministři, většina poslanců a senátorů, všechno to politici zvolení českými občany ve všeobecných, tajných, dosti demokratických volbách (krom prezidenta, který byl zvolen takto zvolenými zástupci) řekli "ano". Tito naši dosti demokraticky zvolení představitelé souhlasili se vznikem Kosova, válečnými misemi bez souhlasu RB OSN atd. Jako občané s rovným a tajným volebním právem neseme spoluzodpovědnost za svinstva své politické reprezentace. Někdo větší, protože je volil, někdo menší, neboť je sice nevolil, ale nepřesvědčil ostatní voliče, aby je také nevolili.
   Z našich daní jsou pořízeny zbraně a střelivo, jimiž střílí naše armáda kdesi v nějaké zemi na misi neschválené RB OSN. Naše daně a za naši republiku zvolení politici směřují do EU a mezinárodních finančních institucí, které pak páchají vůči rozvojovým zemím neokoloniální hospodářskou politiku.
   Můžete si nalhávat, že za politiku ČR, EU, NATO a dalších nemůžete, ale jedeme všichni na těchto vozech. Pokud chcete trochu té špíny a krve smýt ze svých rukou, tak nesmíte jen pisálkovat na NR, ale zapojit se do politiky, občanských hnutí, iniciativ a sdružení, které se snaží nasypat písek do těchto neokoloniálních strojů.
   KR

   Smazat
 17. www.youtube.hillary clinton on gadaffi.

  OdpovědětSmazat
 18. Víte, kdy vznikla víra v nějakého boha? Když se poprvé setkal hlupák s vychcaným. Představitelé všech náboženství žijí, a nyní čest velmi vzácným vyjímkám, v dostatku, aniž by vzali do ruky motyku, nebo krumpáč. Bezpracné živobytí, u velkých církví i blahobyt.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. dobrý člověk ke konání dobra víru nepotřebuje,
   zlý člověk ke konání zla rovněž víru nepotřebuje, ale aby dobrý člověk konal zlé věci, třeba i zabíjel ostatní, tak k tomu víru nutně potřebuje!

   Smazat
  2. 18:38 Moudrý postřeh. Jen bych si dovol doplnit, že zlý člověk ani s vírou nebude konat dobro.

   Smazat
  3. Sami máte mozečky vymyté komunistickou vírou, blbečci.

   Smazat
  4. 20:15- vymytý mozek je čistý, ten Váš ještě potřebuje promýt od demokratické reality. Asi se pohybujete v deltě špíny demokracie a "promýt" Váš mozek k čistotě bude trvat déle.

   Smazat
  5. Zabavny je cist zapadni antikomunisticky zvasty poucujici o komunismu, ktere nevideli ani z rychliku. Vsechno aj nauceny z jedny prirucky a vsichni pak melou dokola to samy ovse nejdrive se nechaj ovencit doktoratama profesoratama universit vseho druhu. No vy mate jenom jednu universitu ? My jim mame aspon 350. Nektery jsou navic"krisnuty"odpoustenim vseho druhu. To je ted v mode. Kdyz na vas namiri fanantik kulomet, nesmite se bat ani trochu. To je proti zakonu a dopoustite se predsudku rasovych /a mozna jeste tucty jinych/. Po zmasakrovani potom se prohlasuje lecos ale vase obet se zamlci. Teroror od roku 640 ze vsech stran /od pozdejsho Turecka a Spanelske okupovaneho chazaro-muslimskym chaliphatem a z po dobyti Uherska 1560 se zamlcuje...Take berlinska dohoda /Dizraeli/, ktera dala vse turkum/chazari jako Sarabove a dnes je to dobre videt/ a obrovske usili na pomoc Turecku v Krymske valce je jenom dalsi epizoda slouzici zapadnim teroristum v jejich umyslech...Se obohatit na slovanech a jinych narodech Stredni a Vychodni casti Evropy. Ale i potom, sebeznicujici povaha zapadu logicky /uz dnes vidime vysledky/ zpusobi zanik ..Nasili zase rodi nasili a zapad bez toho nemuze existovat. Pohybuji se tak v zacarovanem kruhu /jako apr. Britannie/ bez vychodiska. Zivot pro ne znamena jen nekonecne koristeni vseho a tomu podrizuji vse...

   Smazat
  6. Vzdycky to dopadne na bliti /prinejmensim/kdyz se nekdo snazi nahradit jednu ideologii /treba Vatikanu/ ideologii druhou, jeden pak nevi co je horsi...

   Smazat
 19. https://www.youtube.com/watch?v=SbdybREw1JI

  OdpovědětSmazat
 20. Jdi do ha-zlu s odpuštěním Němců ! Díky zfanatizovanému stádu jsme přišli o 350 tisíc občanů, tak co by nám měli odpouštět. Jinde s nimi po válce zametli líp. DLUŽÍ NÁM NAVÍC REPARACE, pomatenče !

  OdpovědětSmazat
 21. Řekneme to i jinak,kdo se ohání Biblí a k tomu je i deset Božích přikázání a ty nedodržuje,pak ať se nediví,že přijde trest.V prvé řadě,by měla trestat společnost,státní instituce.Pokud se tak neděje,porušování přikázání,trestná činnost má navrch.

  OdpovědětSmazat
 22. Vrána k vráně sedá. Nepíše takovéto vulgární příspěvky sám místopředseda roztleskávající reklamu?

  Anonymní28. července 2016 20:15
  Sami máte mozečky vymyté komunistickou vírou, blbečci. Anonymní28. července 2016 17:35
  16:49 S nějakou matematikou a logikou na konspirační idioty vůbec nechoďte. Neuspějete u nich dokonce ani se selským rozumem :-D

  OdpovědětSmazat
 23. Nekdo tady musi bejt blbecek a nekdo to musi porad opakovat,aby si ukajel /inferiority complex/ ten neodbytny pocit menecennosti , stale se opakujicimi nadavkami jako dukazy nadrazenosti...pro vsechny kolem...
  Nekteri lide maji "zle jazyky "a nekteri jeste horsi nez to..
  V otazce Krymu a svobodne volby lidi obyvajici Krym a demokraticka standartni vseobecna zurivost zapadu bezmezna /jak spatne a svobodne zvolili a kdyz to Putinnavrhl proti nemu. Prislo se na pripad treba Americke revoluce proti svym kolonizatorum z Britannie. Nahazeli revolucionari baliky caje z lode do more /sem tam se neco ukradlo jako to bejva/ v prevleceni za indiany kmene Mohawk. Aby to na ne nebylo. Na ty revolucionare, kteri byli velmi zamozni. Vyhlasila se okamzite valka proti britum, ale bez svobodne volby pro obcany cele tehdejsi Ameriky!!!Nikdo nenavrhnul referendum vubec. Bohaci chteli a vyprovokovali valku , kterou vedli z kancelari a salonu a obcane umirali....Kdyz se napriklad ikona demokracie zdaleka nejvetsi v dejinach USA zmocnila vlady /Lincoln/. Pred volbami velmi tajil sve umysly zacit obcanskou valku proti Jihu.. Pred samotnym vyhlasenim, take zadne volby, referenda nebyly umozneny nebo vubec navrzeny. Aby se lid USA svobodne a demokraticky rozhodl. No, a tak se valcilo taky za to ,aby se cernosi mohli lynchovat az do roku . Pro ne se celkem nic nezmenilo. Obeti okolo milionu !!1 956 a dnes to zase prichazi do mody...

  OdpovědětSmazat
 24. Voltaire - náboženstvo vzniklo vtedy, keď hlupák stretol podvodníka

  OdpovědětSmazat
 25. Svým způsobem jste pane Jírovec také pomáhal aby se k nám dostal ten správný režim ale který měl víc pozitiv, protože každý má své pozitiva a negativa. Kdy předpokládáte že zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí.

  OdpovědětSmazat
 26. Pan Jírovec tu předvádí přesně to, co dělali komunisté: Vyjadřuje se k něčemu, o čem nemá ani páru. Je trapný. Měl by zalézt do Kanady a neopruzovat zde.

  OdpovědětSmazat
 27. Perfektní článek!
  Co se týká biblického "boha" - je až zarážející, kolik svinstev schvaluje a jak mnoho si protiřečí.
  Tak např: Abraham (vzor víry) raději lže, že Sára není jeho manželka a nechá ji odvést k jinému muži do harému, aby on sám byl v bezpečí. Tak věřil nebo nevěřil?
  Josef - v Egyptě všechny zotročil, když zneužil jejich tísně a ještě ho údajně oslavovali jako zachránce. David - pozabíjel 100 neznámých Palestinců, aby jim mohl uřezat předkožku a dostal tak Saulovu dceru za ženu.
  Atp. atp.
  Ale jinak si židé ty bajky výborně přizpůsobili, nacionalismus z nich teče stejně jako potoky krve těch, co jim to nezbaštili. A údajný Kristus - to už je vůbec na palici!

  OdpovědětSmazat
 28. Vykašlete se na Hilery, ona sama káže vodu a pije víno. Vždyť ona celá ta jejich rodina je nějaká divná - Bill je zvrhlík a Hilery je kráva.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.