Reklama

úterý 12. července 2016

Nová bitva o Kaliningrad a rozpad EU

Květa Pohlhammer Lauterbachová 
12. 7. 2016   E-republika

Situace připomíná stav před II. světovou válkou, kdy Německo bylo silně podporováno v závodě ke zbrojení. Nyní k tomu bude tlačit také ekonomicky okrádané země střední a východní Evropy.„Válka znamená konec hry. Připrav se na nejhorší!“, sděluje v dramatickém poselství na videu z ledna letošního roku, které je uvedeno níže, analytik Gerald Celente. Nenechme se zastrašit, ale nestrkejme hlavu do písku, dodala bych.

Situace v Evropě se prudce zhoršuje, zejména ekonomická, finanční a sociální. Itálie je na pokraji kolapsu, hrozí výbuch, pokud bude uplatněna při záchraně bankrotujících bank metoda bail–in, která znamená, že Italové přijdou o své úspory. Podle Renziho hrozí run na banky a povstání národa. Stát je na pokraji bankrotu, premiér Renzi poprvé tvrdě napadl Maria Draghiho za politiku ECB. Hnutí 5 hvězd se mezitím stává nejsilnější politickou stranou v Itálii.

Ve Francii lze očekávat revoluci, pokud dojde k dalšímu tlaku na likvidaci sociálního státu. Zbrojní výdaje zemí NATO mají na základě výsledků summitu ve Varšavě prudce růst. Situace silně připomíná stav před II. světovou válkou, kdy Německo bylo silně podporováno v závodech ve zbrojení. Nyní k tomu bude tlačit také ekonomicky okrádané země střední a východní Evropy.

Zatímco se na fotbalové mistrovství Evropy dívá 100 milionu lidí, jen málo z nich je ochotno jít do ulic a požadovat konec válečného harašení namířeného proti Rusku. Zdá se, že Barack Obama přenesl úkol vyvolat válečný konflikt na svou německou poddanou, kancléřku Angelu Merkelovou. Poslání německých vojáků do Sýrie a jejich umístění v Litvě je v rozporu s německou provizorní Ústavou (Grundgesetz). Řeč kancléřky před zahájením summitu ve Varšavě dne 7. 7. 2016 v Bundestagu měla málem paranoidní charakter. Merkelová ve skutečnosti obhajuje zájmy zbrojařských lobby, kterým trvale roste vývoz, zejména do Saúdské Arábie angažované ve válce v Sýrii a v Jemenu. A našemu velkému výkonnému německému bratru, jehož kolonií jsme se stali, máme nyní sekundovat v jeho tažení na Východ.

 

Kdy bude zahájena bitva o Kaliningrad?


Ruský Kaliningrad (německy Königsberg a česky Královec - a právem, protože toto město založil Přemysl Otakar II. ve 13. století) střídá jména a majitele. Pro organizaci NATO je v současné době trnem v oku, protože na základě Postupimských dohod tato enkláva připadla Rusku. Jeho poloha je však pro Rusko příliš strategická, než aby se ho vzdalo. Podíváme-li se na mapu, je to nežádoucí ostrov obklopený zeměmi, jejichž politika je ovládána USA a které se staly přes veškeré sliby nerozšiřování NATO na východ členy tohoto vojenského paktu. Mapa ukazuje strategickou situaci kolem Kaliningradu z pozice NATO, zdroj zde.
Jakou záminku si najdou spojenci, aby z fáze studeno-válečnické přešli do fáze horké? Fingovaný teroristický útok nebo hackerský útok? Ruským menšinám žijícím v pobaltských republikách není co závidět. Těch 500 vojáků, které posílá německá kancléřka do Litvy, sousedící s Kaliningradem, Rusko sice neohrozí, ovšem snížení napětí v Evropě rozhodně nepomůže. Mít nepřítele v týlu, to není možné tolerovat a k tomu nemůže trvale mlčet žádná země. A už vůbec ne ta země, která Němce porazila ve II. světové válce a nyní je má znovu na hranicích. Rusové se také vyjádřili, viz tento článek.

Varšavské setkání válečníků


V předvečer rozhodující konference členských států NATO ve Varšavě, bohužel i za účasti Rakouska, jako partnera NATO (pěkná facka rakouské neutralitě!) vydala německá vláda prohlášení, které se stalo obhajobou nového nástupu německého militarismu a války. Export zbraní z Německa dosahuje rekordů a kancléřka plánuje trojnásobné zvýšení výdajů na zbrojení. Totéž je očekáváno od všech členských zemí NATO. Můžeme být hrdí, že po boku USA je nám dovoleno sloužit v NATO, abychom šířili dále mečem a ohněm po celém světě mír, svobodu a demokracii a blahobyt pro americký, německý, francouzský atd. zbrojařský průmysl. Banky konečně mohou oddalovat díky dalšímu zadlužování agónii světové finanční chobotnice. A pokud se lidé ozvou? Tak od toho máme válečný stav, aby jim vysvětlil, že na demokratické postupy už dávno není doba.

Americké tajné služby a dokonce někteří generálové Angelu Merkelovou varovaly a totéž udělal Paul Craig Roberts (Chcete-li zůstat naživu, musíte se probudit). V baltické oblasti NATO nemá vojenskou převahu a pár praporů situaci nezmění. Válečné dobrodružství by znamenalo pro střední a východní Evropu sebevraždu. A nyní k tomuto videu. Přední americký mediální komentátor Gerard Celente si myslí, že lidé by měli být informováni. Tak to dělá.
Jedná se o krátký výtah rozhovoru pro Infowars.com z 15. ledna 2016. Každý, kdo sleduje vývoj za posledních šest měsíců, si může srovnat v hlavě, kam se vývoj ubírá. Pro ty, kteří neumějí německy nebo anglicky, nabízím překlad důležité části.


Gerard Celente:

Přichází globální recese. Posloucháme-li média, je obviňována nejdříve Čína, pak ropa. To je hlavní trend v roce 2016. Proto padají ceny ropy. Nejde ale o Čínu. Chybí celosvětová poptávka a chybí také jedna úplně jednoduchá rovnice. Příliš málo lidí vlastní příliš mnoho, a příliš hodně lidí má příliš málo. My všichni víme o 0,01%, které kontroluje bohatství celého světa a toto číslo není vůbec smyšlené. Existuje 85 lidí, kteří mají více peněz než polovina světového obyvatelstva, tedy 3,25 miliardy lidí. Ti mohou snadno hnát lidi do válek.
Jak jste již ode mne slyšeli, když selžou všechny ostatní politiky, poženou nás do války. Když to nezměníme, bude to znamenat konec hry. Současný ekonomický úpadek je nezadržitelný. Už měl nastat. Ale po panice roku 2008 byl zastaven tiskem levných peněz, které byly vytištěny prostřednictvím „kvantitativního uvolňování“ a napumpovány do systému. Jedná se o uměle vytvořený pojem, systém, který nikdy předtím neexistoval, stejně jako nulová úroková sazba.
Nyní se tyto metody vyčerpaly (a přestaly být účinné, pozn. KPL). Další skutečností je, že 95 % majetku, který vznikl po panice roku 2008, se přelil k jednomu procentu nejbohatších. Jsme svědky nejhoršího kolapsu ceny ropy od doby, kdy se OPEC v 70. letech stal skutečně OPECem. Musíme si dát nyní všechna fakta dohromady, abychom pochopili, kam směřujeme. Podívejme se, co se děje na Středním Východě. Tyto diktatury, které se rády označují jako království a emiráty, se nacházejí ve velkých obtížích. Připomeňme si, že jeden barel ropy stojí 20 dolarů. A Saúdská Arábie potřebuje 100 dolarů za barel, aby mohla pokrýt své náklady. Střední Východ nestojí před výbuchem, nýbrž již explodoval. Jenom se to nedostane do zpráv. Stejně tak málo víme o finanční krizi, kterou zažíváme v současné době na akciových trzích. Když se přidá ke stavu akciových trhů za současných podmínek a realitě velkého kolapsu i případ, že dojde k teroristickému útoku, ať už pod falešnou vlajkou nebo pravému? Pak nebude možné si vybrat peníze z bank. Protože ty si „udělají prázdniny“, aby mohly znehodnotit celosvětově peníze a devizové rezervy. Moje motto je: Připravte se na nejhorší.
Poslední věta odráží realismus autora. Nedojde-li k nejhoršímu, nic se nestane, pokud budeme připraveni. Když k tomu ale dojde, lze přijít o všechno.

- - - 


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme! 


Související články:

159 komentářů :

 1. ...a co vymyslí troll?

  OdpovědětSmazat
 2. picus troll nevi co odpovedet tak ceka az mu nekdo v diskuzi hodi navnadu������

  OdpovědětSmazat
 3. Americe nezbývá než donutit Rusko k válce! Proč? Rusko a Čína se dohodly, že nebudou obchodovat s ropou a plynem v dolarech a kromě toho, že veškerý obchod mezi nimi bude probíhat v národních měnách a né v dolarech. Tím, ale vyhlásili světovému četníku USA válku. Každý, kdo obchoduje s plynem a ropou, si musí nejdřív koupit dolary a pak si může koupit ropu, nebo plyn. To samé platilo o obchodech v jiných komoditách. Když v dolarech odmítl obchodovat Husajn byl Irák zničen, Husajn popraven. To samé se stalo Kadáfimu a Lybie byla vybombardovaná. Ekonomika USA jde ke dnu. V USA se toho pramálo vyrábí. USA exportuje drcený kancelářský papír, seno a samozřejmě války. Aby neutěšený stav super zadlužené ekonomiky Američani vyrovnali, tisknou neskutečné množství zelených papírků s názvem dolary. Celému ostatnímu světu je jasné, že to nemůže fungovat do nekonečna a všem státům, které jsou navázáné na dolar, jako například i EU, hrozí s pádem dolaru i jejich pád. Proto, čistě z pragmatických důvodů, se Čína a Rusko a ještě několik dalších států seskupených v organizaci BRICS ( Brazílie, Rusko, Indie, Čína, Jižní Afrika ) rozhodly odpoutat se od dolaru. Jenže tím přímo ohrožují stabilitu USA, protože když se odpoutávají od dolaru, USA ze světového obchodu s ropou, plynem a jinými komoditami, neplynou žádné peníze a deficit začíná narůstat. Z čeho má potom USA udržovat po celém světě více než 200 vojenských základen, které dohlížejí na to, aby světový řád nastolený po Druhé světové válce odváděl USA patřičné obrovské sumy peněz USA. Když to udělal Husaj a Kadáfí USA zasáhly a daly tím jasně najevo, že kdo si dovolí něco podobného, dopadne stejně jako oni. USA, jako nejzadluženější stát na světě chtějí, aby případný krach dolaru financoval celý svět. Čína, Rusko a další, dluh USA financovat nechtějí. Vnitřní pnutí společnosti v samotných USA je obrovské. Město Detroid je od rána do večera v plamenech. Obrovská nezaměstnanost. Do Světa vytrubují, ale úplně jiné ukazatele své ekonomiky. Ale vzpomeňme si na krizi, která vznikla krachem dvou obrovských investičních a hypotečních bank, které neustále vykazovaly obrovské zisky, prodávaly balíčky s nakaženými deriváty po celém světě, až bublina praskla a odnesl to celý svět v podobě obrovské stagnace a krize. USA jenom pokrčily rameny. Teď USA nutí celý Svět financovat jejich krachující ekonomiku a nemají jinou možnost, než vést války a připravovat světový konflikt proti Rusku. Ze dvou velmocí Číny a Ruska si vybrali Rusko, protože Číně je USA zadlužené obrovskou sumou a nebýt výroby Číny dodávané do USA, USA by ze dne na den skončilo. Čína ovšem ví, že pakliže padne Rusko, další na řadě bude Čína oslabená o nerostné zdroje, které po porážce Ruska, padnou do rukou USA a to začne Čínu vydírat, provokovat, vtahovat do války, jako to teď dělá Rusku. Rusko na čele s Gorbačovem udělalo v 80 letech minulého století fatální chybu, že jako vítězná velmoc se stáhlo z východního Německa. Nemuselo to udělat, nikdo Rusko nemohl donutit k tomuto kroku, nebo ho mohlo podmínit rozpuštěním NATO a stažením okupačních vojsk USA ze západního Německa. Naivně uvěřilo, že USA dodrží dané slovo a NATO se nebude rozšiřovat. Jenže obrovské ekonomické problémy USA nedávají Američanům na výběr. Američani buď donutí Svět, aby platil dluhy a existenci USA, nebo zaniknou. Proto také nutí EU uzavřít s USA smlouvu o volném obchodu z USA s pravidly nastolenými USA. EU se stane kolonie USA, které budou EU vysávat pomocí smluv na patenty, pomocí sankcí a podobně. Rozšířením NATO prakticky na celou Evropu má pro USA také velký význam.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V momentě, kdy bude připravená válka proti Rusku, všechny státy Evropy dodají kanonfutr pro tažení proti Rusku, to znamená budou dodávat své občany na vojenské tažení proti Rusku. USA bude dodávat zbraně a válčištěm bude Evropa. Vzpomeňme na zákon o branné službě v původním návrhu vlády ČR: výcvik během tří měsíců a jak řekl ministr obrany Stropnický v TV, že linie fronty míru je tam, kde NATO to bude potřebovat, rozuměj, kde USA to bude potřebovat, třeba v Afganistánu, nebo na Ukrajině. Z výše uvedeného vyplývá, že příčina všeho je v tristní ekonomické situaci USA, které nemají na výběr. Musí vést válečné konflikty a připravovat útok na Rusko, které s Čínou a ostatními vypovědělo ekonomický světový systém nastolený po druhé světové válce.


   A můžete mi laskavě vysvětlit, proč by vlastně měla ta emerika vládnout světu? Jejich nadvláda nad světem spočívá jen v tom, že světu vnutili svůj zelený papír, skrze který ovládají světovou ekonomiku. Američani doslova žijí z ekonomik všech ostatních zemí, napojených na západní finanční systém. Každá zamě, která se pokusila od tohoto systému odtrhnout byla zničena, proto také v současnosti rapidně roste napětí mezi amerikou a Ruskem s Čínou na druhé straně. Ty dvě jmenované země totiž ohrožují dolar jako světovou měnu, jelikož skupují fyzické zlato po celém světě. Čína tímto způspbem konvertuje americký dluh a připravuje postupně přechod na transakce bez dolaru, Rusko to samé, připravuje přechod na transkční systém bez dolaru a to amík (respektive jeho pán) nemůže dopustit. Protože v ten moment, kdy dolar ztratí status světové rezervní měny, amerika okamžitě zkrachuje. Uvědomte si, že ty jejich obrovské finanční výdaje na všechny války, jejich armádu, platy policejních složek a ostatních státních zaměstnanců, platí z obrovké části zbytek světa. Vy si jako vážně myslíte, že by měly státy šanci ustát takové výdaje jen ze svého rozpočtu? Nenechte se vysmát. Čínu už zkrátka nebaví živit polovinu obyvatelsvta usa a Rusko se chce také, jak jsem psal odpoutat od západního finančního systému. Problém je ten, že tyto dva státy nejsou Irák, Lybie, Sýrie atd. Tohle je úplně jiný kalibr. Rusko navíc již nemá kam ustupovat a jasně prohlásilo že nebude, Čína několikrát prohlásila, že si nenechá kecat do svých zájmů apod. Rozhlédněte se po světové mapě a podívejte se na počet a rozmístění amerických základen a pak přemýšlejte, nad akcemi a chováním vašich nejlepších vládců světa za posledních dvacet pět let. O tom co státy prováděli v hlubší minulosti ani nemluvě...


   Smazat
  2. skoda ze sem nejde "paste" pictures poslal bych tu mapu us zakladen po svete!!!

   Smazat
  3. Ze zkrachovalých USA je enormní tlak na rychlé uzavření TTIP.Evropa se má na co těšit a mi s ní!!!Zřejmě se začne EU plundrovat již v příštím roce.

   Smazat
 4. az to teda propukne(verim a doufam ze ne!!!) tak jse rad ze nebudu muset rukovat za "mocnarskou" skupinu!!!

  OdpovědětSmazat
 5. USA moc dobře vědí, proč tlačí své poddané, přes zvýšené zbrojení a obkličování hranic RF teroristickým Natem do konfliktu.EU po brexitu, není schopno v dohledné době přežít v podobě koncentračního lágru, který ovládají dozorci z Brůselu a na tyto dozorce dohlíží inkvizitoři z USA.Na "hrdý" a neomylný západ, který ovládají ke svým potřebám USA, čeká osud Římské říše!Je již jedno, jestli další problém a krize přijde z Itálie, Řecka nebo napadením RF.

  OdpovědětSmazat
 6. mapa je tady:
  http://m.quintus-sertorius.net/news/kdyz-ti-nekdo-rika-ze-rusko-vede-agresivni-politiku-ukaz-mu-tuto-mapu/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, tolik mají USA ve světě přátel. Kdežto Rusáky si na své území pustí jen šílenec.

   Smazat
  2. Á, blb se právě probudil po včerejším večírku leštění bambusů s Jakubem Jandou. Vítej, krasavče!

   Smazat
  3. sem rikal troll potrebuje se neceho chytit kokotek

   Smazat
  4. Bohužel blbe 10:29, ty přátele nemáš a proto tu stále onanuješ, vymletý ČT-propagandou. Smutný život trola, ale bukvice Janda by tě přes kaďák naučil evropským hodnotám, ale ty už pro něj vlastně děláš.

   Smazat
 7. Rudohnědí vymaštěnci,
  místo vašich debilních psychopatických blábolů si raději poslechněte Kmoníčka včera v Interview.

  Vy sami si nic jiného než válku nepřejete. Vroucně po ní toužíte, stále na ni myslíte, vzrušuje vás ta představa a nedá vám spát. Denně tady na těchto a podobných žumpostránkách vyjde nejmíň 10 blábolivých článků jak USA chtějí jadernou válku s Ruskem.
  Jste pomatení, nemocní psychopati.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Něco konkrétního nemáš ?

   Smazat
  2. 11:09

   Co konkrétního by jsi chtěl, pitomo?

   Bezzubé Německo vydává na obranu směšné a zanedbatelné 1% svého HDP, Rusko 4x více!!!
   Ale blbka Květa bude blábolit jak prej Německo "závodí ve zbrojení" a srovnává to se přípravami na 2.sv.válku.
   Je to dost konkrétní?

   A Celente? No to je panečku "odborník". Ten předpovídá konec světa snad od narození a postavil si na těch katastrofických blábolech ze kterýc hnikdy nic nevyšlo slušnou kariéru.

   Smazat
  3. Pepku zameč, vyskoč a pak se jdi picnout za almaru! Už jsi troubo jen pro smích a na obtíž normálním lidem!!!!

   Smazat
  4. 11:34

   Díky, ale žádné rady od zkrachovalých komunistických debilů jako jsi ty opravdu nepotřebuji.

   Smazat
  5. Tak Carda Retarda je zas pod vobraz v nějaký lejnolahvárenský putice????Blbečku z chatrče,máš v palici hoven jak v senkrovně,tak zavři tu havloidní stoku!!!

   Smazat
  6. Ale že mu to dnešní vstávání trvalo. Asi honil blbost po ložnici, aby si ji nacpal zpátky do kebule. No povedlo se a blb je tu opět v plném květu.

   Smazat
  7. To nebyla rada ale "inštrukce" Pepku. Tentokrát přátelská a k tvému dobru. Kdybys nevěděl, co to je "inštrukce", přečti si Švejka. Ačkoliv to vypadá, že podobné "inštrukce", jako vrchní strážmistr Flanderka také dostáváš od svého řídícího důstojníka na US ambasádě. Tak bys mohl tušit souvislosti.Jestlipak už jsi dostal školení, jak se pozná ruský špion? A tabulku hodnocení nálady obyvatelstva už ses naučil?

   Smazat
  8. 12:18

   Tvoje "inštrukce" ale vůbec nikoho nezajímají, blbečku. Leda tvého čokla, ale i ten si o tobě jistě myslí svoje.
   Jsi jen páté kolo u vozu vhodné leda k celodennímu nakopávání do zadku, fackovací panáček, blbeček, nesvéprávný ňouma.
   Ale ve virtuálním světě internetu na ty všechny nesnáze aspoň na chvíli zapomeneš a staneš se kingem rozdávajícím instrukce :-D

   Smazat
  9. 12.39
   Ty retarde ze senkrovny,kdo je tvoje havloidní pindy zvědavej?Proč nejdeš oblažovat Poserplínu?Bojíš se,že bys ho vzbudil z věčný vopice a musel po něm uklízet nočník plnej srček.....mohla by ti nějaká vypadnout z palice,lejnosrku!

   Smazat
  10. Zachráněný potrate 11:37, do komunistickým debilům nadávej mentálu fotrovi, že dal na bolšánké pařbě na tebe ten nejhorší materiál - hnis, z čeho jsi vzniknul ty teplý retarde.

   Smazat
  11. 10:26 Dle tvého vzteklého nadávání a tvých totálně zcestných blábolů lze soudit, že ty jsi psychicky nemocný. Asi to bude tím, že jsi sám, jako ten pověstný kůl v plotě.

   Smazat
 8. Američani mají nos všude. Všeználci Pinokiové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:58. Kdyby nestrkaly,například tedy Čína by si přivlastnila právo na celé Jihočínské moře kvůli několika ostrůvkům tam. Jsem zvědavý na vaše názory,jestli se přidáte k boji za dodržování mezinárodního práva a nebo,jestli se zase přidáte na stranu například Ruska,které ho porušuje a doslova neuznává a ignoruje.

   Smazat
  2. Kdybys byl černoch a jel do USSA,tak by tě konečně v rámci dodržování mezinárodních smluv mohli konečně demokraticky odbouchnout,havloiní vožralo bez mozku!

   Smazat
  3. V čem porušuje Rusko mezinárodní právo, bobečku? A neříkej Krym. Víš velmi dobře, že si autonomní republika Krym a její obyvatelé mohou dělat, co chtějí. Zkus něco jiného, bobku.

   Smazat
  4. 12:15. Já osobně ty dva nedávné případy považuji za vraždy. Co to ale má společného s dodržováním mezinárodního práva.

   Smazat
  5. 12:17. Krym si nemohl dělat co chtěl. Území jiných suverénních států bylo Ruskem anektováno více. Snad je nemusím jmenovat.

   Smazat
  6. 12:15
   Takže vraždění vlastních obyvatel je v souladu s mezinárodníma právama????Na to mají patent jedině ty svině v USSA!

   Smazat
  7. 12:28. Nějací dva policajti střelili do nějakých dvou černochů a je z toho nedodržování mezinárodního práva Spojenými státy americkými?

   Smazat
  8. Prosimtě, 12:21, co to Rusko tak neruského anektovalo. Lenin pustil z říše Finy, Gorbačov s Jelcinem Ukrajinu a Bělorusko...Stalin věnoval Polsku kus Německa ... kde jsou ty anexe?

   Smazat
  9. 12:52. Sovětský svaz neoprávněně zaútočil na Finsko a za tuto jeho anekční válku,kterou anektoval obrovskou část finského území,byl vyloučen ze Společnosti národů (předchůdce OSN) a vytvořil podmínky pro další nerespektování mezinárodního práva Druhou světovou válkou. Polsko bylo posunuto na západ ale větší část než ta,kterou tak získal,mu byla Stalinem odňata ve prospěch Sovětského svazu, promiňte ale považuji Vaši poznámku asi za drzost. Rusko už anektovalo Podněstří,Abcházii,Jižní Osetii,Krym a východ Ukrajiny. O Sibiři,kde prováděl,pokud vím,doslova genocidu,ostatně stejně jako i na Ukrajině 1932-1933,ani nemluvě,špatně se to dokazuje,Sibiř je "tajemná" a vzdálená,především byla.

   Smazat
  10. 12:33
   To byli určitě místní černoši?!!!!!Těch tam Makrela s otevřenou náručí nacpala.....na příkaz těch tvej honimírů z USSA!

   Smazat
  11. 13:01
   A na kolik zemí světa neoprávněně zaútočili ty zasranci USSÁCKÝ jsi nám sdělit pozapomněl,pussyno!!!!

   Smazat
  12. Pro 13.01 : Finsko za to dostalo dvojnásobek území SSSR jinde !!

   Smazat
 9. Stále mnozí američtí poskoci u nás nevědí, že USA více jak 200 let terorizují svět, nikoliv Rusko, ale USA jsou největším nebezpečím pro mír na planetě země, že pošlapávají demokracii a všechny lidské práva. O tom existuje nezpochbnitelný dokument:http://www.rodon.cz/print/clanek.php?id=3880, který dokumentuje i My lai, Iráq a všechny zločiny USA včetně genocidy vlastního původního obyvatelstva a otroků z Afriky!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváč a mezinárodní terorista v dějinách lidstva. USA vláda je nejzločinnější institucí, která kdy na Zemi byla.
   Zavřete dveře! Zima a mráz přicházejí z Bílé chatrče ve Washingtonu! USA po zásluze končí na smetišti dějin a ve věčném zapomnění. Ani vzteklý pes po nich neštěkne!
   • 200 let terorismu USA:
   www.napalete.sk/sokujuce-fakty-o-usa-naozaj-su-pre-nas-vzorom
   www.olser.cz/9947/200-let
   • agresia USA:
   www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
   • dalajláma:
   www.instory.cz/2105-sokujici-odhaleni-na-vyplatnici-cia-byl-dlouha-leta-clovek-u-ktereho-byste-to-nikdy-necekali.html
   • IS popravuje - řeže hlavy (video):
   http://videos.videopress.com/2bvZPwin/syrian-soldiers-beheaded_hd.mp4
   • Merkelová - dcera Hitlera:
   www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera
   • seriál o 11. září:
   www.casopis-sifra.cz/clanky/serial-11-zari
   • stop imigraci (video):
   www.facebook.com/stopimigraci/videos/916121041810668
   • státní dluh USA je 65 biliónů dolarů:
   http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ohromujici-statni-dluh-usa-je-65-bilionu-dolaru-a-ne-18-bilionu

   Smazat
 10. Právo ignoruje úplně každý, liší se jen způsoby, kterými tak činí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:17. To je ale ,blbost.

   Smazat
  2. Jo? Dokaž to.

   Smazat
  3. 12:23. Ty to dokaž.

   Smazat
  4. Co mám dokázat, že ignoruju právo?

   Smazat
  5. 12:43. Dokaž to,co jsi napsal,popleto.

   Smazat
  6. Nemusím to dokazovat, stojí to tak jak to je.

   Smazat
  7. Nevěříš?

   Smazat
  8. ... závaznost práva je fikce, ze které byl vytvořen idol. Svítá?

   Smazat
  9. 13:11. Lidské zákony jsou lidskými pravidly hry,ze kterých lidem vznikají jejich práva. I vesmír má nějaká pravidla hry a jejich součástí jsou tzv. přírodní zákony. Jsou vyšší a nižší civilizace a jejich pravidla hry se,logicky,liší a je nějaký "Bůh",který,a snad o tom ani nikdo nepochybuje,vládne a stejně jako nahoře tak i dole aby se naplnily zázraky jedné věci,tedy jednoho vesmíru. Některá pravidly hry platí nepsaně,jsou i lidskou přirozeností.

   Smazat
  10. Prosimtě, hlavně nedrmol a dělej mezery za čárkama.

   Smazat
  11. 13:23. To je schválně,píši foneticky,gramatika je u mne až na druhém místě. Především se snažím co nejlépe vyjádřit text-myšlenku. Mimochodem, ta platná gramatika je někdy nefunkční nebo alespoň ne dostatečně.

   Smazat
  12. Také si raději přečtu něco co dává smysl, než něco, co je gramaticky bezvadné.

   Smazat
  13. 13:34. Ta platná gramatika někdy dává těm větám jiný smysl-význam.

   Smazat
  14. Tím popíráš svoje předchozí tvrzení.

   Smazat
  15. 13:23, to ze sebe děláš schválně debila? To je obhajoba mongola jako řemen, taková havloidní. Máš smůlu, tvé tupé myšlenky tu nikdo nechápe, lopato a proto se ti tu každý jen směje. Běž si raději číst Blesk, to by ti odpovídalo.

   Smazat
  16. No vidiš, že to jde, když se chce.

   Smazat
  17. Z psychyatrické léčebny v Kosmonosích uprchl nebezpečný chovanec Pepek Vyskoč, Pepku vrať se za mříže!!!!!

   Smazat
 11. Právem se nejvíce ohánějí ti, kteří ho sami porušují.

  OdpovědětSmazat
 12. 12.09 Proč si tedy ussa přivlastňují právo světového četníka,múžeš mi to ty americký vlezdoprdelko nějak logicky a hlavně agumenty podložené vysvětlit?Ajen tak mimochodem,ussa mezinárodní právo dodržuje?Mám ti vyjmenovat,kde a kdy ussa všechny normy mezinárodního práva porušily?Je mi 59 let,takže už něco pamatuji.Ařekni mi,jak všechny práva porušujeRF,tak do toho at se můžeme zasmát!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:37. Jasně,v pohodě, jasně,že Ti to mohu logicky a argumenty podloženě vysvětlit. Globalizace to už plně umožňuje a zároveň,logicky,USA ani nic jiného tedy ani nezbývá. USA provádějí touto jejich činností vlastní obranu před státy-národy vývojově nižšími,které,podobně jako i Rusko nebo Čína,ignorují mezinárodní právo a především ho,tedy přirozeně, ignorovat chtějí. Pokud nebudou platit dohody,nebude platit,logicky,nic, vznikne chaos a tedy válečné střety. V zájmu USA nejsou válečné střety,které by destabilizovaly svět,protože USA se stále ještě mají natolik dobře,že je nepotřebují,.. narozdíl od Ruska a Číny,například. Rusko je tak v hajzlu,s prominutím, že se snaží získávat stále a stále další a další území aby Putin přinesl alespoň něco lidu Ruska. Je to projev zoufalství a úpadku,protože Rusko prostě jinak na jiný zisk nemá,musí jen krást území a budit strach ze svých jaderných zbraní. Je to jen a jen ubohost,za kterou už desítky let Ruskem každý jen pohrdá. Žádná čest,jen lži a ostuda.

   Smazat
  2. 12:49 - Tohle myslíš vážně, bobku? Tuhle psanou hloupost? Kde a komu prosimtě bere Rusko území? A neříkej Krym, už jsme si jasně řekli, že Krym byl vždycky ruský, referendum rozhodlo a status autonomní republiky taktéž. Navíc Kyjev bez vlády a hordy vraždících ukronácků na pochodu ... Tak bobku, ještě jednou - kde komu Rusové něco vzali??

   Smazat
  3. 12:49 Zas byl havlenův synáček na školení u Šapita a mezitím se stavil v knajpě podebatovat s Poserplínou.....a tyhle lejnolahvárenský pindy jsou výsledek!

   Smazat
  4. 12:58. Krym byl "Ruska" jen sto šedesát let a vůbec ne nepřetržitě,zatímco Ukrajiny byl nepřetržitě šedesát let. Referendum na Krymu bylo protiprávní,plně odporovalo mezinárodnímu právu a také ho celý svět neuznal,.. to jen Rusko tvrdí,že je platné. Mimochodem,sám Putin nedávno potvrdil,že ještě před tím referendem vysadil na Krymu devět tisíc ruských výsadkářů a tito "zelení mužíčkové" blokovali na Krymu všechno a především naháněli strach a i válčili. Byla to anexe a jasnější už ani být nemohla. Mezinárodní právo ji zakazuje,logicky,je jeho opakem a ani ten Krym neměl právo na nezávislost a to neměl podle platného mezinárodního práva. Rusko ale nějaké právo prostě ignoruje,Podněstří,Abcházie,Jižní Osetie,Krym,východ Ukrajiny.

   Smazat
  5. To ti nabulíkovali do prázdné hlavičky na sjezdu TOP09? Je to přesně naopak ty kolaborantský fašistický hňupe.

   Smazat
  6. 13:12. Pořád vedle.

   Smazat
  7. To mu nakukal Venca Lahváč z otevřenýho hrobu.....nebo ještě Poserplína v šenku!A hlavně nezapomeň,kolik zemí světa neoprávněně dodnes otravujou ksindlové z ussa!

   Smazat
  8. Lopato 12:49, co ty chceš vysvětlovat logicky, víš vůbec co to slovo znamená? To letělo kolem tebe hodně daleko, ty komiku. Ty jsi z Evropských hodnot mentál Máca nebo ten druhý buzik?

   Smazat
  9. Pro 13.09 : Dle smuv s Ukrajinou mohli mít Rusové na Krymu až 22 tisíc vojáků a nejde vůboc o to , co bylo před lety , ale co chtějí lidé dnes !!

   Smazat
  10. 17:32. Asi jde o to,kde na Krymu. A nejde o to,co chtějí lidé dnes ale o to,co mohou chtít,protože nějaké mezinárodní právo jim něco třeba i zakazuje.

   Smazat
 13. Američané neudělali nic dobrého, protože jejich ego nalétlo na řeči bankéřů a o nadřazené společnosti. Díky bankéřům vždy na válkách vydělávali. A v pro ně pravý čas shrábli vítězství s co nejmenšími ztrátami.
  Jak může demokraticky zvolený prezident demokkratické země mluvit o kroucení rukou? Komu to adresuje? I nám, když neposlechneme Schapira?
  Pohled na Rusko je takový, jaký nám určí velvyslanec jiného státu?!
  Vážení, tak s takovými asi bude nebezpečné se přátelit. Nemyslíte.

  OdpovědětSmazat
 14. 12.49 A tyto cancy máš od shapira nebo od koho?Můžeš mi říct,kolik máš let.Protože jsi bud tak blbý nebo už máš mozek z hvězd a pruhů,já to jinak nevidím.Ajen tak na okraj,kolik válek od 2.světové začal SSSR/potažmo/Varšavská smlouva/akolik nato/potažmo ussa/?Je stejně zbytečně něco vysvětlovat takovému,co by za mrzký dolar přrodal i svého nejbližšího,co?

  OdpovědětSmazat
 15. @12:09 a vsem tvym casum a podobnym curakum
  co to tu meles o mezinarodnim pravu se podivej na vyebany lzrael jak dodrzuje mezinarodni pravo!!!

  OdpovědětSmazat
 16. Rusko by mělo oficiálně oznámit, že neutralitu členských zemí NATO neuznává. Divím se, že tak již neučinilo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:15. O jakou neutralitu jde?

   Smazat
  2. Asi o tu Ukrajinskou, kterou Ukrajinci sami začali porušovat tím, že reagovali na ponoukání EU a USA o přidružení k NATO.

   Přidružení k vojenskému bloku NATO již není neutralita.
   Pokud si tedy nemyslíme, že NATO je demokratická mírová aliance prosazující mír a demokracii ve světě všemi dostupnými mírovými prostředky.

   Smazat
  3. 13:36. Proč neutralita Ukrajiny? Rusko porušilo absolutně Budapešťské memorandum z roku 1994 a Ukrajina jím tedy již není vázána. Ukrajina je suverénním státem s právem vstoupit třeba do SCO (ŠOS),směji se.

   Smazat
  4. Jestli myslíš tzv. anexi Krymu, která anexí nebyla, tak se směji zase já.
   První, kdo porušil Budapešťské memorandum, byla EU, která činila politický a ekonomický nátlak na Ukrajinu, když se rozhodla ekonomicky se družit s Ruskem.
   Dále pak následovala Nulandová a Majdan, vydatně podporovaný USA a EU.
   Vlivem těchto událostí a znáckovatění ukrajiny, kde chtěli Rusky mluvící ukrajince brát na nože, se rozhodl Krym uspořádat referendum, které dopadlo tak, že Krym se připojil k Rusku. Což se zase nehodilo západním mocnostem, které viděly základny NATO již na Krymu a tak prohlásily, že referendum neuznávají a že připojení Krymu k Rusku je anexe.

   Smazat
  5. 14:02. Budapešťským memorandem 1994 byly vázány pouze USA,Británie,Rusko a Ukrajina. Ukrajinská revoluce byla provedena v reakci na zradu ukrajinského prezidenta,který odmítl splnit svůj slib asociační dohody s EU a lid se mu postavil,což bylo prokázáno prozápadními výsledky všech následných voleb,parlamentních i prezidentských. Revoluce,tvoří dějiny a lid rozhoduje právem,nikoliv nějaký prezident. Prezident má sloužit svému lidu a naprosto ne ho zradit a jednat ve vlastním zájmu nebo v zájmu dokonce jiného státu,v tomto případě v zájmu Ruska. Lid má vládnout sobě a tak je to správně a logické. Pokud vládne svou většinou a neutlačuje svou menšinu,jde o demokracii. Máte snad něco proti demokracii?

   Smazat
  6. Takže vláda banderovskej sviní a upalovaní lidí v Oděse je vládou lidu?!!!!!Ty jsi opravdu porno pussyna,která je bez mozku,takže jí je všechno leda PUTNA!

   Smazat
  7. Čemu se směješ 13:45, tvé lobotomii mozku? Zřejmě ti tam nechali ukrajinští zvěrolékaři inseminační kleště, jak to tak vypadá. Pepek Vyskoč byl proti tobě jaderný fyzik. Ukrajina blbe nemá definované ani hranice u OSN.

   Smazat
  8. Dneska nám tu úřaduje výborný materiál, nový pulitruk US ambassy. Nevyplašte ho lidi, vypadá to, že je to výborný kus, zřejmě staršího data, když ví o tom hajzlpapíru za komára, zřejmě to byl v té době disident, vytíral si prdel Rudým právem. Kopíruje tu texty z havlo-US politické příručky.

   Smazat
  9. 15:23. Ještě mi není ani padesát.

   Smazat
  10. 14:35 Lid podpořený nevládními oraganizacemi jsou demokracie?
   Fotbaloví fanoušci, střílení do pokojné demonstrace je demokracie. A to nestřílela policie. To se zrovna střílelo z místa, kde byl známý agent Plavec.
   Vykáceny byly i stromy, aby se nepoznalo odkud se střílelo. To je demokracie.
   EU musí dát 40 mld, ať Ukrajina hoří.[GS] To je demokracie.
   Jste opravdu asi ve VB.

   Smazat
  11. Demokracie je to, co se zrovna hodí USA a jejímu velespojenci spojenci VB.
   Když někdo myslí samostatně demokraticky sám, avšak ne podle USA, mohou mu USA zkroutit ruce.
   A tomu se říká demokracie.
   Máte něco proti demokracii?

   Smazat
  12. 15:56. Já myslím,že ozbrojená vůle lidu je revoluce. Následné parlamentní a prezidentské volby s většinovou účastí ji potvrzující a opakovaně,to je demokracie,která ji opravňuje.

   Smazat
  13. 15:59. Demokracie je vůlí většiny a pokud utlačuje svou menšinu,jde o despocii. Jak někdo myslí demokraticky samostatně sám?

   Smazat
  14. 16:21 Ozbrojená revoluce podorovaná tučnými sousty z EU a USA je vůle lidu, která následně přejde v demokracii tím, že se uspořádají demokratické volby tak, aby zvítězila vůle EU.

   Smazat
 17. ŽIVOTOPIS TROLLA PEPKA VYSKOČE.
  "Takže, Pepci vi kluci pitomí trollovský, zaplacený. Kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdete a řeknete nám, kdo to povídal. Rozuměli jste?"
  Řídící důstojník Bis Flanderka

  Pepek Vyskoč, vlastním jménem Josef Vyskočil, je v současné době nejodpornější informátor a troll Česka. Narodil se v Práglu, už se neví kdy. Jeho matka Anna Vyskočilová byla ženou v domácnosti a občas si přivydělávala i jako uklízečka. Ta žila s jistým opilcem Vyskočilem, který se živil všelijak. Tento však byl mladému Pepkovi pouze otčímem, a již v mládí ho škádlíval slovy: „Pepku, vyskoč a zameč.“ Skutečným otcem Pepka Vyskoče byl kníže Karel ze Schwarzenberga. Ten měl v mládí s Annou poměr a poté se jí s outěžkem zbavil, protože nebyla ze vznešeného rodu. Pepek neměl v mládí lehký život. Jeho otčím ho často tloukl do hlavy, což Josefa poznamenalo na celý život. Když se jeho otčím uchlastal k smrti, Pepek se odstěhoval se svou matkou do nejmenovaného města v ČR. Za bývalého režimu, byl naverbován řídícím důstojníkem Stb Flanderkou do tajných služeb. Měl sledovat americké špióny, kterými se to v zemi jenom hemžilo. Již od prvopočátku podával důležitá hlášení, z nichž většina patřila do kategorie "Přísně tajné". Dostal dokonce k dispozici odposlouchávací zařízení, které natáhl do tajné služebny Stb a odposlouchával i Flanderku, kterému nevěřil. Za jedno hlášení dostával dva šestáky (200 Kč) a za celou dobu své aktivní činnosti si přišel na majlant. Byl totiž velice pilný a mazaný. Jediný člověk, na kterého si nedošlápl, byl jistý vojín Josef Švejk, kverulant, kterého do armády odvedli i když měl papíry na hlavu. O Josefu Vyskočilovi se říkalo, že byl dvojitý agent, protože hlášení prý podával jak na centrálu Stb, tak na Americké velvyslanectví. Ovšem zda je to pravda, to zůstává dodnes tajemstvím. Po převratu v roce 89 se Pepek stal zakládajícím členem Občanského fóra ve městě. Hodně ho ovlivnil nějaký Havel, který se pak stal prezidentem. S ním měl společnou milenku. Ta se stala později zakládající členkou lidskoprávní organizace Člověk v plísni. Na vrcholu svého života se vrátil ke svým životním poznatkům a byl znovu naverbován bývalým estebákem, nyní členem Bis Flanderkou. Vzhledem k tomu, že se spolu znali, nepodepisoval již ani novou přihlášku. Životní pouť Josefa Vyskočila skončila v současné době u počítače, kde trolluje a opruzuje diskutující za pár šestáků, jak byl vždy zvyklí. Bohužel Pepek Vyskoč se nikdy ne změní. Je věčný. Za každého režimu si najde svého páníčka, kterému bude rád sloužit do roztrhání těla.

  OdpovědětSmazat
 18. Milý 12:49
  Ano, máte pravdu, ale v úplně jiném gardu.
  Nejedná se o Rusko, ale o NATO a USA, spolu s jejich satelity.
  Inu doba se změnila. Václav Havel nesedí. Charta 77 byla dávno podepsána. Na toaletní papír, banány a pomeranče se fronta nestojí. Klidně můžete v hospodě říci: "Husák je vůl".

  USA a jejich spojenci, státy, které již mají své ruce zkroucené[B.H.O.], páchají nelegitimní vojenské zásahy ve světě, které jim mají zajistit jejich zdrojovou stabilitu na úkor jimi rozvrácených států a jejich proamerických režimů.
  Rusko by se jim náramně hodilo, protože samo svými zdroji dokáže stabilizovat takového molocha, v jakým se USA, potažmo západní demokracie stala.
  Velmi by se jim hodily takové jelcinovské časy.
  Proto dnes provokují Rusko kde mohou a vzápětí reakce na tyto provokace vydávají jako obranu před zlým agresorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:50. Já myslím,že především Rusko provokuje svými anexemi. Nicméně přecejen se mi nyní zdá podstatnějším reagovat na stále opakovanou tu lež,že v Československu se stály fronty na toaletní papír. Doslova mne to štve. Tehdy totiž vyhořela největší papírna a stalo se to tedy jen výjimečně. Nikdy jindy se fronta na toaletní papír nestála.

   Smazat
  2. Vy to víte jistě nejlépe, když jste byl u toho v době, kdy tam zrovna začalo hořet.

   Potom jste jistě první volal hasiče, policii a pomáhal hasit.

   Smazat
 19. Milý blbe 13:01 a 13:09.
  Už mě nudí vysvětlovat pitomečkům, jako jsi ty, že Krym byl autonomní republikou s vlastním parlamentem a právem vydávat zákony. A to od té doby, kdy se po revoluci jako autonomní republika připojil k RSFSR. Před II.světovou válkou i po ní. A když se dělil SSSR bylo na Krymu referendum, které žádalo připojení k Rusku jako nápravu nezákonného stavu připojení k Ukrajině. Jenže se na ně všichni vykašlali. Takže to, co se stalo, bylo právo Krymu. A Putin tam nemusel žádné vojáčky posílat, bylo jich tam podle smlouvy 20.000 v posádkách. A podle těch smluv ani nenaplnili dohodnutý počet.
  Co se války s Finskem týče, pokud vím, skončila výměnou území a nikoliv anexí velké části Finska.
  A o těch ostatních anexích si něco přečti - nechce se mi poučovat nepoučitelné...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:57. Zimní válka od 30.11.1939 skončila Moskevským mírem 13.3.1940 v jehož podmínkách Finsko muselo odstoupit velkou část svého území a přistoupit na většinu ruských podmínek. Ztratilo téměř celou Karélii,území v oblasti Salle a svou část Rybářského poloostrova, celkem 57 000 km2. Muselo souhlasit se zřízením sovětské vojenské základny v Hanko, vybudováním železnic spojujících Sovětský svaz a Norsko a přislíbit sovětským jednotkám právo transportu po těchto železnicích. / Podle platného mezinárodního práva má právo na sebeurčení jen národ a Ukrajina je plnoprávným subjektem mezinárodního práva jen jako celek,nikoliv samostatná ať už jakákoliv autonomní republika. Ruský národ byl a je už sebeurčen a jakákoliv další část ruského národa má právo na sebeurčení pokud,čistě logicky a tedy i v souladu s mezinárodním právem,chce být samostatná+má schopnost samostatnosti+jde o její vlastní vůli k samostatnosti+nejde o vliv-vůli kohokoliv jiného,respektive o jeho zásah obecně. Rusko zasáhlo doslova válečně a došlo k připojení Krymu k Rusku. To je anexe,mezinárodním právem zakázaná,protože je opakem mezinárodního práva.

   Smazat
  2. 14:26 - jenže to se již schylovalo k válce a Stalin věděl, že se přes Finsko bude cpát Hitler na ruské území.
   Finové nechtěli uskutečnit nabízený pronájem, i když věděli, že Stalin má pravdu. Na což následně doplatili, když se připojily k Hitlerovské koalici.

   Krym už nech ležet, ty anexe.
   Což takhle Kosovo? Tam se nekonalo ani to referendum.
   Podporuješ islamisty? Chceš se nechat obohatit?
   Odkud jsi sem spadl? Z kavárny?

   Smazat
  3. 14:38. Jsem tu jen málokdy,jen se tu bavím a snažím se jen myslet,myslet samostatně a nezávisle. / Kosovo splnilo mezinárodním právem stanovené podmínky pro nezávislost a bylo správné ho v jeho této snaze podpořit i válečně proti Srbsku,tedy veto Ruska v RB OSN nemělo právní význam,protože Rusko zase porušilo mezinárodní právo Chartou OSN třeba počínaje. Nicméně,žádných jeho následných voleb se nezúčastnila nadpoloviční většina všech jeho oprávněných voličů a tedy jsou neregulérní,protože v demokracii rozhoduje pouze většina,většina všech. Protože i nezávislost Kosova byla vyhlášena-stanovena Parlamentem Kosova tedy i tato jím vyhlášená nezávislost je neregulérní a neplatná a to už odpočátku. Logicky tedy a logicky i právně,Kosovo stále je součástí Srbska. / Islamisty nepodporuji,protože nejsem idiot ani blázen. Nechci se jimi ani nechat "obohatit",protože považuji Islám za myšlenkový vir a vůbec ne za něco pozitivního. / Už nejsem Čech a zdůrazňuji to. Jsem Čeň (anglicky Czeni). / Kavárnu skutečně nemusím a je mi lhostejné,co kde kdo jak se snaží prosazovat nejen v Česku ale i kdekoliv ve světě. Jak už jsem sdělil,snažím se myslet samostatně a mít vlastní názor na svět,proto nejsem s nikým konkrétně. Nikdo v Česku mi nevyhovuje myšlenkově. Nejblíže mi jsou sociální směry a myslím,že k tomu spěje celé lidstvo celou svou historii a že v sociálnu je budoucnost. Konkrétně v demokratickém socialismu.

   Smazat
  4. Vlastní názor ala IMPORT EXPORT USSA?????Hmmmmm,jak neotřele havlomaniakální!

   Smazat
  5. Je dobře, že jsme měli světového prezidenta a připojil se proti agresivnímu Srbsku, které utlačovalo Albánce na svém území.
   14:53 má pravdu. Vždyť přeci pan Václav Havel ujisti, že povaha bomb je výlučně humanitární.
   Dnes máme demokratické kosovo, které nám chce Rusko a obzvláště Putin vyškubnout z rukou.
   Je to však jen jeho holá závist, s kterou nic nezmůže proti demokratickým západním zemím.

   Smazat
  6. 15:14
   Světový prezident....světový opilec!!!!!Takhle se nedovedl zlískat ani Jelcin:-D

   Smazat
  7. 14:53 Tak to máte jistě blízko k udavači Čulíkovi z BL.

   Smazat
  8. V roce 1996 vznikla oficiálně albánská ozbrojená organizace Kosovská osvobozenecká armáda (UÇK), která postupně zahájila ozbrojený odpor. Nejprve prováděla teroristické útoky proti policejním stanicím, úřadům a institucím, poté sváděla i drobné potyčky se srbskými policejními jednotkami. Její financování probíhalo zejména prostřednictvím organizovaného zločinu v evropských zemích, zejména obchodu s drogami a „bílým masem“.[6]
   Roku 1997 vypukla v Kosovu občanská válka mezi UÇK a srbskými jednotkami. Bělehrad nejprve váhal s rozsáhlou ofenzívou proti povstalcům, ale když 23. března 1998 označil velvyslanec USA pro Balkán Robert Gebard UÇK jako „nepochybně teroristickou organizaci,“ prezident Slobodan Miloševič zahájil vojenské akce.[W]

   Prostě připravený zásah z USA, které si tam zřídily další svou základnu.

   Smazat
  9. 15:43. Se Srby by to nikdy nebylo možné mírově a už vůbec ne,když je přímo řídilo Rusko. Problémem pro naplnění mezinárodního práva,pro respektování například demokratických Ústav států EU je třeba zrovna EU. Voleb do Evropského parlamentu se trvale účastní jen menšina všech oprávněných voličů všech států EU a to i přesto,že v některých je účast ve volbách povinná. Evropský parlament a tedy i celá EU existuje a rozhoduje protiprávně,tedy. Co kdo může "chtít" od států,které mají demokratické Ústavy a jsou jimi zavázány k demokracii a přesto prosazují přímou a zásadní tedy NEdemokracii EU. Bohužel stále více a více fatální,dokonce. Zájmy rozhodují. Je mi líto, EU ale není partnerem,protože její existence je protiprávní. A to je ale skutečně gigantický problém. Jak pak může jít příkladem a jak pak může od kohokoliv chtít dodržovat mezinárodní právo. Je to obrovské svinstvo.

   Smazat
  10. .... Ale jak už jsem jinde sdělil: Pokud nebudou platit dohody a myslím tím zrovna logicky především mezinárodní právo, nebude platit nic a to znamená chaos a války. Proto je přes to vše potřeba mezinárodní právo bránit a prosazovat.

   Smazat
  11. 16:03 Ano, máte pravdu. Proto asi byl ten Irák a Libye.

   Smazat
  12. 15:59 A s UÇK vedenou CIA ano?

   Smazat
  13. 16:22. Mezinárodní právo není dokonalé,protože ,uvědomte si, že mezinárodní právo naprosto nerozlišuje to nejzákladnější a nejnebezpečnější a tím je rozdílná vývojová úroveň. Podle vědců mají lidé a opice stejné množství chlupů ale opice je mají tmavší a delší. Přesto je každému jasné,že opice nemohou mít plně lidská práva. Například v OSN už brzy budete vy vyspělé státy světa přehlasovány těmi méně vývojově vyspělými k vašemu úpadku,pokud se jim demokraticky poddáte. Stejně tak i v případě Iráku,který se fakticky a i usilovně a cíleně stával vůdcem islámského světa proti Západu. Válka proti Iráku tedy byla "objektivně" správná a nezbytná ačkoliv v rozporu s mezinárodním právem,které bylo záměrně "oklamáno" a to v zájmu vlastní obrany Západu,na kterou má podle mezinárodního práva právo-legální nárok jakýkoliv stát. / Libye byla chybně provedena a já tehdy sděloval správnou cestu. To,co udělaly především USA v Libyi,především bombardováním Kaddáfího, to byl mezinárodní zločin. Především to bylo kontraproduktivní a stěží si umím představit větší idiotinu. To musel vymyslet a zrealizovat nějaký imbecil a nebo někdo,kdo likviduje Evroamerickou civilizaci.

   Smazat
  14. 16:33 Nejdříve se USA kamarádily s Irákem a dodávali mu chemické zbraně proti Iránu. Pak se vše zvrtlo a proto ponoukali Saddáma, až ho nachytali. Nakonec hledali vlastně své chemické zbraně, protože věděly, že je Saddámovi daly.
   No prostě taškařice.

   Smazat
  15. Ty referenda byly v podstatě tři. První bylo hned po rozpadu SSSR, druhé v roce 1990 a to poslední v roce2014
   Všechna tři referenda měla naprosto stejný výsledek. 90% se vyjádřilo pro připojení k RF.

   Smazat
  16. 20:13. Mohli se referendem vyjádřit třeba pro zrovnoprávnění všech opic na celém světě s lidmi ale vždy jde o to,zda k tomu mají právo,zda mají právo tak rozhodnout, zda mají právo to realizovat a zda ostatní mají povinnost to respektovat. To jedna hospoda si třeba referendem rozhodla,že bude vládnout všem pivovarům a ještě že budou mít samostatný stát,který se stane součástí nějaké vesmírné říše,směji se. Prostě jen neoprávněná blbost.

   Smazat
  17. Jak USA a VB řekne, tak se i stane.

   Komisi sestavenou ze šesti odborníků pod vedením Lorda Johna Chilcota pověřil v roce 2009 analýzou britské role v irácké invazi (2003) tehdejší premiér Gordon Brown. Její výsledky (zpráva má milión slov) měly být zveřejněny již v roce 2011, ale Spojeným státům a britským vojenským špičkám se tomu podařilo zabránit s tím, že by mohly poškodit britsko-americké vztahy. Zrušeny byly i další termíny, včetně toho před volbami 2015, protože by prý zpráva mohla ovlinit jejich výsledek. Nakonec tak došlo ke zveřejnění Chilcotovy zprávy až nyní.

   Klíčový vzkaz není ve zprávě napsán takto jednoznačně, ale jasně to svítí mezi řádky: "Skutečnou hrozbou pro svět nebyl Saddám Husajn. Jsou jí Spojené státy americké".(Protiproud)

   Smazat
 20. Zákoníci a farizeové, nezměnili se, jen povýšili o deset levlů. Nebo o dvacet.

  OdpovědětSmazat
 21. Divně se kýval, byl klidný, zdálo se mi dokonce, že se usmívá.

  Neziskovkář

  Přešla středa, utek čtvrtek,
  stále tu však krtí krtek.
  Nedá pokoj, má on v nose,
  tučná konta od Sorose.

  OdpovědětSmazat
 22. Budem o něco se prát,
  až tu nezůstane stát,
  na kameni kámen,
  a jestli není žádnej Bůh,
  tak nás vezme země, vzduch,
  a potom,
  ámen.

  OdpovědětSmazat
 23. Kde je ten anektovanej jouda?
  Docela byl i sympatický, jak se snažil.
  Možná, že je na obědě, nebo si honí.
  Příště mu nedávejte takové pecky, aby nám déle vydržel.

  OdpovědětSmazat
 24. Co bychom byli bez trpělivosti s neřádem?

  OdpovědětSmazat
 25. Mít nepřítele v týlu, to není možné tolerovat a k tomu nemůže trvale mlčet žádná země. A ten týl u nás v ČR zkonsolidován, přiznejme si, rozhodně není. Existuje spousta lidí zhýčkaných pamětí na sociální jistoty, na neexistenci bezdomovců a multi-miliardářů, při nulovém zadlužení státu. Spousta lidí s odporem k provokacím, k humanitárnímu bombardování a k svévolnému rozesírání řady zemí, za účelem vytvořit předválečný chaos, nejen řízenou invazí imigrantů narůstá. Stejně tak narůstá i spousta lidí s odporem k válečnému harašení s růstem provokací vůči Rusku, lidí s odporem k atomové válce za svobodu. A čím dále více je zřetelné, že Rusko není tím agresorem, který ohrožuje život na zemi. Takže málo platné - ale vlády, včetně té naší socdemácké, vlády podporující například ukrajinský fašismus, mají nepřítele v týlu. Nepřítele, který každou jejich lží a provokací sílí a sílí. To se pak leccos může zvrtnout. V rostoucím počtu lidí, vnímajících vlastní ohrožení a ohrožení svých potomků předválečnými provokacemi a umělým vytvářením ruského nepřítele, narůstá hněv proti válečným štváčům. A pro zachování míru, stojí za to zakroutit jim krkem.

  OdpovědětSmazat
 26. Jistě bude škodolibostí osudu, že nám takoví anektovaní budou dělat PŠM a s pistolí v ruce říkat kam máme střílet.
  Potom je potřeba využít nestřežené chvíle a kanon otočit tím správným směrem.
  Myslím, že právě z toho mají strach.
  Vždyť přece na buzole N,S,W,E, co to je? Já jsem Čech a vím, že S - je sever. Tak o co vlastně jde.
  Možná, že to odnesou poskoci, kteří lezou na nervy i generálům.
  V tom případě nás čeká pochvala před bojovou zástavou.

  OdpovědětSmazat
 27. Kolik polínek z jedné žerdi?

  OdpovědětSmazat
 28. 333 stříbrných křepelek umořilo komára.

  OdpovědětSmazat
 29. 10:26, řekněme slušně: Prosím Vás přečtěte si poslední článek Oskara Moravce, politologa s universitním vzdělání, uversitního profesora. Článek se jmenuje NATO pochoduje na východ .... máte ho zde zprava nad komentařemi jsou tituly článků, které byly na blogu v poslední době. Souhrn: Rusko má více než 4x méně vojáku než NATO a vynakládá na zbrojení 13krát méně než NATO. Nevím, ale zda se mi, že co zapnu naši televizi, vždy se tam mluví, že Rusko je nebezpečné. Naposledy jsem v tomto duchu slyšel paní Langšadlovou, kromě toho tam byl nějaký poslanec za ANO a jediný rozumný - za komunisty - pan Černý. Jenom moje jedna věta k té nebezpečnosti - víte prosím Vás Vy zastánci pax americana - kolik je třeba vojenské síly na útok - již od doby Herr Clausewitze - nejméně 3-násobek. Tedy Rusko, které má ve zbraníi 700000 vojáku /NATO přes 3 miliony - tak to je v tom článku - viz výše/ může zautočit asi jen atomovými zbraněmi, ale i těch má méně než NATO - v článku to je také. Čili útok Ruska na nepřátele, což je NATO, rovná se jeho sebevražda. Potom vyvstává otázka - pokud by se mělo válčit klasickými zbraněmi - útok NATA je skutečně možný /asi nepočítají s tím, že do války by se zapojila Čina - žeby byli dobře informování? - nuž informace jsou něčím, co rozhoduje nejen válku/. Rusko v případě napadení má zřejmě jedinou možnost - uhajit své uzemí atomovkami. Tohle jsem se dozvěděl zde na tomto žumpoblogu. A představte si já tomu skutečně věřím - tomu co zde jsem napsal. Nepotřebuji chodit na rozumy k nějaké paní Langšadlové, která říká, že Rusko ohrožuje ostatní svět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:59. Stačí jediný atomový výbuch v Evropě a byl by to obrovský problém. Rusku by se to bezesporu podařilo. O to jde a Rusko hrozí i preventivním jaderným úderem a to i na preventivní obranu jeho spojenců,má to opakovaně v doktríně. Kromě toho,nedávno čínský prezident prohlásil,že Rusko je jeho spojencem a je potřeba vytvořit spojenectví,proti kterému by NATO bylo bezmocné. Rusko a Čína jsou už partnery ve válečném paktu SCO (ŠOS) a zrovna přijímají za členy i Indii a Pákistán, Írán je čekatelem. SCO je objektivně mocnější a silnější než NATO. Blahopřeji,opravdu dobrý tah,co do vítězné války, nicméně,dovolte mi ho pojímat jako zlo,.. zase.

   Smazat
  2. 16:12- Bohuslav Sobotka nedávno avizoval, že má dostatek trollích novinářů na eliminování "ruské propagandy" na Netu, tak vítejte. Není to špatné, jen Vám při "pojímání zla" občas "ublinkne" síra. Student na letní brigádě, novinářský elév, nezaměstnaný nebo naopak zaměstnaný důchodce? Ten co vás seznamuje s prostředím byl už vážně trapný.

   Smazat
  3. 17:43. Zlo většinou dělá zlo vůči těm dobrým s tím,že mu ti dobří neublíží. Mnohdy argumentuje tím,že by bylo nekřesťanské oplatit Zlu "zlem". Já nejsem křesťan ani po tom netoužím.

   Smazat
  4. 17:47- také nejsem křesťan,jsem ateista. U Vás, k té síře to ani nepředpokládám. Užíváme oba příměry, přidám tedy další. Někdo Starý zákon zná, někdo naplňuje. PS. máte dobrý servis na reakce-čtyři minuty, doporučte mi firmu!

   Smazat
  5. 18:27. Bůh.

   Smazat
  6. 18:32- už zbývá jen Jahve,Alláh a bůh Indiánů, kterého neumím napsat, důvěrně mu říkám "Kecal", tak který?

   Smazat
  7. 18:41. Vesmír,Universum. Nejsem debil abych věřil vymyšleným a neprokázaným pohádkám. Studovat vesmír,jak funguje,jaký je,.. to mi připadá lepší.

   Smazat
  8. 18:43-o.k.,asi jsem neporozuměl Vašemu 16:12. Dejte si nick a politické názory prosím prezentujte polopatičtěji(pro mně),děkuji(i za trpělivost).

   Smazat
  9. 19:20. Možná by pomohlo,kdybyste napsal čemu jste nerozuměl. Nick negativní,jsem spokojen s anonymitou,po slávě mým jménem netoužím,jen se bavím diskusí a snažím se samostatně myslet.

   Smazat
  10. 19:44-nečekal jsem již odezvu, proto moje pozdní reakce. Neporozuměl jsem, na čí straně geopolitického konfliktu současnosti jste.Již jednou se mi to stalo,tuším s Vámi také,musel jsem použít omluvu. I když, Vesmír není pohodový,co říká Vám,prosím.

   Smazat
  11. 22:00. Já nejsem na ničí straně,snažím se být s Bohem,tedy s vesmírem,s universem, kterého se snažím cítit. Snažím se prostě jen jednat správně a jsem Čeň (anglicky Czeni),jsem tedy s naším novým národem,na kterém mi samozřejmě a logicky záleží nejvíce. Jsme ale jednotlivě mezi všemi národy a reprezentujeme tu nejvyšší vývojovou úroveň lidstva. Samostatně územně samozřejmě ještě neexistujeme a nevím zda někdy vůbec. Jde to prostě samo,prostě už nedokážeme snášet to,co vy ostatní lidé činíte,máme příliš odlišný názor na všechno. Nemůžeme s tím nic dělat,jsme prostě už jiní než ostatní lidé,jsme vytvářeni jako národ přirozeně.

   Smazat
  12. 22:14-k "okurkové sezoně" prázdnin naše debata patří.Jak se odlišujete od jiného vyjímečného národa na Zemi? Splynete někdy s nimi, nebo se pokusíte vzájemně zplynovat?

   Smazat
  13. 23:02. My Čeňi se poznáme,když se setkáme kdekoliv,prostě se na sebe navzájem podíváme a cítíme stejnou vyšší vibraci a vzájemnou kompatibilitu. To je vývojový věc,je to "příroda" a nic vymyšleného nebo nadpřirozeného. Ptal jste se a já Vám ze slušnosti odpověděl,nic Vám přece nevnucuji.

   Smazat
 30. Podívejte, je to úplně jednoduché, Amerika je pokušitel a bude to zkoušet všemi způsoby a prostředky. Psal jsem to už před léty, dokud se někdo nenaštve, a nevezme sekery, aby přesekal všechny kabely, které vedou přes Atlantik.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trump již jde.

   Smazat
  2. Trump má rozum, jenže volby ještě nejsou, hodiny tikají čím dál rychleji.

   Smazat
 31. Asi v souvislosti s Trumpem - měl bych si přečíst někdy tu knížku, kde se čeká na Godota - do dneška nevím jestli to je knížka, nebo to je divadelní hra, nebo to je jen věta. Možná mi pomůže nějaký vzdělanec z řad komentatorů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ad 16:50: nemusíte - doporučuji internet - můžete být blbý jak troky - tam všechno najdete. Čekaje na Godota je dílo S. Becketta. Jinak 16:52 - vy jste určitě blby jak ty troky - to mi říká intuice.

   Smazat
  2. Važte si toho, o čem nepochybujete.

   Smazat
  3. 16:50 Máte pravdu úplně přesně.

   To, co se odehrává je jen důsledkem našich dřívějších činů. Takže nemá smysl se bavit o tom co bude, nebo i bylo, ale o tom, co je právě teď.
   Skrze teď se vyvíjí to ostatní.

   Smazat
 32. Jako obvykle, čistá ztráta času.

  OdpovědětSmazat
 33. Zmetkové mají strach z lidu ... :
  http://aeronet.cz/news/konec-svobody-shromazdovani-v-cr-cesti-poslanci-se-nechali-inspirovat-pinochetovym-zakonem-z-roku-1988-policie-bude-moci-svevolne-rozpoustet-a-premistovat-demonstrace/

  OdpovědětSmazat
 34. Neuspořádaná, neharmonická neuronová síť a její potenciál.

  OdpovědětSmazat
 35. V amerických maskáčích, které si koupíme se žoldem 500€ měsíčně a křikem "Urrráááááá..." na Moskvu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.