Reklama

středa 20. července 2016

Nový trend: Gangy mladých migrantů napadají pro zábavu náhodně vybrané Švédy

19. 7. 2016   Zvědavec
Dříve klidné švédské městečko Ronneby sužuje gang 6-10 mladých migrantů mezi 20-25 lety, kteří si náhodně vybírají oběti, které pak pro svou zábavu napadají a tyranizují.
Při jedné příležitosti napadli 35 letého muže, kterého zbili do bezvědomí, jindy 19 letého muže, kterého kopali a zranili v obličeji.
Útoky migrantských gangů na původní obyvatelstvo "ze sportu" a pro zábavu se objevují jako nový trend.Policie není schopná účinně zasáhnout.

Zdroj: http://avpixlat.info/2016/07/19/polisen

85 komentářů :

 1. To je naprosto správný trest za to, že volí švédské Zaorálky, Dientsbiery a Kalousky. Je potřeba je demokraticky řezat, dokud se jim v palicich nerozsvítí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže my jsme, s jen s nějakým zpožděním, taky na řadě. Děda.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. anonymní 0:22
   Tak to si na omyle, vo švédsku sa nevolí. Tam boli demokraticky zrušené minimálne
   jedny voľby, lebo vládnúca chátra sa obávala, že príde o svoje korytá. V ďalších voľbách už majú víťazstvo poistené, dovtedy novošvédi dostanú občianstvo a volebné právo. A tých pár starošvédov, ktorým zostala štipka zdravého rozumu, emigrujú zo švédska. Nová kráľovná postúpi svoj flek manželovi,
   ktorý sa stane prvým švédskym sultánom. Nech žije švédsky kalifát!!!

   Smazat
  4. NE, případný správný trest měli seřezat ty co podporují a podporovali přijímání uprchlíků vítače, neziskovky, ale bohužel. Ta odstupující ministryně co ještě brečela, že už nemůžou příjmat více uprvhlíků.

   Smazat
  5. NEVOLÍ, volby jim zrušili do roku 2022.

   Smazat
  6. Dědo nesouhlasím. U nás a MY máme ještě čas, díky naší chudobě. Jenže ho nesmíme "prošvihnout". Jinak se toho moru nezbavíme, tak, jak se už nikdy toho nezbaví ty " hlavní demokracie " EU, pod vedením špičkových stratégů CIA. Pavla.

   Smazat
  7. problem z Muslimaky ma jednoduche reseni: vsem uriznout koule jinak se do Evropy nedostanou.Dnes nasi muzi musi honit muslimaky a kazdemu chycenemu uriznout koule a uvidite tu masu jak utikaji zpetdo jejich Sultanatu

   Smazat
 2. čím skôr títo imigrantskí zločinci vyvraždia komplet pôvodné švédske obyvateľstvo, tým lepšie - retardovaný idiot, štát, nemá právo na budúcnosť a musí zmiznúť z mapy sveta

  OdpovědětSmazat
 3. Jestli,že policie není schopna účinně
  zasàhnout,tak pak buď zasáhnout nechce anebo je ,jak se říkà "bez koulí", a tudíž to není
  policie ,ale seskupení několika osob,jejichž úkol
  a odhodlání k činu , se rozplynuly ve zbabělosti, neschopnosti a nekonsekventnosti..
  vyházet a potrestat nadřízené by asi také neškodilo...
  ubožáci

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak paralyzovat policii je velice jednoduché. V Německu nesmí policie referovat a zločinech spáchaných muslimy. Pokud by proti ním zakročila, okamžitě následuje přísně vyšetřování inspekce, které sice nic nenajde, ale policista si pro příště rozmyslí provádět zákrok vůči muslimovi, neboli migrantovi. Kolegové takto vyšetřovaného policisty, si již také rozmyslí, aby zasahovali proti muslimům páchajícím trestné činy a pochopí, že jediná cesta jak přežít je vyhnout se tomu jak jen to jde. Výsledek je takový jako na silvestra v okolí Kolínského nádraží, kde muslimové znásilňovali ženy a naší politici v televizi to komentovali, že si za to můžou samy protože přeci měly předpokládat co se může stát a tedy tam nechodit.

   Smazat
  2. A co udělá policie s řidiči, kterým vůbec nezáleží na vlastním životě, a kteří při rychlosti 60-70 km/h ve městě náhle stočí volant a pojedou po lidech po chodníku??? Příklad z Nice vám nestačí? Děda.

   To není věc policie. To je věc politiků v čele EU a v čelech všech členských států. A tedy voličů. A ti prozatím skoro nic, nic. Děda.

   Smazat
  3. 1:34 - a co mu zbejvá? Kdyby ho vyškolili třebas na Phantoma F-15 a jeden mu dali ssebou do IS a on moh sestřelovat křižácký bombovčíky a za zabití žen a dětí v Rakce třebas zabít bombou zas pár žen a dětí v Latakíji či v městě odkud bombardující startuje, tak by nemusle používat náklaďák. Logický, ne? To samý Palestinci. Ať jim aj 5 tisíc tanků, 20 tisíc moderních děl, letadla, rtulníky a nebude potřeba aby s kuchyňskýma nožema přepadávali na ulici izraelský puberťáky nebo najížděli s popleářským autem do důchodců na autobusový zastávce! Prostě po provedení leteckého úderu na Gazu izraelským letectvem srovnaj se zemí nějakou čtvrt v tel Avivu nabo nějako nlegální osadu na západním břehu a bude to fifty fifty ... takhle jim ale nezbejvá než podnikat asymetrické - slovy křižáků "zbabělé" (jo kdyby se tak "zbaběle" uměli sebeobětovat vypasení hamburgro- a žabo-žrouti, že?) útoky ...

   Smazat
  4. V podstatě je třeba si to přeložit jako shození jedné pumy z bombardéru IS na Nice v odplatu za nedávné bombarování, při kterém zahynuly desítky civilistů u nich a tisk se nad tím ani nepozastavil - už jen ta asymetrie je musí srát a frustrovat, že se jim není možný vůbec divit! A ta předstíraná "statečnost" je horší než otevřená zbabělost! Jak se ti imbecilní politici zaklínili a šli jakoby v čele mas lidu "Já jsem Charlie!" - a v reálu se to točilo někde v postranní ulici v policejním obležení, jak byli posraní strachy! Viděl jsem záběry "statečných" Frantíků, jak pokládaj kytky v Paříži k obětem střelby a kecaj o tom, že "to nás nezastaví, my se nebojíme" atd. atd - a pak něco bouchlo! Později e zjistilo že šlo o výfuk kolemjedoucího auta. A ti "stateční Frantíci" šlapali jeden druhýmu na halvu, jak se snažili překotně z toho místa kamkoliv zmizet!! To statečnost myslím vypadá krapet jináč! Po takovém náhodném výbuchu by se jako jeden muž měli postavit směrem odkud výbuch přišel a s odhaleným hrudníkem řvát: "Tak jen střílejte, vrazi! zabte nás všechny! Ale my se nikdy nevzdáme!!". Jenže takto stateční jsou jen ve vlhkých snech, realita pak je jiná ...

   Smazat
 4. Ne všichni muslimové jsou teroristi, ale všichni teroristi jsou muslimové. Všichni teroristi jsou klidní ve svém okolí nenápadní, tiší. Pak spáchají teroristický čin, kterým zabijí a zmrzačí Evropany a v naších médiích slyšíme pohádku o tom, že se zradykalizovali, ale jinak se nic neděje, protože přeci na dálnici zahyne mnohem víc lidí. A dále je nám z médiích zdůrazňováno, že tyto teroristické útoky nesmí za žádnou cenu ovlivnit přijímaní dalších milionů uprchlíků, tedy muslimů, do Evropy. Ve zprávách zaznělo, že afgánec, který ve vlaku napadl cestující a vážně je zranil a byl policií zastřelen, zastřelen být neměl, měl být dle členky strany zelených, jenom zraněn i když otevřeně zaútočil na policii. Tady se dostáváme k odpovědi, proč v Kolíně, když došlo k hromadnému znásilňování žen, muslimy u Kolínského nádraží, policie adekvátně nezasáhla. Je to proto, že zákony a hlavně jejich výklad, je postaven tak, že pokud by policie adekvátně zasáhla, hrozily by zasahujícím policistům sankce a vyhazovy. Jinými slovy, muslimové si můžou beztrestně znásilňovat ženy a policie bude na to přihlížet a následným šetřením se již pak nic nezjistí a pokud se zjistí, tak soud argumenty nepřijme a odsoudí pachatele z řad muslimů za nějaký banální přestupek a propustí ho. Evropské obyvatelstvo toto všechno vnímá a má jedinou možnost odpovědět na zhoršující se bezpečnostní situaci spojenou jednoznačně s masivní migrací muslimů do Evropy, volit ve volbách ty strany, které tento exodus muslimů do Evropy zastaví. Jiná možnost není, protože spoléhat na to, čemu již nikdo nevěří, a to, že muslimové se budou v Evropě integrovat, že budou pracovat a splynou s Evropským obyvatelstvem, není možné. Všichni muslimové budou žít nenápadně, budou tiší, a pak pojedete v autobuse a muslim na vás zaútočí sekerou a výsledek bude, že politik to vyhodnotí tak, že se vlastně nic neděje, protože přeci více lidí ročně zahyne na dálnici. No a vy máte být, třeba již jako mrzák v klidu a spokojený.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:56 Plně souhlasím. Tedy závěr bych viděl tento:
   1) Policie by měla okamžitě pozavírat poslance kteří nezajistili potřebné změny zákonů,
   2) policie by měla pozavírat politiky kteří dosud nezajistili uzavření hranic EU,
   3) my bychom měli zvolit nové poslance kteří dohoní uvedené zanedbané.

   Stane se to? Uděláme to? Neuděláme. Jsme už neteční po 70 letech klidu a pohodlí od války. Její pamětníci právě vymřeli. Uděláme to alespoň až nás přijde čtvrtina o krk? Ne. Už to nebude z mnoha důvodů možné. Takto se točí kola dějin. Děda.

   Smazat
  2. Tak samozřejmě že tady by žít neměli! Nejsou ve svým "přirozeným" prostředí. Co maj ale dělat, když západní křižáci jim berou zem a bombardují jejich domovy? Když IS a Hamas s Hizballáhem budou mít BUKy jako pravoslavní povstalci na Donbase, učiní ze svých zemí pro sionistický gaunery stejně "bezletovou zónu" jako se to stalo právě na Donbase a bude klid! Nebudou muset nikam utíkat a na výzvu duchovních, až spustíme protimuslimský teror, odejdou do IS stejně jako Židé odcházeli do Izrale! Tam ať si udělaj svůj stát podbný tomu "židovskému" či DLR a LLR v Donbasu! Doněckým by se taky asi nelíbilo, kdyby neměli protiletadlový zbraně a na jejich raketky vystřelovaný proti ukrajinským okupantům by museli čelit tvrdým náletům bombardérů a bojových vrtulníků UA na civilní čtvrtě Doněcku a Luhansku, ne?

   Smazat
  3. To jen dík panu Putinovi se nepodařilo ukrajinským sionacistům udělat z Doněcka a Luhanska druhou Gazu! Jenže Palestinci a levantský a mezopotamský sunnité (IS) nemaj žádnýho takvýho pana Putina! A proto nemaj ani BUKy, aby se mohli účinně bránit symetrickým způsobem! A totéž platí naopak! jen dík BUKům v rukou doněckcýh a luhanských povstalců nemusí tito přistupovat k asymetrickým formám odporu, jako by museli, kdyby denodenně čelili beztrestnému bombardování svých lidí ze stranu Ukáček! Pak by museli mstít stejně jako ti sunnité, museli by umírat Kyjevčani při atentátech apod. To (by) se nedá (lo) nic dělat - krev za krev!

   Smazat
  4. Nejsou všichni teroristi muslimové. Všichni teroristi jsou Bilderbergové, tedy především jenkyové. Muslimové jsou jen jejich žoldáky. Jistěže ti, co napadají pokojné občany, by měli viset, ale pěkně nad nimi musejí viset politici evropských zemí, kteří teror podporují, a nad nimi, nejvýš, musejí viset Rockefellerové a další Bilderberzi.

   Smazat
 5. V Evropě je znatelný trend, že policie účinně zasáhnout proti agresivním migrantům prostě nesmí, protože politici si to nepřejí. Policie je navíc politiky tlačena aby útoky migrantů na původní obyvatelstvo tutlala a falšovala statistiky. Tento zvrhlý trend je znatelný už i u nás, jenže "zatím" ne v souvislosti s agresivními migranty, ale cikány.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tu policii řídí ti, které si zvolili voliči.

   Smazat
 6. Tak mě tak napadlo, komu překážel Olof Palme. Původně bylo podezření na české policisty, kdy jeden řekl hele Olof a druhý "palme", ale asi to není pravda:) Jo to byly časy, kdy předseda vlády chodil do divadla, bez ochranky, ale bohužel máme demokracii.

  OdpovědětSmazat
 7. Panove ! Vykaslete se na policajty v Cesku ! Policajti v Cesku nemaji v pytliku koule , ale meluzinu ! Zbrojte a brante se ! To je vase povinnost ! Kdyz se nebudete branit, tak nemate pravo na zivot ! !

  Nebot je psano ve svatych knihach, ze : TELO JE CHRAM DUSE, a proto chram je nedotknutelny !

  POCITEJTE ! Kolik potrebuje CZ 75 zasobniku na 10
  kozomrdu ? Jak to s vami dopadne potom ? NIJAK ! Bude vas hrat vedomi, ze je z vas vojak Krista po cely zivot !
  Poznate extazi sv. ducha. (Ale tomu nerozumite dokud to nezazijete, protoze vas komousi neinformovali.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. (to nick honolulu:)
   Kolik už jste vystřílel zásobníků, bojovníku?!

   Smazat
  2. Ty zmetku Honolulu,je dobře ,že takoví podvraťáci utekli z ČSSR v 68 do té dementní Ameriky.Svůj k svému,že?Ty hamburgerový bojovníku a obdivovateli přiblblého Trumpa a jeho slovinské blbky co si neumí ani sama sesmolit projev.Nezasírej tu českou diskuzi těmi tvými kolaborantskoamerickými sračkami,blbe.

   Smazat
  3. Nadávat umíš báječně,celej zmrd Kraďousek!

   Smazat
  4. Já bych se ozbrojila, ale jednou za mlada mi bylo dovoleno (pod dohledem) vystřelit ze samopalu. A víte co se stalo? To byly takový šlupky, že jsem spadla na zem. No a teď když mi je 7O, tak si nedovedu představit střílet. Ani znásilnění není člověk zřejmě ušetřen před těmi prasaty. Tak nezbývá než řvát hurá - a oni snad utečou.

   Smazat
 8. Mam i dobre spravy panove, ktere urcite
  "potesi" i prazskou kavarnu !

  Spojenec Donalda Trumpa governor statu New Jersey, CHRIS CHRISTIE, officialne pozadal Trumpa, aby vyhodil z vladnich uradu vsechny a kazdeho, kdo pracoval pro presidenta Obamu, ktery je tajne na strane barbaru / Islamistu.

  Vezmete si priklad z nasich clenu kongresu a jednejte stejne se zradci vasi zeme ! Zbavte se komornika destruktivni Merkerove, pana Sobotky ze Slavkova u Brna. (Cert vi kde to je.)

  Samozrejme to, ze Donald Trump vyhral nominaci uz urcite vite. My ted v Americe studujeme klicove staty dulezite pro vyhru nad Hillary v Listopadu.
  A vy v Cesku zakladejte domobranu ! Invaze do Evropy se zvyssuje o 5000 barbaru kazdy den !

  Boj o zivot vas NEMINE ! Nemyslite si, ze ho nekdo bude bojovat za vas... Vase prizdisracske, opatrnicke autority si umyji ruce od zodpovednosti za vas, jako Ponces Pilat od Krista. Budete ZRAZENI !
  AT ZIJE DONALD TRUMP !
  nick honolulu -supporter of Donald Trump.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty zmetku Honolulu,je dobře ,že takoví podvraťáci utekli z ČSSR v 68 do té dementní Ameriky.Svůj k svému,že?Ty hamburgerový bojovníku a obdivovateli přiblblého Trumpa a jeho slovinské blbky co si neumí ani sama sesmolit projev.Nezasírej tu českou diskuzi těmi tvými kolaborantskoamerickými sračkami,blbe.

   Smazat
 9. Víte že v některých severských zemích nesmíte u sebe nosit na obranu nůž? Te´d si vezměte že jednou budeme tak daleko že nám zakážou střelné zbraně,v německu jich bude už tolik že je nebude moci uživit,to tímhle tempem nebude dlouho trvat a oni se převalí přes naši hranici! Co budeme dělat? Naše armáda má asi 6000 boje schopných mužů,zbytek jsou zaměstnanci.Co si počnem proti půlmilionu těchto dobyvatelů? Jen kdyby se ozbrojili sekerami bude to neřešitelný problém.A věřte že u seker netůstane.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K nám?
   My živíme to Německo, co tu budou dělat? Spásat neposekané louky, požírat šišky a slimáky?
   A když chytí srnku tak .......
   Bodou snídat toho slimáka "údajně" pocházejícího ze Španělska?
   Ten původní totiž není schopen přežít naše zimy, ten "náš" je zkřížen se severním slimákem černým...

   Tady začíná boj o život, nemáme zemědělství, které nás uživí. Zahradkaření je problém, bez chemie toho parazita nezničíme, ani ty kachny ho dlouhodobě nežerou.

   Smazat
 10. Ha, ha..... Az donedavna sympatizovali vsichni cesti komunisti a nackove s muslimy. Vcetne vydavatele nacistickeho Zvedavce, soudruha Vladimira Stwory.
  Zepry jsou muslimove jedini, kdo se postavi Americe, Zidum, Izraeli.
  A ted vam najednou muslimsti zabijaci soudruzi vadi? Cim to je? Ze se pustili i do vas a do Putlera? :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to meleš ty věčně zlitej potrate opičí kurvy?!!!!!!Ty tvoje barevný držky podporuje jedině čokovopice z Fuckingtownu a TROP09,kreténe vychlastanej!!!!!

   Smazat
  2. Pozor, blbe! Nemotej podporu al-Fatahu s podporou uměle sionisty stvořený al-Srady, ta se nikdy nekonala! Politika SSSR vždy vedla k podpoře zdravého zeleného nacionalismu, tak jak je správně popsán v Zelené knize pana Kaddáfího! Hovade. A to není totéž co sionacisty stvořený a podporovaný wahábbismus! Čili jinak pro idiota tvýho velkoražení (či velkoidiota tvýho ražení? - nevim) - al-Fatah a Jásir Arafat - ANO! Hamas stvoření M ossadem - NE! Násir a arabský socialismus - ANO! Zrádce Saddat a jeho poskoč a žák Mubárak spolupracující se sionacisty - NE! Kaddáfí - ANO! Chomejní přišedší z bordelu nad Seinou a beztak futrovanej žabožrouty - NE! (A ani z americký sioprdele vylezlý Rezatý Pa(o)hlaví ne, jedině prolidový a CIA svržený Mossadek!) Atd. atd. Musíš umět rozlišovat! I když blb tvýho velkofrmátu (či Velkoblb tvho formátu? - nevim) to zvládně ztěží, nejsa majitelem myslícího mozku, že ...

   Smazat
 11. K 6:53.
  Zvědavec od samého počátku tvrdě kritizuje imigraci a postup EU. Tedy píšeš evidetní snadnou vyvratitelnou lež...
  Za takový hloupoučký, odbytý pokus o propagandu asi nebudeš pochválen u svých páníčku...
  :-).
  Heriot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale jdi ty brebto. :)
   Rozsudek nad Stworou za popirani holocaustu potvrdil i nejvyssi soud.
   Kdyz jeste pred rokem zavrazdil fanaticky muslim americke, francouzske nebo zidovske dite, kviceli jste reudohnedi soudruzi radosti.
   Ted vam to najednou vadi ?!

   Smazat
  2. Ty jsi tak vypatlanej a ještě navíc blbej!!!!!!A když v Iráku agentura Black Water zmasakrovala stovky civilistů a malejch dětí to jsi plácal ušima,viď ty lejnolahvárenský zkurvený potracený hovado!!!!!!

   Smazat
  3. 7:54 - to sice může nějaký soud něco potvrzovat, ale realitu tím nijak nezmění. Holocaust popřeli zákony fyziky a chemie a jak chceš přírodu nutit, aby respektovala nějaký žvásty jakýchsi lidiček, co se prohlásili za "soudce"? To je stejná kravina jako když církevní soudci donutili Galilea odvolat že se Země otáčí kolem svý osy a mysleli si, že tím je to vyřízený a ona se kolem ní otáčet přestane!:)) - http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Prednasky_o_holocaustu-Germar_Rudolf.pdf

   Smazat
  4. 7:54 - výše to máš debile vysvětlený! Ode mě, nesoudruha to snad přijmeš, pokud ti už ten materiál co máš v hlavě místo mozku se docela neproměnil v "z Šapirova lejna" kostku! Je to 6:59, 7:08 a pak 8:20 a 8:24 ...

   Smazat
  5. 7:54
   takový blábol jsem už dlouho nečetla...
   šapirovče kliď se!
   j

   Smazat
  6. 7:54 - jen žvást bez jedinýho důkazu:) Koukni, xindle havlidní, tu ti dám link konkrétní, kde se dočteš, jak ten váš "já trvam natom bléblé, ... že Plzeň vosvobodil Patton" jasně a konkrétně pojmenoval skutečný říčiny na co vaši nosatý filconoši chcípali v lágrech! Vo žádným plynu tam není zmíňka, páč se mu tahle vyprávěnka nestihla donýýst, aby ji moh šířit a pochybuju že by s k tomu propůjčil:) - http://www.narodnisjednoceni.cz/knihovna/Varovani_generala_Pattona.pdf

   A teď něco kvákej, kdo co kde "popírá"! :)))

   Smazat
  7. 7:54 Holocaust nebyl to, za co ho sionistická propaganda vydává. Popravení a zlikvidovaní byli asimilovaní Židi a to většinou střelou do týla a pak zasypání v hromadných hrobech. Tohle dělali většinou SS Viking, Poláci a Ukrajinci.
   Němci převýchovávali Židy aby je donutili odejít z Evropy do Palestíny. Protože po dobrém je tam dostat nemohli.

   Smazat
  8. 7:54 - přesně tak, v podstatě o tom psal i Jabotinský. Sionisté měli velkej problém s nezájmem o Židovství vůbec! Spousta Židů se začala asimilovat do jiných národů a stěhování do Palestiny byla pro ně absurdní představa. Proto se obrátili na Hitlera a ten vyslal Eichmanna jednat do Palestiny již v roce 1937. O rok později Ben Gurion informoval shromáždění liberálních sionistů ve Velké Británii slovy: "Kdybych věděl že by bylo možné zachránit všechny v Německu jejich přestěhováním do Anglie nebo jen poloviny z nich jejich dopravou do Země Izraelské, vybral bych druhou alternativu." Více kapitola 6. tu - http://jirisoler.wz.cz/sionismus.html

   Smazat
  9. oprava - tato odpověď je pochopitelně pro 12:34!

   Smazat
 12. Magor byl ten zlitej impotent, kterej tě má na svědomí,ussáckej hulibrku!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To víš že jo, soudruhu. Ještě něco máš na srdíčku? Svěř se co tě trápí :-D

   Smazat
  2. Říkat svému otci soudruhu.....no počkej,jen co se vrátí domů,ten tě zrychtuje!:-D

   Smazat
  3. 9:55
   To víš že jo, soudruhu :-D

   Smazat
  4. To víš že jo VYGUME!:-D

   Smazat
  5. 9:58 - sto ňák s tím tvým IQ pečený kachny nepokapil, či co? Víš co tím děláš? Tím oslovením "soudruhu"? Sbratřuješ se ty hovado, ani neviš s kym!:))))))))) To je jako bys někoho voslovoval "bácho, hele"! Debilku co si neumí ani rozebrat slovo "sou" a "druh" - tedy "spoludruh"!

   Smazat
  6. Nereagujme na tu žumpu 9:46. Je to druh na vymření.

   Smazat
 13. "Vy nemáte tajné služby?" - takhle nějak se rádobyvtipně ptal ten švédskej hlavoun našeho prezidenta Zemana, když ten jako jediný promluvil ROZUMNĚ (=NEKOREKTNĚ!). Pro takovýho hlavouna nemůže
  bejt pár uzenejch nácků problém!

  OdpovědětSmazat
 14. K 7:54.
  Ale jdi ty brepto. :-)
  Nějak ses do toho zapletl, já mluvil o imigraci, o které jsi tady lhal ve vztahu ke Zvědavci, nikoliv o holocaustu. Ale ty nejspíš ani nevíš, co to je.
  Jsi jen papoušek, opakující naučené, no.
  :-)
  Heriot.

  OdpovědětSmazat
 15. Běžte, běžte, už jste se zase nechali vyprovokovat tím chudákem Pepou IBM Oracle iPhone Vyskočem. To vám furt nedochází, že je to placený, zoufalý troll? To musí být nátura dělat ze sebe placenýho 3,14čuse. Je to starý nenávistný mlok, který si ke svému "úspěchu" musí přivydělávat trollováním. A vy mu to žerete. Nechte ho být, ubožáka. Tím ho nejvíce naštvete. Že, Pepi?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No ty mě "necháváš být" úplně nejvíc debílku z ambasády. Hrozně mě tím štveš :-D
   Běž raději vyhlížet z okna jestli už tě přijíždí spasit Putin.

   Smazat
  2. Ty do toho okna vůbec nelez Chujmere debiloviči,v tom stavu v jakym seš od rána bys mohl vypadnout a rozflákat si ksichtovou část držky!!!!A pak už bys nemohl Poserplínovi dělat dvojníka....což by byla škoda!

   Smazat
  3. S tím 3,14čusem 13:26 se nedá nic udělat, nic ho nespasí, ale ta jeho zparchantělost ho spase, páč ta je v genech.

   Smazat
  4. 13:37- toho neřeš, bude po převratu s dalším rasozrádným xenofilním hmyzem popravenej ... sám mě bude prosit o snadnější smrt, než jaká na něj čeká! Budu ale neúprosný k nepřátelům rasy - smrt bude mít pomalou a krutou, jak zasluhuje tento bioodpad!

   Smazat
 16. (8:22) Trump je chytry a Ty jsi blby ! On ma krasnou pani a Ty se "obsluhujes" sam !
  Americky Hamburger jsi nikdy nezral, a nikdy nebudes !
  Recept je pouze pro nas.

  Merkerova Te krmi svym exportem, ktery byl puvodne urcen pro vepre, ale society na ochranu zvirat to zakazalo v Nemecku, a ted to mas na stole.

  Ja honolulu, Ty skaredo jsem representacni zariva osobnost s vlivem na zdejsi puvodni obyvatelstvo a jsem chlouba naroda s ktereho jsem vysel !
  Krome toho jsi tmar, kdezto ja jsem svetlonos a proto volam
  AT ZIJE DONALD TRUMP, ktery je alergicky na usmudlance jako jsi Ty.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 17. Uz se jednou smirte se skutecnosti, ze nas budouci president Donald Trump a rusky president Putin budou kamaradi !
  Spolecnym usilim zachrani Evropu a o Ameriku se postarame sami.
  Tento vztah, vam vsem zachrani zivoty. V pripade, ze vyhra Hillary, tak je s vami konec, bezohledu na politicke inklinace. (Ono to vypada tak , ze vyhra, ale duvod vam nejde vysvetlit.)
  V nebezpeci kterem jste, vam take nejde vysvetlit, pro vas nedostatecny prehled situace v nasi moderni dobe.
  nick honolulu - svetlonos.

  OdpovědětSmazat
 18. To co zacina zit zapadni Evropa, (terror) prijde definitivne i k vam ! Je vypocitano Jihoafricany (Boery), ze kdyz u vas bude 28 % nezadoucich, tak jste stratili vasi zem.

  To, ze ignorujete varovani z dejin svedci o tom, ze je ve vasi zemi velke mnozstvi hloupych a omezenych oslu, kteri ctou pouze Materidousku pro deti.

  Zakladejte domobranu a nebo si zamluvte pozemek na Olsanech. Jinou moznost nemate.

  Amerika domobranu ma, a SKVELOU, a v Rusku byla zalozena loni. Akorat vy jste pomali v mysleni a v akcich.

  V kazde americke rodene je nekolik zbrani. Jedina vase vyzbroj je konzerva prdlavych fazolek z Mexica.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Presne tak,Honolulu.
   Jedine a nejlepsi co muzou lidi delat je pripojit se k domobrane, odvolit vsechny vlastizradce a zvolit jen pronarodni politiky.
   Bydlim za velkou louzi uz 17 let,zacatky byly tezke,ale zivot jde dal a stezovat si nemuzu. Makam a mam.
   Na tvou otazku ohledne CZ75,tak odpoved je 17 cmoudu. 16 v zasobniku a jedna v komore.
   Jo a ta 70ti leta pani co kdysi strilela ze samopalu,tak hlavu vzhuru Madam,muj sedmilety syn strili z meho SA vz58 bez vetsich problem,jen ho pak troche boli rameno,ale na vsechno si de zvyknout.
   V nedeli asi mili od meho domu nekdo naboural ukradene auto a pote utekl do lesa,za chvili tam byli Sheriffove a hledali je.
   Uzavreli cesty,tak jsem si dal svou CZ75 za opasek a sel jsem se policajtu zeptat co se deje.
   Bylo mi receno,ze patraji po dvou individuich a ze by jsme meli jit domu a povytahovat klice z aut.
   Ja mu odpovedel,ze kdyby nahodou ke mne zbloudili,tak je privitam se svym arsenalem.
   Pak jsem mu ukazal pistol a zeptal se ho jestli chce videt muj "permit to carry" jedine co mi rekl,ze jsem v pravu "within your rights"
   Tak jsem se otocil a odjel domu.
   Behem hodiny je oba dostali.
   Taky doufam,ze to Donald vyhraje,v listopadu ma muj hlas.
   CZ75

   Smazat
 19. Jste pozadu ve vyvoji ! Ucte se ! Jizni Amerika vas predbehla uz davno.
  LANDGRAF MARSH - MILITAR PARADE 2009 CHILE (16) (youtube)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, na toho vola nereaguj, waste of time.
   Jen mi vrtá hlavou proč by to měla nakonec vyhrát Hitlary? I přes ty průsery a těch 46 mrtvých, které se s ní spojují?
   By the way, can I get your e-mail address?

   Smazat
  2. Dva debilové se sešli.Tupá parodie američana a švejkopako.

   Smazat
 20. Nas budouci president Donald Trump ma zajimave stranky povahy o kterych Evropa nevi.

  On nikdy nesedel a neschovaval se v office, ale vzdy se pohyboval na stavenistich tech projektu, ktere zadal.

  Pohyboval se mezi delniky a pracovniky vsech oboru, ktere potreboval a ktere motivoval a vyzdvihoval, na zaklade jejich pomeru k praci a schopnostem.

  Tlacil je nahoru na zodpovednejsi pozice, pozice vlivu.

  Takze dnes je v jeho teamu mnoho lidi, kteri maji vysoke postaveni a pritom nikdy nebyli v nejake nobl skole pro americkou smetanku a z techto lidi se skladaji i jeho poradci v oborech ve kterych vynikli.

  On si nezaklada na tom, ze je velmi bohaty, to povazuje za samozrejme na zaklade svoji cinnosti a chce po lidech, aby ho nasledovali v jeho taktice a tim zbohatli take.
  (Coz se mnohym z nich uz povedlo.)

  On neni proti immigrantum, ale chce, aby byli legalni a registrovani. Aby byli prinosem pro Ameriku a ne, aby Amerika pro ne byla dojna krava, ktere nedaji nic zpet.

  Ma rad, a ma respekt pro pracujici lidi v kazdem oboru , ktere prinasi dobro spolecnosti a zemi.

  Je silne naladen proti kriminalite a definitvne bude podporovat policii, hasice a vsechny bezpecnostni slozky, ktere jsou dulezite pro bezpecne ulice.

  Nektere skupiny ho povazuji za velmi nebezpecneho, jejich zabehnutym tradicim a silne ho nenavidi !

  Tyto skupiny jsou vlastnici vsech medii a lopatuji na neho tolik HNOJE, ze to nema v dejinach Ameriky obdobu.

  Jemu se podarilo dokonce rozdelit i stat ve state, t.j. americke Zidy na dve skupiny. Jedna ho otevrene nenavidi a druha si mysli, ze ho vyuzije pro svoje cile a obtoci si ho kolem prstu...

  Neverim, ze se jim to povede. Duvod je v tom, ze je typicky Geminy. T.zn. Blizenec a tito lide jsou nejtezsi na zmanipulovani. Oni maji dva mozky a dve osobnosti. Tim snadno prijdou na skyte nebezpeci.

  (Vsimnete si ex-presidenta Klause. Take Geminy, jak snadno se orientuje v lumparnach, ktere na vasi republiku sije EU.)
  Toto jsou ty nejzajimavejsi volby, ktere kdy v Americe byly.

  Cesi, upozornuji vas take na skutecnost, ze Trump pritahuje VELMI , VELMI schopne lidi, kteri casto uz v penzi z penze odchazi a pracuji pro neho.

  Tito lide pravdepodobne budou dasazeni na pozice ve Washingtone a budou mit vliv na svetove udalosti.
  Obamovi demokrate budou vykopnuti pro neschopnost.

  O vecech ktere Trumpovi hrozi po nastupu do Washingtonu se rozepisi po jeho nastupu do uradu presidenta. (Dokaze-li vyhrat volby v listopadu.)
  Jeho nepratele se proti nemu organizuji a nesetri ani penezi, ani intrikami a lzi..

  nick honolulu - keen (svedomity a zvedavy) observer.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je pravda,že Trump má příčesek,kterým skrývá svou pleš a lže tak tedy všem už odpočátku a dokonce už tím,jak vypadá?

   Smazat
 21. (16:47) Nemohu uverejnit E-mail adress. Pisi i na americke weby a potrebuji bezpeci.

  Ta mocenska parta , ktera prosazuje Hillary, je ta posledni, ktera by se pozastavovala nad 46 zabitimi.
  To, pro ne neni zadne cislo.

  Hillary MISTRNE rozmichava rasove napeti a milliony barevnych ji budou volit.

  Hillary ma take neomezene finnancni zdroje od Neocons a v jejim teamu je pres 750 placenych pomocniku.

  Trump ma v teamu 72 lidi, idealistu. (Jsou vsak schopnejsi nez ma Hillary.)
  Barevnych je stale vice.

  Zde jde o to, dokazeme-li odhadnou klicove staty, ktere rozhodnou o listopadovych volbach. Jsme si jisti Pennsylvanii a Floridou, ale mame rozdilne nazory na dalsich 5.

  At uz se cokoliv stane, tak s politickou korektnosti a hypokracii je konec... Predzvykana propaganda a diktovane mysleni je ukonceno..Nenavist k Rusku je nekonstruktivni, nevede nikam.

  Koncim panove musim z domu. Zatim se vse vyviji lepe nez bylo ocekavano. Trump to vyhral v Clevelandu v Ohiu na
  105 %. (Znam to mesto !) Mel jsem strach z reakci v nekterych ctvrtich ! Misto , aby na Convenci
  zautocilo 10 000 protestujicich, (jak bylo slibeno), tak se protestujici porvali mezi sebou a rozhodne jich nebylo vice nez 500.
  Sorosova skupina zvana BLACK LIFE MATTERS, tam vubec neprisla. Zase prisel o penize dedek. Jako by je vyhodil na smetiste. Dedek me posledni dobou udivuje . Na co sahne v hov.o se promeni.
  nick honolulu , (musite uznat, ze mame v Americe srandy kopec.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je pravda,že Trumpův otec je Němec?

   Smazat
 22. Ty jsi nejaka BABA, (18:31) ze rozumis priceskum ? Ja vubec nevim co to je.
  On zde na Floride ma bydleni kousek od me, takze musi mit vlasy kvuli slunci, nebo dostane Melanomu... Ale ty stejne nevis co to je. U Tebe Ty pekelniku, slunce niky nesviti a vitamin "D" nemas.
  Musim jit.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechodím na slunce už dvacet let,protože jsem moudrý a protože už na Zem proniká i gamazáření a to je ta neutronová bomba,působí stejně.

   Smazat
 23. Nad tím už zůstává rozum stát. Jak to, že policie není schopna zasáhnout proti deseti chuligánům. To pak je ta policie zbytečná.

  OdpovědětSmazat
 24. 19:04 - NE NENI ! Jeho deda je Nemec z KALLSTAD RHINELAND, stejne jako jeho babicka. (Frederic and Elizabeth)

  Jeho otec je z New Yorku - Woodhaven Queens (Fred Trump 1905-1999) a matka je ze Skotska - (Ostrov Lewis) !
  Prisla do Ameriky 1930 v 18 letech. Vdala se za Freda 1936.
  V roce 1942 dostala americke obcanstvi.
  Zemrela v roce 2000 bylo ji 88 let.
  nick honolulu

  (19:06) Ty si myslis, ze kdyz vypadas jako vapenik, ze se te smrtka lekne, Ty skaredo ? Ujistuji Te, ze ne !

  Ja jsem proti Tobe KRASAVEC Ty Frankenstaine !
  Mam zlatou plet. Tezke huste vlasy platiny a zlata. Oci barvy karibskeho more a babicky mi nadbihaji.
  To proto, ze mam rad slunce a more. Muj zjev je podrzen uslechtilou povahou, cistym dobrym srdcem a neodolatelnym sharmem. Vysoka hodnost mezi Andeli me nemine...
  Ty budes jednou pracovat jako strasidlo na pulnocnich Olsanech.
  AMEN -
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud jsou děda a babička Němci a jsou to rodiče jeho otce,sorry,popleto, jeho otec je tedy Němec. asi měl občanství USA ale to přece naprosto nerozhoduje,je to jen formalita. Pokud jste mne chtěl naštvat,povedlo se Vám to.

   Smazat
  2. Jsou místa,kde Slunce prostě není, jsou místa,kam nepronikne,protože jsou chráněná. Jde o největší nejen organický ale asi především i o největší psychický problém. Je nezbytné si zvykat organicky a i psychicky,tedy a trvá to někdy i desítky let. To jen lidé jako Vy si myslí,že zvládnou všechno a hned,protože jsou prostě krasavci. My vyžadujeme i myslet.

   Smazat
  3. Mohl byste třeba napsat,jestli nejsou Němci příbuzní Syřanů. Původně historicky,samozřejmě.

   Smazat
 25. Kdyz je narozen v Americe, (Woodhaven/Queens), tak prece nemuze byt Nemec !
  On ma nemecky HERITAGE (puvod rodiny) a ma germanske geny, ale urcite by se urazil, kdyby jste ho nazval Nemcem.

  Ja jsem ty pravidla nevymyslel. Budete-li nekdy s Americany mluvit o techto choulostivych vecech - NEOPONUJTE JIM ! Amik vzdy rekne, ze je Amik a potom vas zasype evropskym puvodem, ale Amik prevlada v dulezitosti.

  Ti co se nenarodili v Americe a maji uspech, tak vzbuzuji zavist a "pohled z vrchu". (Melania za svuj podtrceny projev.)

  Fred to zdedil (nejistotu) asi po dedovi Fredrichovi, proto si netroufal vlest mezi zraloky na Manhattan.
  Donald tento pocit rozhodne nemel !
  JA TAKE NE ! Jedine diky Jizni Africe, kde do me byla vtloukana superiorita kolonialni Anglie.

  Toto je ale uvodni lekce do cisteho rasismu a ja si netroufam pokracovat. (T.j. nadherna, objasnujici, ale zakazana veda.)
  Clovek se dozvi hodne veci sam o sobe.

  Budete-li posuzovat Nemce geneticky tak zabloudite. Oni jsou rozdeleni do nekolika skupin (kmenu), az do casu Bismarka. Vyhledat pravdepodobnou prislusnost Fraderica mi zatim nenapadlo. Snad nekdy jindy.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 26. (0:28) Assyria - Assyrane jsou prarodice vsech semitskych narodu. (Fenicane, Palestinci, Zide, Babylon, Chaldea, atd.) Syrie patri do skupiny ARAMEANS.

  Nemci, stejne jako Cesi, jsou Arijci ! Mezi Arijci a Semity se pravidelne bojuje od roku 1250 B.C.

  Mezi nami Arijci se tradicne vyskytuji humanitne OSVICENI oslove ! Ti si vzdy nakaleji svym humanismem do vlastniho hnizda.
  V roce 538 B.C. jsme znicili Babylon, ktery byl velmi uzitecny na fackovani vsech Semitu, (i Zidu.)
  V modernim case jsme znicili Iraq a Libyi, aby nas ted zaplavili hordy kozomrdu.

  Rikam vam panove, vladnou nam nekvalifikovani, kteri se nepoucili z destrukce Babylonu.
  Znate tu krasnou pisnicku o Zidech zajatych v Babylone ?
  BONEY M - RIVERS OF BABYLON (youtube)

  Pssst ! Vsimnete si ! Zide tenkrat umeli zpivat daleko lepe nez dnes.
  nick honolulu


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dost jste toho vynechal a můžeme se jen dohadovat proč. Němci vraždili sami sebe,když za druhé světové vyhlazovali Židy a Vy to víte. Bylo to "vtipné".

   Smazat
 27. Co mi chcete rict ? (9:29) ! Ze s tim ma neco spolecneho Trumpova rodina ? Neni Vam rozumet ! Je to vubec adresovano me ? Fred Trump se prece narodil v roce 1905 v Americe.
  Jeho otec Frederik prisel do Ameriky 1885 z Poryni..
  To nema nic spolecneho z lety 1933-1945 v Nemecku !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chci tím říct,že Německo pod vedením Merkelové jedná stejně jako Hitler,uplatňuje stejné ideologie ale už si i dostatečně uvědomilo,že původ Němců je stejný jako například Syřanů a proto je cíleně přijímají jako vlastní do Německa. Situace je tedy ještě horší a co se týče Trumpa,ten je jedním z nich i evidentně. Jeho uvažování je stejné jako Hitlera a nebezpečí z toho vyplývající byste neměl ignorovat,.. ačkoliv vím,že zrovna Vy si s Němci tykáte a připíjíte na společný úspěch.

   Smazat
 28. (10:56) Puvod Nemcu a Syranu, je tak stejny, jako puvod Vas a Eskymaku.
  Trump odsuzuje silnymi slovy destruktivni Merkerovu a odsuzuje velmi silnymi slovy, invazi barbaru do Evropy.

  Proc mate tak malo informaci ?
  V anglictine NEexistuje vykani, my si tykame vsichni.

  Do Nemeckych klubu jsem chodival v severnich statech delat jim prednasky o ceske kompaknosti a jejich nemeckem rasovem gulasi/eintopfu..Moje prednasky o nasi ceske superiorite se jim libili, ale po prednasce o vztahu krale Markomanu a viteze nad Rimany Armina me vyhodili.
  (Oni se stydeli.)
  Mam antickou knihovnu a sousteredim se v ni na politicke svinarny..
  Vy se snazte mit vice informaci. Nemuzete byt odkazan na predzvykane informace na Ct 24 !
  Potom Vam nemuzu napsat hluposti, kterymi jste udivili anticky svet vy. Koncim, jdu ted na jiny web page.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je mi to jasné. Už popíráte i vlastní informace.

   Smazat
 29. Hlavne ta muslimska prasata neurazit,co by na to rekl Brusel.

  OdpovědětSmazat
 30. http://www.boj-nozem-brno.cz/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.