Reklama

.

.

pátek 1. července 2016

Nyní čelí Británie „barevné revoluci“. Soros se chystá zarazit Brexit

Nick Griffin
1. 7. 2016 Zvědavec

Lidé Británie se mají stát novou obětí taktiky „barevné revoluce“ používané Washingtonem a Bruselem proti demokraticky zvoleným vládám od Srbska po Sýrii, od Ukrajiny po Brazílii.
Několik dní poté, co britští voliči zcela nečekaně (včetně mne) rozhodli vzepřít se vydírání elity a vlně mediální propagandy a hlasovali pro brexit, protitah globalistů se již stává jasným. 

 

Zaprvé, koordinovaný útok na libru a hlavní akcie, aby se vytvořil finanční tlak a ospravedlnila sebenaplňující se proroctví o bídné situaci a zmaru poraženého tábora eurohujerů.

Zadruhé, masivní psychologický tlak organizovaný „organizacemi občanské společnosti“, jako Avaaz, vydávajících se za alternativní protesty v sociálních médiích, ale ve skutečnosti financované nadacemi financovanými Sorosem. V čele této propagandistické kampaně je v tuto chvíli petice za druhé referendum, která již překročila třímilionovou hranici, ačkoliv byly odhaleny a odstraněny desítky tisíc podvodných podpisů.

Zatřetí, používání skupin „občanské společnosti“, včetně SumOfUs a 38 Degrees, k provádění průzkumů „pokrokového“ veřejného mínění, aby se ujistili, jaká témata a jaké útoky na brexit budou nejúčinnější. To je klíčová technika vyučovaná ve výcvikových kurzech aktérů barevných revolucí, postavená na návrzích Gena Sharpa a nyní zdokonalená Johnem Carlanem, liberálním globalistou a bývalým důstojníkem britské armády, který se stal šéfem Archivu mírového vzdělávání a výcviku.

Začtvrté, mobilizace davu naštvaných a zřetelně násilnických „protestujících“ v Londýně a v dalších klíčových městech. Navzdory faktu, že spousta lidí z krajní britské levice je pro brexit, gangy s komunistickými a anarchistickými vlajkami jsou v ulicích. Údajně tam brání etnické menšiny (z nichž mnohé volily, stejně jako jejich domorodí pracující kolegové, brexit), ale již se zapojily do útoků na známé a podezřelé stoupence brexitu.

Zapáté, CIA a liberální elitou udržované propagandistické sbory placených škrabálků lžou a žvaní a snaží se využít vše výše zmíněné. Cílem je vyděsit „měkké“ voliče brexitu, aby změnili názor a vytvořil se hybný moment pro využití podzimních všeobecných voleb k de facto druhému referendu.

Účelem této hybridní politické války proti britské většině je vykolejit celý proces brexitu a udržet Británii v EU (či aspoň udělat z odchodu takovou spoušť, aby si to již žádná další země nedovolila).

To vysvětluje, proč premiér Cameron již porušil svůj slib během referenda, že v případě hlasování pro odchod okamžitě evokuje článek 50 Lisabonské smlouvy, aby se dal brexit do pohybu. Nyní je blbuvzdorně zjevné, že eurofilská elita nemá zájem umožnit takovou zanedbatelnou potíž, jako demokraticky vyjádřená vůle Britů narušit proces „stále těsnější unie“ či geopolitickou „nutnost“ udržet EU jednotnou pro prohlubující se konfrontaci s Ruskem.

Před čtvrtečním hlasováním tábor vlády Bruselu nasadil všechny brzdy, včetně mnohoúrovňových podvodů a bezohledného využití vraždy Jo Cox, aby zajistil zmanipulované, avšak nezpochybnitelné hlasování pro setrvání.

Navzdory neúspěchu kampaně vyřvávající menšina fanatických eurohujerů, vedených v současnosti toryovským grandem lordem Heseltinem a „umírněnými“ labouristickými a liberálně-demokratickými poslanci, jako David Lammy a Tim Farron, verdikt referenda akceptovat nebude.

Místo toho se zoufale pokouší zklidnit elitě nervy a dát ji sebedůvěru tím, že vykazují aroganci přesahující veškeré míry – upírají Britům právo své rozhodnutí o brexitu zrealizovat.

Projde jim to? Nebo bude reakce obyčejných lidí, když pochopí, co se děje, tak zuřivá, že to přesvědčí eurohujery, kteří jsou již v obrovské koudeli, že je opravdu čas na zastavení prohlubování této díry? Nevím. Prostě nevím. Ale není pochyb, že toto je jejich herní plán. Neočekávejte v nejbližší době stabilitu a jistotu.


Now Britain faces ‘Coloured revolution’ as Soros moves to stop Brexit vyšel 27. června 2016 na thesaker.is. Překlad v ceně 263 Kč Zvědavec.

51 komentářů :

 1. To bylo keců od těch samých debilů, že referendum je jen na oko, je předem rozhodnuté, je jen divadlem pro hloupé voliče, že bude zmanipulované, že se výsledek dávno domluvil na Bilderbergu...
  A dnes, když se stal přesný opak těch jejich žvástů, tak ti samí idioti zase blábolí o "barevných revolucích".
  Je to docela legrace i když vím, že postiženým lidem by se nemělo smát.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Postižený mrzák jsi ty, vymytá palice. A není se čemu divit. Tvůj fotr namrdal segru, a tak z incestu nic než degenerát a debil vznikout nemohlo.
   Proto jsi permanentně zalezlý v americké prdeli a jen občas vystrčíš tu svoji hnusnou tlamu, abys vypustil zase kus amerického hovna.

   Vymazat
  2. Koukám....,ze školení od Šapita viď prvoku?

   Vymazat
  3. 9:52, 10:06

   Slabý, přidejte. Jen houšť a větší kapky, vy dva postižení vymatlanci.

   Vymazat
  4. Postiženej vypatlanej jsi leda ty,syfilitiku!

   Vymazat
  5. Točte se pardálové, točte se správně doleva... fuj sprosťáci! Tento server se stal jakýmsi kulečníkem pro sprosťáky. Co je to za názor, takový hnus? Tohle že mají být moji čeští spoluobčané? Taková chlévská mrva? Už aby byla ta válka, aby vyhladila tenhle hnusný mor. A pak bude vyhlášen zákaz psaní štvavých článků a zákaz diskuzí. Sprostý prasata zase zalezou, a všichni si budeme opět myslet, že lid český je inteligentní, slušný, a má úroveň.Čest!

   Vymazat
  6. Bez tebe a podobných expertů jako je celej ten extra spolek alkoholiků a feťáků z TROP 09.... bysme byli v pytli,viď appendixy?

   Vymazat
  7. I mistr tesař se někdy utne. Natož, když se podíváme na některé bláboly od zpravodajských služeb demokratických států, hlavně toho nejsvatějšího, tak předpověď většinou bývá jen zbožné přání předvídajícího.

   Vymazat
  8. Ad 11.45
   Tak válka a zákaz diskusí je tvůj sen. Inu, pravověrný demokrat se nezapře.

   Vymazat
 2. Každý dostane jen to, co si zaslouží. Za ta léta jejich impéria si nastřádali tolik špatných věcí, že když se jim všechno vrátí ve zkráceném okamžiku, bude to docela pecka. Pokud k tomu lidé přistoupí správně, prozřou a stanou se snad lepšími. Pokud ne, pak je čeká ještě větší utrpení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přestat krmit úředníky v Bruselu a poslouchat nesmysly, které za účelem vytváření dluhů vymýšlejí, není utrpení.

   Vymazat
  2. Tomu by se dalo říci snad to prozření. A trpět za svá minulá svinstva budou. Akorát je čeká ten šok z toho, že již nejsou nadlidé a nemohou vnucovat jiným svou vůli - Čína, Indie,...

   Vymazat
 3. Rozpad britského impéria by byl skvělým výsledkem brexitu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozpad britského impéria? Zaspal jsi asi o 70 let, debile.

   Vymazat
  2. Rozpad toho, co z impéria zbylo po I světové válce. Uvidíme, jak se Američané budou snažit zachránit svého spojence proti neposlušným státům. Nakonec mají ještě, teď již sjednocené Německo, výbojné Polsko a debilní Ukrajinu.

   Vymazat
 4. Zrušil bych sankce proti Rusku, já bych je vyléčil. Na řadě je Německo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to by Američany dohřálo nejvíce, kdyby Anglie, nebo to, co z ní zbude, spolupracovala s Ruskem a přidalo se i Německo. další jsou na ředě Francouzi a Italové.
   Musí však při spolupráci dát pozor, na jejich křivé židozednářské politiky.

   Vymazat
 5. A to už nebudou muset platit bankéřům dluhy za Řecko? To je bude mrzet:)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rothschildovi je to jedno, když vlastní finančnictví obou subjektů. Ale některé z vedoucích představitelů bank by mohla postihnout nehoda. Například, že vypadnou z okna při pití kávy.

   Vymazat
 6. Byli jste někdy na tržišti bláznů, kde se jeden překřikuje přes druhého?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vítej do klubu.

   Vymazat
  2. Správně - pošahaní novinkáři do toho! Všichni vy starší ročníky - nešetřte se! Když už vaší jedinou aktivitou je lézt po internetu, číst kdejaký blábol, a psát k tomu ještě horší bláboly, a věnujete tomu veškerý svůj čas, ať to za to stojí. Čest!

   Vymazat
 7. Ono skoro stačí podívat se, kdo je autorem článku:

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Nick_Griffin

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tam, ultrapravicový a kontroverzní, já to tušil a možná je to dokonce ze zdroje, který nechce být jmenován. Prostě další, který nechce obohatit svou zem o jiná mírumilovná etnika:) Vždyť ty fekálie čtou už jenom jejich autoři.

   Vymazat
  2. To je také jedna z věcí, které těm nevítačským Britům vadí. Nechtějí se obohatit samci, tak jako to chce žena našeho dobře hraného ministra obrany.
   Proto bych jim dal pořádný kouř. Francie pustí své migranty k nim a zpět je již nepřijme. Potom se mohou do sebe pustit. Další se již přidají. Hlavně aby to ten náš herec s hérečkou zvládnul.

   Vymazat
 8. Zadnej Brexit nebude, vladce sveta baron Rotschild si to nepreje.

  OdpovědětVymazat
 9. Soros je ztělesněné lidské zlo.Nemravný ksindl a odpornej sráč.toho zabít nebo mu už po pátý nevyměnit v těle všechny orgány,tak to by si normální svět z hluboka oddechl.Odporné stvoření a kreatura!!!

  OdpovědětVymazat
 10. Petici za druhé referendum může teoreticky podepsat 16 mil Britů, kteří hlasovali proti němu nedávno v řádném referendu. Je to nesmysl, každé referendum by mělo mít jasné období, po které je není možno zopakovat. Tipnu si např. 5 let. Jinak ani referendum nemá demokratický smysl.

  OdpovědětVymazat
 11. Británie si zažila před referendem a po něm zřejmě to samé mediální šílenství jako u nás před a po prezidentských volbách, kdy média jasně stranila výrazně jedné straně. Alespoň i Britové lépe pochopí čemu všichni čelíme již drahnou dobu.

  OdpovědětVymazat
 12. Kolik že to ta protipetice na setrvání v EU získala podpisů a za kolik dní.
  Asi 10 dní a 3mil podpisů? To je zhruba 3.5 podpisu za 1s. Tak to jistě byl nějaký prográmek s inkrementací, aby zblbnul lidi. Jak se dělá běžně hlasování na idnes a podobných oligarchických prounijních, prosorosovských plátcích.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V pátek bylo referendum a v úterý ČT už mluvila o třech milionech!

   Vymazat
 13. Barevná revoluce bude i v Rakousku, kde soud zrušil výsledky prezidentských voleb !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je dobře. Vždy nás chtěli poučovat, jak máme přijímat migranty, obohacovat se, dělat tu správnou demokracii a podobně.
   Teď si to zažijí sami a poučovat je budeme zase my. Máme totiž bohaté zkušenosti.

   Vymazat
 14. Mi ovčané protektorátu Chechia jsme proti brexitu i proti exitu a jsme za brixit protože můj vlčák se jmenuje brix a ví lépe štěkat jako státní zaměstnanec s neziskovky anonym 1. července 2016 8:59 a ať nám sluníčko svítí do krásnějších americkich zítřků ".Jak se řekne po Wshingtonski fašingtonski,válkov a bombardováním za celosvětoví mír".Sluníčkoví kavárenští šašek Jozef Poskoč.

  OdpovědětVymazat
 15. Bando rudohnědých konspiračních kokotů,

  jak je možné, že Ročíldi, Rokefeleři, Sorošové, Bilderberg, Ilumináti... připustili zrušení výsledků voleb v Rakousku? Jak to, že vůbec dopustili konání referenda o Brexitu? A když už proběhlo proč nezfalšovali výsledky? Jak to, že teď zase musí dělat barevnou revoluci?

  Soudruzi, už se v těch vašich konspiračních hovnech, nesmyslech, totálních blábolech úplně topíte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Komu nadáš ty syfilitickej a věčně zlitej rudohnědej potrate opičí děvky?!!!!!Skoč si Poserplínovi pro pidimozek od blechy,třeba si budeš moc bez cizí pomoci utřít tu havloidní nevymáchanou držku!

   Vymazat
  2. Ty mně připomínáš Járu Cimrmana, který vytvořil filozofickou teorii, kterou zároveń vyvrací. Počkáme na výsledek opakovaných voleb a to bude překvapení. Ty volby neproběhly podle pravidel, chápeš co to znamená? Jinak dík za hulvátské "rudohnědé" komentáře, dobře se na to reaguje.

   Vymazat
  3. A v čem se topíš ty 13.12? To má být lákavější kaluž, ve který se máčíš ty se svými Rockefellery,Rotschildy, Sörösy, a další Bilderbergerovou sebrankou? Ta vaše kaluž už je potažená smradlavým zeleným žabincem - a mozek máš plnej hnisu. Samozřejmě že je jim jedno nějaký referendum, když si můžou zaplatit lumpy, který to zase všecko zvrátí, když klidně zfalšujou výsledky voleb, neuznávají požadavky občanů, v horších případech si platí majdany, svrhávání vlád a vraždy a mučení prezidentů. Proč by měli bránit nějakému referendu? Kdekoliv - v GB, na Krymu - kdekoliv. Vyhlásí ho za neplatné, na zem uvalí sankce a vymalováno. Tahle posraná smečka zatuchlých starých zhovadilců si dělá co chce, ve světě se děje jen to, co oni potřebujou, celý svět vydírají hrozbou použití jaderných zbraní a proč? Protože mají prachy. Kdyby měli stejný hovno jako máš ty, duševní mrzáku, tak by jim byla hovno platná hra na bohy - shnili by v nějakým brlohu a nanejvejš by psali stejný sprostý a hloupý sračky jako píšeš ty.Držíš se diskuzí s lidma, který nenávidíš, jako hovno košile, ty ubožáku.Proč nehraješ šachy někde s Rockefellerem?

   Vymazat
 16. V Rakousku se budou opakovat volby prezidenta. Takže další vráska na čelech našich globalistů. Pokud si zvolí toho nezvoleného (Hofera), tak to bude obdobné jako je u nás Zeman. Toho se samozřejmě mocní bojí.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bando rudohnědých konspiračních kokotů,

   jak je možné, že Ročíldi, Rokefeleři, Sorošové, Bilderberg, Ilumináti... připustili zrušení výsledků voleb v Rakousku? Jak to, že vůbec dopustili konání referenda o Brexitu? A když už proběhlo proč nezfalšovali výsledky? Jak to, že teď zase musí dělat barevnou revoluci?

   Soudruzi, už se v těch vašich konspiračních hovnech, nesmyslech, totálních blábolech úplně topíte.

   Vymazat
  2. Ty tvoje debility stačí vidět jednou,Šapitův kuřbuřte!

   Vymazat
  3. 13:39-chybyčka se vloudila, proto to Vaše kvílení, výše jmenovaní to napraví, nešilte!

   Vymazat
 17. V Bohnicích je nám to fuk že Pepane 13:12.Jozef Poskoč.

  OdpovědětVymazat
 18. Proč židozednářští poskoci velkokapitálu nic nedělají. Jen si počkejte a uvidíte. Každého za ručičku nevedou, ale využívají jakékoli příležitosti na řízení davu. Je jedno co kdo mele a myslí si. Kapitál a tím i každý člověk je stejně stále v jejich rukách. Lump nebo hrdina, je to jedna rodina. A my na to koukáme a zatím ještě nechápeme a hádáme se. Inu mají stále navrch.

  OdpovědětVymazat
 19. vlast tě (13:12) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětVymazat
 20. Proč ten rudohnědej duševní mrzák píše stejný příspěvek dvakrát? Asi už pro ten sliz před čumákem nevidí, že stejnou kokotinu už napsal. Napsat totéž s odstupem deseti minut, může jen retardovanej jedninec.

  OdpovědětVymazat
 21. Všichni si vzájemně nadávaj do rudohnědejch. Vy tomu někdo rozumíte?
  p

  OdpovědětVymazat
 22. Je to možná i tak, že ten samý, který píše jedno si na to v druhém odpovídá sám a to několikrát za sebou. Tím kazí příspěvky a o to mu vlastně jde. Prostě agent jouda. Možná mu stačí jen ten pocit, že tím pomáhá dobré věci.
  Sluníčkář, havloid, vítač, kavárenský povaleč, a tak podobně.

  OdpovědětVymazat
 23. 16:23 - aha, to leda. Tak to znám lepší zábavu.
  p

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To máš pravdu, já také.

   Vymazat