Reklama

.

.

úterý 5. července 2016

O důstojnosti

5. 7. 2016, Anatolij Šarij


Úřad ukrajinské vicepremiérky pro otázky evropské integrace připravil nestandardní videopozdrav ke Dni nezávislosti USA.


Evropská pravda 5. 7. 2016 (Mezinárodní bezpečnost a evropská integrace)
Úřad vicepremiérky Klimpuš-Cincadze pozdravil USA klipem s tanci a vlajkou. Video je publikováno na oficiální facebookové stránce Ivany Klimpuš-Cincadze.


Klip byl pořízen v pondělí v parku na Institutské ulici, aktéry byli spolupracovníci úřadu a jejich přátelé, řekli "Evropské pravdě" účastníci natáčení, kteří přinesli rekvizity - vlajku USA a oblečení v barvách americké vlajky.
Sama Klimpuš-Cincadze se v 50 vteřinovém neformálním videu neobjeví, ale až poté, kdy blahořečí USA za "podporu, za přátelství a strategické partnerství"...

pozn. překl.: Tentokrát se Anatolij Šarij nezmohl ani na slovo a jen pověsil video, ve kterém ukazuje kurzorem na text v "Evropské pravdě" (sqělý název!) a pak nechá diváka kochat se pohledem na ukrajinské rektální alpinisty. Vždy se najdou, ve všech zemích, ve všech dobách. Snad se budou líbit i vám. Text z "Evropské pravdy" jsem přeložil, viz výše. Pěkný kulturní zážitek přeji, Ď.


58 komentářů :

 1. V r.1941 vítali ukáčka německé nacisty......později končili v masových hrobech a jako otroci.Kdo chce kam....Slovanští blbečkové!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ty vobřezaná s vině pudeš první

   Vymazat
  2. Ty hnuse - a co jsi ty? Kromě toho že jsi zkurvy syn, patříš kam? jsi Germán nebo přivandrovalec z Afriky? Drž tu svoji sprostou hubu, jak můžeš tak sprostě nadávat na svůj národ? Národ svého otce a děda? Jsi obyčejná svině.

   Vymazat
 2. To be se jeden poblel, jak kdyby z pražkej kavárny vypadli. Takoví jsou všude stejná chamraď.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z pražské kavárne vepadle, chtěl jsi napsat, ne?:-)

   Vymazat
  2. Kromě Honolůla, kterej je taky denně nalepenej na českej web, jsou tady všichni odpadlíci z diskuzního fóra z novinek. Protože tam už jim k potěše nic nepíšou, na čem by se vyblbli, a taky mají jen možnost dvou příspěvků stařečkové. Tak tak smečka krvežíznivých starců z čeledi blb domácí jsou všichni na NR - a teď čtěte všechny příspěvky, a sledujte, co je v nich důstojnosti - článek přece je o důstojnosti - ne?

   Vymazat
  3. Pro 13:59 honolulu je alespoň "Světa znalý!"
   a co jsi Ty: jenom upocená nula, která si myslí, že každého může urazit: Tvoje zkažená krev by mi ani nechutnala. Krvežíznivý dědek
   V.J.Horák

   Vymazat
  4. Máš recht Horáku - jsi typickej krvežíznivej blb -diskutér z novinek. Nalezlo to sem, protože novinky přestaly psát nasrávací temata pro krvežíznivé blby. Diskutovat s tebou je ztráta času.

   Vymazat
 3. Přijde čas, kdy se tito mladí lidé budou za toto video stydět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No nevím. Třeba komouši se dodnes nestydí vůbec a to dělali daleko horší věci než nějaké křepčení s vlajkou.

   Vymazat
  2. Když nevíš, tak nepiš.

   Vymazat
  3. Podívejte na ty hovada americký vobřezaný vopejzený! Pod záminkou "aby Rus nedostal kapku ropy" chtěly zničit celej arabskej svět atomovkama! Přitom každej blbec ví, že Rusáci kdyby tam vpadli tak právě proto, aby od ropy odřízli sionský zkriplence! Páč sami jejím nedostatkem rozhodně netrpěj - http://zpravy.idnes.cz/tajny-plan-americka-vlada-jaderne-zbrane-blizky-vychod-p1i-/zahranicni.aspx?c=A160704_151743_zahranicni_rych

   Vymazat
  4. 22:33 Já vím, že nestydí. Viz senátor Štětina a sousruzi v médiích. Nalezli do ODS, ČSSD a podobně. Stejně jako kdysi, křepčí s jinou vlajkou. Jenom místo do sovětské prdele lezou do usácké prdele. Stejně lokajsky podlézavě hujersky
   za účasti stejných mladých kariéristů a stejné umělecké fronty.

   Vymazat
 4. Amerika je jako krasna zena,
  ktera je uplne indefferent - LHOSTEJNA. Je lhostejna, ke vsemu a vsem. Zije si po svem.
  Ameriku vubec nezajima kde je Ukrajina , nebo kde je Krym.
  Ona ani nevi, ze nekde existuje. Tak jak vy nevite, kde je reka Sv. Krize.

  Teto jeji lhostejnosti vyuziva skupina lidi, ktera ma svoji osobni agendu i na ukor Ameriky.
  Tato skupina lidi UKRADLA hlas Ameriky a predstira, ze je to hlas Ameriky. Ve skutecnosti je to hlas pouze teto skupiny lidi..
  Tato skupina casto dela veci, ktere jsou i proti zajmum Ameriky.
  (Napr. odstehovani jejiho prumyslu do Asie a cert vi kam vsude.)
  Takze nazor ohledne Ameriky je MISCONCEPTION !
  Inccorect (chybna) opinion (predstava).

  Proti tomu co se deje a co jsem popsal vystupuje Trump !
  On se snazi, aby Amerika chranila svoje zajmy a ne zajmy zminene skupiny lidi...

  MISCONCEPTION je strasne zlo. Zde mate priklad !

  Nejkrutejsi lide a Africe byli vzdy ARABOVE. Ti prepadli vesnice cernochu a unaseli cernochy do otroctvi, a to existovalo i v 70-tych letech, kdyz jsem zil v Africe. Cernosi v Africe o tom vi.
  Cernosi v Americe NEVI vubec nic !

  Toto neobycejne krute jednani Arabu s cernochy vyuzili Anglicane a rozdali cernochum stare zbrane a ti v roce 1961 na Zanzibaru behem jedno odpoledne zabili 10 000 Arabu. Cernosi v Americe nevi NIC - protoze jsou obeti misconception.

  Obeti misconception nejsou pouze cernosi v Americe ohledne Arabu, ale i Americane ohledne Rusu a vy Cesi ohledne Ameriky... Tak si pamatujte Cesi !
  Ta Amerika kterou representuje Hillary patri skupine specialnich zajmu.
  Ta Amerika kterou representuje Trump patri lidem jako jste vy...
  Tito lide mysli stejne jako vy ! Maji stejne zivotni hodnoty jako vy ! A pracuji dlouhe hodiny jako vy !

  Akorat neumi udelat knedliky a neznaji slovo cesky.
  Tak jim to odpustte a nepodlehejte misconception.
  HONOLULU - svedomity pozorovatel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:19. Lidé jsou stádo,které uvítá neplatit daně a napracovat a bude souhlasit s rozebráním nejen státního majetku (rabování) ve svůj individuální prospěch. Lid proto potřebuje vůdce a to je prověřeno asi bez výjimky celou historií lidstva na Zemi. Potíž je ale v tom,že úspěšný vůdce musí být chytřejší (i vzdělanější) než lid,který vede. A je to tedy věcí vysvětlování a pokud lid nemá na to aby chápal jeho moudro,tak věcí důvěry,aby stát-národ skutečně prosperoval jeho vedením. Obávám se,že Trump je jen jedním z lidu a moudra nemá ani zamák (Primitivní dement a jen prostý populista,který je navíc neskutečně sprostý-arogantní ve své zaslepenosti vlastním "nepřekonatelným" egem),Nicholasi.

   Vymazat
  2. My o nich víme, neboj Honolulu! - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/obbrw-9.html

   Vymazat
  3. Zdravím,Honolulu.Ano ,Amerika je proradná,lhostejná děvka.Dokonce tak lhostejná, že chce zavést právo ŠARÍA!Dnes video na Facebuku z měst Ameriky.Myslím,že i reportér se styděl za vygumované,mladé mozky,kterým už není pomoci .A pak se divme,jaký že je to národ v čele všech politických institucí a politiků. Franta

   Vymazat
 5. 21:33 nevitali nahodou ti slovansti "BLBECKOVE" Nacisty v roce 1941 protoze nezapomeli na 7 millionu povrazdenych slovansky "blbecku" umele vytvorenym hladomorem
  1929-1932 ?

  Oni ti Ukrajinci meli svoje vrahy z obou stran.
  Proc podcenujes nasi znalost dejin a schopnost analytickeho mysleni ?
  HONOLULU - jsem pouze dalsi slovansky blbecek.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:37. Uměle vyvolaný hladomor Stalinem,zabavováním obilí a potravin na Ukrajině, ukrajinským soudem stanovený počet takto zavražděných Ukrajinců 10-13 milionů. Odhad je ale až dvacet milionů. Potom se na vyvražděná ukrajinská území nastěhovali Rusové. Být Ukrajincem,přidal bych se na stranu nepřítele Rusů ale asi bych se nepřidal k Hitlerovi. Hloupá situace. Nicméně,Ukrajinci ji chtěli využít k vlastnímu osvobození,což se dá snadno pochopit, Nicholasi.

   Vymazat
  2. Pre22:53:
   Uměle vytvořený hladomor u umele vytvořeného ukrajinského národa, vytvořený vaším echtovním "rusem" Stalinem - Džugašvilim:-). Veru tak Pepku Vyskoč, si schopný si z vlastnej huby zrobiť prdel, len keď sa ti to hodí do PROPagandistického krámu. Odkiaľže ste to vyšťárali ten svoj "ukrajinský národ" pepku, keď doposiaľ všetci v tom Sovietskom Zväze boli podľa Vás len rusi? A všetko russkí okupanti a vrahovia, ako napríklad Kličkovci, naši slávni Ukrajinskí Eurovlastenci:-). Ešte šťastie Pepku že si neni nielen Ukrajinčanom, ale ani Čechom, či nedajbože Slovákom. Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  3. Žádný "Ukrajinci" NEEXISTUJOU! Jde o bolševický výmysl c. k. rakouský tajný policie aplikovaný jejich agentem evidovaným coby "protiruský aktivista" (proto taky Parvus snadno prosadil jeho angažmá se zaplombovaným vlakem) a známým jako Lenin! - http://verumetbonum.webnode.cz/news/jsou-ukrajinci-narod-/

   Vymazat
  4. Prozápadní inteligence dnes s pěnou na rtech řeční o zločinech Lenina a Stalina vůči "ukrajinskému národu", popravách, o smrti milionů Ukrajinců hladem. Veřejnost se tedy domnívá, že komunistický režim byl nepřítelem Ukrajinců.

   Zapomíná se při tom, že obrovský teror a hladomor byly i v Rusku. Vinou byla občanskou válkou rozrušená země, roky sucha, násilná kolektivizace a export obilí, zabaveného vesničanům. Někteří historikové viní sionistu Trockého v cílevědomém vraždění.

   Počínaje rokem 1925 bolševici začali s industrializací země. Vláda prodávala obilí, dřevo, trochu ropy a hlavně zlato. A jako náhodou, toho roku západ zavedl "zlatou blokádu". Neslýchané v dějinách - platbu zlatem odmítal!!

   Roku 1929 začala kolektivizace. Brzo poté USA, Francie, Anglie zavedly embargo na všechny sovětské produkty. S výjimkou obilí! Na svou industrializaci a elektrifikaci Stalin potřeboval devizy. Prodával tedy obilí, na lidi ohled nebral: "Když se kácí les, létají třísky. Nás mnoho!" Američani by řekli ještě stručněji : "kolaterální škody".

   Bez Lenina a Stalina, bez sovětského režimu a "národnostní politiky" bolševiků, nikdy by se nezrodili Ukrajinci a Ukrajina tak, jak je známe. Byli to bolševici, kdo z obyvatelů Jihozápadního kraje Ruska udělal Ukrajince, a potom k této nové zemi připojili území, která nikdy nenáležela ani k Malé Rusi, ani k Hejtmanátu, ani k Jihozápadnímu kraji.

   Dnešní ukrajinizátoři, které Važdra nazývá "svidomisti" jsou sekta, zastávající nacistické myšlenky: Ukrajincem je člověk v jehož žilách teče ukrajinská krev, to je materiální základ ukrajinské duše, jazyka a kultury. Obyvatelé Ukrajiny budou mluvit výhradně ukrajinsky, rodilí Ukrajinci též myslet v tomto jazyku, vládnout bude ukrajinská kultura. Výskyt v zemi čehokoliv ruského je nebezpečím - nebezpečím je i existence Ruska. Ukrajina je výlučně evropský stát a usiluje o vstup do EU.   Více zde: http://verumetbonum.webnode.cz/news/jsou-ukrajinci-narod-/

   Vymazat
  5. Co to melete za nesmysly ?
   http://outsidermedia.cz/boris-julin-o-hladomoru-na-ukrajine/

   Vymazat
 6. Honolulu,-jestli jsi uprimnej a pises to co ti rika tvoje svedomi tak mas u mna "bigg green point".Ale je na tobe abys to co tady ctes spropagoval na americkejch webech treba ve volnem prekladu.Aby se lidem v tvy vlasti dostalo informaci jak to tady doopravdy je a aby synove americkych zen nemuseli umirat za zajmy nekoho kdo jim leze krkem! Udelej osvetu Americkymu narodu aby videl svet a Europu jinyma ocima.... Jen si dej pozor na NSA,CIA a FBI aby te "demokraticky nenacapali na hruskach! )))Ale to se prece nemuze stat,protoze SS jsou koliskou demokrace a je tam svoboda projevu!)))

  OdpovědětVymazat
 7. velmi se mi líbí, když tady bojujete o důstojnost, právo a spravedlnost.

  v českém jazyce, v české společnosti a v českém zájmu.
  NEBO SE PLETU ?????????????
  neustále poslouchám a čtu o úspěších či křivdách, hned tu nebo támhle. o potřebách, teroru a křivdách českého národa však nikde!!!!!!!!!!!!!
  Proboha, kdo jste?
  Za koho kopete?
  Ve jménu koho hájíte pravdu? !!!!!!!!!!
  čtyřicet roků jste nás učili, že není důležité hájit národní sebeurčení, že nejdůležitější je INTERNACIONALISMUS!!
  dnes nám čtvrt století tlučete do hlavy multikulturalismus?!!
  zájem o ty, kdo vás živí, o ty kdo na vás dřou. NULA
  AŽ ZAMETEME DVŮR,
  ZŮSTANOU PO VÁS JEN STŘEVA NA STROMECH

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:45. Jen národ má právo na sebeurčení, pokud se stanete Evropany,Česko zanikne právem a nebude už nikdy mít šanci ani na obnovu své existence. To je ale FAKT moc dobrá finta.

   Vymazat
  2. ...to bude smradu a much!!!

   Vymazat
  3. 22:45 Jsem vychovaná v minulém režimu.Nikdo mi do hlavy necpal Internacionalizmus,jenom jsme museli umět Internacionálu.Naopak.Učili nás lásce k vlasti,k rodině,k bližnímu,život v kolektivu,samostatnosti,měli jsme volnost.To se dnešním dětem může opravdu jenom zdát.To že,učitelům se neříkalo pane nebo vole,ale soudruhu se místo Junáka říkalo Sokol atd.nám dětem to nevadilo a neřešily jsme to.Věděli jsme,že jsme Češi,žijeme v ČSR,kdo nás osvobodil a učili nás vděku osvoboditelům.Dokonce jsme si dopisovali a vyměňovali dárky.Dodnes si pamatuji adresu na Krym Jalta,ul.Kyjevská. Já kopu za náš národ ČESKOU republiku,za suverénní stát bez korupce,vydírání,překrucování historie,nepodporuji fašismus/Ukrajina kterou podporuje EU a vláda/,naše ,nenávidím NATO,které se zvrhlo v agresorskou organizaci,na které se podílíme.Zásadně nesouhlasím s válkami,které vyvolávají USA a cpou se do Evropy! Co se týká Ukrajinců.Když jsou takoví vlastenci,proč jich jsou tady tisíce a tisíce?Ať se vrátí domů a za podpory amerických poradců budují vlast!

   Vymazat
 8. 22:32 Proc ho urazite, kdyz ho neznate ? Proc pouzivate slovo POPULISMUS, kdyz neznate jeho vyznam ?
  Proc pouzivate slova o aroganci, demenci a sprostote ?

  Vy vzdy budete utocit na kazdeho, kde nepatri v vasi sebedestruktivni a ambiciozni skupine. Vase ohodnoceni jeho osobnosti je atrocitni propaganda prevzata z medii.

  V dnesni moderni dobe officialnim medii veri pouze opozdeny osel,
  To je nazor muj - HONOLULU.
  (Ono se vam to vsude hrouti pod rukami a to je
  bolestive , ze ano ?)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:49. Já znám Trumpa i Trumpovou osobně,Nicholasi. Netvrďte tedy něco,o čem nemáte dostatečné informace.

   Vymazat
 9. Oni brzo prohlédnou, Amerika stále přitahuje jakýmsi nádechem svobody. Jako študáci před 60 lety jsme si při kytaře zpívali ..až přijdou chlapci z jůsej bude všade dobře bude hej. To byla strašná válka v Koreji. Časem prohlédnou, válku jim však nepřeji já se v ní narodil. Tam žádná pravidla neexistují.

  OdpovědětVymazat
 10. 22:41 Chci vas informovat, ze boj o nasmerovani Ameriky je tak INTENZIVNI, ze v Cesku by lide byli v uzasu, kdyby o tom vedeli !
  Take vas chci informovat, ze skupina specialnich zajmu to prohrava.
  To neni pouze Trump, kdo na tuto skupinu utoci, ale i mnoho vlivnych lidi - znamych po cele Americe.

  Za Trumpem stoji 37 statu a 14 millionu registrovanych Rebublicanu a dalsi 100 millionu sympatizatoru, vcetne INDEPEDENTNICH.
  Za nim stoji 100 % Evengeliku a 60 % Katoliku.

  Proti nemu stoji Hillary - milacek specialnich zajmu.
  Dale MEDIA, ktera jsou v rukou jmenovane skupiny a proti nemu stoji i zradni delegati , kteri presli na stranu Hillary, ale my zatim nevime proc...
  Sledujte co rika soudkyne JEANNINE PIRRO (pokud rozumite anglictine.)
  V pripade, ze nerozumite, tak radej verte me, nez
  vasi Ct 24.
  Urychlovac pravdy - HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuji jménem lidu

   naši kudrnatí neřeknou ani jedno kladné slovo
   zřejmě se bojí, že přijdou o další šmuk
   a nebude to na obvyklém místě

   Vymazat
  2. Hillary vede porad o 6% a nic se na tom nemeni. Coz je dobre, protoze Amerika nepotrebuje ujeceneho blbecka, ktery jde na ruku Putlerovi.

   Vymazat
  3. Amerika nepotřebuje vůbec nic, krom toho, aby se už probudil Yellowstone. A ten už začal slušně bublat! Den osvobození světa se povážlivě přibližuje a to je dobře ...

   Vymazat
  4. Hitlery vede o hlasy negrů a portorikánů, který ale k volbám stejnak nechoděj, páč kvůli kšeftům z drogama nebo frontám na potravinový lístky nemaj kdy!

   Vymazat
 11. 22:59 Za celou tu dobu, co me oslovujete NICOLASI (coz je nekdo z Nebrasky, kde jsem nikdy nezil), Vam zde nikdo nestal zato, aby jste se podepisoval nickem , nebo nejakou znackou ci cislem.

  Ja Trumpa neznam a nikdy jsem ho nevidel, ani v New Yorku nebo zde na Floride, kde bydli...Ale at uz ma v soukromi jakoukoliv povahu, tak nam je to UPLNE JEDNO !

  Pro nas je dulezite to, co hlasa ! To o co se snazi !
  On chce Ameriku v rukou Americanu a ne vsech ted druhych !
  America NEBUDE v jeho rukou SLUZKOU nejake skupiny , tak jako je Cesko sluhou Bruselu ci, nezodpovedne Merkerove.
  Supporter of Donald Trump - HONOLULU.
  Jeho ceka obrovsky boj, a me uz je ted jasne, jak to dopadne. Rozhodne vsak o tom nebudu psat pred volbami v listopadu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:28. Proto Vás oslovuji Nicholasi,abyste mne poznal. Budu šťastný,pokud třeba vyhraje Trump ale svobodnou a demokratickou vůlí lidu USA. O nic mi nejde,jen uvažuji a bavím se na diskusi. Zdravím.

   Vymazat
 12. 22:53 castecne se s Vami shoduji, krome nekterych
  detailu !
  To neudelal Stalin, ale nekdo jiny a Vy vite kdo, ale nejmenujete ho !

  Takticka diplomacie potrebna k Vasemu poklidnemu zivotu.

  Dalsi malickost !

  V te dobe 29-32 sovetska vlada vubec NEBYLA, ani ruska, ani slovanska z 96 % ! A tak to bylo az do ruku 38.

  V Americe je k dostani mnoho knih psanych ruskou emigraci plnou jmen a detailnich udalosti o kterych v Cesku neni znamo ani slovo. Nastesti to neni v rustine s kterou bych si neporadil.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 13. Az se rano probudite, tak predkladam podnet k zamysleni.

  Kdyz nekdo zemre na radioaktivitu, tak se nesmi zakopat do zeme ! Byla by z toho radioaktivni spodni voda, ktera nejde upravit ve vodarnach.
  Nejde ho spalit ! Byl by contaminated vzduch !
  Kdyz Rusko ztrati polovinu uzemi, tak se ma kam stehovat.

  Evropa tento prepych nema ! Takze vsichni ti, kteri propaguji demonizaci Ruska pristi valku, jsou NEJHLOUPEJSI lide v Evrope. Trump chce s Ruskem mir.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale to je systém manipulace davů. Lidé jsou tím snáze manipulovatelní, čím méně toho vědí. To bylo, je bude. Jediný důvod, při kterém i rozumný a informovaný člověk vezme do ruky zbraň je ten, když někdo ublíží jemu, nebo někomu, na kom mu hodně záleží. Svým způsobem si Hitler prohrál válku svým nesmyslným terorem. A opravdu jenom nesvéprávný idiot si může myslet, že jadernou válku lze vyhrát.

   Vymazat
 14. Děsivá, neuvěřitelná trapnost... Ale takoví směšní človíčkové jsou všude, ani my za Ukrajinou moc nezaostáváme.
  Stačí připomenout známé umělecké duo Parkánová - Vyčítal se svojí mimořádně zdařilou písní "Vítej radare", která prý Bushovi vehnala dojetím slzy do očí.
  A kterou si jistě zdejší vzdělaný trolík (snadno poznatelný podle vybraného politologického slovníku - rudohnědí blbečkové, komustická hovna, Putler apod.) pouští v extázi před spaním.
  :-)
  Heriot.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč se do té Ameriky nevystěhuje?

   Vymazat
  2. Tam bys teprve poznal co je to hlad a bida, komunisticky sulinku. :)

   Vymazat
  3. Leda v tvym debilním mozku poskoče. Hlad maj v USA, tam to až Židák dopracoval - http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1869-kazdy-sedmy-american-je-momentalne-zavisly-ve-sve-bide-na-potravinovych-listcich-hladem-je-ohrozeno-25-procent-deti-nezamestnanost-ve-usa-opet-roste-na-9-2-procent-.aspx

   Vymazat
  4. Tomu se ty zasraný židcký zdegenerovaný hovado říká komunismus v praxi! Když vláda Židů bere americkým pracujícím od huby prašule a strká je špinavejm negrům a Mexikáncům aby si koupila jejich hlasy k provádění svých všiváren po světě!! Zasrane jeden - a ty filcko odpadlá od židácký lejnolíhně budeš tu něco kvákat svině mizerná o komunistech!?!? Zasrane, co?!?! Ještě že na tě nedosáhnu, podsvinče vopejzelý! Ocelový vobuch by ti zapracoval na tý tvý zkurvený tlamě slintavý!

   Vymazat
  5. Tady si kurvo vopejzalá přečti, KDO stojí za bídou v USA! - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/obbrw-9.html

   Vymazat
  6. 8:32, 8:42 a 8:43 je policejní provokátor?

   Vymazat
 15. bravo skutecne vecna diskuze diky!!! jdu z vas blit!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opravdu, co si mohou vyčítat. Vždyť jsou to sprostí imbecilové na obou stranách. To je tedy materiál. To je tou výchovou? Rodiče by asi potřebovali po tlamě, že se jim nevěnovali.

   Vymazat
  2. Tady - a rodiče? Vždyť je to samej starej krvežíznivej dědek - důchodce! Dřív to lezlo nadávat a hádat se do hospody, dnes už to není u lopaty, potomci jim pořídili počítač, aby to neotravovalo, naučilo se to třískat do kláves a tohle je výsledek. Do hospody to neleze ( malej důchod) tak to dřepí u kláves, zanadává si to, a pak někdy to jde chrápat. To je jejich celý život. Kdo tyhle lidi vychoval, a proč došlo k takovýmu masakru společnosti - to je věčná otázka.

   Vymazat
  3. Pro špínu 14:05 Už jsem tady jednou psal, že jsem krvežíznej dědek(/mimo jiné mám rád krvavou tlačenku).Do hospody jsem dřív chodil popovídat a zahrát si karty s kamarády. Dnes tam nepáchnu, protože při pivu za 25,_Kč poslouchat přiblblé kecy mladých troubů s věčným mobile při ruce, mě už přímo irituje. A chrápat zatím moc nestíhám,protože celé noci nespím, když slyšímty mladé naděje státu odcházet v noci z hospody. Naposledy třísknu do kláves PC, abych Ti vzkázal: Vyliž mi prdel! Za to sprosté slovo se omlouvám, ale ubožák jako jsi Ty si nic jiného nezaslouží!
   V.J.Horák

   Vymazat
 16. No to zase bylo důstojnosti vy smečko votrapů z novinek - až jsem se z vás posral - a to jsem nečetl všechno, protože to nejde číst.

  OdpovědětVymazat
 17. Tak jsem se snažila přečíst si vaše příspěvky všechny,ale tolik hloupích keců jsem dlouho nečetla.Nedivím se,že vaše debata je ubohá,váš slovník je taky ubohý.A jestli vy jste výkvět mládeže,tak je vše prohraný,s takovou břečkou se cabal porazit nedá.Jste chudáci.Pro-15,34--1+ LM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady - a výkvět mládeže? Jo - jestli je mládež nad šedesát, tak to potom jo. Tomu taky odpovídá ten slet inteligentů.

   Vymazat
  2. 17:18 - seš nějakej chytrej! A jak poznáš, ty jeden jasnozřivče, že sem mladí nechodí? To mi teda pověz. MM

   Vymazat
 18. Ukrajinci si myslí že jim budou padat pečené holuby bez práce do huby . Jsou to oslíci .

  OdpovědětVymazat
 19. Pozdraveni panove ! Ujistuji vas, ze zdejsi diskuze je velmi civilizovana, oproti diskuzim na americkem internete.

  Mnozi z vas o tom nevi, ale anglictina je nejsprostejsi jazyk na svete.
  Dale mnoho z vas nevi, ze lide v Americe se casto porvou na ulici, kvuli nynejsim volbam !

  Americka policie se sjizdi v tyto dny do Clevelandu (Ohio), kde se ocekava nominace Trumpa za Republikany na urad presidenta. (18.7.2016).

  Samozrejme, ze lide stojici za Hillary, tam pojedou take, nafackovat Rebublikanum...

  Cokoliv vam vase TV zataji - vam vsem napisi ZDE ! Sejdeme se na NR !
  Nikdy, nikdy vam nebudu lhat v nicem ! Predlozim vam, co se deje a vy si to preberte sami.
  (Vam take velebny pane , ktery si mysli, ze jsem Nikolas (Mikulas) z Nebrasky.)
  nick honolulu


  OdpovědětVymazat