Reklama

středa 13. července 2016

Orbán z Maďarska naléhá na zbývající členy EU, aby si urvali pravomoci od Bruselu zpět

GettyImages-516228440-640x480

Oliver JJ Lane
13. 7. 2016  Breitbart a NWOO
Maďarský ministerský předseda v článku pro konzervativní německé noviny vyzval kolegy vůdce, aby si vzali od Evropské unie pravomoci zpět, a Brusel obvinil z vytváření migrační krize. S poznámkou, že Brexit – tj. nadcházející britské stažení se z EU – je jen prvním projevem pohybu tohoto kontinentálního mocenského bloku „směrem k dezintegraci“, pan Orbán ve svém článku, „Jste odpůrci míru?“ ve Frankfurter Allgemeine Zeitung požadoval skoncování s idealizací Evropského projektu.“Pan Orbán, který byl po delší dobu v Evropě nejsilnějším a neúčinnějším hlasem ve prospěch pohraniční bezpečnosti a proti migrační krizi, řekl, že jednou ze základních rolí EU je poskytnout zbývajícím 444 milionům občanů tohoto bloku pocit bezpečí. To by ale nešlo provést bez adekvátní „ochrany jejích vnějších hranic,“ řekl.

Pan Orbán, když poskytoval Maďarsko jako příklad těch správných praktik, které by měly opsat ostatní evropské státy, tak poukázal, že zhotovení pohraničního plotu, který nařídil postavit, čímž účinně snížil počet ilegálních vstupů do jeho země z desetitisíců na desítky, zabere jen pár dní.
Pan Orbán napsal, že postavením zdi a ochranou Střední a Západní Evropy před masovou migrací vykonával jen svoji povinnost jako Evropana: „V důsledku toho máme přinejmenším v naší pohraniční oblasti životní a ekonomický model Evropy ochráněn.“

Maďarský ministerský předseda řekl, že úspěch Evropy vyžaduje, aby každý „člověk, každý národ a každý členský stát“ pracovali, a ne aby seděli na zadku a čekali na Komisi, že to ona se do těch problémů nějak pustí a vyřeší je. „Instituce nemohou jednat za ně,“ řekl.

Při výzvách ke skoncování se ‚stále těsnější unií‘ a při apelech na národy, aby v Evropě vzali řízení své vlastní budoucnosti do svých rukou, pan Orbán řekl, že Brusel „už nesmí členské státy marginalizovat.“

Tento článek je součástí pokračující mise pana Orbána za zabránění vnucování imigračních kvót od EU pro Maďarsko a další země. Unie v současnosti tlačí na potrestání Maďarska za odmítnutí tohoto plánu, když chce této zemi dát téměř 250 000 € pokuty za každého migranta, kterého odmítnou přijmout.
Tato otázka v tomto okamžiku způsobuje v Maďarsku dost velký rozkol, neboť jak referujeHungaryToday, mnozí levicoví europoslanci z této země hlasovali ve prospěch toho, aby byla jejich vlastní země trestána, protože chtějí zažít masovou migraci do své vlasti.

Ve vládním prohlášení o tomto hlasování levičáků za potrestání Maďarska se uvádí: „Tento nehorázný návrh je zase dalším projevem toho, že Brusel naprosto ztratil rozum a ve skutečnosti je naprostoodtržený od svých voličů… Maďarská politická levice si opět vybrala radši zastupování zájmů Bruselu místo zájmů Maďarského lidu.“

- - -

27 komentářů :

 1. Je dobře připomínat, že i ptáci a ryby se houfují do hejn, protože tak mají větší šanci, že se nestanou obětí predátora. Státy Evropy by si z tohoto měly vzít ponaučení, a nepodléhat jednostranným výkladům a tendencím v chápání projektu Evropské unie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:29- jistě,hejna ale stále zůstanou "lovnou" zvěří. Projekt EU je založen na "predátorském systému velkých států vytvořením Říše! Nepodléhejte tedy jednostranným výkladům a tendencím v chápání projektu Evropské unie!

   Smazat
 2. Obyvatelé Evropy nejsou ryby ani ptáci.. takzvaný "projekt EU" je špatný a řízení doslova katasrofální... podle toho to také v Evropě vypadá. Zmar, totalita, naprostá ztráta zdravého rozumu. Začínám věřit že EU vznikla za účelem likvidace národních států.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. anonym 23.53 to je zcela pochopitelné,že projekt EU vznikl za účelem likvidace národních států a jejich zájmú a taky likvidace křesťanství v Evropě.Už Hitler měl toto v plánu a světový prediktor v tom pokračuje.Snad si nemyslíte,že světovláda má zájem budovat dobro pro lid této planety,to by byla velmi najivní myšlenka.Lidé by se měli už konečně probudit,vzít konání do vlastnich rukou a nespoléhat se na řízení nějakých spolku,skupin či stran jinak je s náma konec.

   Smazat
  2. 5:43 - a jak by sis to představoval konkrétně, že lidé vezmou konání do svých rukou? Ty spolky, skupiny a strany, o kteých píšeš, jsou přece taky lidé, nemyslíš? Aby lidé vzali něco do svých rukou, zase se budou muset spojit do jakýchsi skupin a budeš tam, kde jsi byl.
   p

   Smazat
  3. 8:16 - Jednoduše - http://www.white-media.info/reconquista.html

   Smazat
  4. Anonymní14. července 2016 10:38

   Nejseš ty tak hodně velký rasista? Něco podobného už tu bylo, taky někteří pánové(Hitler, Franko, Musolini a další) chtěl čistou rasu a všichni víme jak to dopadlo.

   Smazat
  5. 12:39 - Ty ne? Pak bys měl ale vyhledat lékaře! Jde o poměrně nebezpečnou nákazu a mže končit i smrtí! -http://www.white-media.info/infekce_dela_z_lidi_anarchisty_a_antirasisty.html

   Smazat
  6. Ovšem někdy - a to by lékař jistě poznal z krve, se jedná o záležitost dědičné degenerace a to se léčit na rozdíl od té infekce nedá - http://www.white-media.info/antirasismus_je_podle_lekaru_nemoc.html

   Smazat
  7. Aneb ještě stručnějc: Sami pijou to nejlepší rasové víno, ale tobě a podobným hlupákům kážou xenofilní vodu ....

   Smazat
  8. Jinak jenn poznámka k těm cancům cos napsal. To ti taky podsunuli oni, jenže to je idea postačující pro individua tvýho typu s IQ houpací tříkolky. Víš proč? Páč Hitler neprohrál proto že hlásal "čistou rasu", ale právě proto že se řídil ideou šovinismu, která je s rasovou politikou v příkrým rozporu! Teda on se spojil se žlutými skrčenci proti bílým lidem v USA a Británii! To ho dostalo do kolen, a ne to že byl údajně poctivý rasista (jak víme, nebyl, páč mu zájem německýho Rajchu byl nad rasovou kohezi).

   Smazat
  9. Židovské obce, než někoho přijmou, provádí "rasovou prohlídku" větší než všechny BISky. Nepoučíme se aspoň ve volbách "panašováním" některé z nich vyloučit nebo volit národně?

   Smazat
 3. EU rozebrat zbavit se zločinecké sebranky a znovu poskládat na principech dvojí měny, společné Evropské a národní. Národní na řízení statní ekonomiky a společné na obchodování mezi státy. Tím se zajistí nezávislost a efektivita řízení státu. Kurz národní ke společné měně by se stanovil například poměřováním vybraných komodit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel to nám židozednáři asi nepovolí.

   Smazat
 4. Pryč odsud, doku je čas.

  OdpovědětSmazat
 5. Taková poznámka pod čarou, která říká mnohem více, než jakékoliv analýzy co do "efektivnosti EU"

  David Cameron, dnes už bývalý ministr Velké Británie, měl ROČNÍ PLAT CCA 4,7 MILIONŮ KČ ROČNĚ. Samozřejmě v přepočtu na koruny.

  V Bruselu je však 10 000 (DESET TISÍC) úředníků, KTEŘÍ MAJÍ PLAT VYŠŠÍ než bývalý ministerský předseda!!!!!

  Co k tomu dodat?

  Jako zdroj je použito video, které slouží jako dokument o dění ve VB od 19 století dodnes!

  OdpovědětSmazat
 6. Orbán je politik a vlastenec, kterého Maďarům můžeme jen závidět. Ale zase ta dobrá zpráva je to, že my máme Mailose Zímana, za kterým stojí a dávajího za vzor "afroameričané" z naší bratrské Jůesej.
  https://www.youtube.com/watch?v=j_wv-ZAlrfs

  OdpovědětSmazat
 7. Nemyslím si, že by základní myšlenka EU byla špatná. To jenom pozdější vývoj, ke kterému přispěli i voliči svým malým zájmem o systém řízení při volbách do unijních institucí, se nám, občanům, vymknul kontrole. Malý zájem voličů vedl hromadnému "ukládání" nepotřebných politiků do evropského parlamentu a následně i do evropské komise. Tito nepotřební politici se vyznačovali obecně nízkou schopností, ale o to většími ambicemi. Tak že na sebe začali postupně nabalovat stále větší a stále víc pravomocí, bez reálné šance jich využít pro dobro většiny. A protože platí, že kapři si vlastní rybník nevypustí, nevidím reálně šanci na nějakou smyslplnou reformu. Oni nás prostě budou tak dlouho "řídit", dokud budou dostávat peníze a dokud budou mít řídit koho.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne že základní myšlenka EU je špatná, ona je daleko horší!!!! A pro většinu jejich členů přímo katastrofální!!!!!!!!!!!! Je to vyděračská kompanie, která si dala za cíl podmanit si celou Evropu a to jak ekonomicky, tak politicky!!!!!

   Jediný malý příklad z dneška:
   Bohuš Sobotka se vychvaloval, že EU nebude trvat na přísných pravidlech pro posuzování dopravní infrastruktury. PODMÍNKOU JE IMPLEMENTACE UNIJNÍCH ZÁKONŮ DO NAŠEHO PRÁVNÍHO ŘÁDU, JINAK NEBUDOU Z EU POSKYTNUTY ŽÁDNÉ PROSTŘEDKY!!!!!! Prachsprosté vydírání, nebo ultimatum, berte to jak chcete!
   Tak se chová rovnocenný partner? Hnus na entou!!!

   Smazat
  2. Ale to je právě to špatné, co k té základní myšlence přidali ti neschopní, leč po moci bažící nýmandi. Původní myšlenka byla pouze ta, že se vytvoří prostor s jednotnou celní a daňovou politikou. S volným pohybem lidí, peněz a zboží. To až ti nýmandi k tomu začali přidávat jednotné normy na velikost okurek, zahnutí rohlíků a sjednocování pravidel pro přidělování dotací. Právě dotace měly být postupně zrušeny. Jenomže když s návrhem na omezení zemědělských dotací přišli reprezentanti unie před dvaceti lety, byly ulice západoevropských měst zasypávány rajčaty a zalévány mlékem. Navíc, dotace jsou skvělým korupčním nástrojem. Za určitých podmínek slouží jako nevyčerpatelný zdroj příjmů pro úzkou skupinu privilegovaných. A nyní nemám na mysli pár milionů na stavbu nesmyslných rozhleden a cyklostezek. Myslím ty miliardy, které čerpají solárníci, nebo Babišové.

   Smazat
 8. Máme to všechno do značné míry ve svých rukách, v nejbližších volbách. Snad už víme koho volit nebudem. Ale víme už koho budem? Děda.

  OdpovědětSmazat
 9. A RYBY TVOŘÍ HEJNA, ABY JE MOHLI RYBÁŘI MODERNÍCH PRŮMYSLOVÝCH RYBÁŘSKÝCH LODÍ V MASE VYLOVIT...(KORPORACE?)

  OdpovědětSmazat
 10. Pane Orbáne, když ti naši politici jsou tak trochu hodně přisleplí a nahluchlí. Jó a taky dost připo...

  OdpovědětSmazat
 11. Teraz je tá správna situácia zatlačiť na zrušenie Lisabonskej zmluvy, čohosi ako ústavy a iných idiotín.
  Proste, vládu vecí späť "lidem navrátit".
  Každý, kto trochu sleduje, ako funguje EÚ, musí byť z nej znechutený. Toto sme tu mali za komunistov. Stačilo!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Koncentrační tábor, zvaný EU, se každopádně rozpadá a rozkládá, celé to půjde do kopru, ať už si Evropská komise naporoučí další kreaturní zákony a pravidla!

  OdpovědětSmazat
 13. Orbán je poslední politik v rámci V4. Česko má už jenom manažery vykonávající poslušně cizí příkazy, vlastní politiky bohužel už dlouho nemáme.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.