Reklama

sobota 2. července 2016

Otevřený dopis předsedovi vlády ČR a informace ČMF spoluobčanům ke konferenci NATO ve Varšavě 8 - 9. 7. 2016


2. 7. 2016
V Ústavě České republiky je zakotveno: „Lid je zdrojem veškeré státní moci, vykonává ji prostřednictvím orgánů moci zákonodárné, výkonné a soudní“. Výkonný orgán, jehož jste předsedou, není orgánem nadřízeným lidu ale jeho prostředníkem. Tím je určena Vaše pravomoc v jednání na zasedání NATO ve Varšavě.


Agenda konference NATO, tak jako o ní informují média, porušuje mezinárodní dohody, které je Česká republika povinna dodržovat. České mírové fórum proto poslalo dne 27.6.2016 dotaz předsedovi vlády a ministrovi obrany, zda vládní delegace ČR bude jednat v souladu s mezinárodními závazky České republiky.

DOPIS:

Vážený pane předsedo vlády České republiky,

dovolte mi, prosím, abych se Vás jménem Českého mírového fóra dotázala, zda na zasedání NATO ve Varšavě 8 – 9.7.2016 budete jednat v souladu s Ústavou České republiky, zda budete dodržovat Chartu OSN a principy vztahů mezi státy Zakládajícího dokumentu Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě a zda budete dodržovat Zakládající smlouvu NATO ze dne 4.4.1949.

V Ústavě České republiky je zakotveno: „Lid je zdrojem veškeré státní moci, vykonává ji prostřednictvím orgánů moci zákonodárné, výkonné a soudní“. Výkonný orgán, jehož jste předsedou, není orgánem nadřízeným lidu ale jeho prostředníkem. Tím je určena Vaše pravomoc v jednání na zasedání NATO ve Varšavě.

V článku 1 zakládající smlouvy NATO je stanoveno:

„Smluvní strany se zavazují, jak je uvedeno v Chartě OSN, urovnávat veškeré mezinárodní spory, v nichž mohou být účastny, mírovými prostředky tak, aby nebyl ohrožen mezinárodní mír, bezpečnost a spravedlnost, a zdržet se ve svých mezinárodních vztazích hrozby silou nebo použití síly jakýmkoliv způsobem neslučitelným s cíli OSN

Pane předsedo vlády, media informovala o navržené agendě zasedání NATO ve Varšavě, která je se zakládající smlouvou NATO v rozporu. Budete pro takovou agendu hlasovat?

Česká republika je členem OSN a vláda ČR je proto zavázána postupovat v souladu s Chartou OSN.

V ní jsou stanoveny tyto cíle:

1. Udržovat mezinárodní mír a bezpečnost
2. Rozvíjet mezi národy přátelské vztahy
3. Uskutečňovat mezinárodní součinnost

K zásadám, kterými jsou členské státy povinny se řídit, patří:

Respektovat svrchovanou rovnost států
Řešit mezinárodní spory pokojnými prostředky
Vystříhat se hrozby silou nebo použití síly

Principy vztahů Zakládajícího dokumentu Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě jsou založeny na cílech a zásadách OSN.

Pane předsedo vlády,
přijmete na zasedání NATO ve Varšavě něco, co je v rozporu s cíli a zásadami Charty OSN, co je v rozporu s principy vztahů mezi státy zakládajícího dokumentu Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě a co je v rozporu se zakládající smlouvou NATO?

České mírové fórum PhDr. Vladimira Vítová, Ph.D.
předsedkyně

www.ceskemiroveforum.com

51 komentářů :

 1. Rudohneda soudruzka se muze uklidnit. Zminene zasady zatim porusuje pouze agresivni Rusko. Demokraticky svet v cele s NATO se pouze brani.
  A ubrani.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bav se s volem o sobotě, když jde v pátek na porážku. Že?

   Smazat
  2. http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx

   Smazat
  3. Anonymní 0:01, kolik sis po listopadu 1989 nakradl, že tak hysterničíš a nazýváš fašismus demokracií, když někdo chce po vládě, aby se chovala normálně, tedy slušně? Navíc vědomě a úmyslně lžeš, protože nejsi schopen uvést ani jedno porušení uváděných zásad Ruskem, ani jeden jeho agresivní čin. Máš chování dokonale typické pro těžké psychopaty.

   Smazat
  4. A co ruska agrese proti Gruzii, Osetii, Abchazii, Podnestri, Cecne a Syrii, Putleruv vlastizradny poskoku?
   A to vse behem nekolika poslednich let?

   Smazat
  5. Máme tady CIA kolegu čečenského atentátníka z letiště v Istanbulu. http://www.novarepublika.cz/2016/07/deutsche-welle-evropa-12-let.html

   Smazat
  6. Pro 1:25 Máš IQ tykve, nebo houpacího koně. Nějak si trotle pleteš pojmy s dojmy.Véna

   Smazat
  7. Ty psychopate, zmrde a matkomrde ! Tvé žvásty nikoho nezajímají ! Ani matku, kterou mrdáš do řiti !

   Smazat
  8. Zdá se, že jsi se své demenci neubránil. Zajímalo by mě, zda máš ještě širší slovní zásobu. Soudruhy a soudružky komunisty(ky),jsi už vyčerpal. Jeto pouze známka tvé omezenosti. S tou bych se nechlubil.

   Smazat
  9. Ty dementní syfilitidou prolezlej pitomče,jsi kretén, po kterým neštěkne ani lejnolahvárenskej blbec Poserplína ....dej si panáka mamrde!!!!!

   Smazat
  10. Jeden pitomec, a jak vás rozhodí. Což to hovado příště ignorovat? On si ho jen spokojeně vyhoní, když se nad jeho debilinami rozčilujete. A když mu nadáváte, je blahem celý bez sebe.

   Smazat
  11. Nekrmit, je to troll, čeká na vaší reakci a má z toho prdel.
   Ignorovat všechny takové, ať si křičí proti větru. Sami vidíte, že má IQ houpacího koně.

   Smazat
  12. Ale neubrání, buď v klidu - http://www.rozhlas.cz/plus/svet/_zprava/nato-nedokaze-ochranit-sve-vychodni-cleny--1582334

   Smazat
  13. Jen v Pobaltí židáka s jeho "demos-okradcií" složej do 36 hodín! - http://www.aktuality.sk/clanok/313208/rusko-porazi-nato-v-pobalti-za-36-hodin-tvrdi-studia/

   Smazat
  14. 1:25 - "A co ruska agrese proti Gruzii, Osetii, Abchazii, Podnestri, Cecne a Syrii" - přesně jako tu! Všude dostal globálžidák přes kopyta - ve všech těchto vyjmenovaných dočasně jím okupovaných guberniích Svaté Rusi ... a dostane zas. Kdykoliv!

   Smazat
  15. Jak tady čtu, tak ty jsi pěkně zčernal.Zlatá ruhohnědá soudružka.

   Smazat
  16. Naučte se i jiné barvy, jinak se vraťte do základní školy. A agresivní je ten kdo se snaží obklíčit hranice státu, ne ten kdo se na svém území brání.

   Smazat
 2. Vše je nyní podřízeno agendě vytváření informačního pole potřebného minimálně k celoevropskému jásavému souhlasu tupých mas s nevyhnutelností ozbrojeného zásahu NATO proti agresorovi dokud je ještě čas. Pokud možno na jeho území. Z lokajství české delegace je mi na zvracení už teď. Jak prohlásila soudružka Langšádlová pod Kalouskovým dohledem." Preventivní jaderný útok na Rusko je nutný"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Jak prohlásila soudružka Langšádlová pod Kalouskovým dohledem." Preventivní jaderný útok na Rusko je nutný""
   ====================


   Nelži ty debile. Kdo lže ten i krade.

   Smazat
  2. Pro 0.01:tam odkud jsi jsou vsichni takovi imbecilni hovada nebo jen tebe sem poslali na ukazku??? )))

   Smazat
  3. 0:22

   Ani ten čas opsat neumíš, blbísku. Doufám, že si aspoň zvládneš přepočítat socdávky.

   Smazat
  4. Anonymní3. července 2016 0:11
   Jelikož jste drahý příteli specialistou na odkazy na server novinek. Tak jistě pro Vás, specialistu, nebude těžké si toto cca 3 měsíce staré prohlášení soukmenovkyně Langšádlové dohledat. A já se Vás, obhájce ultrapravičáctví, ptám. Z jaké moci si Vaši soukmenovci, ústy nějaké ficky, osobují právo odsoudit k smrti miliony lidských bytostí! Kdo jim dal právo rozhodovat o všech živých tvorech a přírodě o zamoření radioaktivitou milionů km2 ? Kde berete tu drzost ničit tuhle planetu na, které jste jen dočasnými hosty. Jediným důvodem je totiž jen nebetyčná nenažranost!

   Smazat
  5. Helena Langšádlová pronesla historickou větu, že jaderná válka proti Rusku by byla naší povinností a bojem i za naši svobodu.

   ------------------- no uznejte, není ta topácká svazačka pěkně uvědomělá?! Padesátá léta se s touhle soudružkou vrací. Leo

   Smazat
  6. Leo
   Má pravdu předsedo. Díky za upřesnění.

   Smazat
 3. Pani doktorko,nemejte peci,-pan premier bude konat jak uzna za vhodne a mluvit jenom to co uzna za vhodne, a klidne se vysere z vejsky na vladu,parlament,zakony a vsechen prosty lid Cesky!!!Protoze on je Bohem vyvolen a povolan k tomu aby konal jako majitel zeme Ceske a jejich ovcanu. Tohle neni republika, tohle je absolutum dominum!Vlada by mela zasednout a vyslovit neduveru Ceskemu narodu)))))....

  OdpovědětSmazat
 4. .....A taky na ustavu zemi ceskych,listinu lidskych prav a celou OSN! )))

  OdpovědětSmazat
 5. Opakuji stále, nevolit už žádnou zavedenou politickou stranu. Měli jsme začít dřív. Nic jiného nepomůže. Alternativou je jen válka. Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mel ses narodit za Hitlera, komunisticky dedecku - hribecku.
   Za protektoratu bys byl stastny a vedel bys, koho volit.

   Smazat
  2. Odpovd je SPD. www.spd.cz

   Smazat
  3. 4:27 - podsouváte slušným lidem neslušné úmysly. Jste sprosťák a budu žádat redakci NR, aby se vás rychle zbavila. Milan

   Smazat
 6. 1:25
  Pepi, znovu a znovu odkrýváš svoji ubohost hloupého trolla a maňáska.
  http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/georgia/6247620/EU-blames-Georgia-for-starting-war-with-Russia.html
  Loser!

  OdpovědětSmazat
 7. Odpověď je SPR-RSČ..tedy pro mě...tam se ví co bylo a co bude.

  OdpovědětSmazat
 8. Odpověď, která nikdy nepřijde, je jasná a vyplývá z naší role loutky. Budeme dělat všechno, co si naši loutkovodiči přejí, a možná i něco navíc. Pokud se vzepřeme, nečeká nás nic pěkného. My můžeme pouze vyměnit jednoho velkého bratra za druhého. Hru suverénního státu můžeme hrát pouze do té doby, dokud nám to bude dovoleno. A protože vojenská okupace již dnes není v módě, spíš by jsme se dočkali odlivu investorů a s tím souvisejícího hospodářského propadu. V krajním případě nějaké barevné revoluce. Úplatných magorů, vyžívajících se v násilí na bezbranných lidech se v každé zemi najde dost. Svět se řítí do zkázy a my můžeme pouze bezmocně přihlížet. Každá partaj, která by vyplnila přání lidí a odepřela poslušnost, bude nakonec svými vlastními voliči vynesena v zubech. Nezaměstnanost a bídu by jí neodpustili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No s tou nezaměstnaností a bídou by to nebylo tak hrozné. Jsme národ chytý a pracovitý. Byly doby kdy bylo i hůře. Samozřejmě by to nebylo jednoduché, ale určitě by jsme to přežili a lidé by k sobě měli zase o hodně blíže než dnes.

   Smazat
 9. Vážení návštěvnici tohoto webu je naprosto fascinující že diskutér 0:01 je přítomen v jakýkoliv čas, aby nadával všem ostatním. Nevím zda něco podobného považujete za demokratické, ta má své mantinely. Něco je zde špatně a to ve všech směrech včetně redakce webu. Přemýšlejte o tom a nevymlouvejte se na demokratické princity.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co jste tím chtěl říci? Co je ve všech směrech špatně? Prosím, upřesněte.

   Smazat
  2. Pro A z 3.7.z8:01h i ostatní :
   Nevím, jak často čtete NR a jaké máte znalosti o PC a internetu, též kolik co stojí.
   Onen "takzvaný vypatlanec" z 0:01h a většiny ostatních "divných příspěvků" z různých časů ,u všech diskuzí, ze samotné podstaty věci, není žádný "soukromý pomatenec".
   Proč? :
   1. Je zde totiž furt.
   2. Je-li potřeba, tak sám sobě odpovídá (nahrává si a tak dál... takže někdy je i ve trojím provedení)
   3. Snaží se vždy co nejvíc autora článku pomluvit, čtenáře a konkrétní diskutující naštvat sprostými a vylhanými osobními útoky a tím odvést pozornost jinam!
   4. Vzbuzovat pocit, že redakce webu je "neseriózní", či "má něco za lubem" (např. nahrabat co nejvíc peněz servru Seznam.cz, přes reklamy a četnost kliknutí - dokonalá ukázka povrchního ekonomického blábolu!) Či další podobné nesmysly.
   S tou taktikou též souvisí, že duševní úroveň jeho "hlášek" se mění dokonce i od příspěvku k příspěvku.
   Takže celkově z přehledu četnosti tzv."jeho" výskytu plyne, že se jedná o organizovanou, placenou činnost, minimálně dvou osob!
   Z hlediska toho, co na sebe a svou organizační strukturu v rámci státních a tzv."neziskových" rozpočtů organizace zabývající se touto a podobnou činností prozrazují, jde o celé "sekce" navzájem "se doplňujících struktur". (Podnětný jsou např. články z AENews.cz o "Trollích centrech v ČR a o tom "Jak se dnes dělá špionáž")
   Pokud Nová republika nebude mít výrazné množství peněz ( na nejméně dva placené redaktory, z nichž jeden by měl na starost JEN eliminaci "rozvracečů diskuzí"!) a kvalitní softwarové vybavení, NEMÁ ŠANCI zabránit takovým škůdcům v jejich činnosti.
   Variantou by bylo zrušit diskuzi, ale to je přesně to, o co těm "rozvracečům" jde!
   Chtělo by to tedy vytvořit jádro ochotných finančních přispěvovatelů na provoz webu v takové míře, aby bylo možné výrazně vylepšit možnosti webu.
   To je pobídka pro všechny, kterým o tento web a něco víc, jde !!!
   Protože ti, kteří tento web stvořili, nejsou žádní "profesionální bojovníci proti společenskému marasmu", ale normální, svou běžnou prací plně vytížení lidé, kterým prostě jen není lhostejné co se děje s jejich národem, s jejich společností a proto dělají to, co dělají.
   Ale již teď je tento web stojí velké množství úsilí.

   Jestliže si ještě plně neuvědomujete, proč se tady "rozvraceči" objevují.
   Tak je to úplně jednoduché : potřebují (nejen zde, ale kdekoliv jinde) plně zlikvidovat hodnotnou diskuzi!
   Protože jen v diskuzi jsme my lidé schopni vyměńovat si zkušenosti, ujasňovat si, co si myslíme, porovnávat to s tím, co si myslí ten druhý, zjišťovat, jak to vypadá ve skutečnosti a podle toho případně i opravit svůj, či kolegův dosavadní názor.
   A hlavně, vytvářet společné kolektivní myšlení, podle kterého se později ( až víc lidí dojde k stejnému názoru) BUDE SPOLEČNOST ŘÍDIT!
   Stálo by za to, aby Redakce nějak ve smyslu těchto informací upravila v záhlaví své "Upozornění pro diskutující". To je můj další návrh.
   Pavel p

   Smazat
  3. Jedno z řešení trollů by mohlo být v tom, že diskusní příspěvky budou sice průběžně nabírány, ale publikovány až po přečtení redakcí a vyselektování trollů a podobných pitomostí. Zpomalil by se sice náběh diskuse a vzájemné reakce, ale zase by debata byla vedena k věci. Možná by v rámci toho také šlo zautomatizovat blokování příspěvků z dres trollů, resp. volné propouštění textů z adres, které se v minulosti ukázaly jako seriozní.
   KR

   Smazat
  4. Vážení Pavle p. a KR, za redakci vám děkuji za připomínky a za návrhy, jak zlepšit práci. Máte pravdu, není nás v redakci moc, každý to děláme ve svém (momentálně) volném čase a zdarma. Jsme často terčem různých dementů a grobiánů, z nichž mnozí vyvolávají podezření, že jde o placené rozvraceče. Již skoro rok nám jedna IT firma dělá web "na klíč". Teď se dolaďuje jakási beta-verze. Při jejím provozu bude pamatováno i na různé hrubiány, trolly, sprosťáky, grafomany a dementy a jejich eliminaci. Držte nám palce, aby rozjezd nových stránek začal co nejdřív, aby se vám nová podoba stránek líbila a aby trolíci utřeli. Zdravím vás při nedělním odpoledni a přeji moc hezké letní dny.

   Smazat
  5. Díky, Václave, držím palce, aby kultivaci čtenářů zajímavými informacemi provázela i kultivace diskutujících. I když je škoda, že to nejde po dobrém.
   Ať se daří
   KR

   Smazat
  6. Vážený pane Dvořáku,
   také Vám přeji příjemné léto.
   Pokud si ukradnu čas, zkusím vymyslet nějaké vzorové prohlášení do záhlaví, ale kdyby to zvládl někdo jiný, budu velmi rád. Už takhle trávím moc času s komentáři pod články.
   S beta-verzí přeji co největší úspěch.
   Pavel p

   Smazat
 10. Úpěnlivě vás, normální a slušné prosím, ignorujte toho trolla a nebetyčného vola z 0:01 !!! Vůbec na jeho průhledné lži a slinty nereagujte !!! Je to ubožák a exhibicionista !!!

  OdpovědětSmazat
 11. No je jasné, že 0:01 je placený - fakt je se svýma jedovatýma slinama vždycky první a to ve dne v noci - tomu ale nemůže redakce zabránit. Svědčí to naopak o tom, že jsou dobří, protože jsou TAK hlídaní!

  OdpovědětSmazat
 12. Souhlasím s tím, co bylo ve vystoupení Dr. Vítové na Mírovém setkání v Praze 11.6.2016, tj. nechť každý dělá pro mír co je v jeho sílách a možnostech to, co považuje za vhodné. K naplnění toho, co ve vystoupení uvedla - tj povinnost vlády ČSSD - ANO – KDUČSL jednat v souladu se závazky ČR z členství v OSN, OBSE a NATO!! – poslala dopis předsedovi vlády a ministru obrany s dotazem zda budou ve Varšavě tyto závazky ČR dodržovat. Smysl je evidentně v tom, že to, co se plánuje k přijetí na konferenci NATO může vládní delegace ČR přijmout jen porušením závazků ČR ! Na výzvy, protesty, požadavky, prohlášení, pokyny atd, vláda v minulosti ani nereagovala. Na dotaz podle předpisů odpovědět musí. Osobně si myslím, že Dr. Vítová „dala vládě mat“ a že "Informaci ČMF spoluobčanům“ je třeba maximálně rozšířit.

  OdpovědětSmazat
 13. Souhlasím s dopisem předsedovi vlády Bohuslavovi Sobotkovi. Obávám se, že jsem se dostali po 26 letech ode zdi ke zdi. Mnozí, i zde diskutující si neuvědomují, jaké hrozby nám hrozí. USA mají 150 vojenských základen po světě a přibližují se se zbraněmi NATO k hranicím Ruska, zatímco Rusko není, mi známo, že by mělo vojenské základny poblíž USA nebo někde jinde ve světě. Často se píše o Ruské propagandě, ale nezlobte se na mě, já jí nikde nečtu, není slyšet. V našich sdělovacích prostředcích jen slyším a čtu o útocích proti Rusku. USA v roce 1989 zabrali území Panamy, udělali si svůj pořádek v Egyptě, v Libyi, Jugoslávii, povraždili nepohodlné prezidenty, nevinné, dokonce bombardováním civilních objektů povraždili i děti, o Vietnamu a Koreji nemluvě. V USA dokáží předvídat, jaký terorismus kde hrozí, jen 11.září v USA nepředpokládali. Může to tedy znamenat, že útoky ve světě, jejich termíny, místa v USA znají nebo je dokonce plánují? A mám otázku pro nesnášenlivé, agresivní k názorům těch, kteří vyzývají k míru a k pokoji. Dovedete si představit život bez infrastruktury, bez elektřiny, bez telefonů, televize, bez potravin a dokonce bez vody? Děsím se toho, co se děje. Vyzývám proto pana předsedu vlády pana Bohuslava Sobotku. Pane předsedo vlády, pokud ve Varšavě nebudete zastávat stanovisko občanů ČR, potom odstupte a dejte možnost zvolit nové politiky. Václav Princ, České Budějovice

  OdpovědětSmazat
 14. Jak tady nekdo uz spravne poznamenal, nevolit tzv. zavedene strany, byt v nich Hlavni hybatel neustale obmenuje tvare a slibuje, ze ted uz jsou to ti pravi a ze nove strany jsou extremisticke, ohrozujici dem. hodnoty a podobne.
  Kdou jim uveri, ten nas skutecne privede do valky, protoze si vsimnete, ze na tyto nejdulezitejsi temata maji zavedene strany vzdy jednotny nazor.
  To radeji risknu nekoho noveho, koho Hlavni hybatel jeste nema zkompromitovaneho!

  OdpovědětSmazat
 15. Otevřené dopisy a petice jsou k ničemu a pražské kavárně k smíchu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co tedy k smíchu není? Sedět na prdeli doma a říkat všem, kteří něco dělají, že je to nanic?!!!!

   Smazat
 16. Pozdě, ale vlast tě (0:01) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat
 17. USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváč a mezinárodní terorista v dějinách lidstva. USA vláda je nejzločinnější institucí, která kdy na Zemi byla.
  Zavřete dveře! Zima a mráz přicházejí z Bílé chatrče ve Washingtonu! USA po zásluze končí na smetišti dějin a ve věčném zapomnění. Ani vzteklý pes po nich neštěkne!
  • 200 let terorismu USA:
  www.napalete.sk/sokujuce-fakty-o-usa-naozaj-su-pre-nas-vzorom
  www.olser.cz/9947/200-let
  • agresia USA:
  www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
  dalajláma:
  www.instory.cz/2105-sokujici-odhaleni-na-vyplatnici-cia-byl-dlouha-leta-clovek-u-ktereho-byste-to-nikdy-necekali.html
  • IS popravuje - řeže hlavy (video):
  http://videos.videopress.com/2bvZPwin/syrian-soldiers-beheaded_hd.mp4
  • Merkelová - dcera Hitlera:
  www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera
  • seriál o 11. září:
  www.casopis-sifra.cz/clanky/serial-11-zari
  • stop imigraci (video):
  www.facebook.com/stopimigraci/videos/916121041810668
  • státní dluh USA je 65 biliónů dolarů:
  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ohromujici-statni-dluh-usa-je-65-bilionu-dolaru-a-ne-18-bilionu

  pražský vrabčák Čimčaro

  OdpovědětSmazat
 18. Příliš nekonkrétní. Odpovím za Sobotku: NE. Chce to dát si s tím více práce.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.