Reklama

.

.

úterý 5. července 2016

P.C. Roberts: Amerika ztracená


5. 7. 2016   PaulCraigRoberts
V časech mého mládí Amerika ještě žila. Což už dnes neplatí. To je fakt, kteý nedokáže vyvrátit ani nejnestoudnější licoměrník a lhář. Vědí a cítí to všichni - kromě mladých lidí ovšem. Ti totiž, protože se už narodili do stavu, ve kterém země je, a stav předcházející si proto nemohou pamatovat, považují ten současný za víceméně normální. A jsou navíc natolik zaujati sami sebou, svým mládím, tím, jak vypadají či co si myslí atd., že si v tom všem ruchu v jejích hlavách nejsou sto uvědomit, co je v budoucnu čeká.


Za mého mládí byla policie přítelem lidí. Mohli jsme se spolehnout na to, že nám pomůže a že nás nebude týrat. Nespravedlivá uvěznění byla skutečně výjimečná a v případě cizinců ještě výjimečnější. Přičemž dnes se obojí stává skoro rutinou.

Už roky píší o tom, jak se naše policie proměnila z ochránců lidí na jejich nepřátele. A po celou tu dobu mi docházejí dopisy bývalých policistů, kteří píší, že ze své profese vystoupili proto, že neměli žaludek účastnit se korupce a nevypočítatelné brutality, které se od nich vyžadovaly. A tak odešli v obavě, že se obojího budou muset i nadále účastnit, anebo se dokonce sami obojího stanou oběťmi.

Všeobecně se dá říct, že chování policejních služeben je nevypočítatelné proto, že starostové, státní úředníci a dokonce i členové kongresu se mohou ocitnout ve vězení na základě pouhého obvinění či démonizace ze strany presstitutek.

Amerika je dnes ztracenou zemí. Korupce v státních či privátních institucich je tak dokonalá , že kromě ní v nich - s výjimkou tyranie a nejpustších lží - již nezbylo nic jiného. Zde je výňatek z posledního dopisu někdejšího policisty, který mi pošta doručila:

Vážený pane Robertsi,

Jsem bývalým policistou. Četl jsem Váš článek o policejním teroru vůči mladé ženě a její matce a hrůza tohoto případu mě přiměla k napsání tohoto dopisu. Policistou ve větším městě jsem se stal před svými 21. narozeninami. Po 14 letech služby se svého povolání vzdávám, protože současnou policejní praxi už zkrátka nejsem schopen dál snášet. Můj nejbližší představený, když jsem mu své rozhodnutí odejít oznámil, řekl zhruba toto. „Cožpak ti nahoře ve vedení policie nevidí, co se děje? Všichni naši nejlepší mladí policisté odcházejí.“


Z toho soudím, že takových, jako jsem já, je víc. Avšak mnozí vyšší policejní velitelé jsou nejen brutální a bezcitní,ale též hloupí. A to je to, co si naše vláda přeje. Nechce lidi, kteří myslí. Chtějí lidi, kteří budou vykonávat její rozkazy. Nuže, teď má to, co chce.

Překlad: Lubomír Man

109 komentářů :

 1. Tohoto senilního debila berou vážně už jenom zoufalí rudohnědí anti-ami idioti.
  Mele stále dokola ty samé blbosti o kolapsu USA, dolaru,... už nejmíň 10 let.
  Třeba tady:

  http://www.foreignpolicyjournal.com/2010/06/10/a-plague-upon-the-world-the-usa-is-a-failed-state/

  A co se stalo během té doby? Hovno. Ale když ono se to komoušům tak dobře čte...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, ty musíš být hodně hloupý člověk. Hloupý a zakomplexovaný.

   Vymazat
  2. Za to ty jseš děsně chytrej, komunisto.
   Nauč se aspoň anglicky ať si můžeš ty bláboly z archivu Robertse sám přečíst a nejsi odkázaný na to co ti naservíruje Man.

   Vymazat
  3. Ahoj rudohnědej - nezklamal jsi. Opět první se svojí obvyklou sračkou. Asi by tě šéf vytahal za uši, kdyby sis nepospíšil se svým nasrávacím diškusem. Ale je to slabý - jen tři odezvy - teda včetně mně. Musíš se objevit ještě asi tak třikrát se svým rudohnědým blábolem, aby diskuze frčely. To víš, byznys je byznys.

   Vymazat
  4. 23:22

   Konfrontace s realitou a starými bláboly dvorního šaška Robertse, ti blbečku moc nechutná, co? Nedivím se ti.
   Amerika je podle vás, pošuků, ztracená už od prvního výstřelu z Aurory.

   Vymazat
  5. Zapletly se s nekalými silami a jelikož nic špatného na světě nevydrží dlouho, tak půjdou. A to dříve nebo později.

   Vymazat
  6. 22:29 - Dokud P.C. Roberts pracoval pro Reagana, tak bylo všechno oukej oukej.
   A ty jsi ho žral. Teď bojuješ s tzv. proruskými weby tím,že jako první troll zatroluješ a zmizíš. Jsi stále stejný. Dříve jsi slintal pro Ameriku, a to ti zůstalo. Je třeba ty Rusáky zabíjet, viď.
   Jinak tě mám rád ty Kalousku ušatý.
   Tak zase něco napiš, ať se poučíme.

   Vymazat
  7. Za nacistu se jim rikalo steaky,nevrch hnedej a uvnitr rudej. Velky mnozstvi nacistu byli bejvali komunisti...Dneska bejvali politici /Klaus/ vedi vsechno zase nejlip a zvani a zvani...Ale kdyz mel zastavit Lisabonskou Smlouvu, ktera nas uvrhla do otroctvi germansky mrchel a spol. tak se klanel,hrbil a podepisoval...

   Vymazat
  8. Však se ty hovado dávno děje! Už od 45. roku minimálně, demente židobolšánskej! - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/obbrw-9.html

   Vymazat
  9. Podívejte na ty hovada americký vobřezaný vopejzený! Pod záminkou "aby Rus nedostal kapku ropy" chtěly zničit celej arabskej svět atomovkama! Přitom každej blbec ví, že Rusáci kdyby tam vpadli tak právě proto, aby od ropy odřízli sionský zkriplence! Páč sami jejím nedostatkem rozhodně netrpěj - http://zpravy.idnes.cz/tajny-plan-americka-vlada-jaderne-zbrane-blizky-vychod-p1i-/zahranicni.aspx?c=A160704_151743_zahranicni_rych

   Vymazat
  10. Jo, je to tak. Když to již u nás napíší v hlavním proudu Agrofertu, tak se nezdá, že to je ruská propaganda. Kde je Kalousek, Kocáb, Štětina, Bursík, Herman...asi šijí další rudé trenky, které si teď pro změnu napaří na ty své hlavy.

   Vymazat
  11. Nápodobně. Tak se dělá politika:
   https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/408486-bezencu-ve-stredozemnim-mori-neubyva-u-sicilie-jich-za-jediny-den-vyzvedli-4500.html

   https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/408470-svedska-policie-resi-desitky-sexualnich-napadeni-na-hudebnich-festivalech.html

   Vymazat
  12. Ty zasranej hajzle, anonimita to je jediné co ti zbývá, bez ní bys brzy skončil, to si piš! Co budeš komu kecat o angličtině, kdybys anglicky alespoň četl, musel bys vědět o tom, kam to amertika dopracovala a kam změřuje. Ještě jednou tě upozorůnuji: drž se anonimity jinak je s tebou konec!

   Vymazat
  13. V poslední době si všímám nečeho co na tomto website předtím delší dobu nebylo. Že ten první komentář je vždy primitivně odsuzující. Sice vždy zcela zřejmě mimo mísu, ale je první a negativní.

   Je sice vidět, že bez argumentů se ta Sorosem placená propaganda dělá hodně těžko, ale když se stříbrňáky sypou, tak se nějaká činnost vykázat musí. A když to nejde kladivem, půjde to větším kladivem.

   Naštěstí tihle jidášové to nedělají z přesvědčení, ale jen pro ty stříbrňáky, takže tomu i efekt odpovídá.

   Vymazat
  14. Ahoj novinková diskuzní smečko! Nemůžete prznit diskuze na novinkách? Protože tam už vám pšenka nekvete, nic pro vás nepíšou, jen lidské tragedie, vy k tomu napíšete pár sprostejch sraček, a mažete na NR psát sprostý sračky na NR. Víte jak všechny diskutující z novinek nazývá jeden tamní váš kolega? .."krvežíznivý blb domáci"... To sedí do detailu. Všichni staří hnusní dědkové, krvežízniví, sprostí. Už abyste byli v pekle kam patříte.Dokud jste nenalezli na NR, byly zdejší diskuze slušné a věcné, až na dva provokatérské pitomce, kteří mají provokace v popisu práce. Ale co je tady teď za hnusné sprosté skřety??? Diskuze jsou o hovně a sprosté. Kdy bude muset NR omezit počet diskuzí jako to udělaly novinky? Už brzy - kvůli vám zasraná smečko starých krvežíznivých závisláků.

   Vymazat
  15. Ještě že ty komunisty a nacisty mate, vy byste bez nich ani nebyli schopni vést normální diskusi. Nikdy nebudete schopni projevit a vyslechnout svobodne nazory a svobodne diskutovat protože máte jediný argument ..urážet,ponizovat.spinit každého kdo má jiný názor než vy

   Vymazat
  16. Vláďa z Brna, 6. července 2016 11:27 @
   Taky si toho všímám a napadají mě 3 věci:
   -1, Je to opravdu zdatný a pohotový prudič, co nikdy nespí.
   -2, Docela by mě zajímalo, pokud by u vystavěného článku byl datum i s hodinou, jak rychle to stíhá!
   -3, Co když to není náhoda a ten příspěvek je tady schválně, aby rozproudil diskuzi. Jako příklad, často vidím nářky nad tím, že někdo si stěžuje, že mu byl smazaný příspěvek, který nebyl nijak vulgární. A tady je zajímavé, že tenhle první, často dost obhroublý příspěvek tady zůstává.

   Vymazat
 2. Já byl policstou více jak 30 let. Když jsem začínal, byli jsme parta, kde vždy stál jeden za druhým. To že se zvyšovala brutalita zákroků proti občanům, to bych ještě zkousl, protože když proti někomu policie zasahuje, tak to nikdy není žádný svatý. Ona se rovněž zvýšila brutalita a drzost hlavně mladých lidí, kteří jsou krmení samými brutálními americkými filmy. Je pravda, že někteří policisté tu brutalitu občas i přehánějí, ale těch není více jak 1%, převážná většina jsou slušní chlapi a slušné ženy, kteří poctivě vykonávají svoji práci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:32. Ještě napište,jestli jste byl americkým policistou. Amerika končí a to objektivně,lze to pozorovat stále. To,co učinil Obama,to byla vražda Ameriky,kterou přežila jen na JIPce. Uvidíme,jak skončí nynější prezidentské volby,respektive kdo se stane určujícím vůdcem. Bez síly totiž USA nemají šanci se ani ubránit,natož prosperovat. Ta síla musí být ale,logicky,průkazná. Zároveň stále platí,že pokud vládnout,tak jiným,protože jinak by nešlo o vládu ale přinejlepším jen o hrozbu a tedy je naprostá nezbytnost angažovanosti USA v celém světě. Válečné angažovanosti. To Trump odmítá,protože je jen primitivní blb.

   Vymazat
  2. 22:43

   Ty víš o USA úplný hovno. Byl jsi nejdál v Chorvatsku s kufrem plným lahváčů a konzerv a děláš tady chytrýho papouškováním Rudýho práva z 50. let

   Vymazat
  3. 23:08. Klidně Vám napíši,že jsem Váš příspěvek četl,abyste si to mohl užít.

   Vymazat
  4. 23:17

   Užívám si úplně jiný věci.
   Tak se nenech rušit a běž pozorovat jak Amerika objektivně končí aby ti ten okamžik náhodou neunikl. Máš program do konce života.

   Vymazat
  5. Proč je Trump primitivní blb? Myslíš, že je ještě blbější než je Pygmej? Nebo než byl herec Reagan nebo Busch? Mně je naopak Trump z nich nejsympatičtější.Ten si nenechá foukat do kaše od nějakýho dementního Rotschilda nebo Söröse.

   Vymazat
  6. 23:26. Myslím,že jednání Trumpa,jeho názory, jsou sympatické a i proto má takový úspěch. Především ale myslím,že plácá neskutečné nesmysly.

   Vymazat
  7. Jednou se takhle udelal vyrval, protoze urednice lhala jako svine. Zavolal na me policii a prisli jenom 4. /Vcera sem videl kdyz zavirali do antona mladou holku /jednu/ a zucastnilo se jich 12 policajtu ve 4 autech.
   Ty ctyri me nejen ze nezmlatili a tak si vykoledovali lekci.Rekl sem jim: Vyste moc slusny policajti , udelejte si dalsi kvalifikaci, protoze vidim, ze nemate na to mlatit stary lidi, zensky,deti a demonstranty a tak budete muset u policie skoncit...S tim sme se v miru rozesli. Dnes by to skocilo daleko hure prome...

   Vymazat
  8. 23:08 - tehle pán o USA věděl milionkrát víc dávno před tím, než jsi se vylíhlo v nějaký tý židácký lejnolíhni, hovado jedno! - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/obbrw-9.html

   Vymazat
  9. A kdo z nadlidí dnes neplácá nesmysly? 23.36 - Znáte někoho takového? Dnešní politikaření a hlavně pak mediální žumpa stojí jen na plácání nesmyslů. Už jste někdy v poslední době četl něco dobrého a smysluplného? Kde by nebylo řinčení zbraněmi, popis nějakých surovostí nebo lidské tragedie? Pro koho píšou - pro čtenáře bulváru - a za koho občany mají - za blbé čtenáře bulváru, hladové na skandální sousta? FUJ - to jsme dopadli! Jenže se s publicistikou kšeftuje. Proto to všechno. Kdyby se s tím nekšeftovalo, psalo se pro solidní informace a bez diskuzí, bylo by to všechno úplně o něčem jiném - diskuze jim vydělávají miliardy, proto píšou jen to, co lidi nasere a podnítí k diskuzím. Občany mají za těch několik let, co toto provozují, už zmapované.

   Vymazat
 3. 22:29 Jsi ubohý žvanil a idiot.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zalez debile. Neumíš ani anglicky aby jsi si přečetl ten 6 roků starý Robertkův blábol.

   Vymazat
  2. I kdyby to bylo deset let staré, je to pořád pravda. I americká kultura byla někdy před třiceti léty stravitelnější, herecké hvězdy by vynikající - viz Peter Falk a další. Tak hnusné filmy, jaké točí beze sporu úchylové, s bandou teatrálních pimprlat -to nejsou herci ani náhodou, a ta temata! Bez pointy, bez děje, odporné, surové, násilí a ponižování, nebo příšery. Prostě hnus fialovej. Společnost americká co byla, a co je dnes, to je rozdíl jako nebe a dudy. Jak je to s policajtama, těžko říci, ale pan Roberts má určitě pravdu.Já umím anglicky velice dobře, žádný blábol nevidím, a opakuju, i kdyby byl článek starý deset let, je pravdivý. To ještě server NR ba ani Novinky nebyly - to byl tenhle byznys ještě v plenkách, teprve nějakej koumes vykoumal, že zkusí vydělávat na lidské blbosti a vyšlo to.A ujalo se to. Ty taky můžeš zalézt.

   Vymazat
  3. Ceho se snadno usasci vzdali se jmenuje "Soft Power" tedy to co sme jim vsichni sezrali i s navijakama..Bylo to spotrebni zbozi, muzika z Laxiku, jazz, filmy, obleceni a jinsy atd a lidi studovali Neckermana/raklamy na seznam zbozi s obrazkama/ jako bibli..A svobodou cestovani, protoze chteli trumfnout komunisty, coz se jim velmi darilo...
   Lidi pak nehledali ty podvody a hledeli si svyho. Taky do nas nikdo nestoural....jako dnes...Mohli si spocitatat ze kdyz si budou koledovat prilitne zpatky drive ci pozdeji kopanec vokovanou botou do mista ty jejich nejvetsi lasky...Vono nic se nedeje samo o sobe...

   Vymazat
 4. USA jsou v řiti, vykradený zemědělský stát. S biliony dluhů si jejich majitelé mohou vytřít konečník, čísla na papíru, parazit vyžral hostitele a zahynul.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:41. Jenže třeba já osobně,cítím můj dluh USA,respektive myslím,že těm USA jsem dlužen. To by mělo pomoct. Ostatní státy světa by jim měly pomoct a podpořit je za jejich snahu,kterou bránily jejich svobodu,jejich práva a obecně mír. Bez jejich zásahů ve světě by už dávno nebyl.

   Vymazat
  2. 23:45 mohu nějaký případ, kdy USA bránily demakoracii? Neuvádějte Vietnam, to si ještě pamatuji.

   Vymazat
  3. 23:45 Tak dlouho zasahovali, až se zasáhli sami.
   Nikdo nikomu nic nedlužíme. Obzvlášť, když ti, kteří pomáhají, tak jen zištně.
   Kdo myslí, že ďáblu dluží, tak mu bude i splácet. Tím jsi s ním podepsal úpis. Tak si to splácení užij. Končí to kouřícími vnitřnostmi v zákopech.

   Vymazat
  4. Co je dnes popularni je pokrok nazyvany DLUHISMUS. Jo vsichni dluzi...Mame vsichni dluh taky a nejvetsi k USA ze nas osvobodili od Hitlera, pak zase dluzime za lidska prava, kterymi nas uvrhli do NATO a tak dluzime NATO svoji existenci a pro dluhy uz ani ta pravda neni a nemuze bejt videt...A tak se potrebujeme z ty zadluzeny pravdy ,ktera nas dusi jako bahno a zotrocuje a proti zavile vuli DLUHISTU , kterejm vdecime nekonecne a za vse , konecne vyprostit....

   Vymazat
  5. 23:45 - nikdy a nikde už 200 let! Protože si ji nedokázali ubránit ani sami pro sebe - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/obbrw-9.html

   Vymazat
 5. Panove uklidnete se ! S americkou policii je zatim vse v nejlepsim poradku.

  Je stale barvoslepa a vsem, kdo porusuji zakon svedomite namlati..

  Az se budete jednou toulat Amerikou a budete jezdit jako zavodnici na Indinopolisu 500, tak dostanete na prdel take.

  Policajti nam delaji preventivni prednasky a na prednaskach nas hosti slanymi a sladkymi pochoutkami.
  (Ale pivo nam nedaji ! Zatim nevim proc !)

  Americka policie zde na Floride hlida kazde odpocivadlo na dalnici 24 hod. denne 7 dnu v tydnu a povazuje kazdeho turistu na posvatnou indickou kravu / pardon bejka.

  Proboha nemluvte na americkou policii cesky , nebo bude koktat z uleku. Americka policie je kamaradska, ale vy musite byt slusni. V pripade, ze vas zastavi na dalnici vystrcte obe ruce z okynka a slusne pozdravte.

  Snimaji vas kamery v policejnim aute a computr vas hleda podle cisla auta.

  Policajt vas pozada o registraci a ridicak, ktery je jeden z nejdulezitejsich dokumentu co mate.

  Kazdy rok zahyne v prumeru 280 policajtu v USA a proto velmi zalezi na prvnich vterinach pri styku s policii, aby jste ji nevydesili.

  Americka policie je fain na Floride a lide ji podporuji a pomahaji ji kde mohou. Policie se deli na ruzne vetve a s vetsinou tech vetvi vubec neprijdete do styku.
  Policie v severnich statech ma vetsi inklinaci k politicke korektnosti nez v jiznich statech.

  Zde PYSNE prohlasuji, ze jsem pomocnikem policajtu, kvuli cenne nemovitosti a k vuli touze po klidu v me ctvrti.

  Jak vidim neco proti kostelnimu radu, tak hned jecim jako Viktorka nad splavem a hned jim vse pozaluji.
  Mam zasluho na tom, ze cenna nemovitosti stoupla za rok o $ 20 000 v prumeru. TO JE UZASNE ! Nedej Boze, aby se to dozvedel danovy urad.
  Nevim co jsem zapomel jeste rici.
  nick honolulu.  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pomáhat a chránit.

   V NOCI KRADOU A VE DNE TO VYŠETŘUJÍ.

   Tak pomáhej a brzy se dostaneš tam kam stejně už dávno patříš.

   Vymazat
  2. No Honolulu, tak tím co jsi napsal bych se moc nechlubil. Byl jsem policajt cca 35 let a s lidmi v rajonu jsem vycházel velmi dobře, ale nikdy mi nikdo nic neřekl dokud jsem se sám nezeptal. Ovšem podle toho co jsi zde napsal je každý američan buď práskač nebo udavač.

   Vymazat
 6. Za vlady presidenta Reagana byli na Floride zabiti 3 turiste.
  Dvojice byla z UK a jeden mlady clovek byl ze Svedska.

  Pamatuji si tu obrovskou histerii a vztek co zachvatil Ameriku. Udelali to mladi cernosi na odpocivadle, kteri snadno vycitili, ze Evropan (turista) je desorientovany a popleteny. (Samozrejme je chytli.)

  Dnes je vse jinak. Vsude jsou kamery a policajti se na vas divaji za tmavym sklem. Vy je nevidite, oni vas ano.
  Odpocivadla jsou obsazena celou noc, kazdy den.
  Mapy mate zdarma.

  Policajti cihaji pod mosty dalnic. Cihani za krovisky. Nesedi na straznici, ale jsou stale v terenu, 24 hod. denne.

  Jsou to fain kluci a jsou motivovani.

  (Pssst, prisne tajmstvi ! Pani policajtku jsem videl pouze jednu. "Zavrkal" jsem na ni svym neodolatelnym sharmem a byl jsem poslan do prde.e ! Krasna pani policajtka nepoznala moje kvality.)
  honolulu - pomocnik, ktery uz "nevrka"..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo honolulu,jste fakt sympatický, rád Vás čtu, máte literální nadání.
   Ale, nic ve zlém, už jste jen američan, naivní tvor, co považuje za normální, že žije v zemi, kde se musí odpočívadla hlídat 24 hodin denně, všude kamery, policie za tmavými skly abyste ji neviděl, ona vás ale ano, když vás zastaví musíte vystrčit pracky z okna, běda se podrbat za uchem...To vše ve státě "plném úžasných přátelských lidí", jak tu nějaký trouba taky napsal.
   Nepoložíte si někdy otázku, zda to má být ten úžasný světový ideál ? A kam spěje a jak asi zákonitě skončí taková země ?
   Heriot.

   Vymazat
 7. Ja byl v Americe mnohokrat a je to tam fajn. Je tam cisto, vsude slusni, pratelsti lide. Vcetne policajtu - od tech by se meli ti cesti ucit.
  Roberts je zoufaly blb, kteremu kape na karbid.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přátelští lidé, přátelští policisté, krásná země, snad i neomezených možností....

   Kde já to jen slyšel. Aha, před 50 lety na PŠM a pak pořád v televizi, rozhlasu i tisku. Komouši mne žrali s těma svýma kecama den co den. To se ta Amerika ale jmenovala jinak, SSSR. A jak dopadl?! Dobře tak.

   Proto ta Amerika dopadne stejně. Dobře tak.
   A EU, skvělý projekt, s bandou neřádu u kormidla. Tak ať dopadne také. Vždyť tam právě jsou ti komouši a přiblblí levičáci, kteří vítají, rozšiřují, lezou do židozednářských zadků a provokují jen válku.

   https://www.youtube.com/results?search_query=Otázka+-+Odpověď+V.+V.+Pjakina+ze+dne

   Dnes je vše již dávno obráceně. A pro kloudné informace je třeba zajít na opačnou stranu.
   Nikdy bych tomu nevěřil, ale je to tak.
   Nám tu lžou, jako před 50 lety.

   Vymazat
  2. Musim te zklamat, 6:06. Ameriku neznas a komunistou jsi byl cely zivot.
   Je to poznat hned jak otevres tu svoji vlastizradnou tlamu. :)

   Vymazat
  3. Byl nebo žil? V tom je velký rozdíl, Einsteine.

   Vymazat
  4. Je vidět, že jsi byl na politickém školení u Šhapira. Netiskl jsi náhodou také červené karty? Nebo že by jsi měl něco s rudými trenkami?
   Ale ne. Ty budeš jen jásat a vítat. Takové multikulti, kotel národů a ještě k tomu duhový.
   Takže co říci. Parta buziků s 90% účastí izraelitů v kongresu, kteří jsou řízeni židovským kapitálem Rothschilda.
   Vzhůru do boje. Běž a zemři. Protože tvůj pán potřebuje nové orgány.

   Vymazat
  5. Tak to lžeš! Páč debilního xindla zmagořenýho jako ty by první polda co by tě zmerčil složil jednou dobře mířenou! Takže to že tu slináš takový cancy propagandistický na slídu svědčí o pravým opaku :))))

   Vymazat
  6. A proč tři slušní a hodní lidé se už nevyskytují ani v amerických filmech? Kde jsou zalezlí 2.45? Asi jen pan Roberts je slušný, protože informuje, a nikomu sprostě nenadává, na rozdíl od tebe, ty jsi sprosté hovado. A zrovna ty máš tady demonstrovat, jak jsou lidi v Americe slušní? Ono se taky po lidech, v zemi, kde jich padesát milionů žije z potravinových lístků, nemůže nic chtít. Jim stačí dřepět u televize ( asi jsou tam levné) a čučet na tu 24 hodinovou denní vymývárnu mozků. Věří všemu, co v bedně vidí - jejich IQ je na úrovni houpacího koně - kde by taky vzali inteligenci? Pořád mají inteligenci pistolníků. A na NR nalezla sprostá břečka z novinek, kterým bytostně schází denní příděl sprostoty, nadávek a urážek - ještě před půl rokem byl tenhle diskuzní hnojník jen na novinkách, zatím co na NR se diskutovalo méně, zato slušně a věcně. Asi se redakce nějak domluvily na dělení výnosu z publicistické činnosti -novinky už nepíší nic, je to jen bulvár se vším všudy, jako jejich Super cz. s vypadlými ňadry a rozkroky, s ukázkami ještě půvabných stařen apod. Proto sprostá smečka krvežíznivých blbů přelezla na NR - diskuzní fórum zde je bohužel už zrovna tak hnusné a nemá úroveň. Řada lidí, kteří zde diskutovali celkem pravidelně, jsou pryč - nechtějí házet perly sviním. Děkujeme všem zmrdům, kteří kazí diskuze.

   Vymazat
 8. To je neuveritelne, jake pitomosti tady Ivan David ze zavisti k uspesnejsim a chytrejsim lidem vystavi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jako trollování a vystavování na obdiv duševní omezenosti má být známka úspěšného a chytřejšího člověka? Pozoruhodné, úspěšná nulo.

   Vymazat
 9. Mladí si vždycky myslí, že je to do čeho se narodili normální. Nic jiného totiž neznají. Války, teroristické útoky, migrace, sociální nůžky a nejistoty, tržní boj. To je všechno normální a "má to tak být". I růže může zplanět a kdo jí dá původní podobu? ... To fakt netuším, nejsem zahradník.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Změnit lze tím, že se člověk chopí svého těla. Všechny úkony, které dělá, dělá vědomě a nezaujatě. Při tom sleduje okolní svět bez reakcí na něj a udržuje si dobrou náladu.
   Tento přístup se indukuje do ostatních lidí, i když o tom neví.
   A tomu se říká zahradník.

   Vymazat
  2. Vědomě čeho?

   Vymazat
  3. Vědomě jakékoli činnosti, kterou dělá. Klepe do kláves, sedí, stojí jde, reaguje na napsaný text, slyší okolní zvuky....... vnímá všeobecně.
   O tom všem vědět a nenechat se tím ovlivnit.
   Což znamená, že se konečně chopil svého těla a přestává být pouhým strašidlem, které každý okamžik přebývá a pociťuje jinde. Jinde než ve svém vlastním těle.

   Vymazat
  4. A na rameno Vám to zaťukal kdo?

   Vymazat
  5. Život sám.
   Pokud necítíte zatím potřebu takové cvičení provádět, hoďte předešlé věty za hlavu, nedumejte a užívejte svého života, dokud to jde, dle své libosti.

   Vymazat
  6. Přeji Vašemu tělu dlouhý život.

   Vymazat
  7. Děkuji, i když v něm asi nestihnu všechno, co by bylo potřeba.

   Vymazat
  8. Nač ta skepse?

   Vymazat
  9. Přijde mi, že je toho stále víc a více, přičemž těžší a těžší.

   Vymazat
  10. A to by měl být důvod?

   Vymazat
  11. Masochismus je ve zdejších krajích obvyklý, a ten duševní obzvláště.

   Vymazat
  12. To je pravda. Trpět a myslet si, že člověk jde správným směrem.
   Tedy to není opravdu nic moc.
   Tohle pochází z náboženství, které dospělo tak daleko, jako byla kolaborace s fašisty, Hermanovo omlouvání, restituce. Všeobecně jde zase o moc a peníze, čehož je Vatikán příkladem.

   Vymazat
  13. 13:48 no tak tudy opravdu ne. To tak ještě jako 6:12 s tou dobrou náladou.
   Jen se se kopat do zadku, koukat kolem sebe a smát se. To je docela dobrý ne?

   Vymazat
  14. Máte pravdu, původ masochismu je opravdu ve špatně pochopeném náboženství.

   Vymazat
  15. Je potřeba trochu fyzické práce. Pak se dá cvičit dle 6:12 chvilku v mezidobí, než se tělo uklidní.
   A potom znovu. Třeba na zahrádce.
   Honění se za mamonem není považováno za práci v tomto smyslu.

   Vymazat
  16. Žádné bloudění myšlenkami. Pořádně kliky, dřepy, sklapovačky.
   Proradné pámbíčkáře poslat někam.

   Vymazat
  17. Ne, důvod je stáří, nemoc a smrt.

   Vymazat
 10. Naivita je blažený stav, ve kterém vám je úplně jedno, kam vás vedou. Čímž nechci nic naznačovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně to je Jouda pendrek, který si myslí, že když si ho u svého počítače vyhoní, tak je v ráji.

   Vymazat
  2. 6:15 tak to bude určitě ten Bc. honič za Sorosovy prachy z Evropských hodnot, který hlídá naši demokracii tím, že bojuje s proruskou propagandou.
   Šoroši, ty máš hezké kamarády, ty zvrhlíku jeden.

   Vymazat
 11. Pane Heriot (5:40) musim Vam to vysvetlit !

  Vsude tam kde vladnou tvrde zakony a kde se lide citi bezpecni, tak tam kvete BYZNYS a roste blahobyt ! Lide a firmy bohatnou.

  Municipality (mesto) ma dane. Lide kupuji conda, domy a hracky. (Neprakticka auta, motorky a lodicky, [jine nez ma president Zeman.])

  Zdravotni system jde nahoru. V takove fainove ctvrti, kde je poradek, je potom nejvetsi udalosti, kdyz ma nekdo zarazene prdeni a ma hned i nejlepsi nemocnici. Vsichni to resi. Poradkem se docili jemna civilizovana spolecnost. DIKY POLICAJTUM, kteri jsou schopni !

  Tam kde je policie neschopna, tam je kriminalita a bordel a vsichni se stehuji pryc. Cena nemovitosti klesa. Mesto nema penize ani na hasice a nakonec, kdyz jste koupil dum za $ 250 000, tak ho prodate s bidou za $ 30 000...

  Amerika ma takova mista ! My jim rikame SLUMS. Zatim tam kde je bezpecnost, tak se resi zarazene prdy a tam kde bordel se neresi ani valka gangu s prestrelkou na ulici.

  Americane to velmi dobre vi ! Donald Trump to vi take a bude zesilovat vsechny druhy policie.
  On ma velkou zlost na kriminalitu. Rikal, ze po ni pujde tak tvrde, jako jeste nikdo.
  (Jeho matka byla kdysi prepadena na ulici.)

  Proto nam vubec nevadi kamery a kdyz policajt zastavi v
  1 hod. po pulnoci v Conveniet obchode, tak devcata mu nosi zdarma kavu a cukrovi..

  Na policajty dohlizi Internal Affairs a kdyz je mezi nimi hajzl, tak dopadne VELMI, VELMI spatne !

  RASOVE profilovani bude znovu zavedeno, protoze stoji na kriminalnich statistikach, ktere shormazduje centalni statisticky urad, nekde ve Washingtone.

  Takze policajt je kamos, pokud se nesere do politiky a neprosazuje napr. politickou koreknost.
  nick HONOLULU = old fart = stary prd = penzista.
  Uz zadnou uniformu nesmi nosit ale v JAR jsem kdysi nosil tu nejelegantnejsi a nejhezci na svete.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže policajt musí držet hubu a krok, tak jak mu nadřízení řeknou. Neptat se, nepřemýšlet, názor nedávat najevo. Potom má práci a myslí si, že pracuje pro blaho těch, kteří to vymysleli. A když se podnikatelské záměry změní, nebo nevyjdou, potom musí podporovat jiné úplně stejně jako ty první.
   O zákon tu nejde. Zákony si vymysleli jen lidé.
   Samozřejmě je lépe sloužit v milionářské čtvrti, než někde na okraji města honit lidi, kteří kradou jídlo. Neříkám berou drogy, protože to samé se vyskytuje v milionářské čtvrti, která ten hnus někdy i prodává. Ale to se tak nějak toleruje, protože nám dávají tu práci. Proto se chceme zavděčit a svádíme to na zákon. Tak si ospravedlníme své jednání a máme se dobře. Inu ráj na zemi.

   Vymazat
  2. Abychom se měli dobře a byl pořádek, potřebujeme teroristy.

   https://www.youtube.com/watch?v=zsVWE6xj9As

   https://www.youtube.com/watch?v=MbTf8CpQXj0

   Vymazat
  3. Sveta znaly !6. července 2016 7:16
   Docela jsi mě dojal, tou charakteristikou Vaší policie. Ale najednou na mě vyskočilo takovéto video, kde je nějaká jiná policie:
   https://www.youtube.com/watch?v=_TPucQHtHZs
   To asi bude nějaká jiná Amerika, to nebude Florida, že? P.K.

   Vymazat
 12. A nyni pani policejni dustojnici, zde je zdravice pro vsechny ve vasi uniforme !
  ADIEUM MEIN KLEINER GARDE OFFICER (Andre Rieu na youtube)

  (Plukovnik Slachta je pradepodobne na uteku do Mexica.
  Vydejte rozkaz k jeho zarazeni k utvaru a eskapady PREHLEDNETE ! Vzdyt jsou to vsechno hlouposti.)
  honolulu - bez uniformy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, to je ten světový styl. Nechat si radit od velvyslance. Tomu se říká nadnárodní mafie. Využití takového člověka je potom omezeno dobou jeho použitelnosti pro zájmy státu, který tento velvyslanec zastupuje.

   Vymazat
 13. Pro Nicka Honolulu: Bohužel mám ten dojem, že Vám unikají souvislosti - podle toho co jste mi nedávno mi napsal o kriminalitě v USSA - má být dílem přistěhovalců. Podle prof. Kellera - který stejně tento názor převzal od jiných západních, především francouzských sociologů - je přičinou redukce sociálního státu a ta se datuje od dob Vámi velebeného Reagana /podle mně herci jako politici jsou nebezpeční/. Redukci sociálního státu zavedli totiž neokonformisté, jejichž Reagan, stejně jako Železná Lady, která mimo jiné prohlasila, že 15 milionů Rusů do Uralu, stačí, jsou představiteli, nebo řekněme loutkami tohoto ideologického směru /omlouvám se, za přiliš dlouhé věty/. Další vtip a současně důkaz, že tomu tak skutečně je je 10-násobný nárůst kriminality v USA od 70-tých let, od doby nástupu neokonformismu /tehdy 200000 věznů, nyní více než 2 miliony/. 70-tá léta je totiž asi doba, kdy Craigs byl mladý. A další důkaz - evropské státy, jako je Francie a Nemecko, kde ještě sociální stát ještě funguje i když je postupně demontován /stejně jako tomu je i u nás v republice/ za jásotu takových lidí jako čislo jedna komentátor zde, který tvrdí, že je třeba makat a vše bude, to jest z nebe poletí pečené holuby, tedy tyto státy vynakladají zlomek toho, co vynakládá na kriminalitu USSA. Tedy věřím spíše panu Kellerovi s jeho myšlenkou o přičině nárustu kriminality než Vám, který tvrdíte, že přičinou kriminality jsou přistěhovalci. Je to stejné jako tvrdit přičinou druhé světové války byl Adolf Hitler a jeho parta. Nikoliv přičinou druhé světové války byl kapitalismus sám, sama jeho podstata /jak to již správně odhalil Karel Marx/. Nepůjčili snad Hitlerovi na zvelebení průmyslu III. Říše zapadní bankéři a mimo jiné také USSA. Nechtěli tak náhodou poštvat Hitlera na Sovětský Svaz? O tom Hitlerovi to je stejná blbost, jak se teď píše o nějakých židobolševicích anebo obecně o Židech - ti mohou za všechno zlo na světě. Ale to mohli již před první světovou válkou. Čili pro zástance čísel obětí jednotlivých režimů - komunistického a kapitalistického - můžete si napsat hned na vrub, kromě přinosu ze strany USSA - hned 70 milionů lidí, protože tolik lidi zahynulo za 2. světové války. Přičinou druhé světové války je kapitalismus.
  Pro 22:29, prvního komentatora: více čtěte, budete psat méně blbostí. A dále šmahem udělat z člověka ráže Craigsa blba svědčí o tom, že Vám něco chybí.
  A dále ještě pro 23:08: ne vždy lidi, kteří někde zajedou, něco skutečně znají. Např. člověk, která zná starou španělskou architekturu z knih, o ní ví daleko více než ten, kdo navštíví bez patřičných znalostí Španělsko - a to Vážený Pane platí i o znalostech poměrů v USA. Šachy také znají lidé, kteří nastudovali tuto hru z knih - nikoliv ti, co se na ni v hospodě koukají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Další prolhaný blbeček který si vymýšlí nesmysly. Počet násilných trestných činů v USA i přes rostoucí počet obyvatel už 1/4 století výrazně klesá!
   Tady máš FAKTA místo tvých a Kellerových žvástů!

   http://www.ucrdatatool.gov/Search/Crime/State/RunCrimeStatebyState.cfm

   http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/kriminalita-v-usa-klesa-i-diky-mobilum-a-starnouci-populaci/r~6679de5a692e11e4a10c0025900fea04/

   Strč si svůj sociální stát laskavě do prdele.

   Vymazat
  2. Kdyby nebyl sociální stát, co by těch 50 milionů americkejch negrů a Mexikánců asi tak žralo, debile? Vaše smažený koule ani mozečky asi ne, havlosajrati přihřátý, páč buzerantskej xenofilní odpad tvýho typu ani jedno nemá!- http://www.citarny.cz/index.php/knihy-lide/vzdelavani-a-souvislosti/souvislosti/3688-usa-outcasts-deti-vzdelani-food-stamp

   Vymazat
  3. 11:24

   Spíše jde o to co by jsi žral ty, viď blbísku. Myslíš, že když se schováš za černochy a mexikánce v USA tak to není poznat, socko?

   Vymazat
  4. Ale já bych taky viděl jako příčinu nárůstu kriminality přistěhovalce. Hlavně ty hnědý. Podívejte se, jaký masakr tady zapříčinili cikáni (spousta jich sem nalezlo ze Slovenska, Rumunska, Bulharska). Protože se štítí práce, a hlavně pro ně není - ale žrát a bydlet by to chtělo. Kvůli takovým živlům existují sociální dávky, aby to nepochcípalo - jinak by to pochcípalo. No a pracující domorodé obyvatelstvo je právem nasrané, protože je musíme živit. A navíc - protože projektem chcípajících Rotschildů, kteří ještě než pojdou, musí vidět svět zprzněný a plný vypatlaných, ustrašených a zničených lidí, tyto pendlující hnědáky podporují jakožto utlačované menšiny, a cpou jim horem dolem byty, které mohou ničit a taky je ničí ( cpou jim nové) hadry zdarma a žrádlo zdarma s ještě se na jejich takzvané integraci živí halda vychcaných chcípáků, kteří rychle pochopili oč jde. Jde o vzbuzování nenávisti k těmto, z příjmů domorodců vydržovaných lidí, a ještě ze všech stran hájených, aby nasranost na ně vzrůstala. Je logická - oni to vědí, a hřeší na to, chovají se jako dobytek, vykrmeni přes metrák, ověšeni zlatem, vyčumují v hernách, kam naše peníze házejí. To by bylo, aby se lidi nenasrali, a protože cikoši nestačí, začali do evropy tahat to hnědý zvěrstvo z Afriky a z dalších enkláv - a živte nás taky! Soustředěná válka nebude - bude občanská, děsná a zuřivá, hnědí a bílí se budou mezi sebou vybíjet, a policie to "jako" bude navigovat, aby to šlo správným směrem. Pak zakopou všechny mrtvé, hnědá havěť se vrátí do svých domovů, a rozbořené země budou muset povstat z popela. To už budou uspokojení Rotschildi, Sörösové a další hnusná stará havěť prdět do hlíny - poslední orgazmus - uvidí v bednách válku, zabíjení a ničení - to, co potřebujou k uspokojení. A my v tom musíme žít. Násilí vzrůstá úplně všude, protože vidíme, jak s námi ta hnusná havěť cvičí. Normálně nás nenechají žít, nebo vám to upřednostňování teploušů, trans.. zrůd, a všelijakých mrzáků a hnědých přivandrovalců připadá normální? Ne každý si kolem svého namaštěného sídla může vystavět čtyřmetrový plot a vydržovat si psy a ostřelovače - co ti ostatní? Ti, co jsou udržováni při životě , protože poslouží těm roztomilým jatkám?

   Vymazat
  5. Ke vztahu věznic a sociální péče v USA (velmi přibližná čísla):
   V 50. letech bylo zhruba 2 mil. lidí v psychiatrických lečebnách a sociálních zařízeních a zhruba do půl milionu ve věznicích.
   Pak přišla etapa, kdy se začala preferovat ambulatní psychologická a psychiatrická péče atp., mj. kvůli láci, a výsledek se dostavil: Po půl století je v léčebnách ap. půl milionu lidí a ve věznicích přes 2 miliony...
   Nešťastníci, kteří potřebují pro důstojné přežití nějaký pevný kolektiv, který je přifázuje, dá jim směr, radu, pomoc, práci, zajistí jim živobytí, byli ponecháni na ulici, která určitě není místem, kde byste našli pomoc pro důstojné přežití. Končí proto ve věznicích. A je to kšeft, když si můžete najmout vězně jako pracovníky...
   KR

   Vymazat
  6. 15:42

   Kdyby ty "nešťastníky" zavřeli do ústavů a psychiatrických léčeben tak lidi jako ty začnou první kvičet že "USA jsou fašistickou zemí zavírající svobodné lidi do koncentráků".

   V USA se prostě jde za zločin sedět. Zabiješ někoho nalitý v autě? 10 let natvrdo a ne podmínečka jako u nás. Okradeš lidi o stovky milionů? 150 let jako Madofff, nazdar. A z toho logicky plyne, že mají hodně vězňů.

   Jo a když píšeš nějaká čísla tak by si je měl doložit věrohodným zdrojem. Blábolivých pohádkářů mám plné zuby.

   Vymazat
  7. Pro (16:07)
   Jedině idiot si myslí, že ví, co si myslí někdo jiný a nebo co dotyčný udělá, když by se něco stalo.
   To je vizitka Vašeho duševního obzoru.
   Čísla jsou z předních lékařských kruhů, přesné výše si po deseti letech již nepamatuji, ale třeba se někdy dostanu k fotografiím z výstavy, kde byla otištěna kopie grafu z novinového, resp. časopiseckého článku.
   Předpokládám, že sociolog Jan Keller měl stejný, nebo podobný zdroj. Anglosaská a francouzská sociologie se tomuto tématu věnují, takže pohádkou to může být pouze pro malé děti, hlupáky a zaslepence.
   Jsou společnosti, kde se s psychicky a sociálně narušenými lidmi pracuje dříve, než sklouznou, resp. padnou na šikmou plochu. Nejsou to Madoffové, nejsou to vrazi, miliónoví podvodníci, ale jen podivíni, kteří si - pokud je nepodrží nějaká komunita - ne zcela uvědomují dosah svých činů. Jsou to pak bezdomovci, tuláci, občasní zlodějíčci z hladu, někteří v úzkých propadnou agresivitě atd. To, že Jste je hodil do jednoho pytle s vědomými, cílenými zločinci nebo vědomými hazardéry dokládá Vaši duševní, zejména mravní, charakterovou mizérii.
   Kdyby v USA bylo tak jednoznačné, že za zločin jdete do vězení, sotva by tam působilo takové množství právníků a sotva by to byl tak výnosný byznys. Stejně jako v jiných civilizovaných zemích tam musíte zločinné jednání dokázat. Nápad kriminality, počet vězňů atd. jsou výsledky velmi komplikovaných procesů s mnoha faktory. Jedním z nich je sociální prostředí každého z nás, dalším zajištění živobytí atd. Proto se řada států s mnohé organizace snaží o vytvoření a fungování sociální sítě, kde včas zachytí sociálně postižené jedince, vtáhnou je do nějaké komunity, byť třeba bezdomovecké, ale spolupracující třeba s Armádou spásy, Charitou atp., a snaží se, aby neuvízli v organizovaném zločinu. Rozhodně je pro společnost lepší jim zajistit jídlo, noclech, šaty a boty, než každou chvíli platit za novou výlohu desítky tisíc, opravovat za stovky a tisíce korun rozbité okno či dveře, protože nějaký chudák potřeboval kus žvance.
   Trestné činy chladnokrevně vykalkulované, podvody, zlodějiny, násilné činy nevyplývající z existenční nouze si zaslouží pádné tresty, zvlášť ohavné je mravní selhání inteligentních lidí, ale u mentálně a sociálně retardovaných nešťastníků je možné kriminalitě předejít a případné vězení by neměli odpykávat spolu s výše charakterizovanými zločinci.
   Svět není tak jednoduchý, jako Vaše mysl.
   KR

   Vymazat
  8. KR- hezký K.O. "našemu" Trollovi.

   Vymazat
 14. že je s USA konec, o tom mluví i Pjakin 27.6.. Mimochodem byl tentokrát výbornej. Návštěva Nuland u POrošenka byla dobrá, ale jak okomentoval sedací stávku kongresmanů, označených deb...ly to nemělo absolutně chybu.

  OdpovědětVymazat
 15. Tak to vypadá, že USD už lze poslat jen do "čistě demokratických zemí". Něco se změnilo?

  http://www.intercash.cz/novinky.asp
  30.6.2016 Rozhodnutím společnosti Western Union již není možné od 30.6.2016 provádět transakce v měně USD s výjimkou států Ukrajina, Vietnam a Čína, kde možnost odeslání v USD zůstává v platnosti.

  OdpovědětVymazat
 16. Po anglicky viem docela slusne. Sledujem Robertsa roky. Pise vyborne clanky. Jediny, kto pise "sracky" si Ty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A čo sa Vladko za tie roky s Robertsových somarin vyplnilo? Krachla Amerika či nie? Krachol dolár?

   Ako sa u teba pozná "výborný článok"? Že dakto napíše presně to čo ty chceš počuť? Prianie otcom myšlienky? Tak to potom hej, Vladko.

   Ospravedlň moju chujsků slovenčinu :-D

   Vymazat
 17. Křupany jako 10:36 ignorovat. Buď jsou skutečně tak primitivní, nebo jde o promyšlenou techniku jak znehodnotit diskusi a tím poškodit i pozici „Nové republiky“.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. FAKTA ignorovat!!! Znehodnocují diskusi a poškozují pozici NR!!! Kdo předkládá přesná nezpochybnitelná FAKTA, je křupan a primitiv!!! Správný diskutér na NR lže, vymýšlí si, blábolí a když jsou jeho bláboly vyvráceny i s kořeny tak kolem sebe začne kopat, plivat, obviňovat jiné z primitivismu a křupanství.
   Jste prostě tupá lůza nestojící ani za odplivnutí.

   Vymazat
  2. Aneb,havloidní kretén s jednou třídou pomocný školy a zkrachovanou firmou na prcfumy nám tady bude předávat slinty od Šapita a lejnolahvárenskejch hovad z TROP 09!!!Už nechlastej ty Onane!

   Vymazat
  3. 13:22

   Hele, ono to umí psát!
   Sice tomu zatím není rozumět, ale i tak lékařská věda zase o kus pokročila.

   Vymazat
  4. Hele,Chujmere debilovič syfilitik umí číst??Tak si konečně dostal pidilousek mozku od blechy ty zkrachovalej prvoku??

   Vymazat
 18. Amerika je v pohodě, soudruzi. Spíše byste vaši pozornost a starost měli obrátit k matičce Rusi.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pozor-Rusko-vymira-443636

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No Rusko už nech úplně na pokoji ty hovno přilepený na NR a vrať se psát svý sprostý ptákoviny na novinky. Naše pozornost by se snad měla obrátit k matičce Praze - ne? K hampejzu nazvaném Česká republika - ne? Co se má kdo srát do jiného národa, když už jsme u toho a ty svý odkazy si strč do zadku. Makej někam do práce skládat bedny - jsi přilepenej k internetu a klávesnici imrvére - i když dnes tě to omlouvá, je totiž svátek upálení mistra Jana Husa. Víš kdo to byl ty hnuse? A proč tady není o tomto smutném a významném výroční ani jediný článek? Protože vedle komentátorů a novinářů, kteří umí psát jen o válčení, násilí, krvi, nebo bulvární sračky, nemají nikoho kvalitního a taky - publicistika je dnes podlý byznys - kšefty s lidskou blbostí. Kdo by diskutoval k článku o mistru Husovi tady z těch blbců a sprosťáků? Nikdo. Článek o Husovi by nevydělal - taky proto tady není. Časem vám to docvakne primitivové.

   Vymazat
  2. 13:50

   " Naše pozornost by se snad měla obrátit k matičce Praze - ne? K hampejzu nazvaném Česká republika "

   Co pomlouváš a bliješ na naši krásnou vlast, ty hovado jedno blbý? Chceš po tlamě? A ty chceš někoho poučovat o Husovi, ty "vlastenče"?

   Vymazat
  3. Tak nás o mistru Janovi pouč ty,havloidní bezmozku s držkou v ussacký prdeli tý čokovopice z Fuckingtownu!

   Vymazat
  4. To nadáváte mně, staříci? A mně - který to zrzavý prase co zprznilo českou politiku s vaší vydatnou zvonící pomocí skoro neznal - tady nadáváš havloida starej blbče? To vy jste hnusové, kteří jste vyzvonili tohle svinstvo. A proč mi nadáváš za to, co jsem napsal? Protože si myslím, že namísto obracení pozornosti k Rusku by našinci měli pozornost obracet k Česku a nesrat se do jiných zemí? Nebo on to u nás není hampejz plnej podvodníků, zlodějů, lumpů, a vrahů? Poučte mně, jakej je tady zemskej ráj to napohled, i když je to "naše země" - ale proč kvůli tomu o ní lhát? A mistr Jan právě že psal pravdu, proto byl upálen. A mně byste taky upálili, vy hnusní, krvežízniví diskutující staří blbci - vraťte se na novinky staříci, nebo si raději jděte zdřímnout - udeřila vaše hodinka. Nebo vás nenávistí klepne pepka. Já že bliju na "krásnou vlast" ty jeden zmetku pitomej! Sami tady nadáváte od rána do večera, nadáváte i mrtvým lidem k článkům o tragediích, pošklebujete se, holoto hnusná, pokrytecká, a mně si dovoluješ nadávat, když napíšu jak to je? Samozřejmě že potřebujete poučit o Husovi -psal pravdu - na rozdíl od vás vy sprostí skuhralové! Pokrytci! Lháři! Demagogové!

   Vymazat
  5. 14:39- ne každý si dá "práci" kritické komentáře pochopit novým přečtením a místo toho "vystartuje". Vy ale nám, dědkům, to také neusnadňujete. Já oceňuji Váš sloh,češtinu. Vyčítám paušalizaci a "utkvělý" pohled na ztracený svět. Ten se nevrátí, pokud ano, tak za cenu války a realita potom bude horší než přiblblá reklama, která Vás pohoršuje. S Husem máte pravdu, mít Vaše schopnosti,napíši o něm, navzdory nám, "závislákům". Ale máte pravdu, občas také "pauzíruji", abych se ujistil, že jím ještě nejsem. PS. S tím nickem,lépe vlastním jménem(v jiné diskuzi) nemáte pravdu. Vás poznám(i jiné, bohužel Trolly)dle stylu psaní. Proč nemohu nadepsat rekoment "pane X", namísto číselné řady? Vás to neuráží?

   Vymazat
 19. všude jsou zlí i dobří lidé, je ovšem fakt že celý svět jde nějak - jak to slušné řeci do kopru,
  co bylo už je pryč nejlepší léta relatovně v míru a blahobytu jsou peo většinu lidí fuč,
  politika nám zasahuje do našich životů více než by měla,
  ale co mě včera docela porazilo - jak můžou naši politici dovolit americkým šppionážním dronům přelétávat nad naší vlastí a šmírovat, to snad ně ?
  v případě, že to povolí je konec všemu budeme sledováni jak cvičené opice a vše půjde do pekel ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to fakt na hlavu. Ale co bychom pro NATO neudělali. Jistě to bude zadarmo.
   Doufejme, že jim ty drony u ruských hranic převezmou a odletí do Ruska.
   Až se amíkům ztratí první tři kousky, tak daji Rusovi pokoj.
   Nás bohužel budou mít pod palcem. Jak je vidět armáda je jen na to, aby v případě potřeby byla použita proti vlastnímu obyvatelstvu.
   Však nemyslete, že je problém sem zajít, zjistit naše IP adresy a ... za 10 minut u nás klepe kámoš v koženém kabátě ...

   Vymazat
 20. Pane 13:42 napsal jste prispevek ktery me zaujal. Trump uzavre jizni hranici ! Nelegalni immigranti zde delaji kriminalni bordel a Trump uvedl drasticke priklady o kterych vam vase ani TV nerekne.

  vlado vlado (12:20), jste plne kvalifikovan na to, aby jste Ameriku projel od rohu k rohu. A doporucuji to kazdemu z vas, kdo ma RIDICAK ! A domluvi se aspon trochu anglicky.
  Pravidla silnicniho provozu jsou nejednodussi na svete.
  Cena benzinu je dnes (6. cervenece) $2.07 za americky gallon t.j. za 3.78 l..

  Panove, vetsina lidi kteri jsou zavreni v kriminalech je tam kvuli drogam. T.j. velky problem Ameriky a policie, ktera se jmenuje DEA (Drug Enforcement Agency) s timto problemem bojuje.
  (Nastupni plat je $ 50 000 rocne, ale po 7 letech je to
  $ 98 000 rocne.) S touto policii vsak normalni clovek nekdy neprijde do styku..
  Mladi lide i z nobl rodin, kdyz propadnou temto navikovym latkam z jizni Ameriky, tak umiraji v 23 letech zivota aniz by zacali vubec zit.
  A jeste nez odejdu tak napisi prispevek pro penzisty po cesku asi DUCHODCE. (Za hodinu, potrebuji kafe.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 21. Kdyz Americane zastarnou, tak jdou do penze,
  a vetsinou se stehuji na jih za sluncem. Nejoblibenejsi je Florida a Severni Karolina, rikaji statistiky.

  Proc Florida ? Florida prodluzuje zivot ! Uceni pani doktori rikaji, ze je to kombinaci nekolika veci.
  Ze je to Folic Acid, Jod a mineraly ve vzduchu, vitamin "D", pocasi - zde je stale teplo (nebo horko) a jidlo.

  Tito duchodci ze severu jsou velmi vitani, protoze prinesou duchody, ktere nadelali v severnich statech a utraci je na Floride. Florida ma radost a severni staty zuri a nezkryvaji svuj vztek a protesty. (Za vsim jsou penize !)
  Na severu je pekne, ale rozhodne ne v zime. Americka zima je horsi nez evropska.

  Protoze duchodce je dojna krava, tak Florida jim dava mnoho privilegii, atrakci a zabavy, kterou na severu nemaji.
  Florida ma zakony tvrde prosazovane policaty, ze stary clovek je nedotknutelny a za prepadeni stareho cloveka je DVOJNASOBNA paleta !
  Florida nema nic jineho nez turisty a duchodce a policie si to velmi UVEDOMUJE, tak je opravdu chrani.

  Pred kym ? Pred bezdomovci a drogari, kteri se k vuli pocasi na severu stehuji za sluncem v dobe sezony.
  (rijen-duben).

  Dve rozdilne skupiny lidi - turiste a duchodci inklinuji k uplne rodilnemu stylu zivota. Proto Florida ma mista, kde je absolutni klid (duchodci) a absolutni blazinec (turiste). Turiste jsou mladi a jsou nejen ze severu Ameriky , ale i z Evropy. Poskakuji pri hudbe celou noc.
  Vzajemne se seznamuji a propadaji lasce a sexu. Chlastaji na plazich a musi byt hlidani pred utopenim a zouzeli z more. Duchodci na rozdil od nich chodi spavat 8 hod. a prosazuji klid.

  Z toho prameni pouceni ! Nevlezte na Floride do mist kam nepatrite svym vekem , nebo se zblaznite !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 22. Jak se duchodci, at uz ze severu Ameriky nebo Evropy uchytnou na Floride ?
  Strategicky velmi chytre !

  Po prodani domu na severu uskladni nabytek v uschovne a jedou na slepo na Floridu. Po prijezdu zkontaktuji agenturu, ktere jim da adressy bytu k pronajmu.
  Oni podepisi bytovou smlouvu pouze na 6-12 mesicu (tato procedura trva 1/2 hod.) a za tu dobu v najmu si najdou s pomoci realtoru condo nebo dum. (Realtora plati prodejce.)

  V dobe kdy ziji v pronajatem byte si nechaji poslat nabytek ze severu. (Pozor, kvuli dalce to vyjde na $ 3000 +/-)

  Nejslozitejsi je, si najit misto, ktere se vam zamlouva, protoze takovych mist je mnoho . To nejde vyresit mozkem, ale pouze intuici srdce...

  Uz jste zabydleni, tak ahoj Cesi a NIC SI OD NIKOHO NENECHTE LIBIT.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 23. Pane policajte (22:07) ! Vy za tech 35 let u Ceske policie nemate nejmensi tuseni, jak vypada ctvrt ve meste, kde kriminalita zvitezi. Toto prostredi NEznate a NEvite co se stane s nemovitostmi, na ktere jste pracoval, a co napr. ceka Vasi pani, nebo dceru. Naguglujte si Detroit slums images a nebo Johannesburg Hillbrow images
  NESUDTE, nikdy jste tam nebyl !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat