Reklama

.

.

pondělí 18. července 2016

P.C. Roberts: Washington se pokouší zardousit Sýrii


18. 7. 2016        PaulCraigRoberts
Richard Black, americký senátor za stát Virginia, označil Obamovu snahu zardousit Sýrii za extrémně bezohlednou a šílenou. Ve svém projevu v senátu k problému dále řekl: „Nikdy jsme nepodnikli nic odpornějšího a ničemnějšího, než to, co právě teď podnikáme v Sýrii.“


K Sýrii se na svém populárním serveru vyjádřil i známý levicový novinář Stephen Lendman, když odsoudil Obamovy plány na "zlikvidování syrské státní suverenity, na rozparcelování Sýrie na malé kousky, které by se daly snadno ovládat, na zmocnění se přírodních syrských zdrojů a na vytvoření totálního chaosu a lidské bídy v zemi.“

Vybral a přeložil Lubomír Man

5 komentářů :

 1. Ničí jeden stát za druhým,I Československo zničili!Jugoslávii........Rozděl a panuj!Ovládej ,vraždi a drancuj!Lidská práva.......pravda a láááááska!

  zločas

  OdpovědětVymazat
 2. Japonsko Hirosima Nagasaki Tam boha zhodena demokracia!!!!!Hegemoni chcu ovladat nerastne bohatstvo na zemeguli!

  OdpovědětVymazat
 3. Jedna vlastovka leto nedela,jsou to jen ojedinele nazory a vystopeni.podle vseho americsti zakonodarci,dobre vedi,co chteji !Jinak by to zastavili.

  OdpovědětVymazat
 4. Jaro abys věděla, jedna vlaštovička nedělá. To jen pro upřesnění. To není ojedinělý názor!!! To je názor drtivé většiny lidí, kteří NECHTĚJÍ VÁLKU!!! Ojedinělí jsou jen ti nenažraní politikové, kteří myslí především na svůj osobní zisk, ať je to ekonomický a nebo politický.
  Tak se prober ty "ojedinělče".

  OdpovědětVymazat
 5. tak prdele od počítače zvednou, vzít si hole v ruce a jdeme na ty zlořády.

  OdpovědětVymazat