Reklama

.

.

pátek 1. července 2016

P.C.Roberts: Nejvlivnější tuhle možnost zkrátka mají


1. 7. 2016    PaulCraigRoberts
Stalo se (zřejmě souhrou náhod), že minulé pondělí stálo vládní tryskové letadlo americké státní prokurátorky Loretty Lynchové na stejné letištní rozjezdové dráze v arizonském Phoenixu, na které stálo i soukromé letadlo, na kterém se právě nalézal někdejší prezident Bill Clinton.A zřejmě každá z obou těchto stran o přítomnosti strany druhé na letišti věděla, o čemž svědčí skutečnost, že následně došlo i k blízkému kontaktu obou těchto stran, když se obě na palubě jednoho z uvedených letadel setkaly. A to za situace, kdy FBI vyšetřuje Hillary Clintonovou pro trestní přestupek amerického zákona o špionáži. 


( Týká útoku na americký konzulát v libyjském městě Benghází před více než třemi roky, při němž zahynuli čtyři Američané, a Hillary Clintonová coby tehdejší minystryně zahraničí je viněna z toho, že svými vyjádřeními mátla veřejnost a reakce jejího úřadu na uvedený incident nebyla dostatečná).

Zdá se být více než jen náhodné a je minimálně naprosto nezvyklé, aby se žalující úřednice soukromě setkala s manželem potencionální obžalované. Zajímavé by bylo dovědět se, na palubě kterého z obou letadel k setkání, trvající půl hodiny, došlo. Zda šla prokurátorka Lynchová k letadlu Billa Clintona, což by bylo naprosto šokující, anebo šel Bill Clinton k letadlu první prokurátorky a ona jej na palubě svého letadla přijala, což by sice bylo šokující o malý stupínek méně, ale stále by šlo o zcela nepřípustný konflikt zájmů.

A bomba největší? Na otázku televize ABC 15 co bylo předmětem onoho půlhodinového setkání obou stran, Lynchová odpověděla, že se bavili o svých vnucích, a exprezident jí též vyprávěl o golfu, který si ve Phoenixu zahrál.

Prokristapána, o čem jiném by se taky za situace, kdy Hillary vzdoruje obvinění, za které ji příslušný kongresový výbor nedávno griloval po dobu celých 11 hodin, mohli též bavit, že ano?

Přikládám video, které k případu pořídila televize ABC 15   zde.

Překlad: Lubomír Man

19 komentářů :

 1. No Bože, ta modelka na foto vypadá jako Hitler v sukni, to je ale kráska jako Madla ze summitu čarodějnic,to je ale kost:-))):D.Jozef Poskoč.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle nevypadá jako Hitler, ale jako Hillary se vzteklinou! A pravda, k modelce má taky daleko.

   Vymazat
 2. Takže to bylo opět křišťálově čisté, jak by pravil náš jeden expremiér. No, ale proč si nezaletět pokecat o vnoučatech, že? To fakt hýbe světem pane Clintone.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 3. Hulibrkova drahá polovička coby loutka státního oligarchiátu si kupuje soudce, zrovna tak jako u nás. Jsou to prevíti podobní havloidům. Třeba Madlenka, Biden a další, kteří rádi humanitárně bombardují.

  OdpovědětVymazat
 4. Pánové,tý ho nepůjčíme ani na koukání hvězdárenským dalekohledem v Onřejově:-))))

  OdpovědětVymazat
 5. Židozednářům je to jedno. Nějaké konflikty je nezajímají. Je zajímá jen plnění předepsaných plánů, za což berou peníze. Ostatní je jen divadlo pro gojímy.

  OdpovědětVymazat
 6. No tak si spolu dohodli RANDE. Přece by jste jim to nezáviděli. To jsou ale dneska lidi, že ano pane Berka.

  OdpovědětVymazat
 7. Velmi zajímavá informace zvláště ve spojitosti s "náhlým" úmrtím bývalého presidenta Generálního shromáždění OSN Johna Ashe, který měl být vyslechnut před soudem v NY k úplatkům a kupování moci rodinou Clintonových. Podle různých zdrojů zemřel na infarkt, nebo také na rozdrcení ohryzku v důsledku škrcení. Následuje citace z:
  http://orgo-net.blogspot.cz/2016/06/po-smrti-vysokeho-predstavitele-osn.html#more

  "Bushova rodina zločinu okamžitě přešla na stranu Hillary Clintonové, poté, co vysoký představitel OSN, který měl proti ní včera svědčit u amerického soudu, byl včera nalezen mrtev příslušníky policie FBI, kteří ho měli dopravit před Velkou porotu.

  Podle zprávy SVR měl včera v New Yorku u Krajského soudu svědčit bývalý president Generálního shromáždění OSN John Ashe, ale když policisté FBI dorazili do jeho sídla v Dobbs Ferry v New Yorku, nalezli ho mrtvého; současný president OSN Mogens Lykketoft řekl, že zemřel na srdeční infarkt – avšak analytikové SVR ve zprávě uvádějí, že příčinu smrti není možno určit před provedením pitvy a lékařských testů.

  Již dříve byl dle zprávy SVR bývalý president OSN Ashe obžalován vládou USA pro roli, kterou hrál v obrovském schématu korupce, které řídil čínský miliardář Ng Lap Seng v několika minulých desetiletích, přičemž byly nasměrovány stamilióny dolarů do kapes Hillary a Billa Clintonových. Proto vznikl koncem 90. let nejzávažnější korupční skandál v americké historii, známý jako Chinagate, kdy Clintonovi provedli transfer téměř veškeré americké nejcitlivější technologie včetně jaderných střel a satelitní technologie výměnou za milióny dolarů příspěvků na volební kampaň v roce 1996 (Clinton – Gore) a na Demokratický státní výbor."

  Asi paní státní prokurátorka Lynchová (jak signifikantní jméno!) opravdu společensky poplkala, protože žádná jiná závažná a pracovní témata (možnosti skýtající zvolení Hitleri do funkce presidenta USA, aféra Chinagate a Clintonovi, ohrožení státního tajemství cestou Hitleri v nezabezpečené e-mailové komunikaci a další) přece na stole neleží!! Natož aby byly předmětem zájmu (korupčního obchodu) paní prokurátorky. Tihle vyvolení si vždy dokážou vyhovět podle hesla: "Já na bráchu, brácha na mě".

  Nebo to byla schůzka s hledáním odpovědi na otázku: Když Hitleri neublížím, tak co za to mohu očekávat?

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětVymazat
 8. Tohle vyřeší jedině Pelikán z firmy ANO My Umíme Makat agenta Bureše, který přiletí do Ameriky vlastní silou. Poučen od Schapira, který si zakoupil post velvyslance tím, že podporoval Velkého Baráka, již je.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jako - co takhle nechat zrovna pana Babiše na pokoji? Ze všech těch kreatur na českým trůně, je on ( a byl Vítek Bárta) nejotevřenější, nejrozumnější, neblábolí do medií ty nafučený hovadiny, nepěstuje intriky, nehraje si na boha, není to obyčejnej šupák z panelákový králíkárny,kterej si přišel nahrabat do český politický špíny. Zařadil bych zpátečku. Sice je teď moderní na něj plivat, media si na něm honí triko - ale proč se k tomu připojovat? Byl byste lepší politik na jeho místě, kdybyste musel napochodovat do tý neuvěřitelný špíny plný šupáků a šmejdů?

   Vymazat
  2. 15:49-ty seš hloupej,jak tři dny starej pes....

   Vymazat
  3. Politici stojí za ..... a oligarchové typu Čokoládového Krále za dvě.
   Doufejme, že se najdou tací, kteří budou alespoň jako současný prezident. Ne jako Mňamňa Židozednář s jeho humanitárním bombardováním.

   Vymazat
  4. Jasně. 16.01. A ty jsi zase chytrej a děsně mazanej. Vylepšil bych si u tebe kádrovej profil,jen kdybych taky plival na Babiše - anžto je to zrovna teď v módě. Jak jde proud, tak chce plout? Zblblíci od medií - všechno co o každém víte, tedy i o Babišovi, víte jen a jen z medií. Jinak o něm víte hovno. Nebo ty ho osobně znáš? Kdyby psali, že je ušlechtilej a úžasnej, budete blafňat přesně totéž. A co takhle kdyby každýmu důchodci přihodil měsíčně tisícikačku - co? To by byl jinej materiál! To byste na něho nenechali sáhnout co? Smečko Jidášů.

   Vymazat
 9. V Benghazí to nebyli "nějací Američané", ale "kdosi" tam zlikvidoval rezidenturu CIA. Proto se to pořád připomíná a milostivá paní (coby min.zahraničí v té době) ubezpečovala, že jde o celkem bezpečnou štaci, kde není třeba mimořádných bezpečnostních opatření. Holt se spletla, resp. neměla relevantní informace. To se poslední léta Amíkům stává dost často...

  OdpovědětVymazat
 10. Potřebují zase pořádně vyprášit kožich, jako ve Vietnamu. Na každou svini se vaří voda.

  OdpovědětVymazat
 11. Našel se doutník?
  V,J,Horák

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ANO našel. Hulí ho kandidátka na prezidenta USA a je kožený.

   Vymazat
 12. Tahle Killary,znevazena,podvedena a neukojena zena,jeste ukaze svetu,jak udelat poradek ve svete !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Frndě jistě udělá dobře, jak kolem ní budou jezdit státní ratlíci celého světa a čmuchat spolu s přihřátými pussy, třeba těmi z riot. Možná dojde i na mražená kuřata.

   Vymazat