Reklama

.

.

úterý 19. července 2016

Podnikání justiční mafie v Rusku - zakázaný dokumentární film

19. 7. 2016      české titulky
Přestože o V.V. Putinovi ve filmu není zmínka, je "na plátně" trvale jeho zmenšená fotografie jako podprahový náznak jeho účasti na korupčním spiknutí. Jak se asi "vládne" v zemi od dob Jelcina ovládané zločinci?

8 komentářů :

 1. Mrvu a kejdu je nutno házet na Rusko.To Vám jde holoto.

  OdpovědětVymazat
 2. Dneska jsem si načal konzervu tuňáka z Francie a ona byla zkažená, i když byla ještě v záruce.

  MŮŽE ZA TO RUSKO A JMENOVITĚ PUTIN.

  Protože kdyby neobsadil Krym a následně nezaútočil na EU potravinovým embargem, tak by byl větší obrat zboží a já mohl toho tuňáka jist čerstvého.

  OdpovědětVymazat
 3. Vše prokouknuto -rozdělit Rusko.A následně drancovat až po severní pól.

  OdpovědětVymazat
 4. No jo no. Pokud to je vše v tom filmu pravda, jakože si myslím, že ne, pak to znamená jen, že takto to na Zemi běžně chodí. Viz. http://www.novarepublika.cz/2016/07/dalsi-mrtvola-kolem-hillary-byvalemu.html
  Dokument v podobném stylu by na dané téma byl nepochybně i zajímavější. Zemi holt vládnou gangy zlých mafiánů a jeden gang je horší než druhý. Je to jak v té reklamě s Lukášem Pavláskem, kdy o policistovi řekne "Asi jinej gang, co? No, on to možná jiný gang opravdu je! Napadá mě, že podobných "dokumentů" můžu nadělat kolik mě jen napadna o komkoli a čemkoli. O různých politicích, politických stranách, firmách, církvích, státech... A jaká je pravda pak i stejně musí zjistit každý sám.

  OdpovědětVymazat
 5. No a čo? Nebolo to náhodou viac- menej rovnaké v celom bývalom RVHP? Neprebiehalo to podľa Washingtonského konsenzu? A v Rusku ešte aj pod tisícami "poradcov" Jeremyho Sachsa... A takto gospoda Navaľnyj nezapadá presne do tohto obrazca - aj so svojimi kolegami? A možno by to bolo "čistejšie," keby sa tých podnikov zmocňovali "poradcovia"...?

  OdpovědětVymazat
 6. Ještě drobnost k ostatním komentářům : Mršinu poznáte po smradu, manipulativní polopravdy Svobodné Evropy, či Hlasu Ameriky( i s ruským komentářem "páté kolony") podle toho, že je zakázané k nim přidávat komentáře.
  Pavel p

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oprava :
   …i s ruským zdrojem z „páté kolony“…
   Pavel p

   Vymazat
 7. Teda fuj není jen tento film - tedy ruská společmost, ale i podivné komentáře pod ním - česká společnost. Dost FUJ!

  OdpovědětVymazat