Reklama

.

.

úterý 26. července 2016

Přestoupí Fiala do ČSSD, nebo Zaorálek do ODS?Lubomír Man
26. 7. 2016                            
Určitě to neudělá ani jeden, ale mohli by to klidně udělat, a jelo by to v obou těchto stranách dál tak, jak to v nich jelo až doposud.  Protože ti dva páni se absolutně ve všem shodnou. Kde jsou ty časy, kdy si zástupci právě těchto dvou stran jeli po krku jak šelmy, ale dnes se k sobě tulí jak dvě hrdličky. A cvrlikají oba totéž. 

Že jedinou naší možností jsou EU a NATO, obrana proti přívalu migrantů je možná jedině v rámci těchto dvou organizací, a Klaus mladší ať se stará o školství, když je kantor, a nevykřikuje nesmysly o tom, že bychom EU měli dát co nejspěšněji sbohem, a bránit  migrujícím zástupům bychom se měli sami na našich hranicích. Jinak to prý neubráníme a s kostely a vepřovým se můžeme rozloučit.

Nesmysl! Západ nás ochrání, tam patříme, jen on je výspa blaženosti, zdroj dobra, útočiště nás slabých a archa spravedlnosti.

Poslouchal jsem včera  tohle svorné duo, uváděné redaktorem Takáčem na ČT, a ptal jsem se, jak k tomuhle náhle se zjevivšímu názorovému souzvuku někdejších nesmiřitelných vlastně došlo? To ODS odložila to své stranou a případně i do haraburdí a tak se k ČSSD přiblížila, anebo je tomu naopak?

Co si myslíte vy?

A ještě jedna otázka: Který ze dvou stranických přestupů, v titulku uvedených, by byl přirozenější?

16 komentářů :

 1. Zaorálek je u koryta a ten druhý týpek nemá nic,čím by je dokázal přetrumfnout....jediný recept nevolit je.Žádnou stranu co je v parlamentu a vyjadřuje se záporně ohledně referenda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Referendum má v programu jediná strana (myslím opravdové, všenárodní referendum, ne tu šaškárnu, kterou si vládní paraziti nedávno odsouhlasili), a tou je SPD Tomia Okamury. www.spd.cz

   Vymazat
  2. Ze všeho nejlíp by ti pitomci udělali,kdyby šli oba doprdele...

   Vymazat
 2. Ať jdou pořádně makat,lemplové líný!

  OdpovědětVymazat
 3. Zaorálek patří jinam spolu s mnohými dalšími spolustraníky. Jestli si vybere ANO, ODS, KDU ČSL, nebo zkrachovalé TOP 09, či Marťany-22 je jedno. Shodne se se všemi.
  Fiala jen dělá vlnky, aby si zdecimovaná ODS trochu u lidí šplhla.
  Je však nutné dávat pozor na přeběhlíky. Zrádce bude vždy jen zrádce, ať je v jaké chce straně.

  OdpovědětVymazat
 4. Západ nás ochrání?Jako vždy!

  OdpovědětVymazat
 5. je přeci jedno, kolik vobřezanejch stojí v zástupu!
  od převrazu 89 je kradou vraždí a vyhlazují Český národ

  oplaťme jim

  OdpovědětVymazat
 6. Tady byl protektorát vždy. Nás to nerozhodí. Ať si jde, kdo chce kam.
  Smějící se bestie toť náš vzdor.

  Přijímejte, jásejte, válčete, onanujte za Evropské hodnoty před kamerou, bijte na poplach, ...
  My vám na to pečeme.

  OdpovědětVymazat
 7. Kam přestoupí Ivan David.Aha,on už nemá kam

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poradí mu známý politický turista Kalousek. Ten už vystřídal tolik partají, že už mu zbývá jen KSČM. Chudáci komunisti, ti to s ním chytnou.

   Vymazat
  2. 19:08 To je ale slabomyslná poznámka. Aha, on ji psal blbec.

   Vymazat
  3. Blbeček 19:08 je typický trolling. Zamindrákovaný idiot ve službách kriminálníků!

   Vymazat
 8. Mezi soc. dem. s jejím vylepšováním kapitalismu a pravicí, reprezentovanou pro tento případ odéesáky, není v podstatě žádný rozdíl. Když dojde k něčemu zásadním, jak se říká, k lámání chleba, mohou se vzít za ruce a jít spolu paže v paži slunci vstříc. Viděli jsme to v historii mnohokrát, generální stávkou v roce 1920 počínaje a bombardováním Jugoslávie konče. Já vám, pane Mane, dám jinou chytačku: jaký je rozdíl mezi demokraty a republikány v USA?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý vstup Pavle, dobrý.

   Vymazat
 9. Správný postřeh p. Man, však také najednou zmizeli z diskuzí pravověrní pravičáci a modří šmoulové, nyní pod stejnou vlajkou hulvátství tito placení agitátoři vystupují podle nových notiček již pouze jako 4% pravicově klerofašističtí devianté podporující homosexualismus, pedofilii, uprchlíváctví, vzkříšení nacismu na Ukrajině a útok na Rusko.

  OdpovědětVymazat
 10. Dobrý nápad toto porovnání již proto, že až na onu milostnou epizodu premiéra Nečase, Sobotka vede ČSSD ve šlépějích ODS. Otázka závěrem článku: vzhledem k tomu, že Fiala působí bezbarvým nevýrazným dojmem, ať se snaží, jak se snaží, takže jsou viditelné skoky a kotrmelce Zaorálka věrně kopírující závany větříku, čímž je jeho přirozený charakter viditelnější, přirozenější byl by přestup podmíněný příslibem žádoucího koryta - zřejmě u Zaorálka.

  OdpovědětVymazat