Reklama

.

.

čtvrtek 7. července 2016

Připojte se k mírovému pokynu pro naši vládu na summit NATO do Varšavy

7. 7. 2016
Akce NeZákladnám

8. a 9. července 2016 se ve Varšavě bude konat summit NATO, kde se bude jednat o dalším navýšení vojenských rozpočtů se záměrem zvětšit armády členských zemí a především zaměřit se na vojenskou konfrontaci s Ruskem. NATO celkově i jednotlivé státy NATO se systematicky dopouštějí mnoha zločinů, včetně válečných zločinů. NATO jedná naprosto nedemokraticky, proti zájmu vlastních občanů a v zájmu především zbrojních a dalších korporací, které těží z neustálé atmosféry nebezpečí a hrozby válek, jenž NATO prokazatelně dlouhodobě a záměrně vytváří. Nejde nadále čekat, že ti, co mají ze své funkce za mír odpovědnost, někdy dojdou k poznání, že jejich snažení má vážné vady. To miliónům mrtvých, povražděných, život nevrátí. Jsou to vlády jednotlivých zemí, které jsou za to zodpovědné, a proto je třeba na tuto skutečnost poukazovat. Ať se to naší vládě líbí nebo ne, oni jsou spoluviníky a ne, jak se v prohlášeních píše, Česká republika, to znamená, její občané.

Proto jsme se rozhodli zaslat stručný vzkaz, který bude předán Vládě ČR večer v pondělí 4. července 2016 a ke kterému se do 6. července můžete po emailu připojit.


POKYN DO VARŠAVY:


Vážení členové české delegace na summitu NATO ve Varšavě!
Máme pro vás jedinou instrukci.
Přestaňte tolerovat chrastění zbraněmi a prosazujte mír. Rusko je součástí Evropy a vyrábět z něj nepřítele je proti zdravému rozumu.
Summit NATO ve Varšavě je pro vás příležitostí projevit odvahu
a vystoupit z řady.Připojit se můžete tím, že napíšete své jméno, příjmení + povolání, nebo město, nebo organizaci (kvůli jednoznačné identifikaci) na email: nezakladnam.cr@gmail.com nebo tvnwoo@gmail.com
Děkujeme za podporu.

26 komentářů :

 1. Padneme v boji za naši prezidentkou a císařovnu vládkyně světa Hillary Clintonovou ve válce za světoví mír a demokraciu.Budúci voják pucflek,Jozef Poskoč.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš v tom, Pepku, chybu. Ne Hillary, ale Hitlery.

   Vymazat
 2. Spejbl a Hurvínek jdou po Moskvě. Lidé tam mávají prapory a volají MIR, MIR. Tatí, co je to ten MIR? Víš, to je mír, to znamená, že lidi neválčí, neumírají za cizí zájmy, mohou spokojeně žít.
  Jdou dál, přijdou do Varšavy. Tam lidé volají: POKÓJ. POKÓJ ! A co je tohle, ptá se Hurvínek. No to je taky mír, Poláci říkají POKÓJ.
  Přijdou do Čech a tady si to hasí americká plechová kolona. A tatí, co je tohle? Tohle? To je nábytek do toho pokoje.

  OdpovědětVymazat
 3. NATO už je fakt čas jít jsi hrát na svůj píseček !

  OdpovědětVymazat
 4. Turecká a Ukrajinská moc vojensky likviduje vlastní obyvatelstvo,
  ale naše Havloidní Fašisty to netankuje, protože důležitější je Tibet a u nás ochrana akademiků z Libye.

  OdpovědětVymazat
 5. Svět je tak zblbnutý a obrácený na rubi vzhůru nohama, že rozum zůstává stát, V tomhle blázinci které se jmenuje Bohnická Evropská unie a kdiž sledujete a čtete samy euro americké média, v tom případě člověk není schopen vnímat realitu a proto píšu co píšu .v této zemi av celé eu jak jsem zjistil není místo pro rozum, ale je pouze pro robotické a strojní nemyšlení jak je to v Bohnicich.A současný smysl života v Eu je že blázni jsou moudrý, a moudrý jsou blázni, to jsou celé ty Americko západní hodnoty a mi jsme pasoucí se a klidně žvýkající ovce určené na bytúnkové orgie.To jen tolik na co jsem chtěl ukázat.Jozef Poskoč.

  OdpovědětVymazat
 6. Ale ano, může naše vláda klidně navýšit peníze do zbrojení, v tom není vůbec žádný problém. Jen je třeba zdůraznit, aby to ti lidé hradili ze svých osobních zdrojů, platů. Tehdy to bude vše v naprostém pořádku, prachů mají dostatek.Nevidím jediný důvod, proč bychom museli na základě chorobomyslných rozhodnutí zadlužovat naše děcka a platit větší daně...... To opravdu nechápu.
  Vůbec si myslím, že tu naši vládu mají amíci dááááávno koupenou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V NATO být nechcete ani zbrojit a budovat vlastní armádu nechcete, co vlastně teda chcete?
   Jste hlupáci.

   Vymazat
  2. To 9:10 - v NATO nechceme být, protože to je nebezpečný agresivní spolek, který si koleduje o přes držku. A kdo ti řekl, že nechceme platit pořádnou českou armádu, která bude bránit naše území? Kde si vzal tuhle blbost a proč ji podsunuješ nám všem? To je z tvé strany nevychovanost. Stejně jako ono "hlupáci". Koukni raději od zrcadla! Leo

   Vymazat
  3. 9:26 Kdo mi to řekl? Reaguji ty troubo na Kapounka který chce aby si vláda platila navýšení peněz do zbrojení ze svého.
   Zřejmě máš potíže s chápáním psaného textu.

   Vymazat
  4. Add 9:10
   každý chce něco jiného, to je ten problém, z tohoto hlediska i vy jste hlupák.

   NATO je zločinecká organizace, EU je totalitní organizace.
   Otázka je, jestli sneseme šikanu, kterou tyhle fašistické organizace spustí, pokud přestaneme ukazovat svaté nadšení a aktivně s nimi kolaborovat a nechat se devastovat.

   Doufám že nějaká národní hrdost v nás ještě zůstala a mohli bychom to zvládnout.
   Bude to chtít klást větší důraz na národní vlastenectví (to není nic šovinistického) a každý musí být srozuměn s tím, že to přinese náklady, i vojenské.

   Jestli Vám teď připadá, že tato cesta by přinesla pro nás víc špatného než dobrého, tak vězte, že totalitní praxe západních fašistů bude jen posilovat.

   Není jiné cesty, než vzdor, čím dříve, tím lépe,
   přesněji řečeno čím dříve, tím méně hůře.

   Vymazat
  5. Budovat tzv. vlastní armádu, která je poskokem amerického plechového cirkusu rozhodně ne.
   A ještě něco. Armády jsou většinou navrženy pro boj s vlastním obyvatelstvem v případě nepokojů, které by vznikly třeba při odporu lidu proti rozhodnutím vlády.
   Proto také EU omezuje držení zbraní, aby se občan dal lehce zklidnit.

   Vymazat
  6. 9:31 - naprostý souhlas! Nejnebezpečnějším se pro naši rasu stal nepochybně právě šovinismus, kterým byl de facto i tzv. nacismus! Málo kdo to ví, ale i šovinismus byl nástrojem židovlády, byl jimi cíleně šířen! Tak např. panturkismus je dílem Žida Carussa, který z členů sekty židovských konvertitů stvořil v Ženevě za peníze páně Rothschildů tzv. Výbor pro jednotu a pokrok - známé to Mladoturky! Tito lumeni poté zničili Osmanskou říši, aby na jejích troskách mohli sionisté upéct Sykes-Picotský komplot jehož součástí se později stala sionistická teroristická organizace známá jako Židovský stát (alias Hněvivý Bůh - hebrejsky "Israel"). Zrovínka tak panslavismus je rezidenturou anglosionských protiruských agentů! A němečtí nacionálové se proto neváhali spojiti s japonskými skrčenci, když to vyžadoval šovinistický zájem Německa proti bílé rase v USA a Anglii! Však Main Kampf pomáhal panu Hitlerovi v Landsbergu smoliti též přítel jeho veliký Žid Moritz! - https://en.wikipedia.org/wiki/Ernst_Moritz_Hess

   Vymazat
 7. Způsob odporu občanské společnosti vůči diktátu státu a v současnosti už i EU je mizerně účinný. Je potřeba změnit strategii odporu. A to tak, že odpor organizovaný rozptýlenými občansky iniciativními nahradit přímým odporem občanů, prostřednictvím měst a obcí. Manifestace a petice je třeba nahradit rozhodnutím občanů obce/města. Kde a jak takové rozhodnutí občanů získat? Jednoduše levně a rychle na na společném shromáždění občanů obce/města.
  Ten odpor vůči diktátu státu musí mít základ v obci/městě. Vzpoura těchto legálních územních celků bude mít mnohem větší účinnost. A to proto, že ne nějaká bezvýznamná skupina aktivistů, ale obyvatelé konkrétního města/obce, odmítnou být poslušni diktátu státu.
  Závěr 1: Odpor vůči zvůli státu může být dostatečně účinný jen skrze společné - kolektivní úsilí obyvatel obce/města. Nejúčinnější pak může být na základě společné – kolektivní vzpoury obcí a měst.
  Závěr 2: Spontánní občanský politický kolektivismus je to, čeho se mocní tohoto světa bojí nejvíce. Vědí, že je jejich Achylovou patou. Je potřeba aby to věděli i občané. Pak může být úsilí o polepšení tohoto světa úspěšné.
  Pozn.: Pozor!!! Nezaměňuj vynucený komunistický kolektivismus (stádoismus) s kolektivismem přirozeným, který má každý člověk ve své genetické výbavě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle mého názoru, věci fungují tak, že u každého odporu, musí být nějaký vůdce. Spontánní odpor nějaké skupiny, bez výrazného vůdce, je nejspíše nemyslitelný, anebo odsouzený k rychlému rozpadu. U petice na internetu, je tím „vůdcem“ někdo, kdo ji napíše a zveřejní. Dav se může přidat. Ale tato skupina lidí, již není schopna/ochotna, nějaké další, mimopočítačové aktivity.
   Vy požadujete, aby se našel vůdce v každé vesnici a městě. To je v současnosti nereálné, neboť není tak zle, aby si občané všude aktivně někoho našli a šli za ním. Nehledě na to, že vyvstává další problém, zda by se tito vůdci, byli schopni vzájemně domluvit.
   Využijme toho, co zde již je. Jsou zde volby. Odpusťme si ono „kdyby mohly něco změnit, tak by je zrušili“, neboť zárukou úspěšné změny, není ani občanské vzepětí, viz Ukrajina a odpor jejich obyvatel vůči Janukovičovi. Volme ty, kteří prosazují prvky přímé demokracie a nikoliv staré kádry, zaklínající se současnou zastupitelskou demokracií.
   Nehoruji tím zcela proti zastupitelské demokracii, ale musí být doplněna o prvky přímé demokracie, jako je referendum a odvolatelnost politiků. Občan musí mít právo na poslední slovo, ve všech státních záležitostech. Včetně oněch zpochybňovaných daní. P.K.

   Vymazat
  2. Pro upřesnění, příspěvek [Anonymní7. července 2016 13:47] nebyl myšlen proti oné petici, která je zveřejněna ve článku. S tou souhlasím.
   Byla to polemika na téma, které nastolil [Štěpán Forgáč7. července 2016 11:35]. P.K.

   Vymazat
  3. Souhlas. Odpor proti vnejsimu natlaku ma efekt, kdyz se skupina lidi semkne a drzi pohromade. Treba jako sousedska pomoc na vesnici. Pokus o neco takoveho je v Obrtelove Domobrane. No, ale vzdycky je to o tech lidech, kteri tu skupinu tvori. Ti zm.di, co to tady bridi hraji na to, ze utlumi zdravy rozum a hromadu nemyslicich je ochotno na to skocit. Jestlipak se probudime?

   Vymazat
 8. Kuci,rekneme si,proc jsme v NATO!!Vy ste to chteli?Tak jak je mozny,ze jsme ve vrazednim,exkluzivnim klubu ?To se stalo omylem?Kde jsme byli?Pak,musime nest dusledky zavleceni CR,do chujoviny!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, tak jako přijímat prchlíky, protože Mašín také utekl, a světe div se, ONI si ho k sobě vzali. Proto si musíme přiznat, že je také vememe.

   Protože nám ONI umožnili vytvořit si vlastní stát, tak to také umožněme kosovským Albáncům.

   Protože nám lezli komouši na nervy, rozmlaťme pomníky rudoarmějcům.

   Protože jsme rozmlátili pomníky rudoarmějcům, mějme slitování s ubohými divizemi SS.

   Protože Plzeň osvobodila americká armáda, německé vojáky brali do zajetí a chovali se k nim dobře, přemýšlejme o tom, jak je západní demokracie mírumilovná.

   Protože je západní demokracie mírumilovná, tak neváhejte a přidejte se k NATO.

   A když jste v NATO, tak podepiš a bombarduj, protože tak jsi to přeci chtěl. Na co si stěžuješ!

   Vymazat
 9. PROČ jsme v NATO a JAK to vlastně začalo :

  Rozpadem Varšavské smlouvy a odsunem ruských vojsk z tehdejší NDR a Česka, se začal naplňovat plán CIA, který byl splněn na jedničku - viz dnešní realita.
  V prvé řadě bylo třeba odstranit z ČSLA ty kádry, kteří byli příliš spjati s vazbami na Rusko.
  To se začalo realizovat pod zástěrkou profesionalizace armády a v několika následných vlnách "reorganizace" byli tito důstojníci odejíti do civilu, nebo penzionováni.
  Pro hochy, kteří měli nastoupit povinnou základní službu, byla napřed nabídnuta varianta civilní služby a pak byla povinná vojenská služba úplně ZRUŠENA.
  Z bývalé, obranyschopné armády zbyly jen trosky, desítky vojenských útvarů bylo zrušeno a opuštěno.
  Tento záměrně vyvolaný stav byl pak už jen pokračováním toho,
  že byla ČR vtažena do agresivního paktu NATO, aniž by to veřejnost nějak zajímalo.
  Proti byli jedině komunisté, ale ty stejně nikdo neposlouchal...

  Tak jednoduché je to, milánkové. Je pozdě bycha honit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zaplat panubohu ze se tak stalo. Prasacka komunisticka armada, ktera slouzila jen okupantum a vlastizradcum je dnes v prdeli.
   Obranu jste nam komunisticka hovna nikdy nezajistila.
   Jen otroctvi.

   Vymazat
 10. Odkdy mohou davat komunisticka prasata z "Ne zakladnam" jakesi "pokyny" demokraticky zvolenym vladam?
  Sve pokyny si strcte komunisti do svych vlastizradnych prdeli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ha, ha, ha, srandista jakýsi se tu vyzvracel. Či spíše vyblil. Grauluji k tomuto dušenímu výronu nesmyslů. Ale zasmál jsem se...

   Vymazat
  2. Vždyť ti komunisti také byly ponejprv zvoleni demokraticky - potom se držela jen huba a krok.

   Po převratu se také volilo demokraticky - potom se držela huba a krok stejně, až podnes.

   Vymazat
 11. Studená válka je za námi, proti Rusku se ale obrníme, řekl šéf NATO

  To je i na NATO pozitivní nota, nemyslíte?

  V anketě si 93% přesto myslí, že studená válka neskončila. Zajímavé.

  OdpovědětVymazat
 12. ano míru, ne nato

  OdpovědětVymazat