Reklama

čtvrtek 7. července 2016

První saúdská kolonie v EU

Eric Best
7. 7. 2016  Fleet Sheet's inal Word

Dva dny před tím, než musel Tony Blair čelit ostré kritice za zavlečení své země do dost možná nelegální války v Iráku, ujistili François Hollande a Angela Merkelová šestici balkánských zemí, že brexit na strategii rozšiřování Evropské unie nic nezměnil. 


Česká vláda byla v březnu 2003 u toho, když George W. Bush a Blair obsazovali Irák (podívejte se na seznam členů koalice z pera Bílého domu). Když nyní Hollande s Merkelovou prosazují rozšiřování EU směrem na Balkán, je česká vláda zase u toho (podívejte se na českou politiku rozšiřování Evropské unie).

Srovnání války v Iráku a rozšiřování EU je nejvíce vypovídající v případě Kosova. Bombardování Srbska a následný vznik nezávislého Kosova změnily podle New York Times nový stát ve „zdroj islámského extremismu a zásobárnu pro džihádisty.“

„Humanitární bombardování“ Srbska ve svém důsledku umožnilo Saúdské Arábii založit její první evropskou kolonii. Až bude jednou tato kolonie přizvána ke členství v EU, bude česká vláda zase u toho.

12 komentářů :

 1. Politika + náboženství = pangalagický megacloumák.

  OdpovědětSmazat
 2. Česká? Co je na ní českého?Vláda? Snad zprostředkovatel skutečné vlády - německé. Vždyť Bohuš nejdřív zjišťuje, co by na to Makrela, co by si přála. Jsou to místodržící a my jsme v pr*eli.

  OdpovědětSmazat
 3. S humanitárním bombetčíkem to vypadá bledě:

  http://denikreferendum.cz/clanek/23324-chilcotova-zprava-o-iraku-pripomina-i-zivotni-selhani-vaclava-havla

  OdpovědětSmazat
 4. Kde jsou ty zakázky pro naše firmy, které nám politici slibovali, když uklidňovali naši veřejnost při začátku války?!
  Tenkrát tvrdili, že když nepomůžeme Američanům, pak neslízneme smetanu.
  Má ještě Colin Powell svoji lahvičku, kterou ukazoval v OSN?

  OdpovědětSmazat
 5. Zpochybňujete snad někdo, že Kosovo je historickým územím srbského státu, stejně jako je Vojenská hranice (RSK) historickým územím Chorvatska?

  OdpovědětSmazat
 6. je to hloupý, když se ČR objeví na seznamu států které podpořily válku v Iráku. Obyčejný lidi na tom zájem nejspíše neměli, pravděpodobně o tom ani nevěděli... A tak to je, že jen několik jednotlivců hejbe světem.

  OdpovědětSmazat
 7. Tzv. České vlády jsou již 26 let spoluzločinci západních "demokracií". Navíc tzv. České vlády nikdy skutečně nehajili zájmy českého lidu a většině z nich se příčilo slyšet hlas lidu, národa a ulice. Neřekl snad jistý Klaus, že jemu ulice nebude diktovat, jak má rozhodovat? Diktovali mu jiní a odjinud a ty také v jejich zájmu poslouchal. Co vyjednali ti paňácové za přístupové podmínky v EU vidíme dodnes. Vyjednali horší přístupové podmínky a omezení pracovního pobytu než mají dnes přičmoudlí nezvaní přivandrovalci. A o to je to horší, že Česká vláda se vůči Srbskému národu ze zbabělosti a podlézavosti zachovala jako prodejná děvka, když dovolila tzv. humanitární bombardování a tiše mlčela na etnické čistky vůči Srbům ze strany Chorvatů (Krajina) a Kosovských Albánců. O to je to horší, že Srbsko bylo vždy národem, který měl úzké vztahy k Československu a ani v těžkých dobách nás oni nezapřeli. Naše vláda ze zbabělosti a podlézavosti dovolila strašnou národní křivdu podobnou Mnichovu a tímto okamžikem stratila svou tvář a jakýkoliv morální kredit. České vlády jsou jednoznačně spoluviníky národních tragedií v Iráku, Afghanistánu, Libii, Sýrii, ale i v Jemenu a dnes na Ukrajině. Schvalování zločinu je minimálně morální spoluvina bez ohledu za jakým účelem se tak dělo. Navíc v některých zemích se naši vojáci aktivně účastnili válečných operací a okupací pod zástěrkou mnohonárodnostních sil. To je neoddiskutovatelný fakt. Mohou se dnes vymlouvat a lhát, že si to tak nepřdstavovali, že to nechtěli a až nás zavlečou do války s Ruskem, tak budou v roli Háchů a kolaborantů jako za protektorátu, který z této země pro své osobní zisky znovu učinili. Tito zbabělci se zaštiťovali Masarikem, Benešem a dnes i Husem a dalšími, ale nemají práva vůbec brát do úst jména hrdinů, když sami jejich ideály zradili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Před genocidou Baltských a Polabských Slovanů srovnatelnou s holokaustem jak brutalitou, tak přepočtem na tehdejší počet obyvatel Evropy a germanizační převýchovou Pomohanských, Regnických a Nábských Slovanů pod záminkou pokřesťanštění, tedy do začátku poněmčení Rakouska, Bavorska a území celého východního Německa byli Srbové naši pohraniční sousedé, stejně jako Karantánci (jednovaječná dvojčata Slováků), kteří se dokonce zevou Slovenci. Je třeba si uvědomit, že oba hřebeny Šumavy, Novohradských hor, Českého lesa, Krušných hor, Jizerek, Krkonoš, Jeseníků a Orlických hor, ba dokonce celé východní Alpy a Karpatská kotlina byli ještě v dobách Vindobony (jak svědčí samotný název Vídně) slovanské.

   Smazat
  2. Takže kdybychom se měli chovat jako Němci a Maďaři, tak Češi a Slováci budou žádat zpět rakousko-uherské území až k Dunaji a Slovinci od Dunaje směrem k Alpám a Karpatům. Globalizační snaha o rozpínavost a světovládu je zřetelně pozorovatelná od Egypta, přes antické Řecko a Řím, středověkou franckou říši, zámořské kolonie, III. Reich až po nazi EU, kdy byla stejně jako dnes vidět urputná snaha štvát jednotlivé národy proti sobě, až do jejich vyhlazení či asimilace do většího celku. Proto neobviňuji, ale spíše obdivuji pohanské Germány, kteří se stejně jako pohanští Slované statečně bránili křesťanství (dnes v procesu globalizace opět vystřídaném islámem) šířenému ohněm a mečem a z druhé strany dosazováním zrádcovských elit.

   Smazat
 8. Snad poprvé v moderních dějinách stojí vlády našeho státu + MLČÍCÍ VĚTŠINA na straně zla. TOTO je podprahovým leitmotivem naší polistopadové identity a pramenem mezigenerační nenávisti, jenž u nás panuje.Ano, služba NATO, kolosální nevděk vůči Rusku a zkolonizování Česka v banánovou republiku tvoří páteř naší NOVÉ IDENTITY. Jedině pohlédnout této pravdě do očí, na úrovni jednotlivce, přiznání si barvy, nás může zachránit. Jinak nám hrozí, prostě řečeno, vyhynutí.

  OdpovědětSmazat
 9. Rozesrat nějakou zemi a pak ji rozkrást, podnikatelský záměr USA. . .

  OdpovědětSmazat
 10. ...plně souhlasím s definicí /20.05/ trápí mě to, stydím se..a nechápu, že je mezi námi tolik lidí, kteří to stejně tak nevnímají...pak by se s tím dalo něco dělat víc, než jen nadávat u internetu..na demonstracích se nás sejde jenom několik...na prstech počítat

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.