Reklama

.

.

sobota 2. července 2016

Rakousko bude znovu volit

Jan Skalička
2. 7. 2016   Czech Free Press

Rakouský ústavní soud dnes rozhodl, že rakouské prezidentské volby, přesněji jejich druhé kolo, se budou opakovat. Opakování voleb se bude konat v celém Rakousku a o prezidentovi budou tak moci rozhodnout všichni znovu. Rakouský soud dospěl k závěru, že chybný postup při sčítání hlasů ve 2. kole nedávných voleb se týkal téměř 78 tisíc hlasů, a tak bude nutné, aby se volby opakovaly, neboť rozdíl v počtu dosažených hlasů u obou kandidátů na rakouského prezidenta činil pouhých asi 31 tisíc hlasů.

Po nových volbách lze očekávat, že novým prezidentem se stane druhý kandidát, a tím se Strana svobodných Rakouska přiblíží novým parlamentním volbách a také V-4 bude mít lepší postavení při vyjednávání s Evropskou unií.

Vzpomínám si na stávky rakouských železničářů koncem roku 2003, které byly zaměřené proti kamionům a silniční dopravě v souvislosti s pravidly a i dopravní politikou Evropské unie, která byla pro Rakousko zcela nevhodná. Snad zase zvítězí zdravý rozum jako ve Švýcarsku, a zboží se bude naopak vozit po kolejích. Evropská unie nadělala na železnicích úplný zmatek, a to nejenom v Rakousku.

Svého času kvůli přijetí Lisabonské smlouvy neprotestoval pouze prezident Václav Klaus, ale také vysocí policejní důstojníci rakouské policie a tehdy se v rakouské bezpečnostní sféře hodně věcí změnilo. Byli vyměněni nejvyšší představitelé silových složek a přešlo se na přijímání uprchlíků ve velké míře. Zajímavé by bylo oslovit pana exprezidenta Klause, aby nám podrobněji připomněl, proč nechtěl Lisabonskou smlouvu podepsat. Kdo se tehdy stavěl proti němu? Takové věci bychom si měli připomínat.

Ať už nové prezidentské volby v Rakousku proběhnou na podzim a nebo dříve, tak nové složení sil v Rakousku může znamenat v brzké době následné rozpuštění rakouského parlamentu a předčasné rakouské parlamentní volby. To, že soud dopadl v Rakousku takto, může zároveň potvrzovat, že tamní společnost je názorově hluboce rozdělená. Budou se dít ještě velmi zajímavé věci.Mgr. Jan Skalička, analytik

14 komentářů :

 1. Proč to opakování voleb Ročíld připustil? Soudce ústavního soudu má určitě pod palcem, jsou to jeho slouhové. Vychází mi z toho, že je to součást nějakého Ročíldova velkého plánu. Jakého? Co tím sleduje???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pepíku, nějaké Rakousko, o něm ani Rotčíld neví kde je. Pravdu díš, Pepi, on mají své lokaje. Ale asi ne na všechno, ještě existují vlastenci. Nejsou všichni takoví šašci jako ty. Zkus mozek místo iPhonu.

   Vymazat
  2. 11:18

   Aha. No já myslel, že Ročíld naplánoval za posledních 200 let všechny války, jejich průběh i výsledek, financoval vždy obě jejich strany a na všech válkách vždy hrozně moc vydělal. Naplánoval také fšechny ekonomické krize a taky na nich vydělal. A ty sem přiklopýtáš s nějakýma vlastencema z rakouského ÚS kteří se mu po 200 letech vzepřeli :-D

   Vymazat
  3. Magore z 10:33, kde se v čánku mluví o nějakém Ročíldovi? Tvoje mysl je opravdu chorá! V.J.Horák

   Vymazat
  4. 13:13

   Horáku, ty jsi zřejmě konspirátor začátečník - zelenáč. O Ročíldovi se moc nepíše ani nemluví. Ale řídí všechno. I tebe.
   Dovzdělej se ať tu nejsi mezi pokročilými konspirátory za pitomce.

   http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1322-rotschildove-rodina-ktera-manipuluje-s-celym-svetem

   http://www.novarepublika.cz/2015/08/azylovy-byznys-rothschildove.html

   http://www.novarepublika.cz/2015/09/proc-financuji-rothschildove.html

   http://www.novarepublika.cz/2015/03/oc-jde-rothschildum-na-ukrajine.html

   Vymazat
  5. Magore 13:34 Já nekonspiruji, jen v textu hledám toho Ročilda!Konspirátore poraďte mi další konspirační články, abych byl v obraze!Velice mne zajímá existence Boha a mimozemšťanů.A jo,zelená je dobrá,Greenhorny jsem měl vždycky rád!V.J.Horák

   Vymazat
 2. Vydělávej se. Pak budeš schopen nejen otázek, ale i odpovědí. Takhle ti svou odpověď vždy podstrči někdo jiný. Zpravidla klamavou.

  OdpovědětVymazat
 3. Jupí, to budou trollové a jeblí sluníčkáři nakakaní. To mám ale radost!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Svobodne volby je treba opakovat tolikrat, az dopadnou dobre.

  OdpovědětVymazat
 5. Pokud se jednalo o formální pochybení, dopadnou volby stejně. Pokud bude výsledek diametrálně opačný ...nebudu předbíhat.

  OdpovědětVymazat
 6. Stalin: "Není důležíté, kdo jak volí, důležité je kdo sčítá hlasy". No hlasy byly sčítany, těmi pod kontrolou USA ambasady, ale provedení sčítání, kvůli neuvědomělým zrádcům bylo shledáno špatným. Je nutné sčítání provést tak, aby volby proběhly dle očekávání a aby každý držel tu svojí klapačku. Ve Velké Británií to špatně sečetli a teď ještě todle k tomu v tom Rakousku. Pracovníci CIA nějak stárnou. Bude nutné provést výměnu, jinak tu světovou demokracii nikdy nevybudujeme.

  OdpovědětVymazat
 7. Rakousko se podfukem nepovedlo, no když má Anglie v pátek referendum a v úterý hlásí naše ČT, že jsou již 3 melouny posbíraných nesouhlasných podpisů proti, to už je fakt síla!

  OdpovědětVymazat
 8. Proč nechtěl Klaus podepsat Lisabonskou smlouvu?.... Tvrdil, ve shodě s Bobošíkovou, že nám sem vlítnou Sudeťáci a budou žádat návrat majetků. To byl ten (pseudo)důvod! Jinak platí, dejte Klausovi koryto v evropských orgánech a bude z něj největší eurooptimista pod sluncem!

  OdpovědětVymazat
 9. Ahoj Skaličko, jak je?

  OdpovědětVymazat