Reklama

čtvrtek 7. července 2016

Rvačky - це Україна (Rvačky - to je Ukrajina), aneb hurá do Evropy!

7. 7. 2016, Petr Ďoubalík, zdroje wiadomoscieurointegration a YouTube

Ukrajina - to je Evropa? Ukrajinci zaútočili na auto z Polska a zbili polské novináře na hraničním přechodu Rava-Ruska. Rok 2016 - Ukrajina - rvačky se stávají běžným způsobem komunikace?Kompilací několika zdrojů jsem vytvořil zprávu o tom, co se odehrálo na polsko-ukrajinské hranici 4. 7. 2016.

Poláky zbili na hranicích s Ukrajinou a vzali jim novinářské průkazy. Později, pod tlakem davu, ještě Poláky zatkla ukrajinská policie za "útok" na demonstranty!
video publikováno 7. 7. 2016:

Během protestů Ukrajinců proti pozastavení malého pohraničního styku protestující zbili několik občanů Polska. Bylo ohlášeno, že polský osobní automobil narazil do demonstrantů. Nicméně svědek a oběť útoku, novinářka "Panoramy Ljublinskoj" Jolanta Kozaková řekla svým polským kolegům velmi odlišnou verzi událostí:
V autě jeli novináři a vědci z univerzity v Ljublinu, kteří měli písemnou žádost z ukrajinského konzulátu o pomoc v překročení hranice.
Podle Kozakové tento dopis ukázali protestujícím.
Demonstrující nás ujistili, že budeme čekat asi hodinu - řekla.
Zároveň trvá na tom, že polské auto nenarazilo do davu.
Poté, co se Poláci pokusili zastavit na kraji silnice, demonstranti zaútočili a prořízli pneumatiky automobilu. Od agresivních mužů Poláky zachránili ostatní řidiči a starší ženy, ne však pohraniční stráž a policie.

Připomeňme, že v předvečer několik stovek obyvatel příhraničních oblastí s Polskem na protest proti pozastavení malého pohraničního styku zablokovalo silnici k přechodům "Šegini", "Krakovec" a "Rava-Ruska". Malý pohraniční styk mezi Polskem a Ukrajinou je pozastaven od 4. července do 2. srpna kvůli konání summitu NATO ve Varšavě a Světovým dnům mládeže.

Útok na Poláky vyvolal diplomatický skandál mezi Ukrajinou a Polskem. Utrpěli tři občané Polska. V pondělí to řekl Rafal Sobčak, mluvčí tiskové služby polského ministerstva zahraničí. Ukrajinská hranice se stala arénou pro masové nepokoje. Rvačka na hranici s Polskem:  Řidič byl surově zbit. Polku, kterou zbili Ukrajinci, hospitalizovali s podezřením na zlomená žebra.


9 komentářů :

 1. Hmmmmm, tak na okrájené bývalé Ukrajině, to opravdu jde nahoru, že SSsluníčkáři :):):):):):):)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Probíhá veřejná poprava Tonyho Blaira již dříve odsouzeného v Malajsii spolu s bývalým americkým nazi prezidentem Georgem Bushem ml., za válečné zločiny v Iráku a pak se pod dohledem u.s.satelitů začaly ztrácet a padat malajská dopravní letadla Boeing na pravidelných linkách, tak proč ne spolu s přeformátováním Evropy a veřejného mínění i odstavování kyjevské bandy? Největší protiruský štváč oficiální Polsko je konfrontován se svým banderovským dítětem. Od agresivních mužů Poláky zachránili ostatní řidiči a starší ženy, ne však pohraniční stráž a policie, tak to je jasná cílená provokace a příkaz nezasahovat, spíše však dohlížet a asistovat realizaci pogromu jako v případě Oděsy nebo policejního koncertu v Thunově ulici.

   Smazat
 2. Jen ať si užijí váleční štváči také trochu majdanu. Nejdříve brojí proti Rusku, dodávají Ukrajinským fašitickým oddílům zbraně a teď se diví?!
  Měl tam s nimi jet i Štětina, Kalousek, Schwarzenberg, Kocáb, Bursík a další nadlidi naší politické elity, kteří podporují majdanské ve spravedlivém boji za demokracii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem celkem lidumil, ale kdyby k tomu došlo, mlácení těch hovad by mohli dávat on line. A to bych se díval a s radostí a se škodolibostí. Ježíši, to je krásná představa.

   Smazat
 3. Nedá se stát na straně těch novinářů:
  1. nevím co jsou zač, ale možná tam jel nějaký polský Jaromír Štětina s nějakou polskou Petrou Procházkovou, pak dobře jim tak;
  2. prezentace polských mainstreamových politiků a presstitutů vůči ukrajinskému puči, právě i s přihlédnutím k trvalému vypjatému ukrajinskému šovinismu (myšleno západní Ukrajinci), je absolutně šílená;
  3. Ukrajinci sice teď budou jíst jenom to, co si sami navařili, ale obyčejní lidé tam budou strádat bez ohledu na to, jak moc k tomu šílenému marasmu oni jednotlivě přispěli.

  Ale ta událost je nádherně ilustrativní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a ještě
   4. bez propagandistického krytí, především právě z Polska, by situace na Ukrajině nebyla tak mizerná. Kromě orgánů SS a Ukrajinců samých, právě Poláci nejvíc můžou za fašismus na Ukrajině.

   Smazat
 4. Kdo s čím zachází, tím také schází.
  V Dallasu prý snipeři stříleli na policii. Nepřipomíná vám to něco?!
  A Polák s Wałęsou, který by rád útočil na Rusa? Ten se vybarvil. Je to stále stejná pakáž. Tak ať se nediví, že dostali na budku.

  OdpovědětSmazat
 5. Je třeba si od Ukrajiny vzít příklad, je to nejčistší křišťálová demokracie na světě, kam se Rusáci s Putinem hrabou.

  OdpovědětSmazat
 6. Na Ukrajině dochází díky současným vládcům v Kyjevě postupně k fašizaci celé společnosti. Za významného přispění celé EU i samotného Polska.Což nyní Poláci začínají pociťovat na vlastní kůži.Je to i jejich dítě.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.