Reklama

.

.

neděle 3. července 2016

Si Ťin-pching: Rusko a Čína mohou vytvořit alianci, před níž bude NATO bezmocné


3. 7. 2016    zdroj a zdroj
U příležitosti 95. výročí založení Komunistické strany Číny se v Pekingu konalo slavnostní shromáždění, na němž vystoupil vůdce země, generální tajemník ÚV KS Číny, čínský prezident Si Ťin-pching, který prohlásil: za 10 let budeme mít nový světový řád, v němž hlavní slovo bude mít společenství Číny a Ruska. Rusko a Čína mohou vytvořit alianci, před níž bude NATO bezmocné.


Ve svém projevu ke straně, národu a celému světu zdůraznil strategickou nutnost spojenectví mezi Ruskem a Čínou, které podle jeho názoru určí budoucí světový řád, informuje Tichooceánské Rusko, ToRoss.

"Svět je na pokraji radikálních změn. Vidíme, jak se postupně rozpadá Evropská unie, jak upadá americká ekonomika, to vše skončí novým světovým řádem. Jako dříve to už nikdy, za 10 let budeme mít nový světový řád, v němž hlavní slovo bude mít společenství Číny a Ruska," řekl Si.

Podle jeho názoru se vztahy Ruska a Čína nemají omezovat ekonomickými vztahy, naše země mohou vytvořit alternativu k NATO.

"Nyní jsme svědky agresivního působení ze strany USA, a to jak ve vztahu k Rusku, tak i k Číně. Domnívám se, že Rusko a Čína by měly vytvořit alianci, před níž bude NATO bezmocné, což ukončí imperialistické snahy Západu", poznamenal.

Si Ťin-pching je také přesvědčen, že Čína potřebuje modernizovat svou armádu.

"Vytvoření armády, která odpovídá mezinárodnímu postavení naší země, je strategický úkol. Musíme spojit hospodářský rozvoj s rozvojem obrany, modernizovat armádu, aby byla moderní a standardizovaná...Musíme všestranně podporovat reformy ve vojenské oblasti, abychom vytvořili armádu, která bude disciplinovaná a schopná vítězit," prohlásil Si Ťin-pching na slavnostním shromáždění u příležitosti 95. výročí založení komunistické strany Číny, uvádí tisková agentura Xinhua.

 Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

72 komentářů :

 1. :D to se ami protoci panenky:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už aby to vytvoření aliance Ruska a Číny bylo! Až pak zavládne světový mír před agresoři USA.

   Vymazat
  2. Jenom aby se neprotočily panenky nám !! Nevím jak vy, ale já o čínský způsob života moc nestojím. Pro mne je lepší ten západní.

   Vymazat
  3. Tobě se protáčet nebudou, tobě zešikmý...

   Vymazat
  4. Život so samopalom v zákonoch by sa ti asi nepáčil. K tomu ale zapadazapadá politika smeruje.

   Vymazat
  5. Život so samopalom v zákonoch by sa ti asi nepáčil. K tomu ale zapadazapadá politika smeruje.

   Vymazat
 2. Tak, a co teď ami? Přejdou choutky na válku?

  Zajímavost z jiného soudku:
  http://bleskove.cz/zpravy/3569-ucta-nebo-fanatismus-do-legendarni-kutnohorske-kostnice-uz-jen-zahaleni
  Tak na Kostnici já už z vysoka... a přeji jim vřele, aby přišli o kšefty.
  NIKDY v minulosti (režim současný i minulý) jim oblečení nevadilo. Zajímavé je, že 100hoven můžou k soudu obléci, co chtějí a neúcta to není.... Je to "POMALÉ VAŘENÍ ŽÁBY" směrem k muslimizaci...?
  (pokud navštívíte Kostnici a vypůjčíte si šátek, tak pozor na případné vši po předchozích návštěvnících:-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spráce kostnice Petr Jakeš je nejspíše zakuklený fanatický muslimák.

   Vymazat
  2. Nechť si tu svojí kostnici vetknou místní radní do prdele u s těma debilníma pravidlama její návštěvy...jak lokajská část tohohle v poslední době bezectného národa se snaží za každou cenu vyhrnovat nohavice i když brod není ani na dohled...měli bychom si začít mezi sebou dělat pořádek dřív,než to začnou dělat ti druzí,jinak nám bude konec,jak říkával už soudruh Husák:"nech odpadne,čo je zhnité..." a měl pravdu,tady toho je zhnilýho už víc,než toho zdravého a ta gangréna postupuje čím dál rychleji od shora dolů...

   Vymazat
  3. To mi vždy připomene, že Šimon Pánek zde ještě na gymnáziu ukradl lebku. Pak už jen pokračoval ve stejných stopách až do neziskovky Člověk v plísni.

   Vymazat
  4. Anonymní3. července 2016 23:42
   Nevěřím žádným takovým studentům. Jeden byl
   provokatér STB a jiní z té líhně jsou všeho
   schopné zrůdy a PANEK je GROZE ZRUDA

   Vymazat
 3. Ale Čína nikdy s Ruskem žádnou takovou alianci nevytvoří - Čína je pro Rusko spojenec na baterky a vědí to obě strany. Dokud budou rusové technologicky na výši, dotud budou pro Čínu užiteční a to je celé - jinak má Čína již také plány, jak si Rusko rozebere na "součástky". Rusko zůstalo úplně samotné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jseš blbec a nevíš co meleš.Už si někdy někdo Rusko rozebral na součástky?To jsou jenom mokré sny takových trotlů jako jsi ty,

   Vymazat
  2. 22:40. Českoslovenští legionáři 1918-1920,kteří trvale anektovali celou Sibiř a i obrovské evropské ruské území před Uralem a zmocnili se i celého carského-státního ruského zlatého pokladu,protože útočili vítězně i proti velké přesile ruských obránců ruských měst a dobývali tak ruská města ve světovém rekordu. Dobývat města v početní menšině by mělo být logicky nemožné. Sorry,ale myslím si o tehdejších Rusech jen to nejhorší.

   Vymazat
  3. to bylo před 100 lety :-))

   Vymazat
  4. 23:04. No a? A před necelými.

   Vymazat
  5. O legionářích bych pomlčel. To je naše ostuda. Ukradli zlatý poklad, který se potom jaksi záhadně ztratil. Dobývání měst? Spíše vylupování. Myslím, že o tom bylo napsáno dost knížek a některé dokonce pravdivé. Není se čím chlubit.

   Vymazat
  6. 22:40 čeče,co vy víte? Na východě už Čína začala rozebírat Dálněvychodni federàlní okruh,maji tam číňanů už požehnaně.Čína nezapoměla co ji kdy patřilo.Kde čiňan tam je Čina a z toho je v Rusku strach i když zrovna tak se chovà Rusko,např.v postsovětských státech.Putina po Varšavském zasedáni NATO přileze ke křížku z jednoduchého důvod,začiná jit do tuhého,spolek s Čínou by byl konec Ruska.Na to vemte jed! .....a nejčko můžete opět psát své"duchaplné" komentáře :))

   Vymazat
  7. 23:44. Ten zlatý poklad předali Rusům a potom dobrovolně odešli,protože neměli zájem porážet-masakrovat ruské primitivy na území natolik vzdáleném od vlasti. Nebyl žádný důvod držet Sibiř. Dodnes neexistuje odůvodnění jejich stálé přítomnosti tam. Nicméně, nebyli poraženi a tedy jejich právo nejen na Sibiř stále trvá. Carský-státní poklad tedy neukradli a třeba zrovna ty vagóny,kterými byl převážen a předán Rusům,se nedávno našly potopená v Bajkalu. Pravdou je ale,že dostali z Československa rozkaz dopravit ho do vlasti. Myslím ale,že nějaká vláda Československa je oprávněně nemusela vůbec zajímat a ani "dojímat". Dokázali porazit Rusy sami,sami tedy měli právo rozhodovat. A ještě něco: Je mi ctí být ve spojitosti s těmito muži,kterých si musím pro jejich činy jen vážit. To je hrdost.

   Vymazat
  8. Číňané přicházejí a zase odcházejí. Matička Rus zůstává. Kdo má vychytané zbraně a dobrého ministra zahraničních věcí, ten se nemusí bát. Rusko organizuje po světě trucspolek k EU-USA_NATO a daří se mu to. Čína do toho zapadá. Leo

   Vymazat
  9. Leošku, Čína má vlastní zájmy, je to oproti Rusku ekonomická velmoc asi 10x větší a tudíž se na nějaké Rusko může vysrat. K ničemu ho nepotřebuje.
   Do USA a EU směřuje polovina veškerého čínského exportu, ty "trucspolku"

   Vymazat
  10. To Anonym 0:26
   Synku, chybí ti základní vědomosti. K tomu, abys byl ekonomicky dlouhodobě reálně silný a výkonný potřebuješ mj. stálý přísun energie a surovin. To Čína z vlastních zdrojů nemá, ale může to najít nejblíž jen na Sibiři. Podrobit si za tím účelem Rusko by nebylo tak jednoduché, takže jediná rozumná možnost je těsná (a oboustranně výhodná) spolupráce s Ruskem.

   Vymazat
  11. 22:40 - to sou všechno kecy!! Našinci - celá ta Česká družina byla jen malou nepatrnou jednotkou na frontě, co nedokázala krom dvou vítězství nad málo početným a rozvráceným protivníkem vůbec NIC! kam se serou na ruská milionová vojska která provedla takový operace jako Brusilovská ofenzíva, zatlačivší mocná uskupení německo-rakousko-uherských armád o stovky kilometrů a nebýt rumunského avanturismu, mohla dojít až do Uherské nížiny! To nad čím "vítězili naši legionáři" nebyli žádní "Rusové", ale a nýbrž bolševické bandy různých Lotyšů, Poláků, Číňanů, kavkazanů a sibiřských kmenů a to vše pod velením židovských komisařů! Jediní "Rusové" hdní toho jména tam byla dobrovolnická armáda pana admirála Kolčaka, kterýho tito naši lumeni vydali právě oněm zmiňovaným bandám na příkaz svýho židozednářského vedení v zahraničí! Tak tu nelži a neslintej krávoviny vole jeden ...

   Vymazat
  12. Ty jsi řadně tupé hovado asi po matce.

   Vymazat
  13. Koukám, že "dezinformátoři" pružně mění taktiku : od kydání hnoje na Rusko a Čínu, k přesvědčování, že si obě země určitě "půjdou po krku"!
   To by v obou zemích musela zvítězit "pátá, proamíkovská kolona"!
   A to je statistická nemožnost.

   K našim legiím.
   Ten kdo je pomlouvá, o nich vůbec nic neví!
   Žádný příkaz o dopravení zlatého pokladu do Čech, z masarykovského vedení legií nikdy nepřišel, pravý opak přišel - odevzdat poklad a tak se i stalo. Že ho dokázali cestou investičně používat a tak vytvořit velké bohatství, které bylo základem jmění Legio-banky je pravda, která je další naše plus.
   Že Masaryk nejen řekl Západu na jeho naléhání, že nebudeme v SSSR intervenovat, že co se tam děje je záležitost čistě ruská a že jsme to dodrželi a všechna vybojovaná území jsme drželi jen pro přesun legií ven z SSSR, je také pravda!
   Že nás Rusové silně podcenili (a od té doby, částečně až do dnes, zas silně přeceňovali) je pravda. Že svou novou armádu v té době také teprve budovali, je také pravda.
   Proboha, už by se měla objevit kvalitní historická, souhrnná publikace o našich Legiích.
   Máme opravdu na co být hrdí!
   Takže i to, co píše A z 9:28h je též nesmysl.
   V době průchodu našich legií jsme chvílemi drželi i přes 75% sovětského území.
   Proboha, naučte se vyhledávat hodnověrné prameny a studujte!
   Pavel p

   Vymazat
  14. P.S.:
   Dál v diskuzi to také "perlí ..." :
   " ... strach z neznámého, tzn. z nového "asijského paktu" pro celou západní Evropu,
   ".. Rusko anexí Krymu dohnalo ke strachu své spojence Kazachstán (ve kterém aktuálně zkoušejí amíci startovat barevnou revoluci a moc jim to nejde) Bělorusko (kde Lukašenko je svérázná figura) a podobné polopravdy - nepravdy...
   Už to jen silně připomíná umírající kobylu, co "kope hlava nehlava".
   Mělo by vás víc zajímat, co plyne z toho, že Čína stlačila v EU cenu železa na polovic a cpe ho sem horem dolem, že Rusové nevrátí Turkům jejich pozice na svém ekonomickém trhu i když se jim Erdogan POKORNĚ OMLUVIL (!) a další důležité věci!
   Pavel p

   Vymazat
  15. 13:02 - leda hovno, Pavle! Za prvné SSSR ještě neexistovalo. 1. Drželi jen uzoučký pás území podél železnice (ano, bylo tam pár významných měst!), nic víc! Co udělali nebo neudělali se zlatem a na příkaz jakýho zrádce a židozednářskýho dezentýra typu TGM je vcelku šumák! Podstatný je že pana admirála sprostě vydali židobolševickejm vrahům! Pravda vyděsí a je dobře popsaná tu! - http://nassmer.blogspot.cz/2010/10/cesti-legionari-na-sibiri.html

   Vymazat
  16. Naši byli obyčejný zbabělý a vychytralý prasata! Cituju tu ruskýho oficíra: " Během haličského útoku v létě 1916 byla naše 3. finská střelecká divize zapletena do tvrdošíjného boje o vesnici Lasaróvka nad Zlotou Lipou. Po prudkých útocích a protiútocích z obou stran jsme tuto vesnici zabrali a zajali přes 2000 vojáků. Pak nastoupil německý myslivecký batalion smíšený s rakousko-uherskými vojáky z rezervy proti nám a znovu se rozvinul tuhý boj. Poslední útok se odehrál před mýma očima. Náš 9. pluk obešel úspěšně nepřítele a vnikl do jeho zákopů. Opět jsme zajali mnoho mužů, i když se nepřítel houževnatě a bravurně bránil. Když byl boj rozhodnut, odvedli naši střelci zajatce. Všichni důstojníci a vojáci dělali sklíčený, unavený a zdrcený dojem. Náhle se vrhli dva čeští praporečníci z té masy zajatců na mne. Jeden mi padl kolem krku, druhý se mi pokoušel políbit ruku. Mluvili něco o přátelství, vřelé lásce k Rusku a o svém odporu bojovat proti nám. Bylo evidentně patrné, že celý jejich výstup a projev byl vylhaný. V jejich tvářích a výrazu byl vidět přestálý panický strach před bojem a radostná naděje, že budou snad zachráněni. Bezděčně jsem ty opovrženíhodné zbabělce od sebe odstrčil.

   Přesto by bylo mylné se domnívat, že se české vojsko sloužící v rakouské armádě vesměs dobrovolně a bez boje vzdávalo. Jejich chování se řídilo podle toho, komu byli podřízeni. Naproti naší divizi stál například na řece Strypě u vesnice Gaivoronka český pluk (pokud si pamatuji, 88. pěší pluk). Ten se bil přes celou zimu 1915-1916 se zvláštní tvrdošíjností. Když naše pluky po třídenním boji přešly řeku Strypu a 30 řad nepřátelských drátěných překážek zničily pyroxilinovými bombami, podařilo se Čechům tohoto pluku včas stáhnout. Zajali jsme jen velmi málo mužů. Při stejném útoku vzala naše divize ve vesnici Višnevčik nad Strypou do zajetí přibližně celý 10. honvédský pluk, ačkoli bylo známo, že Maďaři byli výborní vojáci. Tehdy jsme měli dojem, že to jsou jen pohádky, že se české vojenské jednotky vzdávají dobrovolně. Byl to ale snad jakýsi druh hry s dvojitou možností: bít se statečně, když vlastní strana vítězí – ale v případě porážky nebo v kritických chvílích si včas navléci pláštík slovanského bratrství, aby se to v zajetí hodilo a bylo výhodné."

   Vymazat
 4. S válkou je lépe neotálet, protože čím dřív začne, tím dřív skončí.

  OdpovědětVymazat
 5. 23:02. Já myslím,že správné je neustupovat zlu,protože tím zlo jen sílí a nakonec logicky zvítězí. Myslím si,že Číně sporné ostrovy v Jihočínském moři nenáleží,protože naposledy patřily Francii a té je mezinárodní společenství plně uznalo. Francie se jich sama vzdala a proto nepatří dodnes nikomu. Omlouvám se,ale pokud proto vznikne válka,nemohu než stát na straně USA. Považuji to za objektivní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až si ta hovada zametou před svým prahem, pak můžou kázat o morálce, tečka.

   Vymazat
  2. Ty chytrej, jenže než ty ostrovy zabrala Francije, tak dlouhá staletí patřili Číně. Takže logicky vzato když se jich Francije vzdala, tak opět patří Číně.

   Vymazat
  3. 23:12. Čína byla poražena a její právo na ně zaniklo. Logicky. Tak to přece je na Zemi mezi lidmi,mezi národy vždy. To je platné mezinárodní právo. Právo vítěze,pokud jde o oprávněné vítězství v boji a tehdy tak bylo objektivně pojímáno. Byla jiná doba.

   Vymazat
  4. Troubo z 23:16,nebuď naivní a resetuj si to své přiblblé selektivní uvažování dle svého argumentu o síle,doba se v tomto směru totiž vůbec nezměnila jen ta síla přešla od tvých buzerantů z USA & Spol. na někoho jiného a ti teď budou určovat pravidla hry,aď se ti to líbí,nebo ne....

   Vymazat
  5. 23:23. Já myslím,že proběhl určitý a myslím,že značný vývoj lidského druhu a pokud Rusko v něm zaostalo,nemohu mu fandit. Proto fandím dobru,protože vývoj jím je.

   Vymazat
  6. 23:16-zajímavá Vaše úvaha o mezinárodním právu! Válka jako jediná arbitráž, proč tedy tolik povyku,co je správné? K "čertu" s morálností a soudy! Něco na tom je, bude se válčit.

   Vymazat
  7. 23:34. Tehdy, byla jiná doba. Dnes už lidé mají více "rozumu" a souvisí to s jejich stupněm vývoje,.. samozřejmě myslím tím jen tu nejvyspělejší část lidstva. Proto bude zase válka,protože ta nevyspělá lidská část vyšší hodnoty,právní i morální,ignoruje a nerespektuje. Nemohu si tedy vážit například Ruska,protože stále jen lže a uvažuje jen silou.

   Vymazat
  8. 23:12- co tu meleš o mezinárodním porávu ve vztahu k dnešní politice NATO a USA/Izraele !?! To už není ani trolling,to už je přímo TROTLING !!!!
   Jdi už radši spát,starosto...

   Vymazat
  9. 23:42. Jo,to je ale právě ta politika a jde vždy o to,zda pozitivní. Z mého pohledu je pozitivní a z mého pohledu nelze objektivně jednat jinak. Objektivita je opět určena především mírou dobra. Dobra pro svět a především pro jeho nejvyspělejší ale zároveň i dostatečně pozitivní část. "Nestěžujte si na Boha,že se brání."

   Vymazat
 6. Po tom ako sa nové centrum fašizmu usadilo v USA s cieľom ovládnuť celý svet, tak nie je iná možnosť ako vytvoriť alianciu Ruska a Činy,na záchranu svojej suverenity.Ide to tým smerom.Priberú ešte ďalších členov z Ázie.Európske koloniálne štáty ostanú potichu v Európe a USA ostane za morom a prestanú ohrozovať celý svet.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:12. Já osobně nemám nic proti Evroamerické,tedy proti Západní kultuře. Vytvořením především válečného paktu SCO (ŠOS,Šanghajská organizace pro spolupráci),jehož členy jsou především Rusko a Čína a přijímá zrovna Indii a Pákistán,přičemž členem se má stát například i Írán, vzniká silný a akutní tlak něčeho "neznámého",o kterém mám velké pochybnosti. Myslím,že tento pakt SCO Evropu bezprostředně ohrožuje a nemohu se s tím smířit. Možná,že zrovna Vy,jste ochoten se změnit k ,podle mého názoru,k horšímu.

   Vymazat
  2. Běž do prdele ty šašku,"mající strach z neznámého".

   Vymazat
  3. 23:26. Není mi lhostejná budoucnost a pokud Vy jste krátkozraký,měl byste uvažovat.

   Vymazat
  4. Anonymní3. července 2016 23:23
   Momentálně nás ohrožuje více zdegenerevaná EU
   a NATO.Tak jděte RADÉJI K ŚIPKU
   Václav

   Vymazat
  5. 23:44. Souhlasím s tím,že EU je nyní zánikem Česka a tedy ho přímo ohrožuje.

   Vymazat
  6. Velké mnohonárodní státy se brání anglosaskému rozebírání států na prvočinitele prostřednictvím občanských válek, humanitárních bombardování a štvaní lidí proti sobě. Prostě to "neznámo" je prostá obrana proti planetárnímu predátorovi. A slohové a papouškové "mají strach z neznámého". :-D)

   Vymazat
 7. Zemně které si dokázali vybojovat svobodu patří sobě.
  Nepatří žádné ziskuchtivé chátře!!!!!!!!
  Václav

  OdpovědětVymazat
 8. Přeji ČÍNĚ aby vyhrála soudní spor - pokud ne tak
  aby zametla s těmi ami sr..či

  OdpovědětVymazat
 9. Bravo Si, přesně načasováno !

  OdpovědětVymazat
 10. Svět je plnej blbců, houby zle.

  OdpovědětVymazat
 11. Zatím všechny až téměř nepravděpodobné věci se staly pravdou dříve, než bych si kdy pomyslel. To bude u nás zase převlékačů kabátů. Co bude dělat TOP009? Budou si nechávat operovat oči do šikma? A budou se učit nazpamět Putinovy projevy?

  OdpovědětVymazat
 12. Myslím, že logicky budou vznikat ondoby severoatlantické aliance a evropské unie...Proč by rusové nemohli být přáteli s čínou a pár dalšími zeměmi?
  Zakazovat a vymezovat se může pouze demagog, mají na to právo a že do nich vandrujem a bude proti nám stát nadpoloviční většina lidstva, je jen náš problém.
  Muselo to tak logicky dopadnout, nemohlo to pajdat na všechny strany.Rusko má lavrova, nejlepšího diplomata široko daleko.
  A logiku nejlepších šachistů všech dob, takže slyším to skřípání zubů v pekle a řinčení řetězů....
  Gratuluju rusům k nejlepšímu tahu všech dob.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejlepší tah byl anexe Krymu a rozjebávání východní Ukrajiny. Po tom už nemaj spojence vůbec žádné, všichni jeho sousedi chtějí do NATO, Rusů se bojí i tradiční spojenci jako Bělorusko a Kazachstán. Prostě nejlepší šachisti. Gratuluju.

   Vymazat
  2. Tady nelze taktizovat. Byl čas jednat! Jak je možný, že Židák který vyzýval drze prezidenta Ukrajiny, zvoleného v řádných a jím nijak nezpochybněných volbách, aby se neopovážil vyhlásit anti-teroristickou operaci a potlačit majdanský nelegálně ozbrojený bandy silou neučinil totéž poté, kdy se vlády ujala ve volbách poražená opozice násilím za cenu porušení ústavy!!! Jak je možné že na ně neřval aby se neopovážili vyhlašovat nějaké anti-teroristické operace a posílat ozbrojené badny a v rozporu s ústavou i armádu proti lidem, kteří nejednali jinak než majdanci!! (ozbrojili se a obsadili srpávní budovy v Doněcku, Lugansku, Mariupoli a Charkově). To objasni!! Pak je jednání ruské vlády zcela pochopitelné a logické! Když oni směj, tak my taky!

   Vymazat
  3. Lidé na Krymu jasně a zřetelně vyzvali jimi velkou většinou zvoleného prezidenta Janukovyče, aby okamžitě jednal a potlačil majdanské bandy!!!!! Páč se ale před západním Židákem posral a utek, aby mu náhodou nezabavili prašule co si nakrad a nasyslil ve švýcarských bankách, jak mu tito lumeni pohrozili, tak se rozhodli vysrat se na celou Ukrajinu a zvolit si vlastní cestu kde jim prezidenta nebude nidko svrhávat a nutit je vstupovat do organizací, které jsou apriori zaměřené proti jejich národu, blbe! roč EU komisi a jinej "údajně "demokratickej" a "lidskoprávní" xindl netrápí, že v Lotyšsku nemaj Rusové jichž je 1/3 obyvatel právo používat v úředním styku svůj jazyk?!? A jinde musej! Zkus potlačit práva Katalánců ve Španělsku nebo Bretonců ve Frankrajchu! He?

   Vymazat
  4. 0:56 - mě třeba kdyby tobě podobnej xindl někde v Praze svrh mýho prezidenta, tak tě taky zabiju! Obsadil bych s dalšími horníky a lidem radnice a úřady na Moravě a v severních Čechách a vás, Khárlem a jinou pakáží zákeřně dosazenou na Hrad vyslané žoldáky bych kosil jak vzteklou zkurvenou svoloč! A bylo by mi u prdele, jestli nás podporuje Fico a poslal nám na pomoc nějaké "dovolenkáře" či ne! To si piš!

   Vymazat
  5. Anonymní4. července 2016 0:56
   Kup si projímadlo a ty americké propagandistické sračky spláchni do ha-zlu i se sebou samým, ty primitive !

   Vymazat
 13. Až dosud byla Čína jen v pozadí. Toto prohlášení je ale hodně tvrdé a provokační, i když zřejmě pravdivé. Ale možná to některé globální kruhy už potřebovaly slyšet.

  OdpovědětVymazat
 14. Hranice velmocí se kolíkují rétorikou.

  OdpovědětVymazat
 15. Těžko říct, zda-li by se to mělo číst jako "máte deset let, abyste nás zastavili, pak už bude pozdě."...

  OdpovědětVymazat
 16. Je to barbarská rétorika.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pro 2:53 Barbarská rétorika? Možná, ale odpovídá pouze na ještě daleko větší barbarskou rétoriku!!!! A možná, že po tomto prohlášení bude mít i bývalý velitel Nato Breedlow stažené půlky. I stím naším "slavným" Petrem Pavlem

   Vymazat
 17. Takže to znamená, že jí nebudou rozumět zas jenom Řekové.

  OdpovědětVymazat
 18. Konečně se domluví. Rozpad spojenectví Číny a SSSR měl zhoubný vliv na svět a rozkvět imperialismu. Bohužel Mao chtěl od Rusů jadernou zbraň ke zničení USA, což ani pro Stalina nebylo přípustné. Dnes je situace jiná. USA s NATO se chovají čím dál agresivněji a zabránit 3. svět. válce mohou jen společné kroky jaderných mocností - Číny a Ruska.

  OdpovědětVymazat
 19. Kdo si myslí, že číňané nakupují jen skafandry od Ruska.Je naivní.Chceme Mír.A to zajistí spojenectví že Si

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Hore na MIRe "
   a Horkýže slýže...Si

   Vymazat
 20. Děkujeme pí Grulichová.ZFV

  OdpovědětVymazat
 21. Spojenectví Ruska a Číny je vynucené tlakem americké NATO. Jakmile toto nebezpečí pomine, začne se mezi Ruskem a Čínou, zvyšovat napětí. Důvody k němu vždy byly a stále jsou zřejmé – přelidněná a nyní i průmyslová a bohatá Čína a liduprázdné rozlohy Ruska, plné surovin.
  Pro Evropu i Rusko, je nejvýhodnější vzájemné spojenectví. To vědí i v USA a brání tomu, rozbíjením a likvidací všeho, co bylo vybudováno a bylo tomuto spojenectví ku prospěchu. Z jejich strany, to je předvídatelné chování. Je ale ponižující, že se toho ničení, v rozporu se svými zájmy, účastní i Evropa.
  Musíme doufat, že spojené Rusko a Čína, udrží USA na uzdě, aby nevyvolalo válku. Budou-li současně, další státy odmítat dolar, jako rezervní měnu a ubrání-li R+Č další státy před vyrabováním a rozvracením, ze strany západu, bude klesat akceschopnost USA.
  Podle mého názoru tím nenastane ráj na zemi, ale Čína bude přebírat úlohu světového četníka. Takže snad nastane čas, na spojenectví Ruska s Evropou a významnými asijskými státy, jako protiváha Číně. P.K.

  OdpovědětVymazat
 22. Jak říká jedno Mandžucké přísloví, slova se říkají a potoky tečou.

  OdpovědětVymazat
 23. Výborně ! Před summitem Nato skvěle načasováno !

  OdpovědětVymazat
 24. Pane prezidente SI Ťin Pchingu-prosíme Vás zachraňte naši planetu zemi.Chceme smlouvu Čína, Rusko,Irán proti NATO

  OdpovědětVymazat
 25. Slušně a myslete přátelé.

  OdpovědětVymazat