Reklama

.

.

pátek 22. července 2016

Tereza Spencerová: Pravda o 11. září je zase o něco jasnější, ale pšššt!

Tereza Spencerová 
 
Odtajnění posledních 28 stran kongresové zprávy o vyšetřování útoků z 11. září nejenže dokládá saúdský podíl, ale vyvolává otázky i o spoluvině tehdejší Bushovy administrativy (a neochotě administrativy Obamovy vyvozovat důsledky).


…Zpráva nabízí důkazy o vazbách mezi saúdskými vládními činiteli, agenty tajné služby a některými z únosců, jimž poskytovali na americkém území finance nebo ubytování. Podrobně například popisuje finanční převody z bankovního účtu tehdejšího saúdského velvyslance ve Washingtonu a blízkého přítele Bushovy rodiny prince Bandara bin Sultána, stejně jako telefonáty mezi Bandarem a operativcem Al Kajdy Abú Zubajdou, toho času vězněným na Guantánamu. Byl to týž princ Bandar, který v roce 2013, tehdy už z titulu šéfa saúdské tajné služby, hrozil Rusku teroristickými útoky na olympiádě v Soči, pokud nepřestane podporovat režim v Sýrii, nebo financoval převoz zbraní pro Daeš do Sýrie přes Turecko.Jaká publicita a jaké hrozby vším možným by po takové zprávě ale následovaly v případě, že by v útocích z 11. září měl alespoň promilový podíl řekněme Írán? Ale zatímco Saúdská Arábie dostala od amerických soudů imunitu před civilními žalobami, které by na ni mohli podávat pozůstalí po obětech z 11. září, Íránu byla letos v březnu – nejspíš za jeho neúčast na 11. září – americkým soudem uložena povinnost vyplatit odškodnění ve výši 10,5 miliardy dolarů…


Celý článek najdete v Literárních novinách

Stanův komentář z Outsidermedia: Další dýka zákeřně vražená konspiračními praktiky do zad konspiračních teoretiků!

13 komentářů :

 1. Ubohý pokus hodit vše na Saudy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přitom za tím stoje ty židácký zmrdi! Viděl jsem tu jejich dodávku, jak si to celý točili na video a přitom se smáli a pak zmizeli! Ten den nepřišlo do práce 99% Židáků! Byli totiž varováni!

   Vymazat
  2. Klan Saudů nejsou Arabové, jsou to židi z Iráku, byli dosazeni jako královská rodina Britskou tajnou službou v časech parcelování BV po WW1, wahabismus je rovněž výtvor britské tajné služby. Šlo o olej, Američani měli tehdy svůj v Texasu, Rusové v Baku a Briti (Rotšildi) měli hovno, tak vznikl klan Saudů a wahabismus pro ovládnutí BV. Israel je totéž.

   Vymazat
  3. To je stará známá věc. Poté co paní Izabella vypráskala vobřezance z Grenady se jedna část uchýlila pod ochranu Osmanskýho kalifa. Ten jim později "daroval město" (podobně jako Kpolský Kazimír Veliký Krakov) Soluň! Drtivá většina z nich, podobně jako další část odevšedvší z Grenady do Portugalska, aby se tam stali "morisky" (a jeden z nich pak financoval protišpanělské povstání v Nizoozemí známé jako Holandská buržoasní revoluce!), přijala islám a stali se z nich kryptožidi. Tato sekta se nazývá Dönmeh! To její členové stáli za zrodem Výboru pro jednotu a pokrok - tzv. Mladoturky a taky u zrodu tzv. kemalismu, který pan Erdogan definitivně zašlápl! Jejich dílem je proto krom tzv. Turecké republiky i Saúdská Arábie, vzniknuvších na základě sykec-picotských židozednářských rejdů ...

   Vymazat
 2. jO,JO.jenže já věřím na oficiální zprávu.Mimo jiné jsem toho 11.září koukal na TV a poctivě můžu říci , podvod je jen na RU webech a pod,a to jsn pro poškození dobré cti.Těch co jsou po smrti je moc

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc jich je, to je fakt. Ale ještě víc je těch který chtěj znát Pravdu! Tedy příbuzní těch CIA zavražděných lidí v těch věžácích i letadlech! Je to celé dnes už politické hnutí zaměstnávající stovky právníků a expertů ze všech možných oborů a ti žalují vládu USA.

   Vymazat
  2. Argument že to je jen na ruských webech" je blábol! Němci taky jako jediní tvrdili že parník Lusitánia přepravoval zbraně pro Dohodu v rozporu se statusem neutrality USA! Židovstvem vlastněný světový agentury - a těch je drtivá většina (Reuters koupili již v roce 1842!) hlásala cosi o válečném zločinu Německa a bezprecedentním útoku na neutrální loď a zabití tisíců nevinných! O několik desetiletí později k Lusitánii spustili batyskaf a ukázalo se že podpalubí bylo narvané zbraněma a municí!! Takže pravdu měli jen ti Němci navzdory tvrzení "všech médií"!

   Vymazat
  3. Možný je všechno ale pořád to je konspirace.

   Vymazat
  4. Zle si koukal, pozri si prednášky profesorov na youtube napr. zo slovenska alebo usačka ako to bolo alebo aj na 105 perc. bolo.

   Vymazat
 3. USA prostě potřebovalo záminku začít vojenské akce proti Arabským státům jako je Lybie, Syrie, Pákistán?, Afgánistán a dálší.Dvojčata si zbourali sami a teď to chtějí svést na Saudskou Arábii. BLBOST. Parta darebáků co vládne v USA, když domlouvali útok na dvojčata, se neštítila ani toho, že zahyne mnoho občanů USA. Byla to zkrátka špinavá politická hra.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. neni tezky pochopit odkud se taha za nitky.
   Saudove jsou Arabsti zidi .Kdyt Judaismus vznikl na jihu saudskeho poloostrova a odtamtud se siril a raboval ,pachal genocidu.
   Arabaci maji v krvi zhoubu lidstva a je jeno co vyznavaji za nabozenstvi.
   Ameriku ovladaji svym ropnym prumsylem a pomahaji destabilizovat region)iran,irak,syrie,lybie,Indii atd. Clintnovy a Bushovy klany jsou s nimi obchodne svazani minimalne stovky let od doby rozdeleni techto teritorii mezi francii a anglii z dob kolonialismu..a konlfikty dale hori.Zajimave ze Saudove a Izraelci jsou v klidku?? Zadne konflikty pritom jsou to oni s brity a vatikanem co maji zajem na genocide ve svete a vytvoreni jednoho bakovniho systemu,jedne meny,jednoho ideologickeho otrockeho systemu.Protivaha Ciny ,Ruska ,Iranu jsou pro zachovani narodu to znamena pro zachovani prirodniho stavu.Zapad je uz z pulky africky a lidi toho maji dost..nic jim nezbyva nez pracovat,utracet konzumovat ale hlavne nemyslet a kdyz jo tak jsou jejich prava nevyslysena a jsou podrazena immigrantum kteri vysavaji socialni system a smejou se jak evropska kultura degeneruje,upada na uroven tech incestnich zdegenerovanych arabu kde je 50% populace tvoreni prave incstnimi snatky!!! takze kdo rika neco o americkych chudaccich tak asi nevi nic o judaismu,chazarskych zidech ,babylonu ani otrokarskem ideologii feudalismu ,valkach a nadrazenemu vyvolenemu narod,skupine...neni tech vyvolenych nejak moc?nemci,anglicani ale v prvni rade zide a arabove ,chazarove a dalsi mixovane narody ktere jak lupici vykradaji a vrazdi svet kolem sebe.mysli si ze jim patri svet ...materialni se snazi znicit , vyuzit pro sve chtice a duchovne se snazi postavit nad vedomi - energii prirody .tim ze vytvorili ideologicke dogma- nabozensti : vyzam slova (masovou pre-vychovu od prirodniho k jejich otrokarskemu poddanstvi ,vymyvani mozku a lzi o spase lidstva,pedofilii a ritualnich vrazdach a kanibalismu tak aby se mohli energeticky posilit na vsem lidskem utrpeni) je to hnus co tito zavyslaci na negativni temne energii vytvari pro svetly svet kde je neomezena energie zivota a tvoreni dostupna vsem a cim vic se zdili tim vice ji je ,take kreativity a harmoniii s prirodou -sami ze sebou. Je nemoralni nic nedelat a nechat se zatahovat do jejich systemu ...rimskokatolicka cirkev,bankeri,jezuite,sataniste ,zidaci a ten jejich zapadni loutkovy cirkus ,sobotkove ,neziskovky ,norske fondy jedni a to same jest.rozdel a panuj.rozdrob spolecnost na malinke frakce a ovladej ji.

   Vymazat
 4. Na Slobodnem vysielaci v poradu o Kube redaktor uvadel, ze z odtajnenych dokumentu Ministerstva obrany USA plyne, ze pripravovalo plany na teroristicke utoky na svem uzemi a proti svym obcanum s tim, ze je hodi na kubance.
  Chtelo tim ovlivnit verejne mineni a pak vojensky intervenovat na Kube. JFK to tehdy zarazil.
  Slavek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A podle toho také skončil.

   Vymazat