Reklama

středa 13. července 2016

Teroristé v Doněcku právě ničí budovu technické univerzity

Buzina - 1 rok,
vrazi na svobodě

13. 7. 2016, Petr Ďoubalík, zdroje zde1zde2 - Zástupci organizace Mladá republika oznamují start prací na památníku Olese Buziny v Doněcku


Pojďte se podívat na teroristy v Doněcku, proti kterým vedou někteří naši zástupci, kupříkladu ministr obrany Stropnický, bez našeho souhlasu, antiteroristickou operaci. 


Česká republika prostřednictvím průměrného herce, špatného ministra a ještě špatnějšího člověka, vystrojuje "antiteroristické zabijáky" a když si v tom válečnickém dobrodružství udělají bebíčko, tak je hodlá na naše náklady léčit. Brzy v tom bude mít ta krvelačná smečka docela zmatek. Už teď by se zakoktali, kdyby dostali otázku, jestli jsou pro ně Bandera a Šuchevyč hrdinové. Porošenko si teď musel dávat velký pozor, aby nezakřičel "Sláva Ukrajině" u památníku ve Volyni. Jinak ten banderovsko - fašistický pozdrav hrdě provolává všude. A teď - kdyby viděli, jak doněčtí teroristé - separatisté ničí budovu univerzity! Vždyť Oles Buzina byl pro ně také jistě jen obtížný hmyz, co bzučí nepříjemnou pravdu. A doněčtí ho malují na stěnu budovy...Připomeňme:
Oles Buzina
Olese Buzinu, ukrajinského spisovatele, novináře a televizního vedoucího, zastřelili 16. 4. 2015 u domu, kde bydlel. Byl na černé listině i s adresou, v podstatě určen na zabití. Po roce soud propustil nacionalisty, podezřelé z vraždy: Andreje Medvedka a Denise Poliščuka. Polovina materiálů ze spisu se "ztratila". Prokuratura Ukrajiny přiznala ztrátu dokumentů ve věci zabití Buziny. O Buzinovi jsme psali na NR zde3 (Oles Buzina - porazil pravdou "Ukrajinskou pravdu" a proto byl zavražděn).


přibližný překlad z mluveného slova ve videu (viz níže): Ďouba
0:30 ("terorista" č.1)
Milí přátelé, dobré ráno, dnes se Doněck probouzí spolu s námi, vítám vás tady, nesešli jsme se náhodou, dnes je den narození ukrajinského spisovatele, novináře a televizního vedoucího Olese Buziny (OB), sešli jsme se u budovy Doněcké technické univerzity, abychom si společně připomněli obraz skutečného patriota Ukrajiny, bojovníka za pravdu, protivníka totalitárnímu režimu současné vlády v Kyjevě a jeho portrét bude nám všem navždy připomínat jeho oběť za myšlenku jednoty našich národů. Velmi rád předávám slovo představiteli organizace Mladá republika

1:19 ("terorista" č.2)
 Dobrý den, vážení přátelé, obyvatelé DLR... před rokem zahynul ukrajinský spisovatel, novinář.. ten člověk, který se postavil proti celé zemi, povstal na obranu ruského světa, právě on chtěl ukázat tu pravdu, co se děje na Donbasu, právě on chtěl ukázat pravdu o ukrajinské vládě, to je důležité, klíčové. Bohužel, jak ukazují dějinné skutečnosti, chytré a rozumné lidi likvidují. A to se stalo i s OB. Právě tento člověk chtěl ukázat celému světu, že jeden v poli může zlomit fašismus, může zlomit ideologii nám cizí. A co víc, on dokázal, známe mnoho případů, kdy jeho myšlenky, texty, pomohly, my sami v DLR jsme příkladem a ukazujeme celému světu, že si vážíme takových lidí. Chci vám s radostí představit obrázek, který bude již za dva dny hotov, nyní vidíme, jak se začíná tvořit, a tento obrázek, portrét OB bude vyobrazen na jedné z hlavních ulic města Doněcka. To bude připomínat nám všem, že musíme nevyhnutelně bojovat, být spolu, a jak se říká, milovat svoji vlast a být milovaným. Moc děkuji.
3:30 ("teroristka" č.3)
Říkat pravdu je velká věc velkého člověka. Právě takovým byl OB. Čestný, odvážný novinář. Člověk s velkým Č. Příklad pevnosti, příklad bojovníka za pravdu. OB důsledně hájil své názory, bral se za myšlenku slovanského bratrství. Nehledě na všechny hrozby, nehledě na to, že jeho jméno bylo v černé listině kyjevské chunty, on neopustil Kyjev.
Neměli ho rádi za jeho čestnost, báli se ho kvůli jeho nekompromisnosti, vzali ho Ukrajině v nejtěžší době. Dokonce i po smrti zůstane OB hrozbou pro krvavý kyjevský režim. Vždyť kulka zabíjí tělo, ale ne myšlenku.

4:55 ("terorista" č.4)
Zdravím vás přátelé, nejprve vám chci poděkovat, že jste přišli (děcka), nehledě na pálící slunce, byť je ještě ráno, moc vám děkuji, že projevujete aktivně váš občanský postoj. Pokusím se trochu zbavit tragičnosti, vylepšit náladu, protože OB byl velmi pozitivní muž, bil se za svou práci a nehledíc na okolnosti, šel vpřed. Proto jsme my dnes tady, proto jsme se sešli, vzpomenout, o čem mluvil OB, první, co bych chtěl říci, OB byl za jednotu našich národů. On cítil, že Rusko, Ukrajina, Bělorusko jsou jedno. To je důležité vzpomenout. Druhé, on chtěl, aby i ruská kultura, ukrajinský a ruský jazyk, aby se společně rozvíjely na území Ukrajiny a vlastně za tuto myšlenku i zahynul, dal za ní život. Velmi dobře chápal, že "svidomití" Ukrajinci se víc modlí za zničení ruské kultury než za rozvoj ukrajinské kultury. A snažil se to maximálně ukazovat. Říkal, že Ukrajina se může stát silnou zemí, to je jeho řeč, ale jen v případě, že se nebude zabývat hloupou rusofóbií, ale naopak spolupracovat s Ruskem, rozvíjet tuto spolupráci. Budu ho citovat: "My nejsme k tomu odsouzeni, my jsme bez toho odsouzeni". A dnes, my s vámi, milí přátelé, vidíme, jak ukrajinský národ trpí za chyby své zločinné vlády, ale věříme, že jeho oběť nebude zbytečná a ukrajinský národ se zbaví zaprodaných oligarchů a zločinných vládců... DLR je záštita víry a pravdy, boje za opravdové myšlenky ruského světa. Právě o to, přátelé, se budeme snažit a pak oběť OB nebyla zbytečná.

video:

Doplnění:
Vyobrazení OB na zdi univerzity bude velké 20 x 10 m, v černobílém provedení, na portrétu budou ještě skvrny krve a datum vraždy spisovatele. Také zde bude citát OB: "Pro vítězství nestačí jen mít pravdu, ale být i silný".
 Prokuratura Ukrajiny přiznala ztrátu dokumentů ve věci zabití Buziny, více viz zdroje výše:

123 komentářů :

 1. O ničem. Raději nahoď nějakou "skvělou" ruskou písničku, cenzorský blbečku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čemu nerozumíte na heslu Smrt fašismu, svobodu lidu!?

   Smazat
  2. Prosim vas jeden dotaz. Nevite kde bych si moh koupit deset deka Bandery?

   Smazat
  3. Kdyz si kazdej koupi pet, nebo deset deka Bandery, nebude pak Bandera k dostani...

   Smazat
  4. Ubohej potrate havloida opilce.....zmrd jako otec Havel!!!!!!!

   Smazat
  5. Čau Pepku,povyskoč a dobrou,pokud máš čisté svědomí!Víš co to je?

   Smazat
  6. Ale proč o tom složitě přemýšlet u země, kde podle médií má prezident státní občanství Švýcarska a Izraele, starosta Kyjeva Vitalij Kličko německou občanku, nechvalně známý sponzor různých politických akcí a autorit Ihor Kolomojskij je také ještě občanem Švýcarska a Izraele, zástupce gubernátora Boris Filatov Izraele, šéf ukrajinské tajné služby SBU, snad ještě ve služebním poměru, Valentin Nalivajčenko je občanem USA. Stejně jako ministryně financí Natalja Jaresková, ta dokonce přísahala na tři ústavy, ministr hospodářství byl Litevec a Ivan Mikloš také chtěl jít za lepším ze Slovenska na Ukrajinu, podobně jako doma trestně stíhaný bývalý gruzínský prezident Saakašvili. Jak asi dělají tito držitelé mnoha pasů proukrajinskou proevropskou politiku, kvůli které se střílelo na Majdanu?

   :-))))
   J.B.

   Smazat
  7. Pro 0:59 a všechny ostatní odkaz na fotodokumentaci k "Volyňskému masakru" k "práci" dědů a otců nynějších banderovců:
   http://colonelcassad.livejournal.com/1232216.html
   Volič-Vilč

   Smazat
  8. http://engforum.pravda.ru/index.php?/topic/268292-ukraine-greater-israel-present-day-rulers-do-you-need-to-know-more/

   Petr Valcman, Arsen Bakai, Aleksandr Kogan,Yulia Kapitelman, Vitali Etinzon, Valeri Grossman, Genadi Kernes, Oleg Frotman, Dmitri Yarosh, Irina Farion, Benia Kolomoiski, Genadi Bogoliubov, Dmitri Firtash,Viktor Pinchuk

   Smazat
  9. Teroristé v Doněcku... článek, který má suverenně nejvíc komentářů ze všech ostatních článků. O čem to svědčí? Že se tady zase vyblbne diskuzní smečka Z Novinek - druh krvežíznivý blb domácí. Jak je někde článek o ničení, teroristech, válčení, krvi - nastane přímo slet čtenářů a diskutérů cca nad šedesát let - kteří slídí na internetu úplně všude, media jsou jejich modla, už mají mozky vypláchnutý mediálním klystýrem - všechno čtou a k čemu se může žvatlat, to ožvatlají. Teda - ne všechno. Řada článků je nezajímá -ale jak je na programu válka, zabíjení, ničení, utrpení - jsou ve svém krvelačném živlu. Můžou se upsat, hádají se... díky vám válka z medií nezmizí nikdy, protože tato publicistika je dnes byznys, stejně jako komerční televize. Filmy - reklamy, a tady články - reklamy. Výsledek stejný, miliony tečou na něčí účty, na lidské blbosti se vydělává pořád nejlépe, a tady jsou nejvděčnějším publikem žvanilové, hltači bulváru -hlavně tragedie, nemoci, dluhy, války, krev - nejvděčnější sousta pro pavlačové drbny.

   Smazat
  10. Strč si prsty do prdele a pak si je olízni, euro buzíku.

   Smazat
  11. Komu to píšeš ty jedno prase sprostý 17.21? Máš vůbec nějaký hranice, co už si nemůžeš dovolit? Starej magore - kde ses naučil takhle sprostě nadávat? K čemu jsi na světě - abys psal sračky na diskuze a sprostě nadával? Hoď si mašli ty duševní mrzáku. Někde daleko - zůstaneš viset a budeš alespoň potravou pro supy. Mizero sprostej!

   Smazat
  12. Do pozlátka a kudrlinek zabalené smradlavé lejno 17:04 a 18:00, když nemáte nic k tématu a nerozumíte Ukrajině, tak mlčte a šoupejte nohama.

   Smazat
 2. Pěkný článek. Děkuji. Dodávám, že příkazy k vraždám byly vyvěšeny na webu Mírotvorec registrovaném jako portál NATO.

  OdpovědětSmazat
 3. Kdy se vlastně z Žilkové komediantské rodiny stali nacisté zasílající výzbroj a výstroj banderovským vrahům nejen českého národa a islámští klerofašisté ospravedlňující hromadná znásilnění a pogromy na ženy v Německu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Někde v době kdy ji omámilo zlaté prase a pýcha vlastní nadřazenosti, pak už se jede do pekla rychlovýtahem.

   Smazat
  2. Hérečka. Kdyby byla žena prezidenta, tak to by teprve bylo. Možná bychom se dočkali i lavičky prezidenta Stropnického z partaje ANO Agrofertu
   Asi chce dohonit kolegyni z práce.

   Smazat
  3. Pecka! Žilková, hromadné znásilňování ( ještě chybí teatrální popravy a řezání hlav - taky oblíbené žvatlání) - hérečka, partaj Agrofertu.... diskuzní smečka z novinek jak vyšitá! Ty samé bláboly, příšerné diskuze, tupost, hloupost. Ukázka, jak je třeba jednat s Čecháčkama - co nejtvrději! Něco takového...

   Smazat
  4. Zase nějakýho skopčáka na hrad. Třeba knížete lucifera s jeho pracovním táborem pro nepřizpůsobivé, aby mu dělali dřevo na zimu.

   Smazat
 4. - To, že zasílají Žilkovci je jejich volba (nesouhlasím s nimi, ale je to jejich volba).
  - To, že zasílají "nepotřebné" přebytky nás všech, je krádež. A to ještě cenu zbraní nechají podhodnotit.
  - Kdyby své přesvědčení (všichni dobrosráči) dělali a poskytovali za své ušetřené peníze, mnohdy by se ani neuprdli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano rozdávat z cizího to jde snadno.

   Smazat
 5. Kdyz mohli Cesi oddelat Heydricha, proc by nemohli Ukrajinci bojujicvi proti ruske agresi oddelat tuhle fasistickou, ruskou svini?
  Takoveho quislinga nemuze zadny slusny clovek litovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je mi z vás špatně, kdy jste se rozhodl, že se stanete náckem? Babišovo smrtihlavové, Zadolárkovo svidomití a Kalouskovo soukmenovci se neobtěžovali ani přípravou monstrprocesu jako jejich církevní a straničtí předchůdci.

   Smazat
  2. Nejde o to co můžete, ale co je správné. Ona množina toho co lze činit a je to naprostá blbost je obrovská proti množině, co můžete dělat a bude to fungovat.

   A uvádíte nepravdu, atentát na Heydricha to nebylo rozhodnutí Čechů, ale západu. Důvody jsou poněkud jiné, než je obecné povědomí, Heydrich něco věděl ... (to je ale mimo téma)

   Další co neodpovídá známým faktům je definice slušného člověka, který má soucit s utrpením druhých i když nejsou jeho přátelé.

   Smazat
  3. V 6:13 zachrochtala nacisická svině.

   Smazat
  4. Je vidět nedomrdku 6:13, že tvůj dementní fotr měl použít při tvém početí gumu, nenarodil by se ultrakokot jako jsi ty. Máš na zádech vykérovaný hakrkrajc nebo ti ho vyrazili na lebku fašoune? Blba bezďáka kriminálku Anděl i tu jeho skřehotavou pizdu není třeba ani komentovat, ti by pro koryto klidně byli i největší banderovci.

   Smazat
  5. Problém je že nic takovýho jako "Ukrajinci" NEEXISTUJE! Jsou jen Rusové, tedy obyvatel Ruské říše, postavení nejprve papeženci (zastuování Poláky), Němci a nakonec židobolševiky proti sobě navzájem - http://www.monarchista.cz/clanky/souhlasime/608-jsou-ukrajinci-narod

   Smazat
  6. Existuje jen velký BANDEROVEC, který první osídlil Kanadu.
   BANDEROVEC - první ve vesmíru.
   BANDEROVEC - první stvořil pyramidy.
   BANDEROVEC - první vymyslel písmo.
   BANDEROVEC - vytvořil první stát v kosmu.
   .......
   BANDEROVEC - první chcípnul, protože ve všem byl první.

   Smazat
  7. A 6:13 - Ty zrůdná, nemyslící kreaturo, Heydrich byl zabit na povel z Anglie, po výcviku v Anglii. Bez ohledu k předpokládaným obětem. Heydrich se chystal odhalit spolupráci admirála Canarise s anglickou rozvědkou.

   Smazat
  8. Ježíšmarjá - takhle odporné diskuze! To přiblblé hádání! Boha - nechcete se vrátit zpátky na novinky chaso tupá? Na NR byly diskuze úplně jiné, když to začalo, zatímco Novinky jsou už pověstné diskuzními sprosťáky a tupci - a už je to tady. Zmrcasené diskuze - kdo by o něco takového mohl mít zájem? Zkazili jste to tady - zkazíte to všude. Jste nemocní, patříte do léčebny. Asi to bude muset NR uzavřít, protože jestli se redaktoři začtou do těch blbin, bude jim jasné, že je to jen pro ostudu. Tohle kdyby si přečetli někde na Ministerstvu vnitra... asi by to bylo zakázáno brzy. K čemu myslíte, že diskuze mají sloužit? K získání obecného názoru lidí, ale tady je příliš úzký vzorek lidí, pořád stejní trapáci a vymetači diskuzí. Slušný a rozumný člověk se do toho nezapojí, stejně by před vaší smečkou neobstál. Slušné a normální lidi s rozhledem a intelektem tady nepotřebují - jsou nežádoucí. Vystačíte si se svým blábolením celé dny sami.

   Smazat
 6. Takové lidi jako Buzina je třeba stále připomínat. Na jejich osudu je nejlépe poznat ten americko-nacistický zločinný režim. Mělo by se psát i o Ivo Stejskalovi, Hlinkovi aj, snad jednou u nás budou mít pomník.

  OdpovědětSmazat
 7. O žádným Buzíkovi jsem v životě neslyšel, ale když ho opěvuje ďouBalík, tak to byl asi pěkný zmrdeček.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mluvíš o hovnoopilcovi Veškrnovi....pak to souhlasí!!!!!!Ten je zmrd i po smrti!!!!!!!

   Smazat
  2. 7:17 je deviant, kterého irituje, že Oleg Buzina zastával rodinné hodnoty.

   Smazat
  3. 7:17 buzík jsi ty s tvým přítelem Jandou ty evropská hodnoto. Jen tu ukazuješ, co jsi za debila, havloide. Tvá neznalost a vyblitky tu mají opravdovou hodnotu, jako ty sám - zaschlého děcka na trenkách.

   Smazat
  4. 7:17 - To by jsi mu do očí neřekl, ty zbabělý anonymní smrade. Nafařil by ti takovou, že by se ti zuby z tvý nevymáchaný tlamy, zasekly až v tvým prolhaným krku, dutá hlavo.

   Smazat
  5. Fujtajbl - prasata! Nechcete zalézt někam do chlíva a nacpat se pomyjema? Možná vás ten diskuzní zápal konečně přejde. Krvežíznivá smečko - blbové domácí z novinek si tady rozbalili stanový tábor. A už jsou diskuze na NR zahlceny novinkovým hnusem. Zprzněny. Že se nestydíte - to se nedokážete zabavit něčím jiným?

   Smazat
 8. Ukrajinci prokázali, že jsou už zralí vstoupit do té zločinecké organizace EU, tam jsou si mezi rovnými, FUJ co mi tam ještě děláme?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čemodan, vakzal, ATO. Nacistickou svoloč utratit na frontě.

   Smazat
  2. Dokud se neofašisté, neobanderovci a karatelé hodí EU a USA. Tak je budou podporovat.
   Až je nebudou chtít, tak se jich zbaví.
   Jenže tito o tom nepřemýšlí, protože v hlavách mají jen zlobu a nenávist.
   Sláva Ukrajině - podpindosnikům sláva.

   Smazat
  3. Správně -diskuzní svoloč utratit na místě. Je to hnus! Nebo to nahnat někam na nucené práce - k jídlu chléb a voda. Možná by je pak to neustálé nutkání psát na diskuze ty stále stejné sračky přešlo.

   Smazat
  4. 17:22 Nebuďte krvežíznivý, ODS králi plkačů Fialo.

   Smazat
  5. Na chleba namazat Brusnou pastu
   a místo vody Kyselinu z autobaterie !

   KONEČNĚ jsem se toho
   Dočekal : )

   Smazat
 9. Je příznačné, že banda místních rudohnědých idiotů neustále opěvuje a podporuje Ukrajinskou verzi Sudeťáků u nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je hodně těch, kteří jsou jako kolaborant 7:20 ochotni vraždit za dolárky, ale málo takových, kteří jsou ochotni za dolárky umírat.

   Smazat
  2. 7:45 Jednoho takovýho jsem znal. Jmenoval se Ivo Stejskal.

   Smazat
  3. 7:49 Máte rakovinu mozku.

   Smazat
  4. Stejskal zahynul hrdinnou smrtí v boji s ukronacismem. Rozumíš, nácku?!

   Smazat
  5. 8:04

   Běžte ve šlépějích vašeho hrdiny a odjeďte tam zahynout "hrdinnou smrtí" všichni. Aspoň tu bude od podobných vymatlaných blbečků klid.

   Smazat
  6. A ty se nechceš uchlastat jako vlastizrádce a zrzavej zmetek.....VEŠkrna???Až vychcípá ten havloidní ksindl to bude klídek!!!!!!

   Smazat
  7. 8:10 Je z vás cítit ZLO i na dálku, stejné zlo proti kterému bojoval Ivo Stejskal, aby lidé mohli žít v míru.

   Smazat
  8. 8:26
   Ivo Stejskal byl pošuk který si jel na Ukrajinu "řešit" svoje osobní problémy.
   Dovolil bych si ho nominovat na Darwinovu cenu.
   Je příznačná, že na jeho hrobě pláčou nejhlasitěji náckové z Národní demokracie.

   Smazat
  9. Pronesl ten,který se vymyká Darwinově evoluční teorii.....

   Smazat
  10. Problém je že nic takovýho jako "Ukrajinci" NEEXISTUJE! Jsou jen Rusové, tedy obyvatel Ruské říše, postavení nejprve papeženci (zastupování Poláky), Němci a nakonec židobolševiky proti sobě navzájem - http://www.monarchista.cz/clanky/souhlasime/608-jsou-ukrajinci-narod

   Smazat
  11. Bohatýr Ivo Stejskal bude jistě příkladně vzpomenut Svazem bojovníků za svobodu na příští terezínské tryzně do kamery České televize. Do domobrany donbaské vstoupil ještě před vznikem armády DNR a LNR.

   Smazat
  12. Nejsou to rudohnědí idioti - nenadávejte jim tak. Jsou to jen staří, osamělí, bezbarví zoufalci, duševně už dávno mrtví nebo zmrzačení. Nedovedou nic jiného, než denně vyhledávat na internetu všelijaké články o násilí a válce a psát k tomu svoje naivní názory. Je to jejich jediná zábava - jinou nemají. Však se taky tyto krvežíznivé články omílající neustále jen války,( ten táhne tam, ten tam, tolik a tolik mrtvých, ) píšou jen pro ně. Jen pro tuto diskuzní smečku. Novou generaci lidí válečné křepčení vůbec nezajímá, ale tyto staré kulometčíky - ti se od toho nedokážou odtrhnout. Od počítače je jednou odnesou nohama napřed jednoho po druhém, žádnou radost ze života nemůžou mít, tak to snad bude i jedno. O pár diskuzí denně méně. A až tahle prošvihnutá generace se zakrváceným mozkem odejde celá do věčných bitev, ta nová udělá tlustou čáru za vším tím běsněním a za tryznami a památníky, a začne žít, jak žít se má. Tihle to už nezvládnou. A v mediích zase budou povídky, fejetony, eseje, básně... jako kdysi.

   Smazat
  13. 17:39 Králi plkačů, k Ukrajině a dnešnímu tématu nic?

   Smazat
  14. 17:39 si tu píše denníček : )
   ....je to však spíše nočníček ?

   Smazat
 10. Zlitej potrate čokovopice a havleny opilce....vyndej držku z ussácky prdele a pak se stav za mnou na pitevně....udělám ti dobře,nakonec ti bude všechno PUTNA!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Americká hračka Havel by se chtěl opět lísat k Mezinárodním trestním tribunálem odsouzeným válečným zločincům /Bush ml. a Blair porotou v Malajsii a Obama nezávislým soudem zasedajícím v italských Benátkách/.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Strako, je to velice jednoduché. Pokud podporuješ to co dělali a dělají separatisté na východě Ukrajiny, potom jsi a vždycky jsi musel být podporovatelem Sudeťáků u nás. Situace je naprosto stejná.

   Smazat
  2. 8:04 je typický provokující demagog. Srovnávat Sudeťáky-nacisty s obyvateli Donbasu a Krymu je opravdu jen pro velmi silní žaludky.

   Smazat
  3. A jaké jsou ty rozdíly, Dvořáku? Mohl by jsi je vyjmenovat?

   Smazat
  4. Ty mi řekni rozdíl mezi tebou a debilem....žádnej,oba jste pochcaný kreténi lejnosrka Lahváče Veškrny!!!!!

   Smazat
  5. Tohle je pod moji úroveň, diskutovat s repetentem 8:04, který nezná dějiny Ukrajiny a není schopen nepřekračovat hranice ULR (hejtamanátu).

   Smazat
  6. Ty žádnou úroveň nemáš, ruský nácku. Říká ti aspoň něco jméno Girkin - Strelkov?

   Smazat
  7. Za ty zachráněný potrate 8:42 máš opravdovou úroveň, havloidní blbe. Táhni za bandorovcema na ukradinu a budeš mezi svými, nejlépe do zákopů ty hrdino od klávesnice. Posraný by jsi byl až za ušima, bolševický pohrobku, nicko.

   Smazat
  8. 8:04 - není stejná. Jak Venca Lucemburků napsal už v dekrétu kutnohorským, tato země je česká, a jen český lid tu má domovský právo. Jenže žádná "Ukrajina" NEEXISTUJE! To je opak Centriny! Tedy je Malá Rus a Velká Rus! T je obé Rusko! A Donbas ani neleží na Malé Rusi, to je území Vojska donského a jedna novoruská gubernie - Jekatěrinoslav (alias Dněpropetrovsk), tedy území vyrvané Kateřinou velikou osmanský Vysoký portě a jejich tatarským přískočům.
   Pojem "Ukrajina" vznikl z nepochopení pojmu "ukrajina" jakožto pohraniční "říšská marka" Ruské říše Poláky! Toto označení pak převzala rakouská tajná policie a vnutila ho Červenorusům alias Rusínům. Ti museli povinně svou haličskouu hatmatilku nazývat "ukrajinština". Jistí agent c. k. policie, lemberský (lvovský) profesůrek Hruševský pak pro tuto hatmatilku stvořil gramatiku! Stejně tak nikdo nemluví, krom Haiče, Na Malé Rusi se používá suržyk - maloruské nářečí ruštiny a v Novorusku se hovoří pouze a jen rusky! Tudíž je to přesně naopak! Otázka je - co tam ti jakcísi "ukrajinci" maj vůbec co pohledávat? Kdo tam ně stojí?

   Smazat
  9. Pro Dvořáka - židozednářská První republika byla loutkovým státem mezinárodní kabaly a právem byla Hitlerem zničena. Stejně jako Ukrajina bude - to je podobný svinstvo! Ale rozdíl je jinde! Ten je v tom, že český lid a český národ tu je Pánem! A vždy byl. A Němec jen hostem. To že se nám odcizil je naše chyba, to český hajzlikové podporovali papežence a Habsburky tím, že za sebe nechali na Bílý hoře krvácet německé luterány a že v 48 bránili Švédům osvobodit Prahu! U nás v Liberci to bylo jináč! Tu jsme milovali švédskou posádku a proto tu bydleli ještě rok po Vestfálenu! A Němci s Čechy tu žili v míru a klidu. Tehdy byl prostor pro to, aby jsme se stali druhým Švajcem - kantonální zemí obou jazyků! Pak už ne! Po rekatolizaci a následném josefinské germanizaci už musel Palacký odmítnout Frankfurt! Nicméně v roce 1918 Němci nepřijali žádnou ČSR! Povstali a byli násilím potlačeni a donuceni k loajalitě. A tu je srovnání s Ukrajinou v tom, že kyjevskou vládou vynucená loajalita ruských oblastí by neměla žádnou hodnotu. Navíc je Ukrajina pseudostát bez tradice a oprávnění - to je oproti českému království ten zásadní rozdíl! Ještě v roce 1914 byli mazepovci v Kyjevě trestně stíhaný separatisti a mělo to tak i zůstat!

   Smazat
  10. Nebýt Sovětů, tak by c.a k. rakousko-uherský banderovský projekt přirozeně zanikl. https://cs.wikipedia.org/wiki/Ukrajinizace

   Smazat
  11. Strelkov je monarchista, bílý voják Svaté Rusi a bojuje za Pravdu. Za to, aby se na území říše přestali rozchcapovat papeženský progermánský kolohnáni co si na příkaz c. k. rakouský tajný police začali říkat "ukrajinci" a aby zmizeli z území kde nemaj co pohledávat. Viz tato mapa - https://cs.wikipedia.org/wiki/Rusk%C3%A9_imp%C3%A9rium#/media/File:Evropayskye_gubernii_Rossii_1910.png

   Smazat
  12. 8:42 - do pyče tak podepsali papeženský mrzáci Andruševo nebo ne? Tak co se tam zas kurva serou?!?! Ať koukaj z Kyjeva padat, pokud nechtěj znova dostat přes dršku jako tehdy! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Andrusovsk%C3%A9_p%C5%99%C3%ADm%C4%9B%C5%99%C3%AD

   Smazat
  13. Pánové - Venca Dovřáků i ten bloud přechytralej z 8:04 - voba víte kulový! Azovský hnutí má něco do sebe, kdo to studoval ví. ALE! Tady srovnávat se Sudeťáky je fakt mimo z jíných příčin. Tou hlavní je, že Němci tu žili v nedělitelném Království a jejich snaha o odtržení byla tedy územně právním zločinem. Kdežto Rusové v Novorusku žijí právem osídlenců stejně jako Američané v USA. Prostě Káťa Veliká tu zem Turkoj vyrvala pro ně a ne pro žádný "Ukrajince". Srovnávat by se to dalo zdánlivě jen tehdy, pokud by byla naplněna Benešova vize obnovy Velkého Česka od Berlína po Budapešť! Pak kdyby Němci v Lužici a Maďaři na Žitným ostrově povstali a bránili se českému vosku, pak by bylo možno lze říci a prohlásit, že tento jejich boj proti Čechům je totéž co boj "Donbasanů" s ukrajinskou armádou. Neb vlastní "Ukrajina" či spíše říkejme Červená Rus či Halič leží přeci mimo území Ruské říše, tam co je hlavní sídlo Lemberk, čili Lvov! Takže to co se dnes nazývá Ukrajina je ve skutečnosti Velká Ukrajina, stvořená Němci v Brest-Litowsku (původně vznikly 2 "ukrajiny" - každá s jinými zájmy - Západoukrajinská lidová republika a Ukrajinská lidová republika a Donbas nebyl součástí ani jedné z nich! Byl samostatný! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Don%C4%9Bcko-krivoro%C5%BEsk%C3%A1_sov%C4%9Btsk%C3%A1_republika

   Smazat
  14. 8:42 - mi přijdeš jako blb! Krapet přemejšlej o těch věcech než cokoliv hodíš na slídu? Žádná "Ukrajina" není! Kdes ji sebral? Koukni se na mapu pouhých 99 let zpět a řekni mi, kde podle Tebe leží! Který gubernie do ní patří a který nikoliv a proč? A jestli je pro Tebe kriterie jazyk, tak Tě upozorňuju, že se jím nehovořilo nikde na území vyznačeném jako Ruská říše!! Byl jazyk cizinců - obyvatel Rakousko-Uherska!! A navíc ještě neměla tehdy ani sepsanou gramatiku, ale to je vedlejší věc - https://cs.wikipedia.org/wiki/Rusk%C3%A9_imp%C3%A9rium#/media/File:Evropayskye_gubernii_Rossii_1910.png

   Smazat
 12. Tak jak to uchopit? Separatismus Slovenska a rozpad ČSFR byl OK. A to se ani nikdo občanů státu neobtěžoval zeptat. Separatismus Kosova byl OK a hegemonem protlačován i proti vůli samotných Kosovanů. Separatismus radikálních separatistů v Sýrii je OK. Separatismus Tureckých Kurdů je třeba zadusit. Separatismus na Ukrajině je třeba rozbombardovat. A vrcholem je referendum na Krymu. Svobodné vyjádření v plebiscitu je pro západní demokracii absolutně nepřijatelné. Protože, kurva, ta základna SS na Krymu už byla tak nějak v plánu. Že kecám? A proč tedy po prezidentském referendu v ČR přišli hned politici opozice Miloše Zemana s návrhem na zrušení referenda pro příští volby? A když to neprosadíme po dobrém tak toho Zemana odstavíme po zlém. https://www.youtube.com/watch?v=rpurWeqnNp0

  OdpovědětSmazat
 13. Skvělý herecký kus

  Soros začal spekulovat, hází sebou vztekle.
  Vede svoje neziskovky spolu s čerty v pekle.
  Po světě se roztahuje, počíná si hrubě.
  Zakládá je všude možně v Iráku, či Kubě.
  Tak se na nás přiživuje, vytváří své vize.
  Když ve státech vyvolává revoluce, krize.
  I s tou naší republikou, plán se v hlavě zrodil.
  Proto se mu přikulovač, tehdy tolik hodil.

  OdpovědětSmazat
 14. Ne a ne si dát říct. Zase tu argumentujete s Pepou IBM Oracle iPhone Vyskočem - 8:42, který je placeným trollem. Ten ubožák si pořád nedá pokoj a vy mu pořád skáčete na špek, čímž on dosáhne přesně toho, za co je placený. Diskuze s prokázaným hňupem nevede k ničemu. A ještě si necháte tím lůzrem nadávat do rudohnědých idiotů. IGNOROVAT!

  OdpovědětSmazat
 15. 8:04 - není stejná. Jak Venca Lucemburků napsal už v dekrétu kutnohorským, tato země je česká, a jen český lid tu má domovský právo. Jenže žádná "Ukrajina" NEEXISTUJE! To je opak Centriny! Tedy je Malá Rus a Velká Rus! T je obé Rusko! A Donbas ani neleží na Malé Rusi, to je území Vojska donského a jedna novoruská gubernie - Jekatěrinoslav (alias Dněpropetrovsk), tedy území vyrvané Kateřinou velikou osmanský Vysoký portě a jejich tatarským přískočům.
  Pojem "Ukrajina" vznikl z nepochopení pojmu "ukrajina" jakožto pohraniční "říšská marka" Ruské říše Poláky! Toto označení pak převzala rakouská tajná policie a vnutila ho Červenorusům alias Rusínům. Ti museli povinně svou haličskouu hatmatilku nazývat "ukrajinština". Jistí agent c. k. policie, lemberský (lvovský) profesůrek Hruševský pak pro tuto hatmatilku stvořil gramatiku! Stejně tak nikdo nemluví, krom Haiče, Na Malé Rusi se používá suržyk - maloruské nářečí ruštiny a v Novorusku se hovoří pouze a jen rusky!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusíni nežijí na Červené, ale Podkarpatské Rusi, vole. To už bys ve svém věku mohl vědět, když se jedná o bývalou součást Československa. Nechtěl jsem tě shazovat, tak jsem neodpovídal, ale vydupal reakci, máš cos chtěl.

   Smazat
 16. Je jasne ze nynejsi nacisticka banderovska Ukrajina je vred evropy a hnizdo nenavisti, valky a hruzy - je to proste stav ktery uSSackym dobytkum vyhovuje.
  At uz je jak chce, tak za nejvetsi blbce jsou zase tradicne Polaci - Volynskej masakr vyhlasi za genocidu a jeste si do Varsavy pozvou to nacisticko+banderovsko+uSSacke Porosenkovske prase - a to prase jen co bude v Kyjeve tak zacne na bulvaru stepana bandery (!!!!) vyrvavat Slava Ukrajine.

  OdpovědětSmazat
 17. Kapitalismus je zločinný systém. Z tohoto pohledu se neděje, ani na Ukrajině, nic co by nepatřilo do jeho kompetencí.

  OdpovědětSmazat
 18. Kapitalismus je zločinný systém. Z tohoto pohledu se neděje, ani na Ukrajině, nic co by nepatřilo do jeho kompetencí.

  OdpovědětSmazat
 19. Důležité!!!!
  Směrem na Kyjev se valí stotisícový zástup poutníků a přidávají se další a další desetitisíce každý den různých koutů země. Za mír na Donbasu a proti kyjevské chuntě. Ultrapravičáci hrozí jejich postřílením. Dorazit do Kyjeva mají na církevní svátek 27. července. Vláda v Kyjevě bude muset stáhnout vojáky z Donbasu. Samozřejmě obviněn bude Putin, i když se k tomuto křížovému tažení hlásí ortodoxní církev. Sledujte v přímém přenosu zde http://quer-denken.tv/ukrainer-stehen-auf-zigtausende-auf-einem-friedensmarsch-nach-kiew/

  OdpovědětSmazat
 20. - Ježíš Kristus — Ukrajinec, Ježíš Kristus byl ve skutečnosti Ukrajinec, protože se narodil na teritoriu Staré Ukrajiny[Valerij Běbik]

  - Ameriku objevil Ukrajinec

  - SSSR vpadl do Německa

  - Ukrajinci jsou Skýtové a jejich jazyk je starší než latina

  - Oděsanka Mona Lisa, Strocci mají ukrajinské kořeny. Jejich babička z matčiny strany se narodila v Kyjevě a dědeček v Oděse

  - Budha pochází z Ukrajiny, objev Běbika

  - Zuckerberg je krajan Mony Lisy, jehož rodina pochází, podle slov bývalého premiéra, z Oděsy

  Nad tím vším stojí Pravý BANDEROVEC, který potají krade ruský plyn.

  OdpovědětSmazat
 21. Obyvatelé ukrajinské metropole dnes v internetovém hlasování rozhodli o pojmenování městské třídy po Václavu Havlovi. Hlasování skončilo v 10 hodin a pro přejmenování ulice po českém prezidentovi hlasovalo 3529 lidí. Proti bylo 2011 hlasujících. Konečné rozhodnutí je ale poslancích městské rady.
  --------------------------------
  To se komunisti zase poserou vztekem. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč????Banderovskej ksindl vyzdvihuje stejnýho ksindla a navíc notorického alkoholika....jak příhodné!!!!!

   Smazat
  2. 16:22- ještě by to chtělo la(h)vičky V. Havla a sousoší, se S.Vondrou v pozadí. Nebo v popředí?

   Smazat
  3. Nenavist az za hrob, zejo komunisticka svoloci? :)

   Smazat
  4. Vždyť toho tvýcho věčnýho notora a nemakačenka nesnášela jeho vlastní matka!!!!!Ale to ti Poserplína a Šapito na školení v lejnolahvárenský knajpě zatajili genitální bezmozku!!!!

   Smazat
  5. Diskuze k článkům na NR - odporný hnus! Zasrala a zahrnula je hnusem diskuzní smečka z novinek - a je to na NR už stejně tak v prdeli jako diskuze na novinkách. Potřebovali byste bičem přes záda, abyste psali jen věcně, pokud máte něco k článkům. To vaše hnusné hádání a vzájemné napadání se, si strčte do zadku. Blafete tyhle sračky ke všemu - já být redakce, za trest bych vám nenapsal ani jeden článek alespoň týden, abyste se vzpamatovali, fanatici trapní. Staříci krvežízniví! Zase - samej poklopec tady a rve se to a hádá se to jak prasata! Proto taky dnes žádná žena žijící single by k sobě chlapa v důchodu nechtěla ani za nic. Mít něco takového doma? Neustále nasáklého krví, a pořád by dřepěl a psal ty ptákoviny. Ještě jednou FUJ!

   Smazat
  6. 17:15 Jdi si vyzkoušet, jak se ti hodí mražená kuřata mezi nohy a neotravuj pořád s něčím, co je dávno pryč.

   Smazat
  7. Ty imbecile havloidní xenofilní rasozrádnej termofile, tebe by spíš mělo zajímat a srát, proč je těch 2011 proti?!? Vždyť ho nemůžou znát! :)))

   Smazat
  8. 17:30 Jako z Žít Brno? Klanět se sudeťákům, vítat naše umírněné islamisty a potom se dojít nechat zmrskat přes hřbet nějakou zafilckovanou ujeticí?
   No fuj. Opravdu Fuj.

   Smazat
  9. oprava: Ty imbecilní ... atd. ad. dál už je to správně.:)

   Smazat
  10. Ježíš - dáte už konečně pokoj? Nemáte žádný nový článek, tak nedokážete přestat psát ty nadávky a sračky? Potřebovali byste injekci - schizofrenici. Jste duševní mrzáci, nic jiného. Skřeti! Fuj! Ještě že můj děda teď hraje někde s kámošema mariáš - ti žijou normálně - ale toto! FUJ !

   Smazat
  11. 17:30 - jde o to, že tady jsou hrozný primitivové na obou stranách. Pár havlidních zdredovaných a pocvočkovaných buzeranů a smažek - voličů Kačeny jaujau a Poserplíny tu nasrává starý komouše a kamarády Falmera, no. Napíšeš jim odobornou studii napadající srovnání Sudeťáků s Donbasany a NIC! Žádná reakce - páč tyhle xindlové s IQ houpacího koně by na to nemohli nijak argumentovat, oni nejsou sto to ni dočíst, netušej o čem je řeč. Ale nějakej přiblblik tu slinte sračku o nějakým internetovým hlasování je z toho halo! Já bejt havlidní kriplik, tak to sem vůbec nefrkám, píč je vostuda, že toho lejnolahvárnickýho židozednáře i tam prokoukli 2 z 5 hlasujích! A ten blb to sem klidně dá! V Kyjevě žije 3,5 milionů lidí, z toho 5,5 tisíce se zúčastní nějaký posraný ankety na internetu a dvou tisícům lidí stojí za to to len Havlovo zamítnout, to je věc! Vím asi kdo ti hoši jsou. Jde o Pravoseky, Azovýky. Oni nemaj tyhle sionský poskoky v oblibě:) Těch 3,5 tisíce jsou majdančici - nulandovci. Eurohujers. Ale a to co jich na Majdan dotlačili je to akt směšná hrstka, asi ani je moc žádnej Havel netankuje.

   Smazat
  12. Vem si plyšáka, udělej do něj díru a tu díru zkus přetřít barvou.
   Až se ti to povede, tak se ozvi.

   Smazat
  13. Starej se o svoje ty vychovatelko!!!!

   Smazat
  14. Jo zpráva k nasrání by byla např. že 103. 500 lidí chce pojmenovat po lejnolahvárníkovi třídu v Kyjevě a jen 2011 bylo proti. To by bylo děloo, to jo! Ale když je proti 2011 lidí z 5,5 tisíc, to je trapas jak prase:))))))))

   Smazat
  15. 17:47 Tak to vypadá docela dobře. Eurohujeři se pomlátí s banderovčíky a na Ukrajině bude zase hezky. Protože podle počtu by zůstalo normálních lidí cca 3,4 mil, samozřejmě po odečtu těch, kteří by se pobili.

   Smazat
  16. No jo, to má Venca Lahváč Veškrna pěkný renomé! Jo kdyby to buzny havlidní dokázali v tom Brně, kde to lidi zamítli v referendu drtivě a to šlo jen o malou ulici, pak klobouk dolů! Ale na Kyjev, kde to má bejt samá piča probruselská a proamerická, když i tam se najde přes dva tisíce lidí co daj tomu hajzloj zrzavýmu ban, tak to je teda gól!:)))) Dík za info!

   Smazat
  17. OPRAVDU K POSRÁNÍ BY BYLA DEMOKRACIE NA UKRAJINĚ S BANDEROU V ČELE A TUPÝM MAJDANČIKEM V ZADU

   Smazat
  18. Lejbu Kohne musí děsně srát, že jeho buzikamoš má lavičky a on hovno.
   Proto musí prudit a připravovat útok na Rusa, aby alespoň v něčem vynikl.
   I když ani tady mu asi pšenka nepokvete, protože na humanitární povahu bomb prostě nemá.

   Smazat
  19. 17:30- stačilo by nepropustit vulgarity a urážky. Musí přece existovat automat detekující zadaná slova, jejich tvary, patvary a takový "koment" odsunout k dořešení "adminovi,za počitadlem aby nedošlo ke snížení "zisku". V momentě se uvolní 50% kapacity. I klasičtí Trollové, roztleskávači, by museli volit kulturnější formu.

   Smazat
  20. Nebyt humanismu pana Havla, lide by vas v roce 89 za vase zlociny povesili.
   Anebo byste alespon prisli o sve nezaslouzene duchody, zlocinecka bando.
   Tak na kolena a pekne se panu Havlovi omluvit, komunisticko-nacisticti vlastizradci.

   Smazat
  21. Hele je ty vytrvalce! Nedají pokoj a nedají. Někdo by tomu měl nalít šaratici, aby se to posralo a dalo to pokoj. Tihle už se vymykají normálu - jsou úplně posedlí! Vy nebudete ani žrát? Už je pomalu čas k večeři, a potom by vám měli vyměnit pleny a zavřít vás do klecovýho lůžka. Proč píšete neustále ty kidy o Ukrajině? Koho to zajímá? A ke všemu ty sprostý sračky a nadávky - jděte do prdele! Jděte zpátky na novinky - radím vám dobře. Tady to poserete, redakce ztratí trpělivost, protože jak je vidět, na starý sprostý zmetky neplatí nic, a budete mít po diskuzích. Budete muset psát ty svoje sprostý blbosti k lidským tragediím ( pád z okna, srážka s vodním skutrem, srážka vlaků, autohavárie, smrtelný pád z kola,) nebo k článkům o trestech za vraždy a další zhovadilosti, sem tam něco omletého z politiky, bydlení celebrit nebo sex - a to, jak je vidět, vás moc nebaví. Holt - krev, války, to je pro starý senilní impotentní krvežíznivce to pravý. Zmršíte každou dobře míněnou diskuzní aktivitu - jděte do prdele!

   Smazat
  22. Jak mohl nechat pan Havel věšet komanče, když věděl, že ho Stb podržela do funkce?
   Kdyby chtěli, tak nebyl. A to platí podnes.
   Omlouvat se není komu, není za co.

   Smazat
  23. Jo a díky humanizmu kulisáka a opilce Havla anonyme 18.13 - kterého američtí šejdíři potřebovali v naší nové kolonii za prezidenta, už 26 let nejsou věšeni a stříleni sprostí vrazi, masoví vrazi, zloději, lupiči, lotři, defraudanti státního majetku, vrazi bílých koní, metanoloví vrazi a další hnusná zločinná svoloč. Na to jste nějak zapomněl, asi se vám to vytratilo z vašich bohatých vzpomínek. Naopak - jejich oběti je ve věznicích musejí vydatně a hodnotně živit. Toto není možné v žádné jiné normální zemi,v normální společnosti.Ale český hampejz není normální - o tom žádná. To už připouští každej - i mediální kurvy a lháři, politici i zbohatlíci. Někteří si dokonce dělají i z politiky srandu - třeba ten šoumen z radnice, kterej se nechal nahatej veřejně zbičovat - to je úžasnej vzor pro naši mladou generaci. Zem pro blby a pitomce - a pro srandu králíkům, Okrádaní lidi se vztekají, je jim to hovno platný, horních deset tisíc včetně vlády, policie a justice jsou mafie - a už se tím netají. Bezvadný! Zemský ráj to na pohled ty čvachtale. Havlovi se můžeš klanět sám, nikdo ti v tom nebrání.Doma si pověs na zeď jeho obraz a modli se k němu - nebo se pověs sám - co tak strašnýho by to znamenalo? Budeš mít po trápení.

   Smazat
  24. Pro 18:13
   Ty lejnolahvárenskej degeneráte,ten věcně zlitej zrzavec byl právě hlasama komunistů zvolenej,jenže to jen nad tvý chápání prvoku bez mozku!!!!!

   Smazat
  25. 18:13 - Havlů vožralej zrzavej buzerant přišel s prosikem a klaněl se panu Adamcoj jak loutka! Se mrkni hovade debilní na ty dokumenty z tý doby! A víš proč byl ten zrzoun vožralej natolikk úslužnej? Měl bobky, buzik. Páč ten Adamec moh kejvnout prstem a nechat ho odstřelit jak vzteklýho psa a nikdo by po něm neštěk, páč měl stokrát větší preference v přímý volbě, hovade! Ale byli za ním z KGB a zakázali mu to! Pokud by zrádce Gorby dostal olůvkem mezi vočiska, tak nad Letnou by přelít jeden ruskej tryskáč a bylo po celým Plyši ein cvaj, ty blbe!

   Smazat
 22. I vy jedni sprosťáci, pakáž zatrolená.
  Zdá se, že je u vás v práci řádná dovolená.
  Plno času máte zrovna a v hlavách vám hučí.
  Celé stádo parohaté na mne z textů bučí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane bože,ty seš pinda jánoš!!!!

   Smazat
  2. Copak tady povídáš, že jsem pinda jánoš!!!!
   Nejsem vůbec pro tebe strýček, nebo kámoš.
   Rozmysli si pořádně, než napíšeš větu.
   Uvidíš, že zlepšíš se, budeš vole k světu.

   Smazat
  3. To se mi ulevilo!!!!Mít něco takovýho v rodině.....to je něco jako Noční můra z Elm street :-D

   Smazat
  4. Tak a všichni chovanci -zase zpátky na novinky! Huš - huš! Tady to pro vás není. Stupidní a omezená havěť by na NR neměla lézt a degradovat diskuze na senkrůvnu, jako je diskuzní fórum novinek. Tak šup šup -ať jste pryč! Ať sem zase můžou normální a slušní diskutující - to vy nejste ani zdaleka.

   Smazat
  5. A ty seš normální retarde???Leda ve snu a ve tvý vygumovaný lebze!!!!!

   Smazat
  6. 19:16 Když se mi někde nelíbí, tak tam nelezu pane Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej Babiš.

   Smazat
 23. nechápu jak se mohl stát ten komediant ministrem i se svou praštěnou a uchylnou Žilkovou do úřadu MČ P. 6 i s tím mladým grázlem zeleným Stropnickým a celá "slavná" rodinka v neposlední řadě s e šlapkou "modelkou", s držkou jak kačer donald ti by si akorát notovali s opilcem a šaškem Veškrnou
  nechápu ty jejich lavička trapný a letiště, vždyť je to ostuda po tom neřádovi pojmenovat Ruzyňské letiště !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  od té doby jde to vše s Českem s kopce !!!!!!!
  ať si říka česká televize co chce denně se to vidí okolo co se to děje za zvrácenosti a obludnosti

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To máš pravdu. Skutečně zajímavá věc. Myslím, že patrně nápad přišel do hlavy prezidenta Agrofertu po jeho návštěvě USA. Patrně dostal instrukce, okoukli ho, protože se vědělo, že se pocpe výš a mohl by být dokonce ...
   Tak mu asi poradili nějakého herce, jak to je v Americe v oblibě.
   No a když u Žilkových poznali, že to jde, tak se začala zapojovat celá rodina Kriminálky Anděl.

   Smazat
  2. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej Babiš.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.