Reklama

středa 13. července 2016

Ukrajinští vojáci se dostali do dalšího kotle u Logvinova


13. 7. 2016      zdroj
Dalším neúspěchem skončil pokus ukrajinských vojáků o prolomení obrany. Tentokrát byli obklíčeni u obce Lozovo, kam je zahnala vojska domobrany DLR a LLR.


Nová etapa konfrontace ukrajinských karatelů a vojsk domobrany u obce Lozovo není zatím ukončena, ale vojáci Ozbrojených sil Ukrajiny byli obklíčeni u Logvinova. Boje mezi silami milice a bojovníky ukrajinských ozbrojených sil jsou těžké. Ukrajinští vojáci byli uzavřeni vojsky DLR a LLR do pevného kruhu, z něhož se snaží dostat. Další změny situace ukáže čas.

 Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová


Vývoj na východní Ukrajině podle západních Ukrajinců
Углегорск

Использование этого материала сайта газеты «Аргументы недели» в Интернет-пространстве допускается только при обязательном размещении гиперссылки на источник публикации:
http://argumenti.ru/world/2015/01/387432
 

80 komentářů :

 1. SMRT bude mít hody! Uurrrrááá!

  OdpovědětSmazat
 2. Když zajmou vojáky Ozbrojených sil Ukrajiny ,tak je můžou zase obratem vyměnit za ruský vojáky.Rebela bych neměnil,ten nemá status válečnýho zajatce,v tom případě bych také napsal,že SMRT bude mít hody! Uurrrrááá!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 19:16 nebyls první , ale v debilitě určitě vedeš! Smrt ve válce je vždycky hrozná, ale pro Tebe je škoda slov , hlupče! V.J.Horák

   Smazat
  2. Horáku (19:16) ty trotle,piš na toho(18:56) ten začal tím (SMRT bude mít hody! Uurrrrááá!),jenže ten ti nevadí kretene,protože on to má myšleno jinak,jseš podvraťák

   Smazat
  3. Smrt bude jednostranná, chípat budou jen mazepácký separáti! Je čas aby je armáda Jeho Blahorodí Igora Iványče za součinnosti Vojska donského atamana Babaje vypráskala ze všech siomasoncema a pogermánštělcema dočasně okupovaných území Ruské říše! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Rusk%C3%A9_imp%C3%A9rium#/media/File:Evropayskye_gubernii_Rossii_1910.png

   Smazat
  4. Když na tu mapu pořádně mrkneš, zjistíš odkad všade bude nutné tu svoloč vypráskat! Je to Finsko, Livonsko, Kuronsko, Bessarabie, Varšavský vévodství, Kutasko a Tifliská gubernii, Karsko, Zakaspicko, Bucharu a Chiva a další území odervaná siomaosnkýma bestiema od říše! po pádu siomasonů budou rejdy Disraeliho a Bismarcka zvané "rezultáty Berlínský konference" zrušeny a pak se celá Dobrudža vrátí Velkému Buharsku, Kosovo Království Srbskému a to se stejně jako my konečně připojí k říši, a bude přijata Slovanská ústava - http://www.moderni-dejiny.cz/clanek/kramarova-ustava-slovanske-rise/

   Smazat
  5. oprava: siomasonskýma (to jsou židozednáři, víme?).

   Smazat
  6. Tak co siomasonský sráči z rozmrdanejma lejnlíhněma od havlofilních buzen, proč vaše zlodějský čpáry nechávaj najednou klávesnice v klidu? Páč hovno znáte z dějin a nemůžete se bez dalších instrukcí od šapiťáckých emisarů pouštět do žádných dalších akcí, což?:)))))))))))))))))

   Smazat
  7. Umíš taky něco jinýho - ty hnusný prase 20.45 - než sprostě nadávat? Jsi opravdu úchylnej, protože něco tak sprostýho psát veřejně - to dělají jen úchylové. Jsi obyčejnej čůrák. Hnusnej, smradlavej.

   Smazat
  8. 19:16 Neboj sa nic aj na teba pride ty Kurva!!!!! Spinava

   Smazat
  9. 6:49 Četls ho dobře resp.umíš chápat? Nebo jsi byl zachlazen v těhotenství?? Nebo jsi taky fašoun nebo jenom Kurva?

   Smazat
  10. Kde by Ukrajina nacistická vzala ruské vojáky ty troubo. To by si je musela jedině přičarovat, v čemž by jí ochotně pomohla např. ČT nebo TV Nova. Je s podivem, že ještě dnes, aniž by existoval sebemenší důkaz, existují prosťáčci, kteří si pod vlivem propagandy myslí, že na Ukrajině bojuje ruská armáda.

   Smazat
 3. Kdo neumí ocenit statečnost protivníka, nezaslouží vítězství.

  OdpovědětSmazat
 4. Slet krvelačných blbů domácích - zas žvatlat k tomuto článku - ke startu - připravit - pozor -teď! Zas tady máte násilí, válku, zbraně, a zas můžete psát svoje srágory. Nepotřebujete ani koukat na TV. Ti jsou ale hodní, ti přispěvovatelé psaní do NR - že vám píší každý den zprávy z bojišť a bojů, přesuny tanků, co který válečný blb kde prohlásil - všechno je děsně zajímavý a pro nás nesmírně potřebný.Přesně to musíme vědět, a pokud možno každý den. Jdu teď povečeřet, a už se těším na diskuze, které k tomuto článku přibudou. Novinkáři jsou nezmaři - doufám, že než se najím, příspěvků bude alespoň osmdesát. To si počtu. Hned po večeři si vezmu prášek, abych nezvracel, a abych snesl všechny příspěvky bez újmy na zdraví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty seš i tdy ty chcíplotino buzerantská? Neměl bys už dávno čuchat ňákej ten insekticid nebo k trávě odspoda, ty jedno hovado pacifismem a buzerantismem zdegenerovaný psí lejno, co?

   Smazat
  2. Ty jsi ale ubohý a k tomu blbý prase! To jsi tak nasranej, že mám pravdu? Mám pravdu a ty to viš. Ale protože jsi dobytek z novinek, umíš psát jenom sprostý a hnusný nadávky a urážky.Myslíš si, že diskuze s podobnými hovady jako jsi ty, má nějakou úroveň? A koho cpeš pod drn ty starej impotentní hajzle? Já jsem napsal příspěvek slušně - hnusnej, impotentní, duševní mrzák mi za to nadává. Pro diskutéry novinek typické. Jdi do prdele ty hnuse!

   Smazat
  3. 22:53 - no já jsem na Novinkách byl, no. Ale to už je pěkně dávno ty pračůraku zasranej až za ušima:) Možná si vzpomeneš. Já ívával nick pietrosso.pietrosso a často jsem vedl dlouhé souboje s nickem BohemCech, alias BlbČehýýýýýýýnek, jak jsem na něj volal a ještě dodával iáiáiá! - pamatuješ? Má hláška "Modroesesáci a langrostapáci, ten rezavý drát na kterým budou vaše hnusné mršiny po převratu viset už byl v ocelárnách vytažen a začal rezivět!" :))) Vzpomínáš? Tak 8 let zpět, ještě za Tupohlava, kdy na Novinkách nebyla cenzura a klikalo se. Já dokázal za noc doklikat do TOP5 všechny svý hlášky a tak langrostapáky vytočit do běla. Oni pak naklikali na svý názory mraky hlasů a překlikali mě a šli spát. Ale já ty mrzáky přechcaůl a jeden - ten nejbrutálnější názor jsem vyklikal i přes rozdíl 600 hlasů na první místo! Ty kurvy mě proklínaly! A těch mejlů a výhrůžek samotným Langrem co jsem pak našel ve schránce!:)))))))))))))) Ach to bejvávaly časy, pračůráčku jeden ...

   Smazat
  4. To jsi blbe tedy klikací hrdina, to máš být na co hrdý hňupe.

   Smazat
  5. 9:52 - no a ty kreténe, ty mysíš že BlbČehýn neklikal?!? A jak! Hele - do rána jsme sváděli boj! Já na prorusáckej příspěvek s takovým klipem z Velký vlastenecký a popisem, jak je budem s pod našima automatama hnát a nakpávat a oni s prackam nad makovicema blekotat jen: "Nycht šísn, Tupolfýrer kapúúút!", a von zas na emerikánskej proradaristickej cynt. On to vzdal ráno v půl šestý a měl 6500 a něco a já 7100! Už v noci se to začlo lámat - páč zprvu to bylo fify fity - já klik - on klik, ale pak pomaličku polehučku začínal zaostávat. A to raaní finále - no úžasný! Hajzl jeden langrostapáckej - tak jsem ho dostal! Víš, musels mít Mozzilu. S IE to nešlo. Já pamatuju jak tupoljúgendi zuřili a obyčejňasové se ptávali - "Jak to ten Pietrosso dělá? Musí bej úžasnej hacker!":))) A já se těm ťulpasům tvýho typu doma chechtal:)))

   Smazat
  6. To ti tenkrát sežrala máma.
   VELKÁ MEDVĚ:D !!!
   MM

   Smazat
 5. On ten informační Zdroj je Ruský web,takže si tuhle špínu vy hovada strčte do piči

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No tam táhni ty a bude to plichta a hlavně tady klid :o)))

   Smazat
  2. 19:27 Snad nejste až tak naivní, že byste tuto zprávu čekal na Ukrajinských sdělovadlech nebo dokonce na ČT? A víte, informaci o tom, kam vy něco špinavého strkáte, není slušné zveřejňovat.

   Smazat
  3. Trotle 19:27 ta mapa je ale z ukradinkého štábu, tak to běž nabonzovat Štětináčovi nebo buzně z evropských hodnot.

   Smazat
 6. Zbabělec neodolá, slije se s rtutí svých.

  OdpovědětSmazat
 7. Obec Lozovo lezi na Ukrajine. Agresorem jsou jako vzdy Putlerovi fasiste.
  (Za potlesku ceske rudohnede svoloce).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zas meleš hovna ty nesvéprávnej lejnolahvárenskej potrate opičí kurvy?Zavři hubu a nemel hovadiny!!!!!

   Smazat
  2. Dvojité KO.

   Smazat
  3. Proč nadávat provokatérovi, který pracuje pro nácky. Lozovo leží v Donbasu a ten byl, je a bude ruský!!!

   Smazat
  4. 20:18 - a CO nebylo ruský? Všechno! To naši to okupovali - chvíli! Bolek Druhej a pak jeho "Chrabrej" bratránek - jmenovec. Ale patřilo to Rusákům odjakživa! Ten zasran zkurvenej vobřezanej z 19:32 asi neumí vygooglovat mapu nebo co! -https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/db/Principalities_of_Kievan_Rus%27_%281054-1132%29.jpg

   Smazat
  5. Jak tam jsou ty místa u Baltu volný, tak to tehdy ještě žili původní pohanské baltské kmeny, které pak německý křižáci vybyli a na jejich místě vznikly jiné národy - Kuronci, Livonci a Estonci. Ti ale patřej od 18. století právem říši! Velká Káťa za všechno to území zlatem zaplatila švédskýmu králi, tudíž se tam sionisti nemaj co rozchcapovat!

   Smazat
 8. Pro 19:23 - tak to nečti.....
  Pusť si ČT1... a poser se z té pravdy.Hlavně mi nepovídej že převrat na Ukrajině nebyl puč....
  Mia

  OdpovědětSmazat
 9. Smrt Benderovcům a jejich přisluhovačům
  Václav

  OdpovědětSmazat
 10. Nad bláboly bandy zdejších rudohnědých idiotů se nemá cenu vůbec pozastavovat. Jsou to ti samí drzí idioti kteří tvrdí, že nám sem rusáci v roce 1968 vtrhli a okupovali nás proto, aby zabránili vpádu NATO.
  Denně se tihle blbečci modlí a sní o tom jak nám sem opět vtrhne Rus s polobohem Putinem v čele a nějakým způsobem je spasí před tou odpornou demokracií, svobodou, právním státem, bohatstvím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudohnědej idiot seš akorát ty.syfilitický hovado!!!!!!Rypák máš rudej z chlastu jako papinek Lahváč a držku hnědou od hoven z těch ussackejch prdelí,kam jí pořád strkáš!!!!Jsi jen ubohej mamrd bez znalosti čehokoliv!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 21:19

   Hele ty nechutný nácku, táhni s tvými protižidovskými žvásty do prdele.

   Smazat
  4. A kdy to sem má jako dorazit, ta vaše "deookradická", "právnická" a "svobodná" společnost, vobřezanej kripliku? Myslím že o ní nemáme valnej zájem, páč nás řed ní varoval již před 150 lety náš národní bard Jan Neruda slovy: "U nás se míchají mocí také do politiky, pracují pro "svobodu" a skutečně se jim také podařilo, že "svoboda průmyslová", "obchodu", "svoboda tisku" stala se monopolem jich a těch kterým pomáhají ... Židé mají velkou účast na válkách a revolucích, oni chtěli se nazývati velmocí všech velmocí, osvojující si panství nad lidstvem. Jdou nyní do závratného vrchu nad lidstvem. Žid se stal historickým rozvojem mužem lehkého výdělku. Rolníkem není kvůli svému talmudu; kdekoliv směl zakoupit se, zařídil hned "obchod v pozemcích". Řemeslníkem není, nemáť z práce samé radost. Je jen obchodníkem, často velmi lehkomyslným výdělkářem. On měl a má všechny vlastnosti, aby z politiky měl výdělek. Výdělek ten je za posledních dvacet let úžasný. Zdá se skoro že máme již zcela zvláštní mezinárodní právo - židovské, v němž jsou zaznamenány svobody Židů a služební povinnosti křesťanů ..."

   Smazat
  5. 22:22- neber si do svý lhavý tlamy ideje národa a rasy, špinavej jarmuláku, nebo ti dám po tý mordě lhavý takovu ránu pendrekem, že se ti pejzy vomotaj okolo tvýho hnusnýho dlouhýho frňáku! A pak ti přetáhnu nosní dírky přes makovici a zavěsím tě někde do průvanu, a ještě ti zlámu tvý zlodějský chmatavý čpáry, xindle podlidskej vobřezanej dole i nahoře!

   Smazat
 11. SLAVA DEMOKRATICKE DISKUZI ! Panove v Cesku, gratuluji vam vsem ! Dohanite Ameriku ! Stoupenci Hillary a stoupenci Trumpa, si tak vzajemne nadavaji jako vy. Policajti musi stat mezi nimi, protoze by se vzajemne fackovali.

  Nejlepsi nadavka je OPICI POTRAT ! Ta stala za prelozeni do anglictiny. Americane ji privitali s nadsenim !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky za informaci, tady se o skutečných projevech v ulicích nic nedozvíme, takže už byla zřízena ambasáda USA také ve spojených státech, to se dalo čekat, dlouho se tady o tom spekulovalo.

   Smazat
  2. Vám "světa znalý" není na blití, když čtete ty hnusárny na diskuzích NR? Už jste si udělal jasnou představu, co je tady v ČR za občanskej materiál, a už chápete, proč s námi politici zacházejí tak, jak s námi zacházejí? Je to kvůli těmto sprostým, prasečím hovadům, která předvádějí svoji sprostotu a omezenost veřejně - jako když úchyl na veřejnosti vytahuje čůráka, a kolemjdoucí jsou zděšeni. Když toto začne číst normální, slušný člověk, musí být taky zděšen tím, co je tady v ČR za duševní mrzáky - ponechané na svobodě. To není určitě nikde na světě. Ani ty černé huby, na které se tady nadává, nejsou sprostá břečka jako čeští důchodci. Krvelačná, zkažená, nadosmrti poznamenaná lidská břečka.

   Smazat
 12. Anonym 20:58 je prokazatelný TROLL - je to příliš šablonovité a již otřepané, najdete u více článků. Tip pro TROLLa vymyslete něco nového ať je to zábavné. Odhaduji, že je placený, protože koho by bavilo dávat ke článkům stále to samé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, to máte pravdu, jen se tady snaží přesně podle zadání rozvrátit diskuzi. Je ale tak blbej, že se na víc jak "rudohnědý idioty" a "Putlera" nezmůže. Je to dobrá zpráva, už se jim daří zaměstnávat jen nevzdělané hlupáky. Kdo má jen trochu rozumu od nich dává ruce pryč - začaly v těch jejich tlupách převládat krysí pudy.

   Smazat
  2. Na vás, vy dva "vzdělaní" blbečci výše, obdivovatele všemožných totalit, diktatur, diktátorů, autoritářů, pro něž jsou výrazy jako "demokracie", "svoboda" apod. sprostá slova, s velkým přehledem stačím.

   Kdy už konečně zvednete ty vaše propocené tlusté zadnice z proprděných židlí a odtáhnete do toho vašeho vysněného ráje kam vás srdce táhne za vaším obdivovaným přemoudrým vůdcem? Proč se vy pitomečci dobrovolně trápíte tady v tomto údajném pekle?

   A dřív, než vy rudohnědí úchylové napíšete proč netáhnu já, tak vám musím napsat, že stejně jako drtivá většina našich občanů k tomu nemám nejmenší důvod. Mě se v naší krásné, svobodné, demokratické a bohaté zemi líbí a dobře žije. A vážím si toho.

   Smazat
  3. Jenže ta vaše Amerika - 22.32 - je taky samej diktátor, uzurpátor, totalita jak prase, a svobodného a demokratického tam není nic.- Možná tak někde na ostrově - taky si na ostrovech i naše celebrity a politici kupují nemovitosti -aby jednou měli z této naší prašivé stoky kam utéci. A neříkejte, že se vám v téhle prašivé stoce líbí. Například když si přečtete diskuze, které píšou tady ti hnusní důchodci -plné prasečin, nadávek a ubožáren. Najděte si server Novinky.cz a podívejte se tam - dnes tam už nic raději nepíšou, protože právě tam se scházela na diskuzích tahle odporná stoka, než to přelezlo na NR. Právě kvůli těmto sprostým starým grázlům musely Novinky přikročit k přísným opatřením a jak vidíte, prd platné - sprostá smečka nalezla sem, a kurví diskuze tady. Kdybyste jim nenadával sprostě "rudohnědejch" protože to opravdu nejsou, kdybyste nenadával ruskému prezidentovi, byly by vaše příspěvky docela pochopitelné. Uvědomte si, že ruský prezident nemůže za odpornou, českou sprostou sebranku, a tím více je pochopitelné, proč je i naše mladší generace taková, jaká je. Umíte si představit, jak asi vychovala své děti tahle omezená, laciná, sprostá prasata? Tady - právě tady - na diskuzích - prezentují vizitku svých osobností. Je to jeden kokot sprostější než druhej.

   Smazat
  4. 23:13- paušalizací a častým "tapetováním" sympatie nezískáte, naopak, stanete se "kontraproduktivním i kdybyste měl 100% pravdy, jako že ty procenta nemáte. Důležité jsou úvodní články. Diskuze po nimi vyjadřuje jen všeobecnou frustraci lidí, včetně té Vaší i mojí.

   Smazat
  5. PS. náš Troll(22:32) je také frustrován, byť si to nepřipouští. Jinak by tu nebyl.

   Smazat
  6. PPS.Nebo je vědomý "škodič"= 5.kolona, jeho bůh s ním!

   Smazat
 13. Dobrý den, já se v tom nějak nemůžu vyznat. Můžete mi, prosím, někdo sdělit, kde jsou hranice LLR? Jestli koukám dobře do mapy, tak obec "Lozovo" je někde u Oděsy. Což je od města Luhansk nějakých bezmála 1000 kilometrů. Ale možná koukám do té mapy blbě. Petr

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Řekl bych že to je špatný překlad.
   Nejspíš se bude jednat o obklíčení u obce Lohvynove ( cca 4 km S od Děbalceva)
   A Lozovo je cca 10 - 12 km SZ pad Děbalceva (Těch Lozov(y/o) je na ukrajině víc. N2které i 1000 km daleko.

   Smazat
  2. Aha, ok, to bude asi ono. Mně se to zdálo trošku ujetý tak daleko od sebe. Dík. Petr

   Smazat
 14. Ty ubožáku z 19:39, když neumíš číst,tak se na to vykašli! Já reagoval na to, že jsi to nestihl komentovat jako první. To jenom Ty vítáš mrtvé jen na té správné straně(podle Tebe "rudohnědé).Za kreténa se na rozdíl od Tebe nepovažuji. Jseš mi u zádele, Ty ubožáku.J.V.Horák

  OdpovědětSmazat
 15. Tak me rudohnedi Putlerovi nackove a komousi vysvetlete, jak dokazala kdysi malicka Rus zabrat polovinu Asie i Evropy?
  Povim vam to sam - pomoci lsti, lahani, podrazu, masovych vrazd, genocidy a dalsiho nasili.
  Stejne zrudy ktere kdysi vitaly Hitlera a pozdeji Brezneva stoji dnes na strane batusky Putlera.
  Jste peknej hnus, komunisti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:29- odpovím Vám, až mi vysvětlíte, jak mohli běloši "zabrat" Ameriku. Pokud odpovíte správně, nebudu muset odpovídat já, není to na Vás moc složité?

   Smazat
  2. PS.omlouvám se, Vy jste vlastně již odpověděl.

   Smazat
 16. No, tak to by bylo, není-liž pravda?

  OdpovědětSmazat
 17. Chci jen podekovat nickovi Honolulu za jeho prispevky. Takovych diskutujicich je vzdy malo a jeho nadhled a snaha o objektivitu zasluhuje palec nahoru! Diky!!!

  OdpovědětSmazat
 18. Hnusní, prasečí dobytkové, prznitelé diskuzí - diskuze na NR úplně ztratily svoji počáteční úroveň díky odpornému, novinkovému dobytku. Jsem si jist, že tady to redakce brzy zakáže. Rozhodně úmyslem redakce nebylo, aby tady slet duševních mrzáků psal svoje sračky - zneužíváte jejich články k tomu, abyste se mohli vyzvracet a vysrat - všechna ta špína a svinstvo, které v sobě nosíte, musí ven? K tomu potřebujete články a možnost k tomu psát? Ale tak to nebylo míněno. Jste sprostý svrab, vši a neštovice. Určitě ne slušní a inteligentní lidé, to musíte uznat sami. Když se vám podaří přečíst ty sprosté a nechutné diskuze celé, musí vám z toho musí udělat na blití - pokud jste slušný člověk. Hnusné prase, ryjící se v pomyjích, to samozřejmě tak nevnímá. Člověčí hnus - se schází na diskuzích. Pár magorů, patřících do blázince.

  OdpovědětSmazat
 19. Komu niet rady, tomu niet pomoci, škoda že tam zarve kopec mladých ľudí čo nevedia o čo ide a ktorých odchytili na ulici !!!

  OdpovědětSmazat
 20. (22:31) dekuji za kvetiny pane. Samozrejme, ze u nas jsou take diktatori , ale zadneho z nich neberem vazne.

  Nejhorsi diktator v Americe je MEDVED , ale ne ten z
  Ruska. (Nas medved.)

  Me jednou sezral blatnik u auta a kdyz jsem si sel stezovat na policii, tak mi bylo receno, ze je to moje chyba !
  Bylo mi vysvetleno, ze jsem rozjel nekde hovno a pro medveda je to pochoutka...

  Cesi jste jako americti medvedi, vzrusuje vas hovno - coz je nelegalni pucisticka vlada v Kyjeve, od ktere jde pryc nejen EU, ale i ti co ji dosadili.

  V listopadu bude presidentem Donald Trump, a ten si uz vymenil komplimenty s presidentem Putinem.

  Od ledna 2017 bude uradovat ve Washigtone a potom pojede jako hlava statu na setkani s presidentem Putinem na polovicni cestu do Prahy.

  President Zeman da postavit na brazilskou kavu a necha upeci pravy cesky strudl a jahodove knedliky a uvidite, ze okamzite bude nastolen svetovy MIR !
  To my chceme ! MIR s Ruskem !
  Tak to vidim ja nick
  HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc si to malujes honolulu. Potrhleho zbohatlika nebudou volit ani republikani a Putler bude muset zapomenout na sve agresivni choutky a zacit neco delat pro sve ozrale muziky. Zatim to tam leda tak dokurvil.
   O Zemana strach nemej, ten kolaborant se do roka uchlasta.

   Smazat
  2. 0:42, no ty jsi chytrý, tebe je tady škoda. Co konkrétního Putler (asi myslíš p. Putina) dokurvil. "tam" asi myslíš Rusko, pokud jsem se dovtípil. A pan Zeman to zvládne ještě jedno volební období, ku tvé velké radosti. A to si piš, že mám pravdu"o)) Jo a mimochodem, uchlastal se nejlepší dramatik v Mléčné dráze.

   Smazat
 21. (0:42), kdyz vedeni Republicanu - (GOP) + zradni delagati se se odkloni od naseho representanta Donalda Trumpa a daji se koupit Neocony, tak vyhlasime Ross Perota a (jeho ideologii) za svateho, zalozime treti stranu a postavime do cela Donalda Trumpa.

  My vime , ze ho (Trumpa), nejvyssi general vsech Neoconu (Bill Kristol) nenavidi, ale nase mentalni superiorita zarucuje volebni viteztvi Trumpovo.

  Potom se uvolni mezinarodni napeti a president Putin nebude muset budovat armadu. Tim se ulevi i muzikum v ruskych stepich... Budou pit francousky cognac, kourit cigara z Dominicanske republiky a cistit si zadek hedvabnym papirem z Ciny...

  V Te dobe president Zeman bude sefem EU, Orban bude jeho prvni tajemnik a Sobotka povede holicstvi a kadernictvi ve Slavkove u Brna.

  Obraz zarive budoucnosti se jevi na obzoru a ja nick honolulu budu jednou delat dustojnika na nebesich, protoze mam na tom zasluhu !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 22. Ruth Bader Ginsburg (Associate Justice) toho nejvyssiho soudu v Americe bude must resignovat a uteci na New Zealand, za jeji strasne a rouhave reci, proti nasemu representantu Trumpovi.

  Na jeji misto prijde krasna pani Jeannine Pirro. (Katolicka)

  Kdybych vam nenapsal JA, co se deje, tak z vasich TV zprav pro Ferdy mravence to nebudete nikdy vedet..

  Jeste jedna velmi dulezita informace o ktere nevite.

  MONSIGNOR HALIK zaslouzi podekovani od vsech Republicanu.
  Po jeho navsteve a projevech v Indiane se cely stat pridal tak rychle k Trumpovi, ze Halik je povazovan propagandisty za zazracneho, presto, ze je v primem ideologickem rozporu s ideologii Donalda Trumpa.
  Ano, je to tak ! Cesty Bozi jsou nevyspitatelne ! Amen !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 23. Zde mate duvod, proc kazdy rusky muzhik si zaslouzi nase ocenneni a podekovani. + Francouzky Cognac, Dominikanske cigary a Hedvabny toaletni papir !

  Spasibjo rusky muzhiky ! (Thank you !)

  RUSSIAN STREEFIGHTS RUSSIANS VS MUSLIM (na YouTube)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud jsi chtel rici ze ty, ten tvuj Trump i ozraly dobytek Zeman nemaji k muzikum daleko, souhlasim.
   Vetsina lidi ovsem s vami primitivy nechce mit nic spolecneho.

   Smazat
  2. Napsal věčně zlitej milovník Venci Lahváče zvaný RETARDA,kterej má po včerejšku sám ještě 3 promile v krvi!!!!!Kreténe zamindrákovanej,umíš hovno a seš hovno,tak už si to ty potrate opičí kurvy zapamatuj!!!!!!!!!

   Smazat
 24. Zdejší diskuse je ukázkou, že samoregulační schopnost při svobodě vyjadřování nefunguje. Pokud dojdou argumenty a inteligence, nastupuje vulgarita a osobní urážky. Kdysi jsem se diskusí docela rád zúčastňoval. Nevadil mi odlišný názor, pokud byl podepřený argumentem. Ty se ale postupně z diskuse vytratily a mně je upřímně líto, že admin neplní to, co je uvedeno v záhlaví webu. Ke své i naší škodě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu. To co zde komunistická svoloč (často s podporou redakce) provádí, je opravdu odporné.

   Smazat
  2. Pane Hricáku, tady už nikdo odlišný názor nectí. Tady se za odličný názor dočkáte těch nejodpornějších urážek. No, vlastně už to kolikrát nejsou ani urážky, spíš zvratky. Ale adminům to zjevně nevadí. Petr

   Smazat
  3. 8:13
   Aje,Carda Venci Retarda se bez keců o komunistech neobejte.....aneb prvok opět zasahuje!

   Smazat
  4. Kdyby jsi měl ty zachráněný potrate 8:13 něco ke článku, než ty tvoje výblitky, Ze zkušeností vím, že nejvíce nadavají na komunisty ti, co jimi sami byli a žreli jejich ideologii. Takže to máš marný, sám jsi se odkopal hnědý soudruhu Plavče.

   Smazat
 25. pobít všechny ukronácky do jednoho!!!!!

  OdpovědětSmazat
 26. Stačí plná butylka a fotka Venci Lahváče.....a zlikvidoujou se bez naší pomoci:-DD

  OdpovědětSmazat
 27. Pro Admina!!!!! Nemohl bystw ty opravdu sprostý reakce na článek korigovat? To, co se tady objevuje je opravdu hrůza!!!!! Děkuji Dagmar

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I když s vámi v oblasti sprostých reakcí lze souhlasit, rada je: "Tak to nečtěte a vyberte si příspěvky vašeho vkusu".
   Nebo se diskuse neúčastněte a přečtěte si jen článek výše.
   Diskuse je jen obzvláště širokým názorovým spektrem, které je přístupné všem, až na malé výjimky.
   Jako na fotbale.

   Smazat
  2. Ignorace vulgarit je tolerancí hlouposti a účelové demagogie. Ani komunismus, nebo před ním fašismus by nemusel dojít tam, kam došel, pokud by ho lidé přestali tolerovat. Dnes budu ignorovat vulgaritu a zítra se jí začnu bát? Kam jsme se to(opět) dostali? Do bodu, kdy nás začne ovládat imbecilní dobytek ! Jenom proto, že mají prořízlou hubu a ostrý loket. Až si vezmou na pomoc lešenářské trubky, nebo bejsbolové hole, bude pozdě.

   Smazat
 28. A možná by stačilo jen málo. Odložit anonymitu. Pokud by každý diskutér mohl psát pouze pod svým skutečným jménem, jsem přesvědčený, že by vulgarit znatelně ubylo, nebo by zmizely úplně. Jenom málo lidí je ochotno na sebe do světa vykřičet, jakými jsou pitomci.

  OdpovědětSmazat
 29. No jo, v létě bývá ve stepích na Donbase pekelný vedro.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.