Reklama

.

.

pondělí 4. července 2016

Uniklé emaily: Bývalý velitel amerických ozbrojených sil v Evropě a vrchní velitel NATO konspiroval proti Obamovi. Chtěl rozpoutat válku s Ruskem!

- VK -
4.3. 2016  AE News
 

Server Aeronet v roce 2014 průběžně informoval o snahách amerických jestřábů v Evropě, kteří se snažili využít situace na Ukrajině po kyjevském puči k tomu, aby vyprovokovali Ruskou federaci k válce se Severoatlantickou aliancí. Nyní po 2 letech unikly citlivé emaily bývalého velitele amerických vojsk v Evropě a vrchního velitele spojeneckých sil NATO Philipa M. Breedlova. 


Z uniklých emailů [1] je evidentní, že generál se snažil v letech 2014 a 2015 lobovat u amerických elit proti prezidentu Obamovi, aby vůči Rusku zaujal silové postavení a přímou vojenskou participaci sil NATO na Ukrajině. Komunikoval s lidmi jako Wesley Clark, Colinem Powellem, Harlanem Ullmanem z lobbistického think-tanku Atlantic Council, Victorií Nulandovou a americkým velvyslancem na Ukrajině Geoffrey Pyattem.


Colinu Powellovi napsal:
Gen. Philip M. Breedlove
Hledám radu ve dvou směrech. Do jakého časového rámce zasadit tuto příležitost (na konfrontaci s Ruskem) ve chvíli, když všechny oči jsou upřeny v americké vládě na ISIL, a za druhé, jak tuto věc probrat s POTUSem (pozn. zkratka pro amerického prezidenta). 


Náhled jednoho z emailů


Wesley Clark přeposlal 8. dubna 2014 Breedlovovi údajnou zpravodajskou informaci od Anatolije Pinčuka a Dmitrije Tymčuka, ukrajinských aktivistů s napojením na nový režim v Kyjevě po převzetí moci juntou. Ve zprávě oba Ukrajinci tvrdili, že Rusko připravuje invazi na Ukrajinu, a že americká vojska, resp. NATO musí vyslat na Ukrajinu své ozbrojené síly, aby se podařilo revoluci zachránit. Informace byla originována od Phillipa Karbera, bývalého mariňáka, prezidenta americké neziskovky Potomac Foundation. Karber potvrdil [2] autenticitu svých emailů, a tím potvrdil i autenticitu samotných hacknutých emailů generála Breedlova.

Phillip Karber, šéf Potomac Foundation


Jak přesvědčit Obamu pro válku s Ruskem


Harlan Ullman z Atlantic Council v říjnu 2014 doporučil Breedlovovi, aby se obrátil na amerického viceprezidenta Bidena, že je to nejlepší cesta, jak se dostat do Bílého domu k prezidentu Obamovi se svými návrhy na agresivní vojenskou intervenci NATO na Ukrajině. V listopadu rovněž doporučil Breedlovovi, aby kontaktoval Davida O’Sullivana ve Washingtonu, vyslance EU v USA. V únoru 2015 potom Ullman napsal generálovi, že Obama nebo Kerry musí být přesvědčeni, že musí provést konfrontaci s Putinem. Ullman stejně tak doporučil Breedlovovi, aby se dobře uvedl u Ashe Cartera. Ten má akademický background a velmi na něj zapůsobí, pokud si Breedlove bude dělat poznámky toho, co Ash Carter říká, aby mu zalichotil. V komunikaci Ullman používá výraz „maskarova“, což je zkomolený přepis ruského slova „maskirovka“, tedy kamufláž.

Harlan Ullman z Atlantic Council

Generál Breedlove zašel ještě dál, v březnu tohoto roku obvinil Rusko a Sýrii z toho, že používají uprchlickou migraci k vojenským účelům a destabilizaci Evropy. Vládě Baracka Obamy došla s Breedlovem trpělivost v květnu tohoto roku, kdy byl nahrazen generálem Curtisem Scaparrottim, který má ovšem proti Rusku stejně agresivní postoje.

Vysoká politika na freemailech je jako mor


Jak je možné z hacknutých dokumentů vidět, generálové a diplomaté používají zcela běžně freemailové služby Google, podobně jako Bohuslav Sobotka používá emailový účet u českého Seznamu. Tyto emailové úniky v dnešní době nejčastěji vznikají tím, že člověk se s telefonem nebo tabletem připojí někde v restauraci nebo v hotelu na veřejnou WiFi bez zabezpečení, anebo na tzv. spoofovanou WiFi, kdy hotspot je úmyslně nekryptovaný, aby se na něj připojilo co nejvíce hostů z hotelu, v restauraci, apod. Některá zařízení jsou dokonce nastavena pro „inteligentní“ připojování k nechráněným WiFi sítím, abyste ušetřili za mobilní data operátora.

The POTUS – President Of The United States


Z uniklých emailů je zcela patrné, jak obrovský rozkol panuje mezi administrativou Baracka Obamy (globalistická sekce americké moci) a lidmi z okolí ozbrojených sil USA a diplomacie (národní elity). O tomto rozpolcení americké vládní moci hovoříme už velmi dlouho na Aeronetu, já sám se k tomu často vyjadřuji v pátečních pořadech na Svobodném rádiu. Tyto uniklé emaily pouze odhalují surový obraz toho, jaké dvojvládí panuje v nejvyšších patrech americké moci. Snaha o vojenskou konfrontaci s Ruskem je tezí současných amerických národních elit, ale spolu se změnami priorit globalistů se pomalu začínají pohledy národních elit upírat směrem na stabilizaci a záchranu USA, což má být hlavním úkolem Donalda Trumpa jako nového prezidenta USA. Nepřítelem jeho vlády nebude Rusko, ale globalismus. A snaha o získání Ruska na svoji stranu v boji proti globalistům půjde ruku v ruce s tím.

Válka elit je v plném proudu


George Soros se dostal do nelibosti. Jeho nadnárodní neziskovka Open Society Foundations se dostala pod palbu kritiky, a to právě z USA, zevnitř systému, více zde. George Soros je globalista. A protože ti jsou v USA čím dále více v nemilosti, útok proti jeho neziskovce a obvinění z netransparentního financování je potom úderem ze strany národních elit. Mohutný odvetný boj probíhá i v Evropě. Globalisté se snaží konsolidovat Evropu po výbuchu „evropských hodnot“, které dohnaly Brity k odchodu z EU. Globalisté v EU jsou připraveni na nový model fungování Evropy a chtějí Rusko zpátky na svoji stranu, právě v boji proti americkým elitám. Náznaky sbližování EU a Ruska, oteplování vztahů mezi Ankarou a Moskvou, odklon Turecka od amerických jestřábů, Erdoganova omluva Putinovi za sestřelený bitevník.
Wesley Clark, bývalý vrchní velitel NATO


O to více v této době budou probíhat útoky mezi jednotlivými elitami proti sobě, zápas o nové směřování EU byl zahájen a síly, které si nepřejí normalizaci vztahů evropských zemí s Ruskem budou proto mnohem intenzivněji útočit proti serverům alternativy, které kritizují americkou imperiální dominanci v Evropě a bezpečnostní eskalaci na hranicích NATO s Ruskem. Samozřejmě, že jde o hodně. Pokud Američané ztratí kontrolu nad Evropou, která si začne dělat „globalistickou politiku“, mnoho neziskovek přijde o své finance. Mnoho novinářů a redaktorů z České televize nedostane své novinářské ceny od amerických nadací. Evropa se mění, ale snaha o rozpoutání konfliktu s Ruskem ze strany amerických elit bude pokračovat, minimálně až do listopadu, kdy proběhnou v USA prezidentské volby.

Pozn. závěrem… a co na to Česká televize? Bude reportáž o tom, jak americký generál chtěl vehnat Evropu do 3. světové války? Bude omluva Aeronetu, když jsme před 2 lety o těchto aktivitách amerických generálů a diplomatů na Ukrajině informovali v desítkách článků a mainstream v čele s ČT nás obviňoval z dezinformací?

-VK-
Šéfredaktor AE News

S použitím zdroje: [3]

22 komentářů :

 1. Nic překvapivého. Avšak dobrá informace pro Pepka Vyskoče.

  OdpovědětVymazat
 2. Období z r. 2014 zapadá do největší provokační kampaně proti Rusku, sestřelení civilního letadla 17. července 2014. Pokud by, jak tvrdí naše ČT a jiná proevropská média, toto udělali Rusové, nebo lidé z východních regionů Ukrajiny, kteří bojují proti náckům o svůj holý život, potom by jistě již dávno dokumenty zveřejnily.
  Ale naši milí demokraté, kteří poslouchají Sorose, nic. Vůbec nic.
  Schwarzenberg, Zaorálek, Kalousek, Bursík, Kocáb, ...!!!
  Pamatujte na to při volbách.

  OdpovědětVymazat
 3. Blbstein Chujmer je zřejmě pod vobraz nebo na školení u Poserplíny,Kraďouska a Šapita.....jinak by nás už oblažoval svou tvořivostí a kecama třetihorního prvoka!

  OdpovědětVymazat
 4. Zastřelte tu emérickou krvelačnou tlamu, ať si neužívá nezaslouženého důchodu.

  OdpovědětVymazat
 5. Není třeba střelby, i když náboj mám.
  Ten použiji jinde a on chcípne sám.

  OdpovědětVymazat
 6. Další snůška smyšlených blábolů. Zdrojem je stránka "hangthebankers.com" v překladu "oběstebankéře.com" Opravdu důvěryhodné. Taková korespondence rozhodně nikam "neuniká".
  Ale zdejší banda vymaštěných rudohnědých idiotů s radostí sežere bez náznaku přemýšlení jakékoli anti-ami hovno. Takže je to vlastně OK.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rudohnědej idot seš ty....rypák ti z chlastu svítí jak maják na ostrově Faros a držku máš hnědou z věčnýho strkání palice do ussácký prdele,mamrde debiloviči!!!!

   Vymazat
  2. Pro A z 14:54h :
   Nějak jste si sám naběhl "na hrábě" :
   webovky "pověstebankéře" jsou i přes Vaše pomlouvání dobrý počin.
   Ale i kdybychom, čistě pro legraci, připustili, že jsou neseriózní, tak zdroj, odkud tu informaci převzali je pravdivější, než bývala kdysi BBC (v dobách kdy nezaměňovala informace za "tvrzení" = za lži). Zdrojem je TV Russia today : https://www.rt.com/usa/349213-hacked-emails-breedlove-ukraine/
   a oni si OPRAVDU NEMOHOU DOVOLIT JEDNU JEDINOU LEŽ, protože by je roznesli v amíkovských médiích na kopytech!!!
   Nějak z toho úhlu pohledu nevím, kdo je opravdu "vymaštěný"... a kdo si může dovolit nadhled...
   Gratuluji, jen tak houšť...
   Pavel p

   Vymazat
  3. A není to fuk? Stejně vás rasozrádní xenofilní buzíky nakonec vhodíme do pecí a zaživa zpopleníme, tak se na t radši vyser a užívej prdele svýho negerskýho teplomilce dokud ještě můžeš ..

   Vymazat
 7. Možná, že uniklá korespondence a jména jsou blábol. Nicméně období 2014 a vrchol kampaně na vyvolání války s Ruskem sedí velice přesně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikde tam o žádném "zahájení 3. sv. války" není ani písmeno.
   Jinak, žádná "kampaň" nemusela vůbec být. Kdyby USA chtěli dobrou a nezpochybnitelnou záminku na rozpoutání války s Ruskem, tak by bohatě stačilo, kdyby se držely Budapešťského memoranda, ve kterém přislíbily (spolu s Ruskem!!!) ochranu územní celistvosti Ukrajiny.

   Vymazat
  2. Krym nebyl nikdy banderovskej ty extranegamote!

   Vymazat
  3. 15:24

   Jasně. Uznaný jako součást Ukrajiny všemi zeměmi OSN, včetně Ruska :-D
   Ale čekal jsem, že napíšeš, že Budapešťské memorandum porušily vlastně USA. Vymaštěný jsi na to dost.

   Vymazat
  4. Budapešťské memorandum první porušila Ukrajina sama tím, že se nechala svést na cestu přidružení k NATO, a NATO souhlasilo. Takto porušila Ukrajina podmínku neutrality.
   Proto toto memorandum NESTAČILO.

   Vymazat
  5. Mno sám Lavrov prohlásil: „Ruská federace se podpisem budapešťského memoranda o poskytnutí bezpečnostních záruk Ukrajině nezavázala, že bude uznávat výsledek ozbrojeného státního převratu.“ Takže ani Lavrov netvrdí, že důvodem bylo "porušení neutrality".

   Vymazat
  6. Autonomní republika, jakou je Krym, není závislá na ústřední vládě a může si dělat, co se jejím občanům zlíbí. Může se přidat k Ukrajině stejně jako k Rusku. Má na to právo (mezinárodní). Tak tu nefňukejte nad Budapešťskou smlouvou. Ta byla uzavřena především proto, aby Ukrajina neměla přístup k jaderným zbraním. Všimněte si, že Putin a ruské vedení trvá na nedílnosti ukrajinského území a na tom, že Doněck a Luganska jsou stále součástí Ukrajiny. Tenhle fakt motá amíkům a ukronáckům hlavu víc, než separace. Leo

   Vymazat
  7. Pro 15:56 - nepřekrucuj. Vyjádření Lavorva je o tom, že Rusko nedalo podpisem budapešťské smlouvy zelenou pro bezpečí a nedotknutelnost kdejakému fašistickému převratu na Ukrajině. Pavel P.

   Vymazat
  8. Ussacký šmejdi nedodržující žádný dohody tady bude Chujmer a jiní orvovi velebit????Jsi neskutečný veleblb!

   Vymazat
  9. Vždyť taky. Vzpomeňme na plynovou Julču, která žádala NATO, aby jí dali atomovky, že je na ty Rusáky hodí.
   Opravdu dobrá zlodějka, za kterou se EU stavěla, coby vězeňkyni nespravedlivého režimu, který nakonec i pomohli svrhnout.
   Nemyslíte, že s takovými zrůdami Krym přeci nemůže tvořit jeden celek?

   Vymazat
  10. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Martin-Koller-BIS-dokaze-podelat-naprosto-vsechno-mam-s-ni-zkusenosti-443400

   Vymazat
 8. Je třeba na problém nazírat z hlediska atropologické biotypologie. Nevím jak definovat američana, ale ten pán není evidentně černoch, Japonec, Číňan, ani Žid, ani Anglosas, ani Slovan, ale občanství má v USA, pravděpodobně má asijské předky. Studujte, na infernetu je vše. Domnívám se, že je příbuzný třeba s panem Kalouskem. I když to co prohlašuje je jenom trik, jak si udržet generálský post a je mu jasné, že ho Rusové vytáhnou jako Hitlera z jakéhokoliv bunkru v jakémkoliv skupenství..

  OdpovědětVymazat
 9. Už delší dobu si kladu otázku, proč NATO do svého vedení nasává lidský odpad. Nebo nasává průměrné človíčky, u nichž může předpokládat, že z nich ten odpad teprve vytvoří?
  Je to záhada.

  Základny NATO se šíří jako rakovina, a oni ve svých pokřivených myslích snad ani nechápou, že to není počítačová hra.
  Američané jsou zvláštní lidé. Jsou tak důvěřiví, že věří i svým vlastním lžím.
  Nešlo by nějak se jich zbavit? Vždyť jsou nebezpeční sami sobě, natož pak nám.
  Kdyby bůh za něco stál, tak udělá mezi Kanadou a Mexikem průliv - ona by je ta hra na vojáčky přešla.
  PB

  OdpovědětVymazat