Reklama

čtvrtek 7. července 2016

Upozornění Emana Bdělého z nově zřízeného Centra terorismu a hybridních hrozeb (finacuje EU, Vláda ČR a magnát Soros)


Karel Sýs
7. 7. 2016

Od našeho věrného čtenáře Karla Sýse přišel zajímavý materiál, na kterém pracoval osobně Eman Bdělý z HCTHH (Hlídka Centra terorismu a hybridních hrozeb). Odhaluje enigmatické předivo vyzvědačských a vlivových agentur a jejich zrádných českých zaměstnanců, působících proti své vlasti pro Rusko a osobně pro jeho gosudara. Při čtení vám, vážení šokovaní čtenáři, bude jistě naskakovat husí kůže, slovenské čtenáře pak jistojistě napadnou nepříjemné zimomriavky.

Hlídka Centra terorismu a hybridních hrozeb
Na pomoc Ministerstvu vnitra a jeho Centru zavádíme pravidelnou hlídku, která bude odhalovat ruské agenty na české scéně. Vždyť, jak známo z trefného billboardu, „vojáci odešli, agenti zůstali“!
Čtrnáctideník Křížovka a hádanka uveřejnil v letošním 13. čísle křížovku „Taneční desatero“. Mezi tanci, které vyšly v tajenkách, se objevil ruský tanec „rečenka“, ale ani jeden tanec americký. Přitom je všeobecně známo, že náš Velký Spojenec rád a skvěle tančí mezi vejci!
A to nepočítáme, že v legendě se objevují výrazy jako „stará ruská jednotka délky“, „ruské sídlo“ apod.
Tážeme se: na kterou světovou stranu kráčíte, tvůrci českých křížovek?
EMAN BDĚLÝ

Hlídka Centra terorismu a hybridních hrozeb
Se začátkem houbařské sezóny se v českých novinách objevují četné články o hojném výskytu kozáků! Této průhledné proruské propagandy se neštítí ani dosud věrně pravicové Metro!
To by se vám, soudruzi redaktoři, líbilo, kdyby kozáčtí koně pili z Vltavy?!
EMAN BDĚLÝ

Hlídka Centra terorismu a hybridních hrozeb
V samém srdci Prahy, na Wenceslaus Square, láká nejmenovaná restaurace kolemjdoucí hejly sloganem: „Zde hovoříme rusky“! Stačí pohled na vystavený jídelní lístek a je nám hned jasno: pirohy, pelmeně, kaviár… Chybí už jen heslo k vypuknutí převratu: „Malosol“!
EMAN BDĚLÝ

Hlídka Centra terorismu a hybridních hrozeb
Naši redakci navštívil věrný euroatlantický národovec Taras Prdošenko. Svěřil se, že ve své domácnosti přestal užívat ruský plyn a jede pouze na vlastní.
V některém z příštích čísel uveřejníme návod na jeho vyvíjení a jímání, aby se i naši čtenáři zbavili ideově závadného ruského paliva.
EMAN BDĚLÝ

V jinak celkem nezávadné knize Julie Childové Umění francouzské kuchyně jsme uprostřed různých ideově přijatelných předpisů objevili recept na „pirožku kulebjaka“. Tož takhle ne! Pod rouškou tzv. haute cuisine se české kuchařinky infikují ruským jedem!
Jméno ani adresu nakladatelství zatím nezveřejňujeme a čekáme na vysvětlení a omluvu.
EMAN BDĚLÝ

Hlídka Centra terorismu a hybridních hrozeb
Na četné dotazy čtenářů, kam se poděla všeobecně oblíbená Hlídka Centra terorismu a hybridních hrozeb s politováním oznamujeme, že její redaktor, Eman Bdělý, byl náhle hospitalizován v Bohnicích.
Jakmile bude propuštěn, v což doufáme, opět se neohroženě postaví na hlídku. Jen jestli ho MUDr. David a další známé firmy nebudou zákeřně držet ve svých rusofilních sítích. Však jim vidíme až do ledví!

red
23 komentářů :

 1. Ten Eman Bdělý bude zřejmě pacient psychiatrické léčebny v Bohnicích asi tam dělá Soros nábor

  OdpovědětVymazat
 2. Postup Rusa jistě zhatí.
  Z EU vepři boubelatí.

  OdpovědětVymazat
 3. Pro takového Cibulku je tohle každodenní realita.

  OdpovědětVymazat
 4. Díky, trocha humoru nikoho nezabije!
  V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdysi jsme zrusili ruska vejce/68/ a usasci prejmenovali French fries na Liberty fries /hranolky/ kdyz se frantici nechteli zucastnit agrese do Iraku..

   Vymazat
 5. Co to má být? Pokus o humor? Nevypadá to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozeznání humoru je známka inteligence. Když se děťátko poprvé zasměje má maminka velkou radost je to známka, že není slabomyslné.

   Vymazat
 6. Nezlobte se NR ale tento článek je hloupý a stupidní nehoden reakce. Nĕco kultivovanĕjšího by tam nebylo? Tímto si nadhled a úroveň neudržíte!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozporujete sám sebe, když píšete, že článek je nehoden reakce, když je nehoden reakce, tak proč jste se neovládl a reagoval. Chybí Vám nadhled, zábava je subjektivní "někdo má rád holky jiný vdolky". Když se mi to nelíbí tak se netrápím a najdu si co se mi líbí. Za mně trapnost protiruské propagandy si zaslouží nějakou tu "vtipnou" satiru. (a míra vtipnosti je už to subjektivní, někomu to bude připadat vtipné někomu méně).

   Vymazat
  2. 19.01 Na článek jsem nereagoval a nijak nehodnotil! Kdybych reagoval na to co se mi jen líbí(podle vás) tak bych byl asi omezený. Nezlobte se, ale já v tomto nĕjaký humor, satiru nebo srandu nevidím. A jak vidím nejsem tu sám. Nemám rád žádné(!) kapitalistické imperialisty. Váš problém, když jednĕm straníte.

   Vymazat
  3. Tady se nikomu nestraní! Tady se dělá sranda z blbosti našich "inteligentních, vzdělaných a zodpovědných" spoluobčanů. Kapišto?

   Vymazat
  4. Proč jsou někteří lidé bez humoru? Retardace? Omezenost? Nemoc? Kdo se směje, umře starší. Jarda F.

   Vymazat
  5. Haha, já se nasmál, až se za břicho popadal. Mám rád tento typ srandy alá Mládek, Izer...má to grády. Dřív jsem se nesmál každé blbinĕ ale co mi dnes zbývá?

   Vymazat
 7. He he he hejl hitler

  OdpovědětVymazat
 8. EMAN BDĚLÝ je stejný lajdák na hlavu jako anonymní tupouni v tomto článku.Retard trufne retardy na NR,protože Emánek má smysl pro humor

  OdpovědětVymazat
 9. Hi Hi Hi.
  Eman mjěl dnes koblyhi.

  OdpovědětVymazat
 10. Elitní český kolaborant na Sputniku.

  Z toho Fištejna klepne pepka:-)

  http://cz.sputniknews.com/politika/20160707/3481083/predseda-nato-pavel-rusko-dovera-obnoveni.html

  OdpovědětVymazat
 11. Ako správne bdelú Slovenku ma nenapadli, ale dostala som nepríjemné ZIMOMRIAVKY, pretože v našich lesoch sa to len tak hmýri KOZÁKMI....eMKa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja bych zakazal VODKU. Ta zavani moskevskou plizivou revoluci...Uz ted mam strach..

   Vymazat
 12. Tak jsem se při ranní výlukové rozcvičce v Metru po ránu zasmál.Díky!KOZÁKY A RUSKÁ VEJCE MILUJI A JSEM OCHOTEN SE NA URČITÝ ČAS STÁT I AMBASADOREM .

  OdpovědětVymazat
 13. Dnes nám jeden vlezdoprdelista z TV-ČT, obrazovky vyprávěl, že když se RUSKO brání, musíme mu v tom zabránit nejlépe tak, že ho obklíčíme a namíříme na něj své rakety (ZATÍM)
  ...a pro pana znalce humoru přípomínám slova pana Horníčka: HUMOR JE VÁŽNÁ VĚC...

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.