Reklama

.

.

pátek 29. července 2016

USA a evropští spojenci ohrožují Rusko, Američané se musí probrat

Paul Craig Roberts
29. 7. 2016   Zvědavec

Západní veřejnost to neví, ale Washington a jeho evropští vazalové přesvědčují Rusko, že se připravují na útok. Eric Zuesse informuje o úniku v německých novinách, týkajícím se rozhodnutí Bundeswehru prohlásit Rusko za nepřítele Německa.


To je interpretace, se kterou přišli i někteří ruští politici ve vztahu k vojenským základnám NATO, které Washington zřizuje na hranicích Ruska.

Washington může mít v úmyslu navyšování vojenských jednotek jako tlak na prezidenta Putina, aby zmírnil ruský nesouhlas s unilateralismem Washingtonu. Nicméně některým výřečným Rusům, jako Vladimir Žirinovskij, to připomíná Hitlerovy jednotky na hranicích Ruska v r. 1941.

Žirinovskij je zakladatelem a vůdcem ruské Liberálně-demokratické strany a místopředsedou ruského parlamentu. Ve střetu s vydavatelem německých novin mu Žirinovskij říká, že německé jednotky, které jsou opět na ruských hranicích, vyprovokují preventivní úder, po kterém z jednotek Německa a NATO nic nezůstane. „Čím více vojáků NATO na vašem území, tím rychleji zemřete. Do posledního. Odstraňte NATO ze svého území.“ 


Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov vyjádřil svoji frustraci ze spoléhání se Washingtonu na sílu a vydírání, namísto diplomacie. Od Washingtonu je nezodpovědné přesvědčit Rusko, že diplomacie je slepou klikou bez naděje. Když Rusové dojdou k tomuto závěru, síla se postaví síle.

Vskutku, Žirinovskij k tomu již dospěl a možná že i Vladimir Putin (viz video níže).
Jak jsem uvedl, Putin nedávno zpražil západní mediální děvky kvůli jejich roli v rozdmýchávání jaderné války. 

Putin dal jasně najevo, že Rusko nebude akceptovat americké raketové základny v Polsku a Rumunsku. Informoval o tom Washington a polskou a rumunskou vládu. Nicméně, jak Putin poznamenal, „neposlouchají“.

Neschopnost slyšet znamená, že arogance Washingtonu jej učinila příliš stupidním, aby bral vážně Putinova varování. Pokud v tom bude Washington pokračovat, vyprovokuje preventivní úder, o kterém Žirinovskij řekl německému redaktorovi, když ho režim Merkel pozval.

Američané se musí v této nebezpečné situaci, kterou Washington vytvořil, probrat, ale pochybuji, že se tak stane. K většině válek dochází bez vědomí veřejnosti, kdy ta se o nich dozví, až když už běží. Hlavní funkcí americké levice je sloužit jako strašák, kterým straší konzervativce, když údajně ztratí morálku, a hlavní funkcí konzervativců je vytvářet strach a hysterii ohledně přistěhovalců, muslimů a Rusů. Neexistuje žádná známka toho, že kongres si je blížícího se Armageddonu vědom, a média jsou čistá propaganda.

Já a pár dalších se pokoušíme varovat lidi před skutečnými hrozbami, kterým čelí, ale naše hlasy nejsou dostatečně hlasité. Dokonce ani hlas Vladimira Putina není dostatečně hlasitým. Vypadá to, že Západ nechce slyšet, dokud „z jednotek Německa a NATO nezůstane vůbec nic“, stejně jako z Polska, Rumunska a nás všech.


World War III in The Pipeline? US and European Allies Threaten Russia, Americans Need to Wake Up vyšel 22. července 2016 na Global Research. Překlad v ceně 195 Kč Zvědavec.

9 komentářů :

 1. už brzy ? http://aeronet.cz/news/video-turecko-obvinilo-americkeho-generala-a-velitele-nato-ze-rozesilal-2-miliardy-usd-tureckym-pucistum-aby-svrhli-erdogana-americke-jaderne-zbrane-vyhledove-v-cr-a-v-polsku-jako-reakce-pentagonu/

  OdpovědětVymazat
 2. Jestli k něčemu takovému jako v Turecku dojde kdekoliv v Evropě, nebo jestli se ČR a Polsko stanou hostitelskými zeměmi pro jaderné zbraně USA, tak je to všechno v prdeli. Bude válka a ta bude velice krutá a hlavně, odehraje se celá v Evropě, která bude rozbitá a nezůstane zde kámen na kameni. Doufám jen, že vláda ČR pobere alespoň nějaký rozum a nic takového nepovolí.

  OdpovědětVymazat
 3. Ja zase dufam, ze agresorom tiez padne pozdrav v podobe bomby na gebule.

  OdpovědětVymazat
 4. Američané se musí v této nebezpečné situaci, kterou Washington vytvořil, probrat, ale pochybuji, že se tak stane.
  Proč by se měli probírat? První na ráně bude Polsko a Rumunsko a s nimi nejspíš i my, až z nás socdem vláda vytvoří předpolí NATO, určené pro první zásah.

  OdpovědětVymazat
 5. Možná by preventivní úder ze strany Ruska byl ku prospěchu věci. Poněvadž tradičně zbabělí Američané by se do žádného válčení nepouštěli, za to by vyklidili své pozice z ruské blízkosti. Zároveň by to ale znamenalo totální izolaci Ruska... Pravdou však je, že Rusko nikdo Západ nenapadlo, vždy bylo Rusko obětí západní agrese!

  OdpovědětVymazat
 6. velice rozumne! CFhce to vystrelit SATANA s 12 hlavicemi do Yellowstone a dal bude pokoj na radu let

  OdpovědětVymazat
 7. Svetový agresor si zahráva s osudom celej planéty. Sú to politickí a vojenskí extrémisti. Vytvorili atmosféru konfrontácie namiesto spolupráce, rinu ia zbraňami namiesto kompromisnych dohôd. Je to mor so zápachom smrti.

  OdpovědětVymazat
 8. Veškerou současnou politickou špínu mají na svědomí US neokonzervativci-američtí nacionalističtí magoři,spolu s nenažranými chazary,co ovládají bankovní korporace a vojensko-průmyslové komplexy USA,jsou rekrutovaní navíc v pochybných zednářských spolcích, jako je Bilderberg,Trilaterální komise,Rada pro mezinárodní vztahy,nebo Římský club.To všechno jsou velmi nebezpečné spolky US degenerovaných ďáblů,snažících se o ovládnutí světa, kdy jim k jejich fašisticko-feudálním choutkám o světovládě stojí v cestě Rusko a Čína.Proto neustále zkoušejí, jak by tyto země poškodili, zničili ekonomicky, vojensky, politicky,atd...Nejhorší je,že ta odporná neokonsko-chazarská válečnická zrůdná svoloč obsadila dosti vysoké posty na ministerstvech v USA,a samozřejmě také i v Demokratické a Republikánské partaji,takže maděje na trvalejší mír nejen v Evropě,kterou se zejména snaží zničit svou zahraniční politikou,je čím dál,tím menší.V listopadu 2016 budou tlačit tyto kruhy k moci vražednou Clintonovou,která je zcela ovládána touto svoločí. A protože tato stupidní osoba není schopná dohlédnout dopady svých hloupých činů,a opojená vlastní "mocí"nad USA, rozpoutá nukleární válku s RF v bláhovém domnění,že tato se Sev.Ameriky nedotkne,a i kdyby,tak mocní ji v klidu přežijí v protiatomových bunkrech......Kde to sakra žijeme???Jak je možné,že těm americkým magorům vůbec nedochází,že 21.století může být pro dominantní homo sapiens,jako živočišný druh na planetě Zemi, tím úplně posledním??? K čertu s prašivými neokony a chazary z USA !!!! Ze dvou zel by asi přece jen bylo lepší to menší zlo-tzn.D.Trump prezidentem USA, než ta odporná a hloupá Killary Clinton.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo :) dobre napisane len nastastie dobro je vzdy silnejsie :-) takze Rusko ich pak rozmlati kazdopadne hentake duse pojdu do pekla uz sa rodia ine deti takze tak ci tak v 21.storoci by taki hajzli mali vymiznut, pane my si spravime vlastne protiatomove bunkry hehe :D pekny den...

   Vymazat