Reklama

.

.

úterý 19. července 2016

Válka přímo v evropských městech.Proti evropské civilizaci vedeny tři džihády!

Vlastimil Podracký
19.7. 2016 Parlamentní listy
Pokud to takto povedeme dále, můžeme ji prý jistě očekávat
Vyhlašovat válku terorismu je falešné a naprosto neproduktivní, protože je to jen vrcholek širší fronty džihádu, píše myslitel, publicista a spisovatel Vlastimil Podracký.
Podle něj jsou proti evropské civilizaci vedeny tři džihády. Jsou to „džihád kolébek“, „džihád proti integraci a asimilaci“ a „džihád migrace“. „Záměrně tam neuvádím džihád terorismu, protože ten není podstatný, naopak spíše na předchozí tři džihády upozorňuje.

Upozornění ovšem sděluje jen těm, kteří ho chtějí chápat, což vypadá, že většina establishmentu není. Terorista zabije pár desítek lidí, je to sice strašné, ale nikoliv podstatné, lépe řečeno, je to spíše odvozený jev,“ vysvětluje Podracký.

Sám si nemyslí, že všichni muslimové jsou džihádisté, dokonce považuje džihádisty za menšinu. „Proto jsou většinou muslimové chápáni jako normální občané, se kterými lze vyjít, jenže přece jen, když dojde na lámání chleba, svoje soukmenovce neopustí. To znamená, že integrace stejně neproběhla. Dokonale integrovaný člověk by měl dát vždy přednost své nové vlasti, civilizaci, kterou přijal. U muslimů to téměř není možné,“ píše Podracký.
Odborníci nechtějí obludnou skutečnost přiznat

Poukazuje na to, že o fenoménu terorismu toho bylo napsáno mnoho, ovšem bez pochopení komplexních příčin a pod politickou korektností, která objasnění celého paradigmatu blokuje. Význační sociologové hovoří o frustraci, o vykořeněnosti mladých lidí, o hledání vlastní identity apod. Tito odborníci prý nepochopí, že teroristé jsou vojáky džihádu, že jsou to bojovníci stejní jako kdykoliv jindy. „Ale tím nemyslím, že jsou všichni odborníci neschopní. Spíše se domnívám, že jsou všichni politicky korektní a obludnou skutečnost nechtějí přiznat. Nechtějí, stejně jako všichni přesvědčení o neomylnosti evropských hodnot, přiznat selhání těchto tzv. hodnot tváří v tvář drsné skutečnosti světa,“ uvádí Podracký.
více na PL

15 komentářů :

 1. Já myslím,že muslimové nejsou sami sebou a to ani natolik,aby se islámu vzdali a islám jim to ani nedovoluje. Nejbližší pojem k islámu,který mne napadá,je supermafie.

  OdpovědětVymazat
 2. Chudí stále chudnou, v EU i USA. Muslimové "vypouštějí páru" a elity se radují.
  Hitler to vymyslel dobře, sjednotil všechny společenské třídy na národnostní bázi, když definoval nepřítele - Žida, Francouze, Poláka....

  OdpovědětVymazat
 3. Ne všichni muslimové jsou teroristi, ale všichni teroristi jsou muslimové. Všichni teroristi jsou klidní ve svém okolí nenápadní, tiší. Pak spáchají teroristický čin, kterým zabijí a zmrzačí Evropany a v naších médiích slyšíme pohádku o tom, že se zradykalizovali, ale jinak se nic neděje, protože přeci na dálnici zahyne mnohem víc lidí. A dále je nám z médiích zdůrazňováno, že tyto teroristické útoky nesmí za žádnou cenu ovlivnit přijímaní dalších milionů uprchlíků, tedy muslimů, do Evropy. Ve zprávách zaznělo, že afgánec, který ve vlaku napadl cestující a vážně je zranil a byl policií zastřelen, zastřelen být neměl, měl být dle členky strany zelených, jenom zraněn i když otevřeně zaútočil na policii. Tady se dostáváme k odpovědi, proč v Kolíně, když došlo k hromadnému znásilňování žen, muslimy u Kolínského nádraží, policie adekvátně nezasáhla. Je to proto, že zákony a hlavně jejich výklad, je postaven tak, že pokud by policie adekvátně zasáhla, hrozily by zasahujícím policistům sankce a vyhazovy. Jinými slovy, muslimové si můžou beztrestně znásilňovat ženy a policie bude na to přihlížet a následným šetřením se již pak nic nezjistí a pokud se zjistí, tak soud argumenty nepřijme a odsoudí pachatele z řad muslimů za nějaký banální přestupek a propustí ho. Evropské obyvatelstvo toto všechno vnímá a má jedinou možnost odpovědět na zhoršující se bezpečnostní situaci spojenou jednoznačně s masivní migrací muslimů do Evropy, volit ve volbách ty strany, které tento exodus muslimů do Evropy zastaví. Jiná možnost není, protože spoléhat na to, čemu již nikdo nevěří, a to, že muslimové se budou v Evropě integrovat, že budou pracovat a splynou s Evropským obyvatelstvem, není možné. Všichni muslimové budou žít nenápadně, budou tiší, a pak pojedete v autobuse a muslim na vás zaútočí sekerou a výsledek bude, že politik to vyhodnotí tak, že se vlastně nic neděje, protože přeci více lidí ročně zahyne na dálnici. No a vy máte být, třeba již jako mrzák v klidu a spokojený.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale všechno je to zavšivenej ksindl,kterej by měl dělat v prasečáku!!!!!

   Vymazat
 4. Proboha kdy uz otevrete oci. Sami islamisti jeste nevedi ,ze muzou vsechno ! Hlavne terorizovat vsude a kazdeho pod dohledem evropskych vlad a policii. To neni,ze by policie nesmela zasahnout. Vlady v Evrope soudy a policie dava najevo teroristum ze smi vsechno !! Prechazet ilegalne hranica jak se jim zlibi ,vrazdit, loupit znasilnovat a masakrovat !! To je proc jsou dovezeny do Evropy ! Vsichni teroristi byli znami policiim vsude na svete. ten posledni byl nasilnej zlocinec a nikdo se ho nevsimal i kdyz se motal s ukradenym nakl. autem se "zmrzlinou" bez mrazaku . Potom policajti behali predstirali ze ho nemuzou zastavit a strileli do vzduchu !!Otevrte uz konecne oci.

  OdpovědětVymazat
 5. Nedejte zmást sám o sobě není Islám nebezpečný, protože je zaostalý a to už od počátku středověku, kdy byl na čele pokroku, ale o doby co přijal právo šaría zůstali všechny Islámské země zaostalé. Je potřeba zakročit proti těm, co chtějí islamizovat Evropu. K cíli vede spolupráce s Ruskem a vytlačení zločinného vlivu z USA.

  OdpovědětVymazat
 6. Naprosto s autorem nesouhlasím. Islám je neintegrační násilnická a tmářská ideologie a kdo v možnost integrace přičmoudlíků věří a sní zhulené multikulti sny je blázen. Nikdy v historii lidstva nefungovalo jakési miksování ras a národů. Proto byly vždy války a svět se ubíral přes národní nebo kmenové uspořádání. Multi-kulti fantasmagorie nefungují ani v USA jak vidíme po 200 letech a podívejte se na integrovanost našich cikánů (moderně rómů). Vidíme jen segregovaný parazitismus sociálně utlumovaný na úkor většinové populaci sociálními dávkami. Seberte jim dávky a postavte je na roveń většinového obyvatelstva a máte tady hned nepokoje a rabování s násilím. Jediné co pro stát dělají je namrdávání nových bezcených občanů. To je to vaše kulturní splynutí. Všechny řeči o mnohonárodnostním soužití a mnohonáboženském soužití jsou jalový blábol tupců a nebo vychcanců, kteří na tom profitují. Těch máme plný parlament a senat a nejméně půlku vlády. Jediné skutečné řešení je: Děláš zmetkoviny? Nechceš přijmout náš životní styl a hodnoty? Tak tě nikdo nenutí zde být a táhni odsud. Udělal jsi kriminální čin, tak do lágru a tam makat do chcípnutí. Na přičmoudlíky a smradláky je to jediné čemu rozumí. Zatím jim platíme snadné živobití a turistiku po Evropě kde si mohou dělat co chtějí a o čem by se jim v zemi původu ani nesnilo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu. Geny se nedají "převychovat". To, co loutky z eu páchají, je ničení Evropské civilizace. Může někdo tvrdit, že všichni nejsou teroristi, ale hezky to napsal někdo v nějakém komentáři: "Když budete mít 10 sklenic vody a v jedné z nich bude jed, napijete se, nebo raději všechny vylijete?"
   Zde je další "převýchova" káfirů:
   http://www.zvedavec.org/vezkratce/13071/

   Vymazat
 7. Budu trochu provokovat: V SSSR do Gorbačova multietnické soužití v podstatě fungovalo. A to i s vědomím prvku represe (a naopak i postupné degenerace režimu), což ale nevedlo ke genocidám, ale dokonce ani ke ztrátě kulturního povědomí národností. Čečenci, Krymští Tataři, Meschetští Turci měli za Stalina problémy, byli postižení kolektivní odplatou, ale ani Stalin jim neříkal, že musí přestat být Čečenci. Rasismus neexistoval, a to nemuselo být ani vynucováno. Prostě nebyl, smíšené rodiny existovaly a nikoho nepohoršovaly. Nebyly problémy třeba ani mezi studenty na kolejích. Přitom tradice se běžně dodržovaly. Včetně muslimských, ale samozřejmě vocamcaď pocamcaď, pouze v rovině lidových zvyků. Například pochody s krvavým bičováním sovětská moc zatrhla už někdy v roce 1925 a šedesát let to nikomu intenzivně nescházelo.

  Co za tím bylo ? Že by jednotící idea velkého sovětského státu a komunismu ? Ono to, dokud žil Tito a pár let po něm, ale fungovalo i v Jugoslávii. I když tam nešlo "rasy", důvodů ke vzájemné nenávisti bylo víc a čerstvých. Přesto opět i zde, "smíšená" manželství, klid, žili jako lidi. A od 1990, v Kosovu o dost dříve, hned šlo všechno do háje a rozpadaly se i ty smíšené rodiny.

  Tak je to "v lidech", neodvratně zakódované, nebo v "režimu" a vnějším tlaku??

  V souvislosti s těmi muslimy mě vždycky napadne svědectví srbského lékaře z nemocnice v Prištině (teď si nevzpomínám, možná to byl dokonce žid).

  Když přituhovalo, přišel za ním kolega a přítel Albánec a varoval ho, že už Albánci chystají to a to, a jeho už mají taky na seznamu, včetně toho, kdo a kdy dostane po něm byt. Tak ať radši zmizí hned. Doktor Albánec o tom věděl, protože jako rodilý příslušník klanu musel poslouchat chiefa, bílý plášť sem, bílý plášť tam. Doktor Srb (žid) zmizel a přežil, ale ještě se přítele zeptal, ale co ty, ty bys mě taky přišel zabít i s rodinou? Ten druhý nebyl schopen odpovědět. Samozřejmě. Byl natolik slušný, že ani nezkoušel lhát, že ne, ale ten tlak komunity prostě nemohl ustát. Jedině že by se chtěl stát mrtvým hrdinou. Opravuji: osamělým, nepochipeným, nikomu potřebným mrtvým hrdinou. To už je totiž docela rozdíl.

  S těmi muslimy po Evropě to bude podobné. Ale problém není muslim, problém je, že "Evropa" je jednak stupněm společenské dezintegrace přirovnatelná k SSSR nebo Jugoslávii v 80. letech, a jednak nikdy neměla moc z toho, co drželo pohromadě lidi a stát v SSSR nebo Jugoslávii.

  V - R

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kapitalismus jako soutěž o zdroje (tzn. v perspektivě jednotlivce boj o obživu a přežití) zákonitě produkuje antagonismy, vedoucí ke konfliktům až v rovině mezirasové nebo mezinárodní viz 1914, 1929, 1939...

   Vymazat
  2. a smíšená muslimsko křesťanská manželství z Kosova žijí v Čechách s tím, že se nikdy nepůjde vrátit domů

   Vymazat
  3. 20. července 2016 16:34
   Coby marxista hnidopich vás jen doplním. Soutěž o zdroje není vlastní jen kapitalismu. Ani důsledky - vyhlazovací války líčí i Starý Zákon - kvůli zemi, půdě, pastvinám. Teprve kapitalismus ale generuje podmínky, kdy soutěž o zdroje má potenciál totální války se vším všudy. Protože kapitál jednak potřebuje vytvářet zisk, multiplikovat se, a to neomezeně. A je abstraktní, podřizuje si všechny konkrétní stránky života společnosti.

   Takže ve srovnání je to trochu jako vlčí smečka, která zabíjí, jen dokud se nenažere, a lovec trofejí, který se "nenažere" nikdy.

   (Pro úplnost: lze namítat, že ti nenažraní a totální přeci v dějinách byli už před kapitalismem, všechna ta knížata, případně jejich služební fanatici. Ano, byli, chtěli by, ale jejich nenažranost i možnosti měly meze. Nejstabilnější Reich a technologii moci měli Římani, ale ti právě v době největšího rozmachu obchodovali už skoro po kapitalisticku.)

   V- R

   Vymazat
 8. Bylo by potřeba nechat obohatit francouzské lóžové bratry.
  Xenofobka, která se nechtěla nechat obohatit a přesto byla obohacena -
  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/marokanec-zautocil-nozem-v-jizni-francii-na-matku-a-jeji-tri-dcery/

  OdpovědětVymazat
 9. Co kdyby Sorose obohatil někdo nožem? Byl by rád?

  Co říká lóžový bratr Hollande a Makkrela s naším ocáskem Sobotkou, Zavorálkem, Strop Nic Kým, agentem Plavcem a podobnou bandou?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už tu máme co jsme chtěli
   do rachoty zveselá,

   Vymazat