Reklama

.

.

neděle 24. července 2016

Z domova: Mafie s.r.o. v šílené době

Pavel Letko
24.7.2016   E-republika

Firmy sdružené v holdingu „Mafie s.r.o. tedy ruku v ruce, krok za krokem, pracují ve shodě a se zvýšeným úsilím na kontrole celé ČR. Zatýkat a trestat za korupci a další trestné činy je možné a žádoucí – ovšem jen konkurenční gangy nebo osamělé hráče. Náš mafiánský holding usiluje o návrat ke krásným 90. letům kdy bylo „zhasnuto“ a kradlo se naprosto pohodlně bez rizika.Těžké, přetěžké je pro mě komentování současné situace doma i ve světě. Svět se zbláznil. No, svět ani tak ne, ale lidé v něm. Podle Radima Jančury, majitele společností Student Agency a Regio Jet, se zmocnila ministerstva vnitra mafie. Na své autobusy dal vylepit obří plakáty dávajících na výběr. K vidění ZDE. Buď je současný ministr vnitra Chovanec přímo mafián, nebo je mafií řízen.

Policejní složky tak podle Jančury díky ministru vnitra za ČSSD nehájí primárně zájem občanů této země, ale pouze určitého mafiánského klanu. Ten podle všeho ovšem nevlastní jen policii, ale tak trochu celou Českou republiku. Chovanec je totiž ve svých krocích prakticky bezvýhradně podporován nejen částí současné koalice ústy hlavních představitelů sociálních i křesťanských demokratů, ale i pravicové opozice ODS a TOP09.

 

Kdo zachrání právní stát?


Právní stát tu tedy hájí pouze komunisté, a to ještě velmi opatrně. Tak zástupkyně komunistů v bezpečnostním výboru Zuzka Bebarová Rujbrová se třásla strachy, co by mohlo vyjít na světlo "Bojím se, k čemu můžeme na tomto jednání dospět," prohlásila tato zástupkyně KSČM, a pak se jednoznačně postavila za Chovance: "Spíš se domnívám, že jde o uraženou ješitnost některých osob typu Šlachty, který pravděpodobně nemá naplněny všechny své ambice". Bezpečnostní výbor nevyslechl Šlachtu, protože byl podle Rujbrové špatně připraven program jednání. Zuzka Bebarová Rujbrová je jistě jako komunistka pro změny systému, ovšem jen pokud jí strany patřící k establishmentu dopředu schválí program. Bez takového programu by "z toho měla strach" Kam až by to mohlo zajít! Revoluce ano, ale jen když jí povolí car.

Kdo nám tedy hájí právní stát? Nepočítáme-li čistě oportunistickou část opozice Víta Bárty a jeho politických pohrobků v Úsvitech, Blocích proti islámu a podobných šílených uskupeních, zbývá jen oligarcha Babiš a jeho hnutí Ano. Na kauze Šlachta je vidět, jak moc jsou propojeni dinosauři české politiky, jak organizovaný zločin prolézá do vlády, parlamentu, policie i justice. Babiš se zbavil své pravé ruky, šedé eminence pražské politiky a starostky Prahy 10 Radmily Kleslové jen proto, že pobírala prebendy ve státních a polostátních firmách. Nic trestného, jen morálně diskutabilního.

Něco takového by třeba "socialistickou" ČSSD ani nenapadlo. Tedy pobírat prebendy ano, odstoupit ne. Tato "sociální" strana se dlouhá léta dělila s modrými strakami, a přestože na ně vždy připadl neporovnatelně menší díl, zvykli si soudruzi, totiž pardon, "přátelé". Nu což, oni si zvykli i soudruzi z KSČM, i když v jejich případě šlo o opravdové drobty. Tato dělba kořisti ovšem nemohla dlouhá desetiletí probíhat bez součinnosti policie a justice.

Podle představitelů holdingu "Mafie s.r.o." měla akce "Čisté ruce" či "Protikorupční program" skončit uvězněním Davida Ratha. Ten totiž k žádné mafii nepatřil, dělal si z kmotrů dobrý den a to se nesmí. Idealisté v policii a justici byli příliš puštěni ze řetězu, to bylo jasné každému minimálně od zatčení Jany Nagyové. Firmy sdružené v holdingu "Mafie s.r.o." tedy ruku v ruce, krok za krokem, pracují ve shodě a se zvýšeným úsilím na kontrole celé ČR. Zatýkat a trestat za korupci a další trestné činy je možné a žádoucí – ovšem jen konkurenční gangy nebo osamělé hráče.

Náš mafiánský holding usiluje o návrat ke krásným 90. letům kdy bylo „zhasnuto“ a kradlo se naprosto pohodlně a bez rizika. Největším nepřítelem mafie je Andrej Babiš, který začíná hrát doslova o svůj život. Boj to nebude lehký, má na své straně výraznou menšinu médií i voličů. Andrej Babiš nemá o činnost mafie zájem. Uživí se i bez ní, odmítá platit výpalné za ochranu a odmítá plnit pokyny. Argument o Babišově konfliktu zájmů je už opravdu trapný. To by nemohly být prezidenty Bushové, Kennedy a řada dalších. Navíc v konfliktu zájmů přece byli i Havel, Schwarzenberg, Topolánek, Klaus a mnoho a mnoho dalších, jen jsme ten jejich konflikt neznali. Jenže to, že jsme jej neznali, neznamená, že neexistoval.

Proti konfliktu zájmů je třeba stanovit jasná, rovná pravidla platící pro všechny občany a firmy, a ne zákony jako jednohubky zvané Lex Babiš apod. Jde o přístup k informacím, zveřejňování smluv apod. Hádejte, kdo hájí nejširší otevřenost? Ano, tušíte správně, ANO. A naopak? Například křesťanští demokraté, třeba ZDE.

Mafie s.r.o bojuje na všech frontách o zachování svého pokoutního vlivu. Politika se dělá v konspiraci a utajení, to je snad každému jasné. A bude se tak dělat dál, ať už zvítězí ten nebo onen. Jde však o to, aby se pohybovala v rámci určitých srozumitelných a transparentních pravidel, která nebudou měněna případ od případu, jak se to komu, tedy především Mafii, hodí. Šlachta sem, Šlachta tam, ale způsob provedení změny v polici hovoří jasně o tom, že Mafie s.r.o. dobyla dalšího, doufejme, že jen dílčího vítězství. Případ nám ukázal, kdo patří k této chobotnici na český způsob a kdo ne. To bychom si měli pamatovat.


Šílení politici


Milan Chovanec

Dnes už je možné opravdu všechno. Hloupost a drzost politiků překračuje všechny meze. Odkojen blbstvím komunistických papalášů nemohu tuhou stravu dnešních „demokratických“ politiků a osobností snášet. Takže zprávy v TV a novinách sleduji jen občas a pak to musím vydýchávat. Sám si kladu otázku, zda Chovanec natolik zblbnul nebo mě oblbnul. Před volbami se mi zdál příkladem jakž takž uvažujícího a hovořícího politika. Nyní mně přijdou jeho slova i činy přímo neuvěřitelné.

Pominu-li kauzu Šlachta, slyšel jsem ho, jak v reakci na vraždy ve Francii a Německu říká, že bychom si měli vzít příklad z Izraele a občané by měli chodit na veřejnosti ozbrojeni. Jelikož v Izraeli jsou legálně ozbrojeni prakticky jen Židé, tak nevím podle jakého klíče by vybíral u nás. Zda by ozbrojil také jen Židy nebo jen bílé, či by to vzal jinak a ozbrojil všechny obyvatele Čech a Moravy? To by pak ale nebylo jako v Izraeli, ale spíše jako ve Spojených státech. Tam se ovšem ročně odehrává kolem 10.000 vražd střelnou zbraní. Takže buď jak buď, Izrael i USA mají výrazně horší hodnocení bezpečnosti než Česká republika. Je to tedy podobné prohlášení, jako kdyby trenér našeho hokejového týmu doporučoval, abychom se učili lednímu hokeji v africké Ruandě-Urundi.

 
Pavel Bělobrádek

Podobně šílený výrok pronesl Bělobrádek v souvislosti s Babišovým návrhem na zdanění tzv. církevních restitucí. Podle tohoto křesťanského demokrata by prý šlo o akt antisemitismu. Podle stejné Bělobrádkovy logiky by snížení rychlosti v obci na 50km/h bylo aktem rasismu, protože omezuje romskou populaci v rozjezdu.

 
Tomáš Halík

Dalším skandální výrok pronesl katolický kněz Tomáš Halík podle něhož je „přímá demokracie zrůdná věc a referendum cesta do pekel“. Přidáme-li k tomu tradiční Halíkovy protiruské výpady například ZDE, musíme se ptát, nač je nám takový kněz? Má porozumění pro muslimy, ale chybí mu pro Rusy. Podporuje sankce, zjevný akt nepřátelství, škodící lidu ruskému i českému. Nešíří tedy křesťanskou lásku, ale nekřesťanskou nenávist.

 

Šílený redaktor


Korunu všemu nasazuje reportér České televize David Borek. Toho už jednou vyhodili za tento rozhovor ZDE a už jej tu máme zpět ve staré dobré formě. Takové uvědomělé pravičáky naše zpravodajství potřebuje jako sůl.

Borek by se vyjímal na kandidátce vedle Konvičky nebo jiného xenofobního fašizujícího lídra. Sám si v rozhovoru s Lídou Rakušanovou ZDE v záchvatu sebekritičnosti všiml, že se jeho slovník možná podobá tomu německému ze čtyřicátých let minulého století. Pomalu všechny vraždy ve světě i u nás dává zcela bez důkazů do souvislosti s islámem a s naprostou ignorancí bagatelizuje oběti amerických válek.

Řešení, jak jinak, vidí v posilování represe. Tradičně tedy propaguje léčbu nemocné společnosti násilím, válkou proti jinověrcům. Podle Borka mnoho evropských a amerických politiků skončilo svou kariéru jenom proto, že pár set jejich vojáků bylo z Iráku posláno domů v rakvi. Stovky tisíc obětí „těch druhých“ nezmiňuje. Nejde totiž o lidi. Jsou to muslimáci, slimáci, a tak podobně, jak se můžeme dozvědět na různých sociálních sítích a v diskusích pod články.

Ano, náboženské války, války ateistů proti muslimům, křesťanů proti muslimům, to je přesně to, co nám tu ještě chybělo. Za našimi problémy nejsou podle těchto veleduchů podporovaných různými Borky, Černochy a Konvičkami, tuzemští zloději, naše ateistickokřesťanská Mafie s.r.o., ale muslimové. Naše zpitomělá veřejnost to baští. Přitom je jasné, že čím více vražd zoufalých šílenců bude připisováno islámu, tím jich bude přibývat ve skutečnosti. Život na okraji společnosti bez naděje tak získává smysl ve smrti. Jsme to my, naše média a my sami, kdo se podílíme na sebevražedných atentátech ve jménu islámu. Dáváme prosté vraždě ideový nátěr, který uvnitř není obsažen. Vražda, a to i vražda statisíců a milionů jde vždy schovat za boj za svobodu, za Krista, za islám, demokracii nebo komunistický ráj. Ve skutečnosti jde vždy o vraždy, ať už jsou spáchány ukrajinskou armádou v Donbasu, izraelskými "silami obrany" v Gaze, americkými bombami v Iráku nebo nákladním automobilem v Nice.

Ostatně někdejší premiér Velké Británie Tony Blair prý převzal odpovědnost za chybné rozhodnutí ohledně Iráku. Jenže je jaksi na svobodě, zatímco vrah z Nice je po smrti. Převzetí odpovědnosti Blairovi nevěřím a pochybuji, že je vůbec možné. Člověku se těžko žije s vědomím neúmyslného zabití jednoho či dvou lidí při nehodě. Jak by se ale muselo žít člověku, který úmyslně nechal zabít stovky tisíc lidí, další statisíce zmrzačil a z milionů udělal běžence? Jak by tohle mohl nést člověk se svědomím? Snad by spáchal sebevraždu s celou rodinou jako ministr propagandy Goebbels, nebo harakiri jako japonský samuraj.

Blairovi nevěřím dnes, stejně jako jsem mu nevěřil, když brojil proti Saddámovi a Iráku. Blair žádné svědomí neměl a nemá, dovedně se jej zbavil. Naší hanbou je, že k této zločinné akci vybízel i náš prezident Václav Havel. Stovky tisíc nevinných obětí nespravedlivé války jakoby nic neváží. Jsou to prostě jen "ti druzí", slimáci muslimáci. Nezaměstnanost, nízké mzdy, bezdomovectví, chudinská ghetta, rozkradené biliony a každoroční deficity našly konečně svého viníka, na kterém se můžeme téměř všichni shodnout. Je jím věčný muslim obcházející celý svět.

Nicméně pro naše pravičáky je s podivem, že naši občané jsou tak vlažní. Přitom tak málo obětí ve válkách v posledních dekádách je podle Borka ničím ve srovnání s počtem obětí první a druhé světové války. Borek míní, že na japonskou populaci měla blahodárný účinek i skutečnost, že Tokio lehlo popelem. Spolu s psychiatrem Bašným se obává, že dnešní politici a veřejnost nejsou na takovou totální válku „proti ideologii“ připraveni. Podle nich se na takovém neblahém míru podílí i média. Je to opravdu k vzteku, když občané nehoří nadšením položit život za císařpána a jeho rodinu, nebo prezidenta, parlament nebo prostě nějakého redaktora Borka s psychiatrem Bašným.

Podle mě se média a politici, a jak je vidět i ruku v ruce s psychiatry naopak šířením nenávisti podílejí na přípravě války s Ruskem, případně jiným „důstojným“ nepřítelem, který by zajistil prosperitu vojenského byznysu a nadvládu stávajícího 1 %.

Ne, netvrdím, že všichni tak činí z pouhé ziskuchtivosti. Mnozí tak činí z hlouposti a z pýchy vypínající se výše než Babylonská věž.

- - - 
Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde. Děkujeme!

Související články:

20 komentářů :

 1. Šlachta je americký slouha, jenom dobře, že jde od válu. Pro lid je to lepší. Měl sice medii budovaný obraz, ale víme kdo ovládá media.

  OdpovědětVymazat
 2. Já jsem pro program vlastenců! Co se týká ozbrojování, a bezpečnosti občanů, tak by mělo být zřejmé, že nesmí být trestné napadení exhibicionistických gayů a podobných sexuálních deviantů, příslušníků protinárodních anarchistických a alternativních subkultur, narkomanů a dalších asociálních existencí, pokud se tu objeví. Občané tak budou mít právo kdykoliv odstřelit zfetované dredaté individuum, anarchistu, který svým chováním, účesem a oblečením vzbuzuje znechucení, nebo homosexuála otevřeně propagujícího své deviace. Pokud někdo nenávidí národ a jeho hodnoty, nechť ztratí právo na zákonnou ochranu.

  Nikoliv represivní zákony, ale nechat společnost, ať se přirozeně a volně brání proti nemocem a rozkladným elementům stejně, jako se tělo každého člověka brání infekcím a cizorodým látkám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vím, že to co píšete zní lákavě, nespravedlnost bolí. Ale to právě chtějí, aby jsme se snížili k násilí a pak měli důvod zakročit silou. Když už použit sílu tak proti hlavě, pak ostatní malí lotři a zvrhlíci se nebudou mít kam schovat, když nebude nad nimi ochranná ruka.

   Nemám nic proti "pederastům" a určitě by se na nich neměl vybíjet hněv lidu, mají to i tak dost těžké. Je potřeba si uvědomit, že nás páni chtějí rozeštvat proti sobě:

   Pouze malá část těch nejhorších zvrhlíku se snaží schovat své zločiny za potíže lidí s rozdílnou orientací a diktuje i jim samotným:
   http://obcanska-neposlusnost.blog.cz/1506/diktatura-lgbt-lobby

   Vymazat
  2. 21:14 - díky za link! Já vím že tento bod programu předpokládá stejně jako ty další revoluční svržení současného establishmentu, to je jasné! Je to myšleno jako přijatý zákon poté, nikoliv jako návod a jednání nyní! - http://www.white-media.info/reconquista.html

   Vymazat
  3. "... chtějí, aby jsme se snížili k násilí a pak měli důvod zakročit silou." Ano, tak to je. Proto za jeden z nejdůležitějších bodů revolučního programu považuji tento:
   Odškodnění obětí antirasismu a antifašismu
   Poslední desetiletí jsou bílí lidé terorizováni, perzekuováni a zavíráni do vězení za své názory, které jsou označeny jako rasistické, antisemitské, fašistické apod. Oběti tohoto teroru budou štědře odškodněny a naopak ti, kteří tento teror páchali budou souzeni a jejich majetky budou zabaveny ve prospěch fondu na odškodnění obětí.

   Vymazat
  4. Kde se dva perou, treti vitezi. Ten treti byli a jsou... Rothschildovci! Zas a znova se prizivuji na lidske blbosti, kratkozrakosti, zapometlivosti, hrabivosti a bezpaternosti.

   Vymazat
 3. Článek je taková snůška polopravd s důrazem na jediného "poctivého" miliardáře zrozeného v temném věku zlodějské privatizace, takže to vypadá jako by tu slátaninu spatlal Babiš osobně !

  OdpovědětVymazat
 4. Cinknutí budou asi všichni, více, nebo méně.
  Agrofert, Mafru - ANO agenta Bureše, my umíme makat, bych do politiky nemíchal. Ti budou zrovna valit malou domů. Každý švec se má držet svého kopyta. Buď podniká, nebo se věnuje politice.
  Stačí se kouknout na Ukrajinu, kam to vede.

  A politiky držet pod krkem. Žádná imunita mimo úřad, ani pro soudce.
  Když prostý člověk v práci něco zkazí, tak si to zaplatí, nebo dokonce odsedí.
  A co jsou soudci, politici za nadlidi, že mohou na všechno kašlat?!
  Jenom se třesou aby si nahrabali a poslouchají své chlebodárce, aby na ně někdo z rozvědky nevytáhl nějaké kompro.

  OdpovědětVymazat
 5. Mafie ANO s.r.o., radit se chodí do Ameriky a spolu se státním zástupcem a dalšími k Schapirovi.
  Už to mluví samo za sebe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A kdo z naší mafiánské vrchnosti se tam nechodí radit? Jestli někoho takového znáte, uveďte ho. Kdo z naší vrchnosti se nepaktuje s USA - nemůže zůstat vrchností. Nejspíš se Šlachta paktovat přestal ( třeba když si někdo takový myslí, že už je sám dost silný v kramflecích) proto musel od válu. Kdo se odváží říci, že císař pán je nahý, přijde o svůj úřad, proto každý vychvaluje císařovy nové šaty, i když je nahatej. Je to celá desetiletí stejné, jen dřív se vychvalovala rudá, dnes se vychvalujou pruhy a hvězdy.

   Vymazat
  2. Odešli jedni a odejdou i jiní. Dnes to asi nebude trvat ani těch 40 let.

   Vymazat
 6. Tam, kde článek mluví o Babišovi, tam sprostě lže. Babiš je stejný mafián jako individua v článku kritizovaná. Na internetu se toho na něj najde dost a dost. Mně osobně stačilo, jak hned po nástupu do funkce odpustil sám sobě daňové nedoplatky (jestli si to dobře pamatuji, tak ve výši 4,5 miliardy). V civilizované zemi by nesměl dlužit ani korunu, by byl dávno v base a jeho (najděte si na internetu, jak získaný) majetek by propadl státu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. proč mluvíte o mafii, když to, co je spojuje je náboženská obec. Ti čeští mají příliš špinavé ruce, tak verbují v zahraničí. Nejlépe je to vidět v tisku. Tám vládne přímo vobřezaný internacionalismus

   Vymazat
  2. A kdo teda -podle vás 21.43 - není mafián? Dnes Babiš, Sobotka, Chovanec, dříve Nečas, Bárta, Pospíšil, ještě dříve Topolánek, Bém, ... bla bla bla ... kdo podle vás není mafián? Na koho na internetu nic nenajdete? A proč hledáte na internetu drby a pomluvy? Víte co? Zkuste najít i něco zajímavýho na boha - není to nakonec taky mafián? Český lid - hnusný lid - tady neobstojí vůbec nikdo!

   Vymazat
 7. rozbor článku, který na první pohled vypadá trochu chaoticky, vyžaduje čas. Je zde nástin skutečného obrazu apokalypsy státního útvaru Česká republika.
  tak jen na okraj.
  Právní stát, ve kterém jednotlivé zájmové skupiny-mafie delegují na volená místa zástupců lidu do parlamentu gaunery, kteří rozložili celou strukturu řízení státu a již dvacet roků schvalují právní normy, které netrestají zločince, ale vydírají a zotročují celý národ.
  A o poznámku k tzv. "církevním restitucím", a jejich zdanění jako důkaz antisemitismu. Jevrej Bělobrádek by nám mohl vyjmenovat prezidenty, ministry, poslance, senátory, velitele policie hejtmany a soudce za posledních dvacet let, kteří k zajordánským slovanům nepatří. Bylo by jich méně než čtvrtina z obsazených funkcí.
  Sionistická genocida Českého národa běží na plné obrátky.

  OdpovědětVymazat
 8. Pan Letko to má asi v hlavě zmatek. To lze usuzovat nejen z chaotičnosti celého článku, ale i z nesmyslných výroků, jako je tento:
  „Kdo nám tedy hájí právní stát? Nepočítáme-li čistě oportunistickou část opozice Víta Bárty a jeho politických pohrobků v Úsvitech, Blocích proti islámu a podobných šílených uskupeních, zbývá jen oligarcha Babiš a jeho hnutí Ano.“
  Z výroku vyplývá, že právní stát hájí „oportunistická část opozice …“, kterou se však rozhodl z nějakého důvodu nepočítat a oligarcha Babiš, u kterého se z neznámého důvodu rozhodl, že není oportunistický. Přičemž je známo, že Babiš využívá příležitosti, plnými miliardami do svého Agrofertu.
  Nakonec ještě zapomněl zmínit neoportunistickou část opozice. Do této skupiny patří např. uskupení SPD-Tomio Okamura. On, ještě jako nepolitik, propagoval na svém blogu zákon o referendu a odvolatelnosti politiků. Když později, jako poslanec, vyslovil slovo „referendum“ ve sněmovně, tak se mu smáli, jako kdyby přišel z mateřské školky. Dnes už se nesmějí, ale stále se jeho zavedení brání. A Okamura od jeho zavedení stále neustupuje. Lepší ukázku neoportunistického politika, hájícího právní stát, u nás nenajdete. P.K.

  OdpovědětVymazat
 9. VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY:
  "Ministr Dienstbier se pracovně sejde představiteli Romů"
  http://www.vlada.cz/cz/clenove-vlady/pri-uradu-vlady/jiri-dienstbier/aktualne/avizo-ministr-dienstbier-se-pracovne-sejde-predstaviteli-romu-147208/
  JAK SE MŮŽE OBŘEZANÁ SVI NĚ SEJÍT NA PRACOVNÍ SCHŮZCE S BANDOU KRIMINÁLNÍCH ŽIVLŮ, CO NIKDY NEPRACOVALY?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jednoduše. To je právě ten židozednářský styl, financovaný natištěnými žabími kůžemi, které rozdává kongres na pokyn žida Rothschilda a spol.
   Prostě čistá židovina. Rozvracení všeho a tvorba nenávisti.
   Na Ukrajině je to zřetelně vidět.

   Vymazat
 10. http://ostrava.idnes.cz/policiste-kteri-zastavili-strelce-na-exekutora-dostali-vyznamenani-1it-/ostrava-zpravy.aspx?c=A160725_141601_ostrava-zpravy_dar

  zastavit znamená zavraždit občana ČR

  OdpovědětVymazat