Reklama

pondělí 4. července 2016

ŽÁDNÁ česká politická strana se nevyjadřuje k jednání NATO ve Varšavě

Vladimíra Vítová  
4. 7. 2016 
 

Pohoršujeme se nad imigranty, pohoršujeme se nad byrokraty z EU, ale žádný politik, ŽÁDNÁ politická strana se nevyjadřuje k jednání NATO ve Varšavě ve dnech 8. 9. 7. 2016. Nevyjadřují se dokonce ani komunisté, ani SPD ani SPO, ani ANO, ani Dělnická strana, ani Národní demokracie, ani Piráti, ani Alternativa zdola – prostě nikdo Nikdo NIKDO – ani zprava ani zleva!!! Nevyjadřují se dokonce ani mírové organizace a iniciativy – kromě Ne základnám, Vojáků proti válce a Českého mírového fóra a Českého mírového hnutí. Ale to jsou jen „hlasy na poušti“!


Zasedání NATO ve Varšavě bude zásadní, protože NATO si nachází nové a nové záminky k válce, například stanovilo, že by mohlo mít opodstatnění napadnout Rusko, dojde-li k oznámení, že se členská země NATO stane obětí kybernetického útoku osobami ze země mimo NATO, jako je Rusko nebo Čína, že potom ustanovení Článku V o „kolektivní obraně“ NATO vyžaduje, aby se každá členská země NATO přidala k té členské zemi NATO, která se rozhodne vrátit úder útočící zemi!!!!!!!!!

„Konkrétně NATO tvrdí, že protože to byli ruští hackeři, co zkopírovali e-maily Hillary Clinton z domácího počítače, když si „privatizovala“ komunikaci US ministerstva zahraničí na svůj nezabezpečený domácí počítač, tak by to mohlo zakládat skutkovou podstatu ruského útoku proti Spojeným státům americkým, a to by, kdyby to US president vyhlásil za ruskou invazi do US, spustilo uplatnění NATO klauzule o vzájemné obraně, což by vyžadovalo, aby se všechny země NATO přidaly k US vládě a šly do války proti Rusku, když by se tak US vláda rozhodla.“ (viz. Tyler Durden, http://www.zerohedge.com/news/2016-07-01/hacked-emails-confirm-nato-push-provoke-escalate-conflict-russia)

Včera opustila delegace Ruské federace na znak protestu Parlamentní shromáždění OBSE. Podle slov šéfa ruské delegace Nikolaje Kovaljova, poslance Státní dumy a zvláštního zástupce PS OBSE pro boj s terorismem, byly VŠECHNY připomínky ruské strany zamítnuté a to bez jakýchkoliv vysvětlení. Když se podíváte na připojené video – zjistíte, že člena ruské delegace NIKDO ANI VTEŘINU NEPOSLOUCHAL!!! https://life.ru/t/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/427668/dielieghatsiia_rf_v_pa_obsie_pokinula_zasiedaniie_v_znak_protiesta

Zástupcům NATO je úplně jedno, CO řeknou zástupci Ruska, je jim úplně jedno, co si přejí lidé jednotlivých zemí EU – tedy mír – a i evropským vládám je to úplně jedno! A je to také úplně jedno českým politickým stranám, což je opravdu nepochopitelné, protože by se týkal i všech jejich členů a příznivců by se konflikt s Ruskem – které tak bezostyšně plánuje NATO – týkal!

Vybírám jasný názor z diskuse pod jedním článkem: „Mnozí diskutující si neuvědomují, jaké hrozby nám hrozí. USA mají 150 vojenských základen po světě a přibližují se se zbraněmi NATO k hranicím Ruska, zatímco Rusko není, mi známo, že by mělo vojenské základny poblíž USA nebo někde jinde ve světě.

Často se píše o Ruské propagandě, ale nezlobte se na mě, já jí nikde nečtu, není slyšet. V našich sdělovacích prostředcích jen slyším a čtu o útocích proti Rusku. USA v roce 1989 zabrali území Panamy, udělali si svůj pořádek v Egyptě, v Libyi, Jugoslávii, povraždili nepohodlné prezidenty, nevinné, dokonce bombardováním civilních objektů povraždili i děti, o Vietnamu a Koreji nemluvě.

A mám otázku pro nesnášenlivé, agresivní k názorům těch, kteří vyzývají k míru a k pokoji. Dovedete si představit život bez infrastruktury, bez elektřiny, bez telefonů, televize, bez potravin a dokonce bez vody? Děsím se toho, co se děje. Vyzývám proto Bohuslava Sobotku: pane předsedo vlády, pokud ve Varšavě nebudete zastávat stanovisko občanů ČR, potom odstupte a dejte možnost zvolit nové politiky.

Václav Princ, České Budějovice.“

V Praze dne 3.7.2016 Vladimíra Vítová

45 komentářů :

 1. Na summitu ve Waršavě se bude řešit Sýrie.
  Rusko má vyslat do Sýrie další část armády a to USA nemůžou přenést přes srdce.Proto také ty atentáty v Turecku,jako že je Turecko ohroženo a zrovna bojovníky ISIL,které podporuje Turecko i USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NATO? Proč ne. Ovšem také žádné US vojáky a poradce v jednotlivých státech. A žádné vojenské základny na hranicích. Postačí ostraha hranic vlastními silami států. A to včetně pozorovatelen. A také svrchovanost v ovládání vojska na svém území. Prostě národní SUVERENITU a podřízenost nějakému cizímu šaškovi. A ona "přátelská pomoc" má přijít až nastane situace vpádu. Ale ne taková, jakou západní velmoci předvedly za II svetové.....

   Smazat
  2. osobně nemám proti zapráskanejm Pšonkům nic. Je pravdou, že Poláci pro Čechy nikdy nic dobrého neudělali. Ať tedy znovu přitvrdí, budeme mít zase brambory za pět korun vepřové za čtyřicet a Balt bude začínat někde u Ostravy.
   Vždycky jsem si přál abychom měli moře

   Smazat
  3. Kromě Honolulu - je tady jen a jen novinářská smečka nejhnusnějších zmetků, kteří kdy psali na diskuze. To,co psali tihle duševní mrzáci včera k článku o malém chlapci, který se nabodl po pádu na plot a zemřel - nad tím jsem normálně blil. Všechny tyto nemocné grázly by měli podle identity pochytat a zavřít do blázince. A lotrům, kteří zveřejňují články o lidských tragediích, aby prodali šminky, pilulky na erekci a zvětšení penisu, a proto k těm článkům umožňují i diskutovat tuhle schizofrenickou smečku sadistů, bych uložil desetimilionovou pokutu. Nazvat takové chování neetickým, je málo. Nazvat to, že je to v rozporu s dobrými mravy v ČR nelze, protože tady převládá nemrav a úchylnost nad slušností a normálem. Tak jak nazvat takový odporný, špinavý, bezskrupulozní byznys? Všechny ty odporné diskuzní držky z novinek jsou teď na NR - proto taky ti, kteří psali slušně a věcně, už jsou pryč. Tahle smečka zkazí všechno a všude.

   Smazat
 2. Něco vážného se sememe do doby, než se objeví jméno nového presidenta USA! Jakmile by to byl TRUMPH, tak ten je akutní hrozba toho, že by dnešním "velitelům" veškerého nebezpečného dění, zatnul tipec! Pak by se rýsovalo nějaké uvolnění již tak napjatých vztahů mezi "Západem" a jeho protistranou - Ruskem a Čínou, což není zrovna moc po chuti dněšnímu "velení světa"! V případě vítězství Clinton by alespoň byli připraveni k úderu, což je varianta nejméně vhodná pro obyvatele této planety!

  OdpovědětSmazat
 3. Hlavním cílem červencové schůzky NATO je militarizace prostoru Černého moře a zřízení stálé flotily NATO v této oblasti. To je však v příkrém rozporu s mezinárodním právem a zejména s Konvencí z Montreux z roku 1936, která definuje a reguluje režim provozu černomořských průlivů Bosporu a Dardanel. Zakazuje vstup vojenským lodím vysoké tonáže a nukleárním ponorkám států ležících zcela mimo oblast Černomoří. To potvrdil i závěrečný akt z Helsinek.

  OdpovědětSmazat
 4. Dokud jsme v NATO, nemaji komunisticti vlastizradci ani agresivni rusky diktator sanci.
  Koukam, ze je to pekne sere. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale nesere :-)
   ..a od pristiho tydne uz tam stejne NEJSME
   Nečetl jsi objednávku ?
   Odkud jsi, z Marsu ?

   Smazat
  2. Koukám, že se to pěkně sere v tvé vlastizrádné fašistické makovici, viď trolle :-)
   http://www.prvopodstata.com/2016/06/13/kdo-je-tedy-vlastne-agresorem/

   Smazat
  3. Posranej jseš tak akorát Ty sám! Dementům se to často stává!
   V.J.Horák

   Smazat
  4. He - jak vidíš, tak asi jo! Když si západní kašpárci nechaj "diktovat":))) To ruskej lid si diktovat od nikoho nedá, ale sám diktuje židáckým pacholkům a jejich mizernejm přisluhovačům tvýho typu - vopejzalým filckám přisátejm u jejich lejnolíhní!

   Smazat
  5. 16:52 - Schvalovat současnou politiku NATO, která přímočaře směřuje k válce, může buď idiot, nebo úplný idiot.
   Je jedno, jestli jsme v NATO, nebo ne, protože nás to zasáhne v podstatě stejně. Těšíš se, až tvoje děti budou mít po ozářenív žilách peroxyd vodíku?
   Je to dost nepříjemné.
   Myslím, že ani děti idiota si to nezaslouží.

   Až se to stane, tak se dívej, jak umírají, (tobě se to bude nejspíš líbit), a potom sem zkus napsat nějaký příspěvek, budeš-li naživu.
   PB

   Smazat
  6. 23:29

   Tak napiš do Ruska soudruhu Putinovi ať na naše děti žádné jaderné rakety nestřílí, blbečku.

   Smazat
  7. Už jste si dnes pročetli všechny články z Novinek - duševní vypatlanci, že opruzujete všichni do jednoho na tomto serveru? Taky díky vám stojí tyto diskuze za vyliž pr....

   Smazat
  8. Anonymní5. července 2016 15:43
   Děkujeme za ukázku, jak má diskuze vypadat.

   Smazat
 5. Většina lidí, které znám, nezajímají žádná fakta kolem Ruska a dnešní světové politiky. Melou jen o tom, že jsme tady měli komunismus, Rusi nás v r. 1968 obsadili a nic jiného neexistuje. USA může všechno, všude je chtějí, všude chtějí jejich vojenské základny, protože je všichni milují. Můžou provokovat na ruských hranicích a vysílat tam drony. Nevadí ani hrozba 3. světové války. Nebo řeknou, že je politika nezajímá. S USA je prostě přátelství až za hrob, na věčné časy by bylo málo. Až bude pozdě, tak se proberou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám bohužel podobnou zkušenost a to se pohybuji mezi ing., Mgr. Bc.,. Jen teď v poslední době začínají vnímat faleš USA.

   Smazat
  2. Na přátelství s USA je právě nejlepší to, že je za hrob.
   Nic lepšího z toho nekouká.
   PB

   Smazat
  3. až bude pozdě tak se už neproberou mastny flek to prostě nedokaže

   Smazat
  4. Komu není z hůry dáno, v apatice nekoupí

   Smazat
  5. Co chcete taky dělat? Stosraček znehodnotí prezidentskou standardu a nic se neděje, nikdo není potrestán.Svoloč všudu vede prim,práva se nelze dobýt a chudinka pravda zalezla pod stůl. Nám nezbývá než čekat v ponížení na porážku.

   Smazat
 6. Protože se okolo summitu NATO celkem mlčí, ani nejsou známy body, které se budou projednávat, jsou jen dohady, tak já myslím, že na tomto summitu budou muset všichni členové NATO stvrdit svou poslušnost, protože NATO něco chystá. S Trumpem už to nebude možné a že bude prezidentem, to už je jasné. Po summitu bude NATO jednat s Ruskem, takže Rusko dostane ultimátum. Prostě se to vyhrotí. Stačí slyšet Stolltenberga, Rassmusena, Bredlowa a další jestřáby a je to jasné. A je pravda, že nám hrozí obrovské nebezpečí a my nic neděláme. Ale je to taky o tom, že nemáme možnost cokoliv jako občané teď udělat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velká rána přijde jako blesk z čistého nebe a nikdo zpočátku tomu nebude vůbec věřit.

   Smazat
  2. Poláci požadují vyšší účast NATO na svém území, že se cítí ohroženi Rusi. Je ten pocit ohrožení skutečný nebo jen plní příkaz nejmocnějších v NATO?

   Smazat
 7. Kolegyně Vítová, pamatuji si vás ještě jako Al-Malakiovou, není problém si reakci KSČM najít:
  https://www.kscm.cz/aktualne/stanoviska/uv-kscm-varsavsky-summit-nato-zastavme-valecnou-hrozbu

  Zkusme se lépe ponořit do reality a polemizovat s konkrétním stanoviskem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, je pravda, že KSČM uvedla stanovisko na svých stránkách, ale to je také vše. Veřejnost jejich stanovisko nezná, nebylo nikde publikováno. Nebylo řečeno ani v Parlamentu - jen si to napsali na své stránky a řekli mezi sebou, jinak mlčeli jak ryby.

   Co se týče mého jména - nikdy jsem se netajila tím, že jsem se jmenovala Al Maliki (úplně stejně jako premiér Iráku, mimochodem příbuzný mého manžela, který byl členem Komunistické strany Iráku a opravdový politický emigrant z dob Saddama Husajna). Můj manžel ovšem zemřel. Mám Vaši zcela osobní narážku chápat tak, jako že jste mě "odhalil"? Vaše reakce je opravdu prapodivná - a mimochodem já Vás neznám. Vladimíra Vítová

   Smazat
  2. No, veřejnost hlavně stanovisko KSČM vůbec nezajímá...

   Smazat
  3. A jako - vy jste ta veřejnost vašnosto 15.15?Považujete se za miliony lidí? Pak jste nejspíš na správném místě - tím myslím klecové lůžko v nějaké psychiatrické léčebně. Co je to u vás - demence, paranoia, nebo schizofrenie?

   Smazat
 8. Panove POZOR !
  Zde je nejposlednejsi SKANDAL , na americle politicke scene.
  Podivejte sa na prohlaseni soudkyne Jeanine Pirro na YouTube !
  Toto je dulezite pro orientaci ceskych autorit !

  Take vas informuji ze Donald Trump v Denveru (Colorado)
  v patek 1. cervence ostre kritizoval NATO. Rekl , ze se prezilo a je zbytecne. Amerika ho nebude platit, kdyz nebude reformovano a take ho kritizoval za neschopnost v boji proti terroristum (ISIS)

  HILLARY GRILED BY FBI ! Judge Jeanine Opening Statement 7/2/16 na YouTube !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, proto take komunisti, dalsi vlastizradna svoloc i Putler soudruha Trumpa tak miluji.

   Smazat
  2. porušili jste princip spravedlnosti
   zničili jste soudy
   ozbrojili jste pouze své zákony
   jste zodpovědni za společnost
   obětí a vrahů
   falešná singrovka zakrváceného petrodolaru
   jako nástroj a prostředek
   vás nezbavuje viny
   a vy to víte
   vondra to ví
   dlouhý,stejně jako postmoderní šlechta

   Smazat
  3. 20:19 - jsi jen prašivá krvelačná válkychtivá fašistická nicka s neodůvodnitelnou existencí.

   Smazat
  4. Myslíte - ten blbeček? Ten není ani nicka. Je za ty své žvásty placen, je pověřen aby to psal, aby ke každému článku vytěžili větší počet diskuzí. Diskuze dnes serverům vydělávají na reklamě - je to špinavý byznys. A tyhle zmetky potřebují - utrousí nějakou sračku na několika místech diskuze, lidi se naserou a diskuze proudí dál. Je to bezskrupulozní byznys.

   Smazat
 9. Pro čtenáře a Jaromíru Vítovou, autorku příspěvku!
  Není pravdou, že se žádná politická strana nevyjádřidla k jednání NATO ve Varšavě!!!
  ÚV KSČM: Varšavský summit NATO – zastavme válečnou hrozbu
  25. 6. 2016
  Politický vývoj v Evropě se prudce radikalizuje a výrazně dramatizuje. Místo demokracie se šíří chaos, teror, humanitární pohromy a migrační krize. Varšavský summit aliance připravovaný na 8. – 9. 7. v tom, z iniciativy některých agresi vyznávajících členských zemí, hodlá zajít ještě dál.

  V rozporu se všemi deklarovanými dohodami přijatými po převratovém roce 1989 se na ruskou hranici přesouvá nukleární vojenská síla aliance. Summit ji plánuje dále navyšovat. Rozvinout „novou jadernou strategii“, masívní přestavbu evropských armád, arzenál „hybridních válek“ a ještě koordinovanější špionáž. Výrazný růst vojenských výdajů má vnutit i evropským zemím NATO.

  Hlavním cílem červencové schůzky NATO je militarizace prostoru Černého moře a zřízení stálé flotily NATO v této oblasti. To je však v příkrém rozporu s mezinárodním právem a zejména s Konvencí z Montreux z roku 1936, která definuje a reguluje režim provozu černomořských průlivů Bosporu a Dardanel. Zakazuje vstup vojenským lodím vysoké tonáže a nukleárním ponorkám států ležících zcela mimo oblast Černomoří. To potvrdil i závěrečný akt z Helsinek.

  KSČM vyzývá vládu České republiky, aby se ve Varšavě kategoricky distancovala od takových záměrů. Aby se nenechala zastrašit a úkolovat od agresivních členských zemí NATO. Není možné vystavovat Českou republiku nebezpečí, že se dostane do hledáčku nukleárních raket, že se dostane zcela do rozporu s českými národními zájmy. O tom, zda do NATO se rozhodovalo o nás bez nás. Nastal čas vynutit si referendum. Aliance ohrožující svět nám nemá co poroučet!

  Volič-Vilč

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyzývám vládu ČR aby se nenechala zastrašit a úkolovat od agresivních komoušů.

   Nastal čas vynutit si referendum o zrušení komoušů a jejich postavení mimo zákon. Komouši nám nemají co poroučet.

   Smazat
  2. Nejen KSČM, ale ostatní parlamentní strany, které nechtějí válku, by měly vyzývat v námi placené ČT a dalších médiích, aby si toho lidé všimli. Na webu je to nedostatečné.

   Slabomyslný degenerát 21:50 nemá nárok kohokoliv k čemukoliv vyzývat, neboť postrádá svéprávnost.

   Smazat
  3. Dobrý den, jak je psáno výše: KSČM sice napsala toto prohlášení na své stránky, ale na ty se NIKDO - krom některých voličů KSČM - nedívá! Nikdo z KSČM to neřekl veřejně, neřekli to ani v alternativních médiích ani v parlamentu nezaujali ŽÁDNÉ stanovisko, nevydali žádnou tiskovou zprávu - a to tedy o znamená, že nechtějí, aby jejich stanovisko vešlo ve známost, protože se asi bojí! Je to tak, aby se "vlk nažral a koza zůstala celá", aby to neřekli veřejně a jen si to potichu napsali na své stránky - že to JAKO řekli! Taková politická práce je ale úplně k ničemu! V.V.

   Smazat
  4. Takže napadení Ruska Nord Atlantic Terrorist Organization proběhne z Černého moře a co těch 1000 převelených kanadských žoldáků,ti si zřejmě přijedou prohlédnout krásy památek pobaltských republik?

   Smazat
  5. 22:45

   Napadení už přece dávno probíhá. Ve tvojí vygumované palici.

   Smazat
 10. Panove,
  Donald Trump se nekolikrat vyjadril negativne a odsoudil nekontrolovanou, nelegalni invazi z Afriky do Evropy... Tato invaze byla posledni kapkou preplneneho poharu horkosti, ktery zapricinil utek UK z EU !

  Soros rekl, ze cele Evrope se budou zvedat dane na zacleneni, nezaclenitelnych, illegalu z Afriky..

  On chce pro zacatek 30 bilionu Euro (t.j. po Evropsku 30 milliard), ale konecna cena ma byt 110 billionu.
  Jak to Evropa bude platit nikdo nevi..
  BUDETE MIT BIDU !

  Hillary obvinila Trumpa verejne, ze je rasista a nema rad immigranty. ONA LZE !

  Trump chce kazdeho immigranta, ktery ma professy potrebnou pro Ameriku, legalni papiry a bude benefitem pro Ameriku.
  T.zn., at uz instalater, zednik, elektrikar, ci doktor se bude posuzovat podle prinosu a musi mit t.zv. Green card.
  (Ona je ve skutecnosti modra.)

  Lide kolem Hillary zkresluji co Trum rekne a vase Ct. 24 ji pomaha zkreslovat.

  V Americe z toho vseho co se deje, je vysoka politicka angazovanost obyvatel a lide se nekdy porvou na ulici.

  Sledujte 18.7. Cleveland (Ohio) ! Trump bude nominovan a potom uz zbyvaji jen postedni volby v listopadu.

  Kdo ji ma, (Green card), tak je zde LEGALNE a zapocitava se mu Socialni Security na dobu kdy bude penzista.

  Ja nick HONOLULU vas nekdy nastvu, ale nikdy vam nelzu !
  Ja neusiluji o zadnou karieru a nejsem nikomu poplatny v nicem a na nikom nejsem zavisli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je těžké udělat si představu o tom, co je vlastně pravda.

   Česká média píší, že „FBI nebude stíhat bývalou první dámu a ministryni zahraničí Hillary Clintonovou kvůli tomu, že v době, kdy vedla diplomacii, vyřizovala svou elektronickou poštu přes soukromý server.“

   Dále píšou, že Hillary má velký (dvojciferný) náskok před Trumpem.

   Smazat
 11. v koloniich ma prosty lid pracovat v montovnach a dosazena vrchnost ma pravo dohližet z hury jakekoliv vybočeni se nikdy nevyplatilo a v manualech se nedoporučuje nechceli vrchnost byt promntně vyměněna

  OdpovědětSmazat
 12. Co je nesmysl to ta paní neumí číst, KSČM se, již několikrát k tomu setkání NATO vyjádřila.
  Např.Varšavský summit NATO – zastavme válečnou hrozbu

  Politický vývoj v Evropě se prudce radikalizuje a výrazně dramatizuje. Místo demokracie se šíří chaos, teror, humanitární pohromy a migrační krize. Varšavský summit aliance připravovaný na 8. – 9. 7. v tom, z iniciativy některých agresi vyznávajících členských zemí, hodlá zajít ještě dál.

  V rozporu se všemi deklarovanými dohodami přijatými po převratovém roce 1989 se na ruskou hranici přesouvá nukleární vojenská síla aliance. Summit ji plánuje dále navyšovat. Rozvinout „novou jadernou strategii“, masívní přestavbu evropských armád, arzenál „hybridních válek“ a ještě koordinovanější špionáž. Výrazný růst vojenských výdajů má vnutit i evropským zemím NATO.

  Hlavním cílem červencové schůzky NATO je militarizace prostoru Černého moře a zřízení stálé flotily NATO v této oblasti. To je však v příkrém rozporu s mezinárodním právem a zejména s Konvencí z Montreux z roku 1936, která definuje a reguluje režim provozu černomořských průlivů Bosporu a Dardanel. Zakazuje vstup vojenským lodím vysoké tonáže a nukleárním ponorkám států ležících zcela mimo oblast Černomoří. To potvrdil i závěrečný akt z Helsinek.

  KSČM vyzývá vládu České republiky, aby se ve Varšavě kategoricky distancovala od takových záměrů. Aby se nenechala zastrašit a úkolovat od agresivních členských zemí NATO. Není možné vystavovat Českou republiku nebezpečí, že se dostane do hledáčku nukleárních raket, že se dostane zcela do rozporu s českými národními zájmy. O tom, zda do NATO se rozhodovala o nás, bez nás. Nastal čas vynutit si referendum. Aliance ohrožující svět nám nemá co poroučet!

  ÚV KSČM, 25. 6. 2016

  OdpovědětSmazat
 13. KSČM uvedla stanovisko na svých stránkách, ale to je také vše co udělala. Veřejnost ovšem jejich stanovisko nezná! Nikdo z KSČM ho nesdělil v Parlamentu, neřekli to ani v mainstreamových ani alternativních médiích, nevydali žádnou tiskovou zprávu.

  To, že si stanovisko sdělí členové KSČM pouze mezi sebou, tak to českému národu opravdu nepomůže. Proč politici KSČM VEŘEJNĚ nic nepožadovali po vládě, která bude ve Varšavě jednat???!!! Proč o tom nepsali, proč neposkytovali na toto téma rozhovory? A není pravda, že by je nikdo nepublikoval (například i Nová republika je toho názorným příkladem). A podle facebookových reakcí je o toto téma veliký zájem, avšak jakákoliv reakce KSČM úplně chybí.

  Dovolte, abych svá slova dokreslila reakcí čtenáře Vladimíra Hričáka - se kterou se mnoho dřívějších příznivců KSČM ztotožňuje:

  ".... Deset let jsem je volil, ale po nedávném sjezdu a po náhlém odchodu Ransdorfa, jsem si řekl dost...... Jiří Dolejš při televizních diskusích až nepříjemně často připomínal spíš člena fan klubu TOP 09, než komunistu...... Pokud nepřepřáhnou, budou následovat ODS, TOP i tímto směrem nakročenou ČSSD."

  http://www.novarepublika.cz/2016/07/mirove-setkani-proti-nato.html#comment-form

  Prostě nestačí vyzvat vládu pouze na svých stránkách. To je jako napsat dopis a nechat ho doma v šuplíku. NIKDE neproběhla ani zpráva o tom, jestli byla vláda vůbec o usnesení ÚV KSČM informována a jak v tom případě reagovala. To znamená, že v souvislosti se summitem NATO - KSČM jako parlamentní strana ze své pozice de facto žádné konkrétní kroky nepodnikla. A upřímně řečeno, mě osobně to velmi mrzí.

  Vladimíra Vítová

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.