Reklama

.

.

sobota 2. července 2016

Zatleskejte fašounkovi

Petr Ďoubalík
2. 7. 2016 zdroj
Posílám prázdninový pozdrav všem našim úzkostlivým strážcům zákonů, pořádku a mravů: vládě, novinářům, televizním komentátorům, fondům, nadacím, neziskovkám, Bratrstvu kočičí pracky s Bohouškem, Štětináčem, Nezničitelným Bidlem, Holobrádkem a Černohorcem v čele, jakož i Přenesmyslu Zaoráčovi, herci natovské kovbojky, různým hlídacím psům (před prokremelskými agenty) Mácům a Jandům, certifikovaným vykladačům a hlídačům (před lidmi) demokracie Sašům, prostě všem obdivovatelům státního převratu v Ukrajině 2014, též našim zasloužilým trollům... Snad jim udělá radost, že jejich "kluk z majdanu" a bojovník proti teroristům - separatistům sklidil famózní úspěch v ukrajinské Nejvyšší radě, aplaudovalo se vstoje. Taková bezva zpráva! Proč se s ní nepochlubit i v ČT?!

Říkám si: Bude dobře, bude vyváženo, až ČT každý večer, jako doplněk k podobným zprávám, třeba jako večerníčka pro dospělé, odvysílá jedno video Anatolije Šarije (Šarij vypustí 2-3 denně!). Diváci ať si dělají svůj závěr. A já uvěřím, že se nám dostává vícero pohledů na věc. Možná nás to donutí myslet. V tomto případě zamyslet se nad tím, jak se mohlo stát, že ti, se kterými se na oficiální úrovni kamarádíme, tleskají fašounkovi. Jako bych slyšel to známé "tam žádní fašisté nejsou, vymýšlíte si!" Tak tady jednoho krasavce máte, rovnou plamenně řečnícího na nejvyšší tribuně státu. Sklidil obrovský úspěch. Máte radost? Tak si svému fašounkovi zatleskejte taky!

Šarij ve svém "rozoblačovacím" (odhalovacím) příspěvku ukazuje, koho si pozvali řečnit do Nejvyšší rady. Což o to, proslov z papírku je dojemný, patriotický, málem by jedno oko nezůstalo suché. Ale...

Dejme slovo Šarijovi (video viz níže):
J. M. Zakopec
...Nikde o něm nic nenajdeme, jen, neuvěřitelné, borec je v ukrajinské wikipedii! Tam se o něm dovíme...
(následující řádky jsou citací ukrajinské Wikipedie, raději to dodatečně připisuji, neboť se hned našel nepozorný a nechápavý troll, viz komentáře pod článkem, kterému se líbil termín "rusko-ukrajinská válka" a pospíchal autorství přiřknout mně - pozn. Ďouba)
Zakopec Jurij Michajlovič, voják v záloze, vyznamenán za statečnost (III. stupně) při ochraně státní suverenity a územní celistvosti Ukrajiny v době rusko-ukrajinské války, 25. 3. 2015...

screen ukrajinské Wikipedie, pro lepší čitelnost doporučuji rozkliknout:


... a víc nic. Komu vlastně tleskal i prezident Porošenko i předsedající Nejvyšší rady Parubij?

Šarij zkouší facebook:
(je zajímavé, že Jura Zakopec použil do své FB hlavičky foto Prahy - pozn. překl.)fašounek nad Prahou
Šarij: Na tričku stylizovaná svastika, ta svastika se jmenuje (nápis na tričku) "Bez nože není života", ale v tomto tričku nepřišel do vrchní rady. Neodvážil se v tomto tričku fotit ani v Paříži, kde raději oblékl neutrální vyšívanku (ale v Praze, mezi svými, ano - pozn. překl.). On není hloupý, je to jeho "vojenská taktika", Paříž není Ukrajina...

z fotogalerie J. Zakopece
Proč nepověsil tuhle orlici na tribunu, tam přece pořád visí nějaké plakáty, nemusel složitě vysvětlovat, kdo je, hned by bylo jasno. Určitě by všichni aplaudovali. Aha, vojenská taktika...


Dál: video, kde fašounek útočí na pustinu. Soudě podle odchodu ze scény tam nikdo (nepřítel) nebyl. Aha, to je jen záběr do dokumentárního filmu...


Kód "14/88", proč rovnou nezakřičel na obecenstvo "Hail Hitler"?
O kódu 14/88 na Wikipedii nebo například zde


Foto na hoře Goverla (Karpaty, západní Ukrajina, 2061 m - pozn. překl.) - koho to tu vidíme? (fašounek a plamenný řečník z Nejvyšší rady Ukrajiny v jedné osobě nás zdraví - pozn. překl.)
Zakopec J. M. na nejvyšší hoře Ukrajiny


Když už jste ho přitáhli řečnit do Nejvyšší rady, před prezidenta, proč nezkusil zahajlovat? Asi se styděl? Mohl ukázat celému světu, své přesvědčení. Vedou si zbaběle, jak holčičky, přesvědčení je, ale schovává se. Ó, tady se soudruhy hajluje a v Nejvyšší radě se mu nechtělo. Takovou měl příležitost, pohovořit o nadřazenosti bílé rasy, o čistotě rasy, rasa musí být čistá, hajl! Nezahajlovat, vždyť to je zločin proti bílé rase. Tys prostě měl zahajlovat, haááájl! Tys zradil Adolfa! Hajl!


Zakopec J. M. v Nejvyšší radě UkrajinyZakopec zakončuje patriotickou emotivní řeč v Nejvyšší radě: ...a s takovými lidmi my vybudujeme ozbrojené síly Ukrajiny...
Šarij: Ano, ano, s takovými, a ty síly se stanou vzorem pro celý zbytek světa, planety, jo, s takovými, se kterými hajluješ, s těmi to i vybuduješ...(Vědí tihle lidé, komu vlastně tleskají? Ví to Parubij, uprostřed a Porošenko, vpravo? Někteří jistě ano - pozn. překl.)

Šarij: Fakt nevím, proč si tenhle mladík nezahajloval. Taková příležitost! Nevím, kdo ho tam přitáhl, Parubij, někdo z administrace prezidenta Porošenka, no nápad geniální, přivést nácka, nechat ho mluvit před poslanci, před celým vedením země a pak mu všichni tleskat, tomu, který se jinak neomezuje v hajlování, chodí v tričku se stylizovanou svastikou, prostě nemám slov, idioti... Sieg!

Video - Anatolij Šarij: Hajlování v Nejvyšší radě (má anglické titulky)

Pozn. překl.: A vůbec: nemělo by se uvažovat o českém vyznamenání chrabrého fašounka?hrubý překlad z mluveného slova a rozvíjející doplňky: Ďouba

42 komentářů :

 1. Bývalý velitel Savčenkové z Ajdaru Valentyn Lycholit spolu s důstojníkem Ihorem Radčenkem byl zatčen v Kyjevě za organizování bandy a loupežných přepadení.
  A na tohoto banderovčíka možná dojde také.
  Co nám o tom poví agent plavec Štětina?

  OdpovědětVymazat
 2. JJ, Evropská unie národa německého se vrací ke svým kořenům - čistota krve, untermensch, Drang nacht Osten, Jude, Arbeit macht frei ... zvykejme si znovu na - konzentrationslager, Zyklon-B, Lidice, Auschwitz .... Polsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Ukrajina - ty budou opět ochotni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koreny pro fasisty zajiste, ukrajinci/s rumuny, kteri si dokonce poridili vlastni koncentrak/ prosluli jako horlivi pomocnoci fasistu v kazdem case, napr. verne slouzili jako straze a dozorci v koncentracnich taborech a dnes se zase prateli se araboteroristy a zionisty a jiste velmi touzi a zase se snazi aby se ty casy ,kdy mohli zlikvidovat a masakrovat kohokoliv na koho se jim ukazalo...Chodival je zadat Eichman aby neco nechali taky na fasisty nemecke,ale mnoho toho neporidil a je dobre videt proc...

   Vymazat
 3. Proč se ČT nepochlubí je prosté. Ze stejného důvodu, proč se nepochlubí, že se zrádný Turek omluvil za sestřelení ruského letadla nad syrským územím.
  Mají z EU daný koncept, jak mají informovat. Za všechno může Rusko a hlavně Putin. Rusofobie je na předním místě a naše banderovčíky ukazuje jako bojovníky za demokracii. Avšak nikoli se svastikou a hajlující. Něco podobného, jako s umírněnými teroristy.

  OdpovědětVymazat
 4. Trol,který tady vždy první plivne jedovatou slinu, by určitě prohlásil, že se jedná o nehoráznou ruskou propagandu. Protože tu dosud není, asi je na houbách! Prý rostou!
  V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 5. Tady máte nácka z Ruska, který sedí v Dumě kde jeho náckostrana dostala 10% hlasů.

  https://www.youtube.com/watch?v=GrS_lqdYM1I

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nějak ztrácíte přehled v tom kdo je kdo...

   Vymazat
 6. Pokud je spáchán terostický útok v Ruské federaci, není to dle ČT 24 teroristický útok, ale spravedlivý boj demokratů proti ruské totalitě. Pokud se to samé stane na západě je to terorismus. To samé měřítko je uplatňováno k fašistům. Na Ukrajině všichni fašisti, podle měřítek západu a hlavně USA, jsou demokraté bojující v méně západní civilizace proti nepříteli, Ruské federaci. Tímto způsobem USA bojovalo již ve Vietnamu, kde pod američany sděleným důvodem války, což byl boj proti komunismu, vyvraždili celé věsnice, města a zasypali vietnamské území stovkami tisíc tun bomb, dnes už víme, že humanitárních bomb. Jinými slovy, není fašismus jako fašismus. Ten západní uplatňovaný na Ukrajině se vydává za vrchol demokracie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tak. Není terorista jako terorista. Když je náš, je dobrý a umírněný, dokud nesestřelí naše letadlo.

   Vymazat
 7. No jo, sobota. Musí si také asi odpočinout. Takhle ale tu EU nevybuduje.

  OdpovědětVymazat
 8. Toto by si mal pozrieť Fedor Gál s pripnutým odznakom Pravého sektora z Majdanu na tričku...

  OdpovědětVymazat
 9. "příslušníků nadřazené arijské rasy" už Šarij odhalil a představil hodně, např.:
  https://www.youtube.com/watch?v=qDkl1rl2ZRc

  OdpovědětVymazat
 10. Lidstvu se již podařilo dobýt Měsíc a pomalu se chystá na Mars. Nicméně Rusko má mnohem ambicioznější plán, kterým není nic jiného, než přistání na Slunci.

  Kvůli vysokým teplotám, které na Slunci panují, jsou vědci po celém světě toho názoru, že postavit vesmírnou loď, která by zde dokázala přistát je nemožné. To samé se dá říct i o ochranném skafandru, který by před těmito teplotami ochránil lidskou posádku. Ruští vědci však přišli s tak jednoduchým řešením, až je vlastně geniální – chtějí na Slunci přistát v noci.

  Rusové hodlají využít toho, že v noci Slunce nesvítí, tudíž se dá předpokládat, že teploty na něm budou v noci o dost nižší.

  “Počítáme s nějakým zbytkovým teplem, nicméně se dá očekávat, že během půlnoci až 4. hodiny ranní, budou na Slunci panovat teploty dost nízké na to, aby zde mohla přistát lidská posádka,” tvrdí Anotolij Tupov.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vynikající nápad! To by americké debilky v životē nenapadlo!
   V.J.Horák

   Vymazat
  2. To nic není, to v Americe 11. září 2001 američani předvedli světu, že když letadlo narazilo do Pentagonu, nezbylo z tohoto letadla vůbec nic, dokonce se vypařili i titanové části lopatek motoru letadla. Ale to ještě nic není. To dvě letadla, která narazila do mrakodrapů Obchodního světového centra, způsobila takový žár, že oba mrakodrapy se zřítily, ale světe div se, cestovní pasy teroristů byly z tak kvalitního papíru, že jako nepoškozené byly nalezené v troskach mrakodrapů. A přitom žár byl takový, že padaly i mrakodrapy, které zasažené nárazem letadel vůbec nebyly, ale byl tam archív CIA. Takže, to co Rusové chtějí teprve dokázat, Američani už dávno dokázali. Jsou to kabrňáci, ti Američani, kam se na ně Rusové hrabou, že?

   Vymazat
  3. Ve slove vyparily se pise tvrde y, komunisticky blbecku.
   V Pentagonu se nasla spousta soucastek, vcetne casti podvozku i se seriovymi cisly. Neposkozene pasy teroristu si vymyslel stejny hlupak jako jsi ty.

   Vymazat
  4. To jen dokazuje superioritu sovētské vēdy i techniky! Jak se zde často píše, ruské stíhačky i tanky jsou mnohem lepší než ty emerické. Vyrobili je lidé milujíci svou zemi.
   I ruští trpaslíci jsou vyšší než američtí. Jsou vysocí skoro jako normální lidé.
   Vlastenec

   Vymazat
  5. Je zde jeden jakýsi archeolog, kterému se zapařil a následně vypařil mozek, když vybíral součástky z Pentagonu. A copak jsi tam chlapče ještě našel? Žádný mozek se tam asi nevyskytoval, že...

   Vymazat
  6. pro 2. července 2016 17:24
   Máš úplnou pravdu, cosi se tam našlo. Jen ti nějak uniklo, že ten dopravní letoun , který narazil do Pentagonu po sobě zanechal díru ve zdi pouze o průměru necelé dva metry!!!!! Že by byl z umělé hmoty? a měl poze kovový kokpit o tom samém průměru? Je to možné, vždyť v USA jsou samí šajbři!
   A fčil mudruj, ty chytrolíne!

   Vymazat
  7. Musis komunisto hledat v serioznich pramenech. Pokud ctes jen konspiracni debiloviny, zustanes i nadale hlupakem s dvoumetrovou dirou v hlave.
   Vysledky vysetrovani najdes kdekoliv na internetu.

   Vymazat
  8. Tam ty debile leda najdeš že si agenti FBI vyzvedli záznamy z nedaleký benzínový pumpy a už nikdy nikdo je nespatřil. taky že se "vypařily" všechny (sic!) černé skříňky z vysoce odolnýho materiálu. Každý kdo viděl podivný zhroucení interiéru budovy číslo 7 "zmizel" či byl zmizen. Přitom nikdy v dějinách požárů nedošlo k zhrucení byť jediného mrakodrapu a to ani po nárazu letadla!!! Nikdy!! Natož bez kontaktu s čímkoliv. Pokud se blbečku podíváš na plánek, zjistíš, že mezi budovami WTC a čísrlm 7 stojí jiné budovy, kterým se nic vážnýho nestao, tak tu nežvaň cyntale debility! Moc dobře musíš vědět, že vyšetření stále požadujou tisíce příbuzných obětí! A na jejich straně stojí taky stovky odborníků! Fakt neser debile, co to vůbec zkoušíš?

   Vymazat
 11. 17:18
  Ještě bych dodal, že emeričani dokázali i nemožné a to je to, že železobetonový skelet se žárem hořícího paliva z letadla promění na prach. Na tento zázrak prostě Rusáci nemají a proto se na to Slunce nedostanou. Smutné je ale to, že i v té Americe se najde banda rudohnědých idiotů a imbecilů, kteří založili organizaci Architects and Engineers for 9/11 Truth, kteří tento fyzikální proces zpochybňují!!! Tito komunističtí idioti, konspirátoři a zoufalci, jejichž specializací jsou právě mrakodrapy, ale netuší, že kdesi v daleké zemičce existuje jistý genius, politolog, ekonom a hlavně fyzik, který je ochoten kdykoliv ty komunistické, hnědorudé idioty zesměšnit. Nemylte se, ten genius není Jára Cimrman, ale Pepa IBM, Oracle iPhone Unix Vyskoč!!

  OdpovědětVymazat
 12. Jen skákejte banderovci a přisluhovači s nekalými úmysly. Jednou doskáčete.

  OdpovědětVymazat
 13. 17:24
  Pepi, ale teď už se s nimi ale vážně neser. Brnkni do CNN a udělej jim tam dusno, nejlépe jim vynadej do rudohnědých idiotů. Hlupáci, to je málo.
  https://www.youtube.com/watch?v=V-QycTzwV7c

  OdpovědětVymazat
 14. Místní trollí prdi jedou přesně podle příručky a snaží se odvést debatu od podstaty článku. Chtělo se mi napsat, že i my, ČR, máme něco nej - nejblbější trolly - ale nakonec jsem si to musel odpoustit, protože ti naši jsou tak blbí, že ani nedokážou být nejblbější.
  Vraťme se ale k podstatě článku: Jsme, ČR, zm*di, kteří mají státní politiku oficiálně podporující nacistické ukrajinské bandy, banderovský dobytek, nasazení vojska proti civilnímu obyvatelstvu, válečné zločince,genocidium a další válečné zločiny a zločiny proti míru.

  OdpovědětVymazat
 15. DOBYTEK :https://www.youtube.com/watch?v=_6OhX_0B5GQ

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Agent Plavec to je týpek, který se přesně hodí k vnitřnímu kruhu chartistů z kterých se stalo semeno havloidů a vesměs spolupracujících různorodých struktur na oblbnutí davů.

   Vymazat
 16. Roztříštěnost EU souvisí s tím, že si západní státy po r. 89 myslely, že vyhrály studenou válku a chtěly pokračovat dál na východ. K tomu jim byly vhodné jakékoli prostředky. V Afghánistánu se osvědčili islamisté. Potom se hodili v Čečně a boj proti dřívějšímu spojenci v Iráku. Nakonec přišla na řadu Libye a Sýrie, kde se vše jaksi zadrhlo.
  Mezitím se Rusko trochu vzchopilo a jsme v dnešní době, kdy západ neví jak dál. Tak se mu hodí banderovci, umírnění islamisté a podobná havěť. V Čechách jsme na tom tak, že jsme v této sféře vlivu a nemůžeme jednat úplně na vlastní pěst, i když víme co je to za sebranku, která nás tím vede do záhuby.
  Je potřeba na to pamatovat ve volbách. Strýček Agrofert, vítači stylu ministra zahraničí a omlouvači typu ministra kultury ti asi nebudou to pravé ořechové.

  OdpovědětVymazat
 17. Ale copak Ďoubalíku,to už není občanská válka?Tak ona je to rusko-ukrajinská válka.Lži od samého začátku a tebe prudí,že má Ukrajina svého hrdinu,který hájí svojí vlast.Ta svatika je průser,jenže Zakopec je hrdina a ty jsi baba

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Průser to je a ještě větší průser je, že se najde debil jak ty, který zkur*enýho nácka označí a akceptuje za hrdinu.

   Vymazat
  2. Jen zcela výjimečně odpovídám anonymním (tedy zbabělým) trollům. Ale rád reaguji na ty, kteří sami sebe vystaví jako vzorek totálního hlupáčka. Tedy: kdybyste hlupáčku četl pozorně a byl schopen chápat, pak by vám bylo jasné, že jsem citoval ukrajinskou wikipedii ("rusko-ukrajinská válka"), screen máte hned pod uvedeným textem. Sám bych samozřejmě takovou hloupost nevyplodil a vy jste si ukázkově naběhl. Děláte trollům ostudu a nám radost. Krásné léto i vám. Ď.

   Vymazat
 18. Ruští kosmonauti na Slunci všem ukážou, o co je ruská technika lepší!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, a ty si přiblblo sluníčkářský, co leze do prdele pražský kavárně, aby dostal nějaký gorš ta plácání p*čovin na netu. Že k tomu není třeba rozumu, dokládají místní trollíci. A přji lidu Donbasu a Nororosijska, aby vytrvali. Jejich věc je spravedlivá. Smrt nacistům.

   Vymazat
  2. Ano, Putlerovi rusti naciste musi byt z Ukrajiny vyhnani, stejne jako byli vyhnani z nasi zeme.
   HANBA KOLABORANTUM - ZRADCUM NARODA!!!

   Vymazat
  3. Vyhnáni carem Vší Rusi! Ten pak vyžene i ukropské separáty a obnoví Svatou Rus ... a my kooonečně přijmem Slovanskou ústavu! Pan Kramář ji nepsal pro prdel, aby ji židozednářský xindl kolem TGM obcházel!! - http://www.moderni-dejiny.cz/clanek/kramarova-ustava-slovanske-rise/

   Vymazat
 19. Velký Barák leze za Rusem a chce se dohodnout na postupu proti islamistům, těm které si sami vypěstovali díky Úchylari a Šoustalovi Petraeusovi.
  No fuj ty to vedeš.
  Rusko je v troskách a ty mu pomáháš?!
  Prostě kozel, který vede zvířátka na porážku.

  OdpovědětVymazat
 20. Pjotr Pavlenskij je navržen na cenu Václava Havla. Tím, že si přitloukl šourek k zemi na Rudém náměstí bojuje za demokracii, zrovna tak, jako pussyny s mraženými kuřaty v rozkroku.
  My bychom měli začít hromadně na Václaváku zazpívat běžím s hovnem proti plátnu ......, vožrat se a blejt, tím bychom Rusa úplně složili na zem.
  Když nám Soros dá prachy, tak někteří jsou toho ještě dnes schopni.
  Jenže ani on není úplný debil, aby sypal prachy tam, kde pšenka nepokvete.
  Proto radši vítejme, jásejme a podporujme banderovčíky.

  OdpovědětVymazat
 21. Vítej v nové době, kde humanitární bombardování je potřeba jako sůl.
  Za demokracii a oblbnutí davů s našimi umírněnými islamisty a fašisty na věčné časy a nikdy jinak. Buď zdráv agente Plavče. Jsi naše záchrana a světlý bod na konci tunelu.

  OdpovědětVymazat
 22. Stydím se za naše politiky že podporujou fašisty . Byly by schopní jít na Rusa , majdančíci jsou vlastně benderovci . Blokujeme Rusko ekonomicy a přitom se nerozpadlo . Rozpadá se EU , já to nechápu . Děkuji Ruským vojákům že tu jsme . Ukrajina je plná vlajek , to samé jsem vyděl po válce v Chorvatsku . Od té doby tam nejezdím . Smrt fašismu . Volby se blíží . Marcel

  OdpovědětVymazat
 23. Svet je totalne zvrateny vie niekto vysvetlit ako mozu fasisti na ukrajine tolerovat chazarskeho zoda?ktory ich riadi?a este si ho aj zvolit?

  OdpovědětVymazat
 24. S našimi Banderovcami pravda a laska zvítezí nad lži a nenavisti - citat to Vaclava Modly Havla Humanitárneho Bombardaka

  OdpovědětVymazat