Reklama

.

.

pátek 1. července 2016

Zbavme se jich...jinak nás oni zbaví všech svobod...a nakonec se zbaví i nás !!!

Jiří Medula
1.7. 2016   Rukojmí
Z lidí jako je J.C.Juncker, A.Merkelová, M.Schulz, D.Tusk, P.Telička,L.Rouček,V.Jourová i z jiných blábolících "svazových soudruhů" má člověk pocity, jako z M.Štěpána nebo z projevu M.Jakeše na Červeném Hrádku...a možná i horší... Jednejme hlavně rychle, jinak nás, pod jejich "vedením", čeká záhy velmi neklidná doba (K.Kryl).
Horší pocity člověk pociťuje uvědomí-li si, že i ten předlistopadový předseda komunistů Milouš Jakeš si pravděpodobně uvědomoval komunistickou osamělost vyjádřenou pověstným "kůlem v plotě" a dokonce u něj byly znatelné i opatrné pokusy o sebereflexi..."jestli my jsme to s tou socializací nepřehnali, soudruzi", přemýšlel soudruh Jakeš nahlas. Ale "čo bolo to bolo", dnešní budovatelé eurounijního svazu nic takového jako sebereflexe a smysl vnímat realitu nepociťují.Bývalým soudruhům a svazákům ( např.Barosso, Merkelová,Telička a mnoho dalších ), co nás dnes učí demokracii, jsou bližší jiné metody. Spolu s politickými, "neziskovoslunečně" organizovanými a mediálními prostituty, kterým je umožněno okupovat mediální prostor jednotlivých členských zemí, se rozpálí doběla vždy, vyjádří-li lidé svobodně svůj názor. Pak jednají a vyjadřují se velmi rázně, tak nějak po bolševicku, jak říká klasik. "Referendum nereferendum", co je nám do toho, takže "repete". Přesně takhle to dopadlo ve Francii, Irsku, Nizozemsku, Rakousku, ale tam všude to ještě tak nějak zametli pod koberec....ale teď jim "narušují klid na práci" ti zatracení Britové a to vyvolává hysterii.

Velká Británie teď čelí obrovskému tlaku a vyhrožování. Evropská loutka J.C.Juncker se arogantně ptá co dělá řádně zvolený zástupce Velké Británie na jednání Evropského parlamentu. Pokud se nepletu, Velká Británie je stále řádným členem EU a nějakou dobu ještě i bude. Angela Merkelová "přátelsky radí", aby si Britové dobře rozmysleli co po referendu udělají. Najednou se konají jednání bez Velké Británie. Proč ? Kují se pikle, jak potrestat Británii ? Proč neakceptují jednoduše a demokraticky svobodné rozhodnutí odejít ze spolku, který Britům nevyhovoval a nevyjednává se na rovinu od začátku i s Británií ? Co je to za dětinskou demonstraci bavím-nebavím ? Samozvaná "mravní autorita" a do sebe zahleděný odborník na všechno, předlistopadový kádrovák (zde ) a kazatel "demokracie jen pro někoho" páter T.Halík považuje hlasující za hlupáky a označuje referenda za cestu do pekla. Jeden by i věřil, že tuhle cestu zná dobře, jelikož po ní k nám přišel, ale v případě svobodného vyjadřování názorů, tedy referend, nepodléhejme strašení ani lákání pekelníků, protože pořád platí VOX POPULI VOX DEI. Tak proč najednou ten všeobecný vztek a nenávist, milí privilegovaní, v médiích protěžovaní vykladači jediné pravdy. Kdepak asi zůstalo vámi zprofanované slovní spojení HATE FREE, když jste tak HATE FULL ?

A aby toho nebylo málo, z čeho vstávají běžným občanům vlasy hrůzou na hlavě, tak namísto zamyšlení se nad příčinami "brexitu" jsou okamžitě předkládána "řešení" v podobě "více regulací a nařízení", "už žádná referenda na takové a takové téma", "urychlíme a vnutíme Euro všem a tím si vynutíme poslušnost"....Katastrofou je, že zástupci České republiky už dnes servilně pokyvují hlavou jako Věra Jourová (ANO) nebo Luděk Niedermayer (TOP 09), abychom Euro urychleně přijali !!! Když dnes mluvil Nigel Farage v Evropském parlamentu, eurounijní fanatici na něj pokřikovali a bučeli, aby nemuseli poslouchat to co se jim nehodí...tedy uvážlivý a upřímný projev, který ovšem nezapadal do konceptu sebeklamu a opájení se mrtvou myšlenkou evropského supestátu s "vládou na Marsu", která se nebude zodpovídat nikomu. Tedy nikomu na starém kontinentu, zejména ne občanům jednotlivých národů.

Vytvářet iluzi legitimity dokázali soudruzi dobře i před listopadem. Volilo se a volilo se a přece to tak úplně nebylo ono, že ano...? A dnes ? Voličská účast v posledních volbách do zbytečného Evropského parlamentu, který dělá jen stafáž bruselským byrokratům ve všemožných komisích, byla "úctyhodných" 18,2 %. Ne, tohle není problém voličů, tedy lidí...tohle je projev pohrdání zbytečnou institucí, vyjádření názoru na celý ten socialistický, byrokratický moloch EU. Ale jak je zřejmé, nikoho z "bruselské smetánky" ani jejich poskoků v jednotlivých státech, kteří hrají stejnou hru, to neznepokojuje. Stejně jako je netrápí nic, co trápí běžné občany evropských národních států.

Tito šílenci zlikvidovali nesmyslnými dotacemi normálně fungující trh...svoji činností jsou nápomocni pouze velkým korporacím a bankám, malé a střední podnikání považují za nedůležité....nařízeními co kde pěstovat a vyrábět naprosto pokřivili přirozené procesy. Proto se dnes už ani neřeší základní věci, jako je například potravinová soběstačnost. Dokonce ani bezpečnost vlastních občanů neřeší...ba co více, přímo ji ohrožují vyvoláním a udržováním invazní operace, kterou nazývají migrační krize. Řešením je opět neřešení a tlak na všechny, kteří přinášejí objektivní a kritický pohled. Dohoda s provozovateli sociálních sítí o cenzuře je typickým projevem totalitních tendencí současných představitelů EU a jejich zemských poskoků. Ti už se ani netají svými zvrácenými představami, že VOX POPULI je jen hlasem hlupáků, jak se vyjádřil nejen "kazatel" Halík (univerzální použití pro kteroukoliv stranu, která mu nabídne kandidaturu na prezidenta), ale dnes i M.Kalousek (TOP 09) ve shodě s Bohušem Sobotkou (ČSSD), který považuje vypsání referenda "za velkou chybu D.Camerona". Tedy demokracie a umožnění vyjádření hlasu lidu se dnes nehodí zleva doleva všem partajím (pozn. pravicové partaje v českém parlamentu nejsou ).

Budoucnost je tedy opravdu nejistá a záměrně zvyšované napětí nabývá na obrátkách na mnoha frontách. Namísto celoevropské spolupráce, tedy včetně Ruska, jsme tlačeni do konfrontace...Namísto vyřešení invaze v místech kde problém vzniká, jsme nuceni tuto invazi dále tolerovat pravděpodobně proto, že budoucích vojáku připlulo zatím málo...( Zde si dovolím upozornění, že se již naplňuje má prognóza ze září loňského roku a odkaz na původní text -zde. Jak dnes uvedl v ČT 24 herec M.Stropnický, který momentálně hraje roli ministra obrany za ANO, už se začalo jednat o zapojení lodí NATO do ostrahy Středozemního moře) . Ale zpět k tématu. Namísto svobodného podnikání s minimem byrokratické a daňové zátěže jsme otravování čím dále větším počtem byrokratických nesmyslů...erár vyžaduje pořád více a k tomu více poslušnosti, a arogantně neposlouchá hlas lidu. Tohle už tady přece bylo, jen to soudruzi zaklínali slovy o "lidové demokracií" místo "demokracie" a nebyli ve spojení s nadnárodními korporacemi. Je načase otevřít oči a přiznat si, dříve než bude pozdě, že nás dnes do nesvobody vedou, a nový "svaz socialistických republik" budují, možná typově stejní lidé, jako před listopadem. Ať už se jedná o bývalé členy a sympatizanty komunistických stran, agenty "státních bezpečností" nebo aktivní, ambiciózní mládežníky typu Bohuša Sobotky, co nikdy nepracovali a nepoznali reálný život, ale s chutí rozhodují a mudrují o našich životech za naše peníze....

Jednejme hlavně rychle, jinak nás, pod jejich "vedením", čeká záhy velmi neklidná doba (K.Kryl).

28 komentářů :

 1. Ve výčtu osob chybí mocný Sobotka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chyba. Ozubený žalud není mocný, ale bezmocný nemocný

   Vymazat
  2. Chyba. Ozubený žalud není mocný, ale bezmocný nemocný

   Vymazat
 2. Autor nezapře patologického antikomunistu a v několika věcech plácá nesmysly:
  1. Předlistopadoví komunisti dělali dost věcí špatně, ale v drtivé míře s dobrým úmyslem. Dnešní vládci jsou těžcí psychopati a pracují jako lokajové těch nejtěžších světových psychopatů, sdružených v Bilderberg Group.
  2. Až na komunisty je parlament složen z extrémní fašizující pravice, nikoli levice! Kdo podporuje NATO, je fašizující pravičák, nikoli naopak.
  3. Zlatí komunisti!!! Co bylo tehdy dobré, to natisti zlikvidovali, co bylo špatné, je dnes tisíckrát horší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte naprostou pravdu a proto také zkorumpovali stávající vedení KSČM tvořené lidmi jako jsou Filip, Kováčik, Dolejší nebo Konečná!! Přesto většinu strany tvoří lidé práce, kteří zločiny kapitalismu pociťují na vlastní kůži a proto je musí lidé volit !

   Vymazat
  2. Vlastenka


   Tak to zase nepřehánějte!
   Já tu dobu zažila.
   Když občas řeknu "zlatí komunisti", je to míněno asi tak, že to byli břídilové proti těm gaunerům z Brusele.

   Jinak je ovšem eurosvaz ovládán příkladně neomarxisty, které vodí za provázky nadnárodní korporace.
   Takový hezký mišmaš.

   Vymazat
  3. Já s tím mám docela problém. Pořád si ještě pamatuju, jak strašně jsme se na koleji smáli, když jsme si z kazeťáku pouštěli projev Milouše Jakeše na Červeném hrádku, řehtali jsme se u toho téměř po každé druhé větě. Nedávno jsem si to poslechl znovu. Nezasmál jsem se ani jednou. Ve většině věcí ten člověk říkal pravdu, nebo alespoň říkal věci, které v žádném ohledu nebyly zločinem proti lidem této země.

   Vymazat
  4. Jakešův projev prý sestříhali, aby vypadal směšně. Nyní je to vedlejší. Jakeš prý byl absolventem Baťovy školy práce. Dnes máme jiného komika, který vystudoval marxismus-leninismus a teď se za to stydí. Je to Zaorálek. Jeho nesestříhaný projev o něčem, co po nabytí koryta obratem jako pružný charakter, stačí na youtube pustit zrychleně a budete se válet smíchy. Jakeš ať byl jaký byl, lidi neobelhal jako socani v čele se Sobotkou ve věci církevních restitucí.

   Domnívám se, že nyní je velmi ubohé zesměšňovat komunisty. Po čtvrtstoletí je dopad vtipů na adresu komunistů naprosto opačný. Kdo má nutkání tento druh humoru provozovat, ten sám sebe ukazuje, jaký je vůl.

   Vymazat
  5. Vlastenka


   Jakeš byl blbec, o tom žádná.
   Ale když jsem si tuhle poslechla jeho projev, ne že by mne osvítil záblesk jeho geniality, ale lze říci, že soudruh ke konci kariéry prozřel.
   Jenže s tímhle měl přijít o nějaký ten pátek dřív.

   Vymazat
  6. Plně souhlasím s Anonymní1. července 2016 17:07 i Petrem Heroutem ! Jenom vemena typu autora článku mohou tady si vymyšlet tkové hovadiny. Aby bylo jasno: Miloši Jakešovi v jeho 92 letech nesahá mentálně ani po kotníky a Miroslav Štěpán byl jeden z nejinteligentnějších komunistů své doby, což může potvrdit jenom ten, kdo je oba dva osobně znal! To ostatní jsou jenom velmi úbohé a cílené lži !

   Vymazat
  7. doktor Jakež byl možná blbec, ale nekradl....

   Vymazat
 3. Doba se mění. Když se nedalo Rusko zatím rozkrájet na kousky, z nichž by nám na západ proudily zdroje a oni by se zadlužovali za naše výrobky, tak musí přijít změna, protože to především nezvládli lokajové a zrádci jak na západě, tak v samotném Rusku.
  A těchto poskoků nás zbaví samotná doba, jelikož se nebudou hodit jejich loutkovodičům.
  Inu ze starých zadků nový vítr nezafouká.

  OdpovědětVymazat
 4. Vlastenka


  Tahle pseudohumanistická hovada mohla zachránit desítky lidí. Kromě iDěsu všude uváděli, že jde o "ruského" teroristu. Co na tom, že to byl Čečenec, žijící v Rakousku...
  "Humanismus" eurofilních šmejdů a kolaborantů je už natolik zvrácený, že nesmíme deportovat ani prokazatené vrahouny a teroristy, protože jim doma hrozí smrt. To si z nás dělají prdel?!
  A aby toho nebylo málo, už je ani nesmíme trestat za nelegální překročení hranic...
  Já chci pryč z toho bordelu, který šéfuje ožrala a defraudant s knihkupcem bez maturity.


  http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/404751/planoval-utoky-v-istanbulu-evropa-prijala-achmeta-i-pres-teroristickou-minulost.html

  OdpovědětVymazat
 5. Vlastenka


  Pamatujete si na dobu, kdy začali přes nás zdrhat východní Němci?
  Vypadalo to beznadějně a najednou se otevřely hranice.
  Pak už to jelo jako domino.

  Myslíte, že se to dá zastavit?
  Podle všeho nazrál čas k radikálním změnám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedozrál. Lidi jsou stále rozdělení na přibližně dvě stejné poloviny. To je na změnu málo. Navíc, velká část lidí nedokáže vyargumentovat svůj názor. Oni sice nesouhlasí se současnou politikou EU, ale zpravidla jediným jejich argumentem je migrace. Přitom těch problémů je celá řada. Některé dokonce vedly k likvidaci většiny našeho průmyslu a zemědělství. V případě vendety po našem případném odchodu z EU, by s námi zametli neskutečným způsobem. My jsme se stali závislými na dovozu potravin a vazbami na západní průmysl i na něm. My nemáme téměř žádné ryze české podniky, s majetkovými kořeny u nás a nezávislé na evropských zakázkách. Jsme na tom nyní mnohem hůř, než v roce 89. Zavřením západních hranic se většina firem zavře a potraviny budou mít cenu zlata.

   Vymazat
  2. Demokrati z nás udělali protektorát, tj. kolonii, kde se nerozhoduje skoro o ničem.

   Vymazat
  3. Vlastenka


   Pane Hrickáku, vy věříte té propaganě, že jsou lidi rozdělení na dvě přibližně stejné poloviny?
   Totéž tvrdí mainstream i o nás, Češích.
   A kolik procent občanů má v zásadních věcech jako je EU, imigrace atd. jiný názor nežli my dva?
   Deset procent (ať nežeru) parazitů z neziskovek, "evropských hodnot", funkcí v Bruselu, havloidů?
   Úplně stejné je to i v Británii. Londýn je díky počtu muslimských imigrantů a vyžírek od multi-kulti výjimkou.
   V podstatě Británie kopíruje i naše volby. Londýn proti zbytku Británie, vyjma velkých měst.

   Jakmile všichni pochopí, že se utéct z téhle totalitní zrůdnosti dá a Británie bude prosperovat, čímž jsem si jistá, budou zdrhat další...

   Chcete se vsadit?
   A holt budou muset vykopat Babiše i s jeho řepkou a zase začít pěstovat obilí, zeleninu, ovoce, obnovit chovy dobytka a přestat se štítit manuální práce.
   My jsme si taky ponechali zemědělskou půdu, když bude nejhůř, budeme samozásobitelé.

   Vymazat
  4. Já vycházím z posledních volebních akcí v Evropě. Prezidentských voleb u nás, v Rakousku a konec konců i ze samotného brexitu. Vždy to bylo těsné vítězství v řádech několika málo procent. Žiju na venkově. Jenom hodně málo lidí se tu stará o politiku. Kdysi zde pracovalo cca 70% lidí v zemědělství, nebo v lese. Místní st. statek tady před listopadem zaměstnával cca 350 lidí. Dnes zhruba 50. A ti co pracují, tak pracují aktuálně za 68 Kč na hodinu. Brutto. Traktoristé si zachraňují výplatu přesčasy při sezonních pracích, kdy jsou běžné 12 hodinové směny 6-7 dnů v týdnu. V takovém zápřahu, ke své vlastní škodě, už nemají na politiku čas, ani energii. Sám zastávám názor, že toto bylo cílem. Zaměstnat lidi existenčními starostmi, aby se jim nepletli do cesty. A podle klesající volební účasti se jim to i daří.

   Vymazat
 6. 1) Už nebudu volit žádnou ze zavedených stran.
  2) Vybírat si budu ze stran usilujících o ochranu před islamizací a o zavedení referenda.
  3) Vybírat si budu podle znalosti jejich více vůdčích osobností, teprve pak i podle textu programů.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 4) Řada malých stran jen sbírá voliče, a po volbách se ve svém působení v parlamentu nebo v koalicí přidají v nejpodstatnějších záležitostech (imigrace, referendum) k provařeným stranám zavedeným.
   To je to nejtěžší. Tyto včas rozpoznat.
   Děda.

   Vymazat
  2. No tak jediná volba je jednoznačně SPD.wwww.spd.cz

   Vymazat
 7. Máš pravdu, zastavit se to už nedá.

  OdpovědětVymazat
 8. Ano učte se a nevěřte těmto kecalům.Mamon jim zamlžil mozky.Nyní se karty obrací a klucí , jako Blaus a hájek káží východisko.Nevěřte po všem co předvedli -závozník fekálního vozu ZFV

  OdpovědětVymazat
 9. Kde je uvidíte jim podobné jako je J.C.Juncker, A.Merkelová, M.Schulz, D.Tusk, P.Telička,L.Rouček,V.Jourová a jiné blábolící svazové soudruhy- kopejte do jejich dutých hlav.

  OdpovědětVymazat
 10. U nás se něco změní až po tom, když se změní přístup velkých států. Německo, Francie, Británie - jako vždy. Britové to již nakopávají. Zatím můžeme být maximálně neposlušní.

  OdpovědětVymazat
 11. Cesi !! Nesickujte a neknurejte !!

  OdpovědětVymazat
 12. Juncker se ožral, válí se po zemi, mrská nohama a nemůže vstát. Pomozte mu někdo. Protože je třeba přijímat, registrovat partnerství,jásat a útočit na Rusa.
  Taková legrace nebyla ani za Milouše Jakeše na Červeném hrádku v r. 1989.

  OdpovědětVymazat
 13. Dík, pane Medulo, za Váš skvělý a bezvadně vyargumentovaný komentář. Polnice tedy zazněla a vybídla k činům. Referendum o setrvání v EU je první, oč bychom měli usilovat. A pak totéž o NATO. Pište, pane Medulo dál! Jste zbraň.
  LUBOMÍR MAN

  OdpovědětVymazat