Reklama

středa 3. srpna 2016

Aktualne.cz: Poplašná zpráva o tom, co jedna paní povídala - pro čtenáře mdlého ducha

Ivan David
3. 8. 2016
Se zájmem pozoruji, kdo všechno je ochoten se znemožňovat pokusy paušálně zpochybňovat nezávislé informační zdroje. Je krajně naivní se domnívat, že osoby zasažené touto propagandou budou její magickou silou přitaženy k čerpání z jediné studnice pravdy (a lásky), tedy z prorežimních médií. Aktualne.cz vydalo dnes článek o tom, že "policie vyvrací hoaxy" (zde). Vybralo si však zvláště pochybný příklad "hoaxu" a tak zpochybňuje spíše samo sebe, policii a "systém" (režim).Hoaxem má být jakási blíže nespecifikovaná zpráva, že "muslimové zaútočí v Česku". Dozvídáme se doslova, že někdo napsal a jiní sdíleli, že to jedna paní povídala a to na základě toho, že jí to řekl nějaký muslim v obchodním domě. To je pro Aktualne.cz "hoax", tedy podle slovníku: "falešná zprávu, mystifikace, novinářská kachna, podvod, poplašná zpráva, výmysl, žert, kanadský žertík".

Jakou asi věrohodnost bude připisovat čtenář s IQ nad 90 (asi 3/4 populace) takové zprávě? Někdo neznámý informuje o nějaké paní, které něco řekl údajně nějaký muslim údajně v obchodním domě... Je taková zpráva způsobilá vyvolat paniku u osob nad pásmem slabomyslnosti. Těžko. Přináší Aktualne.cz nějaký důkaz o její nepravdivosti? Nepřináší. Proč by nemohla být pravdivá? Proč by jedna paní opravdu nemohla něco povídat?

Aktualne.cz nestačí, že zesměšňuje sebe, zesměšňuje také Policii ČR: "Každé podobné oznámení policie prověřuje, nově se jimi zabývá také Národní centrála proti organizovanému zločinu", řekla mluvčí policejního prezidia Ivana Nguyenová." No, pozdrav pánbůh... Jestli "takové" zprávy policie prověřuje a tím nás zřejmě chrání (a také nám asi pomáhá), pak se nemůžemě divit, že se nedostává kapacit na objasňování z hlediska naší bezpečnosti relevantní trestné činnosti. Paní mluvčí má na mysli poplašné zprávy "které mohou vyvolat obavy z teroristického útoku". Aktualne.cz inteligentně nabídla jediný příklad - jak jedna paní povídala.

Každého daňového poplatníka potěší, pokud se opravdu takovými zprávami zabývá navíc "Národní centrála proti organizovanému zločinu" (kliknutím se ovšem o ní nic nedozvíme). Hned se cítíme bezpečněji!

Aktualne.cz ještě připomíná HateFree Culture, kterou označuje jako "vládní iniciativu". Jako bývalý člen vlády (na sklonku minulého století, kdy jsme ještě nezažívali dobrodiní přicházející z Bruselu), jsem chtěl vědět co by to mělo být "vládní iniciativa". Dozvěděl jsem se, že to je "projekt , který iniciovala Agentura pro sociální začleňování při Úřadu vlády České republiky". Další parazitní organizace realizuje další nesmyslný projekt. Kolik to asi stojí?

Takže napsat, že "jedna paní povídala" je organizovaný zločin... Ach, jak jsou ty nezávislé weby nebezpečné! Jak je potřeba je zastrašovat, že budou označeny jako "organizovaný zločin", tedy horší než individuální poslech rozhlasových zpráv z Londýna za druhé světové války...

Jedna z charakteristik inteligence je schopnost rozpoznat důležité od nepodstatného...

76 komentářů :

 1. Davide,
  krásnou ukázkou hoaxu je například blábol který jste uveřejnil včera.
  http://www.novarepublika.cz/2016/08/centrum-ostkraft-ucinilo-21cervna.html
  Co publikováním těchhle fantasmagorií sledujete? Proč se snažíte plést jednodušším lidem takovými hovadinami hlavy?
  A ano, bojovat s tím nemá smysl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak koupili, tak prodali. Co je na tom hoax, výtečníku?!

   Smazat
  2. Není to náhodou pan David? Krásná ukázka "slušnosti". A že máte popletenou hlavu - to asi nebude až od teď. Tak to vyčítejte rodičům a ne jemu nebo sem vůbec nelezte.

   Smazat
  3. Každý kdo říká, nebo píše, něco jiného než hlásí ČT 24, je nepřítel státu a tedy porušuje demokratické principy tvrdě vydobyté v Sametové revoluci, výsledky které si my zloději, rozkrádači, disidenti, kolaboranti s USA, VZÍT NEDÁME!. Je to jasné? Tedy, když z velvyslanectví USA řeknou, že máme vítat uprchlíky, tak je budou všichni vítat a když řeknou, že teroristické útoky nejsou důsledkem migrace milionů inteligentních muslimů do Evropy, tak prostě nejsou. Je to všem jasné!!!

   Smazat
  4. Vzpomeňme dobu tzv. totality. Tehdy se šířily hoaxy, že mléko je nezdravé, máslo je nezdravé, nebude ocet, sůl, atd.. Sám jsem tomu uvěřil a přestal pít mléko a chleba jsem si mazal Ramou. Nikdy se nikdo za tyto lži neomluvil. Nenávist ke komunistickému režimu posvětila všechno.

   Nyní se šíří hoaxy jiného typu. Sice je občas dostanu, ale dále nešířím. Nejsmutnější pro nový tzv. demokratický režim je to, že lidi uvěřili na základě zkušenosti, že se všechno může s jistou pravděpodobností stát, i když to na obdržený hoax tak nevypadá. Tvrdili nám, že jíme nezdravé potraviny, teď se v novinách a na internetu tvrdí otevřeně, že dostáváme podřadné jídlo. Demokraté mohou hrozit jako nacisté za poslech zahraničního rozhlasu, tím jen posílí nedůvěru sami k sobě i kdyby se na hlavu stavěli. My bezmocní pozorovatelé se můžeme jen ironicky zasmát, kam až to ta hovada z nové totality dotáhla.

   Smazat
  5. K tomu nutno dodat, že český diskuzní občan je duchovně nemocný občan. Dnes například je na novinkách článek, že v Londýně zas jeden devatenáctiletej spratek bodal do lidí. A diskuze? Normál splašky, jako vždycky. Diskuzní havěť zcela odmítá možnost, že útočník je docela obyčejný magor - z dnešní odporné kultury, kde se jen zabíjí a mučí, a tečou potoky krve, lze zmagořit snadno. Ale prostě - za vším vidí islám, muslimy,džihádisty - ti lidé jsou mediální propagandou už úplně zpitomělí. Ten americký sviňák, který tady surově vyvraždil celou rodinu své sestřenice, určitě není islámec ani džihádista - ale prostě slyšel hlasy, a při bodání do příbuzných si připadal jako Alexandr Makedonský - normální magor. Navíc, západní vymaštěnci požírají spousty pilulek na psychiku už od dětství, protože jim to lékaři - šmejdi a lumpové, kteří berou prachy od lékárenské lobby - předepisují. Stačí to vysadit a mladej jedná jako magor, navíc jich spousta fetuje. Breivik zavraždil 70 dětí, a není to islámec ani muslim. Taky magor. Ano, kdosi rozpoutal utečeneckou krizi, aby dotlačil evropskou civilizaci k občanské válce. Proto taky media blafou ty nesmysly. Kdo ve světě vraždí a kdo je potencionální vrah? Lidi, požírající pilulky od svých psychiatrů, lidi, kteří požírají drogy a fetujou, lidi, kteří už mají vypláchnuté mozky mediálním násilím, zabíjením, vraždami, a hnusem, což se vydává za zábavu. I pohádky pro děti vytvářené na západě jsou blbé, odporné a plné násilí. V tom duševně zdraví jedninci prostě vyrůst nemohou, to je logické. Dokud nebude obnoven trest smrti, a magoři nebudou mít alespoň strach před tímto trestem, budou ubodávaní lidé v obchoďácích a různě na plážích, v kinech a vlacích přibývat - prča - ne? Mladý hovado okusí slast ze zabíjení no a co? Trest žádnej, tak proč ne? Naopak se hledá za vším nějakej islám, nebo podobný kraviny. Je třeba říci, že spousta lidí - bohužel i starších i starých - je totálně zničeno mediální žumpou, a děje se to schválně. Potřebují duševně odrovnat co nejvíce lidí, proto se vyhledávají a zveřejňují jen tragedie a zabijácké sračky. Každý den jsou na internetu duchovní jatka, lidi zpitomělí, a ještě jsou nasraní, když jim to někdo napíše. Pan David by měl být jako psychiatr první, kdo by měl upozornit na škodlivost podobných mediálních aktivit, jako jsou bulváry a podobně. Všichni psychiatři to vědí moc dobře, jak tahle špinavá stoka lidem duchovně ubližuje,a jak ztrácejí soudnost i sebeúctu - přesto nic neudělají, a za léčení duchovně nemocných jednotlivců pobírají zajímavé peníze - tak proto to dělají? Potřebují co nejvíce duševně nemocných lidí, i za cenu, že mladí magoři budou příležitostně zabíjet kolemjdoucí? Žijeme ve větším hnusu, než si vůbec dokážeme představit.

   Smazat
  6. Nikdo se taky moc nezabývá skutečností, že vzorem pro masakr v Nice byla česká magorka Hepnarová. Ta asi taky nebyla muslimka. Ovšem usilovná snaha politiků, např. Merkelové, popírat nebo alespoň bagatelizovat migrantský rys útoků v Mnichově a jinde - nyní v Londýně-, působí v populaci kontrapúroduktivně: nyní už to migrantům nikdo neodpáře. A proto je na místě pojmenovat motivy násilností přesněji: ani ne tak islámský motiv, ale civilizační - pokud by např. v Norsku nebyli žádní Somálic, bylo by o několik pobodaných méně...

   Smazat
  7. 14:57 To snáď s tou Hepnarovou nemyslíš vážne! To nám tu chceš tvrdiť, že nejaký arabský pologramotný debil, ktorý možno ani nevie, že nejaké Čechy existujú, sa inšpiroval Hepnarovou z doby, keď ešte ani nebol na svete?

   Smazat
  8. To jistě že ne, ale na případu Hepnarové je demonstrováno, že mohlo jít taky o obyčejného magora, který nenávidí lidi jako takové a budete se divit, takových lidí přibývá. Už ve školách, kde některé děti nemají ani na oběd, a jiné se producírují ve značkových hadrech, s tabletem, a vytahují se s bohatými fotry - ti ostatní se cítí šikanováni a ponižováni, protože mají bídu, kterou nechápou a kterou nezavinily. Taky by chtěly jezdit na lyže, v létě k moři, a mít značkové hadry - a tak se rodí nenávist k lidem. Mělo by se přísně dbát na to, aby se snobi přestali vytahovat, aby se děti přestaly odlišovat - proto už dávno v celé řadě škol byly zavedeny uniformy. Ve uniformě se zbohatlický spratek vytahovat nemůže. Ti, kteří budou potencionálně vraždit, budou ve většině případech jen zakomplexovaní zoufalci - ale od diskutujících, zajištěných důchodců nemůžeme očekávat, že něco takového pochopí. Budou soustavně vřeštět že islám..muslim...džihád..bla bla... pořád dokola a ke všemu.

   Smazat
 2. Hoaxy se na tomto webu objevují docela často. Bohužel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hloupost, bohudík!!!

   Smazat
  2. 23:32 - máte pravdu. Jste jedním z nich

   Smazat
 3. Tomuhle webiku plne dostacuje, kdyz se nektera "zprava" objevi na neonacistickych nebo komunistickych strankach a kdyz je namirena proti Americe nebo zapadnim demokratickym hodnotam.
  Takova pitomost je zpravidla bez jakehokoliv overovani automaticky publikovana, i kdyz vetsinou staci pro jeji vyvraceni nekolik vterin na Google.
  Takovych hoaxu uz zde byly stovky a editor by si proto mel jit namisto psani clanku o poplasnych zpravach radeji nafackovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sám jsi komunista, blbe! Uveď příklad, ať se zasmějeme! Květa

   Smazat
  2. Tak moment 23:50 !Pokud vám tento web nevyhovuje,nechápu vážený pane komouši,pročpak sem přeskakujete z Novinek.My tu milujeme Pepu Vyskoče ,bereme ho tady ze soucitu,jelikož se nechce dát Schapirem přeložit,tak nás tady miluje,ale dalšího blba sem už nemusíme.A kór,když se vám tu nelíbí.Prázdné myšlenky a jiné verbální příchutě si nechte na ty vaše komunistické weby a plátky.Jasné?

   Smazat
  3. Vy tady jste všichni novinkáři a jako takoví jste nasraní, když někdo napíše pravdu. Je hnusné, když někdo píše sadistické vyhrůžky a nadávky, ale vy diskutující jste stejná smečka, jako jsou v reálu smečka psíkaři - ti také dobře vědí, že se chovají hnusně, nechávají svá psiska srát všude, i na dětská hřiště, ale běda kdyby je někdo napomenul. Rozzuří se úplně nepříčetně, na své hafánky nedají dopustit, a taky lze říci, že dnešní obliba lidí ve psech je úchylná. V každém bytě je pes - co na tom, že je takové zvíře chudák? A to si ti lidé o sobě myslí, že mají psy proto, že je milují. Dnes se i láska změnila v jakýsi paskvil. Prostě tady někdo napíše, že mu denní porce jatečního, krvežíznivého čtení připadá ujeté, a hned se na něj snese sprška nadávek, aby "sem" nelezl a tak. Už si diskuzní smečka svého "psa" nedá vzít. Nedá na něj ani sáhnout! Lidi, co sem píší a zveřejňují články, jsou vnímáni jako jakési božstvo, diskuzní modly - kdyby sem nepsali, diskutéři by nemohli diskutovat, a to by nepřežili. A s těma nadávkama -Chujmer Veškrnovič a podobně - jste víc než trapní. Zcela na úrovni toho, komu tady nadáváte - čím jste lepší? Opakuju - dokud tento web neobjevili "novinkáři" měly diskuze úroveň. Teď už ji nemají.

   Smazat
 4. 23:50 - To ještě není Chujmer debilismus Veškrnovič, že? Asi jeho šéfik? Nařiď tomu vohnoutoj co ti leští boty za hrst šeklů, abych tu ráno nenašel zas nablito! Aby si neopovažoval ty svou vopejzelej sosák votírat vo slídu a nazývat mě vým soudruhem! Nejsem soudruhem žádných podlidí! Až se u mě bude hlásit k zpopelnění, ať drží pruhovanou čepici v pravý ruce u nohy, stojí jak svíce v pozoru a oslovuje mě Pane veliteli! A pro tebe platí lautr to samý ... Jasný?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, ty se vyznamenáváš, židobijče! Tvoje bláboly jsou na jednpo brdo. Zkus něco jiného, tohle už fakt nudí. TT

   Smazat
  2. Chudák mdlého rozumu Chujmer debilovič neudrží meč ani moč.... natož myšlenku,která by byla relevantní!!!!!Inu ta z Veškrny vzešlá lejna se nezapřou!!!!

   Smazat
  3. 0:20 - ale zabralo to! Chujmer se ek a utek!:))) Takhle se na něj musí na sviňáka, chápeš? On je jen malá ubohá hebrejská ustrašená veš! Na komouše který mu zachránili prdel (sovětský voják vytáh jeho špinavýho opejzelýho pradědka ukrajinskýmu esesákoj z lopaty za pět minut dvanáct!) si ta špína ráda svůj smrdutý sosákk plný židolží otírá. Ale když má stanout tváří v tvář nesnadné smrti v peci a předtím podat pokorně hlášení svému zpopelňovači, tak radši zbaběle uteče! Yupííííí!!!!

   Smazat
  4. oprava: lek .... otvírá - sorry!:) Jinak pro jeho podrasu je podlost tou nejcharakterističtější vlastností. To o ní Slované stvořili to přísloví: "Čím víc se s hovnem mažeš, tím víc smrdí!". Páč jedině oni neznají žádný vděk, ale ani hrdost! Jejich talmud jim v obém překážkou jest. Oni se umí pokořit, nechat si plivat do tváře a kopat do prdele a přitom pokorně hýkají blahem a líbají botu svého kopatele, jen když vědí že z toho bude prospěch! A naopak - i když je zbavíš této tyranie a hladíš je po jarmuli, vděku se nedočkáš, jen čekají na příležitost, aby sami ti mohli vykopat jámu do který spadneš! Je to verbež, kterou nesmíš mít slitování žádného! Jinak pohoříš a skončíš jak zdegenerovaný vymírající Zápaďáci ....

   Smazat
 5. Prestoze , jsem zde hlavni intelektualni ozdobou tak, jsem stale mazan.
  PROTESTUJI !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se mi nezdá, zůstávají tu sprosté výkřiky a intelektuála ze zámoří, že by mazali? Nemyslím si. Možná jste se zapletl do nějakého toxického vlákna právě. To pak letí všichni.

   Smazat
 6. Samej Stalinskej Hitlercik je to zde ! Jak snadno se zde oduvodni polehcujicimi okolnostmi 9 millionu zabitych Slovanu, sedlaku / zemedelcu...

  Jsem zde jedina moralni velicina ! Vy vsichni ostatni jste indiktrinovani propagandou z jedne ci druhe strany !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. co to meles?

   Smazat
  2. má pravdu ten Honolulu... málo čteš 9.47 a nemáš v tom jasno.

   Smazat
  3. 5:12 asi neni honolulu...
   Si tak ňák myslim !
   10:33

   Smazat
 7. To čekání,až čas ukáže kdo má pravdu,je v dnešní době strašně dlouhý.Při všech možnostech velkých zpravodajských agentur,se právě na ně nemůžeme spolehnout,že přináší objektivní zpravodajství,natož pravdivé.Ano,díky různým webům,malým zpravodajským agenturám,se dozvíme více pravdy,díky za ně.Jak ale čteme,brousí si na ně různé spolky zuby,zneškodnit,zavřít,zneužít,pomluvit atd.

  OdpovědětSmazat
 8. To take nebylo znamo, ze Zioniste a Naciste byli kamaradi a to i v dobe, kdy Zide byli odvazeni do koncentraku.

  Leopold von Mildensteein (Nacista narozen v Praze 1902)
  Rainard Hohn, Adolf Eichmann + parta Zionistu z jejich hlavniho stanu na MEINEKSTRASE (Charlottenburg, Berlin),
  spolu nejen navstevovali bary a bordely, ale schazeli se i u Eichmanna v byte - 116 KURFURSTENDAMM.
  Pise o tom kniha, ktera vyhrala titul - Monumental achivement v New York Times !
  Jmenuje se - The Order Of The Death's Head. Napsal ji Heinz Hohne.
  Zde je videt, ze vsechny tragedie se staly nejak jinak, nez je nam znamo.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víme jak to je Honolulu! Víme co vám v USA provedli! - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/obbrw-9.html

   Smazat
 9. Inteligentní čtenář pochopí. Pro méně inteligentního čtenáře je to stejně jedno. Upřednostňuji abych si mohl přečít co nejvíce. Hlouposti vytřídím sám. V diskuzi si sice nelibuji, pokud se objeví Pepek Vyskoč nebo někdo z jeho party, ale také to něco vypovídá. Třeba to, že jakýsi think tank usiluje o diskreditaci nezávislého informačního zdroje. Naštěstí se zatím spoléhají na způsob velmi hloupý, který alespoň na mne působí úplně opačně. Myslím si, soudě podle jejich prohlášení, že lepší to ani nebude.

  OdpovědětSmazat
 10. Každý kdo říká, nebo píše, něco jiného než hlásí ČT 24, je nepřítel státu a tedy porušuje demokratické principy tvrdě vydobyté v Sametové revoluci, výsledky které si my zloději, rozkrádači, disidenti, kolaboranti s USA, VZÍT NEDÁME!. Je to jasné? Tedy, když z velvyslanectví USA řeknou, že máme vítat uprchlíky, tak je budou všichni vítat a když řeknou, že teroristické útoky nejsou důsledkem migrace milionů inteligentních muslimů do Evropy, tak prostě nejsou. Je to všem jasné!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, jinými slovy, než něco řeknu, tak si pustím ČT 24 a když je to v rozporu s tím co říkají tam, naše skvělé moderátorky, tak držím hubu. Když to poruším, musím počítat, že mi bude pomáhat a chránit naše policie, která mé tvrzení, které je v rozporu s tím co říká Tvarůšková a další dámy, na ČT 24, a vyhodnotí to jako šíření poplašené zprávy hraničící s genocidou páchanou na nevinných migrantech. Pak už mě bude čekat nějaké zařízení k tomu určené. Je to jasné?

   Smazat
  2. Pane vachmajstr, Vy jste hlava!? Jinak nálada obyvatelstva je 1 "A".

   Smazat
  3. Musím se vám svěřit,že jsem včera večer rozdýchával šok na ČT2.VÝJIMEČNĚ jsem se MUSEL podívat,jelikož dávali dokument o PETROHRADU.Jediné slovíčko propagandy!Prostě nic!Velice krásný dokument o krásných místech,krásných ,spokojených lidech,o luxusních domech plných krásných věcí,o obchodech plných jídel.A můj postřeh.Lidé byli uvolnění,usměvaví,v poklidu.Podívejte se na Václaváku do tváří kolemjdoucích.Za tento film výjimečně palec nahoru.Co na to řeknou protiruští propagandisté,to nevím,ale náš Pepa Vyskočů by se měl vyjádřit,pokud ho nepřeveleli.

   Smazat
  4. 9:01

   Dokument byl vyrobený Francouzi v roce 2013, natočený zřejmě ještě dřív, tzn daleko před ruskou krizí.
   Odstěhuj se do toho svého bohatého ráje mezi usměvavé, spokojené lidi a přestaň se trápit tady v tomto údajném pekle.

   Smazat
  5. Musím se kolegy zastat. Má svůj názor, ale hned se objeví nějaký hovado s názorem opačným a hned by to hovado někoho rádo stěhovalo. To je demokracie, jak si ji právě vysvětluje jen to boží hovádko.

   Smazat
  6. 9:22

   Já ty imbecile nechci nikoho stěhovat. Ať si ten pakoš i ty děláte co chcete. Jen jsem vám doporučil jak snadno a rychle vyřešit vaše trápení a psychické potíže.
   Fakt to nechápu proč někdo dobrovolně hnije v údajně kapitalistickém, chudém, rozkradeném pekle, v protektorátu kde jsme údajně ortoci, když hned za rohem je ráj a cesta je volná.
   Můžeš mi to ty imbecile vysvětlit?

   Smazat
  7. Jen do Fuckingtownu ty havloidní prdelní díro,Hitlery můžeš dětat lízače....při tvým bezvědomí jen známek!!!!

   Smazat
  8. 9:11Tak já ti odpovím a nebudu ti psát Havloidní vypatlanče,kavárenský povaleči nebo slunko naše jasné.Koukám,že nemáš zbla vychování a patříš k těm,co zplodit vlastní myšlenku je pro tebe cizí.Nenávist,zloba,lež a ponižováni druhých za názor,je dnešní trend generace která nejenom nic nezažila,ale nechce nic vědět.Naštěstí se spousta mladých lidí probouzí a uvažuje a to je dobře!Pokud si myslíš,že jsi mně urazil,tak jsi na omylu.Ponížil jsi se sám.Že by tě převeleli místo Pepy Vyskočů mezi slušný lidi?Ať chceš nebo ne,v Petrohradě se nic za dva roky nezměnilo.A pokud chceš změnit něco ty,máš možnost,jakou,záleží na tobě,pokud na to máš!Franta

   Smazat
  9. 9:34 - ty to nechápeš. Naším cílem je osvobodit všechny země a národy od tvých zločinných nosatých filckonošů, vopejzelá filcko, od lejnolíhně chazarských kaganů na Wallstreetu odpadlá! Pro vás nesmí být na této planetě ani flek volnej! Leda pro váš popel na našich polích - to maximálně ...

   Smazat
  10. 9:34 No hovadu, který někoho posílá bydlet jinam a za chvíli to popře, necítím potřebu něco vysvětlovat. To jsou asi ty evropské hodnoty, okoukané od nadlidí z pozalouže :o)

   Smazat
 11. ČT 24 ráno dne 4. prosince 2016: útok v Londýně provedl duševně narušený člověk, nejedná se o teroristický útok. Ano, nyní všechny útoky islámského státu budou označeny za útoky, které provádějí duševně narušení jedinci, kteří jsou sice muslimové, kteří při provedení sice křičí Alah a mají za cíl zabít co nejvíce nevěřících psů z Evropy, jsou vycvičení islamským státem, ale pozor, nebudou to teroristické útoky. Tím sdělovací prostředky v celé Evropě pod kuratelou USA vyřešily zabíjení nevinných Evropanů rukama muslimů. My se podle instrukcí Američanů musíme nechat vraždit a umožnit islamizaci Evropy. Tak to chce USA největší říše zla na světě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je nějaké nové náboženství pro vyšinuté jedince, motat do všeho USA? Garantuju ti, že ti islamističtí pošuci nenávidí USA stejně jako vy. A společného toho máte mnohem víc.

   Smazat
  2. Potrate,ussáci ty filcky dotujou,tak proč by je měli nenávidět????!!!!!Když už máš mikrocefálii a jsi kretén,tak to nedávej tak najevo,Chujmere debiloviči!!!!!

   Smazat
  3. Ty hloupá trubko,to že ti "islamističtí pošuci nenávidí USA stejně jako on",neznamená že on je cvok,ale to,že obá k tomu mají důvod a že ty když jej nevidíš,jsi blbej...

   Smazat
  4. 9:46

   Islamista i ty nenávidíte USA a máte k tomu důvod
   oba nenávidíte Židy a máte k tomu důvod
   oba nenávidíte západní společnost a máte k tomu důvod
   oba nenávidíte naše svobody a máte k tomu důvod
   oba nenávidíte demokracii a máte k tomu důvod
   oba milujete diktatury, diktátory a máte k tomu důvod
   A ten důvod já znám. Oba jste prostě frustráti kteří se v naší společnosti vlastní hloupostí a leností neuplatnili a proto naši společnost nenávidíte a chcete se jí pomstít.

   Smazat
  5. 10:01 - ano, je tomu tak. Působíte národům naší rasy neštěstí na světě již mnohá staletí. Jak Jeník Nerudů, náš bard národní napsal v knize Pro strach židovský již v roce 1867: "... Jejich vlastnosti jsou orientální, tedy naprosto jiné než národů evropských. Žid je právě jiný člověk než Evropan, jeho příliš živá obrazotvornost nemá klidu, ani nadání pro výtvarné umění. A jako cize stojí v našem společenském životě, s ledovým klidem vedle našeho umění, takž co cizinci stojí v historii evropské. Jen ji pozorovali, aby se ranám uhnuli, a kdo z nich měl vliv, užíval ho jen pro sebe. Jim nevadí aby tajně nepodporovali stranu druhou, když v tom je prospěch. U nás se míchají mocí také do politiky, pracují pro "svobodu" a skutečně se jim také podařilo, že "svoboda průmyslová", "obchodu", "svoboda tisku" stala se monopolem jich a těch kterým pomáhají ... Židé mají velkou účast na válkách a revolucích, oni chtěli se nazývati velmocí všech velmocí, osvojující si panství nad lidstvem. Jdou nyní do závratného vrchu nad lidstvem. Žid se stal historickým rozvojem mužem lehkého výdělku. Rolníkem není kvůli svému talmudu; kdekoliv směl zakoupit se, zařídil hned "obchod v pozemcích". Řemeslníkem není, nemáť z práce samé radost. Je jen obchodníkem, často velmi lehkomyslným výdělkářem. On měl a má všechny vlastnosti, aby z politiky měl výdělek. Výdělek ten je za posledních dvacet let úžasný. Zdá se skoro že máme již zcela zvláštní mezinárodní právo - židovské, v němž jsou zaznamenány svobody Židů a služební povinnosti křesťanů ... Emancipaci českou od Židů hlavně bráti musíme, co emancipaci od židovského obchodu, od využitkování cizí práce." a v knize Obrazy z ciziny dodává: "Roztroušeni světem se stali lidem úmorem lidstva, co pijavice nejhoršího druhu nežijí nikde z práce, žijí z mozolů a potu cizího, krev pracujícího lidstva musí sloužiti k vyšperkování jejich bohatých salonů."
   Proto musíte jít z dějin buď my Árijci, nebo vy nosatci, rozumíš? A náš odchod je konec civilizace, tak si vyber ...

   Smazat
  6. 10:01 - zkrátka Pepku, budeš muset pochopit chtě nechtě, že jsi podčlověk a že se s tebou a podrasou tvých pasáků holdujících morálce otroků do budoucna nepočítá. Neb Nadčlověk je smyslem Země ...

   Smazat
  7. Co řekli dva velcí mužové o příčině frustrace a úpadku mravů?

   "Vím, že je nebezpečné tohle říkat, ale terorismus roste, když není žádná jiná alternativa, když lidé zbožští peníze a namísto člověka je učiní ohniskem světové ekonomiky. To je prvotní forma terorismu. To je základní terorismus proti celému lidstvu. Hovořme o tom," Papež František

   "Peníze degradují všechny lidské bohy — a mění je ve zboží. Peníze jsou všeobecná hodnota všech věcí, hodnota, která se ustavila sama pro sebe. A proto zbavily celý svět, svět člověka stejně jako přírodu, jejich svérázné hodnoty. Peníze, to je člověku odcizená podstata jeho práce a jeho jsoucna; a tato cizí podstata člověka ovládá a člověk se jí koří." Karel Marx

   Smazat
  8. 10:42-příčina je známa, způsob její odstranění se ještě profiluje. Přestávám věřit na demokratickou cestu, byť nezávislé weby určitou naději dávají. Jiná z cest, je možnost využít "jejich" vlastní vojáky(teroristy), k ničení "jejich" cílů(bank, synagog).

   Smazat
 12. Vřískot trollů různého zaměření jasně ukazuje, že článek trefil do černého.
  Dobrý článek o tom, jak se Moc snaží ovládnout společnost pomocí rozdělování a vzájemné nenávisti mezi lidmi, který napsal The Saker má Zvědavec.
  Dodal bych k tomu, že si Moc (ať už si pod tím názvem představujeme kohokoli) tuto technologii vyzkoušela na státu Izrael. Židi nenávidí a terorizují Palestince, Palestinci nenávidí a terorizují Židy - no a mocní si dělají co chtějí.
  J. Hruška

  OdpovědětSmazat
 13. Němci prý nedávají vinu Makrele za útoky, které proběhly v červenci.
  Ti Němci, pokud je to pravda, jsou opravdu divný pronárod.
  To je jako by řekli, že nedávají vinu Hitlerovi za válečné ztráty, protože on by nemusel bojovat, kdyby se proti němu nepostavili na odpor. Za jejich válečné ztráty mohou ti, kteří se stavěli na odpor a bojovali proti němu.
  Zrovna jako s migranty. Kdyby lidé nebyli na nesprávném místě v nesprávnou dobu, tak se nic nestalo.
  Soros musí mít radost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nejen Soros,ale i nový Pepek Vyskočů!Jen tak dál.Všichni atentátníci jsou jsou buď nervově labilní z toho,že je nechtějí,nebo že jsou psychopaté.A teď budeme rozlišovat tvrdí nebo umírnění.Jo,to je ořech k rozlousknutí.A ještě za to může Putin!

   Smazat
 14. 10:01
  "...hloupostí a leností neuplatnili a proto naši společnost nenávidíte a chcete se jí pomstít"
  No a proto nám tady názorně ukazuješ, jak se neobyčejnou inteligencí a pílí uplatňuješ zde jako placený trollí šašek a chceš se všem pomstít. Ty ses docela vyved.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:32

   Mezi vás, rudohnědé idioty, nechodím pro uplatnění, ale pro zábavu. Bavit se nad těmi vašimi konspiračními žvásty a vzpomínáním na staré zlaté totalitní časy.
   A mstít se vám? Proč? Vy se mstíte dokonale sami sobě. Neustálým bolestným kvílením a skřehotáním jak že se údajně máte špatně, kam jsme to za 26 let dopracovali atd. Chudáci.

   Smazat
  2. 10:32 - zkrátka Pepku, budeš muset pochopit chtě nechtě, že jsi podčlověk a že se s tebou a podrasou tvých pasáků holdujících morálce otroků do budoucna nepočítá. "Neb Nadčlověk je smyslem Země ...a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy." Fridrich Nietzsche

   Smazat
  3. 10:41
   Ty z nefunkčního robertka vzniklej kastráte,ty sis neuhlídal ani firmu na gumy,línej seš jak veš,věčně máš tři v žíle a budeš tady něco pidnat????Zapdni zpátky do zadku tý čokovopice z Fuckingtownu a nevystrkuj ten čevenej rypák nebo si budou ussáci myslet,že Onanovi svítí zadek!!!!!

   Smazat
 15. 10:01
  -Židy by nikdo nenenáviděl, pokud by se neobohacovali na utrpení jiných
  -Západní společnost bychom měli rádi, kdyby nehrála špinavou hru s výše zmíněnými
  -Svobody máme rádi, jen se nesmí zneužívat k tyranii druhých oběma výše zmíněnými
  -O demokracii platí to samé, jako o svobodě
  -Diktatura je jen přemalovaná demokracie. Nikdy nebude 100% živých bytostí stát za jednou myšlenkou. Demokracie se stává diktaturou, když takoví jako vy, vnucujete většině obyvatel své názory.

  OdpovědětSmazat
 16. Ale pane Davide.Weby jako Nová republika jsou na poplašných zprávách,co jedna paní povídala-pro čtenáře mdlého ucha převážně stavěna.
  Vy sám mezi jejich tvůrce patříte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sic nejsem p. David,ale nebude lepší když se jako čtenář nemdlého ducha budete věnovat opačné straně, kde dvě paní povídaly?

   Smazat
  2. Ano 10.58 - i já s tím souhlasím. Máte pravdu. Je to totéž, jako když mi psychiatr předepíše prášky, po nichž budu mít zase jiný druh problémů, než se kterými jsem k němu přišel. Opakuji to znovu, že tyto mediální aktivity, zejména když umožňují diskuzní výkaly, které se nedají ani číst, jsou duševnímu zdraví nesmírně škodlivé. Mnohdy to, co zde lidi píší, svědčí pro zvrácenost, přesto se nad tím redakce nepozastaví. Většina diskutujících jsou zvrácení, protože ti, co by eventuelně ze zájmu si tady něco přečetli, a párkrát si přečtou ty diskuze, jsou úplně zděšeni, a pak už se tomu vyhýbají. Tak se to filtruje, a už zde zůstávají jen ti duševně nemocní, zralí na léčbu.Pořád se nemohu zbavit pocitu, že všichni čeští psychiatři, pokud mají zájem na duševním zdraví české populace, by museli vyvinout aktivity, které upozorní na zásadní škodlivost podobné jateční publicistiky - vyhledávání našich i světových tragedií, a krvavých divadel, a dodávání je čtenářům na klíč - k čemu to je dobré? Proč to musíme vědět? A pokud to víme, máme vůbec nárok žít v klidu a v pohodě? A beze strachu? Já bych se nemohl ani najíst, kdybych věděl, že vedle moji sousedé nemají peníze, a se svými dětmi hladoví - můžeme tudíž vůbec žít, jestliže víme, že denně se všude možně dějí příšerné akce, popravy, vraždy, znásilňování, válečná jatka apod.- co si máme myslet o politice těch států, kde vlády toto dopouští? Správně bychom proti tomu měli něco dělat, ale co? Co se po nás chce? Abychom žili s pocitem hanby, že někde jinde jsou hrůzy, které pro nás media účelově vyhledávají? Někteří úchylní jedninci to vnímají radostně, ale mnoho lidí právě ta bezmoc duševně ničí - tak proč se toto dělá? Aby nás pak psychiatři mohli léčit? Nebo proto, že tyto servery vydělávají těžké peníze na reklamách, tím těžší, měřeno počtem diskuzí? Všechno je odporné. Napsal jste to správně, a doufám, že si to pan doktor psychiatrie přečte.

   Smazat
  3. No vzhledem k tomu, že jste docela v obraze, nejste stopro z těch co si diskuze nečtou. Takže nejste zděšen a nevyhýbáte se tomu. To samo o sobě značí, že si v tom naopak rochníte. Články na houby, diskuze na houby :o) Pan doktor za ten materiál (z obou stran), co sem leze opravdu nemůže.

   Smazat
  4. 10:58 Jak jste na takové blbosti přišel ?
   Máte to z vlastní hlavy nebo to říkali na semináři Vaší neziskovky a Vy to z hlouposti nebo za úplatu jen papouškujete ?

   Smazat
  5. Mýlíte se 11.54. Spousta zodpovědných lidí může za totální zkázu naší kultury, společenských mravů a zvyklostí - jenomže i na té zkáze, a právě na té zkáze se nejvíce vydělává. Paradoxně, nejvíce se vydělává na chudobě, totiž na odstraňování chudoby. Tam tečou takové peníze, že všichni odstraňovatelé chudoby se modlí, aby bylo ještě víc chudých a stále. Další prachy proudí do integrace tzv. "nepřizpůsobivých", že už je integrují 26 let, ale dělají to tak záhadně, že nepřizpůsobiví jsou ještě nepřizpůsobivější. A když do odstraňování vybydlených domů a ghett proudí prachy z dotací, modlí se zprostředkovatelé tohoto, aby bylo ještě více špíny, odpadků a vybydlených baráků. Za odstraňování bezdomovectví se platí - a počet bezdomovců narůstá, stejně jako počet narkomanů, ačkoliv protidrogové centrály pobírají balíky. V Americe má každý svého psychoterapeuta, od malička ládují dětem prášky - sen našich psychiatrů je mít ještě vyšší počet magorů, potažmo nebezpečných magorů zabijáků - sláva a věhlas psychiatrie pak naroste, psychiatři pak budou všude, v MŠ, v ZŠ, v pohřebních ústavech, špitálech ( vydělávání na zmaru a smutku) u policajtů - zkrátka všude, a MZ pak přihodí každému, aby měl stovku tisíc měsíčně? Prachy - to je české jádro pudla vždy a všude! A tady se vydělává právě na těchto slovních výkalech. Ono je nahoře upozornění na mazání příspěvků, ale pak tady čtete, jak jeden druhému vypíchá oči, poleje ho benzinem a zapálí, strčí mu do zadku rozžhavenou tyč- a pořád je to ready, protože čím vyšší počet těchto výkalů,tím větší bude balík za reklamu pro provozovatele! A oba tyto severy, jak Novinky tak i NR provozuje Seznam.cz - vloni vydělali na reklamách půl druhé miliardy. Tolik obnáší lidská zkaženost,úchyláctví, naivita a blbost. Proto píšou jateční články, které blbci milují, protože můžou nad tím nadávat. Kdyby byl zájem o zdravou společnost - psychiatři první by na tyto aktivity upozornili, neboť jen tady se líhne a rodí extremizmus, a násilí, i potencionální zabíjení náhodných lidí - ale kšeft je kšeft, a to je víc, než zdraví lidé. I nadlidi jsou šťastni za magory, jimž díky tomu, že smějí nadávat, stačí jen chléb a voda - tak jsme blbí. A o mně se neotírejte, já denně doufám a věřím, že tenhle humus někdo konečně zakáže - proto to občas čtu. A pan doktor - jako člen redakce - může za to, co sem leze. Proč zde nejsou články o výročí slavných spisovatelů? Například. Nebo co kde úspěšně vyrobili a prodali? Kolik lidí chodí do divadla a proč? Jak jsou nadšeni žáci svým učitelem? Proč zde není VÚBEC NIC POZITIVNÍHO? Nikdy! K tomu by totiž ta chorá smečka nic nepsala, a server by nevydělal na reklamě - tak proto! Oni dobře vědí, že diskutéři jsou psychopati, články jsou cílené na ně - proto ta jateční tematika. Kšeft je kšeft - a vy nebuďte naiva.

   Smazat
  6. No,tak ses předved a teď nám ty písmáku jeden řekni,o co ti vlastně jde !!!

   Smazat
  7. 12:30 Pane, psychiatra asi potřebujete Vy, máte určitě problém.

   Smazat
  8. 12:30 - ano, diskutére, sám jste popsal svou vlastní diagnózu: "...diskutéři" vašeho typu "...jsou psychopati". A co toho nakecají :-)))

   Smazat
  9. Samozřejmě že pro vás tři, kteří si na diskuzní výkaly a nadávky nedáte sáhnout, jsem psychopat - zatímco vy jste normální! Vy píšete srágory, nad kterými normální člověk zvrací, a vy se považujete za normální? O co mi jde? Že zrovna doktor psychiatrie, který ví úplně nejlépe, co lidi duchovně ničí, a že k tomu patří především pokleslá a krvavá kultura, a různé krvežíznivé srajdy, jimiž nás účelově vykrmují media - včetně NR - napsal tento článek. Čemu se diví? Když budu dětem ve škole neustále předčítat o zlodějině a násilí, budu se divit, že kradou a zastřelí učitelku?

   Smazat
 17. Už ale jen sama existence „úřadu“ typu Evropských hodnot je známkou potápějící se lodi.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Cina-nas-skupuje-a-Putin-z-nas-ma-srandu-Tereza-Spencerova-poukazuje-na-novy-a-velmi-blizky-vyvoj-ze-ktereho-by-v-Bruselu-ani-dutat-nemeli-447602

  OdpovědětSmazat
 18. Panove, zde je srandy kopec ! Dobre se bavim ! Dekuji !
  Ja byl poslan k Shrinkovi ! (Shrink = psychiatr).

  Je zde velke horko, (Florida), tak jsem se rozhodl, ze pojedu v noci do jineho mesta. Ve 2 hod. v noci me chytli policajti.
  "Kam tak rychle pane ? A proc ne ve dne, kdyz jste penzista ?"
  Odpovedel jsem policajtovi, ze je ve dne moc svetla a viditelnosti, ze by si me mohlo vsimnout UFO a
  ukrast me !

  Policajt v uzasu se me zeptal : "jestli o mem strachu vi muj pan doktor ?"

  Panove, dostal jsem o 3 tydny pozdej predvolani ke Shrinkovi na pohovor.
  Moc jsme se vzajemne zasmali u Shrinka. On hleda UFOuny uz dvacet let.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je pro ujeté americké poměry typické - napsal jste to dobře. Jejich lékárníci a psychiatři potřebují vydělávat, proto ty blbé otázky, a proto jste byl poslán k psychiatrovi. Za nějaký čas zde u nás bude přesně toto - ve státě, který se snaží přesnou kopií Ameriky, musí být přesně stejná magoriáda.

   Smazat
 19. Zadne strachy z budoucnosti panove, vyhra-li volby v listopadu DONALD TRUMP !
  Budou zmeny v politice, a to v tolika thematech, ze to nejde vypsat.
  Ty zmeny ovlivni i situaci v Cesku ! Bude vam lepe ! Ale musite bojovat TAKE , proti lzim a politicke korektnosti.

  Hillary a Obama maji radi Islamisty ! Trump je nesnasi !
  AT ZIJE DONALD TRUMP !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 20. Nad jednou veci zasnu !
  Nikdy na nikoho - at uz to byl Stalin, Hitler, nebo
  Genghis-Khan, nebylo lopatovano denne tolik hnoje a negativni propagandy jako na Trumpa !

  A presto je silne obliben !
  Z toho prameni ponauceni !
  NIKDY neverte officialni propagande ! Tu pisi prodejne stetky ! A ohledne dejin urcite lzou take !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano občane - o prodejných štětkách ( pardon mediích) už tady taky víme své. Značná část občanů se podle toho chová - jen pár zapšklých důchodců zde na diskuzích to mediím všechno beze zbytku žerou - jen když můžou diskutovat, neboť to je jejich jediná svoboda. A jejich děti doma - pokud nějaké mají - jejich žvásty vůbec nezajímají, proto píšou na kdejaké diskuze.

   Smazat
 21. Pro 9,34 platí podle způsobu vyjadřování poznáte je. Podle Vás je většina občanů ČR hloupých, podporují Zemana. Za rohem neni ráj ale perspektiva. Nicku na Rusko je lopatováno ještě víc hnoje a bohužel nic není tak nejisté jak volby v USA. MOTROK 21 STOLETÍ.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.