Reklama

.

.

pondělí 29. srpna 2016

Američané jsou velmi podrážděni. V Rusku se objevili jacísi darebáci, kteří obnovují armádu!

Alexandr Žilin
29. 8. 2016    zdroj a zdroj
Vojenský expert Alexandr Žilin o tom, proč jsou USA pobouřeny, že Rusko pořádá vojenské cvičení na svém území: "Povím vám o vojenském cvičení, které začalo v Rusku. O tom, proč se provádí a jakému účelu slouží, ale také o hysterii, kterou kolem tohoto cvičení uspořádali naši západní "partneři" ve světových médiích."


Ale nejprve trochu prehistorie.
Když se SSSR zhroutil a Jelcin se stal prezidentem, ruská armáda byla zničena. Letadla nelétala: říkalo se, že není palivo. A bojoví piloti absolvovali letecké školy, aniž by v průběhu studia uskutečnili jediný vzlet. Nejedná se pouze o bojové vzlety, neabsolvovali vůbec žádný. Manévry byly odpracovávány doslova běháním po letišti s malými modely letadélek v rukách.

Když přišel na první dvě období k moci Vladimír Putin, v zemi jednoduše nebyly takové peníze, které vyžaduje reanimace armády. Peníze, které přece jen byly, bylo rozhodnuto investovat do obnovy techniky a zbraní, včetně provádění pozdních sovětských projektů, jako byl například tank Armata.

Později, za Dmitrije Medveděva, bylo rozhodnuto uskutečnit cvičení. Ale protože vojenská sféra zřejmě nebyla koníčkem Medveděvova aparátu, rozhodli se to omezit na přemístění jedné roty ze západu na východ.

Jako obvykle představil generální štáb plány, ale ukázalo se, že ani na přemístění jedné roty není dostatek zdrojů. Vojenské dopravní letectvo bylo zničeno ještě za Jelcina a nic pořádného se místo něj neobjevilo.

Bylo rozhodnuto oslovit jednu známou leteckou společnost, načež generální štáb obdržel následující oficiální odpověď: za prvé, je nutno zaplatit, a za druhé, naše letecké předpisy zakazují přepravu lidí se zbraněmi...

Co nadělat, muselo se zaplatit za dvě letadla. Jedno pro rotu vojáků, druhé pro samopaly Kalašnikov. Rota úspěšně přistála na jednom z letišť na Dálném východě, ale druhé letadlo se zdrželo. Vzhledem k nepříznivým povětrnostním podmínkám byl let se samopaly zdržen a vojáci čekali 24 hodin.

Bohudík, samopaly doletěly. Vojáci byli dopraveni na polygon. Rozhlednu obsadil Dmitrij Anatoljevič (Medveděv), Dvorkovič, Serďjukov s Vasiljevoj atd. Všichni dostali po dalekohledu. A dívali se. Praporčík dává vojákům povel, aby se roztáhli do řetězce a útokem stříleli slepými, aby bylo z rozhledny vidět co a jak. Zastříleli si. Na Dmitrije Anatoljeviče to samozřejmě zapůsobilo a všechny chválil.

Takže tak dříve probíhala v Rusku cvičení.

A teď vážně...

Začátkem roku 2016 již byla uskutečněna řada rozsáhlých cvičení. Zvedali se celé okruhy na východě i na západě. Byly zaznamenávány nedostatky (a ty byly), byly zapsány do zvláštního seznamu, a velení dostalo čas, aby se s tímto seznamem vypořádalo.

Nyní, na podzim, vrchní velitel znovu uvedl vojska do pohotovosti, aby viděl, zda se vypořádala s nedostatky a co dělat dál.

Co se celkově děje na manévrech?

V první řadě se kontroluje bojová pohotovost, schopnost ozbrojených sil přejít z kasárenského postavení do bojového. Hypoteticky je polygon, na němž se konají cvičení, fronta a na této frontě je důležité, za jakou dobu je sbor převeden do plné bojové pohotovosti, jak vyjíždí technika, jak se dopravuje munice, strava atd.

Druhým krokem je kontrolována bojeschopnost, zda umí vojáci střílet, zda jsou schopni zasáhnout cíl. Zda umí důstojníci plánovat bitvu, řídit bitvu, což je ještě důležitější, vždyť v zemi vyrostla generace vyšších důstojníků, kteří vůbec nikdy neřídili vojsko.

To, čeho jsme nyní svědky, je rozsáhlá reanimace ruské armády Putinem a Šojgu, k jejímuž uskutečnění se konečně vyskytly možnosti.

Samo sebou se to "partnerům" nelíbí. V hrůzných snech vidí, jak Generální štáb Ruské armády začíná alespoň z 10% odpovídat Generálnímu štábu Sovětské armády, struktuře, která byla v případě války schopna společně s Gosplanem kompletně převzít všechny funkce řízení země.

Američané jsou velmi podrážděni. Po všech těch dobrých slovech, řečených Jelcinovi, se objevili jacísi darebáci, kteří obnovují armádu!

Jediné zemi na světě, která nemá podle vojenské doktríny obrannou, ale okupační, intervenční armádu (obranou USA se zabývá Národní garda), se nelíbí, že na svém území provádíme cvičení.

Apoteóza pokrytectví!

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

85 komentářů :

 1. Z nějakého Ample Strike na našem území si nic nedělejte. Máme přece Kocába, ten všechny cizí vojáky z naší země vyžene. Má v tom přece praxi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevíte co Kocáb tehdy zpíval, že sověti prchali a zacpávali si uši? Co když USAci u nás nebudou mít hudební sluch? Nebo co když jim ucpou uši sluchátky,jako je ucpal voskem už Ulysés (Odyseus) své posádce u útesů Sirén? A pustí jim kromě povelů třeba Dixie? Nebo Sousu?

   Vymazat
  2. O něm nějak v poslední době neni slyšet ?
   co to?
   j.

   Vymazat
  3. Vlaštovko, příslušnost k mocenské třídě sebralo "křídla" nejedněm motýlům. Vám,s uměleckými sklony příklady asi nemusím uvádět.

   Vymazat
  4. Dnes, stejně jako po První světové válce, není hlavním nebezpečím pro Západ ruská vojenská moc. Pro Rusy by bylo šílenstvím pustit se do přímé konfrontace se Spojenými státy. Nikoliv ruské armády, ale komunistická ideologie je hrozbou Západu. Rusové to dobře vědí, a proto svou důvěru vkládají nikoliv v armádu, ale ve své zahraniční straníky. Chtějí svrhnout demokracie zevnitř. Jejich hlavní zbraní jsou proruské machinace jejich pátých kolon. Ty tvoří úderné divize bolševismu.

   Komunističtí autoři a politici vysvětlují ruské agresivní politiky jako pouhou sebeobranu. Nejsou to Rusové, tvrdí, kdo spřádá plány agrese, ale naopak úpadkové kapitalistické demokracie. Rusové si přejí ubránit jen svojí nezávislost. To je stará a osvědčená metoda ospravedlňování agrese. Ludvík XIV a Napoleon, Vilém II a Hitler, byli ti nejmírumilovnější ze všech lidí. Když provedli invazi do cizí země, bylo to pouze ve spravedlivé sebeobraně. Rusko se mohlo cítit ohroženo Estonskem nebo Litvou asi tak stejně, jako Německo Lucemburskem a Dánskem.

   Základem této pohádky o sebeobraně je legenda o cordon sanitaire. Tvrdí se, že politická nezávislost malých států sousedících s Ruskem byla jen kapitalistická intrika, zaměřená na to, aby Evropské demokracie neinfikoval bacil komunismu. Z toho je vyvozováno, že tyto malé národy ztratily své právo na nezávislost. Rusko má nezadatelné právo požadovat, aby jeho sousedé – a také sousedé jeho sousedů – měli jen „přátelské“, tj. striktně komunistické vlády. Co by se stalo se světem, kdyby všechny velké mocnosti vznášely podobné nároky?

   Vymazat
  5. Troll, jedna radost

   Vymazat
  6. vlast tě (11:08) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  7. Obama to nepotřebuje, už to má za pár, zato liliputin potřebuje Pepky jak sůl, páč mu lokajíci kvůli nedostatku love pomalu docházej! I doma už na něj leda serou, tak jak tenhle gauner sere na Rusy - http://iks2010.info/?p=97830

   Vymazat
  8. Tady máš svý pány, komoušská kreaturo! Těm si podávej hlášení - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%B6%D0%B8%D0%B4-%D0%B8%D0%B3%D0%BE-1.png

   Vymazat
 2. V době, kdy byla tehdejší ČSSR členem Varšavské smlouvy,
  považovala VĚTŠINA občanů dislokovaná vojska Sojuzu za
  OKUPANTY.

  V současnosti ČR, coby člen NATO, už to tak jednoznačné není, protože státní propaganda krmí své ovčany báchorkami o tom,že nás NATO chrání před agresí Ruska...

  Jen malé procento populace si uvědomuje, jaký byl tady realizován zločin v režii CIA za podpory domácích lokajů a to :
  LIKVIDACE české armády pod zástěrkou "profesionalizace" ,
  zrušení desítek vojenských útvarů, strategicky rozmístěných po celém území ČR a aby to bylo dokonalé,
  tak byla také zrušena povinná vojenská služba.

  Podstatná část ovčanů je tak blbá,že je ani nenapadne o tomto stavu přemýšlet, natož srovnávat bezpečnostní situaci např. s neutrálním Rakouskem, nemluvě o již známé připravenosti Švýcarů.

  Takže závěr: Co jste si s Havlem vycinkali, to máte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. skvele napsano ....

   Vymazat
  2. 19:18 Máte pravdu. Porážka ve válce mívala 2 etapy. Zničení vojska a obsazení území.

   Jenže umění a věda ve všech oborech pokročila. Takže dnešní stav je - válka ještě nezačala a už jsme bez vojska. Pokračování je nasnadě.

   Jen bych rád věděl co se odehraje dřív. Zda druhá etapa, nebo parlamentní volby. Děda.

   Vymazat
  3. Ještě v roce 1985 si estébáci nechali v jimi kontrolovaném Krátkém filmu Praha natočit za účasti známých herců, v roce 2009 protagonistů seriálů českých celoplošných TV, instruktážní snímek, jak zatýkat a vraždit NOSy. Zkratkou NOS byli estébáky poctěni po roce 1968 lidé, kteří projevovali veřejný, aktivní odpor vůči KSČ, Sovětskému svazu a vůbec se chovali svobodomyslně.Nebezpečnost NOSů si zločinci v STB otaxovali do čtyř skupin. Nejhorší byla I. kategorie, čítající jen několik desítek tzv. VIP disidentů jako byli Václav Havel nebo Jiří Dienstbier. Držitel prestižního prvého stupně se k němu dopracovával obvykle přes kriminál. V praxi nejpočetnější byla skupina NOSů III. stupně nebezpečnosti, mezi nimiž bychom ze známých osobností našli třeba Martu Kubišovou nebo Petrušku Šustrovou Ke 24.11.1989 bylo z patnácti a půl milionů obyvatel Československa nasměrováno do komunistických koncentračních táborů cca 7.500 režimu nepřátelských osob. Nejhnusnější koncentrák byl připraven ve Švařci u Brna.

   Vymazat
  4. V roce 1993 jsem jej natočil za podpory tehdejšího policejního prezidenta Stanislava Novotného do dokumentu Koncentrační tábory NORBERT. Jde o jediné audiovizuální zpracování této vrahovské tématiky od listopadu 1989. Na filmu spolupracovali dnešní ředitel Ústavu pro studium totalitních režimů Pavel Žáček a jeho nynější oponent Stanislav Penc.
   Oba pánové dnes vedou ostrý spor. Pan Penc zveřejnil na webu knihovny databázi EZO Státní bezpečnosti, v níž lze najít přes jeden milion jmen. U většiny neví čtenář, zda jde o člověka, který byl obětí estébácké perzekuce nebo naopak dobrovolným či vydíraným kolečkem v děsivém soukolí totalitního hnusu. Výjimku tvoří právě NOSové, které estébáci v evidenci EZO důsledně výslovně – a jistě štítivě – oddělovali od ostatní masy.
   Ústav šéfovaný panem Žáčkem nic podobného dosud nezveřejnil. Nevědomost tak panuje už dvacet let. Pro mnohé by zřejmě byla žádoucí i do budoucnosti. Akce NORBERT, konstruovaná právě pro zlomové dny jako byl listopad 1989, vystavěla v Československu nejširší zločineckou organizaci, vykazující znaky nepromlčitelné genocidy. Celá kausa by si zasloužila mezinárodní soud typu Haagského tribunálu pro válečené zločiny

   Vymazat
  5. Přestože máme zákon o protiprávnosti zločinného komunistického režimu, naši rychle se střídající politici jakoby stále nenacházeli odvahu nastavit minulosti zrcadlo, odsoudit odsouzeníhodné (byť třeba jen morálně), zveřejnit všechny dodnes utajované bestiality, nehumánní praktiky a zločiny bývalých tajných služeb pod direktivou KSČ, aby další generace mohly včas toto nebezpečí rozpoznat a zničit jej hned v zárodku. Místo toho nás dezinformují zdánlivě demokratickými programy svých silných politických stran, jež jsou dnes již všechny infiltrované bývalými totalitními strukturami, a vedou nás za naše peníze znovu na pokraj samotného bytí. Neboť není bytí – důstojné lidské existence – bez svobod, práv a povinností, které zaručuje jedině zdravá demokratická společnost, jež se dokázala vypořádat se svojí minulostí a poučit se z ní. Jedině taková společnost získá respekt, nezištnou pomoc a důvěru ze strany dalších fungujících a prosperujících demokratických zemí.
   Zkorumpovaní a nečestní politici však nejsou podstatou našeho Česko-Slovenska. Mají sami se sebou co dělat, aby alespoň jedno volební období vydrželi a neutonuli v žumpě lží, přetvářek a podvodů, a aby za poměrně krátkou dobu dokázali finančně i jinak zabezpečit sebe a své blízké. Tam čest nehledejme. Hledejme ji u sebe, neboť základem, hybnou silou a mocí státu jsme právě my, obyčejní občané.

   Vymazat
  6. Ty vole!!! Ty musíš mít hodně poškozené mozkové závity!Obrať se na MUDr.Ivana Davida ať ti pomůže.Ale vypadáš na hospitalizaci v psychiatrické léčebně a na klecové lůžko!Tak na zdar tvého blbnutí magore!

   zločas

   Vymazat
  7. 10:39 - Medzi najväčšie zločiny, ktoré spáchali červení komisári, patrí vyhladenie ukrajinských roľníkov vyhladovaním (Holodomor) a systém vyhladzovacích táborov po celom sovietskom impériu (Gulagy). Je potrebné zdôrazniť, že vyhladovanie ako zbraň bolo v ZSSR využité aj pri mnohých ďalších príležitostiach. Napríklad pri potlačení Tambovského povstania a ďalších roľníckych povstaní, rovnako ako pri potlačení kozákov a iných národov impéria, ktorí povstali za svoju slobodu.

   Sovietski, ruskí a západní dejepisci majú sklony vykresľovať ZSSR ako krutý, ale napriek tomu dobre fungujúci totalitný štát, v ktorom po niekoľkých krvavých rokoch bol disent potlačený a spoločnosť bola pomerne pokojná. Tento obrázok je však nepravdivý. Od samého začiatku až do samého konca vládli v ZSSR krvavé nepokoje, keď sa rôzne národy a skupiny búrili proti vláde. Disidenti boli posielaní do koncentračných táborov, väzníc a na psychiatrické oddelenia. Organizovaný aj neorganizovaný zločin bol na dennom poriadku. Rôzne stranícke kliky neustále konšpirovali v snahe prevziať moc do svojich rúk. Neustále prebiehalo vraždenie a pokusy o atentát na vedúcich politických predstaviteľov, vrátane samotného Stalina.

   Vymazat
  8. Právo je skutečným právem jen tehdy, platí-li pro všechny stejně. Klidně ať se zřídí Mezinárodní soud pro zločiny tajných služeb a dalších bezpečnostních složek. Nevím, nevím, zdali by jeho zřízení velmoci i malé státy podpořily, ať již jde o Rusko, USA, Velkou Británii, Francii, Čínu přes Belgii, Izrael, Chile, Argentinu, Pakistán až po Honduras, Salvador či Vatikán.
   KR

   Vymazat
  9. V Rakousku je povinná základní vojenská služba , neutraalita se musí chránit !!

   Vymazat
 3. Ono se není čemu divit, že se zápaďáci vztekají, když Ruská armáda cvičí. Oni totiž vidí, že rozklad Ruské armády se jim až tak úplně nepodařil a navíc má dnešní Ruská armáda nové moderní zbraně, které i v mnoha případech, neli ve většině, předčí zbraně zápaďáků, hlavně USA. Stačí když projeli napříč republikou a viděli jsme na vlastní oči, jaká je to "moderní, bojeschopná a technicky perfektně vybavená" armáda. Ruští generálové se musí mlátit smíchy, když to vidí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Američané jsou tak nevzdělaní, že mají zaregistrováno přes 90% vynálezů a patentů. Dokonce jsou to takoví zmetci, že si dovolili 2× zachránit Evropě zadek za světových válek a pří druhé válce sami porazili Japonce a vyloděním na Guadalcanalu 7. srpna 1942 zabránili chystanému bombardování a následné invazi japonské armády do Austrálie.
   Vděk obyvatel Austrálie je tak velký, že prostřednictvím největšího Úžasňáka dneška Juliana Assange sdělila světu diplomatické depeše USA.
   Co jsme se z nich dozvěděli? No, že se prostě žádná konspirace nekonala a nekoná. To, že afghánský prezident dělá problémy, jsme věděli i bez těchto depeší, stejně tak, jako obavy Američanů z propojenosti ruské mafie s vládou, a že Putin je samec s velkým „S“ jsme věděli také.

   Vymazat
  2. Pro (10:02)
   Lžete. Amíci nebojovali proti Japoncům sami, spolu s nimi bojovali Číňané, Korejci, Britové, Australané, Novozelánďané, Filipínci a další včetně Sovětů v záverečných týdnech.
   Přínos WikiLeaks je v tom, že na vládních dokumentech potvrzují to, o čem se jen spekulovalo díky šeptandě, únikům informací, investigativnímu pátrání a logickým vývodům z reálných událostí.
   Počet patentů, vynálezů, průmyslových vzorů, zlepšováků atd. je souborem více vlivů než jen odrazem tvořivosti obyvatel konkrétní země. Vliv má společenská atmosféra ne/nakloněná kradení duševního vlastnictví, výše poplatků, oborové tradice a poměrů atd.
   Zvyšte svoji informovanost či vzdělanost a snižte svoji namyšlenost, takto zatím dokládáte jen svoji nezpůsobilost fundovaně diskutovat.
   KR

   Vymazat
  3. Většina patentů registrovaných v USA je registrována na cizince v Americe přednášející, zkoumající či zaměstnávané. USA vysávají inteligenci z jiných zemí. Toď je ono kouzlo.

   Vymazat
  4. 15:05 vzhledem k dolaru si dokáží dovézt a uplatit prakticky kteréhokoliv vědce z celého světa, bohužel, vědci, kteří se uplácet nenechají, umírají za záhadných okolností, občas s nimi spadne dokonce i letadlo, pokud je jich celá "nepřátelská" skupina, nejohroženější jsou vědci z vývoje zbraňových systémů

   Vymazat
  5. 15:05 - nojo, kdo umí umí a kdo neumí čumí - jako Rusáci ... posledních cirka 850 let!

   Vymazat
  6. Anonymní30. srpna 2016 10:02

   Ano američané je banda nevzdělanců. Ano je tam několik tisíc opravdu chytrých lidiček. Co se týká těch patentů, tak velmi podstatná část je evidována na občany cizích států a ne USA a to z různých důvodů. Další nemalá část jsou patenty, které USA ukradkli po celem světě a teprve ten myličký zbytek je od občanů USA. Příště si to lépe nastudujte.

   Vymazat
 4. podívejte se, tím, kým jsme byli ve Varšavské Slmouvě, za to se nemusíme stydět. a situace v RU?
  Jen absolvent West Pointu s. Šedivý, věří žvástům svých chlebodárců o vítězném tažení na Rus.
  Již dnes se vedle RU staly USA obrem na hliněných nohou. O to sladší je představa, jakou hromadu hnoje nakupí zastánci euro-atlantické strategie do 1. 1. 2020.
  V té době nebude kromě totálního zničení civilizace na Zemi jadernými zbraněmi, žádná šance diktovat světu ze strany sionistické oligarchie v USA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ve VS jsme byli jen futrkanon zločinných rusáckých maršálů! V NATO jsme ve velení! Náš generál je druhý muž NATO! To putlerofce sere nejvíc, ale realitou je, že pan generál po smrti Putlera bude velet přehlídce vítězných vojsk Aliance na místě bývalého Rudýho náměstí ...

   Vymazat
 5. USA jsou pobouřeny, že ruská armáda pořádá cvičení? Tomu někdo věří? Ten článek je k smíchu. Petr

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petře, jste jediný Troll, který má nick, to jediné hodnotím kladně.

   Vymazat
  2. Pane Povolný, jestli jsem troll proto, že nemám stejný názor, jako většina zde, pak asi jsem.
   Ale o čem je ten článek? O tom, že ruská armáda cvičí a Američané jsou velmi podrážděni? Co to je? Kteří Američané? To mám věřit tomu, že v dnešní době jedna armáda o druhé nemá informace? Že v Pentagonu minulý týden zjistili, že má Rusko armádu? A stejně tak Kreml že nemá přehled o výzbroji a pohybu US army?
   Nebo co jsem se měl z článku vlastně dozvědět? Petr

   Vymazat
  3. Jestli si havloide myslíš,že někoho tvůj "názor"zajímá tak jsi na velikým omylu!!!!!

   Vymazat
  4. 3:07
   Ty nejsi troll,ty jsi havlodní trotl!

   Vymazat
  5. "Existují jen dvě možnosti: buď spojenectví západní Evropy nebo nadvláda Ruska. Československo, Jugoslávie i polský stát - to vše bude smeteno. Vyvine-li se Rusko v mohutnou vojenskou sílu, nepřežijí tyto státní útvary jedinou generaci. Celá ta hra s okrajovými státy skončí jejich připojením k Rusku, pokud neuzavřou se zeměmi střední Evropy hospodářská spojenectví, s jehož pomocí dokáží ruské hrozbě čelit. Západní Evropa buď převezme ekonomické vedení a k tomu účelu se musí sjednotit, nebo podlehne velkému Rusku, jehož hranice budou sahat od Tichého k Atlantskému oceánu....to by ovšem znamenalo zánik jak německé, tak i francouzské kultury. Pak bychom udělali nejlépe, kdyby se naše děti již nyní ve škole učily ruskému jazyku a dějinám, aby se připravily na příchod velkoruské nadvlády." (Alexander Parvus, 1921)

   Vymazat
  6. Pro 7:19 vítám Ruský civilizační okruh a bylo by pro nás výhodné se do něj začlenit. Všechny národy v něm si uchovali svoji kulturu a neprobíhají žádné genocidy a periferie jsou podporovány a byli i dotovány z centra. Západ to je naproti tomu banda vrahů a násilníku a z periferií činí kolonie. Spadli jsme do pěkných sraček a Rusko už nebude pospíchat nás z nich tahat jako za 2.světové.

   Vymazat
  7. „Ruská politika je nezměnitelná. Měnit se mohou pouze ruské metody, taktika, způsob manévrování, ale polární hvězdou ruské politiky zůstává podmanění světa. Polárka je na hvězdném nebi stálicí. V politice Ruska není žádný rys nápadnější než onen, který sleduje nejen své tradiční cíle, ale také způsob, jak jich dosáhnout. Neexistuje tah v současné politice, který by nebylo možné najít už v historii. Ruský medvěd bude schopný všeho, dokud ví, že ostatní zvířata se mu nebudou bránit. Existuje pouze jediný způsob, jak se chovat k mocnosti, jako je Rusko – neukázat strach. Jestliže se Evropa dá na ústup, nebude to znamenat pouze porážku, ale bude to trvalé ujařmení!„ (Karel Marx, 1856 v londýnském listu New York Tribune)

   Vymazat
  8. Blbečku 10:04 - kdyby to byla pravda, tak by neexistovalo ani samostatné Bělorusko, ani Ukrajina, ani Finsko, ani Pobaltské státy, všechno by to bylo Rusko, tak jako v historii. Ty jsi jen omezený nenávistný pitomec, který nepřemýšlí, ničemu nerozumí a musí jen pomlouvat.

   Vymazat
  9. "Už pouhá možnost universální monarchie ruské nemá žádného odhodlanějšího protivníka i odpůrce, nežli mne; ne proto, žeby monarchie ta byla ruská, ale že by byla universální.
   Víte, že na jihovýchodní straně Europy, podél hranic říše ruské, přebývají národové mnozí, původem, jazykem, dějinami a mravem znamenitě rozdílní, - Slované, Valaši, Maďaři a Němci, o Řecích, Turcích a Škipetařích ani nemluvíc, - z nichžto žádný sám o sobě není dosti mocen, aby přemocnému sousedu svému na východě odporovati mohl s prospěchem po vše budoucí časy; totoť mohou jen tehdáž, když je svazek ouzký a pevný bude spojovati všecky v jedno. Pravá životní žíla tohoto potřebného svazku národů jest Dunaj; oustřední jeho moc nesmí se od řeky této nikdy daleko uchylovati, má-li skutečně vůbec platna býti a zůstati. Zajisté, kdyby státu Rakouského nebylo již od dávna, musili bychom v interessu Europy, ba humanity samé přičiniti se co nejdříve, aby se utvořil.
   Proč ale viděli jsme tento stát, jenž od přírody a historie povolán jest, býti záštitou a strážcem Europy před asiatskými živly všelikého způsobu, ... Pomyslete si říši Rakouskou rozdělenou na množství republik a republiček, - jaký to milý základ k univerální ruské monarchii!" (František Palacký, Psaní dne 11. dubna 1848 do Frankfurtu)

   Vymazat
  10. 10:14 - slova Otce národa jsou pro mě coby vlastence českého milionkrát směrodatnější, než hýkání rudého bolševicko-kágébáckého vlastizrádného zasrana tvýho ražení ...

   Vymazat
  11. Ano, stále mne utvrzuješ (10:20) v tom, že jsi pouhý fašistický pablb, který se válí u počítače a chce agitovat pro své zvrhlé vidiny. Všichni, kdo se tě štítí, jsou podle tebe židi a komunisti, viď, blbe.

   Vymazat
  12. Ty špinavá komoušská hromado psích lejen u cesty nad nímž svou velikostí duchovní čním jak Mount Everest, jediný fašisti tu jsou poskoči sionácka Putlera!

   Vymazat
  13. Jediný hajzl,mamrd a vlastizrádná kurva byl Havel a ty agresoři v ussa mu za jeho debilitu tleskali!!!!!

   Vymazat
  14. 11:00 - přesně tak! - http://www.lidovky.cz/masin-havel-spachal-zlocin-udelal-kseft-s-komunisty-fhh-/zpravy-domov.aspx?c=A110826_121225_ln_domov_sm

   Vymazat
  15. Přesně ukazuješ jen svou ubohost 10:37 už nevíš jak ostatní nazvat, zachráněný havloidní potrate.

   Vymazat
  16. ....samy obmedzeny a nenavistny antirusky troll - kto ich plati ? Asi Statna komisia pre boj z ruskou propagandou potazmo Fasington

   Vymazat
  17. Rusko, všeslovanství a postavení ruského impéria do role ochránce všech slovanů před ostatními nepřáteli je jednou ze základních linií českého fašismu. Současný český neofašismus není vůči komunistům až tak moc odmítavý. Za účelem snadnějšího a rychlejšího boje proti ideovým nepřátelům jsou stalinisté a marxisté vítáni jako skvělí spojenci. Neofašisté vnímají Rusko jako velkého zachránce a ochránce všeho slovanského. Tím spíše, pokud v této zemi funguje systém diktatury. Český neofašista žije v mylné představě, ve které je všechno západní neslovanské, zatímco to východní, nejlépe ruské je stoprocentně slovanské. Proto Puter Sieg! Heil! Putler Sieg! Heil!

   Vymazat
  18. 10:28 - Radikálové volali po všeslovanské vzájemnosti a považovali Rusko jako garanta sjednocení Slovanstva proti nebezpečí germanizace. Známým fanouškem Národního hnutí byl básník Viktor Dyk, jež proslul také několika antisemitsky směřovanými básněmi.

   Rusko, všeslovanství a postavení ruského impéria do role ochránce všech slovanů před ostatními nepřáteli je jednou ze základních linií českého fašismu. Tak bacha na to fášo ...

   Vymazat
  19. 12:04 - Kým carismus bol vždy veľmi úspešný pri vykorisťovaní más, vraždení rebelujúcej populácie, agresívnej a krvavej expanzii a vytváraní kultúry otrockej poslušnosti, nikdy nebol taký úspešný pri vytvorení dobre fungujúcej administratívy, zbavení sa korupcie, vytváraní právneho štátu, pokročilého priemyslu, infraštruktúry (cesty, mosty…), alebo pri zaistení slušného živobytia pre ľudí. Kedy kultúra Rusi upadla pod nadvládu mongolizovaných Moskovitov, všetky dôležité stavby a infraštruktúru museli vybudovať západoeurópski experti pozvaní cárom. Najznámejšia ruská architektúra – vrátane Kremľa – bola postavená západnými architektmi. Najmä Nemci boli pozývaní vo veľkých množstvách, aby vytvorili alebo modernizovali priemysel a byrokraciu.

   Vymazat
  20. Srovnávat carské Rusko z doby Krymské války s dnešním - to je výkon hodný orpavdového myslitele. Podsouvat lidem, kterým je dnešní Rusko sympatičtější než EU s USA a NETO dohromady, že jsou fašisté či komunisté, to může opravdu jen velmi zavilý a duševně omezený hlupák. Stránka je pěkným agitačním střetem havloidních duševních impotentů a fašistických nevychovanců a demagogů. Moc jsem se zasmál nad vašimi literárními výkony, hoši. Marek

   Vymazat
  21. 15:12 - škoda, ale autor si to už nemůže přečíst. Je více než 140 let mrtvej - https://cs.wikipedia.org/wiki/Franti%C5%A1ek_Palack%C3%BD

   Vymazat
  22. 15:12 - jo moment, to je asi určený slovenskému kolegovi, že? Ten ale jde dál - píše o mongolský nadvládě, která na Rusko uvrhla dones trvající mentální i technickou (což spolu úzce souvisí) nepřekonatelnou zaostalost ...

   Vymazat
 6. Vážení, propaganda je aktivní na obou stranách , jen se divím, že to vše baštíte a hned se žhavíte kvůli blbostem nějakých pisálků. není náhodou toto účelem proč ta propaganda takto jede ?Vy starší zcela jistě pamatujete, jak naše noviny, rozhlas a později i televize kydaly hnůj na západ, nyní ti samí kydají hnůj na východ aniž by zapřemýšleli.Řekl bych, že člověk jako takový o sobě tvrdí jak je chytrý, moudrý a schopný, prostě pán zeměkoule. Přitom se chová jako kdyby žádný rozum neměl. Lidé, vzpamatujete se !Jediné nebezpečí co vám hrozí, sídli ve vás samých.

  OdpovědětVymazat
 7. Vážení, jsou zde zbytečně napadáni lidé, kteří mají jiné názory. To je svoboda a demokracie?
  To je ten největší hnus co je tady. Naučte se tolerovat jiné názory. Jen jedem postřeh mám, "havloidi" jsou naprosto zahleděni do sebe a nic jiného nesmí být, není to opět tzv.totalita?
  Děda 2

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. souhlasím , že je třeba více tolerance k jiným názorům. Faktem zůstává, že Jelcin totálně znebojeschopnil ruskou armádu. Že Putin jako bývalí rozvědčík nebo agent jak chcete tuto armádu postavil na nohy. Evropskou bezpečnost nelze budovat bez Rusů. Třeba jsem naivní , ale Rusko každá válka značně vyčerpala. Naopak USA na každé svátové válce neskutečně vydělali, protože na konci II.světové rozbombardovali naprosto zbytečně Evropské továrny u nás třeba Plzeňskou Śkodovku a Kaučuk Kralupy ( to byly pro hospodářství ČR ty nejdůležitější). Jsem přesvědčen, i z těchto důvodů , že si válku přejí USA, nikoliv EU a Rusko. Němci nakonec ve II.světové byli so se týče ztrát hned za Rusy. Francouzi mají raději dobré jídlo a pití. A třetí z EU velmocí Britové jsou velkou neznámou. Imperiální choutky z doby královny Viktorie je zcela neopustily.

   Vymazat
  2. 9:40 - Samozřejmě komunisté a jejich podporovatelé vášnivě tvrdí, že to bylo především Rusko, které porazilo nacismus a osvobodilo Evropu. Opomíjejí fakt, že hlavním důvodem, proč Němci nebyli schopni dobýt Moskvu, Leningrad a Stalingrad, byl nedostatek munice, paliva a letadel. Byla to spojenecká blokáda, která zamezila nacistům zásobovat své armády potřebným vybavením a vybudovat na okupovaných ruských územích dopravní systém, který by byl schopen přemísťovat vybavení na vzdálené frontové linie. Rozhodující bitvou války byla bitva o zásobovací cesty v Atlantiku. Velkými strategickými událostmi bylo dobytí Afriky a Sicílie a vítězství v Normandii. Měřeno gigantickými standardy této války byl Stalingrad jen taktickým úspěchem. V boji proti Italům a Japoncům byl příspěvek Ruska mizivý.

   Ovšem vítězná kořist šla pouze Rusku. Zatímco jiné národy netoužily po územním rozšíření, Rusko si hrabalo oběma rukama. Anektovalo pobaltské země, Bessarabii, Podkarpatskou Rus[2], část Finska, většinu Polska a velká území na Dálném Východě. Prohlásilo zbytek Polska, Rumunsko, Bulharsko, Maďarsko, Československo, Koreu a Čínu za sféru svého výlučného vlivu. V těchto zemích udržuje „přátelské“, tj. loutkové vlády. Nebýt opozice Spojených států a Velké Británie, tak by dnes vládlo celé kontinentální Evropě, kontinentální Asii a Severní Africe. Pouze Americké a Britské posádky v Německu blokují cestu Rusku k pobřeží Atlantiku.

   Vymazat
  3. Sbírka antiruských žvanících trollů - škoda že je nelze chytat jako pokemony

   Vymazat
  4. Ano, žvanilové vůbec nechápou rozdíl mezi kontinentální mocností a její politikou finlandizace svého okolí a politikou námořní imperiální mocnosti, která chce ovládnou každý přístav a jeho hluboké zázemí. Kdyby si to uvědomili, nikdy ba tak neblouznili z netlachali.

   Vymazat
  5. Z finlandizace leda prt s bídou kouká! Ale mít JůeS Nejvy zaparkovaný ve svym doku slibuje balík doláčů, outratu od mariňáků v bordelech a především stabilitu! Pan bahrajnskej šejk ohržovanej proiránsknou lůzou by moh vyprávět ...

   Vymazat
 8. Situace je naprosto jasná. USA jsou švorc. Dluhy kam se podívají. Vykradení jedné země, byť bohaté jako Libie, nestčí. Je to jen krátkodobá záplata. Jejich přímo podřízené kolonie vykrádané přes dolar a bankovní systém je nestačí uživit a umořit náklady na pořeby 1% a armádní mašinerie. Čína a další státy sílí a nechtějí dělat na USA zadarmo. Navíc USA nemají na nákladné přezbrojení a modernizaci přebujelé armády a admionistrativy. Úpadek NASA je ukázkovým procesem, který probíhá i v Ditroitu a dalších oblastech i celých státech USA. Je tedy jen jediné řešení a to nějak seškrtat US dluhy a tvářit se, že nastal restart ekonomiky. To bohužel ostatní nechtějí sežrat a nechat se okrást. Kromě již zmíněných kolonií jako je EU. Další možnost je velká válka. USA by ji dávno spustili, kdyby měli s kým. S těmi co se naskýtají se jim zdá jako porazitelné a dále výhodně vyrabovatelné pouze Rusko. Tím by se US ekonomika na nějaký čas zase postavila na nohy. Nehledě na nefunkčním a na loupežení postaveném systému. Jenže má to háček. Rusko by evidentně při svém napadení neválčilo jen v Ecropě a "dárečky" by 100% přiletěli i do nejlepší země světa. Dosud se balancuje na tom jestli by se takové dobrodružství vyplatilo, jak říkala jistá Madlen. Jenže čas se krátí a výzbroj USA nezadržitelně stárne. A to stála takové biliony a její provoz stojí další. Takže co teď s tím? Navíc se ukazuje, že v případě války se bude mydlit každý s každým a to je velice nejistý výsledek pro třídu blahobytných v USA. Celkově prostě patová situace. Rusák nepřijímá pozvánky do omezené jaderné války, Čína jakbysmet, ekonomika v prdeli a čas pracuje proti nejlepší říši.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Třetí válečný konflikt světového rozsahu podle Irlmaiera vznikne na Balkáně. Ve Středozemním moři se shromáždí velké námořní síly a situace bude velmi napjatá. Jiskrou, která vše odstartuje, bude atentát na vysokého státního úředníka. Vznikne ničivý konflikt, který se bude šířit velkou rychlostí. Válka bude děsivá, ale poměrně rychlá. “Východem slunce přichází válka a jde to strašně rychle. Rusové táhnou den a noc, jejich cílem je Porýní, kde se nachází mnoho vysokých pecí a stojí hodně komínů. Mnoho aut ucpe ulice, když obyvatelé přece jen zůstali doma, nebo utekli polními cestami. Co na dálnicích a rychlostních komunikacích překáží pancéřovým jednotkám, je převálcováno tanky. Poblíž Regensburgu nevidím už žádný most přes Dunaj. Z velkého Frankfurtu nezůstalo téměř nic. Porýní bude zpustošené, ale více ze vzduchu. Bleskově přichází pomsta přes velkou vodu. Hned nato, přepadá žlutý drak Aljašku a Kanadu," cituje extrastory.cz podivná slova, která nahání hrůzu. Do Severního moře pak letadlo shodí bombu, která zatemní nebe na tři dny. V Evropě nastane zemětřesení, budou padat budovy, nebude fungovat elektřina. Z nebe začne padat žlutý prach. „Kam ten prach spadne, tam vše zemře,“ tvrdil Irlmaier. Prach zasype i Prahu. Přežije jen ten, kdo se schová ve sklepě. Tento prach prý zabije více lidí, než zemřelo v obou světových válkách dohromady. Zničena bude Praha, ale padne i Paříž, kterou zapálí její vlastní obyvatelé. V Itálii vypukne revoluce nebo náboženská válka, kdy mnoho duchovních bude povražděno, ale papeži se podaří utéct za moře. Kvůli (jaderné) válce dojde ke klimatické změně, v Evropě bude panovat subtropické podnebí. Přežije velmi málo lidí. Na začátku budou trpět hlady, pak ale začnou obdělávat půdu. Lidé znovu začnou věřit v Boha. Ti, kteří katastrofu přežijí, se upnou k modlitbám a svůj osud svěří vyšší moci.


   Vymazat
  2. Agresivní Rusáky je třeba zastavit! A to dokáže jen paní Clinton! Na Rýn rusáckej tank nepáchne ani náhodou - leda v putlerových divokých snech!

   Vymazat
  3. Havel by měl z takovýho bezmozka a syfilitika jako jsi ty radost,chujmerovský dementní prase!!!!!Hittlery má schizofrenii ty kreténe chlastající celej sen jako Vencl Havel!!!!!

   Vymazat
  4. 14:06 - jéééééé!:)))) Však se uvidí:))) Sláva Mrs. Clinton! Až nad mršinou Putlera zvolá své oblíbené: "Přišli jsme, viděli jsme ... je mrtvééééj!" Yupíí!

   Vymazat
  5. Ta tvoje schizofreniií kurva může ječet leda v blázinci....a kdyby se Havel neuchlatal,mohl by tam hejkat i s tebou ty kuřbuřte čokovopice z Fuckingtownu!!!!!Ta debilni kurva volá jediný.....Bille,zase jsem posraná!!!!:-D

   Vymazat
  6. :))))))))))))) Čokopice!:))) To je boží ... nicméně až paní Hillary vykřikne nad fotkou Putlerovy mršiny s bodákem v prdeli to své ".... hejs-Dáááj!" s tím úžasným rozjařeným výrazem ve tváři, tak se zasměju víc ...

   Vymazat
  7. Vždyť tu tvojí nesvéprávnou kurvu Hittlery nemůžou pustit ani do Fuckingtownu ,aby jim ta syfilitická schizofrenií kurva neposrala bílou chatrč....to by se kuřbuřt Dillínek Clinton mohl jít zastřelit....a naší havlodní lejnolahvárenský kreténi by se uchlastali jako ten jejich zrzavej donašeč a vlastizrádce Venca Lahváč VEŠ!!!!!

   Vymazat
  8. Bill byl fakt komik! Ale Miloševiče dostal ze sedla. Ovšem Hillary je lepší - vím že ona jediná dokáže zvednout liliputinovi kopyta hore!:)))))))

   Vymazat
  9. Kuřbuřt Dilínek je masovej vrah,kterej bez mandátu OSN. napadnul Jugoslávii.....ale to ti na školení na usaa ambasádě u Šapita neřekli viď ty lejnolahvárenský hovado????A tu nesvéprávnou kurvu by měli vozit v kleci a ukazovat kam až dospěl ten ussackej sen....z dálky ta syfilička vypadá jak pí.a a z blízka je to pravda!!!!!

   Vymazat
 9. Odpovědi
  1. Nemám fotra v KGB jako ty. Musím se živit poctivou novinařinou založenou na archivech a jen a pouze z nich čerpám pravdu. A pravdou je, že vlády demokratických národů nijak neusilují o svrhnutí současného ruského systému. Nepodporují prodemokratické páté kolony v Rusku a nesnaží se poštvat ruské masy proti jejich vládcům. Jsou to Rusové, kteří se ve dne v noci snaží podnítit nepokoje v cizích zemích.

   Vymazat
  2. Antiruský trollovia sa naozaj dnes javí ako len to ide - ze by skvrny na slunci ?

   Vymazat
  3. 11:53 - Však vieme, že Rusi si veľmi vážia, ako si uctievame padlých vojakov Červenej armády a pokiaľ poznáme pravoslávnych kresťanov, ani slovkom by nenamietali, že si uctíme našich vojakov padlých na východnom fronte. Svetlým zjavom bolo, že po páde železnej opony sme umožnili Nemcom, aby ako tak dali do poriadku cintoríny nemeckých vojakov. Ale naše kresťanstvo je naozaj špecifické, bolo by určite prospešné keby sme sa viac venovali tomu, koľko bolo padlých a aké zverstvá robila židovská kamarila Bélu Kúna, ktorá na východe Slovenska dokonca vytvorila akúsi židovskú republiku, ktorú komunisti uctievali ako zlaté teľa. A koľko nevinných obetí zostalo bez pamätníkov. Naši južní susedia Bélu Kúna nevelebia. My už chvalabohu tiež nie, ale to čo spôsobil, keď tiahol Slovenskom, bola ozajstná spúšť a barbarstvo ešte horšie akého sa dopúšťali nacisti.

   Vymazat
 10. Lidé Bděte! Kocáb by se rád stal prezidentem naší země. Ti idioti, kteří zde vystupují proti Rusku, jsou jeho poskoci. Jeden z nich si dokonce dovolí své bláboly nazvat "Poctivou novinařinou". To má být nový název pro lži a slabomyslné výlevy jaké nám servíruje mimo jiné Česká televize?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kocáb už prezidentem v naší kolonii nebude, opustil americkou manželku a žil s Abasovou, má kádrový prohřešek, který se neodpouští

   Vymazat
  2. Anonymní30. srpna 2016 15:41
   „Kocáb už prezidentem v naší kolonii nebude“
   No a co Donutil, statečně ukázal, jak mu to politicky myslí. Ta jeho Sněhurka má určitě váhu alespoň jako americká manželka.

   Vymazat
  3. Třeba to vezma Vilda Čok! To bude Čokopice!:))))

   Vymazat
 11. Vidím, že přišli nové "posily" pro-amíkovským lhářům. A "inovují".
  Tím, že nasazují zcela nové "polopravdy".
  Jen mají problém. Z čisté vody se těžko něco uvaří.
  Řekl bych, že se jedná o dvě pracovní síly, jedna umí slovensky, druhá je víc napojená na propagační složky, včetně pseudo-Ústavu.
  K A z 10:02h.
  Dle něj :
  1. "mají amíci zaregistrovaných 90% patentů a vynálezů na světě" - Blbost!
  Pravdivější by bylo: "mají koupeno od cizinců, imigrantů, atd. velké množství patentů, apd. (Zajímavá otázka je, čí peníze to umožňují ...)
  2. V obou světových válkách - celkem 2x, "zachránili Evropě prdel..."
  Toto může brát za pravdu jen někdo, kdo se dnes učí zfalšovanou historii nebo je naprosto bez skutečného vzdělání!
  Amíci prodávali zbraně oběma stranám, pořádně se na tom napakovali a do obou válek vstoupili teprve, když hlavní díl práce odvedli jiní - stačí si porovnat velikosti bojových útvarů, počty zabitých a zajatých a data, kdy k tomu došlo! A to pomíjím hromadu dalších věcí - např. že při "osvobozování" Itálie, od nich Italové zakusili víc příkoří než od Němců, či již tehdá v Itálii zachraňovali fašisty pro další poválečný boj s komunisty. Totéž v Německu, atd., atd., ...
  3. Amíci a Japonci - to je zvláštní kapitola, od toho, že o Pearl Harboru americké velení vědělo předem, po vojensky naprosto nepotřebné (ETICKY NEOSPRAVEDITELNÉ) shození dvou atomových bomb, které stejně válku s Japonskem nerozhodly (jak se obecně lže), ale rychlý pochod Rusů přes Mandžusko, kterého se Japonci báli jak čert kříže...
  K A z 12:14h:
  Že by hladomor byl komunistickým mocenským nástrojem, určeným k ovládání "masy", to je zase blábol.
  Známý hladomor na Ukrajině se ve skutečnosti stejně ničivě dotkl ostatních území SSSR, Ruskem počínaje, přes Kazachstán, Kyrgyzstán, Gruzii a jiné pokračuje.
  Málo známý je fakt ( přesto, že se ví již cca 15 let), že Američané, kteří předtím prodávali komunistům průmyslové zboží, nutně potřebné k fungování jejich strojírenského průmyslu jen za zlato, ve chvíli, kdy začala neúroda v SSSR, toto zboží začali prodávat jen za obilí!
  A tím dovyčerpali veškeré zásoby potravin v Sovětském svazu a nastartovali hladomor.
  Dále.
  Množství průběžně perzekuovaných osob v SSSR nebylo ani zdaleka tak velké, jak uvádí západní propaganda (podle posledních objektivních údajů, opírajících se o odtajněné archivy). Takže žádný trvale diktátorský stát. Spíš "úřední blbost", byrokracie, kariérismus a vládnutí pomocí paranoi (což z vyprávění pamětníků bylo i u nás v 50-tých letech), která postupně slábla do pouhého předstírání "budovatelského nadšení".
  Kdyby to tak nebylo, těžko by tam mohl existovat V. Vysockij a jiní.
  I počty mrtvých za celou tu dobu, jsou úmyslně Západem (a vnitřními nepřáteli = pátou kolonou) silně nadsazené.
  Dál,
  že se snaží jakoby "souznít" a rozvíjet "myšlenky" A z 10:39h, který napsal krásnou "školskou poučku", cituji : "... Neboť není bytí – důstojné lidské existence – bez svobod, práv a povinností, které zaručuje jedině zdravá demokratická společnost, jež se dokázala vypořádat se svojí minulostí a poučit se z ní...." .
  Poučku, která je bohužel zcela neplatná, navíc to slovo "demokratická" ji činní prolhanou (doporučuji najít ve slovníku jeho pravý význam a zamyslet se nad ním!).
  A pak ten " zákon o protiprávnosti zločinného komunistického režimu ..." - to je perla!!!
  Proč nemáme zákon "o protiprávnosti zločinného Protektorátu"?!
  Nebo zákon o zločinném Rakousku-Uhersku?!
  Nebo až se zase změní režim, tak budeme mít další nový "zákon o zločinném ... (třeba "havlismu"?)
  Papouškování je hrozná věc.
  Pokračování.
  Pavel p

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a poslední - A z 9:58 + 9:59h :
   Že komunisti měli své fanatiky a také, jako jakýkoliv jiný stát, měli svůj represívní aparát je jasná a logická věc. Že se snažili chránit proti svým nepřátelům, je taky logické. Že měli své extrémní scénáře proti vnitřním nepřátelům, je taky jasné. Viz například současný Patriot act a obrovské množství střel dum-dum, ostnatého drátu a plastových rakví které nafasovaly Národní gardy Spojených států, včetně vyčleněných prostor na "sběrná tábořiště" (= koncentráky).
   Včetně toho, že Gardy mají zasahovat vždy ve vedlejším státě USA.
   Dále množství "podivných úmrtí" kolem všech horkých kauz a jiné a jiné... a to nezmiňuji již milióny mrtvých (civilních) za hranicemi Spojených států ... a tak dál, a tak dál.
   Podstatné je ale něco jiného.
   Kolik mrtvých měli komunisti u nás na svědomí?
   Zda hodně nebo normálně, oproti jiným státům. (Politické procesy. Jedna Horáková rovná se oba manželé Rosenbergovi?)
   Kolik bylo dlouhodobě nespravedlivě zavřených?
   Kolik "pozabíjeli" NOSů? Kolik Guantanám realizovali? Kolik mučení uzákonili?!
   Je tragické, když člověk, který bojoval proti nespravedlnosti komunistické, nedokáže vidět nespravedlnost kapitalistickou!
   Natož bojovat proti ní!
   Jinak asi dotyčný Anonym by rád patřil do "stáje pana Pence".
   Další běžné nadávání a plácání o tom, že panslavismus je fašismus, nemá smysl komentovat jinak, než takto :
   "Kdo asi má zájem na tom, aby se Slované nedali dohromady?"
   K Petrovi z 29.8.- 23:57+ 30.8.-3:07h: Málo studuješ realitu. Ten článek přece neměl jiný smysl, než píchnout do amíkovského vosího hnízda! A to se podařilo. Dokonce i v našem českém "protektorátu", jak je vidět z diskuze.
   K A z 10:15h .
   Toto napsal Palacký v r. 48, kdy naprosto nevěřil na samostatný Český stát a obdivoval Rakousko-Uhersko. Vědec byl dobrý, politolog špatný.
   K A z 11:16h:
   Zajímavé vojensko-analytické schopnosti předvádíte. To jako "spojenecká blokáda" a bitva o Afriku a výsadek na Sicílii rozhodli II.sv. válku?!!
   Takovéhle nesmysly Vás teď učí ve škole? (Nebo je tam učíte Vy?!)

   Ještě malá poznámka k Dědovi, jehož komentářů si vážím:
   Nevím, jak by mohly volby zabránit "obsazení", když "obsazování" salámovou metodou, již delší dobu probíhá.
   Stálo by za to vědět, kolik z těch špínu kydajících příspěvků na straně anti-amíkovců plodí amíkovci.
   Pavel p

   Vymazat
  2. Jeden z najnápadnejších a trvalých podvodov, ktorý bol uvalený na americký ľud od ruskej revolúcie v roku 1917, je ten,že americká vláda zúfalo, no udatne, bojujovala "proti komunizmu". USA nielenže nebojovali s komunizmom ako tomu väčšia Američanov hlúpo verí, ale naopak, USA boli hlavným finančníkom, plánovačom a promotérom komunizmu, nielen v Rusku, ale po celom svete. Bez finančnej a technickej pomoci USA by židovsko-komunistická násilnosť voči ruskému ľudu spadla priamo na tvár už pri založení a ešte mnohokrát odvtedy. V skutočnosti by nikdy nebola začala. Pripravovaný a Financovaný z New Yorku. Faktom histórie je, že konečný posun pre komunistický prevrat v Rusku bol štedro financovaný a opatrne plánovaný bohatými židovskými kapitalistami priamo v USA. Tam, vo východnej časti New Yorku, boli Trotsky a 3000 židovských hrdlorezov opatrne pripravovaní priniesť poslednú ranu z milosti. Pokus bol financovaný výslednou sumou 20 miliónov dolárov nikým iným než (Židom) Jacobom Schiffom z New Yorkskej firmy Kuhn, Loeb a Co., americkej pobočky Rotschildovej siete. Keď prišiel správny čas, Trotsky a jeho trénovaní židovskí revolucionári boli loďou poslaní (v polovici prvej svetovej vojny) do Ruska aby tam odviedli svoju prácu. Keď tam boli, vedeli presne čo robiť a nakoniec bolo zavraždených viac ako 30 miliónov Bielych Rusov, a Židia boli úplne v sedle. Opäť a opäť musíme mať na pamäti, že komunizmus nie je nič viac než strašný, zlovestný židovský program na ovládnutie sveta, zakrytý podvodníckou "humanistickou" propagandou, presne ako väčšina ostatných židovských programov. Bola to práve Amerika kto podporil neistú komunistickú vládu v dvadsiatych rokoch jedlom a inou pomocou. To americká technická pomoc vybudovala ich priehrady a elektrárne, vyvŕtala ich ropné polia a postavila rafinérie v dvadsiatych a tridsiatych rokoch. A keď bol napriek všetkej pomoci ruský obor pred kolapsom pod vlastnou váhou a hnilobou v skorých tridsiatych rokoch, práve Roosveltove oficiálne priznanie a zvýšenie finančných prostriedkov ich zachránilo
   pred koncom. Keď Hitlerove heroické armády stáli pred bránami Leningradu, Moskvy a Stalingradu, opäť americká vojenská pomoc a priama intervencia zachránila komunistické Rusko pred vymazaním z mapy. Ešte predtým než skončila vojna, USA začali posielať pomoc formou veľkého množstva civilného tovaru – traktory, stroje, jedlo v hodnote 13 miliárd dolárov. Opäť to bolo vykonané na úkor amerických daňovníkov, ktorí zaplatili väčšinu zo židovského svetového prevratu.Znova a Znova Zachránený Amerikou. Od konca Druhej Svetovej vojny to boli USA, kto podnietil a podporil Ruský komunistický prevrat vo východnej Európe. V skutočnosti, keď Rusko nervózne odmietalo vládnuť svojimi tankami po Maďarsku pri jeho nešťastnom povstaní v roku 1956, bol to prezident Eisenhower kto poslal špeciálne premiérovi Chruščovovi podporujúci telegram uisťujúci ho, že USA na
   pomoc Maďarsku nič nespravia. To bolo modus operandi v americko-ruských vzťahoch už od roku 1917. USA vyšli oficiálne s fasádou ako "anti-komunisti". No v zákulisí napomáhali, plánovali, financovali propagovali komunistické prevraty po celom svete, či už to boli krajiny susediace s Ruskom vo východnej Európe, alebo boli na druhej strane Zeme,dočasne mimo dosahu ruských vojsk.

   Vymazat
  3. 1803
   .....absolutně za jedna!
   j.

   Vymazat
  4. Pro A z 30.8.- 18:03h:
   Řekl bych, že se Vám podařilo s vodou z vaničky vylít i dítě!
   Většina Vašich údajů je pravdivých (těch 300 hrdlořezů např. s Trockým necestovalo a těch "omylů" je tam víc!)
   Vaše vývody jsou klasickou ukázkou, jak je možné použitím "polovice pravdy" vytvořit novou "pravdivě znějící" lež! - Toto je myšleno v obecné rovině.
   Že členové "židovského společenství" mají rozhodně prsty v instalaci socialismu v Rusku a že část z nich s 95% jistotou měla v úmyslu již tehdá pomocí "Světové revoluce" instalovat "Nový světový řád" (NWO) je dostatečně prokázané!
   Že se jim to nepovedlo a že o to dál usilují přes ultrapravicové ( Bilderberg, Trilaterální komise, rodinné klany mocných, USA, Izrael, aj.) a ultralevicové radikály ( Frankfurtská škola a následné multi-kulti New Age, EU, včetně genocidy bílých) je snad jasné z logiky věcí ve světové historii.
   A hlavně ze současnosti.
   Na podrobnější tvrzení naše informace v současnosti nestačí!
   Pokud Vy jich máte víc, určitě je zde zveřejněte, přece není v našem společném zájmu je blokovat.

   V současnosti jsou tu tři potencionální centra moci.
   1. Sionisticko-angloidní (připustíme-li pro snažší orientaci, že Židé jsou národ a ne sociální konstrukt). Které z hlediska evoluce ( = ve smyslu dalšího životaschopného vývoje) na celé čáře propadlo.
   2. Čistě východní = Čína ( kdy zatím nevíme, zda její podstata není ze stejného ranku jako u prvého centra, to jest : " já vás všechny budu řídit!!!")
   3. Východo - západní ( je to nepřesné, ale opravdu jde o tvořivý průnik dvou, možná i více filozofických náhledů na svět, ve smyslu "dělejme to tak, aby jsme v klidu žili") a to je Rusko.
   (Africkým a indickým světem se zatím nemusíme zabývat.)
   Za sebe, dávám přednost třetímu, ruskému centru, protože nikomu nic nevnucuje a navíc jsem Slovan.
   A chce-li Evropa přežít, doporučoval bych jí to také.
   Pavel p

   Vymazat
  5. P.S.: Oprava.
   Dokonce mluvíte o 3.000 hrdlořezů, proboha, kde jste to vzal?!
   Pavel p

   Vymazat
 12. 11:22
  "Musím se živit poctivou novinařinou založenou na archivech a jen a pouze z nich čerpám pravdu."
  To jsi mně rozesmál, "novináři". To je vše, že čeho čerpáš?

  OdpovědětVymazat
 13. Vážení diskutující, veškerá historie nevzešla ze vzduchoprázdna, zlo bylo vždy důsledkem zla předchozího. Narovnání je možné vždy jen po "vypití hořkosti až do dna", proto nesnáším, když někdo háže veškeré své protivníky do stejného pytle. Největší nepřítelem je lidská blbost, přitom jsou blbci v demokratické společnosti chráněni. Pitomci, těch je v populaci asi většina, potřebují řád a pořádek, žádná demokracie se s nimi nedokáže poradit.

  OdpovědětVymazat