Reklama

.

.

pondělí 29. srpna 2016

Americký senátor: Syrští teroristé dostávají mzdu od Washingtonu


Ippolit Pazlov
29. 8. 2016     zdroj
Objevil se ještě jeden důkaz svědčící o tom, že právě USA financují činnost teroristických skupin na Blízkém východě. Senátor Spojených států za Virginii Richard Black znovu překvapil korespondenta RT svým prohlášením, že Washington finančně zabezpečuje teroristické organizace. Z jeho slov vyplývá, že teroristé islámské skupiny Nur al-Din al-Zina dostávají plat z Washingtonu. 


 
Je to tatáž skupina, která sťala 12-letého chlapce palestinského původ, zajatého v blízkosti Aleppa v červenci letošního roku. Teenager byl obviněn z pomoci dobrovolnické brigádě Al-Quds, která bojuje na straně legitimní syrské vlády. Na Západě byla skupina Nur al-Din al-Zina řazena k tzv. umírněné opozici.

Richard Black je známý tím, že napsal dopis syrskému prezidentovi Bašáru Asadovi, v němž vyjádřil uspokojení, že syrské vládní síly s využitím podpory ruských VKS učinily rozhodné kroky proti terorismu v Sýrii. Podle jeho názoru válka v této zemi není produktem vnitřních nepokojů, ale je důsledkem vměšování cizích mocností, které již od roku 2001 zamýšlely plán na vytvoření loutkového režimu v Sýrii.
 

Domnívá se, že terorismus v Sýrii je živený americkými spojenci z Turecka, Saúdské Arábie a Kataru, kteří za mnohá léta nebyli s to najít toho jediného vůdce, který by se těšil podpoře syrského lidu.

Senátor Richard Black potvrzuje, že existují skutečnosti, které svědčí o opuštění džihádistických skupin Aleppa, což svědčí o jeho brzkém osvobození. Informoval také o velkých ztrátách v řadách teroristů.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

35 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Nic nového, to všichni již dávno víme. A stejně se nic nestane a nezmění, stále všichni lezeme zločinecké USA do zadku! Je to všechno k zblití!

   Vymazat
  2. Jaká čeká Sýrii budoucnost? Zůstane ve svých hranicích? Může vzniknout nezávislý Kurdistán?
   Doufám, že ne. Ženevská deklarace jasně vysvětluje, že chceme, aby Sýrie zůstala nezávislým, jednotným státem ve svých stávajících hranicích podle Sykesovy-Picotovy dohody. Chceme, aby to byl stát sekulárního charakteru, který toleruje všechny etnické i náboženské menšiny a respektuje práva žen. Jinými slovy: Sýrie jako bývala, minus Asad a jeho krvežízniví bezpečnostní aparátčíci. - https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/386386-britsky-ministr-zahranici-pro-novinky-tesnejsi-evropska-unie-pro-nas-neni.html

   Vymazat
  3. Sítě, jejichž prostřednictvím zahraniční sunnitští džihádisté vstupovali do Iráku, předcházely roku 2003. Buď je za spolupráce starého režimu vytvořil Abú Músá Zarkáví v roce 2002, nebo jsou dílem režimu samého ještě mnohem dříve, v rámci zahraničněpolitické aliance s islamisty. Budoucí vrchní vojenský plánovač IS) ad-Dúrí považoval za vhodné mobilizovat tyto zahraniční sítě a poskytnout jim zdroje, jakmile dosáhly do Iráku, aby zabránil pokusu vybudovat v zemi demokratickou vládu. Mnoho individuálních příznivců starého režimu se stalo islamisty ještě za Saddáma a připojili se k předchůdcům IS v prvních letech po jeho pádu, kdy byla skupina malá a vstup do ní byl velmi výběrový.
   Obrat Saddámova režimu k islamizaci byl s největší pravděpodobností původně zcela cynický, šlo o snahu zajistit si legitimitu, když režim bojoval o život ve válce s theokratickým režimem v Íránu. Teherán soustavně Saddáma obviňoval, že jeho režim je bezbožný, a interní dokumenty ukazují, že Saddám si byl vědom ničivého účinku této propagandy na oblíbenost mezi obyvatelstvem. Kampaň víry, kterou režim zahájil, vyvolala v život náboženské hnutí a operovala v alianci s "čistě" salafistickým Trendem, jenž nyní režim přestal potlačovat a také ztratil kapacitu jej omezovat.
   Řada "čistých" salafistů zjistila, že jejich neshody s režimem jsou minimální a mohou nyní působit v administrativě, ačkoliv na takfiristickém okraji islamistického spektra začalo slabé povstání již v roce 1999. Bezpečnostní služby byly vyslány, aby infiltrovaly a řídily mešity a náboženská bratrstva, jež nyní režim tak veřejně podporoval.

   Vymazat
  4. Vole,tak za všechno nakonec muže Saddám,že,stejně jako Kaddáfí a nakonec i Assad?!
   Di doprdele !!!

   Vymazat
  5. Hlavně Stalin, Brežněv a Putin! První načal Irán, druhej rozesral Afganistán a třetí Čečnu ...

   Vymazat
  6. a ty svoji hlavu

   Vymazat
  7. نطتعهد بالولاء للدولة الإسلامية

   Vymazat
  8. تحيا أبو بكر البغدادي

   Vymazat
  9. 19:46 - koukni kde jsi! - https://www.youtube.com/watch?v=HVAPaFHIEbQ

   Vymazat
  10. تحيا أبو بكر البغدادي - stačí toto vložit do Google Překladač! - https://translate.google.cz/

   Vymazat
 2. Vážení kolegové, na příkladu USA můžeme pozorovat nejvyšší stupeň debility. Ta se projevuje tím, že debil už ani nepředstírá, že není debil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krásně vyjádřená pravda.

   Vymazat
  2. 2106
   to jste mně zase pobavil:-)
   j.

   Vymazat
  3. Podle předního českého psychiatra Radkina Honzáka se lidé radikalizují kvůli tomu, že je společnost „přemnožená“ a nenabízí dostatek sociálních rolí pro jedince. Lidé jsou navíc společně s myšmi jediné druhy, které mají „vnitrodruhovou“ agresi. Lidé tak nachází řešení mimo jiné také v radikalizaci.„Konrád Lorenc (rakouský zoolog – pozn. red.) říkal, že jsou jedině dva druhy, které mají vnitrodruhovou agresi. To jsou krysy a lidi. A zapomněl dodat, že to je, protože se přemnožili,“ upozornil Honzák, který souhlasí s názorem, že lidská společnost už je natolik saturovaná nejrůznějšími výrobními mechanismy, že jsou lidé bez práce. „Takže můžou buď zametat chodníky, nebo můžou do armády. A tahle situace tady nastala. To jsou milionové hodnoty populace, která je nezaměstnaná,“ říká Honzák.   Vymazat
  4. „Přemnožili se a není pro ně žádné sociální uplatnění,“ říká rázně psychiatr, podle kterého je momentální mladá generace muslimů v evropské společnosti „namíchnutá,“ protože nedostává vše, co by chtěla. „A teď tady máte ještě ta nabubřelá lidská práva, kde každý má právo a nárok na všechno, ale povinnost k ničemu,“ míní Honzák

   Podle psychiatra je pak jednoduché nespokojenou mladou generaci radikalizovat, protože jim radikálové dají alespoň nějaký životní smysl. „Je to víceméně nedostatek smysluplného cíle v životě, takže když pak přijde někdo, kdo vysvětlí tomu polopitomci, že pokud pobije několik lidí, tak bude slavný, je to jednoduché,“ uzavřel.

   Vymazat
 3. Škoda, že takových senátorů není v USA více, třeba by jsme se dozvěděli i jiné zajímavé věci ze světa, ale možná i z domova.

  OdpovědětVymazat
 4. Stejnou mzdu od nich dostávají i teroristé u nás,soustředění v tzv. neziskovkách(příkladem jsou zločinci obřezance Pánka) a politických vlastizrádných tlupách(např. v TOP 09)

  OdpovědětVymazat
 5. Zdravím Pražskou vlašťovku Jituš ! Že jsou USA podrazáci a šmejdi již dávno víme ze nemají přátel ale pouze svoje zájmi také teď by nám měli konečně prozradit kdy všichni se Syrie vypadnou konečně na vlastní píseček a ty placené zrůdy jsi odvezou do USA !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Abu Safiyya mluví o konci Sykes-Picotovy dohody. Aby svému výkladu dodal váhu, přechází na čerstvě dobytém hraničním přechodu mezi Sýrií a Irákem sem a tam a vzápětí je místní policejní stanice vyhozena do vzduchu. Sykes-Picotova dohoda, kterou samozvaný chalífa Abú Bakr al-Bagdádí označil hned ve svém prvním veřejném kázání za spiknutí, je pro propagandu ISIL ústředním motivem. Symbol spiknutí si džihádisté očividně zvolili správně – málokterý článek o současném regionálním uspořádání a etnických konfliktech na Blízkém východě se obejde bez zmínky o této britsko-francouzské dohodě.

   Zapomněli jsme snad, že téměř každé posunutí hranic v Evropě, které mělo vést ke spravedlivějšímu uspořádání, vedlo k etnickým čistkám a uprchlictví?
   Sykes-Picotově dohodě je právě dnes sto let a stále vyvolává spoustu emocí. Britský diplomat Mark Sykes a jeho francouzský protějšek François Georges-Picot o rozdělení mocenských sfér jednali tajně – a to je pro mnohé jasný důkaz spiknutí mocností. Vyjednavatelé navíc na mapu nakreslili mnoho dlouhých, rovných čar, rozdělujících území od Středozemního moře k Íránu do zón francouzské a britské okupace a sfér vlivu. Diplomaty tedy zřejmě nezajímají lidé v regionu, a jak jen mohou, rozdělí národy nejlépe pravítkem a tužkou.

   Vymazat
  2. تحيا أبو بكر البغدادي

   Vymazat
  3. Moni!
   Pozdravy do země sakur a třešňových květů!!!
   j.

   Vymazat
  4. Zazpívejme si společně! - https://www.youtube.com/watch?v=HVAPaFHIEbQ

   Vymazat
 6. Monika,podle dalších událostí odhadneme,co bylo účelem vstupu Turecka do Sýrie a podle všeho za tiché podpory USA.Jak jsem někde četl,Turci vyhánějí Kurdy z této oblasti a vracejí se tam zpátky hrdlořezy IS,které Kurdové porazili.Nevěřím tomu,že USA vypadne ze Sýrie,pak by to nebyla jen Sýrie,ale i dalších států.

  OdpovědětVymazat
 7. Situace ve Vietnamu = budoucnost Sýrie, Afganistánu, Iráku?
  Stále se rodí zmrzačené děti, v zemi, kde jsou rodiče existenčně závislí ve stáří na jejich pomoc mají rodiče ze 3 dětí 3 postižené děti, o které se celodeně starají, od státu na ně berou 45 EUR.
  Tak se stane za cca 20 let celá oblast neobydlenou.
  Neobyvatelné nemusí být jenom pouště, lidi lze vyhnat z domova i jinak.

  OdpovědětVymazat
 8. Rotačky na tisk dolarů běží na plný pecky (americký soudruzi tomu říkaj kvantitativní uvolňování), dolarů je proto na rozdávání co hrdlo ráčí. Takže dolarů dostatek nejenom pro uplácení loutek po celým světě, ale i na mzdy teroristům.

  OdpovědětVymazat
 9. 17:29
  A když jsem se probudil, měl jsem ruku v nočníku...že to tak bylo, šašku?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní30. srpna 2016 17:40 - alejno v hubě místo doutníku,dobrou chuť ty troubo

   Vymazat
  2. Samomluva? Radši odříkej přísahu! Stejně ti nic jinýho nezbyde ...
   نطتعهد بالولاء للدولة الإسلامية

   Vymazat
  3. 2020
   mohl byste nám laskavě přeloźit text?
   Již jste něco kratšího psal v 2018,ale my nevíme co to znamená!Nejsme orientalisti!jsem napjatá se dozvědět zase něco nového !!
   jituš

   Vymazat
 10. Zkopči a vlož sem - https://translate.google.cz/

  OdpovědětVymazat
 11. To nám ještě scházelo. Jako by nestačili Pepek, noční strašidlo a ten, co považuje i NSDAP za buňku sionistů. Teď se tu vylíhl ještě pomatený džihádista.
  Pane Dvořáku, doporučuji důsledně mazat. Jinak v příštím výpotku Evropských Hodnot budou dokazovat, jak jsou "prokremelské" weby vlastně náborovo kanceláří IS.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Syrťané agentuře Reuters potvrdili, že v řadách Islámského státu bojují stateční stoupenci velikého Muamarra Kaddáfího, stejně jako v Iráku, kde se k džihádistům rovněž připojili bývalí důstojníci svrženého diktátora Saddáma Husajna. - http://www.rozhlas.cz/plus/svet/_zprava/1495866

   Dnes elitní odstřelovači na střechách Syrty z ozbrojených sil bývalé lidové džamahírije každou kulkou v hlavě "umírněného rebela" řízeného dömehžskými kryptosionisty z Kataru a SA a podporovaného siozločinci z USA mstí smrt Vůdce svého lidu! V řadách vojsk chalifátu bojují vlastenečtí důstojníci v čele s al-Durím, mstící pana prezidenta Saddáma Husejna, stejně jako v Syrtě mstí stoupenci Muamarra Kaddáfího v řadách tamního Islámského státu zbabělou vraždu svého rodáka a Vůdce! Ale ty nechceš pomstít smrt těchto vekých mužů, ty jako lokaj sionistů raději budeš odsuzovat a pomlouvat v siožoldu ty, kteří zabíjejí jejich vrahy!

   Vymazat
  2. 15:48 Děkuji za ukázku pro potvrzení slov 22:22. Ale nemusíte se pořád opakovat, stačilo jednou. A i to bylo až dost.

   Vymazat
  3. Tedy že "prokremelské weby" jsou náborové kanceláře IS? To je reálný fakt, v jistým smyslu jsou ... mstí i za boty agenta nosatých Medveděva (obětoval Kaddáfího za slib smazání vrobuku za agresi proti Gruzii).

   Vymazat