Reklama

.

.

pátek 19. srpna 2016

Analýzy Štěpána |Kotrby stojí za to přečíst, není nutné souhlasit, ale zamyslet se

19. 8. 2016     Parlamentní listy (značně kráceno, doporučujeme přečíst)
Ve čtvrtek Tureckem otřásly tři teroristické exploze. Erdogan nazval útoky odvetou za selhání převratu, ze kterého viní Gülena a nepřímo jeho ochránce z USA. V posledních dvou měsících turecká armáda dvakrát zablokovala americkou základnu, přerušila jí dodávky elektrické energie a jejího tureckého velitele generála Bekira Ercana Vana a další důstojníky zatkla za podporu gülenistů. Oslabena popřevratovými čistkami je z pohledu bruselské centrály NATO i bojeschopnost turecké armády. Její kádry školili Američané, velký vliv zde měli kemalisté a posléze gülenisté. Po neúspěšném pokusu o puč degradovaní či zavření. Podle vyjádření tureckých činitelů se americká CIA podílela na koordinaci puče. A podle řady politiků Evropy stál zase Erdogan za vydíráním Evropy a vytvářením migrační krize minulého léta. Nic moc vztahy. Odpustit Turkům víza? To je jako skladovat benzín vedle ohniska požáru, který se někdo snaží uhasit, varuje bývalý šéf MI6 Richard Dearlove. Stejně hovoří šéf agentury Frontex, ministři vnitra či šéfové rozvědek Německa a Rakouska. Jen Angele Merkelové se stýská po zopakování prvního německého hospodářského zázraku, který stál na práci tureckých gastarbeiterů. Nyní chce využít syrské migranty z Turecka, aniž si uvědomuje, že Německu dnes chybí to podstatné: prakticky neomezené zdroje Marshallova plánu. A migrantům chybí nejen nutná chuť se naučit cizí jazyk, ale chuť si vydělat poctivou prací v zemi, kde jedí vepřové.

Turci po úspěchu pomoci ruské vojenské rozvědky GRU Erdoganovi před a během převratu začínají chápat Rusko jako budoucí určující sílu v regionu a budou se zoufale snažit s ním normalizovat vztahy. Nejenže do Ruska vyvážejí, ale fungují i jako rekreační oblast pro nemalou část ruské střední třídy. Rusko nyní nabízí i ropné a plynové partnerství. Sunnitské Turecko se po tlaku z Moskvy začíná smiřovat s šíitským Íránem a spolu s Ruskem vytváří regionální vojenskou i ekonomickou alianci. Turecký ministr zahraničních věcí Mevlüt Çavuşoglu prohlásil, že Turecko může spolupracovat s Ruskem i ve vojenské oblasti a v rozvíjení vlastního obranného průmyslu. „Jak se mi zdá, členské země NATO se v otázkách výměny technologií a společných investic chovají dost vyhýbavě,“ podotkl Çavuşoglu. „Řídíme se hlavní zásadou, která spočívá v naší snaze upevňovat náš vlastní obranný průmysl a systém. Proto jsme ochotni udržovat kontakty a spolupracovat na tomto směru s těmi zeměmi, které s námi chtějí spolupracovat…,“ dodal suše.

Turecký ministr zahraničí také prohlásil, že Turecko a Rusko založí společný vojenský, zpravodajský a diplomatický mechanismus. Setkání mezi prezidenty Erdoganem a Putinem podle něj „vydláždilo cestu pro užší vazby“ obou zemí. Turečtí piloti zapojení do incidentu se sestřelením ruského bitevníku byli zatčeni pro podezření ze zapojení do státního převratu a jsou ve vyšetřovací vazbě. Turecko se chystá na žádost Ruska uzavřít hranici se Sýrií a tím přerušit zásobování islamistických bojovníků proti Asadově vládě. Rusko bude stavět jadernou elektrárnu Akkuyu v provincii Mersin v jižním Turecku (náklady kolem 25 miliard USD). Bude se také obnovovat jednání o plynovodu, kterým bude proudit ruský plyn přes Černé moře a Turecko do jihovýchodní Evropy. Turecko uhradí polovinu jeho ceny, konstatoval Erdogan. K USA servilní Bulharsko je tak nejspíš mimo hru. Turecko je druhým největším spotřebitelem ruského plynu po Německu, nyní dováží kolem 30 miliard metrů krychlových ročně přes dva plynovody. Bude se konat i třístranný summit mezi Ruskem, Ázerbájdžánem a Íránem ohledně Náhorního Karabachu. Ázerbájdžán zahájil vyšetřování trestných činů údajných gülenistů na svém území.

Po setkání Putina s Erdoganem diskutovali ministři zahraničí Ruska a Íránu i otázku vnější podpory úsilí o vyřešení syrského konfliktu. Budou společně usilovat o jeho ukončení. O osudu Asada, na nějž měly obě země doteď jiný názor, nepadlo ani slovo. V pozadí je oficiálně obava ze vzniku Kurdistánu, ne vliv Moskvy.

Ministr zahraničních věcí Íránu Mohammad Džavád Zaríf nicméně sdělil, že Írán poskytne Rusku svoji infrastrukturu pro boj proti terorismu. Rusko vzápětí přestěhovalo na novou ruskou leteckou základnu, která byla dokončena v Noji, 50 km od íránského města Hamedan, rakety protivzdušné obrany S-400 a S-300 k ochraně strategických bombardérů Tu-22, které odsud nově startují k náletům na pozice islamistů v Sýrii. „Použití ruských základen v Íránu pro bombardování teroristických pozic v Sýrii komplikuje snahy USA v regionu,“ konstatovala státní tajemnice US Air Force Deborah Lee Jamesová. Jako by se všichni ostatní starali o snahy USA.

Gazprom, Rosněfť a Lukoil projevily zájem o projekty v Íránu. Íránský ministr zahraničí sdělil, že Teherán je připraven spolupracovat s Ankarou na přepravě plynu do EU… Turecký potok tedy bude.

Prezident Srbska Tomislav Nikolić na setkání s americkým viceprezidentem Joem Bidenem řekl natvrdo, že Bělehrad nepodpoří sankce proti Rusku a nikdy neuzná ani nezávislost Kosova. To je facka. Náčelníci štábů ozbrojených sil Ruska a Srbska mezitím diskutovali o budoucí vojenské spolupráci.

58 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Kotrba je jeden z mála,který myslí,nepředvádí se a nežvaní.

   Vymazat
 2. „Použití ruských základen v Íránu pro bombardování teroristických pozic v Sýrii komplikuje snahy USA v regionu,“ ... USA tam nemá mít žádné snahy, ať i ten četník dělá pořádek doma a už dá proboha ostatním pokoj!!!

  OdpovědětVymazat
 3. USA V KONCÍCH - ŠOKUJÍCÍ FAKTA
  USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváč a mezinárodní terorista v dějinách lidstva. USA vláda je nejzločinnější institucí, která kdy na Zemi byla.
  Zavřete dveře! Zima a mráz přicházejí z Bílé chatrče ve Washingtonu! USA po zásluze končí na smetišti dějin a ve věčném zapomnění. Ani vzteklý pes po nich neštěkne!
  • 200 let terorismu USA:
  www.napalete.sk/sokujuce-fakty-o-usa-naozaj-su-pre-nas-vzorom
  www.olser.cz/9947/200-let
  • agresia USA:
  www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
  • dalajláma:
  www.instory.cz/2105-sokujici-odhaleni-na-vyplatnici-cia-byl-dlouha-leta-clovek-u-ktereho-byste-to-nikdy-necekali.html
  • IS popravuje - řeže hlavy (video):
  http://videos.videopress.com/2bvZPwin/syrian-soldiers-beheaded_hd.mp4
  • Merkelová - dcera Hitlera:
  www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera
  • seriál o 11. září:
  www.casopis-sifra.cz/clanky/serial-11-zari
  • stop imigraci (video):
  www.facebook.com/stopimigraci/videos/916121041810668
  • státní dluh USA je 65 biliónů dolarů:
  • http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ohromujici-statni-dluh-usa-je-65-bilionu-dolaru-a-ne-18-bilionu
  • www.eurasia24.cz/nazory/781-dojmy-z-vyletu-do-usa-prilis-mnoho-spiny-a-rozkladu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Turecko(nemám ho rád) se vymaňuje z područí USA. To samé dĕlá VB,která chce normálnĕ spolupracovat s Ruskem. Přidají se další. Aby Amíci nezůstali nakonec jako kůl v plotĕ. Čím dál víc zemi si do své politiky od USA nenechá kecat. Akorát naši politici je nenechají samotné...

   Vymazat
  2. Jsem zvĕdavej, zda Angličani budou vozit ve zlatém kočáře budoucího amerického prezidenta při jeho návštĕvĕ jejich zemĕ.

   Vymazat
 4. Zatím nejkvalitnější zhodnocení "turecké otáčky"...,všechno ostatní,co bylo zatím sesmoleno i Spencrovou,bylo jen mlácení prázdné slámy....
  Redakce se uvedením tímto vytáhla a místo poznámky o tom,že "není nutno souhlasit",mělo být spíš zdůrazněno,že "je potřeba přečíst si to v PLNÉM znění v PL..."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:45 Nemám co dodat, naprostý souhlas.

   Vymazat
 5. Pokud vím, CIA má prsty všude. Nejmarkantnější je situace v ohýbání vysílání ČT a ČRo. Jsou instituce, kde už stát ztratil zcela vliv.
  Nedělám si iluze o tom, že v jiných státech je situace jiná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bulharsko si preje aby oblast Cerneho More se stala oblasti turistickou a tak nepreje zadnym zakladnam..Co se tyce USA rasisty Bidena ten do nebe neprijde, idoty tam uz neberou ,ani valecne vrahy.a je tyam uz preplneno. Vyvrazdit velkou cast srbskeho obyvatelstva a zmasakrovat zeny,deti bombardovanim zeme a naroda po mnoho tydnu jako Hitler a pak rict ze se omlouva jen potvrdilo, ze se priznava a ze vi ze je valecny zlocinec a spoluzodpovedny za tyto a jine zlociny a spolu s dalsimi patri pred spravedlivy mezinarodni soud. Tim se k temto valecnym zlocinum plne priznal..!!! /Samozrejme,ze kdyz nespachate zlociny , nebudete se za ne take omlouvat/.!!!

   Vymazat
  2. 3:23 CIA má prsty i v tvojí prdeli,toje blaho,co? Nedělám si iluze o tom, že v jiných řití je situace jiná.

   Vymazat
  3. CIA/Soros/AIPAC,MMF,WJC atd.to jsou jen filiálky jedný firmy,která se všemi způsoby znaži opanovat cokoli co potřebuje k prosazení svých zájmů a my čuráci jim to platíme,jako je třeba naše vláda,nebo i ČT,ze které si Soros udělal hlásnou troubu....

   Vymazat
 6. Když tak člověk čte celý souhrn událostí poslední doby, jak je pan Kotrba seřadil, nemůže nemít radost z toho, že se USA nedaří uchopit opratí. Musejí pěkně zuřit. Já bych Turecku moc nevěřila, že zase neotočí, kdo jednou zradil, zradí zase, a ruské investice mohou být obratem ruky zase zmařeny, víme, co dokážou rozvraceči z CIA. Ale po dlouhé době beznaděje, kterou osvěžil jen Brexit, je to zase ukázka síly, proti které se USAmanům bude hodně těžko bojovat. Uvidíme, co za kapitální békovinu zase vymyslí, patří totiž k těm, kteří se nevzdávají. A moc peněz a zla je obrovská. Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale taky to platí obráceně - kdo byl jednou oklamán, přelhán a sprostě podveden, nenechá se oklamat a podvést podruhé.( viz římskou moudrost "dvakrát nevstoupíš do stejné řeky") Turecko už nikdy nebude koketovat S USA, protože se poučilo, jaká je tam špinavá politika, a Turecko nemá zapotřebí být ve světě zařazováno po bok lumpů, zabijáků a zločinců. Je jen jediná země na světě, jejíž vlády se nechávají podvádět, klamat a přelhávat - za dobré pelechy a plná koryta. Obětují vlastní občany, obětují všechno. Země, která nejspíš trpí obrovským komplexem néněcennosti - tj. malého hovna ve vysoké trávě, a sotva vyleze z jednoho zadku, hledá si druhý, kam lze vlézt. Bez lezení do mocnějších a silnějších zadků tam nikdo vládnout nedokáže, a to je - teď už evidentně - ČR. Dokonce i český jazyk je už tak plný amerických výrazů, a česká řeč tak plná amerického slangu, že je pro dvě starší generace nesrozumitelná. Pořád se nějak snažíme srovnat krok "se světem" - česká specifičnost a "českost" už dnes neexistuje. Vše bylo obětováno za pelechy, koryta, prachy. Jen ČR leze pořád do stejné řeky, i když je plná špíny, odpadků, hoven a mrtvol.

   Vymazat
 7. S omluvou bych si dovolil upravit název článku:
  Analýzy Štěpána Kotrby stojí za to přečíst, nemáme-li nic jiného na práci...
  tedy pokud jsme už vykonali vše potřebné, máme vyděláno, alespoň půlhodina denně nějakého kondičního cvičení proběhla/proběhne podle plánu, etc.
  Člověče, Pavlo, " kdo jednou zradil, zradí zase," tohle můžete aplikovat na celé lidstvo, bez vyjímky, je to stejné moudro, jako výrok o tom, jak "multikulti selhává", zatímco se všude tuneluje, jsme zadlužení, státní správa funguje mizerně, 60 procent lidí se rozvádí...
  Jestli to není spíš tím, že každý vidí, co vidět chce, a lepší je kritizovat chyby "cizí", než vlastní. To je sice pravda, ale jinak absolutně k ničemu.

  OdpovědětVymazat
 8. Já žasnu, jak rychle se politické názory mění. Na Prvních zprávách politolog Zbořil navrhl, aby podobně jako americký vice prezident Biden se čeští novináři, zřejmě včetně politiků, omluvili Srbsku za bombardování. Posedlý bombardováním byl i tehdejší předseda vlády Miloš Zeman. Proti byl doktor Ivan David a malý Zeman (ministr školství). Oba si už v politice neškrtli. Obdivovaný velký Zeman by se jim při svém velikášství měl omluvit. Nevyplatí se kostlivce strkat do skříně.

  Pro špatně chápající dodávám, že by měl Zeman ulehčit svědomí voličů, kteří ho budou volit jen proto, by se na Hrad nedostal ještě větší pitomec než je on. Jeho volba také neznamená, že má volnou ruku nás zatahovat do svinstev NATO a nacistů vládnoucích na Ukrajině.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A alternativa je jaká, Einsteine, prosím?

   Vymazat
  2. Ono to bylo trošku jinak:http://www.novarepublika.cz/2014/04/jak-ceska-vlada-jednala-o-bombardovani.html
   Byla tam podmínka, že půjde jenom o vojenské cíle, protože podmínka nebyla splněna, přišel pak Kavan a vláda s Řecko-českou iniciativou.

   Vymazat
  3. 8:52, alternativa je nevolit, což by znamenalo hlas pro konkurenci. Většina z nás kandidáty nevybírá, což ovšem neznamená, že si nemůžeme klást podmínky. Jestliže kandidát těmito podmínkami pohrdá, nezaslouží si volit. Už je vám to teoreticky jasné? Necháte se zase citově vydírat?

   Vymazat
  4. 8:56, napište tady odkaz na mapu, kde jsou jasně ohraničené vojenské cíle. To ve vládě seděli takoví idioti, že nevěděli, čeho je útočník schopen a jak přesné má dálkově řízené střely. Být na straně Srbů, pak si odplivnu před lidi paktujících s tzv. řeckou iniciativou.

   V době bombardování nechal rozhlas ze setrvačnosti volat přímo do vysílání. Tehdy bylo slyšet zoufalé hlasy zejména starších lidí, kteří si na bombardování stěžovali. Na obloze byly stále vidět kondenzační čáry bombardérů směřujících na jih. Když někdo vstoupil do Lidových milicí (často to bylo za trest za neúčast na stranických schůzích), tam má zničený život do smrti. Tady máme respektovat jakýsi nevěrohodný příslib a omlouvat napomáhání válečným zločinům.

   Vymazat
 9. Uz aj nasi srači by si mali konecne uvedomit, ze s amerikou je to strateny cas...

  OdpovědětVymazat
 10. Budu se opakovat,ale aby takhle rychle bez odporu,vyklidili Američané základnu Incirlik,tak to mě hlava nebere.Já za tím vším vidím zase jen nějakou lotrovinu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obávám se, že americké zbraně skončí na Ukrajině, po jejich použití již nebude mít kdo řešit, jak se tam dostaly. http://cz.sputniknews.com/svet/20160819/3723293/velvyslanec-USA-vojenska-pomoc-Kyjev-nejblizsi-dny.html

   Vymazat
 11. Štafeta spojených států na 4 x 100 metrů ženy po špatné předávce v kvalifikačních rozbězích obsadila poslední místo. Jenže proto, že USA a její CIA ovládá dnes všechno, včetně sportu, byl uznán vymyšlený protest Američanek a ty, světe div se, byly zařazený do finále, které vyhrály. Na "tyčce" na Olympiádě byla vyřazená Ruská atletka, jenom proto, že je Ruska a Američanky skáčou radostí jak se jim daří a jak jsou Američanky vynikající. Prostě jako za Hitlera. Když to nemůžeme vyhrát čestně, tak uděláme podvod a ono se za pár let na ten podvod nebude hledět a zůstanou jenom statistické zápisy, že my "nadlidi" jsme byli nejlepší. Tak se vyhrává. A tak je to i v politice. Ve všech vládách Evropy májí Američané své lidi, kteří na pokyn a rozkazy rozvracejí celé státy. V každém národě se najdou lidé jako Vondra a Diensbír. Erdokan zatím vyhrál ale bude to mít těžké. Na Ukrajině se to Američanům povedlo, rozvrátili co se dalo. V Turecku Erdogan tomu zatím čelí. Ale to jenom zatím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, sledují Olympiádu, skok o tyči - ženy. Američanka shazuje a náš reportér hlásí, že to je v důsledku asi špatně nastavené laťky. Jak jinak, když Američanka shodí, není to její vinou ale v důsledku okolností. Prostě i reportér chce mít práci a říkat pravdu o podvádějících Američanech není přípustné, to by mohl už nedostat žádnou práci. Jinak o dopingu. Vyřazení nejlepších sportovců, kteří vůbec nedopovali, aby Američané, kteří sice dopovali, mohli brát v Riu zlaté medaile, to není náhodou doping, a ten nejhnusnější?

   Vymazat
  2. Sleduji to taky a při doběhu štafety 4 x 100 metrů muži v Riu vychází najevo, že Američané dopovali v Londýně a o medaili přišli. Jak to že jsou v Riu?

   Vymazat
  3. I já sleduji olympiádu- bohužel čt moc ze sportovní gymnastiky neodvysílala, ale "žena" která vypadá jako chlap, cvičí jako chlap, chodí jako chlap ...tak se mi to zdá přinejmenším divné ...

   Vymazat
 12. ..."krajem slídí hejna krkavčí, světu vládne mistr popravčí"...(K.Kryl) - o současné době to platí doslova a do písmene.
  A dál ... "s úšklebkem ďábel viděl pro každého podíl, syn otce nenáviděl, bratr bratru škodil"... (K.Kryl) - o současné době to platí doslova a do písmene. Vlády nad světem se ujal ďábel - jak je možné, že K.Kryl měl tak úžasné, prognostické vize, když žil a tvořil za socializmu?
  A dál ... té loutně struny chybí, a stvůra bez tváře, spár dravce, tlama rybí, teď hýká z oltáře...(K.Kryl) - to platí o současných mediích, naprosto přesně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kryla si neber do huby komunisto. Nakopal by tě do prdele.

   Vymazat
  2. Mně si do svý sprostý držky neber ty zmrde. Mnou si svoji páchnoucí tlamu nevyplachuj. Znáš z Kryla hovno. Proč myslíš, že ho celého znám já? Protože jsem "komunista"? Ty musíš bejt blbej jako troky! Jen když můžeš urážet a nadávat - jenže smradlavej skunk, jako jsi ty, mně urazit nemůže. To, co skládal Kryl za totáče, a co bylo tehdy zakázaný, ( a rozhodně to neznali a nezpívali komunisti), platí až o této době - a jen a jen o této době. I tak prašivej zmrd, jako jsi ty, to dobře ví, jen tady samoúčelně smrdíš, abys byl za každou cenu v opozici -ale ani to nejsi. Na názorovou opozici nemáš a ani se na ni nezmůžeš - zmůžeš se nejvejš na to házení hovny.

   Vymazat
  3. 12:18- i jeho jste "umlčeli" sionisto, když začal "škodit" po návratu do "svobodné" vlasti. Do své sprosté huby si neber Kryla Ty! I Pepa Nos vás nemůže už ani cítit.

   Vymazat
  4. 12:18 Jak to prožíváš, když nepravidelná americká armáda ISIS utíká ze Sýrie a teplých hvězd a rudohnědých pruhů soukmenovci z Turecka. Máš už místečko v Obamově fašintonské černé díře nebo budeš utracen v ATO?

   Vymazat
  5. 12:34
   Kryl vás nenáviděl ty debilní komunisto. Skládal a zpíval o vás a proti vám a vy jste ho proto zakazovali a pronásledovali. Tak jako stovky jiných, jemu podobných.
   A vy si ho ve vaší neuvěřitelné drzosti a tuposti dnes přivlastňujete vy hajzlové. I Husa jste si přivlastnili jako že bojoval za vaše zvrácené myšlenky. Až vymřou všichni váleční hrdinové jako letci z Anglie tak si přivlastníte i je. Palach se také upálil protože nenáviděl kapitalisty, viď ty idiote?
   Spláchněte se vy hovada.

   Vymazat
  6. Povolný
   a vy už jste si zjistil co znamená hen ten oný "sionista", rudohnědý imáme?
   A jak konkrétně jsme my "sionisti" Kryla umlčeli? Ale konkrétně! Zavřeli jsme ho? Nesměl koncertovat? Nesměl vydávat? Blábolíte nesmysly tak jako vždy.

   Pepa Nos kritizuje co se mu dnes nelíbí a má na to plné právo. To ale neznamená, že "nás" nenávidí a že má rád vás, rudohnědé idioty. Nenávidí vás stejně jako Kryl. Zeptejte se ho.

   Vymazat
  7. Pokud se zdárně ubráníme, tak kolaboranté s ukro-americkým nacismem a islámským klerofašismem budou na základě dekretu prezidenta republiky souzeni před mimořádnými lidovými soudy a Schapirova duhová pera budou muset odejít s 50kg ranečky. Historie se opakuje.

   Vymazat
  8. Bezejmnenný šmejde 13.01 - a můžeš nějak identifikovat, co je to pro tebe "nás?" Nám tady nadáváš ty sprostej šunte, a označuješ nás jako "vás, vy rudohnědé idioty" Takže - můžeš nějak specifikovat kam patříš ty? Mezi jaké stádo? Jak bys označil vás v množným čísle? Abychom mohli úspěšně kontrovat, když začneš s těma sprostejma urážkama. Jsi diskuzní borec - ještě ani jednou jsi nenapsal názor - ale nadávek a urážek už jsi napsal hromadu. Nemyslel jsi tím "nás" všechny chovance z blázince, kde jsi? Kdykoliv vylezeš z klece, a nacpeš se k počítači, vypadávají z tebe stále stejný sračky. Tvoje léčení nějak nezabírá, měli by ti zvýšit dávky. Schizofrenici se vyznačují přesně stejným chováním, jaké tady předvádíš ty.

   Vymazat
  9. 18:04 - je to podčlověk, prototyp poslušné nahnědlé atrapy člověka tak, jak si ho vysnil a jako ho představil svým nosatým, od roku 1924 sponzorům, jejich ideový guru - hrabě Coudehove Kalerigi. O nemá za úkol myslet, jen otírat ten svůj ten mazlavý vřed který mu raší mezi ramínkama místo hlavy o slídu. Tento sliz co na ní zanechává se proto tolik nepodobá produktu mozku člověka, nebo podlidé nemají schopnost samostatně myslet ...

   Vymazat
  10. 13:01- Už jsem Vám to psal, sionista je židovský fašista, co na tom nechápete? Kryl se vrátil do vlasti znechucený z jejího vývoje. Vy neznáte jeho písně z doby návratu? Chápu! Stejný je Pepa Nos, Proč se jej nezeptáte přímo, asi by Vám rozbil hubu, jako já.

   Vymazat
  11. Naším hlavním je osvobodit všechny země a národy od jeho zločinných nosatých pasáků! Pro tento hnilobný xindl nesmí zbýt na této planetě ani flek! Leda pro jejich popel na našich polích - a to maximálně ... neb jak řekl Fridrich Nietzsche "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy." Pak tento podřadnej xindl zabagrujem jako odpad pod zem tak jako tak ... a to zaživa! Aby dříve než se jejich z bídy vysávaných národů ohavně zbytnělé mršiny promění v humus, zem svými zlodějskými čpáry v předsmrtných křečích ještě i řádně prohnětli! Aby poté tato poskytla žírný chléb příštím šťastným generacím ...

   Vymazat
  12. vsuvka: hlavním posláním

   Vymazat
 13. Zahraniční zpravodajec Čulík z Blicích listy se chce vyrovnat agentu Fendrychovi, Janu Lipoldovi a Lídě Hari Österreicherové, znovu napráskal odpůrce umírněného uřezávání hlav, hromadného znásilňování nezahalených žen a halal porážek 12 až 86 letých.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mezinarodni-afera-Vlivny-kamarad-Jana-Culika-spini-Jarka-Nohavicu-za-text-Arab-mi-saha-na-babu-449776

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dříve měly presstitutky plnou hubu marxismu-leninismu, dnes Schapirovo duhová pera propagují islamizaci.

   Vymazat
 14. Jsem zvědav, jestli Nová republika nechá prodiskutovat nějaké téma, které je spojené s 21. srpnem roku 1968?
  Amin outsidermedia odvahu měl a nechal uveřejnit velmi promyšlený text
  http://outsidermedia.cz/k-srpnu-1968/
  V diskuzi zastánci názoru, že šlo o budování socialismu s lidskou tváři prohráli. Kdo si pamatuje a ví jak skončili organizátoři Pražského jara, tomu musí dojít, že to byla první barevna revoluce s cílem zavést kapitalismus. Dvacet let jsme pak dostali možnost žít ve státě, kde byla sociální spravedlnost a kde byla práce pro každého. Kdyby SSSR byl tehdy rozvrácen jako kolem roku 1989, tak tu máme katastrojku s poklesem výroby na polovinu jako v Rusku a dalších státech bývalého SSSR. Z diskuze na OM je zřejmé, že tento názor mají především starší spoluobčané, kteří vědí, o čem jde řeč. Mladým nezkušeným nabulíkovali už jen samé lži. S tím se nedá nic dělat. Někteří procitnou, ale dost z nich se půjde nechat ochotně zabít v Rusku, například u Volgogradu. Najdou se i takoví, kteří budou štvát, ale vlastní kejhák riskovat nebudou.

  Hledá se někdo, kdo střípky poznání uchopí a zformuluje. Dával bych si pozor, aby to nebyl náhodou někdo, kdo připravoval náš listopad.

  OdpovědětVymazat
 15. 12.54 Už jsi si utřel pěnu od huby?Do komunistů se vůbec ty nicko nenavážej,ty určitě udělali za svůj život víc,než ty.Takový,co umí jen nadávat a svůj komlex méněcennosti si vybíjí na těch,kterým nesahá ani pod nehet natož pod kotníky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On ten 12:54 nemůže nic pochopit, vždyť on má "místo mozku, jenom z piva kostku...". Toť budiž mu omluvou. Proto se prská, jako kozomrdova koza. Je dálkově řízen svým chlebodárcem multikulti Evropských hodnot, jehož akčním představitelem a idolem je pornojanda:
   http://img10.rajce.idnes.cz/d1001/11/11026/11026615_88ff4a0ac3e168bd5c1c9fcc450c45f8/images/Jandaatingltangl.jpg
   Jo, jo, to jsme to dopracovali, že?

   Vymazat
 16. Zajímavé: "Uprchlíci považují západní ženy za děvky. Chtějí blondýnky...". Chtějí tedy děvky? A makrela je tedy podle nich také děvka, hehehe...
  Zdroj:
  http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/164648-uprchlici-povazuji-zapadni-zeny-za-devky-chteji-blondynky-velke-byty-a-auta-brzy-prijdou-problemy-varuje-syrsky-profesor/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:30- no tu snad jednou "přefiknou" také přistěhovalci, "za zásluhy".

   Vymazat
 17. Pořád jde o Rusko. Potřebují naštvat lidi, vyvolat krizi, s Rusem se spokojený člověk prát nebude. Paní Merkelová není Germánka a paní Tymošenková ukrajinka. O paní Merkelové a že se ji stýská po hospodářském zázraku, to byl celkem nepodařený žert. Teď už v Německu čekají na nového fuhrera a když se sloučí Evropa, tak půjdeme všichni a já jen doufám, že se jim to tentokrát nepovede.

  OdpovědětVymazat
 18. Nikdy v lidské historii to ještě nefungovalo tak,že by ostatní byli s vládcem jen pro jeho moudrost,kterou ale USA naprosto už neoplývají. Obama zničil co mohl a především svou slaboduchostí a slabostí,jakož i podporou islámu,jehož je vyznavačem,pokud vím. I logicky je zřejmě faktem,že Obama je muslim,protože vyrůstal mezi nimi. To byl konec vlády USA,Obama je zničil. Nyní se tedy,logicky,zase jen logicky,jednoduše,například už i Turecko obrací-přidává k prosté síle,kterou USA pominul a která vládla lidstvu vždy a myslím,že jinak to mezi lidmi ani fungovat nemůže. Nejste ještě schopni preferovat dobrou vůli podpořenou myšlením.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To byla strašná chyba,zvolit Obamu prezidentem USA a opakovaně a proč,protože rozhodovali demokraticky barevní pro barevného. Kdyby kandidoval plyšák,byl by zvolen,.. pokud by to byl barevný plyšák. Množení se,respektive zvyšování svého počtu,je zřejmou formou boje. Platí to i pro totalitní ideologie,kterou je například i islám,jenž je spíše způsobem vlády nad věřícími,protože cokoliv je výhodné pro toho mocnějšího muslima,to je logicky údajně vůlí Alláha. Čelíte útoku,myslím, faktickému útoku nepřátel,protože islám není vůči nevěřícím přátelský,odporuje to jeho učení,pokud vím. Je mi z vás špatně.

   Vymazat
  2. Vím jistě,že někteří lidé už odešli a jiní odcházejí od vás,od těch,kteří je ničí. Vaše rozhodování je ,myslím, rovno jejich zradě,respektive zradě jich,samozřejmě. Lid je proti islámským imigrantům a vy ho ignorujete ačkoliv podle demokratické Ústavy máte povinnost ho plně respektovat. Vím,že existují vesmírné civilizace a pokud nastane situace,vámi zaviněná a natolik nepříznivá pro ty,kteří s vámi nesouhlasí, spojí se s nimi. Jsem jeden z nich. S vámi už nejsem. Nemohu být. Jste zločinci,podle mého názoru. A možná ,že prostě jen zaplacení zločinci,což je ještě horší,protože tím ubožejší.

   Vymazat
 19. Suma sumárum, turxit je skvělá a supervýznamná změna.
  Zásluhu má o ni především CIA, která to se svou "péčí" o turecko dostatečně přepískla. Až Erdogan a většina Turků došli k poznání a došla jim trpělivost.

  I když to CIA zamýšlela docela jinak, i když je to jinak zcela absurdní, za současný reálný důsledek její snahy bych jí navrhl i Nobelovu cenu za mír.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 20. Kdosi tu zmínil 21. srpen. Po tolika letech ho vnímám úplně jinak. Evidentně šlo o "národní suverenitu" a nikoliv o nějaký socialismus s lidskou tváří. Z toho druhého se vyklubaly jen populismus a sobecké potřeby konkrétních lidí. Taky pochybuji o oné národní suverenitě. Dnes na tom nejsme o nic lépe.
  Co se týče protiruských nálad, naštěstí ti mladší, narození po roce 1989, se učí rusky a zřejmě budou umět rusky i lépe než jsme uměli my.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 89.nebyl nic jinýho,než "Velká listopadová homosexuálně-sionistická revoluce" a ten bordel před 21.srpnem byl její "zahřívací kolo".
   Kdyby se povedlo,měli bychom ten dnešní bordel jen o nějakej rok dřív...o nic jinýho nešlo....
   Ale všiměte si,jak zas na všech rozích vyřvávají a připomínají tu marginální invazi,při které bohužel převážně vlastní blbostí přišlo o životy sotva cca 150 lidí,ale o 15.březnu všichni ti lidskoprávní demograti drží rypáky jako zařezaní a nikdo z nich si nevzpomene na těch 360.000 obětí nacistů,těch nacistů a jejich pohrobků,kteří dnes s jistou nejmenovanou,protekční skupinou (z jejichž části,obývajících převážně východní území Evropy,bylo také mnoho obětí) dnes chystají zase válku a násilí ještě strašnější,než byla ta označovaná jako 2.světová.

   Vymazat
  2. Tehdy v srpnu roku 1968 všechno vypadalo jinak než vyplynulo za poslední půlstoletí. Dnes je přesně vidět o co komu šlo. Je to přímo vizualizace cesty přes falešnou lidskou tvář ke kapitalismu, který nechá bez povšimnutí chcípat lidi zimou na ulici. Projevy v televizi a rozhlase už nemá smyl sledovat. Faleš nad faleš.

   Vymazat
 21. no neviem - svetobčan Krieger - nemal občianstvo ČSSR - bol vlastne občanom CCCP - vyrobil čo vyrobil, dal dokopy hlupákov typu Dubček a skrachovancov typu Smrkovský - a už to šlo - je zaujímavé ako sa v Česku dlhodobe drží fáma, že vraj bol jediný Krieger - čo nezradil, trt - sovieti ho chceli rovno obesiť, len Svoboda ich ukecal s tým, že by z neho vyrobili obeť, ale napriek tomu ho celé Česko stálem velebí, čím to, že máte takých svätých, Dubček je tu vnímaný ako - no - tragická figúra, a pomaly naň zabudneme, aký odkaz vlastne nám mal nechať - orwelovské sny - nič viac

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 5"30 "Šťastný" to člověče, kde a jak jste k těm nesmyslům o Františku Krieglovi a dalších událostech přišel ? To máte jen z vlastní hlavy ?

   Vymazat
 22. Asi bych neměl reagovat na toho hulváta, nicméně systém CIA není založen na principu "lézt někomu do ...", dělá to oklikou, prosazováním loyálních osob do předem vytipovaných posic. Rozhodovat o záležitostech a tahat za šnůrky a ještě i sofistikovaně, protože dnes je datatabáze osob velmi široká. Stojí za úvahu, proč jiní, například stát, tuto databázi nemá, nebo ji nemůže používat ....

  OdpovědětVymazat