Reklama

čtvrtek 11. srpna 2016

"Ať si to Rusko odpyká": bývalý zástupce hlavy CIA vyzval k utajenému zabíjení Rusů v Sýrii


11. 8. 2016    zdroj   video (anglicky a rusky) 
Bývalý náměstek ředitele CIA Michael Morell vyzval ve vysílání amerického televizního kanálu k "tajnému" zabíjení Rusů a Íránců v Sýrii. Podle jeho názoru to má být odplata za činy Moskvy a Teheránu na Blízkém východě. Řekl také, že by chtěl "uprostřed noci rozbombardovat" vojenské objekty, díky nimž zůstává prezidentem země Bašár Asad.


Bývalý zástupce ředitele CIA Michael Morell vyzval USA, aby tajně zabíjely Rusy v Sýrii a tím přinutily Moskvu, aby "zaplatila" za své akce na Blízkém východě. Uvedl to ve vysílání televizního kanálu PBS...

"Když jsme byli v Iráku, Íránci zásobovali zbraněmi šíitské bojovníky, kteří zabíjeli americké vojáky. Íránci nás přinutili, abychom se vyrovnali. Musíme konat tak, aby to v Sýrii odnesli Íránci, musíme přinutit zaplatit Rusy," řekl Morell.

Na otázku, zda to znamená, že Washington musí Rusy a Íránce přinutit zaplatit tím, že je bude zabíjet, bývalý zástupce ředitele CIA řekl: "Ano, tajně."

Dodal, že není nutné o tom mluvit před světovým společenstvím. "V Pentagonu nebudete říkat, že jste to udělali. Uděláte však vše potřebné, aby se to dozvěděli v Moskvě a Teheránu," zdůraznil Michael Morell.

Řekl také, že "chce udeřit na ty vojenské objekty, díky nimž zůstává Asad u moci." "Chci Asada vyděsit. Chci zničit jeho prezidentskou gardu a uprostřed noci rozbombardovat jeho úřady," řekl bývalý zástupce ředitele CIA.

"Chci zničit jeho vojenská letadla na zemi. Chci zničit jeho prezidentské vrtulníky. Chci, aby věděl, že po něm jdeme," dodal Morell.

Připomeňme si, že v předvečer předložil ruský prezident Vladimír Putin Státní dumě návrh zákona, který předpokládá ratifikaci dohody se Sýrií o umístění letecké skupiny Ozbrojených sil RF na území Syrské arabské republiky.

Jak je ve smlouvě zdůrazněno, "cílem přítomnosti ruské letecké skupiny na území SAR je udržování míru a stability v regionu, má obranný charakter a není namířena proti jiným státům."

Rusko může na jejím základě bezcelně dovážet zbraně a materiál, potřebný pro leteckou skupinu, a její mužstvo nepodléhá kontrole. Vojáci mají úplnou imunitu vůči občanské a správní jurisdikci Sýrie, mužstvo a rodinní příslušníci vojáků požívají výsad, stanovených pro diplomatické pracovníky Vídeňskou úmluvou o diplomatických stycích z roku 1961.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

55 komentářů :

 1. CIA.........kolik zločinů mají na svědomí!Aby SS...IS....nebledly závistí!Patří před mezinárodní tribunál spolu s prezidenty Říše Zla!

  zločas(zlý čas)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On chudák neví. že kdo jinýmu jámu kopá sám do ní padá. A pro takovýhle by to mělo platit čím dřív.

   Smazat
 2. Rozum mu zamrzl někde před třiceti lety.
  Situace se změnila a on nic nového vymyslet nedokáže.
  Zatím, jak se zdá, stoupá počet padlých Američanů v Afghanistánu.

  http://icasualties.org/oef/fatalities.aspx

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vypada to,ze od obrizky nikdy neni daleko k obrezavani celych hlav , akorat nastroje se lisi..Pri obojim se cuca krev a tak tyhle zamestnani jsou velmi popularni pro Upiry vseho druhu. Smlsnou si i na vnitrnostech...Ale doporucuje se taky hojne fetovat a tak omezit demokracii v Syrii a rozvinout spravnou az nejspravnejsi demokracii plne na Ukrajine, V Chalifatu a USA a pomoci NATO v cele EU a potlacit nedemokraticke RUsko !!..Bible se zase neminula spravnou predpovedi o Armagedonu za ucelem skoncovani se svetem uplne...Cele to ma zacit jistej Antikrist, kterej bude predstirat ze je Krist , ale provali se to vsechno tim, za jako Satan musi furt /a nemuze prestat/ lhat, podvadet a masakrovat.
   Furt se opakuje po Marxovi,ze kdyz se se opakuje tragedie vznikne legrace, Einstein zase pravil, ze kdy nekdo opakuje stale to same /a nepouci se z toho/ je silenec, a tak jsme dostali rovnou az ku vzdelani...
   Opakovani /a nic jineho nez opakovani/ je matka moudrosti a tou dneska oplyva cely inteligentni svet...Studenti jiz od malicka jsou vychovne nuceni ,vsemi prostredky opakovat "moudra" tazeny rovnou z prdele predepsane vsech profesoru a jinych expertu a potom to vse opakuji a opakuji....Vysledkem jsou opakovana jiz po staleti masakruiici bombardovani tech co nemuzou prestat OPAKOVAT , co se pilne naucili . Bombardujou a masakrujou se ti bez vzdelani a nebo se vzdelanim spatnym a v dusledku pak prekvapenych , pac veri tomu co jim INTELIGENTI stale opakuji bez prestani...Miluj sveho blizniho, cim je blizni vetsi svine a dobytek ,tim vetsi laska musi propuknout, je to v bibli ,tak je to pravda...Tedy hodis po mne nevzdelance chlebem ja po tobe atomovou bombou ,ale pravdu a lasku nevymyslel nikdy Ghandi /pac byl neznaboh, tak ani nemoh/, nybrz ale svata cirkev VAtikanska na sichr....A to uz velmi davno. Prvni obeti zda se byla Rise Rimska ,dej ji Boze vecnou slavu....mozna i J.Krist, predtim/...AMEN

   Smazat
 3. Já osobně to považuji za čistě logické,při skutečnosti,že Rusko i Írán přímo válečně podporují jednu ze stran syrské občanské války a to proti většinovému lidu Sýrie,který podporuje mezinárodní společenství v čele s USA a státy NATO. Pro Rusko je už tradičně veškerá jeho agrese mírovou misí a skoro už tuto lež nezvládám poslouchat,natolik se mi už i pro její trapnost příčí. Navíc Sýrie už fakticky neexistuje,respektive nějaký menšinový a průkazně diktátorský Asad ani nemá tu pravomoc a obecně to právo jednat-konat jejím jménem. To je zase jen účelová lež především Ruska,které skutečně už a nejen proto, začínám silně nesnášet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi fakt znalec ,blbečku od obřezance Pánka!

   zločas

   Smazat
  2. USA, EU, SA, ... podporují řezače hlav, tzv. umírněné bojovníky, kteří se jezdí léčit do EU a tam po uzdravení obohacují místní populaci.
   Nebo také přichází s migranty a léčí místní starousedlíky mačetami.
   Další si berou kamion, aby se jim podařilo obohatit co nejvíce lidí.

   Smazat
  3. @15:09 no dalsi skutecnosti je ze usa saudi a jini treba i cesi dodavaji vojensky arzenal munici i penize! a vetsinovy syrsky lid nechce dopadnout s nastoleni demokracie jako libye irak ci egypt, ze jo?

   Smazat
  4. 15:09-už dávno jsem nečetl tolik hovadin,kolik jsi stačil ty nasrat v pár řádcích,ty člene "světového společenství v čele se Spojenými státy".

   Smazat
  5. 15:09. Arabský a islámský svět obecně,je jiným světem. Nelze s ním jednat jako s vyspělejšími státy,protože islám je v jejich světě živý a rozhodující a tedy spor mezi sunnity a šíity objektivně zatím nepřekonatelný,respektive neřešitelný. Zároveň v jejich světě ještě rozhodují ne národní ale kmenové vztahy,respektive jejich vlastní zájmy a příslušnost. Muslimové jsou vývojově zaostalí a Evropa také neměla odpočátku demokracii. K demokracii se musí vývojově dospět.

   Smazat
  6. 15:30. Pokud vím tak šíitského Asada podporuje jen Rusko,šíitský Írán a libanonský šíitský Hizballáh.

   Smazat
  7. reakce na komentář od anonyma z 15:09.
   Vy jste mi pane logik! A jak krásně umíte operovat s informacemi. Takže Rusko a Irán bojují proti syrské většině, která chce odstranit Assada? A proč tedy pane syrská většina proti Assadovi nebojuje? Pročpak utíká do Evropy? Pročpak namísto ní bojují žoldáci placení sunnity, izraelem a západem. A jaký jste navíc expert na Rusko. "Tradičně" je pro Rusko to a to charakteristické? Pane, vy jste expert. prosím, ozřejměte mi vaše vzdělání. s úctou ubohý doktor historie Jirka

   Smazat
  8. 15:35 A co demokratické Kosovo?

   Smazat
  9. 15:09. Diplomacie,specializace na mezinárodní a vesmírné právo,politik. / Možná,že je ten Asad natolik krutý a Islámský stát asi naprosto nepochybně,že Syřané prchají do bezpečí a nebo je to třeba i tím,že jdou za lepším,což jejich možnou prostou zbabělost nevylučuje.

   Smazat
  10. 15:37. Ten 15:44 je pro Vás.

   Smazat
  11. 15:41. Albánci jsou sunnité.

   Smazat
  12. 15:09 jsi stejný grázl jako morell. Vemzměte se za ptáky a táhněte směr pindosí vynález quantanamo. Tam si to můžete rozdat. Přibalte další válkychtivé grázly.

   Smazat
  13. 17:07. Já nechci válčit,samozřejmě,nic mi není vzdálenější,ale čelit zlu je prostě nutné.

   Smazat
  14. A tý vole, tolik vytrolenců na jeden pitomý výblitek, troll si jistě vysloužil od zámořského páníčka pochvalu.

   Smazat
  15. 17:21. Mmmmmlask.

   Smazat
  16. To jo. Určitě má radost, jak brání demokracii a umírněné uřezávače hlav přímo od kompu.
   Musí doufat, že ho někde jeho hodní islamisté neobohatí americkými granáty.

   Smazat
  17. 15:09 - tak existuje Sýrie nebo ne? Čti to po sobě aspoň, imbecile! Cituju:

   "Rusko i Írán přímo válečně podporují jednu ze stran syrské občanské války a to proti většinovému lidu Sýrie ... Navíc Sýrie už fakticky neexistuje" :)))))))))

   Ta poslední věta je pravdivá! Alávité bojují za Alávistán, kterej uměle rozdělili tvý nosatý filckonoši po WWI. podle svých zvrhlých potřeb! Tu část osmanské Levanty kde žili Alávité rozdělili do dvou států - tzv. Sýrie a tzv. Libanonu dle zásady "rozděl a panuj"! V Sýrii se opírali o menšinový alávity a křesťany, kteří s žabožrouty kolaborovali a za to získali pozice v armádě a státní správě a po skončení kolonialismu jim to postavení zůstalo ty trupko! A fungovalo to! Než to tvý nosatý pasáci zkurvili v Afganistánu, kde podpořili teroristy proti vládě a vyvolali tak bordel na celým Blízkým východě. Na to konto došlo v Hammá k povstání do tý doby mírných sunnitů a starej pan Assad je chtě nechtě musel brutálně roznýst na kopytech! Vše kvůli dobytkům co tě pasou, hele! A pak tam trvalo dalších 30 let to stanný právo a klid! Pokud by to zas a znovu nerozesrali tvý vobřezaný pasáci tím tzv. arabským jarem!

   Smazat
  18. 18:48. Tam na Blízkém východě to kolonialisti opravdu rozdělili naprosto debilně a necitlivě,rozhodoval prostě kapitalismus,obecně. Ty státy jsou vesměs nesmyslné,to je fakt a i proto to tam vybuchuje. A k té Sýrii,díky za citát ale čemu nerozumíte?

   Smazat
  19. Jestli Assad bojuje proti "většinovému lidu Sýrie", když tato de facto NEEXISTUJE (což se shodnem). Pokud neexistuje, nemá ani žádný "většinový lid"! To dá rozum! Je pouze lid Alavistánu a ten drží pobřeží! A bez toho pobřeží jsou Katarci a celej ten siospolek Dönmehu v prdeli jak Baťa s dřevákama! Páč tam odtama měl výst ten náhradní katarskej plynovod - kvůli tomu vlastně bejvalou Sýrii rozesrali. Ovšem teď maj dočista po pyči - zbyla jim jen poušť a tu nikdo nechce a tak různí idiůtci skuhraj jak s nima usák vypek! Mrkni někdy na Novinky jak tam pračůrák Vácha z Klášterce denodenně pyčuje že "Rusáci neválčí s IS! Oni jen chrání Assada!" apod. Však taky proč by dělali takový pýčoviny, co? Pokud držej břeh, maj sioxindlové po ptákách tak jako tak a poušť ať si klidně nabouchaj do hlavy sunitský kozomrdi:) Chápeš? Vo tom to je! Vítězí chytří a ne blbci!

   Smazat
  20. oprava: Rusák vypek - pardon!

   Smazat
  21. 19:32. Sýrie ve skutečnosti už neexistuje právně,protože se většiny jejího původního území trvale zmocnil Islámský stát a to regulérní válkou,která byla a je fakticky i právně uznávána jako určující pro uznání území existujících států. Ale fakticky samozřejmě existuje,v jiných hranicích a jinak,obecně. Naopak žádný Alávistán neexistuje a to právně neexistuje,protože nebyl nikým mezinárodně uznán a nesmí by být,protože není odlišným národem s právem na sebeurčení podle Chatty OSN. Objektivně vzato,v Sýrii probíhá občanská válka,do které je možné zasáhnout jen pro vzájemnou adekvátnost zbraní válčících stran. Moderním je už nějakou dobu ochrana civilistů,například a především vytvořením bezletové zóny.

   Smazat
  22. 19.32 A o volbách jste už někdy slyšel? Navíc zásada o kterou chcete svoje ideje opřít byla Američany prolomena v Kosovu.

   Smazat
  23. Alavistán je ta část Levanty, kde žijí Alávité, jako v Jemenu žijí Husíové, co s tím má co dělat to "mezinárodní právo" - (to jako židácký? Něco jak říká náš Honzík Nerudů? Cituju: U nás se míchají mocí také do politiky, pracují pro "svobodu" a skutečně se jim také podařilo, že "svoboda průmyslová", "obchodu", "svoboda tisku" stala se monopolem jich a těch kterým pomáhají ... Židé mají velkou účast na válkách a revolucích, oni chtěli se nazývati velmocí všech velmocí, osvojující si panství nad lidstvem. Jdou nyní do závratného vrchu nad lidstvem ... On měl a má všechny vlastnosti, aby z politiky měl výdělek. Výdělek ten je za posledních dvacet let úžasný. Zdá se skoro že mám)e již zcela zvláštní mezinárodní právo - židovské, v němž jsou zaznamenány svobody Židů a služební povinnosti křesťanů ..." Pro strach židovský, 1867), IS taky nikdo neuznal. Alavistán je faktem, páč Assadova arabská armáda řízená Alávity ovládala alávitskou část - tedy sever Libanou a nyní alávitský Libanon (Hizballáh) váčí za Assada v Sýrii. Na stejné frontě s nimi je také Irán a právě jemenští Húsíové! Proti je sekta Dönmeh, mající odporu americké JOG vlády. Proti ní ale stojí američtí Bílí vlastenci a jiné síly. Ovšem pouze a jen JOG idioti se krejou za žvásty o "mezinárodním společenství" a pod. falešnými kydy a svý představy rádi vydávaj a realitu:) Už maršál De Gaulle jim hezky nakopal prdel a teď to udělá pan Erdogan! A ani Orbán se jim zrovna neklaní a to nehovořím o zemích BRISC a dalších odpůrcích JOGu, též dříve komunisty celkem příhodně označované jako "síly mezinárodního imperialismu a světového sionismu".

   Smazat
  24. Ještě, že tu máme odborníka na diplomacii a mezinárodní právo, který nám osvětlí, v čem my Putinovi zaprděnci, vlastně tolik tápeme. Nejlepší je ta věta o tom, že je třeba postavit se zlu. Vskutku již dlouho mě nic tak nepobavilo. Zajímalo by mě, kde dotyčný diplomat byl, když se válčilo v Kosovu, když se napadal Afghánistán a Irák, když se rozvrátila Libye a mnohé další. Připomíná mi někoho, kdo stojíce v ruském kravinci (i to je diskutabilní – zatímco US války vyvolávají, Rusko do té v Sýrii vstoupilo až po několika letech) řve rozhořčením a ten Mount Everest hoven, které s odpuštěním nasraly SS a jejich pohůnci z NATO a ve kterém jsme všichni až po prdel, jej nechává zcela klidným. Pak se ovšem nelze divit, že to s mezinárodním právem vypadá, jak vypadá.

   Pro mě platí jediná premisa. Chci-li hledat zlo, půjdu se podívat před US ambasádu, protože odtud ho přichází více, než ho přišlo od Stalina s Hitlerem a Mao Ce-tungem dohromady. Dolarová košile je ovšem pro mnohé lepší než rublový kabát, že?

   Smazat
  25. mezinárodní společenství v čele s USA a státy NATO.....
   Lidé nejsou blbí. Všichni vědí, že kdysi Hitlera taky podporovaly západní státy až k Mnichovu, dokud je sám nenapadl. Ono není vše tak, jak se píše....

   Smazat
 4. V sestřeleném ruském letadle mají prsty amíci. Turek již prohlásil, že bylo sestřeleno nad Syrským územím.

  To je ten demokratický odkaz Václava Havla s jeho pravdou a láskou.

  OdpovědětSmazat
 5. Rozdíl je také v tom, že je do Iráku nikdo nezval a důvody si vymysleli. Těmi dalšími výroky určitě převyprávěl sen, který se mu zdál. Tu zvůli kterou natropili už prokoukli i Turci.

  OdpovědětSmazat
 6. reakce na komentář anonyma z 15:35. Ach, jak je pane, alespoň podle Vás, ten svět Islámu jednoduchý. Zkrátka, jedni jsou šia, druhý sunni, a mezi nimi je boj na život a smrt. A Assada že podporuje jen Rusko a Irán a Libanon. Jéje, kdyby to bylo tak jednoduché, tak už by byl onen gordický uzel dávno přetnut. A co prosím vás ti ubozí Kurdové - jsou s Assadem, jsou proti? A co sunnitští Kurdové, ti se asi momentálně mlátí s těmi Kurdy, co vyznávají šíu? to má jako náb. konfese vždy přednost? Aha, proto se převážně sunnitské Turecko kamarádí s převážně azerbájdžánskými šíity? Teď už tomu rozumím. Díky Vám. Ps: pro ostatní: radši ani tomu panu anonymovi nebudeme říkat, že hizbaláh z libanonu podporuje Assada, který je Alavita. To bychom mu už jeho mozeček zcela přehřáli. jirka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak sorry, udělejte si v tom alespoň nejzákladnější pořádek sám,tedy tajně.

   Smazat
 7. Nevyšlo to s Tureckem tak to půjde S Ukrajinou.Pokud zde nedojde k válce tak je připraven Kazachstán.To by v tom byl čert aby válečná vřava nezačala .Mamon ss chce válku a zisky.A lidi ......

  OdpovědětSmazat
 8. Asi chlapec zapomněl, že tam rusové přitáhli své S 400. Těmi dnes kontrolují značnou část Sýrie, tak že s tím bombardováním by to asi neměli tak jednoduché.
  PS
  Neschvaluji vyzbrojování žádných pošuků, ale v reakci na výpotky nesvéprávného blba musím položit řečnickou otázku. Kdo s tím tajným vyzbrojováním začal? V Alepu dnes rozebírají skladiště zbraní, nacpané americkou, a mimo jiné i českou produkcí. Kdo to IS poslal? Inu, když dva dělají totéž, není to vždy totéž. Zatímco rusové házejí smrtící bomby, američané humanitární.

  OdpovědětSmazat
 9. Dvakrát týdně po tlamě jemu a jeho nejbližšším a ten debilní úsměv by jej okamžitě přešel, hajzl emérickej. Aby totiž začal uvažovat logicky a spravedlivě, to bychom po něm chtěli moc. Takže dvakrát týdně po tlamě až do smrti (jeho)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych ty blbečky, kteří pořád chtějí někoho vraždit nahnal někam na poušť, ať se tam povraždí a je klid. Všimnite si, že k tomu vždy vyzývá někdo kdo je za bukem a chce, aby to udělal někdo jiný. Kdyby tam měl hrdina jít sám, tak se dopředu zasere a je klid. Takový blbečků stačí dát jednu vesnickou facku a hned zalezou, protože to jsou podvratáci a křiváci.

   Smazat
 10. Vraždy pro výstrahu? Všemocná feministická frakce: Wassermanová - Schulzová, Clintonová, Brazileová.

  http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2610-dve-nove-polozky-na-seznamu-smrti-hillary-clintonove-jiz-83-mrtvol-krev-na-rukou-monstra-ktere-chce-vladnout-svetu-sex-drogy-a-vrazdy-jako-nastroje-moci-feministicke-spiknuti-kdo-bude-dalsi.htm

  OdpovědětSmazat
 11. Prostě americké sfině.

  OdpovědětSmazat
 12. podle mne jde o emerického magora, zkrátka prošel výcvikm CIA a bylo hotovo....doživotní deformace. něco jako když někdo projde TOPkou v Čechách, taky doživotní postižení.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
 13. Chápu správně, že ten pán nadává Rusku za likvidaci teroristů? On snad veřejně podporuje terorismus. To se v USA smí?

  OdpovědětSmazat
 14. Opät USA magor vyzýva k vraždeniu a zabijaniu Rusov a Irancov. A najlepšie v zahraničí aby to nebolo v USA. Ale je to obrátené. Dítko USA i NATO , Umíernena opozícia tak sa mi zdá že začína umiernene šermovat a porcovat mačetami vo Francuzsku,v English, v German, v Belgii a tiež to niekedy osolia bombovo bombami čo sme každu chvilu svedkami. Jo tí hoši z USSA vycvičili Umírnenených Islamistov a tí to teda váli v EU. Čo chcete od ÚÚSSA magorov ,iba vraždenie a zabijanie vo svete. Škoda že nežije Havel Bombardák ,ten by z Bombových a Mačetových Umiernených Islamistov zrodených v Lúne USA i NATO mal radost a potešenie jak ve svete šíři lasku a pravdu ktera vítezí nad lží a nenávisti.

  OdpovědětSmazat
 15. Zdá se, že Rusové si vymohli pro své vojáky stejné právní postavení, jaké si dojednaly USA s vládou ČR, když zde chtěly radar. Tehdy se ta smlouva i kvůli tomu značné části obyvatel ČR pranic nelíbila...
  Asad ovšem neměl a nemá moc na vybranou.
  Zastánci stejného metru fakt obdobného právního postavení vojáků USA a RF v cizí zemí určitě povedou dále v patrnosti, ale neměli by na to zapomenout ani ostatní, aby zbytečně nepropadali iluzím.
  KR

  OdpovědětSmazat
 16. Putin to říká dobře, ať rozhodné syrský lid. Tohle chtění zkaženého dítěte rozmazleného až k perverznosti nepřidává body již i bez tak opotřebované tváři USA. Alespoň jasně vidíme do jakého bahna se propadáme, ze stejného soudku jako u nás, kdy může veřejný činitel bez tvrdého postihu schvalovat vraždění a upalování obyvatel a uvádět to jako jediné správné řešení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten študovanej,poďobanej,brejlatej čurák v kvádru může zatím vykládat co chce a co nevidět i jemu brzy dojde řeč....

   Smazat
 17. Ani netají, že je docela vobyčejný nadutý prase.
  Americký ýbrmenč, který se neumí smířit s porážkou zmetků, které si tam napěstovali, aby jim svrhli nepohodlného a vzdorovitého představitele do té doby prosperující a bohaté země.

  OdpovědětSmazat
 18. Debilové a dementi se najdou všude, hlavně u CIA.

  OdpovědětSmazat
 19. P.Morell
  Oheň se vrací k tomu kd ho zapálil.
  Poslední záškuby hněvu zmetků.PFV

  OdpovědětSmazat
 20. Ten obličej je mi nějak povědomý. Není to ten náhradník na prezidenta USA za Trumpa?

  OdpovědětSmazat
 21. 13.15 Chtěl bych ho mít doma gumového,abych do něho mohl kopat,smrada.

  OdpovědětSmazat
 22. Pochopitelně že si to odskáče ten, který vyslal první salvu. Morell je na seznamu podpůrců terorismu jako zástupné armády USA. Jestli si ti, co si propachtovali své militanty proti bránícím se státům a národům útoků na své přírodní zdroje myslí, že nejsou na seznamu, tak se šerednš mílí. Jde o seznam likvidační vytvořený nikoli Kremlem či přímo Putinem, ale globálním velícím můstkem. Ti dobře vědí, že co takoví jako Morell stačili za pár let rozvrtat a rozeštvat, musí teď napravovat a usmiřovat osvědčený Putin a jeho ruský tým. A přidávají se další i tam, kde jejich vlády tupě zírají na vypařivší se euroatlantický lumpenpořádek. Tržní metoda uplácení váhavých prodejců vlastních duší již nese své červivé ovoce ve vlastních řadách uplácejících, chybí jim zdroje přírodní, finanční i lidské a to čemu donedávna věřili, ře tomu velí, se bez ohledu na ně začíná konečně ubírat svou suverénní cestou. To konec všelijakých Morellů co by poskoků i těch, co tomu veleli z povzdálí.

  OdpovědětSmazat
 23. V USA se jim utajené zabíjení dlouhodobě osvědčilo. Kupodivu kapají lidé z blízkého okolí mírové holubice Mrs. Clinton. Zatím posledním je její ošetřující lékař, který prý způsobil únik informace o její slaboduchosti: http://yournewswire.com/man-who-leaked-clintons-medical-records-found-dead/ [...]

  OdpovědětSmazat
 24. Karta se obrací.Oheň se vrací k tomu kdo ho zapálil. U USA těch ohňů bylo 210 za 200 let trvání.
  Toto utrpení vlastních vojáků i všech lidí na celém světě musí těžce zaplatit.Která matka porodila zrůdu Morella?PFV

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.