AA

Reklama

bb

středa 10. srpna 2016

Bitva o Aleppo aneb staligradský kotel prozápadních teroristů

Václav Umlauf
10. 8. 2016   e-republika
Někdo by se konečně měl zeptat české vlády, armády a Zaorálkova zamini, proč se na videích ze zabavených skladů teroristů ukazuje tolik zbraní s českými návody. Čeští diplomatičtí a vojenští kluci mají odpověď usnadněnu tím, že videa ukazují výrobní čísla zbraní a šarže munice. Poslední článek k Sýrii se jmenoval Rusko v Sýrii bombarduje opozici spojenou s teroristy, které kryje Západ a ukázal na typickou situaci západního boje s terorismem. Mezitím se ovšem naplno rozpoutala dlouho očekávaná připravovaná "matka všech bitev", tedy boj o osvobození nebo udržení Aleppa.


 Podívejme se na situaci do 8. srpna 2016, kdy proběhlo první kolo ofenzívy.
Kotel v Aleppu

Optimistické zprávy a mapy vypadaly do 4. až 5. srpna asi jako mapa dole. Obklíčení teroristů ve staré části města bylo kompletní. Jediná ústupová a zásobovací cesta (Castello Road) byla uzamčena s tím, že SAA držela postavení na obou stranách cesty. Žlutý flek na kritickém místě kotle ukazuje postavení Kurdů, kteří zde bojují v součinnosti s SAA.
Jenže Západu bojujícímu v Aleppu s terorismem vznikl zásadní problém typu kotle u Děbalceva na Ukrajině. V kotli zůstaly uzavřeny i desítky západních vojenských poradců a žoldnéřů bojujících s terorismem a s teroristy. Jejich úlohou byla převážně logistická pomoc a navádění palby, protože dostávali koordináty k palbě od US-flotily kotvící v Středozemním moři. Aspoň to tvrdí Írán.

Protože na takové angažmá zatím nemá západní veřejnost žaludek, bylo třeba tyto námi placené experty boje s terorismem dostat urychleně z kotle ven. O to se postarali Saúdové a jejich žoldnéři a teroristé z Jaíš al-Islam. To je zfúzovaná bojová jednotka Al-Kájdy a Al-Núsry, které z technických důvodů bojují v Sýrii pod novou obchodní značkou. Takže po 5. srpnu začaly zatím nejtvrdší boje na velmi úzkém úseku fronty, kde bylo třeba prorazit obklíčení a evakuovat z teroristické zóny západní poradce a žoldnéře. Výsledný stav kolem 8. srpna ukazuje tato mapa, najdete ji celou zde. Tady je výřez klíčové části, kde bylo proraženo obklíčení.Mapa je přesná, protože odpovídá bojovému líčení situace obou stran. Teroristé hlásí, že prorazili obklíčení u bývalé vojenské akademie Aleppa a drží oblast Ramousseh. Asadovci hlásí, že drží kontrolu nad silnicí a že uzamčení kotle trvá. Obojí je pravda, jak vidíte na mapě. Zelená ukazuje průlom teroristů Jaíše placených a řízených Saúdy a vyzbrojených Západem. Ale hnědá ukazuje, že klíčovou kontrolu silnice alespoň z jedné strany pořád drží SAA, protože má pod kontrolou bývalé dělostřelecké učiliště. Rusové bombardují hodinu za hodinou celý pás a používají i kazetové bomby, protože v této oblasti už dávno žádní civilisté nejsou, jen žoldnéři. Civilisté (asi milión) jsou ovšem uzamčeni v ostatních enklávách Aleppa, kde slouží teroristům jako živé štíty. Jistě se brzy dočkáme, že je bude Jaíš al-Islam přepravovat v klecích na klíčová místa, kde bojují jejich teroristé.
video zde

To už tito Západem podporovaní bojovníci za demokracii běžně dělali, viz naši sérii "Fakta o Sýrii" a uvedené video. Ženy v klecích převáží Jaíš al-Islam. Američanům proto vadí humanitární koridory pro uprchlíky. Snižuje se bojeschopnost bojovníků za svobodu, to je jasné. A hlavně jim vadí Rusy a SAA speciálně zřízený koridor pro zběhlé žoldnéře z Aleppa, kterých pochopitelně přibývá.

Doufejme, že se nad osudem aleppských civilistů rozpláčí Britské listy a korporátky, jak je jejich dobrým zvykem při takových jedinečných příležitostech. Nyní vládne v citované oblasti průlomu něco jako příměří, kdy do průlomu obě strany lifrují všechno, co mají po ruce. Teroristé se stahují i z ostatních oblastí Sýrie, SAA tam už dala nejlepší jednotky a posily, nyní tam proudí jednotky Hizballáhu a Iránských gard. Prostě a jasně, začala matka všech bitev o Sýrii.
Ztráty teroristů při průlomu

Ty se nedají přesně zjistit, ale nad celou oblastí bojů krouží drony všech válčících stran, takže se počítat dá. Teroristé se nejprve museli vyvraždit mezi sebou, protože ve smečce vlků vládne ten nejsilnější. S tím také Saúdové počítali. Mysleli si, že obyvatelstvo vražděné teroristy ze všech stran, a navíc kolaterálně bombardované SAA a Rusy, se nakonec přimkne k jimi podporované skupině proti Asadovi, což se nestalo. Ofenzívu nyní řídí wahabitské skupiny a zběhlí důstojníci od SAA, kteří znají terén Aleppa. Reportéři ANNA News jsou jako jediní na místě bojů, Západ tam nikoho nemá. Podívejte se na poslední post trvale držený Asadovci u Castello Road, tj. oblast těsně u silnice přiléhající k dělostřelecké akademii.

Ztráty teroristů nahnaných do průlomu jsou ohromné, kolem 2.000 tis. lidí z celkem cca 10. tis. bojujících v Aleppu. Zdroje SAA, které ale jsou celkem věcné, podávají tato čísla:
přes 3000 mrtvých
4000 kriticky raněných a vyřazených z boje
zničeno 70 kontrolních stanovišť
45 tanků a zabito 135 řidičů tanků
zničeno 70 minometů a 210 lidí obsluhy
zničeno 35 transportů munice
kolem 200 kusů jiného bojového vybavení


Nyní je jasné, k čemu bylo ruské bombardování, a jak bylo účinné. A je jasné, proč západní bojovníci za svobodné usekávání hlav začínají mít zcela zásadní problémy, a to nejen v Aleppu. A pokud otočí Erdoganovo Turecko naštvané na Západ po pokusu o vojenský puč, tak to může jít ještě rychleji.

Úspěšné ofenzívy mimo Aleppo


Rusové opět dálkovými bombardéry zničili stanoviště kolem Palmýry, aby teroristé z ISILu nevpadli SAA do zad. Rusové v této oblasti mají s ISILem nevyřízené účty za sestřelený vrtulník a za zabitého ruského navaděče palby. Další úspěch je faktické prolomení fronty v Latákii, odkud teroristé museli stáhnout většinu jednotek do Aleppa, protože to bylo nejblíže. Další úspěch je dobytí oblastí kolem Homsu a Dáráje. V obou případech se ukazují zisky ročního vedení války. Asadovci mají informátory uvnitř teroristických skupin, mají pod kontrolou přístupové silnice, které mohou buď zaminovat, nebo tam poslat ruské letectvo. Výsledkem je zničení klíčových zásobovacích konvojů se západním zbrojním materiálem, které proudily do vnitrozemí Sýrie.

A někdo by se konečně měl zeptat české vlády, armády a Zaorálkova zamini, proč se na videích ze zabavených skladů teroristů ukazuje tolik zbraní s českými návody. Čeští diplomatičtí a vojenští kluci mají odpověď usnadněnu tím, že videa jasně ukazují výrobní čísla zbraní a šarže munice zabavené teroristům. To je stejně snadno dohledatelné, jako kdyby ukázali policajtovi občanku s fotkou. A jistě mezi Al-Kájdou a Al-Núsrou či ISILem není žádná česká munice a zbraně, které jsme dodali Jordánsku jako vojenskou pomoc právě v posledních měsících. Česko jistě bojuje s terorismem jako divé. A dokonce jej doma aktivně vyrábí místní bretšnajdři, ale to je už jiná historie.

96 komentářů :

 1. Někdo by se měl konečně zeptat ruské vlády, proč je nejoblíbenější a s velkým náskokem nejpoužívanější zbraní všech teroristických čmoudů od jižní Afriky až po Indonézii, Kalašnikov.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spolehlivost

   Smazat
  2. Co spolehlivost? To mě nezajímá. Mě zajímá kdo jim je vyrábí, prodává, dodává, kdo je zásobuje municí.

   Smazat
  3. No jasně, tahle odpověď se dala čekat. Amerika dodává teroristům kalachy. Jste ještě větší blbec než jsme doufali.

   Smazat
  4. http://money.cnn.com/2016/01/27/news/companies/kalashnikov-florida-factory/

   http://www.kalashnikov-usa.com/about

   Smazat
  5. 16:17 namyšlenej a neinformovanej hlupák, kterej ani neví, kolik je závodů ve světě, kde se vyrábí na základě licence (a další, kde se vyrábí bez licence) diskuse s vámi je ztrátou času

   Smazat
  6. 16:21

   Takže ještě mnoooohem větší blbec než jsme doufali. Nauč se anglicky ať víš co se v těch tvých slavných odkazech píše. Evidentně nemáš tušení.

   Smazat
  7. Jednoduché. V zemích vých. Evropy (ČSSR, Polsko, Maďarsko, NDR, Ukrajina, Bělorusko, Litva, Lotyšsko, ? - koho jsem zapomněl ?) byla pěchotní výzbroj pro přibližně 20 milionů mobilizovaných vojáků. A to NEJMÉNĚ ! Všechny tyto zbraně se po rozpadu Varš. smlouvy ZTRATILY ! a od té doby se s nimi kšeftuje v celém světě a nejvíc v J. Americe, Africe, stř. a dálný východ. My jsme odzbrojili a vyzbrojili miliony teroristů a ještě vyzbrojíme, sklady jsou zatím nacpané zbraněmi.

   Smazat
  8. Protože je nejlepší ty joudo! Vyrábí se v celé řadě zemí. Třeba v Polsku, Maďarsku, ale i např. v Číně a dokonce i v USA. A vyrobí ho kdejaký vesnický kovář. Ty z Ruska jsou vzácné a drahé! Těch je v tom ohromném množství málo.

   Smazat
  9. Perfis nebo perfid dotaz. Pocitam, ze pri vyvoji kalasnikova se tez pouzila Pythagorova veta. Pro bystre a inteligentni diskutery dobry duvod vynadat Rekum, ze za to muzou. Desive, ze se neda rici "obcane, vezmzmete rozum do hrsti". Valna vetsina spoluobcanu nema co vzit. Deimos a Phobos.

   Smazat
  10. Perfis nebo perfid dotaz. Pocitam, ze pri vyvoji kalasnikova se tez pouzila Pythagorova veta. Pro bystre a inteligentni diskutery dobry duvod vynadat Rekum, ze za to muzou. Desive, ze se neda rici "obcane, vezmzmete rozum do hrsti". Valna vetsina spoluobcanu nema co vzit. Deimos a Phobos.

   Smazat
  11. 16:37 United States US132 rifle (7.62×39mm), US132Z assault rifle (7.62×39mm), US109L shotgun (12 Gauge) & US109T shotgun (12 Gauge). Produced by Kalashnikov USA.[21][22][23]

   http://www.kalashnikov-usa.com/firearms

   http://money.cnn.com/2015/06/30/news/companies/kalashnikov-usa/

   http://www.guns.com/2015/08/10/kalashnikov-usa-prices-out-first-wave-of-american-aks/

   Smazat
  12. A kdo se zeptá, jak se tam dostaly americké zbraně?

   Smazat
  13. 17:18 - jsem rád, že jste svojí otázkou jasně naznačil, že USA si můžou v tomto směru podat s RF ruce - jedni za 18, druzí bez dvou za 20... proč tomu tak je, je třeba hledat v letech 1913 na straně USA a 1917 na straně RF

   Smazat
  14. Místo hloupých řečí si najděte ATM z kraje letošního roku kde jsou dvě oficiální kopie a jeden hybrid vyráběné v USA a taky samozřejmě vyvážené. Pane chytrý.

   Smazat
  15. Pro 17:18 na to se nikdo neptá. Všichni totiž, kteří se o to zajímají, již vědí, že IS/ISIL/Daeš je neregulérní armáda USA. Cílem je, aby tenhle 100x ověřený fakt přijali i ovčani a ty pak donutili i vládu, aby řekla pravdu nebo alespoň nějak to přiznala (řekla třeba zločinné kruhy z USA to řídí).

   Smazat
  16. Proto nebudeme volit zaběhnuté strany.

   Smazat
  17. Tady nejde o podání rukou. Tady jde o legální vládu.

   Smazat
  18. Rusko zbraně neprodává a proto je na žebříčku prodejců zbraní hned za USA. Jste ještě větší blbci než jsem doufal.Tolik kreténů se jednom webu jentak nenajde.

   Smazat
  19. 20:06 protimluv

   Smazat
  20. Andulka C. má recht a ten vůl ze 16:17,co mu mainstreamová kriegspropagande teče i z uší,kdyby se v tom aspoň trochu vyznal,viděl by,že ti kozomrdí fešáci používají všechny modifikace,které se snad vůbec ve světě vyrábí a to od egyptských přes čínské,pákistánské,ode všech výrobců z bývalé Varšavské smlouvy a Jugoslávie a to samé platí i o munici a to nejen pěchotní,mezi tou jsou i ve velké míře zastoupeny výrobky Izraele....i naší drahé vlasti,dodané naším spojencům,jak laskavostí protektorátní vlády,vedené Emanuelem Moravcem_Sobotkou,tak min.války od susedného Slovenského Štátu,vedeného pomateným obřezaným scientistou Kiškou...Peníze přece nesmrdí a protože už tady v té zubožené naší zemičce není po 26 letech demokracie co ukrást a prodat,tak se s plnou hubou svobody,demokracie a lidských práv kupčí se smrtí a s tím,co bylo určeno k obraně vlasti a co zdejší demo-defraudanti ze všech pol.stran rozkradli....Však ono se nám,jim to vrátí a nebude to trvat dlouho.

   Smazat
  21. 16:06 Váš dotaz je absurdní. Proč by jakákoliv vláda měla odpovídat na dotaz, proč je nějaký typ výrobku nejoblíbenější a nejpoužívajenější? Zvlášť, když je licenčně a i ilegálně vyráběn v mnoha zemích. Naše SA-58 jsou také typu Kalašnikov, podle mně dokonce lepší, ale nevím, proč bych se na názor na ně měl ptát ruské vlády. Spíše bych se ptal naší vlády, jak se české samopaly dostaly do rukou teroristů: https://www.youtube.com/watch?v=od1woiBqLcM#t=460

   Smazat
  22. Lebo nam vykradaju sklady municaky preto maju v Syrii tolko samopalov vzor 58 a 47. Ved keby slovensko a cesko napaol IS tak by sme sa branili hadzanim kameov a dlaz kociek ako v Afrike.

   Smazat
  23. 22:08-jen opravdový osel tvrdí,že Sa 58 je "typu AK..."
   Společné mají poze 3 věci:
   1.stejný náboj
   2.pohon automatiky odběrem spalných plynů kanálem z hlavně
   3.stejný tvar zásobníku....

   Smazat
  24. Kalašnikovy jsou oblíbené pro svoji spolehlivost a dlouhou životnost, vyrábí se v mnoha zemích světa a nejvíce v USA, kde je vyrábí řada firem. Kdo si myslí, že Kalašnikovy se dnes vyrábějí pouze v Rusku je idiot.

   Smazat
  25. Tady asi bude odpověď na to proč Kalašnikov-like a ne jiné

   http://www.guns.com/2015/08/10/kalashnikov-usa-prices-out-first-wave-of-american-aks/
   Not sure about this US version but the NVA were using AK's you could drag thru the mud all day and they would keep firing, while we were looking for a cleaning rod to clear a jam after 3 rounds in the M-16

   Koloděj

   Smazat
  26. Anonymní10. srpna 2016 22:48
   konečně někdo, kdo držel obě zbraně v ruce.
   Tvrdit o SA 58 že je kopií kalacha je jako tvrdit, že škodovka je je kopií chryslera. Má přeci 4 kola, motor a jezdí na benzín.

   Dle mého názoru je SA58 lepší než kalach. Je lehčí, má samostatnej píst, kterej když se rafne (což se nikdy nestalo) , tak se nechá střílet s natahováním rukou. Jinak jako kalach, vše důležitý je v chromu.

   Kalach má hlavně reklamu, stejně jako M16 i když na oba náboje existují lepší zbraně.
   J.

   Smazat
  27. Osmapadesátka není lehčí než AK-74 a to přestože má AK v pažbě "čištení" a naprosto geniální kompenzátor....(pro střelbu "dávkou" i 58-tce dnes nezbytný).
   Kdybych si ale měl mezi oběma vybrat,byla by to velmi těžká volba.
   Když jsem se svého času zeptal šéfkonstruktéra Osmapadesátky ing.Čermáka,který o svém díle tvrdil,že není dokonalé a že k tomu potřeboval ještě půl roku,které mu voj.správa nedala,řekl,že "by dnes dělal svůj samopal,stejně jako AK....",což také potvrdil při konstrukci systému "LADA".

   Smazat
 2. ANO, my umíme makat.
  Min. obrany hraje předem dobře nacvičený kus za islamizaci Evropy. Demokraticky podporuje islamisty, přičemž říká, že s nimi bojuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No u žilkovců se těší na obohacení celá vyvedená rodinka.

   Smazat
 3. Tak Rusko + Írán + Libanonský Hizballáh a dokonce i nějaký zbytek syrské Asadovy původní armády, tedy šíité a pravoslavní, válčí proti většinovému sunnitskému lidu Sýrie. A teď mi tedy řekněte,na co ta hrdost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na sekularitu

   Smazat
  2. 16:33. No tak to tedy vůbec,protože šíité tam válčí jen za šíity a naprosto jen z toho důvodu,tedy pro svou šíitskou víru. O sunnitech to v podstatě lze tvrdit také a do toho se vetřelo svou válečnou silou Rusko a drtí většinový sunnitský syrský lid,který povstal proti diktatuře - proti vládě asadovských menšinových šíitů (alávitů) v Sýrii a rád bych věděl jakým právem.

   Smazat
  3. To 16:38 Tohle jsem poslouchal na vojně na politickém školení mužstva. Jak lid povstal proti diktatuře apod. O situaci v Sýrii toho mnoho nevíte, co? A pokud budete čerpat z Lidovek, tak se ani nic nedozvíte. Ale pokud jste jazykově disponován, tak se stačí porozhlédnout po IT. Ale hlavně třeba trochu samostatně myslet. A to je ten váš problém. Pak skončíte u komunistických agitek, které jste nám předvedl:)))

   Smazat
  4. 16:49. Týjo, to jsem se zase dozvěděl spoustu informací o ničem, jsem rád,prostě pauza,odpočinek,relax,.. .

   Smazat
  5. Týjo říkají malé děti ...

   Smazat
  6. 17:09. Malé děti přece říkají Ťíjo, já už jsem dospělý,popleto.

   Smazat
  7. 16:52 je marťan, ale z hóóódně vzdálený galaxie...
   MM

   Smazat
  8. 17:23. Nó a Vy jste zase člověk,nevím co jste tím chtěl naznačit,jsme od sebe stejně daleko.

   Smazat
  9. 16.38 a o volbách jste už někdy něco slyšel?

   Smazat
  10. 17:30. To je to hlasování,které probíhá za různých podmínek?

   Smazat
  11. 17:33 Tomu se říká demokracie. Nejsi náhodou "komouš"?

   Smazat
  12. 17:46. Demokracie je vláda lidu,respektive vláda většiny menšině pokud ji nediskriminuje-neutlačuje. To,co uvádíte Vy,tomu se říká historie.

   Smazat
  13. A kdo asi volil. Historie?

   Smazat
  14. Známe demokratické hlasování korespondenčními hlasy.
   Známe praktiky demokratické strany v USA.
   Tomu se říká historie.

   Smazat
  15. 17:57. Vůle lidu prostě rozhoduje a rozhoduje,tedy a logicky,současná jeho vůle.

   Smazat
  16. A tou je dnes v Sýrii Bašár al-Asad

   Smazat
  17. Ano, zajisté, ten většinový sunnitský lid, který je systematicky vyvražďován syrskou armádou s pomocí ruského letectva proto z 80 procent opakovaně volí assadovu stranu Baas, asi proto, že Asada tolik nenávidí a touží po tom, a by je i nadále bombardoval. To je naprosto logické, je to tzv. logika po havlovsku. I další tzv. diktátoři mají obrovskou podporou vlastního obyvatelstva, jako např. Putin nebo Erdogan. Komické je, že mnozí evropští "demokratičtí" politici mají desetiprocentní podporu. Normální člověk v těchto rozporech nic nepochopitelného nevidí, protože ví, že věci se mají úplně jinak. Zmanipulovaní havlisté však vždy najdou zdůvodnění, např. to, že volby jsou zfalšované. Falšování voleb je však opět doménou západních "demokratických" zemí, jako např. Rakouska.

   Smazat
  18. Sýrie je mrtvej projekt! Nehrajme si na to že něco takovýho mohlo dlouhodobě přežít! Hizballáh tam nechcípaj za nějaký "syrský lid", na ten se můžou zvysoka vysrat! A Turkeni a Kurdové taky neválčej s IS za návrat Assada - to dá rozum! Ten už se nikdy nevrátí a pravděpodobně po nástupu prezidentky Clintonový bude odstřelen jak pes - https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/411891/zabijejme-rusy-a-irance-vyzval-byvaly-sef-cia-radi-delat-to-tajne.html

   Smazat
  19. 7:22-mírni svá očekávání,jen aby nebyla "odstřelená,jako pes" právě ta tvoje Clintnová....

   Smazat
  20. Podpora islámskému terorismu je od vás příkladná. Doufám, že vás brzy obohatí nějaký váš snědý kamarád bombou, granátem, kulkou, mačetou, nožem, nebo kamionem.
   Proto vítejte a jásejte.

   Smazat
  21. sekularita

   Smazat
  22. 8:43 - podstatný sdělení je ten konec Sykes-Picota a ne kdo koho dřív sestřelí. Ale Clintonová má víc a lepších lidí, bude mít na vrch ... ostatně tak jako ve volební kampani, kde to dobře kosí!:)

   Smazat
  23. Pak zas bude vykřikovat to svý oblíbený "Přišli, viděli - je mrtvééééj!" - jak ten konec zněl - "is dáááj!" - a smích!:)

   Smazat
  24. 12:59.-ty jeden kašpárku,ta píča,co jí tak nadržuješ,měla lepší výsledky v jen té své partaji a to jen díky podvodům,které jsou předmětem soudní kauzy a stály životy už několika lidí...a jestli v rámci presidentských voleb vyhraje,jestli jí to té doby nezavřou vlastní lidi,bude otázkou voleb,které snad nebudou sfalšovány,jak je v USA od jisté doby zvykem....
   A co se týče těch "jejích lepších lidí",tak takových dobytků,militantních sionistů a svinských charakterů,jako je dnes koncentrováno v Demokratické straně a estabilišmentu USA,nebylo ani v celých zbývajících dějinách USA...a jestli,nedejbože zcela jistě podvodem vyhraje ta Killery C.,tak pánbůh s celým světem a i takovými čuráky,jako jsi ty,vole.....

   Smazat
  25. 14:10 - však! jakým jiným "kosení" píšu, pyčo ...:))

   Smazat
  26. Halt má rychlý kolty, no! Či koltovníky (co střílej za ní) ....

   Smazat
 4. Nevyzpytatelný Erdogan momentálně přibrzdil syrské a irácké utečence pro Evropu. Nevadí, američtí piloti zajistí o to větší zástupy utečenců z Afriky, už začali markýrovat bombardování svého Islámského státu v Libyji. Proto Evropo neboj, zástupy imigrantů budou, když to nejde z východu, půjde to z jihu. Italští spojenci v potu tváře ve dne v noci zachraňují imigranty před utonutím pro jistotu hnedle v pobřežních vodách Libyje, aby nepřišel nazmar ani jeden život určený pro multikulturní obohacení Evropy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dokud bude EU existovat,může přijímat imigranty.

   Smazat
  2. Tedz nevím jak diskutující, ale český důchodce si klidně dovolí ye svého starobního důchodu bude moci dovolit nejméně 3 sociální pracovnice z Afriky, na vaření, úklid s předčítání z českého denního tisku, až zestárne tak, že se o sebe nebude moci postarat. Nazdar a vivat Mutti s geniálními vizemi do světlé budoucnosti!

   Smazat
 5. Heslo dne:
  "Našimi demokraticky umírněnými řezači hlav za dobro mezi národy."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak, tak, co s oponenty - zde platí pouze podříznout a uříznout hlavu, překážejí zdravému naplánovanému vývoji společnosti v socialistickém evropském svazu. Zavřít je do kriminálu nemá cenu, nebudeme je darmožrouty přece živit.

   Smazat
 6. Vtom kotli nenájdou žádniho západního poradce protože mají v Alepu za poradce Turki a ne Ameriku,Amerika je bezúhoná akí je spravedliví Búh.Falmer.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bývalý zástupce šéfa CIA Michael Morell prohlásil ve vysílání televizní stanice CBS News, že v zájmu urovnání v Sýrii je třeba tajně zabíjet Rusy a Íránce.

   Podle Morellova názoru by měl Washington mnohem aktivněji podporovat ozbrojence v Sýrii.

   Ale jinak to jsou bozi.

   Smazat
  2. 17:12 - Nepřijde Vám trochu divné, že k tomu skrytému (covertly použil) zabíjení Íránců a Rusů v Sýrii vyzývá takto veřejně před kamerou?
   Jsem opravdu jediný, komu to připadá jako divadlo?

   Smazat
  3. 17:43 Máte pravdu. On si vlastně dělá do vlastního hnízda, protože ví, co jsou to za lumpy, a že to již tak dál nepůjde.

   Smazat
  4. Odborníci na spojení, ostřelovači, průzkumnící a kvalifikovaní z kotle dávno odletěli. V kotli zůstává pouze "spotřební" a geneticky méně kvalitní lidský materiál, ten bude vylikvidován jako zbytky v kafilerii...

   Smazat
 7. Vtom kotli nenájdou žádniho západního poradce protože mají v Alepu za poradce Turki a ne Ameriku,Amerika je bezúhoná akí je spravedliví Búh.Falmer.

  OdpovědětSmazat
 8. V kotli nenajdou žádného poradce, protože ti se vypaří.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná ,že ani nemají lidská těla a jsou jen oblak energie.

   Smazat
  2. Viděl jsem to v jednom sci-fi.

   Smazat
  3. Nevypaří, ty britské "poradce prodemokratických rebelů" už zveřejnili na fotografiích

   Smazat
  4. 17:33. To byly britské speciální jednotky,konkrétně čtyři vozy s vojáky a ti už se nejspíš vypařili,protože ty jejich snímky BBC byly už z června.

   Smazat
  5. Už jednou dostali za ucho a jak rychle se ozvali.

   Smazat
  6. Těžko poznat v davu lidí umírněného islamistu, islamistu, poradce.
   Obzvlášť, když všichni střílí jedním směrem.

   Smazat
  7. 17:53. Nechápu, za jaké ucho a jak dostali.

   Smazat
  8. http://www.militarytimes.com/story/military/2016/06/23/why-did-russia-bomb-american-backed-syria-rebels/86289354/

   Smazat
 9. Pepek to v práci zapíchl. Padla a tak šel domu.

  Zítra bude Aleppo očištěné od demokratických řezačů hlav a on všechno zaspí.
  Jako jeho Kchárl fon Dranc.

  OdpovědětSmazat
 10. Pozor vážení, USA používá v Afghánistánu na dvě až tři desítky vlastnících Ruských vrtulníků Mil Mi-8/17 !!!Tyto vrtulníky si pak modernizuje i ve spolupráci s Čechy, Slováky a Bulhary.Používá je pro speciální operace.Je to levnější o polovic i vice než riskovat ztrátu vlastnich předřazených UH-60.Generál Dynamické je modernizují zde v EU!!!USA skupují Ruskou,Českou i jinou levnou municí pro své dočasné spojence i.dioty,noshledy!!!Teď v posledním roce skupují různě po světě Izraelci pro svůj zvláštní program Ruské bitevní vrtulníky Mil Mi-24V atd.Pronajímají celé letecké profi žoldnéřské útvary do Afriky a jinan!! Je to válka v zastoupení vážení!!! Není problém poskytnout tomu či onomu malou kompletní armádičku za úplatu!!! Ruská technika je prostě, roky prověřená,levná a kvalitní do terénu bez kvalitní údržby!!!To potvrdí každý!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ruské vrtulníky tam lítají proto, že mají mimo jiné výkonné motory, které nemají problémy ve velkých výškách, kde americké motory selhávají a mají obrovské problémy. K samopalu kalašnikov jak výše píšete chtěl na jeho prodej a výrobu získat licenci pro USA i známý herec S. Segal, ale nebyla mu poskytnuta a to i přes skutečnost, že se dobře zná s Putinem.

   Smazat
 11. melete tu picoviny !!!! zbrane munici dodavaji vsichni! bez dodavek je po valce do mesice!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tys to trefil naprosto přesně. Jen my si tu budem navzájem nadávat do blbounů, komoušů a sluníčkářů a mnohých dalších. Pojdme radši na pivo jako dříve ve vesnicích, kde nepozbyli lidé zdravého rozumu, chodily společně předseda JZD(dříve černý baron), předseda KSČ, starosta a pan řídící.

   Smazat
 12. Vážení přátelé, pusťte si pořad s Jílkovou ze začátku února tohoto roku
  https://www.youtube.com/watch?v=-utI-c6cGlU
  Pobavíte se s uprchlíky

  OdpovědětSmazat
 13. Samozrejme Kalašnikov najspoľahlivejším zbraň a hlavne v tychto tzv.pôdy nových vojnách. A dodávajú ich vsetky staty, pozrieme kolko ich dava usacik a doda este aj pandrlakov tzv. vojakov. Po dalsie co sa vsetci čudujú ved kde je vojna tam su aj straty,snad si nemyslite ze ich budu zajímať a potom im vtĺkať do hlavy ze nonono toto už nerob. Rusi nech už nešetria a pošlú tam mojich mesiacov tu22m3 a daju im tam nový koberček a bude pokoj s tou sebrankou.

  OdpovědětSmazat
 14. Anonymní10. srpna 2016 16:06
  Jediný smysl dotazu této nelidské zrůdy podporující uřezávání hlav, používání chemických zbraní a halal vykrvení 12 letých dětí je odvést pozornost od skutečnosti, že česká vláda dodáva výzbroj a výstroj ukrajinským nacistům a islámským klerofašistům, neboť se jedná o nepravidelnou armádu USA/SAU.

  OdpovědětSmazat
 15. Naposledy, když se Mezinárodní červený kříž pokoušel propašovat z jugoslávskou armádou obklíčeného Vukovaru desítky západních vojenských poradců a žoldnéřů, tak to Srbové vzali z jedné vody na čisto i s personálem oné nemocnice. Vzpomněl jsem si při tom na díl 1946 - Vyznavači ohně http://www.majorzeman.eu/index.php/obsah-dilu/144-1946-vyznavai-ohn

  OdpovědětSmazat
 16. Novinky. cz, 11. 8. 10.00: co věta, to hlas zmrda –
  Lékaři v Aleppu žádají Obamu o ustavení bezletové zóny, opět byl nasazen plyn

  Poslední lékaři působící v syrském Aleppu napsali dopis americkému prezidentu Baracku Obamovi, ve kterém ho žádají o pomoc. Kvůli pokračujícím útokům na zdravotnická zařízení chtějí, aby nad městem zajistil bezletovou zónu. Varují, že jinak tam do měsíce nezůstane žádné zdravotnické zařízení. Město navíc v noci na čtvrtek čelilo útoku chlórem, který si vyžádal mrtvé.
  Žena zasažená chlórem dýchá kyslík

  Žena zasažená chlórem dýchá kyslík

  FOTO: Abdalrhman Ismail, Reuters

  Dnes 9:33 - Halab

  Dopis podepsalo 29 lékařů z Aleppa. Zdůrazňují, že tak, jako oni přijali závazek pomáhat potřebným, žádají i prezidenta Obamu, aby „stejně dobře plnil své povinnosti“.

  atd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plyn používají islamisté, kteří jsou podporováni USA a EU.

   Smazat
  2. Ti západní architekti té ohavné války už na tom musí být intelektuálně moc špatně a mít o do značné míry zdebilněné veřejnosti jen to nejhorší mínění,když ten ubohý a již několikrát profláknutý trik,zkoušejí opět....Ten vopičák s nobelovkou by zasluhoval spráskat,že by ho nepoznal ani poručík Kejn podle DNA....

   Smazat
 17. škoda, že v článku nejsou videa z originálu na e-republice. Jedno bylo mezi tím na youtube zcenzurováno. na jiném odkazu se pracuje :)
  za redakci "E-republiky"
  Pavel Letko

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den pane Letko, video jsem k nám doplnila. Druhé už není k dispozici , jak ostatně uvádíte. S pozdravem

   Smazat
  2. Dobrý den pane Letko, video jsem k nám doplnila. Druhé už není k dispozici , jak ostatně uvádíte. S pozdravem

   Smazat
 18. Stačí sa podívat na predchadzajúce video na stránke ako ,, Umiernena opzícia ,, made in USSA i NATO preváža ubohe a bezbranné ženy z Allepa po meste Allepo ako živé štíty. A týchto zvrhlíkov podporuje USSA i NATO. Ked sa na to dívate a USA i NATO Vám tvrdí že to je ,, Umiernená opzícia ,,tak začnete nenávidiet USA i NATO že podporuje takéto zabijacke hovada len aby dosiahla v Sýrii svoje ciele. Bol som zastanca EU ale po týchto zaberoch na videu kde ,, Umiernený ,, vozia v klietkach ubohe Syrske ženy ako živé štíty to je viac ako dost. Odteraz nenávidím tie zebijacke svine z USA i NATO ktoré toto svinstvo podporuju a tak isto domáce kolaboranstské svine ktoré v tomto podporuju USSA i NATO !!!

  OdpovědětSmazat
 19. Vereřejné tajemství....Všichni vědí, že naše vláda podporuje Ukrajinské banderovce a teroristy z ISIS stejně jako cele NATO za účelem co nejvíce uškodit Rusku a jeho spojencům.I když se spojíme s banderovci a ukro nacisty našimi historickými nepřáteli. Jsme jen čeští Šmejdi.Jednou ty zrádce politiky co to umožnili potrestáme!!!Věřte!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.