Reklama

úterý 16. srpna 2016

Celkem nenápadně běží vysoká hra NATO: Příprava obyvatelstva ČR na úder na Rusko

Jiří Bureš a Vladimíra Vítová
16. 8. 2016
„Zachování a rozšiřování NATO je výsledkem přání Spojených států ponechat díru mezi Ruskem a Evropou, jinak by Brusel a Moskva mohly ohrozit vedení Washingtonu.“
„Spojené státy touží po návratu do atmosféry studené války v Evropě, což se týká aktivit okolo NATO, a slouží to pouze jejich zájmům a zájmům těch evropských vůdců, kteří jsou buď zkorumpovaní nebo neschopní!"
Oba tyto citáty pronesl francouzský generál Jean Bernard Pinatel, kterého zcela určitě nelze považovat za komunistického agitátora.

Skončil SUMMIT NATO ve Varšavě a Spojené státy i nadále prostřednictvím NATO - a jak bylo řečeno v citátech - prostřednictvím zkorumpovaných a neschopných evropských vůdců rozdmychávají mezinárodní napětí.

Mimo řešení teroristických útoků, které NATO stejně neřeší, běží celkem nenápadně vyšší hra. Ve „východní časti NATO“ (dle slovníku NATO) je již od poloviny května a bude nejméně až do 20. září neustále rušno. A to jak na zemi, tak ve vzduchu.

Nejprve v květnu proběhlo cvičení US armády – SABER STRIKE (úder šavlí) - „přesun“ ze Spolkové republiky přes ČR a přes Polsko do Pobaltí. Celý konvoj se ale cestou buď někde „ztratil“ nebo zůstal v Pobaltí nebo jel zpět jinou trasou. V každém případě je nezvěstný, protože o zpáteční cestě se nikdy nikde nehovořilo.

Dále bez jakéhokoliv rozruchu a výjimečně bez zvláštního zájmu medií proběhlo letecké cvičení AVENGER CAS" (Mstitel). (Kdo komu a za co se mstí?) Národní garda USA z Nebrasky prováděla na Českem do konce července třítýdenní cvičení. A bylo to pouze jedno ze tří, které proběhly a probíhají ve vzdušném prostoru České, Slovenské a Maďarské republiky. Těžištěm cvičení v Čechách je výcvik předsunutých leteckých návodčích z 22. základny vrtulníkového letectva u Náměště nad Oslavou. Rozumíme - li tomu dobře, pak Národní garda USA nemá v Nebrasce a nejbližším okolí patrně dostatek prostoru pro nácvik bombardování a musí vážit dlouhou cestu až do maličkého Česka.

V nejbližší době nás ještě čekají strategické bombardéry B52 a B1, bitevní vrtulníky Apache a létající tankery, které do Česka vyšle americké velení na sklonku srpna. Jedná se o rozsáhlé třítýdenní cvičení AMPLE STRIKE (dostatečný úder). (Komu?) Zapojí se do něj sedmnáct zemí a má prověřit hlavně předsunuté letecké návodčí, kteří navádějí letouny na cíle ke zničení.


V této souvislosti stojí za zmínku, že v Japonsku si občané vymohli stanovení letových koridorů pro vojenská letadla USA a to z důvodů ochrany ovzduší. Lze si tedy klást otázku: co na takovýto čilý ruch nad Českem říkají ekologové, ochránci přírody a hygienici? Proč mlčí?! Je snad naše země o tolik větší než Japonsko, že si můžeme dovolit tak velký provoz? Nebo se opravdu schyluje k válce a národ musí být psychicky připravován? Otazníky zůstávají. Jedno je však docela jisté. Toto není mírová iniciativa. Není to uklidnění. Je to výhrůžka směřovaná zcela jednoznačně a oficiálně proti RF. Je to naplňování „priorit“, které byly vytyčeny pro další směřování NATO po Varšavském SUMMITU.

Všechny priority v souhrnu mají jednu jedinou společnou prioritu a to přípravu obyvatelstva na ozbrojený konflikt a k úderu na Rusko. A ještě jinak: všechny uváděné „priority“ jsou úkoly stanovené k dosažení vytyčeného cíle tj. naplnění zájmů Spojených států! A pouze pokud to bude v zájmu Spojených států, pak také určitá ochrana jejich evropských vazalských elit.

Uváděné vojenské akce tedy plní několikerý úkol. Mimo významu nesporně vojenského - „odstrašování Ruska“ - jsou využity současně k psychologickému působení na obyvatelstvo směrem k pěstování odporu k RF a k přípravě na ozbrojený konflikt. Tímto způsobem je také demonstrována jednota a semknutost členských států Aliance.

Nezanedbatelný je také vliv na přípravu obyvatelstva k přijetí cizích vojsk na vlastním území a to prováděním stále častějších a delších „součinnostních“ cvičení. Je tedy zřejmé, že tato tři společná cvičení (NEVÍME OVŠEM, ZDA JE TO VŠE) plní ve svém souhrnu hned čtyři „priority“ SUMMITU:

potvrzení připravenosti – odstrašení,
demonstrace semknutosti a jednoty,
ideologická a psychologická příprava obyvatelstva na válku,
vytvoření podmínek pro rozmístění mnohonárodních sil na východě Aliance.

Zároveň je neustále připomínána nutnost přítomnosti cizích vojsk na území pobaltských států, je deklarováno dokončení a „zprovoznění“ protiraketových systémů v Rumunsku a Polsku a hovoří se o výstavbě nové námořní mezinárodní flotily s domovským přístavem v Oděse na Ukrajině. Spojené státy prostřednictvím NATO dávají světu a Rusku na vědomí, že je dokončováno obklíčení Ruska. Toto jsou „mírové“ plány a aktivity především Spojených států.

Jediná dobrá zpráva je, že existují rozumní lité, kteří snad šílence zastaví. Například v úvodu zmíněný francouzský generál Jean Bernard Pinatel. Již na konferenci k 60. výročí ukončení Druhé světové války v roce 2005 v Aténách bývalý šéf kontrarozvědky Bundeswehru admirál Schmeling uvedl, že německá vláda, která byla u moci v roce 1999, musí být souzena za účast na nelegální agresi proti Jugoslávii, protože porušila německé i mezinárodní zákony. Podle něj je NATO neseriózní organizace, která obelhává lidi. Německý ministr zahraničí Steinmeier před časem varoval před hrocením situace na východě Evropy a před „řinčením zbraní a válečným štvaním".

Ruské ministerstvo obrany pozvalo vojenské experty NATO na září do Moskvy ke konzultacím o vojenské a politické situaci v Evropě. O vojenských aktivitách podél hranic je ministerstvo připraveno k jednání s kolegy z Pobaltí, Skandinávie a Polska.

Ne vše musí jít podle not USA. Stále více lidí dokáže uvažovat a říkat nahlas – ne válkám. Stále zřetelněji se ukazuje nutnost náhrady přežitého a zkompromitovaného NATO novou evropskou bezpečnostní strukturou, která bude důsledně v souladu s Chartou OSN.

Plukovník v.v. Jiří Bureš, předseda Asociace VOJÁCI PROTI VÁLCE,
PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně sdružení ČESKÉ MÍROVÉ FÓRUM

159 komentářů :

 1. Válečné hry,které jim tady spousta lidí žere a ještě bude tleskat ,do prvního úderu....a potom :(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tomy, máte nápad, jak to zastavit?, sem s ním!

   Smazat
  2. Nápad by byl. Slabší strana může působit vždy jako voda, tedy ne silou, ale množstvím a blokováním míst, kde to bude bolet. Tedy kumulace obyvatelstva na místech, kde jim to bude působit potíže, ale ne tam, kde mohou nasadit sílu a kde to mohou označit za terorismus. Krásní příklad je v knize Penězoměnci od A. Haileyho. Viz záchodová stávka na letišti a stávka v bance. Cicero 8-)

   Smazat
  3. No, věřím, že na hajzlu vydržíte sedět dlouho. Kór když tam bude připojení na net. A to je taky tak maximum na co se zmůžete.

   Smazat
  4. Vida, estébáček 22:58 to pochopil. Zaber, třeba tě teď konečně nasadí i do terénu.

   Smazat
  5. Pro ty, kteří jako já do dneška neznali to krásný heslo, cituji "Nekrmte trolly"!!!

   Smazat
  6. Miroslavu Povolnému (22:14):
   Pokud je mi známo, tak naše občanské právo požadovat cokoliv po orgánech státu formou peticí ještě nezrušili ...
   Takže formou alespoň té (masově!! podpořené) petice.
   Když už na demonstrování našich zájmů a tužeb jsme tak laxní.
   Ovšem kromě té duhové. Té se zúčastňuje snad i půl republiky (alespoň podle obrázků z večerního TV zpravodajství).

   Smazat
  7. 22:14 Povolný - nápad je jeden velmi originální: nečtěte konspirační plátky, nečtěte NR a navštivte už konečně alespoň někdy normální seriozní informační zdroje. Přestanete být přestrašený a nebudete si myslet, že zítra nejpozději pozítří nastane válka !

   Smazat
  8. A které myslíš ty ty blbe 9:34, bakalovo aktuálně nebo burešovo Iděs? Raději se zamysli nad tím co je obsahem článku ty normální seriozní informační zdroji. A proč tu vlastně smrdíš a čteš NR, když to odsuzuješ dylino? Je vidět, že jsi toho moc nepobral, raději běž na vzduch okysličit tu tvoji sečku.

   Smazat
  9. 1041 = přesně takovou reakci jsem čekal, mějte se vy pomatenci.
   Máte mnohdy docela dobrý chaos v hlavě - ale i takoví jsou mezi námi, bohužel.

   Smazat
  10. Pro Anonymního v 9.34 a 11.07:
   Jasně, oni v té Sýrii, Lýbii, Jugoslávii, tam také četli ten seriózní tisk. A v Německu a Francii i na Ukrajině ho čtou pořád, akorát se to nějak začíná ubírat jinou cestou, né? Ona ta válka se vás týkat nebude? To si na Ukrajině také mysleli, a teď utíkají, aby je nezastihl povolávací rozkaz.

   Smazat
  11. 9:34-jak jste přišel na to, že jsem "přestrašený"? Ty vaše seriozní zdroje mne přece denně ubezpečují, že NATO s USA v čele nás proti Ruské hrozbě ubrání, ba co víc, hrdinně zvítězíme ať to stojí co to stojí!

   Smazat
  12. 14:11 - jako říšský rozhlas! Bolševíky na Dněpru zastavíme! ... na Visle zastavíme .. na Odře .. áááá! End!
   Kdyby u nás lidi neladili Londýn, mysleli by si až do Vánoc 44, že "Říše vítězí na všech frontách pro Evropu!" a to taky chce tenhle EUnácek z 9:34:)))))

   Smazat
 2. Pak budou příznivci TROP09 a jiný podobný havloidní lejnosrci v prdeli.....a čokovopice jim palmu ve Fuckingtownu nepřidělí!!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Příprava obyvatelstva ČR na válku má spíš opačný efekt než si představují váleční štváči. Stále častěji totiž slyším od kamarádů a známých, ale i čtu na diskusích, sociálních sítích názor, že pokud dojde v Česku k mobilizaci a naši mocipáni s armádní generalitou nás pošlou bojovat proti Rusům pro zájmy USA a NATO, tak stále více lidí je odhodláno hned jak nafasují zbraně obrátit je právě proti těm mocipánům a generalitě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ohledně těch návodčích majících navádět bomby k vyhlazování Slovanů. Neustále se zdůrazňuje, kolik je zde ruských špionů, tak bych se ani nedivil, kdyby rodiny těch ve válce nasazených návodčích, agenti Kremlu vyrubali.

   Smazat
  2. Nějaké "válečné štvaní" a mobilizace probíhají leda tak v tvé a tvých kamarádů pomatených palicích.

   Smazat
  3. Nenechte se mýlit, branná povinnost v případě ohrožení státu a válečného stavu stále platí. Ohledně válečného štvaní si stačí na okamžik pustit vysílání jedné z nacistických agentur ČTK, ČT, ČRo (potažmo americké Nova), válečné propagandy a příprav na válku nebyly ušetřeny dokonce ani Olympijské hry v Riu.

   Smazat
  4. Každý slyší to co chce slyšet. Vy zřejmě slyšíte válečné štvaní a válečnou propagandu i v Harrym Potterovi, Bibli, všude.
   Za chvíli jdu koukat na Orsága ve vzpírání tak věřím že přitom obdržím povolávací rozkaz.

   Smazat
  5. Běž, předem se dá odhadnout, že tam při svých halucinacích vykoukáš neviditelnou invazi ruských vojsk a budeš s podobně postiženými schízáky TOP09 Klerofašisté a nadstandardní volat po atomové válce, která by byla bojem za tvou svobodu.

   Smazat
  6. 23:46
   Meleš úplný pičoviny, zoufalče. Na čem frčíš?

   Smazat
  7. Pro A z 23:20h :
   Máte naprostou pravdu,každý opravdu slyší to, CO CHCE SLYŠET a vidí to, co CHCE VIDĚT!
   Vy vidíte v genocidách a mučení vyvolané amíkama "Harryho Pottra a lásky plný projev biblického pána boha".
   Pavel p

   Smazat
  8. Pavlíku, meleté úplný hovna, páté přes deváté a dohromady to nedává žádný smysl.
   Napřed blbosti o mobilizacích, povolávacích rozkazech které už vám asi jdou poštou, potom zase cosi o jakýchsi genocidách a mučení.
   Běžte se léčit.

   Nebo prostě napište pravdu. Že prostě nenávidíte polistopadový režim ve kterém jste pátým kolem u vozu a proto si vymýšlíte přihlouplé záminky jak na něj flusat a špinit.

   Smazat
  9. Ještě dnes se tetelím blahem, jak z vás svidomitých prezident Zeman na summitu NATO ve Stockolmu stáhl Císařovy nové šaty a udělal z ukro-amerických válečných štváčů před celým světem lháře a podvodníky.

   Smazat
  10. 0:09 .. neposkytl byste mi nějaký odkaz na jeho řeč ve Stocholmu??

   Smazat
  11. 1:29, stačila by řeč z Varšavy. Co tam dohodl, o tom ani nepípl. Jeho fanklub by se ho měl na to zeptat až zavítá mezi lid.

   Smazat
  12. Přesně tak ! Bojovat proti Rusku nepůjde vůbec nikdo ! Většina normálních lidí je soudná a nemá ochotu a důvod umírat za zloděje, lhář, válečné štváče, plutoktraty, oligarchy, bankstery, politické loutky, mediální prestituky, multi-kulti dementy, uchyláky a zmetky. Tyto samozvané elity jsou ve své podstatě deprivanti, psychopati a sociopati a především paraziti kteří parazitují na práci a životech většiny. A samozvané elity, ani jejich stoupenci, američtí rektonauti a anální speleologové a všichni obhájci tohoto bordelu po sametovém podvodu, tak tito "hrdinové" utečou při první příležitosti. Takže nebude mít kdo proti Rusku bojovat.
   A pokud by přece jen pár imbecilů chtělo za 5 minut po zahájení útoku padnou za "pravdu a lásku", tak prosím hoši : Nástup !
   Kdyby snad někoho donutili jít do války proti Rusku, většina normálních chlapů by stejně přešla na ruskou stranu a domluvila se, aby nám pomohli zlikvidovat domácí kolaboranty a zrádce a všechnu to parazitní svoloč a nastolit sociálně spravedlivý systém.

   Smazat
  13. Souhlas s 8.10,rozumná řeč

   Smazat
  14. Mne proti Rusovi taky nedostanou!....☺

   Smazat
  15. 0:04 - všechny režimy nastolený tvými filckonoši po jejich spravedlivém vyhnání z Grenady byly a jsou zločinné, ty srandovní ojarmulená filcko, od lejnolíhně amsterodamských či wallstreetských kaganů odpadlá! Paní Izabela nevěděla, že nestačí donutit vás odříkat Otčenáš! - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/ner-33.html

   Smazat
 4. Myslím, že válka zatím nebude, ale zájmem ofciálního Washingtonu je vystupňovat válečnou hysterii - kvůli prezidentským volbám a kvůli doutnajícímu neklidu uvnitř USA. První etapou bylo ztotožnění Trumpa s Putinovými zájmy. Druhou etapou bude vytvoření atmosféry strachu z Putina, aby vznikla potřeba semknout se kolem vůdce - no a tím už přece teď Trump nemůže být. Vše se děje kvůli US vnitřní politice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obyčejným Amíkům jsou nějací Rusáci i s celým slavným Putinem úplně u prdele. To pro ně není ve volbách téma. To je téma jen pro místní bolševické pohrobky.

   Smazat
  2. 23:04-jako obvykle se náš milý trollíku nemýlíš, obyčejné Amíky zajímají jejich vlastní problémy, jen Hitlery a jiní se jim snaží namluvit, že jejich "problém" je Putin a Rusko.

   Smazat
  3. Mýlíte se, každé válečné tažení a výdaje musí Killary nějak zdůvodnit domácímu publiku, však těch Putinem deaktivovaných spouštěčů atomové války už bylo několik, avšak někomu ve Fašinktonu dělá dobře sestřelovat dopravní letadla a stíhačky států bojujících proti mezinárodnímu terorismu neboli americké nepravidelné armádě ISIL.

   Smazat
  4. 22:29 Vašnosto,píšete nesmysle.Ale,pročtěte si ruská média a poté zde napište v kterě etapě se nachází ruská společnost semknutá kolem Putiny.

   Smazat
  5. Povolný,
   a vy jako obvykle víte ouplný hovno, pže jako absolvent ZŠ nevládnete žádným cizím jazykem abyste čerpal přímo od zdroje a jste tak odkázán na propagandistické sračkostránky. I pro Hillary je Rusko okrajové téma.

   Smazat
  6. Jste si tedy jistý válkou a přepadením Ruska, když předpokládáte nemožnost barevné revoluce a státního převratu?

   Smazat
  7. 23:54-některým lidem, absolventům Harvardu a schopností mluvit několika jazyky nedal "Nejvyšší" monopol na pravdu! Naopak, "Nejnižší" jim dal schopnost manipulace. Pravda se dá pochopit jen v mateřské řeči ale to Vy jako Jude jistě víte.

   Smazat
  8. Pro 22:59.
   Myslím, že ignorujete daleko podstatnější procesy, než jsou jejich volby.
   A to především:
   - změny v poměrech sil ve světě, tj. ohrožení všeobecné dominance USA,
   - hrozbu kolapsu světového finančního systému, včetně pozice dolaru (předlužeost USA a EU as současně nekrytí peněz).

   Volby v USA jsou jen operativou podřízenou širší taktice a strategii. A z těch vyplývá nebezpečí války. Děda.

   Smazat
  9. pro A 23:04
   jenže ti "obyčejní" amerikáni nedrží prst na spoušti k jaderným zbraním blbe.Tu ovládají ti válekchtivý jestřábi v žoldu nejbohatších židáků.

   Smazat
 5. Sobotka je chodící politická mrvola, za zasílání výzbroje a výstroje ukrajinským nacistům a islámským klerofašistům by si měl z pozůstalosti K.H. Franka vybrat lněnou kravatu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dokud budou přitroublí ofčani volit ČSSD a čekat na jistoty, prosperitu a důchody ze zisku ČEZ, tak Sobotka politická mrtvola není.

   Smazat
  2. Nemusíte mít strach, nevolím žádnou za vládních stran.

   Smazat
  3. SPD vpřed
   zaběhnuté lotry ven

   Smazat
  4. Nejen Sobotka, celá naše špinavá vláda je banda amerických zaprodanců a prolhaných grázlů!

   Smazat
  5. A dost možná,že přijde den a nebudou jen politické mrtvoly.Ta voda se vaří pro všechna prasata.

   Smazat
 6. Koukam, ze komunistum ze vsech tech konspiracnich teorii uplne jeblo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:05- na víc(myšlenku) se nezmůžete?

   Smazat
  2. Straší mu ve věži (komunisté).

   Smazat
  3. Komunismus vymysleli Chazaři jako Marx a Engels a jejich vnukové řídí EU. Na internetu není problém dohledat, kdo sponzoroval Hitlera, dějiny se opakují.

   Smazat
  4. Blbovi nikdo nikdy nepomůže. Ani mudr. Chocholoušek

   Smazat
  5. Ejakulát z pražské kavárny ví všechno nejlépe, protože za ním stojí přeci AMERIKA

   Smazat
  6. Trolle,ty komunisto kavárenský,přehoď vyhýbku směr Novinky a US ambasáda,hnízdo Schapira a neotravuj.

   Smazat
  7. Soudruhu, Anonymní16. srpna 2016 23:05, je pěkné, že dovedeš rozpoznát svůl stav. Ale pouhé konstatování nestačí, měl by jsi navštívit odborného lékaře. Ve svém vlastním zájmu. Třeba, pokud to bude ještě možné, ti pomůže.

   Smazat
  8. Komunista 23:05 se vrátil z prag pride, byl ve vláčku s Šapitem a maldým Žilkou a je celý roz...daný, tak tu chudák konspiruje.

   Smazat
 7. Potřebují naštvat občany EU a potom ukázat, to Putin, to Putin, jak ta sojka práskatčka a "spravedlivě rozhořčené" občany EU poštvat na toho, který za to může. Bohudík, tomu jejich stoletému sklerotickému kaganovi nedošlo, co je to infernet a že se lidem nechce umírat za sráče, jako je ON!.

  OdpovědětSmazat
 8. Nekrmte trolly, nebo se nám přemnoží. Bacha na to!

  OdpovědětSmazat
 9. K článku Bureš - Vítová.
  Jsem názoru, že zdaleka nejsilnější obranou, i když možná už ne dost silnou, je dobrá informovanost většiny občanů.

  Proto by bylo nanejvýš potřebné, aby ti kdo sledují alternativní média, jako např. Novarepublika a podobná, šířili hodnotné informace a doporučovali sledování těchto médií všem kolem sebe.
  Pokud se něco špatného bude dít, je třeba aby většina poznala kdo je agresor (válka), kdo je pachatel (islamizace).

  Nepochybuji, že většina čtenářů Noverepubliky (a je jich týdně už 230 tisíc) to už pozná. Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasne ze je jich 230 tisic. Ale pricmrndava zde jen par nacistickych a komunistickych dementu v cele s Dedou. :)

   Smazat
  2. 3:26-vida, "většina národa",kterého? nemůže také usnout? Ty nervy, ty nervy z pár nacistických a komunistických dementů.

   Smazat
  3. Už zase trápíš v noci kašpárka, Povolny?

   Smazat
  4. kašpárka 4:44

   Smazat
  5. 3:26 - dej pozor podvraťáku! Na skolení mafiánský diktatury amerických obřezanců a makaronů na Kubě stačilo 12 lehce vyzbrojených leč odhodlaných bojovníků - jako apoštolů! Co potom s tobě podobným zbabělým buzerantským xenofilním xindlem provede 230 tisíc odvážných a nebojácných vlastenců! Bejt na tvým místě předejdu tomu zjištění strčením toho mokvajícího vředu kterej ti raší místo hlavy mezi ramínkama do plynový trouby a otočením knoflíku ....

   Smazat
  6. ... a zhluboka dýýýýchat, zhluboka dýýýýýchat . ... lalalalala ....

   Smazat
 10. Problem je ze vetsina ctenaru mluvi ale nikdo si nedovede predstavit jak rychle se z Ceska a Slovenska (rozbite smejdy Vencou co krade tuzky v rozvojovych zemich a silenym Meciarom) stanou hromady ssutin . Videl jsem filmy brane dronem ktery proletaval to zboreniste kdysi krasne zeme . Vse samozrejme v zajmu zidu stejne jako Lybie a dalsi a dalsi zeme . To rikaji dnes verejne byvali zamestnanci CIA a FBI. Kdyz se neco nepodari nikdo nerekne jsme smejdi jen se konstatuje ze nekdo (neurcity ) jen udelal chybu . Copak nikdo z tech havloidu a haliksteinu nevidi ty miliony mrtvych vcetne deti a mrzaku na dozivoti ? Oni se stejne jako vzdy to bylo na kazdeho vykaslou a ani pravici nepotresou maximalne zapujci $ na lichvarsky interest a dalsi garda bude slouzit dal . Jedine snad Trump je schopen ten hnuj prevratit i kdyz jsem jiz slysel ze uvazuje do vysoke funkce Boltona jednoho z tech mala sycaku co delali napadeni Iraku (bez jedineho duvodu,navic byvaleho kamose a sluhy USA.) Jeste chybi Kristol ,Wolfowitz &> spol,ctete internet utube a zdroje kde se da najit jeste nekkdy pravda ,nestaci vsechny tyto vlastenecke periodika mazat a persekuovat . Vzdyt se podivejte kdo beha s buznama po Vaclavaku . Staci snad za vsecno ,netreba nic ani dodavat

  OdpovědětSmazat
 11. Je to tragedie téhle rozpolcené země. Jak je vidět i Nobody je schizofrenik. Pokud vím, Izrael dělá samostatnou politiku a je trnem v oku i USA. Přimlouval bych se, kdyby už konečně někdo začal židy dělit. Když ne na ty dobré a zlé, tak alespoň na chytré a blbé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzhledem k znalostem nehodlam diskutovat s neznalkem ,mozna i z te chazaro rodiny . Jak jsem predeslal vse je na internetu a ten kdo ma mozek si udela obrazek sam . Hlavne mne nepresvedcuj o 6 milionech ,to by bylo jiz prilis

   Smazat
  2. Ja znam same chytre zidy nikdo nedela vzdy souhlasi jen si dovoluji poznamenat ze maji trosicku jine mineni a vsichni se maji dobre . To svedci o jejich velke chytrosti a znalosti sveta . Jsou to proste chytri zide

   Smazat
  3. Pro: Ruda 17. srpna 2016 5:03 - prosím nepleťte si Nicky. NOBODY jsem uzde já. Nevím sice proč si nový diskutér zvolil podobný Nick - "j ohoho Nobody", který se pak plete s mým, ale je to jeho volba. Já jsem se v tomto vlákně do diskuse nezapojil, tak mě prosím netitulujte pojmem "schizofrenik". Jsem možná ledaskdo, nebo ledasco, ale schizofrenik ne.

   Smazat
 12. Multikulturalismus neexistuje a v USA to dobře vědí, proto ho tady zavádějí, protože vědí, že to způsobí rozklad Evropy. V USA mají velice dobré zkušenosti s velkým množstvím migrantů a co to způsobí. Proto rozjeli obrovskou migrační krizi, která Evropu doslova zdecimuje. Naší předkové vybudovali Evropu a stádo kobylek pod vedením USA jednoduše přijde a sebere si v Evropě co bude chtít. Největší záhadou je, proč Evropští politici to Američanům umožňují, když vědí, že to postihne jejich, hlavně jejich děti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každej milovník multikulty by měl i s přidělenejma barevnejma uřezávačema hlav táhnout za čokovopicí do Fuckingtownu a tam se nechat demokraticky zastřelit na hranicích....a místní lejnolahvárenský havloidní žumpy můžou táhnout taky!!!!!

   Smazat
  2. Elita to jsou jelita. Podmínky jim umožnili parazitovat na národu, ale za cenu vlastní degenerace a osamocení, protože se s národem nemísí. Člen elity si nemůže vzít toho, kdo je biologický vhodný (téma všech pohádek chudý honza si vezme princeznu a naopak).

   Smazat
  3. 6:25 Proč??? Protože vládnoucí elita EU nejsou žádní vlastenci, jen z USA dobře placené kurvy, kterým je jedno kde budou s potomstvem žít, hlavně že to bude v luxusu za vysokou zdí...

   Smazat
 13. Saúdové financují a spolupodporují mnoho svinstva. Jsou v tom namočení s CIA, FBI, NSA ..... až po uši.

  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/08/17/cesky-preklad-utajovane-casti-zpravy-o-11-zari-iii/

  OdpovědětSmazat
 14. Zdá se,že se nedaří tu válku v Evropě rozproudit,proto se aktivuje Japonsko proti Číně.Snad to USA vezme jednou ranou,jak Rusko,tak i Čínu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:36 co to tady melete ? Někde si najděte, kdo ze jmenovaných co v nedávné minulosti dělal skutečně !!
   Čína provokuje v Jihočínském moři, dostali už přes prsty i rozhodnutím mezinárodního tribunálu = takže nějaké řeči, že Japonsko provokuje Čínu asi můžete otočit úplně naopak a budete trochu v obraze.
   Rusko anektovalo Krym, opět mezinárodní společnestvíé to odsoudilo - navíc neustále Rusové v neoznačených uniformách intervenují na východní Ukrajině.
   Jiné země ve Vašem příspěvklu nevidím.

   Smazat
  2. Jsi vymletej jak koryto po povodni,chujmerovskej negramote!Anexe žádná nebyla,to ti leda nakukali kréteni a volpilci typu Havleny a Poserplíny,který jsou placený ussáckou ambasádou....a ty jak vosel píšeš stále dokola stejný kreténský slátaniny!!!

   Smazat
  3. 1107 poslechni si dokonce i našeho prezidenta, obecně považovaného za rusofila: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/216411000370812/
   je to v 51:20 minutě. Už i on obrací, anexi Krymu odsoudily a nesouhlasí s ní prakticky všechny státy světa. I Bělorusko ho neuznává.
   Takže přátelé soudruzi, se svým názorem na téma anexe Krymu Ruskem jste sami. Pochopiteklně spolu s viníkem celé záležitosti - Ruskem. Držte se a mějte se.

   Smazat
  4. Bože, ty jsi blb 9:43. Najdi si něco ohledně toho Jihočínského moře a nemel tu ty tvé us-nesmysly Mohl by jsi nám ukázat ty Rusy na Ukradině, kromě fejků z Photoshopu ukrajinské rozvědky a rozmazaných snímků z pindodružic? Vrať se na burešo/bakalo servery a nedělej ze sebe ještě většího blba než jsi a to jsi pořádný. Že by člen evroských homohovnot?

   Smazat
  5. 11:11
   Neustále se ty chujmerovskej chudáku opakuješ....už včera jsi blábolil stejný banderovský kraviny,který nemají hlavu ani patu!!!

   Smazat
  6. Vážení,25.8.máme možnost muti Merkel ukázat,že nejsme kolonií EU,ale suverénní stát a že tu mícháni ras a snižování IQ Evropanů nedopustíme!My jsme Slované a křesťané,ne bezmozci a otroci,pane Sobotko!

   Smazat
  7. 11:11 - Zeman nikdy netvrdil že Rusko si neanektovalo Krym! On už když tam probíhalo referendum jen řekl toto, co pamatuji: "Je to porušení mezinárodního práva, ale je tu precedens Kosova - to byla chyba!". Takže neotáčí, jeho názor je konzistentní a jako tehdy kdy řekl že "se s tím nedá prakticky nic dělat" i tentokrát zopakoval pouze, že se shodl s Gauckem na jediném: "návrat Krymu Ukrajině je možný jen za cenu evropské války - a do toho nikdo nepůjde!". Tečka! Co na tom řešíš? Zeman má názory konzistentní a nikdy "neotáčí"!
   Problém je že Zeman je sionista a uznává anexe - třeba Golan nebo Jeruzaléma Izraelem - to je horší! Protože stát Izrael je nelegitimní, stejně jako stát Ukrajina! Oba vznikly pomocí špinavých rejdů židozednářů ovládajících od 19. století Velkou Británii, Francii a USA proti svrchovaným legitimním říším - tedy Ruské a Osmanské!

   Smazat
  8. Pro 11:11 právo v současné podobě je nástroj otrokářů, chrání majetek bohatých, protože bohatý si ho může ohnout dle svého například změnou zákona. Jsme denně svědky dvojího i více metru. Takže záleží, kdo a jaké klanové skupiny si jaké právo prosadí.

   Krym plně odpovídá stanovám OSN na sebeurčení, kdyby lidé byli nespokojení a bylo to proti jejich vůli tak by tak vznikalo napětí, které by západ snadno využil - ale ono nic.

   K Zemanovi - je to za současné situace vzhledem k morálce a etice společnosti to nejlepší co máme, ale má omezený manévrovací prostor a tak za určitých okolností musí říkat to co musí. Klidně řekne, že je to neprávní akt, ale není to vymahatelné a je z toho venku a židoamík nemůže nic říci. Je to liška podšitá.

   Smazat
 15. Okamžité vystoupení z NATO, vražedného, krvelačného, teroristického spolku!!!
  Je to ještě naléhavější, než exit z EU!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pro 0850
   a kdo náís bude chránit ? Naše miniaturní armáda navíc ne příliš všestranně zaměřená ?
   A neptejte se proti komu nás mají bránit - odpově+ď je jasná: proti všem, kteří by nás chtěli nějak napadnout. Od Mongolska až po Grónsko a nebo třeba Německo nebo Maďarsko. Když s nimi nebudeme smuklvně vázaní v NATO, tak se to klidně může stát.

   Smazat
  2. Tupá hlavo 9:45, kdo by co bral ve vykradené zemi? A tvá jasná odpověď je jak z pomocné školy. Pokud jsi ji už nevšimnul, tak zrovna Němci si tu privatizací vzali (zotročili) vše co potřebovali, jen tobě havloidovi to ještě nedošlo a v ČT-propagandě ti to neřekli. NATO se při nejbližší příležitosti na nás vyserou a ne že tě ochrání, historická zkušenost před válkou, najivo. Kde žiješ lopato, ve vákuu?

   Smazat
  3. VŠECHNO ZLO PŘICHÁZÍ ZE ZÁPADU PRYČ Z NATO I EU, ALE RYCHLE!!!!!

   Smazat
  4. 11:34 tak tu svoji teoŕii prosím vysvětluj třeba Ukrajině, také vykradená země a hup - už tam Rus je. Ukradl Krym, rozdmýchává s neoznačenými vojáky na východě Ukrajiny rozbroje a Ukrajina, původně neutrální , pokukuje po solidním partmnerovi, se kterým by se dohodla na kolektivní obraně. A Rusko to nebude určitě.
   Takže spoléhat se na to, že nepotřebujeme obranu protože u nás nic není, je naprosto bláhové a naivní. Ale nic si z toho nedělej - takových je tady víc.

   Smazat
  5. 14:30 - a jaký "bohatství" je pole tebe tupá hlavo na Golanech? Mysli než něco vypustíš! Rusové násilím připojení bolševíky k jakémusi neopodstatněnému nesmyslu nazvanýmu Pohraničí (rusky "Okrajina" či u-krajina") by se ubránili i bez Putina, neboj! V Podněstří taky žádnej Putin nebyl a nedali se spakovat Rumunama! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Don%C4%9Bcko-krivoro%C5%BEsk%C3%A1_sov%C4%9Btsk%C3%A1_republika

   Smazat
  6. Čteš? "20. března byla na 2. všeukrajinském sjezdu sovětů začleněna do Ukrajinské sovětské republiky. Takže ona "byla začleněna"! Jakým právem? Kým? Jakou legitimitu měl ten 2. všeukrajinský sovět? Odvozenou od pučistický vlády Lenina v Petrohradě! Kdyby tam tehdy místo poroučení bolševických komisařů normálně proběhlo demokratické referendum, tak by se nikdy k žádný "Ukrajině" nepřipojili!! Na to referendum si tak museli počkat až do roku 2014! A dopadlo jednoznačně!

   Smazat
  7. Kdyby ti "Ukrajinci" byli hrdí lidi a ne podlej xindl, tak se zachovaj jako rovný chlapi! To znamená: od bolševíka NIC nechcem! Vše co nám daroval vracíme! Tu máte Novorusko, tu máte Tavricko! Tu máte Oděssu! A tam si nechte Lenina třeba na vječný časy! My si ve svým Lvově postavíme sochy Banderovic Stěpky, Romka Šuchčevyčů a pana Hitlera, abyste věděli, heč! A vo Kyjev se šábnem podle smlouvy z Andruševa!
   A bylo by to spravedlivý a čestný!
   A ne podle a odporně se rvát jak vzteklouni o zem co jim bolševík dal a současně bořit jeho sochy a měnit názvy a kroutit dějiny a nutit tamní obyvatele plivat na hroby vlastních pradědů a děd!! No co to je za svinstvo!! Takovej podlej pronárod a nečestnej xindl nemá vůbec právo ani chodit po Zemi!!

   Smazat
 16. Proč vystupovat. Můžeme zůstat a rozvrtávat jako červ. Smějící se bestie. Takový přístup je nejlepší. Protože natvrdo na to nemáme zdroje, rozlohu, lidi. Polákovi se nedá věřit, s Maďarem by to šlo, Slovensko má již euro a jugoška není. Na západ od nás je jen bordel. Protože tam právě startuje to skutečně pravé obohacování.

  OdpovědětSmazat
 17. Na tý fotce je zdechlej Jacehňup nebo ten náš zkurvysyn a podržtaška Makrely Sralbotka???Ty dva vocasové jsou od sebe k nerozeznání!

  OdpovědětSmazat
 18. Hned v nadpisu je jasné, o co jde: píšete, "francouzský generál Jean Bernard Pinatel, kterého zcela určitě nelze považovat za komunistického agitátora "
  Právě že tohoto generála, který je již dávno v důchodě, lze považovat za pošuka, který se změnil v důchodě na komunistického a proruského agitátora.
  Jeho charakteristiky se podobají například Čarnogulskému atd, kteří postupně otočili rétoriku.
  Dá se vyhledat na vyhledávačích velmi přesně, co psal a jak vystupoval - tento generál je tedy zcela naopak oproti tvrzení v záhlaví článku komunistický a proruský agitátor !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

   Smazat
  2. Paranoidní schizofrenik ussáckejch hovad....Chujmer debilovič a jeho pindy o kumunistech.Kdyby je Ussácký agresoři neměli,museli by se je vymyslet a to jde v případě pitomů jejich kvalit dost těžko!!!!

   Smazat
  3. 948 - člověče, ty más dost. změn slovník - ty tvoje sprostačiny už tady přestávají bavit a navíc Ti není rozumnět.
   pokud nechceš normálně diskutovat, tak sem tedy nepiš raději nic.

   Smazat
  4. A tobě rozumět je,pitomo z flašky od havleny vzešlej?!

   Smazat
  5. 11:08 já za to nemůžu, že jsi se nenaučil ve škole číst a psát slušná slova a používáš jenom sprostá ! To je potom jasné, že normálním lidem nerozumíš.

   Smazat
  6. Ty jsi normální člověk????No teď jsi mně rozesmál ty ussácká podržtaško!

   Smazat
  7. 9:50 my mu rozumíme velice dobře, ale tebe ve zvláštní škole nenaučili nic, to je hned vidět podle tvých retardovaných příspěvků. Dám ti jednu radu, odpal ke svým "normálním lidem" na burešo/bakalo servery a bude klid, havloide. Jsi vůbec s těmi tvými názory svéprávný? Určitě ne, to je poznat.

   Smazat
  8. Havlozmetek je ten,ketrej za všim vidí komunisty,ty ussácká nádhero z Neziskovek!

   Smazat
  9. 1152 vyměň desku sprosťáku, není Ti rozumnět.

   Smazat
  10. 13 53 Zalez na nočník havloidní frustráte!
   A nebo líp,rovnou do Fuckingtownu!

   Smazat
  11. A take "proti vetru se chcat neda " a proto chcijme se Shapirou nahaty na paradach teplousu a prvertu.juesej juesej juesej

   Smazat
 19. Tady u nás, již strašilo vojsk. A potom ... ODTÁHLI.

  Přesně tak přijede i Makrela ... a ... odtáhne.
  Slimáky, tanky, peníze od ní nebrat!

  OdpovědětSmazat
 20. USA nemá v budoucí evropské armádě co dělat. Ať mažou na svůj dvorek. Dělaji tady akorát bordel.
  Kdyby nebylo zkorumpovaných židozednářských politiků svatého demokratického západu, tak je tu klid.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Než na ten dvorek dojedou, ještě se tady pořádně vypeleší

   Smazat
 21. Jak asi může být vysoká hra NATO s poblázněným komunistou a politrukem Petrem Pavlem v nejvyšším velení.
  Zrovna tak vysoká, jako hra naší armády s jejím ministrem Kriminálkou Anděl z dílny ANO Agrofertu agenta Bureše.
  Prostě všichni UMÍ MAKAT na cizí zájmy.
  Žilková se nemůže dočkat obohacení od snědých nadržených samců. S honičem Jandou jdou ruku v ruce.
  Takovou prdel jsem nezažil ani za těch komančů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bylo by potřeba prověřit, odkud jim na účty tečou peníze. Možná bychom přišli i na zajímavé věci. Saúdové platí teroristy a migraci, jen se jim práší od šrajtofle.

   Smazat
 22. Vážení přátelé , ať už jste rudí , modří , žlutí nebo zelení, vemte rozum do hrsti a zamyslete se čeho NATO , EU a USA v honu na Putina(dle Forbesu nejmocnějšího muže Planety) podařilo skutečně dosáhnout a co má vůči i nám vážné dopady je změna válečné doktríny Ruska. A to je: právo preventivního prvního úderu. Takže dále si zahrávejme s atomovou velmocí!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednou tam všichni stejně musíme

   Smazat
  2. Dáme sy dvjě a dem dom

   Smazat
  3. 1200 a proto také z Ruska máme obavy ! A proto také konečně po 20 letech členství v NATO pobaltské státy a Polsko si vydupali první stálou vojenskou posádku 4000 vojáků !
   NAproti tomu stojí 30.000 ruských vojáků prakticky v téže oblasti. Kdo z koho má tedy větší právo mít obavy ? Odpovězte si sami - úloha pro matematiku první třídy, co je víc ?

   Smazat
  4. 13:34
   Ty chujmerovský vohráblo,do nekonečna budeš opakovat ty lejnolahvárenský hovadiny co ti diktujou Poserplína a Šapito???!!!!!Ty svou vlastní myšlenku nepotkáš ani na smrtelný posteli,jelito havloidní!!!!

   Smazat
  5. 1341 není Ti rozumnět , buď přestan chlastat a nebo se vrať do skolky a nauč se slušně vyjadřovat.

   Smazat
  6. 1334Kdo má mít obavy,když NATO postupuje k hranicím.Napadne tě to?

   Smazat
  7. 13:44
   Čemu ty havlenonovic podržtaško nerozumíš?!Že ussáci jsou agresoři a že je vítají fašistické pobaltské státy není divu!

   Smazat
  8. 13:56 státy Pobaltí, polsko atd se rozhodly využít kolektivní řešení své bezpečnosti a staly se členy NATO. Když třeba Rusko bude někdy v budoucnu zajímavější partner, tak se klidně i k němu můžou připojit ohledně své obrany jiné státy - třeba Ghana nebo Mozambik, Je to úplně jedno.
   Pokud vím, tak státy - členové NATO - své hranice nezměnily a ani měnit nebudou. Jsou tam na tom samém místě už mnoho let a tak to i zůstane.
   Jediná změna je , že se postupně staly členy kolektivní obranné aliance NATO.
   Když to Rusko nemůže vydýchat, tak to je snad jen jejich problém. Mimochodem i Rusko se mohlo stát členem NATO, kdyby chtělo. Ale nechtělo.

   Smazat
  9. 14:08 NATO je obranným charakter přímo pověstné!Kdo se nechce přidat,bude humanitárně napadem a pak okupován,do tý doby,dokud nepochopí Fuckingtonský hovnoty a jejich debilokracii v barvě!

   Smazat
  10. 1408Protiraketové obrany se nechtělo účastnit NATO,pokud je mi známo.A jestli USA nemohou vydýchat,že nemají základnu na Krymu a musí cpát peníze do černé zbankrotované banderovské Ukrajiny,tak je to jejich věc.

   Smazat
  11. 14:08
   S komunistou Petrem Pavlem je to opravdu šaškárna. Ti Rusové se shromažďují u hranic, aby se na ten cirkus mohli podívat, než zase potáhne o štaci dál.

   Smazat
  12. 14:15 nevím nic o tom, žeby státy NATO mezi sebou bojovali - vyjímka je místní šarvátka na Cypru, která po 14 dnech skončila.
   A z tohoto důvodu především bylo NATO založeno.
   Navíc nevím nic o tom, žeby na nějaký stát NATO napadl jiný neopřítel z třetí strany - a to je snad také výsledek činnosti NATO, nebo snad myslíte že ne ?

   Smazat
  13. 14:27
   NATO je vedeno USSÁCKÝMI AGRESORY,to jen pokud jste si nestačil všimnout.....zřejmě genetická výbava po prezidentu bombarďákovi,ten byl taky slepej k agresivnímu chování NATO v bývalé Jugoslávii!!!

   Smazat
  14. 14:36 ano ano ano.
   ale fakt je, že NATO mezi sebou neválčí a stát NATO za posledních 70 let nikdo jiný nenapadl. A to znamená, že tato forma kolektivní obrany je pro nás výhodná.
   A na tom nic nezmění ani to, že určitá omezená skupinka obyvatel nadává na Ameriku.

   Smazat
  15. 14:48 NATO NENÍ ŽÁDNEJ STÁT TY VŠEZNÁLKU!!!!!

   Smazat
  16. Nositeli názoru 14:08 se musela studem červenat klávesnice a možná i monitor když vkládal svůj text. Tvrdit, že po bombardování Jugoslávie jsme členy "kolektivní obranné aliance NATO", může jen odsouzený vrah, kterému na lidském životě nezáleží. Pobaltské státy mají dokupy kolem 6 milionů obyvatel. Z části odešli Rusové a hlavně domácí obyvatelstvo neruského původu emigruje, protože tyto státy jsou rozvráceny. Rusové, kteří zbyli, jsou druhořadé perzekuované obyvatelstvo, tzv. neobčani. Kdyby se vzbouřili, je tady na to NATO, aby byly protesty potlačeny. Nestydíte se za neobčany EU?

   Osoba 14:08 ani neumí diskutovat. Podle něj měli Američané snést sovětské rakety na Kubě, která se cítila také ohrožena jako zmíněné pobaltské státy. Tenkrát všechno vypadalo na to, že mírumilovní politici z USA chtěli raději nastartovat jadernou válku než by se cítili ohroženi z Kuby. Když si domyslím, co jste nám filuto 14:08 chtěl říci, tak ve své objektivitě tvrdíte, že Rusáci jsou férovější než nevypočitatelní Amíci. Nebojte se a tento fakt šiřte tak, aby každý věděl, koho propagujete.

   Smazat
  17. 1451: tak dobře, ještě jednou pro ty nechápavce: státy NATO mezi sebou neválčí a ani na žádný stát NATO nikdo jiný za posledních 70 let nenapadl.
   To je potvrzení toho, že blok NATO funguje a chrání své členy.

   Smazat
  18. Ussácký hunové,který jsou mluvčím NATO soustavně strkají rypák kam nemají,pod záminkou dovozu debilokracie a západních,rozuměj ussáckejch hovnot!!!!A zbytek organizace musí poslouchat,je to dost srozumitelný i pro jednu skupinu omezených obyvatel České republiky,Chujmere?!

   Smazat
  19. Milý chytráčku 14:48, vy jste snad tak zaostalý, že nevíte nic o napětí mezi Řeckem a Tureckem. Ušla vám okupace Kypru, bombardování a zabíjení civilního obyvatelstva v Jugoslávii a agrese v Iráku, kde zahynuly statisíce lidí.

   Vás by neměli pro vaší ignoranci pouštět mezi lidi a do diskuzních for. Vy jste zralý pro schůze negramotných pravičáků a obhájců tzv. pseudolidských práv.

   Smazat
  20. 1455
   1/ pánovi bY neškodilo se někdy podívat na statistiky. Estonsko, Litva a Lotyšsko vůbec nejsou rozvrácené, podle srovnatelých čísel - např. HDP na hlavu - jsou na 70-80% průměru EU. ČR je na úrovni okolo 83% a Slovensako na 70%. Takže naprosto srovnatelná úroveň.
   Ohledně ruských občanů Estonska a Lotyšska: všichni dostali možnost ase rozhodnout, mnozí dostali Lotyšský a Estonský pas - mnozí nechtěli. Jejich vě - a vůbec mi nepřipadá, že by to byla nějaká velká nevýhoda - jsou tam spokojení a jako Rusové žijí ve svobodné společnosti. Najdi si nějaké informace , než budeš o Pobaltí psát .
   2/ o záležitostech v době hluboké studené války nehodlám diskutovat. Dnešní svět je postavený úplně na jiných principech - ano, možná mnozí (třeba Rusové) si stále žijí ve svém světě z minulého století, ale mne to nezajímá.

   Měj se.

   Smazat
  21. 1503 napětí mezi řeckem a Tureckem třena na Cypru je docela miniaturní proti tomu, co se děje u mnohých států, které nesjou členy NATO a jsou v Evropě. Například Ukrajina - dříve neutrální, garance ze všech stran a hup - za chvíli tam Rusové nahnali své dovolenkáře, anektovali Krym a rozdmýchávají nepokoje na východě země. Nejsou tam zvaní a nechtějí odejít. Připomíná to všem politiku minulého století - my jsme to zažili velmi dobře například v 1968. Sféry vlivu - ale držené ne kulturou, dohodami a nebo nějak m írumilovně. Ale rovnou vojensky - to je to pravé, co Rus umí.

   A navíc - právě pro členství obou států Turecka i Řecka v jedné společné alianci, nejsou tyto sváry důvodem a ani nebudou k nějaké válce ! To stále jenn potvrzuje moje slova, že státy - členové NATO mezi sebou neválčí a ani tyto státy - členy NATO nikdo jiný za 70 let nenapadl.

   Smazat
  22. 15:07 a 15:12
   Vy dva experti,už se NATO vykašlete,stejně jste nám s vašima názorama Putna a Janda!!!Takových dutých hlav je tady škoda,honem bojovat za evropské(ussácké) hovnoty a chcípat pro jejich debilokracii v rámci Dirlervagerových brigád!

   Smazat
  23. 1507Jasné je především to,kdo zůstal se svými názory v minulém,ne-li v minulých stoletích.
   Není to nikdo jiný,než Amerika i se svými strukturami.
   Pobaltské státy jsou na tom podobně jako Gruzie.Zadluženě si hrají na přidružení,ale žádná sláva to není,protože jejich podniky chátrají,mnoho jich je zrušených.
   V tom jistě máte pravdu,že jsme na tom podobně.
   NATO patří do struktury minulého století,jak bylo výše uvedeno.Také to není věrohodný spolek,jelikož jeho členové nectí mezinárodní právo.
   Přečtěte si něco dříve,než píšete.

   Smazat
  24. 14:56 - si děláš kozy? Jak by kolonie mezi sebou mohly výst válku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vždyť jde o pašalíky Světožida, včetně USA!! Války vedou mezi sebou jen svrchované státy!!! Bože bože!!! Mamino neeee! - Čti tupe! - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/obbrw-9.html

   Smazat
  25. pro 16:48 = konspirační weby nečtu. Měj se.

   Smazat
  26. 20:34 - tak proč čteš iDnes, Aktuálně, Novinky.cz a jiný masový mozkomyčky čerpajících z konspiračních agentur židozednářů jako je Reuters apod.? Pak žvaníš sračky a o pravdě nemáš ani šajn ...

   Smazat
  27. V těch textech pana Bena Klassena, což je náboženský guru v USA jsi se mohl dozvědět KDO je majitelem USA! A skrz ně pak reálně ovládá tyhle pašalíky jakými jsou členové tzv. NATO. To jsou kolonie těchto nosatých pánů, nemaj právní subjektivitu - musí poslouchat! Jednou jeden též nosatý, ale neobřezaný, vysoký pán, o němž nemáš tucha, ale lidé ve Francii si ho dodnes považují, tenhle spolek nemravnejch pseudoholek prokouk, odsoudil a nakopal do řiti!! Tak se z Paříže stěhovali do Brusele! Ten pán byl francouzský prezident maršál Charles De Gaulle! Pak mu udělali doma peklo! - https://www.youtube.com/watch?v=a4Dm1ab8rIg

   Vedl to jistý bandita Cohn! Tedy Cohn Bendit ... a tak to dopadá s kažým kdo by chtěl svou zemi z područí nosatců vytrhnout! Pan maršál chtěl jen přátelství s Ruskem a hovořil o "Evropě od Brestu po Vladivostok". A takhle to dopadlo ...

   Smazat
  28. Ale jelikož čteš je siosračky, tak zůstneš blbem papouškujícím jen to co přesně mocní chtějí aby blbové papouškovali, hlavně aby po ničem nebádali, nic neřešili, maximálně dřeli a vydělávali na sračky který k ničemu nepotřebujou (ač reklama do nich den co den hustí že bez nich je jejich život marný), včetně sledování falešných informací vedoucích k vyznávání pseudohodnot ...

   Smazat
 23. A co má asi tak západ se svojí krachující finanční dolarovou pyramidou dělat, jak má krmit svoje nenažrané obyvatelstvo, které tolik let dokázalo žít na úkor zbytku světa ? Ten zbytek světa se už dobrovolně o své bohatství nechce dělit. Je bezpodmínečně třeba vytvořit "zásah vyšší moci", aby se daly vynulovat dluhy. Amerika pro to udělá vše, to je snad jasné. Evrozóna a Japonsko se tiskem peněr beze studu připojila také. Dluhy platí jenom země, které prohrají. A triumvirát USA-EU a Japonsko je předem přesvědčen o svém vítězství. A velcí věřitelé zpravidla nepřežijí - viz třeba Kaddafí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už se jim kouří od rotaček hodně dlouho. Mohlo by se stát, že se jim zadře kolečko.

   Smazat
 24. Nikdy v životě nepůjdu ani v nejzazší myšlence
  proti mému slovanskému bratru nebo sestře!!!
  Nepůjde nikdo!
  Na bláboly a kváky šapirovců ,
  olbrajtistů a vajthauslerů dnes každý normálně
  uvažující člověk zvysoka kašle!
  j.

  OdpovědětSmazat
 25. LIDÉ, KTEŘÍ ZA DOLARY Z USA VELVYSLANECTVÍ PRODALI SVOJI VLAST:
  Nevím, zda tito lidé skutečně existují nebo se jedná o havlisticko-pravdoláskařský podvod. To by měli jistit jejich spoluobčané v místech jejich údajného bydliště.
  Tato sebranka zesměšňuje a uráží slušné diskutéry na „Novinkách“ a jsem přesvědčen, že i na jiných webech. A jsem opět přesvědčen, že se mezi těmito kreaturami nachází i náš „Chujmer Iphon Debilovič“ z NR. Může se také jednat o „brekšnajdry“(Hašek). Proto pozor.
  TADY JE MÁME (nejsou všichni):
  Jan Singer, Strakonice
  Vilém Dostál, Jičín
  Stanislav Machovský, ÚstÍ nad Labem
  Ivan Brabec, Všenice
  Igor Hendrich, Vsetín
  Jiří Vácha, Klášterec nad Ohří
  Jiří Melechovský, Troubsko
  Ladislav Písařík, Brno
  Jiří Procházka, Praha
  Pavel Bártek, Město Albrechtice
  Pavel Stratil, Brno
  Jiří Benda, Strakonice
  Luděk Ondráček, Brno
  Stanislav Sadílek, Praha 10
  Miloslav Samohejl, Trhové Sviny
  Jan Jindra ml., Písek
  Jan Hudec, Brno
  Stanley Hrubý, Přestanov
  František Martínek, Chodov
  Luděk Holý, Vallverd Lleida
  Petr Krafčik, Karviná
  Libor Černín, Vsetín
  František Petrtýl, Brno
  Martin Hromada, Praha 5
  Miroslav Král, Praha
  Stanislav Hrouzek ml., Kroměříž
  Zdeněk Švancara, Lánov
  Radek Novák, Čečelice
  Jiří Vácha, Klášterec nad Ohří
  Jan Pinkava, Praha 10
  Daniel Chytry, Březno
  Vlasta Hájková, Karlovy Vary
  František Martínek, Chodov
  Vilém Dostál, Jičín
  František Tvrdý, Praha
  Sebastian Perkaus, Praha
  Bedřich Zítko, Teplice
  René Rumlena, Karlovy Vary
  Markus Hermann, Brno

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1509 sice to nemá žádný smysl, ale bylo by slušnější sem neuvádět žádné seznamy.
   Krom+ě toho, že to je trapné a vypadá jako inkvizice ze středověku, tak naprosto znevěrohodňujete slušnost a demokratičnost těchto diskuzí zde i na Novinkách.
   To jenom tak na okraj.
   Seznamy se obecně považují za podlé jednání - ti lidé se nemají jak bránit a tímto napadáním je akorát urážíte. Mnohdy zbytečně.

   Smazat
  2. 15:20 Smysl nemají ty tvoje lejnolahvárenský pindy,havloide!

   Smazat
  3. 1523 nemluv sprostě. není Ti rozumnět.

   Smazat
  4. 15:35
   Nemluv jako kretén,pletu si tě s velvysrancem USSA!

   Smazat
  5. Hezkých pár řádek mrzkých demokratůr,kteří jistě podporují humanitární povahu bomb a islamistické narkomafiánské Kosovo spolu s migračním tokem placeným saúdskoarabskými penězi.

   Smazat
  6. 1520Seznamy je váš nápad.Eurohavloidovský vlastizrádný.Je potřeba se bránit.Protože jinak nás přivedete do ještě větší zhouby.

   Smazat
  7. Mafra agenta Bureše si na to zřídila svoji databázi. Aby na vás mohli skladovat komentáře, které by se dali využít. Inu agent Bureš z ANO - firmy, která umí makat, se nezapře. Stbák jak vyšitý. A to ho mnoho lidí volí.

   http://muj.idnes.cz/UcetOvereni.aspx

   Smazat
 26. Toť geneofond vesmírnýho dramatika a nesmírnýho pitomce,udavače,vlastizrádce a opice Vendy Havla....čest jejich památce!:-D

  OdpovědětSmazat
 27. Teď se Vesmírnému Dramatiku budou pokoušet sehnat od lidí penízky na zvon. Že mu nepřispějí jeho dávní sponzoři, včetně židozednářů, namísto tahání peněz z obyčejných lidiček.

  OdpovědětSmazat
 28. Uvedomte si jedno! - Napriek všetkej tej propagande, napriek celému tomu výplachu mozgu, napriek zastrašovaniu, vyhrážaniu a strašeniu ... -- Napriek tomu si Česi a Slováci dobre pamätajú ako dopadnú tí, čo vstúpia na Ruskú pôdu ako agresor!.
  --- Takže aj keby v tej chvíli začala vojna a na nové "Východné ťaženie" by nastúpila aj Česká a Slovenská (Maďarská, Rumunská...) armáda ...
  ... tak polovica armády by sa "vyparila" skôr ako by došla na front a druhá polovica by pri prvej príležitosti prebehla k Rusom!
  -- Robili sme to počas dvoch svetových vojen. Naozaj nie je dôvod nerobiť to pri tej tretej...
  .
  Samozrejme hovoríme o konvenčnej vojne.
  Pri atómovej vojne by to síce polo podobné, iba by sa to muselo stihnúť v hodinách "Posledného dňa"...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To sa pytal velitel vojaka,,co urobite,ked uvidite vybuch atomovej bomby,,vojak,,dobre sa pozriem,lebo urcite uz v zivote taky vybuch neuvidim,,

   Smazat
 29. Za vším je zločinecká organizace Bilderberg Group, která pas vládu USA i vlády evropských zemí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pardon, moje chyba - "pas" opravte na "pase".

   Smazat
 30. Francouzský generál ? Ani se mu nedivím, protože s Francií je konec. Dnes už je to jenom kolonie svých bývalých kolonií. Finito !

  OdpovědětSmazat
 31. Bohužel přátelé, dokud v čele našeho státu stojí ustrašený Srábotka,Zadolárek nelze očekávat vlastní Českou nezávislou politiku.Jsme pořád řízeně nesoběstační.Oni mají za úkol držet naši zem v neschopnosti se o sebe starat a rozhodovat.Bojí se cokoli říci nebo jen připomínkovat.Bohužel. Jsme sice malý stát, ale přece jen by naše zem mohla být hrdější a sem tam samostatnější v určitých otázkách. Chápu, že nemůže me o ničem rozhodovat ve světové politice,ale není špatné občas říci veřejně co je zájmem České republiky a třeba nepodporovat vehementně Ukrajinské banderovce a neonacisty z vražd ících praporů AZOV.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.