Reklama

.

.

pondělí 29. srpna 2016

Česká vláda si dělá z občanů neskutečnou legraciVláda připravuje integraci šesti tisíc imigrantů do České republiky!!

Radek Rozvoral
29.8. 2016   Rukojmí
 Nahlas sice odmítá imigrační kvóty, ale ve vší tichosti už hledá generálního poskytovatele integračních služeb, jež bude mít za úkol integrovat šest tisíc žadatelů o azyl.
Rezort Chovancova Ministerstva vnitra potichoučku připravuje půlmiliardový kšeft na veřejnou zakázku na generálního poskytovatele integračních služeb pro imigranty na období let 2017 až 2019.

 V materiálu se píše o přibližném počtu šesti tisíc osob, které by měla Česká republika přijmout ve zmíněném tříletém období. Poskytováním integračních služeb je míněna pomoc oprávněným osobám především v oblasti bydlení, vzdělávání, odstranění jazykové bariéry a pomoc při vstupu na trh práce.
Z toho je patrné, že vláda přistoupila na povinné kvóty Bruselu, i když veřejně na plná ústa premiéra Sobotky a vícepremiéra Babiše prohlašuje, že je proti kvótám. Je vidět, že je skutečnost od reality vzdálená na sto honů. No jo blíží se krajské a senátní volby, tak se všichni ve svých velkohubých prohlášeních předhánějí, jak jsou proti imigračním kvótám a jen co vysloví poslední větu, hned za zády připravují tajně úplně něco jiného. To je přesně obraz české politiky posledních 25-ti let. Slibovat hory i s horákama a v reálu dělat přesný opak.
Je to pokrytectví toho nejtěžšího zrna, ale nejhorší na tom je to, že jim na to někteří lidé zase skočí jako slepice po flusu no a než ten zobák rozlepí, tak již bude pozdě a nezbude jim nic jiného než opět jen v hospodách kritizovat, jak je všechno špatně. Proto je potřeba vnímat a dávat si do souvislosti všechny činy politiků a podle toho se také řídit. Jsem přesvědčen, že se některým lidem již teď pomalu rozsvěcuje a že to velké pokrytectví prokoukli. Český lid není hloupí, jen by se měl o veřejné věci více zajímat, protože naše země jsou naše daně a naopak naše daně jsou naše země a je jen na nás komu ty daně pro společné hospodaření svěříme.

43 komentářů :

 1. To je stejné jako s Kalouskovou zakázkou na odstranění ekologických škod. Podrobný rozpočet a ani určení míst nikdo neznal, ale věděli přesně kolik miliard budou potřebovat.

  Když už by se to socanům podařilo, pak by měli ručit vlastním majetkem za každého imigranta, který se česky nenaučí, nenechá se pokřtít v katolickém kostele a práci u nás nenajde. Pěkně by socani sypali penízky zpátky do státního rozpočtu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak socani můžou ručit majetkem, když si rozkulačili. Budou zase jen okrádat nás daňové poplatníky - nic jiného jen zdražovat a skrytě zvyšovat daně neumí. A´T se nejdříve postarají o důstojné mzdy, důchody obyvatel této země. Až budou platy a důchody na úrovni okolních dříve západních zemí pak nemám nic o výdaje na uprchlíky.

   Vymazat
  2. Současná vlna uprchlíků přicházejících do Evropy ze Sýrie, Iráku, Somálska, Afghánistánu, Egypta, Ukrajiny, atd, je produktem brutálního rozdrcení proletářských bojů: – dělnických stávek, vojenských vzpour a povstání. Bojů reagujících na kapitalistickou krizi a její projevy ve formě rostoucích cen základních komodit jako jsou jídlo, palivo a bydlení, vzrůstající nezaměstnanosti, poklesu reálných mezd, další racionalizace výroby a zvýšené státní kontroly jež dopadají na proletariát po celém světě.


   Byli bombardováni, stříleni, vyhladověni, mučeni.. byli lákáni a poháněni různými lokálními buržoazními frakcemi – nacionalisty, islamisty, „separatisty“, odboráři či „libertinskými municipalisty“ – k tomu aby přeměnili svůj boj za lepší životní podmínky a proti státní represi, v boj za národní, stranické či náboženské symboly a prapory, k tomu aby se navzájem nenáviděli a zabíjeli.

   Proto aby zabránily proletářskému hnutí planoucímu v zemích Maghrebu a Mashreku, Turecku, Řecku, stejně jako v mnoha zemích Afriky ve stržení hranic – vnitřních i těch patřících „Pevnosti Evropě“, Euro-Americké ( Rusko nevyjímaje ) buržoazní frakce, jednotně ve své nejednotě, podporují všechny tyto politické a náboženské sekty a milice penězi, zbraněmi, propagandou a svodkami svých tajných služeb. Zároveň tím míří na pojištění svých geopolitických a ekonomických zájmů v mezi-buržoazní konkurenci.

   Nyní, když poslední projevy autonomního boje naší třídy v Sýrii, Iráku a jinde jsou poráženy a jejich vztek odveden ve prospěch lidové podpory jednotlivých stran občanské války, tento mezi-kapitalistický střet eskaloval jen v další masová jatka proletariátu. A když se proletáři a proletářky z těchto míst snaží uprchnout a zachránit své životy, když pro ně neexistuje jiná perspektiva než utrpení, jsou zase jen zneužiti jako ideologický bič proti „místním“ proletářům a proletářkám.

   Vymazat
  3. Soudruzi, proletáři Evropy, už zase vám vykládají, že vaše životní úroveň či dokonce samotné vaše životy jsou ohrožovány jakýmisi „cizáky“. Jste vydíráni dalšími škrty v „sociálních službách“ a ztrátou vašich zaměstnání… jako kdyby to programem vládnoucí třídy již nebylo! Straší vás šířením „cizího náboženství“ a „cizí kultury“ a pohání vás k obraně „vaší vlastní“ země, kultury, víry, atd… jako kdyby to znamenalo něco jiného než obranu zájmů místní frakce buržoazie! Jako kdyby to sloužilo něčemu jinému, než udržovaní kapitalistického práva a pořádku a utužování dominantní ideologie, která nás činí ochotnými akceptovat naše vykořisťování!

   Rozdělováni na „bílé“ a „černé“ či „Romy“, „přistěhovalce“ a „domácí“, „muže“ a „ženy“. Nehledě na to, kolikrát už jsme si tím prošli, buržoazie je znovu a znovu připravena na nás tyto špinavé triky vytáhnout! Slouží to účelu separovat třídní boj v jedné části světa od třídního boje v jiných částech. K separaci proletářů od proletářů, abychom v sobě navzájem neviděli své třídní bratry a sestry, ale své nepřátele. My, světový proletariát na území Evropy, musíme bojovat proti státnímu násilí proti našim třídním bratrům a sestrám, kteří sem přicházejí, musíme odsoudit všechny ideologické snahy rozdělovat je na „uprchlíky“ a „ekonomické migranty“, snahy zavírat je do koncentračních táborů či je vyhošťovat zpět. Musíme se postavit falešné solidaritě pravice, levice či krajní levice kapitálu, které je vidí pouze jako nástroj budoucího ideologického rozdělení, vnuceného naší třídě. Musíme organizovat třídní boj spolu s nimi a s proletariátem zbytku světa.

   Musíme rozšířit naše sbratřováni nad rámec praktické solidarity, jako je jídlo, přístřeší a léky!

   Musíme se organizovat společně k obraně proti státnímu násilí!

   Musíme agitovat za revoluční defétismus ve válečné zóně, stejně jako zde za zastavení vojenských dodávek!

   Musíme společně tady a teď bojovat proti škrtům!

   Musíme v jejich boji rozpoznat boj náš a pochopit, že je hnán našimi vlastními zájmy globální třídy. Vykořisťované třídy, jenž ukončí veškeré vykořisťování a zničí a překoná kapitalistickou třídní společnost v globální komunistické revoluci!

   Vymazat
  4. 12:51-už jednou jsme museli a vidíte kam nás "soudruzi" přivedli. K ranému kapitalizmu. Vy z "nové levice" jste stejní jako ti z EU a USA, neokoni. Svobodní lidé nemusí, chtějí. Proč se nás tedy neptáte: Chcete naši vládu, NATO, imigranty? Světovou revoluci? Ne nechci nic z toho, chci mír a přestat s vykořisťováním národů neokony.

   Vymazat
 2. Jděte prosím s katolicismem a s dalšími loupeživými náboženstvími na smetiště dějin. Stačí aby se připrchlíci z křesťanskomuslimských lokalit zůčastňovali o pátcích a o nedělích, o Ramadánu i o katolických svátcích a půstech vepřových hodů, pili víno a proklínali přitom parasitické kněze i imámy v každé větě;<D)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Džihadismus jako radikální odnož wahhábismu vznikl za určitých dějinných podmínek jako deviantní karikatura islámu.Samozřejmě i karikatura musí mít s originálem, který karikuje, něco společného.

   Slyšíme teď s oblibou citovat Rémi Bragua (historika a filozofa, kterého osobně znám), že islamismus nelze vydělovat z islámu. Ano, souhlasím, stejně jako hony na čarodějnice, pogromy na židy a zločiny křižáků nelze vydělovat z křesťanství.

   Všechno souvisí se vším. Ale jako nelze rozumně tvrdit, že hony na čarodějnice, pogromy na židy a zločiny křižáků tvoří podstatu křesťanství (i když bychom v Bibli samotné našli výroky, jimiž se tyto činy zdůvodňovaly), tak nelze seriózně tvrdit, že džihadismus (nábožensky zdůvodňovaný terorismus) tvoří podstatu islámu. Ano, v islámu (v Koránu samém i v tradicích islámu) jsou zneužitelné věty.

   V jednom rozhlasovém pořadu mi svérázná moderátorka (Barbora Tachecí) tvrdila, že je přece rozpor mezi tím, když tvrdím, že v islámu jsou zneužitelné věty, a zároveň to, že se nemáme bát islámu jako takového. Nebyla schopna pochopit, že není rozpor mezi tvrzením, že auta v rukou opilých nebo nedisciplinovaných řidičů jsou nebezpečná a zároveň že se nemáme bát aut jako takových nebo demonstrovat, že auta u nás nechceme.

   Vymazat
  2. 17:48 Máte naprostou pravdu. KAŽDÉ náboženství umožňuje a provádí manipulaci s lidmi. Obhajovat jedno nebo jiné náboženství postrádá smysl. Kolikpak jen válek a utrpení lidí bylo a je způsobeno prostou, ale stále stejnou lží "NÁŠ BŮH TO TAK CHCE". Když už bojovat, tak proti všem manipulacím s rozumem. Prosazovat morálku a lidskost, bez berliček libovolného náboženství.

   Vymazat
  3. Anonymní30. srpna 2016 12:24
   Vážený příteli filozofů, podle mého, máte pravdu, že všechno souvisí se vším. Ostatní jsem asi nepochopil. Vaše vyjádření: „…že není rozpor mezi tvrzením, že auta v rukou opilých nebo nedisciplinovaných řidičů jsou nebezpečná a zároveň že se nemáme bát aut jako takových nebo demonstrovat, že auta u nás nechceme…“ ve kterém přirovnáváte muslimy k autům, je asi musí urážet. Oni si určitě myslí, tak jako většina lidí, že jsou svobodné živé bytosti a ne nějaký nástroj, jako auto.
   Ale odhlédněme od těchto filosofických nuancí a vraťme se k praktickému životu. Nevidím zde jediný důvod, proč bychom je sem měli přijímat. Mají jiný způsob života, jiný systém hodnot, jinou řeč, jiné stravovací a kulturní návyky, jinou představu o tom, co je to zákonnost. Snad je z toho patrné, že jejich přítomnost zde, nebude pro nikoho přínosem, nýbrž jenom zdrojem problémů.
   Stejně tak, jako jsou tito mládenci vojenského věku zdrojem problémů zde, vytváří současně problémy svým státům, ze kterých odešli. Kdo tam bude pracovat a dávat zem do pořádku, když ne oni?
   Islám si milujte, ale tady nejde jenom o islám. P.K.

   Vymazat
 3. Český lid
  #(ale doopravdy!!!)
  není hloupí
  #(jen ti naši redaktoři ...)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak piš hloupej ,když nevíš jaký y/i napsat a pak někoho tituluj do hlupáků strejdo.

   Vymazat
  2. 18:28- v dobrém přemýšlím, zda proto nevznikl "pražský" dialekt.

   Vymazat
 4. To,co jste vy Evropané dokázali nejen vývojově,to jste dokázali vaším křesťanstvím. Naopak vždy jste s muslimy jen brutálně válčili a myslím tím brutalitu jejich,protože i zvěř se chovala vůči komukoliv lépe než muslim. Islám není jen nějaké náboženství,což zní skoro neškodně, islám je druhem-způsobem myšlení a je cestou a domnívám se,vzhledem k historickému důkazu jeho úrovně,který je zřetelně vidět,že do zániku. To vás má obohatit? Pokud to není ani neškodné,ten islám,pak je to škodlivé. To si uvědomte. Ničíte se jím. Má někdo to právo vás ničit nebo i zničit?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Islám je přeci přímo odvozen od Iudaismu provozovaného v židovském osídlení Jathribu - dnešní Medíny. Všichni rakouští SS byli pokřtění Katolíci a němečtí SS byli pokřtění křesťané - směs katolíků a protestantů. Stalin byl vyhozený pravoslavný seminarista, Hitler byl pokřtěný Katolík...

   Vymazat
  2. 19:27. Myslím,že nauka islámu je zločinná vůči všem v něj nevěřícím a platná pro všechny muslimy. To je zásadní rozdíl. A myslím,zároveň, že například Hitler nebo příslušníci SS,například, nebyli křesťany. A také kašlu na nějaký křest,protože nemá žádný význam .. je to jako obřízka,které se dopouštějí Židé na svých dětech proti jejich vůli v budoucnu a bez jejich svolení v reálu,dokonce ještě méně,protože kdo se dnes ptá,zda je někdo pokřtěn a jaký to má dnes asi význam.

   Vymazat
 5. A on snad dokonce někdo věří české vládě něco, co slibuje? Takový naivní občan snad už ani neexistuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak, já tedy nevěřím a vůbec,samozřejmě.

   Vymazat
 6. Nějak mi to rozum nebere.Oco těm kurvám jde.To mají strach, že se novináři neuživí, proto jim připravují aby se denně psalo kde co vybuchlo.koho znásilnili,koho zbídačili. Určitě jde o ryto a peníze. Lidé by si to opravdu mněli zvážit a jít k volbám a nebo si pořídit kalašnikovy,jinak to navidím.

  OdpovědětVymazat
 7. Není žádný důvod, zde umisťovat jediného „migranta“. Je třeba vytvořit pevnost V4.
  Na druhou stranu, bude nutno projevit dobrou vůli. Část peněz, které bychom trvale vynakládali, na snahu o jejich neuskutečnitelnou integraci a na nápravu škod, vzniklých tímto, je možno použít na udržování tábora, třeba v Sýrii. Ve spolupráci s vládou Sýrie a garantem Ruskem, tam potom zasílat, v Evropě se potulující „migranty“. Místní vláda už je nenechá zemřít (kdyby měli komisaři EU starost), ale zapojí je do budování rozbité země.
  Do nějakého podobného projektu, ale nepůjdou strany, které se již zařadily do tábora těch, kteří chtějí Evropu rozvrátit. Pamatujme na to při volbách. P.K.

  OdpovědětVymazat
 8. 19:38 nějaká Í ča na ČRO PLUS si dělá p rdel, že děti veksláků budou rozhodovat o tom, co se budou učit na základní škole za vaše peíze!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 9. pomohu vám určit msto a čas
  IHNED POŠLEME VŠECHNY PŘISTĚHOVALCE, JEJICH PŘÍBUZNÉ a VŠECHNY JEJICH OBDIVOVATELE i s RODINNÝMI PŘÍSLUŠNÍKY DO PALESTINY.
  JAHVE NÁM DÁ URČITĚ ZA PRAVDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 10. No, jestlipak už pro ně mají přichystané lágry? My je mezi sebe nechceme !!!

  OdpovědětVymazat
 11. A ani jeden hlas zavedeným stranám ve volbách. Děda.

  OdpovědětVymazat
 12. Tak nám Chovanec zase nalil čistého vína, že prý do konce roku již ČR nepřijme žádné imigranty. Zlaté oči a chudáci, kteří mu uvěřili. Hned v dalším článku je napsáno, že do Česka přijelo osm uprchlíků na základě kvót.

  https://www.novinky.cz/domaci/413186-do-ceska-prijelo-osm-uprchliku-z-recka-na-zaklade-kvot.html

  OdpovědětVymazat
 13. žido botka přivezl po poradě s miti Merkel osm teroristů z islámského státu!
  Co to znamená?
  osm šibenic pro zločince z Lihového domu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sralbotka je chodící politická mrtvola, jeho paní mu jako odměnu za zasílání výzbroje a výstroje ukro-americkým nacistům a islámským klerofašistům vybírá lněnou kravatu z pozůstalosti K.H. Franka.

   Vymazat
  2. Věru, jedním z problémů Evropské unie je nedo­statek výrazných jmen a tváří - tvá­ří, jež mohou sloužit jako pozitivní symboly. Jsou tu jen úředníci a straníci, většinou snad aspoň slušní - ale ne státníci. Vlastně jen jeden symbol zbyl dnes Evropě: Angela Merkelová! Ona svým osudem symbolizuje grandi­ózní úspěch ve vnějším i vnitřním sjednocení EU: dáma s polskými kořeny, vyrostlá v NDR, odolavší lákání Stasi, první žena v čele CDU, první evangelička v čele kdysi „klerikární( CDU... Ta, kte­rá mnohaletým úspěšným vedením Německa symbolizuje celou zlatou éru Evropské unie. A ano: ta, kte­rá se pro mnohé stala symbolem hrozícího neúspěchu Německa i Evropy.Ta, která ve vlastním „re­publikánském legitimismu“, ve věrnosti skutečným občanským a křesťanským hodnotám, v nut­nosti čelit nebývalým výzvám a ne­bezpečím, učinila rozhodnutí, jež nebyla prozíravá. Ale kdo má dnes jednoduchá řešení? Náckové a Pu­tinovi pohůnci, ti ano.

   Vymazat
  3. No jo, rudohnědky se na sociálních sítích vytahují s tím, že "Merkelovou na trase její cesty Prahou vypískali". Bez mikrofonu v komorní blízkosti kamer a telefonů dávali najevo za pomoci psychedelie své nedemokraticky smýšlející ego. Looseři, jež by nikdy nedostali a nedostanou prostor v demokratických médiích, nyní na různých blocích a proputinských webech na krátkou dobu zazářili, aby se později ztratili v časech zapomnění. Prohrají nadcházející volby a už po nich neštěkne ani pes ... a karavana paní Angely pojede dál! Ať se třeba poserou, blbečkové!:)

   Vymazat
  4. Úžasná úvaha hodná opravdového demokrata a vítače. Jsem rád, že žiješ mezi námi, náš nedostižný vzore 12:33.

   Vymazat
  5. 12:33 Pochopitelně, v "demokratických médiích" se snažili vypískání Merkelové utajit. Zato 20 vítačů propagovali ze všech sil. Ovšem ani "demokratická média" nemohla utajit, co jí řekl pan prezident, ani protest proti protiruským sankcím, předaný jí předsedou senátu. Dovolím si malinko upravit vaše vyjádření, aby odpovídalo pravdě: "Vítači Frau Merkel na krátkou dobu zazářili, aby se později ztratili v časech zapomnění. Její pohůnci prohrají nadcházející volby a už po nich neštěkne ani pes ... a karavana paní Angely pojede do hajzlu! Ať se třeba poserou, blbečkové!".

   Vymazat
 14. Tahle vláda není naše. je čas na třetí pražskou defenestraci. Jak se říká do třetice všeho dobrého.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Těm postaví místo papírové dřevěnou houpačku. Sobě a svým dětem připravili chvíle odpočinku a rodinné pohody Emanuela Moravce.

   Vymazat
 15. Radujte se, veselte se, omládli jste, většina diskutujících tady jsou podle Schwarzenberga a Babiše lidé v produktivním věku, kteří by do sta let nemeli pobírat starobní důchod. Podle Sobotky a Zadolárka budou vaše dávky potřeba na přesídlení a integraci přemnožených Afričanů, Asiatů, Arabů a Paštunů.

  OdpovědětVymazat
 16. Hlásí se těžce nemocní a staří lidé, kteří již nemají co ztratit a jsou ochotni položit svůj život za vlast.

  OdpovědětVymazat
 17. Sobotko,ty přikrčenej vlastizrádče,tohle ti historie jednou spočítá.....Je mi z Tebe zle,jen Tě vidím....

  OdpovědětVymazat
 18. To nestihnou - tenhle ksindl proradnej schrbenej nemůže po tom co provádí vyhrát volby!!Lidi myslete a nevolte tenhle zkorumpovanej ksindl,ale pronárodní strany....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lidi je volit nebudou, ale oni sčítají hlasy. Hlasme se do volebních komisí, abychom mohli hlídat regulérnost sčítání. P.K.

   Vymazat
 19. POKUD SE OBČANÉ NEROZHODNOU VOLIT JINÉ STRANY,DOČKAJÍ SE VĚCÍ,KTERÉ BUDOU MÍT FATÁLNÍ DOPADY NA BUDOUCÍ GENERACI.NECHÁPU,JAK NĚKDO MŮŽE SOCANŮM DÁT V JAKÝCHKOLIV VOLBÁCH HLAS.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lidé fašismus nechtějí - http://zpravy.idnes.cz/vyzkum-volebni-model-median-d1p-/domaci.aspx?c=A160812_182102_domaci_pku

   Vymazat
 20. Bez použití zbraní je možno odstranit stávající vládní a nevládní sebranku tak,že nebudete volit do parlamentu žádnou stranu,která je nyní v parlamentu a to bez rozdílu.Uvědomte si,že všichni ti co jsou nyní u poslaneckých koryt měli na všech prasárnách vůči nám občanům podíl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud budou nadále chodit k volbám ovčané, které nezajímá, že jim v novinách a televizi lžou, tak změnu nelze očekávat.

   Vymazat
 21. No už teď mi je jasné,že Češi budou jako obvykle držet hubu a krok ,až možná na pár lidi kteři budou na náměsti mávat hesly,ale nebude jim to nic platné...jak za komoušu...co se změnilo? nic

  OdpovědětVymazat
 22. Šest tisíc přistěhovalců, to nestojí za řeč. Češi se přece dokázali snadno vyrovnat i s třemi miliony němců, stovky let žijících na "našem území". Tak nás laskavě přestaňte strašit s hloupostmi!

  OdpovědětVymazat