Reklama

.

.

středa 24. srpna 2016

Český stát v tichosti a bleskurychle vyhostil tři mladíky po rvačce v Benešově, aniž by sdělil jejich národnost. My ji ale známe!

VK
24.8.2016  AE News

O víkendu v neděli nad ránem proběhla v Benešově rvačka. Tři cizinci napadli dvě dívky ve věku 22 let a jednoho muže. Tato zdánlivě bezvýznamná informace by si normálně nezasloužila pozornost médií, protože takových konfliktů o víkendech probíhá spousta po celé republice, koneckonců, páteční a sobotní zábavy, tancovačky a diskotéky na vesnicích a malých městech mají svůj svéráz. V tomto případě ale došlo k něčemu výjimečnému. O rvačce ihned informovala většina mainstreamových serverů a začaly se dít věci.


S neuvěřitelnou rychlostí totiž už v pondělí soud v Benešově cizince vyhostil ve zkráceném řízení, aniž by ovšem uvedl jejich národnost [1]. Za normálních okolností vyhošťování cizinců ze země trvá několik týdnů a v případě, kdy dotyční spáchají trestný čin ublížení na zdraví, tak se kromě vyhoštění čeká i na konec trestního řízení. Tady v tomto případě je ale všechno jinak. Útočníci byli v tichosti vyhoštěni druhý den po incidentu, hned jak v pondělí otevřel soud své úřední hodiny. Ta rychlost!

V jiném případě by člověk zatleskal, že soudy v ČR konečně začaly pracovat rychle v zájmu občanů. Ovšem skutečnost je úplně jiná. Tutlání a utajování národnosti vyhoštěných mladíků dávalo ihned tušit, že celá rychlost soudního procesu je tak trochu na objednávku a ideologicky účelová. Zdroj naší redakce nám totiž sdělil, že vyhoštění cizinci jsou Ukrajinci tatarského původu, tedy mladí muslimové. Do ČR přijeli z Ukrajiny na základě pomoci českého státu uprchlíkům z východu Ukrajiny, ale také z Krymu, odkud po odtržení Krymu od Ukrajiny odešly tisíce Tatarů, nejprve na Ukrajinu, ale mnozí z nich v roce 2014 a 2015 přesídlili do zemí EU. Mladíci podle informací mají patřit do skupiny tatarských muslimů z Ukrajiny, jejichž rodiny dostaly v ČR přechodný pobyt v roce 2015 a v současné době čekají na pobyt trvalý.

  Jako v Německu – Policie a soudy tají národnosti pachatelů

Vzhledem k tomu, že v ČR posilují nálady proti inkluzi muslimů a také s ohledem na to, že mladíci mají ukrajinské pasy, tak bylo rozhodnuto jejich národnost nezveřejňovat, aby se ve společnosti v ČR prý nejitřily emoce, jednak proti muslimům, ale také proti Ukrajincům. Podle našich zpráv v Benešově propukla zmíněná rvačka mezi skupinou Ukrajinců, Litevců a místními. Snaha o utajování národnosti útočníků tak zřejmě na straně státu pramení z obav, že tato informace by se stala municí a argumentem pro odpůrce migrace a multikulti. Strach občanů ČR z tzv. „balkanizace“ republiky je zcela na místě. Cizí etnika, a zejména muslimové, mohou být nejen temperamentnější, ale také mnohem agresivnější. Pokud se podíváte na videa muslimských mladíků kdekoliv v západní Evropě, tak jejich militantní projevy a agrese vyvolávají oprávněné obavy.

Ve skupině je síla

Důvodem utajování identity cizinců je i plánovaná návštěva Angely Merkel v ČR, která přijede prosazovat nový model přerozdělování uprchlíků v EU za peníze Německa. „Kvóty za peníze“ jsou novým nástrojem Berlína na redistribuci svých muslimů do ostatních zemí EU. Německo se v návrhu zaváže hradit jednotlivým zemím náklady na finanční zabezpečení migrantů na úrovni sociálních dávek Německa po dobu 1 roku. Pokud se koncept osvědčí, v dalších letech se vytvoří evropský fond, do kterého budou přispívat už země EU společně, tzn. daňoví poplatníci členských zemí EU a z tohoto fondu budou potom následně hrazeny jednotlivým migrantům ve všech zemích sociální dávky na úrovni těch německých. To zaručí, že migranti přerozdělení do chudších zemí EU nebudou z těchto zemí utíkat zpátky do Německa. Takový je plán Merkelové.

Angela přijede dojednat kšeft – Migranty za peníze z EU

Fond podpory migrace bude nadále využit i pro hrazení ubytování migrantů u soukromých subjektů, takže proces ubytovávání migrantů bude z beder států EU přenesen na soukromé majitele nemovitostí, kteří za to dostanou štědře zaplaceno v EURech. Je jasné, že z toho bude velký business, zejména pro developery a majitele kvalitních bytových jednotek 1. kategorie, protože muslimové z Německa jsou zvyklí na standard a v prasečáku typu „ubytovna 0+1“ nikdo z nich bydlet nebude. Koneckonců, kauza irácké rodiny z Jihlavy, která potom utekla právě do Německa, je toho nejlepším příkladem. Je však otázkou, jak se na to budou dívat občané v ČR, že migranti budou brát sociální dávky v řádech tisíců EUR, zatímco průměrný člověk v ČR na mediánové mzdě dosáhne sotva na 70% té průměrné, která ovšem tvoří sotva 35% dávky uprchlíka v Německu. To je tragédie. A to nemluvíme o českých nezaměstnaných a jejich dávkách. Být uprchlíkem v Německu se prostě ekonomicky v dnešní době opravdu a bez legrace vyplatí.

Migranti sedí u „mobilního táboráku“. Nabíječkové „festy“ jsou bizarním úkazem uprchlické krize

Je velmi úsměvné, že snaha o utajení národnosti vyhoštěných cizinců po banální rvačce odhaluje strach českého establishmentu z reakce národa na procesy NWO, které do ČR nasunuje Sobotkova loutková vláda. Obrovský strach z možného odporu lidu proti dohodám s Angelou Merkel by se dal krájet. Kvóty ještě ani pořádně nejedou, ale v ČR už muslimští cizinci mlátí dívky, protože se jim nelíbí třeba jejich chování, vyzývavé oblečení, make-up a šminky apod. Všimněte si na videu, že když je cizinců pohromadě více, dostávají odvahu a projevují se jako u nich doma. A to jich na tom náměstí bylo jenom pár. Když přijedete ve Francii do Marseille, kde je 400,000 muslimů a tvoří 40% místní populace [2], tak získáte najednou představu o tom, jak by to mohlo v ČR vypadat za jednu až dvě generace (20 až 40 let).

V rámci systémů řízení je nasunování migrantů procesem urychlování globálního chudnutí Evropy, a to je konceptuální nástroj z oboru tzv. dlouhodobých procesů, které se plánují na několik dekád dopředu. Mluvil jsem o tom na Svobodném rádiu minulý pátek v souvislosti s Tureckem a návštěvou Merkelové v Praze, záznam pořadu a onoho úseku najdete zde. Právě dnes se formují procesy řízení, které budou v ČR a na SK prosazovat migraci příštích 20 a více let. Pokud dnes nevznikne odpor vůči ustavení těchto procesů, v budoucnu již nebude možné je zvrátit.

Politika typu kývacího psíka

Právě proto nadnárodní elity prosazují do vedení jednotlivých zemí EU slabé politické figury. Čím slabší politik, tím lépe kýve hlavou na příkazy globalistů. Je to takový ten psík s kývací hlavou na pružině, kterého mají někteří automobilisté na palubní desce v autě. Přesně takto fungují loutkové vlády. Kývají hlavou v rytmu jízdy auta, nikdy neprotestují. Bohužel, pokud má premiér země charakter kývacího psíka, je to tragédie pro národ. Na straně druhé je třeba říct, že procesy NWO v ČR a na SK byly započaty již po roce 1989, a protože jde o dlouhodobé procesy, nelze je už zvrátit, ale pouze korigovat. Globalizaci nelze zvrátit. Migraci nelze zvrátit (Schengen je vrcholem procesů migrace a multikulti, aniž si to uvědomujeme). Ale jdou korigovat negativní projevy těchto tezí a jde eliminovat objemový rámec těchto tezí. V případě migrace lze korigovat migraci tak, že země bude přijímat pouze kritické minimum migrantů a nebude jim poskytovat nadstandard, což odradí další migranty od cesty do ČR.

Jenže právě ten nadstandard bude potom faktorem pro útěky migrantů v rámci EU do bohatších zemí a do Německa, kterému Angela Merkel chce učinit přítrž. A právě proto je nutné zajistit, aby německá kancléřka nedojednala v ČR kšeftovací politiku typu „Migranti za peníze z EU“. Nelze se proto divit, že v této kritické době bude establishment blokovat a cenzurovat všechny informace, které by vrhaly negativní obraz na cizince, zejména migranty z Ukrajiny a hlavně běžence z arabských zemí s muslimským původem. Informační pole by totiž mohlo získat barvu silně protimigračních nálad, a to by bylo v rozporu se zájmy Berlína. Takže se máme připravit na to, že nás migranti budou v ČR mlátit? Případ z Benešova je toho zářným příkladem. A český stát, podle vzoru a praxe německé policie, identitu a původ útočníků už začal utajovat.

-VK-    Šéfredaktor AE News

35 komentářů :

 1. Manželka kolegy pracuje v SRN u hranic v hotelu. Obec, kde hotel stojí musela přijmout podle kvót odvozených od počtu obyvatel počet uprchlíků - arabů, kteří byli ubytování v tomto hotelu. Za každého uprchlíka majitel hotelu dostává královsky zaplaceno. Ale pracovníci hotelu odcházejí jeden po druhém. Proč? Uprchlíci neumí používat toalety a ani se to nechtějí naučit. Je běžné, že vykonávají Toaleťák vůbec nepoužívají. Všechno co jim zůstane v rukou a patří do koše, všechno zásadně hází na zem, nebo z oken hotelu. K ženám se chovají sprostě. Od příchodu uprchlíků do obce, německé ženy po dvacáté hodině nevycházejí ven. Uprchlíci přijdou do obchodu nebo na čerpací stanici, vezmou si co chtějí a bez placení odejdou. Německá policie přijede, všechno sepíše a proti uprchlíků nesmí zasahovat a nesmí to nikde zveřejňovat. Většinou druhý den přichází zástupce obce který částečně škodu uhradí. Kdo se vysloví proti uprchlíkům může mít problémy s německými soudy, které ho odsoudí za rasismus. Otázka proč to politici v Evropě prosazují když vědí , že tento mor nepostihne ne jenom nás ale i je a jejich děti, které už nebudou žít v dřívější, křesťanské Evropě. Uprchlíci si přišli pro naše peníze, přišli si pro hodnoty, které vybudovali naší rodiče a dědové, bez toho, aby čímkoliv přispěli. Mnoho lidí se ptá u nás zda bude mít nějaký důchod, když celý život pracují. Myslím, že teď je to jasné. Jejich důchod bude vyplacen uprchlíkům a naší důchodci budou živořit, nebo půjdou pracovat, aby přežili. Otázka je proč peníze, které mají jít na uprchlíky nedáme naším mladým rodinám aby mohli mít děti. Například každá rodina která má tři děti a rodiče pracují, by dostala přídavky na děti ve výši dvacet tisíc korun. V dnešní době naší mladí, když chtějí bydlet musí si vzít hypotéku na byt ve výši 1,5 milionů a splácet to budou do svých 55 let. Jejich výdělek je na úrovni 16 tisíc. Jak mohou naší mladí lidé mít děti za takových podmínek. Proč je tedy nepodpoříme? Proč sem bereme muslimy, kteří nás za několik let budou vraždit?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chtít po lidech v ČR,aby dělali za půlku toho,co dostávají imigranti a nicnedělání a otravování místních,volá doslova po krvi a to krvi našich volených politiků,kteří to sem pod tlakem EU prosazují.Jednu partičku stejnejch a za miliardy ročně,která se jen a jen zvětšuje už tu máme a nedaří se je zvládnout,tak jak asipak dopadne tohle !?!
   Už je toho opravdu dost !!!!
   Jsem jen zvědav s čím přijde po tom zítřejším bešprechungu s Fuehrerim Merkelmutter ten plešatej idiot ze Strakovky....

   Vymazat
  2. Je to jednoduché, podle všech zkušenosti, ten plešatej sklapne a bude plnit rozkazy Merkel. O něj nejde jde o nás, když ho tam necháme bude ze středu Evropy Muslimský chalifát.

   Vymazat
  3. Proto volím SPD, aby alespoň rozvířilo zatuchlou vodu v malém českém politickém rybníku.
   Žádné ČSSD, KSČM, natož ODS, KDU-ČSL, TOP-09 nám nepomůže. To jsou staré struktury, které jsou přímo zrádcovské, nebo mají zrádce ve svých řadách.

   Vymazat
  4. 1) Brusel je detašovaným pracovištěm Bílého domu.
   2) Amerika bojuje a bude bojovat proti komukoli, kdo by mohl ohrozit její ekonomickou hegemonii. Tedy (a především) i proti Evropě, Rusku a Číně.

   Kombinací těchto dvou myšlenek je náhle jasné, že
   – je nutné definitivně zničit možnost suverénní sebeobrany národních států Evropy. Zrušíme armády jednotlivých států a vytvoříme jednu „evropskou“ -> poslušnou Brusele -> poslušnou Bílého domu. Jinak by se mohly bránit kolonizaci a to není v našem zájmu.
   – umožníme volby cizákům. Z čehopak žijí cizáci? Kromě těch 54 zaměstnaných, jich, např., v Německu žije 99 946 ze sociální podpory. Kohopak budou volit? Toho, kdo je nažene pracovat? Kdepak. Socany. Socani nám jdou na ruku, musíme je u kormidla udržet.
   – do Evropy je třeba napumpovat mloků, co se tam vejde. Vždyť vytvoření vnitřního chaosu, zničení genofondu a vyvolání občanské války je jedna z mála cest, jak růst tohoto konkurenta Ameriky (tedy jakkoli organizovaný konglomerát EU+Rusko+Čína) zadusit v zárodku.
   A o nic jiného majitelům Ameriky nikdy nešlo a nejde ani teď. Nějací prezidenti, premiéři, kancléřky a politici? To jsou jen figurky na šachovnici (poslušné loutky), kterými hýbou spoza oceánu.

   Vymazat
 2. cikáni jsou na našem území již víc než 500 let. O integraci se nedá vůbec mluvit. Všechny politické systémy za dobu co tady cikání jsou se snažily udělat vše proto aby se cikáni integrovali a přizpůsobili se naším zvyklostem. Cikánům baly poskytnuté byty 3+1 první kategorie, za které by normální česká rodina byla vděčna. Dostali práci, jejich děti mohli studovat a proto se vše ve škole přizpůsobilo. Výsledek totální nula. Dnes se válejí po ubytovnách a nemají ani nejmenší snahu pracovat. Stačí jim odpověď že jsou diskriminovaní a nevládní, neziskové, nezávislé, americké organizace za naše peníze neustále nás osočuji, že je diskriminujeme, že je to naše chyba, že cikáni jsou na ubytovnách, že nepracují a měli by jsme jim vše dát zadarmo a my by jsme měli pracovat na ně ještě víc. V jednom městě se cikání vysmívali z ubytoven lidem kteří chodí do práce a křičeli na ně, gadžové pořádně dělejte aby jste nás uživili.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:21 Víte, co je zajímavé? Nevzpomínám si, že bych někdy viděl cikánského bezdomovce. Jak je to možné? Žeby u nás byl rasizmus naruby? Copak naši občané, kteří se na dráhu bezdomovectví dostali skoro vždy po ztrátě zaměstnání, nemají nárok na stejné, neřkuli lepší zacházení než cikáni? U bezdomovců by byla alespoň nějaká šance, že budou pracovat. Cikán si raději pořídí dalších pár dětí, aby měl vyšší dávky.

   Vymazat
  2. O cikánech byse nechalo polemizovat.Za první republiky v ČR bylo trvale bytem přihlášeno asi 200 rodin,tato křivka prudce stoupá po roce 1948 a vrchol je v 70letech min. století.Za 30 let se počet cikánů vyšplhal na půl milionu v Českých zemí.Všichni cikáni jsou slovenského původu a to díky štědrosti tehdejší KSČ.Kolik bude Arabů při české pohostinosti za tu samou dobu v ČR? Hlavně nevolit komunisty!

   Vymazat
  3. A přitom to bylo docela dobře našlápnuto k řešení. V 70tých letech jsem si jako študák přivydělával na brigádách v jednom podniku při vykládce vagonů. Dělal tam se mnou jeden cigán (stálý zaměstnanec). A ten přesně věděl, že když bude mít v měsíci 3 "áčka" (neomluvená absence), tak mu seberou přídavky na děti a když přestane chodit do práce vůbec, tak dostane min.rok natvrdo za "příživu". A docela to na ně fungovalo. Ale to byla ve vsi jen jedna taková rodina (prosazovala se politika je rozptýlit a nevytvářet gheta nepřizpůsobivých). Tož tak...

   Vymazat
 3. Zen zkurvenej méněcennej ksidl patří do uranovejch dolů nebo na pokusy.....a naše vláda v čele se Sralbotkou taky!!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Vážení,přejďte zítra a ukažte,že nejste jenom pisálkové!

  OdpovědětVymazat
 5. A BUDOU VOLBY A ZASE ZVOLÍME TY KSINDLY KTEŘÍ TO ŘÍDÍ DO ZÁNIKU? Děda.

  OdpovědětVymazat
 6. Bez komentáře:
  http://www.ceska-justice.cz/2016/07/integrace-sesti-tisic-osob-umistenych-cr-bude-stat-pres-pul-miliardy-bez-dph-ministerstvo-hleda-integratora/
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 7. Vlastenka  Je zajímavé, že nebyli zatčeni.

  Že odbočuju - jsem moc zvědavá na to, jak se Brusel a Itálie vypořádají s nešťastným zemětřasem.

  Dostanou zase chudáci Italové stany, zatímco čmoudi budou bydlet v luxusních hotelích?
  Obyvatelé Aquily, kde bylo před pár lety taky příšerné zeměstřesení, dodnes žijí bez pomoci státu za naprostého nezájmu médií.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tomu se říká západní demokracie.
   Veškrna povídal, že se nemáme bát, že to jsou všechno lži, co uslyšíme.
   Konec konců, on toho napovídal více. Třeba humanitární povaha bomb, jen na jedno volební období ........

   Vymazat
 8. Cesi ! Jste predurceni k exterminaci ! Budete ZABIJENI !
  Zil, jsem dlouho v Africe ! Vim to urcite ! ZBROJTE !
  Mate 20 let existence, a to je vse !
  NICK HONOLULU !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel máš pravdu a může za to ten ksindl-vyjímečný národ jak řekl Váš muslimský vůdce Keňan Ohava!A frau Merkel je Vámi ovládaná figurka pro rozpoutání 3.WW!Vyzkoušeli na nás zda jsme otroky a cikánskou kartou si ověřili,že jsme ovce!Změna bude apoteče mnoho krve,ten ksindl u nás je evidován a přeji každému to aby skončil jako Kaddáfí se železnou tyčí v prdeli!Zlo musí být odměněno!

   zločas

   Vymazat
 9. Honolulu, Honolulu, ty jsi to zase pěkně posral s tím výrokem 24. srpna 2016 21:36. To, že je třeba aby se občané ozbrojovali, to beru, ale ten zbytek je blbost. Tady u nás v Ceské republice na sobě lidé nechají dlouho dříví štípat, ale až to dojde vrcholu, tak ta krev poteče, ale nebude jen česká. Sám si domysli čí krev ještě poteče. A pak bude zase chvíli klid a pořádek.

  OdpovědětVymazat
 10. Honolulu jak to vypada v usa s volbama kdo ma navrch?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nicku!
   jaká je situace za velkou louží?
   tady -(vídeň)-blábolí mainstream každý den jiný blábol ,jen pravdu ne!(jako u nás)
   co volby?
   piš!
   jituš

   Vymazat
 11. Přátelé, zítra nám Frau přiveze další uprchlíky, ať si Tomáš Prouza kecá, co chce o nějaké bezpečnosti a vývoji EU po Brexitu. Snad se kývající psík odhodlá sdělit Frau, že tady máme už dnes bratru milión problematických spoluobčanů, z nichž téměř polovinu tvoří Ukrajinci (legální a nelegální). Z toho půlmiliónu bude určitě minimálně desetina muslimského vyznání, což je cca 50 tisíc. A z této desetiny bude desetina militantů nejhoršího zrna. Ale těch 5 tisíc je na naši zemi poněkud neúrekom !!!

  OdpovědětVymazat
 12. Co řešíte, hned je poslat do práce a když nebude chtít pracovat, odchod! Jsem pro rovnoprávnost s místními obyvateli. Chceš bydlet, vem si hypotéku, zacgázet s nimi demokraticky, jako s ostatními obyvateli této země..

  OdpovědětVymazat
 13. 95 % vseho, co napisi, je smazano !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 14. Je na čase podávat hromadná trestní oznámení na Sobotku a spol. z důvodu přípravy trestného činu obecného ohrožení. A to dříve, než si politici změní zákony podle nichž to již nebude trestné . .

  OdpovědětVymazat
 15. NEKECAM ! Vaclave Dvoraku 23:37 ! Jsi nespravedlivy abuser !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě, že kecáš.

   Vymazat
 16. Ještě by to chtělo zjistit výkon rozhodnutí soudu. Předpokládám, že k vyhoštění došlo pouze na papíře a výtržníci se pořád potulují po ČR.

  OdpovědětVymazat
 17. Bojite se kazdeho slova ! Kvam se zadne dulezite informace nedostanou ! Mate to dobre podchycene , ale pouze docasne.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 18. Panove ! V Americe vykristalizoval na povrch OBROVSKY probem, ktery nema nic spolecneho s volbami ! Vase media stejne jako media v zapadni Evrope se o nem nezminuji ani slovem ! Moskva o nem vi a strategicky mlci take !
  Protoze mam zalepenou hubu cenzurou, tak si ho zjistite sami na americkem internete, nebo pozadejte pana Dvoraka, at se o nem zmini ON ! Ja se ted odmlcim.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. obrovský je leda supervulkán v Yellowstone

   Vymazat
 19. Zdravím Pražskou Jituš ! Viděla jsem tě na ac24 cz je to dobrý web občas také zajdu ! Jak pokračuje tvoje kniha ?? Přeji vyhrát volby v říjnu aby se Rakousko pohli k lepšímu a pak iFrancie doufám a už se Brusel posype ! Ahoj Monča !

  OdpovědětVymazat
 20. Ze Sobotky,Stropnického a báby Merkel se mi normálně zvedá žaludek.Ona je bývalá svazačka a náš Bohouš vlastizrádce....

  OdpovědětVymazat
 21. Administrátor tohoto webu by měl asi lépe filtrovat diskuzi. Mám pocit, že spoustu chudáků a politických negramotů zde exhibuje aby na sebe aspoň nějak upozornili. Je zde zveřejněno mnoho věcí, které lidem mohou otevřít oči ale názor na věc si však už musí udělat sami. To, že se do Evropy pohrnou lidé z východu se dalo čekat. Máme jiný žebříček hodnot a výrazně odlišnou kulturu. Momentálně se zde žije asi i lépe díky relativně stabilní ekonomice. Vše je jen bohužel dočasně. Politika se mění se zájmy společnosti taktéž. Internet sehrává důležitou roli neboť se stal mocným nástrojem jak manipulovat lidi. Myslel jsem si, že snese všechno ale lidská nenávist vůči lidem, které nikdo nezná je u nás stejná jako u nich. Na obou stranách barikády už používají stejné nástroje propagandy. Kam to asi spěje? Kdo se aspoň trochu zabývá novodobou historií, tak ví, že politika německa před 2. světovou se nápadně začíná podobat té dnešní.
  Je třeba soudit lidi individuálně za jejich činy a né plošně za barvu pleti nebo národnost. Kdo chce pracovat, tak bude, kdo ne tak prostě nebude. Musíme se však bránit extremismu a náboženskému fanatismu. To je naším prvořadým úkolem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a co s tím administrátor? Lidé se vyjadřují a je to diskuse. Já osobně mažu jen židobijecké výlevy a neopodstatněná podsouvání redakci. To máme mazat víc?

   Vymazat