Reklama

pátek 12. srpna 2016

Co když Frau Merkel nejede oslavit můj svátek?

12. 8. 2016     RadimValenčíkPíše
Brzy, už 25. srpna budeme mít Frau Merkel v Praze. Měl bych z toho mít radost, protože právě tento den mám svátek. Mám však z její návštěvy špatný pocit. Co když Frau Merkel nejede oslavit můj svátek? Její návštěva se mně vůbec nelíbí nikoli (či nejen) proto, že v migrační politice pokazila, co se dalo. Špatný pocit ve mně vzbuzuje následující souběh dat:


21. srpna si připomeneme výročí sovětské okupace, což nepochybně umožní vytvořit "příhodnou atmosféru".

25. srpna bude Frau Merkel na návštěvě u nás.

30. srpna až 20. září bude probíhat na našem cvičení "Ample Strike" (česky "Vydatný úder"), které je vlastně nacvičováním prvního jaderného úderu na Rusko. Cvičení bude probíhat s použitím strategických bombardérů USA a vůbec není "ošetřeno", že na letadlech nebudou jaderné zbraně hromadného ničení (nikoli jen taktické). K tomu viz:

http://radimvalencik.pise.cz/3695-ne-zakladnam-k-nacvicovani-prvniho-uderu.html

(Odpověď iniciativy Ne základnám na mé laické otázky, zda "Vydatný úder" může být použít nejen k nacvičování prvního jaderného úderu na Rusko, či zda může jít nikoli jen o cvičení, ale o první úder jako takový. – Odpovědi, které jsem dostal, mě překvapily. Proto chápu i následující aktivity iniciativy Ne základnám.)

http://radimvalencik.pise.cz/3709-dopis-poslancum-k-nacvicovani-jaderneho-uderu.html

(Dopis iniciativy Ne základnám poslancům PS, před kterým zatím poslanci většinou schovávají hlavu do písku, a to i v případě těch stran, od kterých bych to nečekal.)

http://radimvalencik.pise.cz/3710-najde-se-50-zodpovednych-poslancu-at-neni-valka.html

(Rozhovor s představiteli iniciativy Ne základnám o nebezpečnosti uvedeného cvičení a o tom, že je zjevně porušována Ústava ČR.)

17. září až 18. září Dny NATO a Dny Vzdušných sil AČR za účasti nejmodernějších taktických letounů NATO, což může být zneužito k doplnění techniky v případě, že "Vydatný úder" přestane být "jen" nacvičováním prvního jaderného úderu na Rusko.

Dobře vše načasováno, že? K tomu současné vyvolávání napětí a vojenských střetů na hranicích Ukrajiny s Ruskem.

Je o tomto veřejnost dostatečně informována?

Plní si poslanci dostatečně svoje poslání? Docela mě zajímá, jaké budou jejich odpovědi na dopis iniciativy Ne základnám, až se dají všechny dohromady a porovnají mezi sebou. (Mj. – nemělo by se ve slovech "poslanec" a "poslání" zaměnit písmenko?)

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/3722-co-kdyz-frau-merkel-nejede-oslavit-muj-svatek.html

73 komentářů :

 1. Frau merkel sem jede hlavne nacpat muslimy kteri uz ji lezou usima.A hlavne prijizdi na poslani zradce Sobotky a to smrdi. Rekl bych ze to bude agitka jak jich sem co nejvic nacpat.Ze pro ne nejsme pritazliva zeme nic neznamena staci aby nemci snizili davky a v ostatnich zemich se zvedly.Unije by pak rozdil mezi nasimi davkami a nemeckymi doplacela.Razem by se k nam cmoudi hr uli ochotneji.Doufam ze ji privitame vajicky a rajcaty.Minimalne. Nemci tu v uplynulych sto letech neudelali nic dobreho.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ať ta pinda jede do Fuckingtownu za čokovopicí,ussá je sem importovala,tak ať si stejný negramoty a smraďochy jako je Onan sám nechá!!!!

   Smazat
  2. Ale je dobře že přijede a uslyší jiný názor. Někteří prostoduší komentátoři se diví, že se sejde i s prezidentem Zemanem. To je nezbytná součást diplomatického protokolu a kdyby tak neučinila, byla by to urážka přijímajícího státu.

   Smazat
  3. Zákon Maroduša:
   Spojené arabské emiráty schválily zákon Maroduša, který přikazuje turistům ctít muslimské zvyky a tradice
   Spojené arabské emiráty v tichosti schválily zákon Maroduša, který je mířený na západní turisty. Zákon pod pohrůžkou trestu smrti nakazuje turistům, kteří do Emirátů zavítají, aby dodržovali muslimské zvyky a kulturu.
   Turisté ve Spojených arabských Emirátech jsou tak nyní povinni například modlit se 5krát denně, či mají zakázáno jíst vepřové maso. Turistky navíc musí povinně nosit burku a zahalovat svoje tělo. Ženy tak nyní mohou zapomenout na procházky a opalování na pláži v Dubaji. Za porušení tohoto zákona hrozí turistům velmi tvrdé tresty – od tučné pokuty, až po veřejné ukamenování.
   „Je mi zle z toho, jak zde turisté ze západních zemí chodí po našich ulicích a chovají se jako dobytek. Jsou v naší zemi! Musí ctít naši kulturu a naše zvyky! Zákonem Maroduša je k tomu chceme přinutit. Turisty, kteří se nepřizpůsobí, pak čekají tvrdé tresty!“ prohlásil ministr vnitra Spojených arabských emirátů.
   K Emirátům se chystají připojit i další země – například Turecko či Saúdská Arábie. Podporu zákonu vyjádřila i Evropská unie, která by do budoucna chtěla tento zákon zavést i v Evropě.
   “Maroduša je skvělý krok, který pomůže zachránit arabskou kulturu. Ta posledních několik let pomalu umírá, díky řízené invazi evropských a amerických turistů,” řekla k zákonu německá kancléřka Angela Merkel.

   Smazat
  4. Ponekud vysoka navstevnost usekavacu hlav a jinych masakrujicich vrahu v zapadni Evrope zajiste spolehlive znici turistickou navstevnost tam, pac nektery ty turisti jeste nejsou prevychovany dostatecne k tomu a by se zamilovali do fanatickych islamistu a maji tak trestuhodny predsudky a muzou tak prijet do CR a zvysit zde ekonomickou prosperitu... Proto musi navstivit hlavni kapo koncetraku EU, aby tomu razne ucinila konec...Obusky nakonec zvitezi a vyhladovi narod, take placenim daleko mensich vyplat delnikum nemeckych tovaren a podnikuv Cechach nez delnikum v Reichu...Zautoci se tez opresivnimi astronomickymi pokutami sudetskymi nemci, aby vznikl hladomor a vyber mezi fanatickymi fasisty a fanatickymi islamisty se velmi zjednodusi...Oboji zvitezi pravdou a laskoua vse se "ZJEDNODUSI"protoze ti co prestanou existovat prestanou provadet rasisticke postoje vuci nevinnym pederastum,fanantikum,politikum a jinym ...uz nemam slov..

   Smazat
 2. Mam obavy, ze jako pravi cechaci si toho ani nevsimneme. Maximalne pankalousek se zahali do nejakeho praporu. Hruza a des se na to divat.

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 4. Doporučuji mluvit pravdu: Okupace 1968 začala a probíhala už 20.8.1968 a to více než jednu hodinu před půlnocí,tedy naprosto není pravda,že 21., určovat tu událost na jiný den,na 21.8.1968, je záměrem černé magie,kterým míjí ten moment agrese vaše psychika. Žít se má v pravdě a je k tomu naprosto zásadní důvod. Vaše síla se tou lží-nepřesností míjí účinkem a tedy i vaše psychická i energetická obrana,protože v podvědomí máte tu skutečnou pravdu,která té lži neodpovídá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A k té Merkel. Nevěřím,že jede do Česka s pro Česko výhodnými a vhodnými úmysly. Pokud je skutečností vláda lidu,pak nemá šanci a kupodivu,nedivte se,myslím vládu lidu Česka v Česku,což by asi politiky ani nenapadlo.

   Smazat
  2. Je to neřád. Připravte na hranicích ježky.

   Smazat
 5. Před dnešními negramoty v politice tu už bylo vládců, kteří chtěli zranit či zabít a vykuchat ruského medvěda a stáhnout ho z kůže. Na druhou stranu výtečně pohnojili rusku už tak bohatou půdu, takže je do toho Trockisté, Chazaři a hurá na Habadu na východ, bude "legrace", zábava pro panstvo a smrt pro lid-alias spotřební materiál, je ho "na zemi už jako sr.ček!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já to vidím tak,že je nesmyslné a proti podstatě a záměru lidské existence,aby nejvyspělejší část lidstva Země zanikla jen protože Rusko obsadilo kdysi spíše absolutně neobydlené obrovské území a nechce se nyní dělit s objektivně potřebnými. K tomu ta planeta stvořena asi nebyla.

   Smazat
  2. A teď citujete Hitlera nebo Merkelovou?

   Smazat
  3. 16:19. Vesmírné civilizace na Zemi.

   Smazat
  4. 13:51 - myslíš tuleně, jo? Však pan Putin je chrání! Ne jak ti anglosasští vrazi v Kanadě co je vybíjej bezbranné ležící na ledě se smutnýma vočima! Pan Putin miluje všechny děti a lov tuleních mláďat přísně zakázal, abys věděl!

   Smazat
  5. Asi je halt ta Kanada se svejma 10 milionama čtverečních kilometrů (víc jak polovina Ruska) moc malinká, že ji ty zvířátka tam tak vaděj! Přitom co takový drobečci sežerou? Kanaďanů je všeho všady 35 milionů a to se bojej o těch pár tun ryb! Co by pak měli říkat Rusové, které je na ani ne dvakrát větší území celých 145 milionů - tedy víc čtyřikrát tolik!

   Smazat
  6. 13:51-tak tuhle židovinu tu před tebou ty jeden Čuráku vykládala už s pěnou u huby a krví podlitejma očima Megera Thatcherová a Krvalá Madla Albrightová....holt obřezaneckej ýbrmenš se nezapře....
   A to si myslíš,že zrovna stebou se Rusák budě dělit,ty špinavý podpičníku těch dvou kurev??!!....

   Smazat
  7. ....ty jeden debile z 13:51-všichni ti,co v USA,nebo v EU si všechno zkurvili,rozkradli,otrávili,zplundrovali a znehodnotili a přitom se sobecky s nikým nerozdělili a naopak celej svět okolo okrádali ať si na tý svý hromadě svých hoven žijou a necpou se nikam a už vůbec do Ruska a o tobě to platí dvojnásob !!!

   Smazat
  8. 16:59. To byla jen obecná úvaha a stvoření světa a o stvořiteli,který za nějakým účelem stvořil lidi a planetu Země asi nejen pro Rusy. Ta Albrightová to prý nikdy neřekla,bylo jí to podsunuto,údajně.

   Smazat
  9. 17:24. Dokonce už i Bajkal je otrávený a dioxiny ničí tamní lidi, jestli někdo kašlal na přírodu,bylo to Rusko a nyní především Čína. Každá civilizace má své potřeby a to objektivně vzhledem ke své úrovni vývoje. Brazilský prezident dokonce požadoval nahradit bělochy vykácené stromy amazonské džungle. Brazilci je totiž nepotřebovali. Měli byste respektovat Boha. Nemyslím si,že Bůh obecně,chce abyste žili jen za světla petrolejky a v zemljankách,jako mnohde ještě v Rusku,například.

   Smazat
  10. Ty Čuráku z 17:26-"prý ses posral",můžeš mi k tomu něco říct??!! Ta Megera to samozřejmě řekla a na tu svojí plnou křivou hubu a je to na YouTube,můžeš si to tam najít a s tím svým Stvořitelem jdi do prdele i s tím jím stvořeným,co o sobě tvrdí,že ho "vyvolil",aby tu bačoval!!!

   Smazat
  11. 17:54. Kdo koho vyvolil aby tu bačoval?

   Smazat
  12. Vyzvat k tanci medvěda má své úskalí. Když začne tančit, konec tance určuje medvěd. Tak že pro dobros...ery, jen houšť a větší kapky. Jen blbněte. Až ho doopravdy nas...erete, on vás smích brzy přejde.

   Smazat
  13. 19:07. Také na něj mohou hodit síť nebo ho uspat a třeba i kulkou,například, tak nemystifikujte.

   Smazat
  14. 19:35 - pokud nemáš kam jít, tak doporučuju subtropickou Austrálii. Ti si doma přírodu šetřej, zásadně kurvěj jen cizí země - viz rumunské Baia Mare ... žije tam 25 milionů lidí a přitom maj rozlohu 2x větší než Indie s miliardou obyvatel! Můžeš jim tam vykládat že by se měli malinko třebas zrovna s těmi Indy "podělit" - ale pak sotva počítej s udělením azylu:)

   Smazat
  15. 20:32. To jsou objektivní věci,přece, nikdo s tím nic nemůže dělat. Pokud se někdo už někam nevejde,tak "přeteče". Pokud někomu něco zásadního bude chybět,bude to shánět. Proto vznikaly války v celé lidské historii. Rusko nemá rozum a jen provokuje dalšími anexemi a například i jeho snahou o získání co největší části Arktidy a i Antarktidy. Rusko si říká o malér a myslím,že to nelze chápat subjektivně. Prostě to tak asi je.

   Smazat
  16. Pro subjektivně objektivního rozumbradu 20:43: ...a s hlupákm se nehádat. (Puškin)

   Smazat
 6. Já myslím, že pan premiér udělá vše, aby si případný post eurokomisaře zasloužil. Pan Špidla prokázal vysoké morální vlastnosti, když začal vypůjčovat dostatek peněz, aby se lidu žilo lépe a stejně se musí projevit i pan premiér. Imigrantům rádi pomůžeme a když se to udělá šikovně, mohou důchodci počítat třeba i s navýšením důchodu o 30Kč měsíčně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud chce Německo vyrovnat dávky imigrantům v celé EU aby jim bylo jedno,ve kterém státě EU budou žít a dorovnávat to tedy ekonomicky slabším státům z kasy EU,to by jako měli imigranti například v Česku stejné "platy" jako třeba manageři v českých bankách? Nebo mnohonásobně vyšší "platy" než čeští důchodci,třeba,nebo jen několikanásobně vyšší "platy" než čeští pracující? Zbláznil se někdo,nebo prostě jen nerozumím? Aby islámští imigranti ovládli například Česko i finančně a byli na tom existenčně lépe než občané Česka,než Češi?

   Smazat
  2. Ano, je zcela pravděpodobné, že Sabotka Mekrele slíbí přijmutí tisíců primitivních vrahů navíc, za německé sociální dávky.Výsměch českým pracujícím, důchodcům a všem daňovým poplatníkům!!!Vrahům navýší na německou úroveň a zároveň slíbí navýšení platů úředníkům a důchodcům o směšnou sumu, že Sabotko!Ve volbách Ti to spočítáme.Jde do tuhého a nyní je nutné urychleně jednat, jak navrhuje Tomio Okamura nebo bude hodně zle.Pořád říkám, že EU rozloží migranti, imigranti, nastolený chaos díky rozmlácené severní Africe a Blízkého východu, díky USA a NATO, možném napadení RF USA a NATO i sebedestrukci namyšleného Bruselu s doživotní fukcí alkoholika Junckera.

   Smazat
  3. Samozřejmě,že ten náš Emanuel Moravec "Sitzpinkler" tý ochechuli přelízne její panenskej Brutwan,slíbí vše s uprchlíky a ojr Majestéét ho za to pohladí po plešce....a my tu do pěti let budeme mít občanskou válku.

   Smazat
 7. Tu hnusnou babochlapku potkat, položím peněženku a uteču.

  OdpovědětSmazat
 8. Na pozvání frau Makrellen, mutter všech imigrantů a islámských vrahů evropanů, může náš současný nejbohatší český důchodce a poradce Otíka Lipompa, bývalý eurokomisař, herr Špidla.Základem servility a loajality socana Otíka Lipompa ke 4.říši a frau Makrellen je řádně oholená hlava a dokonale natřena lubrikačním gelem.Návštěva má jediný cíl a ten je jasný všem.Přesvědčit Lipompa o přesunutí a napumpování desetisíců islámských vrahů a sociálních příživníků ze 4.říše, těch, které si sama do Říše pozvala.Jistě se setká i s američanem a jejím příznivcem, Georgem Dienstbierem, česko-americký otec islamizace ČR.U prezidenta, pokud se odváží zavítat na Pražský hrad, dostane se jí rázných argumentů od prezidenta, že jí dobře nebudeš.Doufám, že i prostý český lid ji pomůže po přistání na letíšti Václava Veškrny a na ulicích řádně přivítat!Nyní je také jasné, že evropské elity v čele s frau Makrellen i s naším Lipompem, páchají genocidu na evropském původním křesťanském obyvatelstvu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:18. No jo, ale vy lidé Evropy,vy jste vyspěli do vaší vyšší civilizační vývojové úrovně křesťanstvím a možná to tedy byla chyba a měli jste vyznávat islám,protože byste možná byli ještě výše,směji se a to byste si zřejmě měli velmi důkladně a důsledně uvědomit.

   Smazat
 9. Nikdo o ní a její migrantůru nestojí. Ať táhne!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Německo, Francie ... jsou již zničené a ztracené země, jsou pohlceny základem Islámu, který se za pár desetiletí plnně rozvine a svojí agresivitou rozpínavosti, zdecimuje jejich původní kulturu, zvyky, dosavadní způsob života a vyžene pryč obyvatelstvo, vytváří se islámská genocida pomocí evropských elit a zájmů USA, pokud nebudou mimořádné události typu, definitivní rozvrácení Evropy USA a válkou s Ruskem.

  OdpovědětSmazat
 11. bože ochraňuj český národ před zvrhlým zlem ze západu !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejdříve bude nutné zatratit Havla s jeho rádci a pomocníky.

   Smazat
 12. 15:47 hlavním cílem návštěvy Frau Merkel bude bezesporu harmonizace národnostního složení obyvatelstva v České kotlině dle osvědčeného německého vzoru, je to podmínka vytvoření celoevropského chalifátu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,jejich cíl je kalifát,řízený židama. tak,jak je i USA a část Západní Evropy.

   Smazat
  2. Pořádkumilovní Němci budou mít konečně pořádek.
   Frantíci zase po labužnictví.
   A Britovové po nezřízeném chlastu.

   Smazat
  3. německý komisař jistý Oettinger (dříve specialista na ruský plyn) již navrhnul, aby se sjednotily příspěvky na imigranty v rámci celé EU, chudší Češi jim v budoucnu ještě rádi budou sloužit a posluhovat

   Smazat
  4. Pryč z EU

   Smazat
  5. Tož u nás na Hané slimáci křepčit v našem kroju nikdy nebudú!

   Smazat
  6. Tož už vám tam křepčijá i mongolci, tak proč ne třeba pakistánci?

   Smazat
 13. Ano,pane Valenčíku,jsou to "posranci"....

  OdpovědětSmazat
 14. Merkel přijede umravnit Sobotku. Slíbí lukrativní kšeft v Bruselu a Dluhoš se přetrhne. Asi mu ještě nedochází, že to bude návštěva z politického záhrobí. Nevěřím, že Merkel přežije příští volby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud Dluhoš kývne na sjednocení příspěvků pro migranty, může si nechat tisknout parte. Bez ohledu na to, kolika migrantů se to bude aktuálně týkat.

   Smazat
  2. No a také podepíše naše zadlužení u německých bank, které nám na ty migranty budou půjčovat.
   Pryč s vládou.
   Pryč z EU.
   Pryč z NATO.

   Smazat
 15. si myslíte, že migranti jsou blbci? Potřebují britský nebo německý pas, aby se bez víz dostali do Kanady a USA.

  OdpovědětSmazat
 16. Mám stejné obavy jako pan Valenčík. Komunisté se snažili zabránit, aby se letos konaly Dny NATO, nechtěli schválit finanční podporu z kasy města, ale nakonec byla podpora schválena. Od darebáků se naše republika nemůže nic dobrého nadít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč nekonat? Můžete na letiště v Mošnově přijít a všechno si vyfotografovat. Pustí vás všude.

   Smazat
  2. 22:26-jsi opravdu tak blbej,nebo to jen hraješ?!?!

   Smazat
  3. NATO zrušit, jeho nosatý pejzatý provozovatele postavit ke zdi a zastřelit! Ať žije pan Trumo! - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/obbrw-9.html

   Smazat
 17. Nikdo Merkelové nerozumí, protože ta se na rozdíl od ovčanů dívá daleko do budoucnosti, kde vidí cíl svého snažení: totální reformu stávajícího sociálního systému EU. V rámci muslimské Evropy bude vyřešena nezaměstnanost, protože do zaměstnání budou docházet pouze muži, ženy budou pracovat v domácnosti na plný úvazek a to umožní zrušit jesle, školky, ale i péči o přestárlé. Budou zrušeny důchody, o přestárlé se postará rodina atd. Německo dostane nadto bonus, osvěžení genofondu, který byl poškozen árijskou politikou hitlerovců. Chlast nebude, ale na druhou stranu stát už nebude ani potřebovat spotřební daň z jeho prodeje, úspory v sociální oblasti budou ohromné. Já tu budoucnost vidím ne růžově, ale všemi barvami, přesněji všemi LGBT barvami. Vzhůru do budoucnosti po boku s Frau Merkel !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud to neni ironie, co jsi napsal, tak asi hulíš velmi kvalitní matroš!:-)) Takže s Makrelou vzhůru zpět do 16-tého století??? Tak na to jsme všichni čekali, až budeme muset 5x denně mlátit palicemi o zem a budeme mít stejné "lejno", jako ti ručníkáři, protože ráj na nás bude přece čekat až po smrti, že?:-)

   Smazat
 18. Nerozumím tomu, co znamená Vydatný úder? Je to příprava masové vraždy desetitisíců, statisíců nebo milionu Rusů? Máme na to snad paragrafy týkající se zločinu ve stádiu přípravy. Bodrý milovaný tatík prezident Zeman a nemilovaný posera Sobotka by měli být zatčeni a vyšetřováni. Není jisté zda se při kvalitě svých zbraní Američané vždy trefí a tak konečně do Ruska zavedou lidská práva a demokracii pro přeživší. Ti budou mít jistě radost. Co když Rusové oplatí stejným protiúderem a oběti na miliony budeme počítat my? Také jsem někde četl, že Rusové už mají všechno zautomatizované a rakety vyletí, i když bude zničeno řídicí centrum. Někdo by se na to měl při Zemanově spanilém výletu na venkov zeptat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo,ten systém samoodpálení se nazývá "Perimetr" lidově "mrtvá ruka",neboli "Dead hand"....to pro posrankyni LangSádlovou,aby věděla do čeho jde,když si v žvanírně pouští hubu na špacír a vyhrožuje Rusovi válkou,atomovou ještě k tomu....Ta mrazem přešlá vypelíchaná píča vůbec neví,co se děje.Jen nepřestávám kroutit hlavou nad tím,kdo tu nešťastnici mohl volit,nebo spíš vůlit,ale nikoli od slova vůle,ale VŮL....

   Smazat
  2. Vlastně Zeman nemůže být trestně stíhán. Ve Varšavě na setkání NATO byl a něco podepsal. Zarytě o tom mlčí. Odvedl pozornost k chudákovi Jandovi, který snad umí ukazovat ptáka, ale politika mu nejde. Ach jo!

   Smazat
 19. V Libni je takové místo, kde stál Gabčík s Kubišem. Kudy pojedou na Hrad?:))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Něco si o tom nastudujte, adoptovaná Angela Merkel alias Klara Mengele (100% přesmyčka) je Hitlerovo dcera ze zkumavky, kterou odnosila fanatička Gretl Braunová. Rodinná podoba je nepřehlédnutelná: a) vzhled Adolfova dvojčete b) na fotce z mládí jakoby z oka vypadla jeho matce c) shodné rysy s Evou Braunovou - vůdce si vybral samici podobnou jeho matce

   Angela: V dětství si byla velmi blízká s o šest let mladším bratrem Adolfem. Jediná žijící příbuzná, ke které se Hitler veřejně hlásil – zmínil ji i ve svém díle Mein Kampf.

   Klara: Hitlerova matka.

   Mengele: Odkazuje na infiltraci amerických elit a prezidentského úřadu nacisty v rámci operace Paperclip, viz. společná fotografie Skorzenyho, Mengele s Georgem H. Scherffem později známém jako Georg H.W. Bush.

   https://www.youtube.com/watch?v=DTwNhYKgQI8

   Smazat
 20. Na Hitlera spáchali Němci alespoň atentát.

  OdpovědětSmazat
 21. Paní Merkelová jede do Prahy rozbít V4. Poláci a Maďaři se jí vymkli z rukou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, jak píšete.Rozbití V4 jednodenní lobotomií posery Sabotky.
   1)Přijede nám vnutit tisíce vrahů a primitivů, které si k sobě do Reichu pozvala
   2)Navrhne Sabotkovi více Evropy v zachování evropských hodnot a těsnější spolupráci v podobě spojení ČR s Reichem a připojení se ke vznikající 4.říši spolu s islámem rozvrácenou Francií.Je to v podstatě protektorát, ještě pak zbývá najít dalšího Heidricha, možná by se hodil vlastenec Pornojanda, to je sekáč v posteli i ve své neziskovce a s bodrými úvahami všemu rozumí.

   Smazat
 22. OH RIO A MULTIKULTURNÍ NENÁVIST: PORAŽENÝ MUSLIMSKÝ JUDISTA NEPODAL RUKU SOUPEŘI Z IZRAELE
  http://pravyprostor.cz/oh-rio-a-multikulturni-nenavist-porazeny-muslimsky-judista-nepodal-ruku-souperi-z-izraele/

  OdpovědětSmazat
 23. Uvítal bych jedině to, kdyby přijela požádat o azyl, a při tom byla zatčena a odsouzena na doživotí. Nejméně. Samozřejmě současně se Sobotkou.

  Mimo to, moc rád bych si poslechl záznam jejího rozhovoru s prezidentem Zemanem. Děda.

  OdpovědětSmazat
 24. Pane Valenčíku, ještě si tam připište zajímavou výluku v dodávce vody od 25. do 29.8. (celých 5 dní !) pro pár desítek tisíc obyvatel východní části Prahy. Kolega tuto akci hned označil za nácvik vodáren na válečný stav.

  OdpovědětSmazat
 25. Vážení, jak jistě víte, nebo nevíte, chtějí ti debilové, co vládnou, nakoupit do armády německé tanky Leopard, namísto ruských T72. Už vám svítá?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. peníze se přece musej točit, T-72 už máme a dají se výdodně prodat třeba na Ukrajinu, zato ty Leopardy jsou několikanásobně dražší a nějaká ta provize se šikne, když pokladník Rath půjde do basy a jeho provize straně chybějí

   Smazat
  2. http://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/20160813/3701090/cesko-odmitnuti-ruske-tanky-cena.html

   Smazat
  3. většina dluhů, které má Řecko vůči Německu, je za dodávky zbraní včetně ponorek (jednotlivé země NATO musejí přece proti sobě být dobře ozbrojeny, tak jako Řecko a Turecko!) jen tak dál Slávečku, jen tak dál

   Smazat
 26. 25.srpna je 83. výročí smlouvy Haavara. Kdo neví, dohledá. 8+3=II (dvě věže, Joachin a Boaz). Boaz je jméno "našeho" premiéra (přesněji premiéra naší vlády). Frau und Er, kurzig beide wiessen sehr gut.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.