Reklama

.

.

pátek 26. srpna 2016

Debakl Frau Merkel, nebo šlo o úplně něco jiného?

Radim Valenčík
26. 8. 2016   RadimValenčíkPíše
Tak koukám na UK ve 22.00 ČT 24. Sobotka o návštěvě Frau Merkel. Smíchy se neudržím. Frau Merkel před návštěvou (původně měla být jen 5 hodin, pak se protáhla): O migraci se bavit nebudu, nebude to v agendě! A najednou je z toho naprosto hlavní téma. (Můžete si změřit kolik % času ve zpravodajství věnováno.) Debakl Merkelové a její kapitulace nejen před Zemanem, ale i Sobotkou, nebo šlo o úplně něco jiného? Dávám k úvaze a myslím, že do pěti dní budeme chytřejší. A také si stojím za tím, co jsem napsal již dříve:

Turbonávštěva Fr. Merkel: O co jde? Nelžeš Slávku?
http://radimvalencik.pise.cz/3759-turbonavsteva-fr-merkel-o-co-jde-nelzes-slavku.html

Podivná "DEJVICKÁ" návštěva Frau Merkel
http://radimvalencik.pise.cz/3745-podivna-dejvicka-navsteva-frau-merkel.html

Co když Frau Merkel nejede oslavit můj svátek?
http://radimvalencik.pise.cz/3722-co-kdyz-frau-merkel-nejede-oslavit-muj-svatek.html

Mimo jiné – v závěru rozhovoru Sobotka naznačil, o co jde, když řekl, že ví, že minské dohody nemohou být splněny. Bodejť, když EU-reprezentace kryje odstřelování území Doněcka a Luganska ze zakázaných těžkých zbraní. A úplně na závěr.

Jen na okraj. Zeptal se vůbec Sobotka nebo Zeman nebo kdokoli jiný Frau Merkel, proč vyzvala německé obyvatelstvo k tomu, aby si nakoupilo potraviny a pití na deset dní?! Nebo to nikoho z našich našinců nezajímá?

"Ale kdo by si před rokem dokázal představit, že budeme připravováni na akutní nebezpečí atomové války a budeme vyzváni k tomu, abychom si z tohoto důvodu připravili zásoby jídla a vody na deset dní?! (To, že tato výzva zazněla nikoli u nás v EU v ČR, ale u nás v EU v Německu, mě příliš neuklidňuje, spíše naopak.)"

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/3769-i-zeman-je-clovek-diky-vsem-co-to-pochopili.html

29 komentářů :

 1. http://www.lajkit.cz/zpravy/item/625-sokujici-dopis-prezidenta-putina-poslancum-evropskeho-parlamentu-zbyvaji-4-minuty-do-katastrofy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A neni to hoax? Opatrne... Neni tam zdroj a jine weby o tom listu jsem nenasel

   Vymazat
  2. Samozřejmě je to hoax. Ale dobrý, má v sobě hodně pravdy. Marek

   Vymazat
 2. Tak nevím, jestli ty zásoby na 10 dní ty Němce zachrání.

  OdpovědětVymazat
 3. Nezachrání Němce ani nás, jako normáně Čechy zajímá pouze, jak s kým vyčůrat, nebo dětičky, aby byly BC.,Mgr, Ing, Dr, a jiného než momentální prospěch většinu NEZAJÍMÁ, A podle jim předkládaného vzoru z TV, který americký herec se vykadil takto, nebo onako. Jestli pražská herecká elita
  uspořádala mejdan a kdo se ze "slavných" účastnil, slavný může být i ten, kdo má v hlavě vymeteno ale má zameteno do konta a má šaty za desetitisíce, kdo je pod mostem je nezajímá. A že jim může spadnout na hlavu a vymazat z mapy, ten jejich blahobyt jaderná raketa je naprosto nezajímá oni jsou řádně zmanipulovaní režimní propagandou tak, jak to v historii ještě nikdo nedokázal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pouze doplním, že většinu zajímá též které "celebritě" či hvězdičce vypadla koza či ukázala náhodně kalhotky.

   Vymazat
  2. Armada je vskutku velmi treba na obranu zeme proti Bruselismu a soudr.Fuhrer merkel. Dovime se co slibila a cim vyhrozovala vlade a Sobotkovi a hlavne cechum? Je v tom Us okupace CR? A co fasisticky sudetisti. Ptal se nekdo ?

   Vymazat
  3. V souvislosti s tou "lítačkou" ihre mejestétu un-sere Fuehrerin v idioty okupované Praze mě až k slzám dojal ten zkurvený wasrPolák Thomasz Peszyňski s metrovou hejvl-hercnou,jak vehementně se snažil se svojím abtajlunkem pohroužit se co nejhlouběji do jejího odpadního systému,navzdory,nebo spíše kvůli jeho zaneřádění tím jejím multikulturním Eintopfem,který sice prohlásila už v r.2010 za naprosto eklhaft a nestravitelný,přesto jej nevyškrtla ze svého jídelníčku,ale nechává povinně fasovat obyvatelstvu BRD za 50 miliard Ojró během 2 let a ještě s pným kastrólem toho svinstva objíždí ostatní země EU,které se ještě s definitivní platností nehlásí o nášup....Ten korpulentní hňup z Prajska,jinak landsman un-sere Fuehrerin,jehož dědek určitě práchniví už drahnou dobu mezi Stalingradem a Kurskem,by měl být urychleně internován,nebo postrkem poslán zpět do jeho domoviny dřív,než mu někdo náhodou ublíží....Koukám,že těm Pražákům na svém městě vůbec nezáleží a to bylo furt "my Prahu nedáme,radši ji zbouráme..." a přitom vidíme,že si tam každej dělá co chce,jen Pražáci ne.....

   Vymazat
 4. to je síla... Bože, "CARA" CHRAŇ!

  OdpovědětVymazat
 5. No,spousta ignorantů zahleděných sami do sebe si to neuvědomuje,ale něco moc smradlavýho i v souvislosti s těmi imigranty,visí nad Evropou....
  Nedávno jsem náhodou narazil na Youtubu na soubor nekolika videí z přepravy tanků ABRAMS přes Rumunsko někam dál a tak jsem si vzpomněl na jeden takový vlak,že sám na vlastní oči viděl v Arnoldsteinu (trojmezí I-AU-SL),čekající na tmu,aby pokračoval z Itálie přes neutrální Rakousko dál na Východ.Bylo tam okolo 30 tanků Abrams a asi 2x tolik OT Bradley a celej ten cirkus mělo táhnout 6 lokomotiv.Přesně si pamatuji i na datum,bylo to v ten samý den,kdy bylo sestřeleno to malajzijský letadlo nad Ukrajinou 17.7.2014....Jel jsem tenkrát z Itálie a měl jsem zpoždění,protože když jsem měl komplikace s autem,když jsem si kupoval svačinu na cestu,poflakující se tam negři-imigranti mi vypustili dvě kola,protože jsem tam dvěma těm drzým vandrákům nedal po jednom Euru,o které si s výhrůžkou řekli a já je česky poslal kam patří (ještě,že čeština není světový jazyk a nerozuměli mi,nejspíš by tam po mě chvilku zbyla jen krvavá čmouha na silnici...).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Další střípek do mozaiky a potvrzení, že sestřelením do Malajsijského letadla chtěli neokoni rozpoutat 3.světovou.

   Vymazat
  2. Jen tak mimochodem, strakonická protiraketová/protiletadlová/ brigáda, přepravuje různá vozidla na přepravnícich, ale vozidla české armády jezdí bez armádního označení. Je to ještě Česká armáda, nebo banditi?

   Vymazat
 6. Výzvu k zásobením potravinami na 10 dní v Německých domácnostech bych nepřeceňoval. Ve Švýcarsku mají už dávno POVINNOST mít mnohem větší zásoby, dokonce to úřady chodí kontrolovat. V Německu to doporučení také platí dávno, teď jen bylo připomenuto civilní obranou, možná v souvislosti s teroristickými útoky. Jen si představte situaci, když by někdo vyhodil do vzduchu přívody elektřiny do nějaké větší oblasti, jako to udělali ukrajinští "bojovníci za svobodu a demokracii". To by v dnešní elektrizované době znamenalo daleko větší katastrofu, než odpálení se nějakého džihádisty v davu. Představte si, co všechno by se bez elektřiny zastavilo. Nejen supermárkety, benzinové pumpy, komunikace, ale i teplo, voda, plyn. A těch deset dní je přiměřená doba na opravu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. NA OPRAVU? NA VYHOZENÍ VŠEHO, CO SE V MRAZÁKU ZKAZILO A CO JSME NESTIHLI ZKONZUMOVAT! Takže zásoby pěkně po "středověcku" - luštěniny, pohanka, jáhly, mouka, těstoviny, sušená zelenina, onzervy čistě masové... a vědra na nošení vody od obecní pumpy, nebo z potoka... a zbraně na uhájení toho bohatství.

   Vymazat
  2. 14:35 Asi to s tím nesouvisí, ale....Dnes jsem zcela náhodně v dopoledníh hodinách byla nakoupit v Penny v Brně-Bystrci. Nevím, jestli je to tam zvykem, ale prodejna byla zcela zaplněna důchodci i když zdarma nebylo nic a ani ve slevě.
   P.B.

   Vymazat
  3. Nedávno prováděli magistráti v Praze cvičení na případný blackout. Výsledky byly tak katastrofální, že se je v širším rozsahu neodvážili zveřejnit. Nejpozději do 5ti dnů se v takovém případě městská infrastruktura totálně zhroutí a neexistuje ani žádný plán jak tuto situaci zvládnout. Přitom k tomu totálnímu blackoutu stačí vyřadit z provozu pouhé 3 (slovy tři) rozvodny, které nejsou ani nijak speciálně chráněny. Vlastní významnější zdroje el.výkonu Praha nemá!

   Vymazat
  4. A hlavně počítač ty troubo13:57. Co bys sis počal stěmi výpotky.

   Vymazat
  5. 18:23 - bez PC člověk přežije, na rozdíl od nedostatku vody, ty přiblblickej výpotku! Bože cos to nechal vylíhnout za kreténa zas?!?? Zas nějakej pračuráckej Šapirův nedorost?

   Vymazat
  6. A kdy mají důchodci nakupovat? Po půl druhý, kdy se otevřou brány továren a u všech pokladen jsou kilometr dlouhé fronty?

   Děkuji pěkně.

   Chodím nakupovat zásadně do půl druhý, pak už je to na mašli.

   Vymazat
 7. Považuji za velmi důležitý bod setkání to, že předseda Senátu Milan Štěch předal kancléřce výzvu k ukončení protiruských sankcí Evropské unie. Škoda, že zároveň nepředal výzvu k uvalení sankcí na Ukrajinu pro neplnění Minsku 2.

  OdpovědětVymazat
 8. Tak jak Pjakin řekl v posledním interviju- válka kterou USA a EU potřebují je na spadnutí ... problémem je že NATO bude eliminováno do 10 minut a USA vyhlazeny ... Čína jde ruku v ruce s Ruskem .... všechny NATO základny v EU vymazány jedním úderem .....

  Toto je agenda .... Merkel se nejspíše dožadovala aby češi začali nějakou všivárnu proti Rusku ....

  Zeman ji měl vyhodit rovnou z okna nebo ji dát místo Švejka jeden český spodní hák .... a bylo by to. Na druhou stranu Švejk to potuploval .... doře že jí ho dal i v češtině ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzpomeňte na Adélu, co ještě nevečeřela a zapomeňte na boxerské háky. Tam český polda Hrušínský americkýmu superdetektivovi Dočolomanskému jasně ukázal, jak efektivně se Češi perou. Místo siláckých boxerských postojů jedna dobře mířená facka ...

   Vymazat
 9. 15.27 Vy jste také důchodkyně? Odpolední zákazníci asi byli dopoledne v práci...

  OdpovědětVymazat
 10. černoprdelni iluzonystka zapoměla na ciankali znamy jako aduf patent ktery neměl kalibr vodikovy pumy co ma dnes kdekdo spiš děsi ta představa že by to byla ona vyvolena mezi vyvolenymi co by zmačkla ten červeny puntik jen nevim kdo by ji prohlasil za svatou ani čete 24 by nehrala což už by byl uplny konec koncu

  OdpovědětVymazat
 11. Ti, kdo neustále straší a podněcují válku, mají třeba před očima popálené plačící malé děti, jejichž mrtvé matky jim nemohou pomoci. Vyhřezlá střeva živých mrtvých po tlakové vlně atomovky volajících o pomoc? Miliony mrtvých. Proboha ti co neustále mluvíte o válce víte vůbec o čem je řeč? Merkel snažte se s těma Rusákama dohodnout nebo se vám bude škvařit kůže a maso na kostře, neutečete. A deky a jídlo na deset dní? To si ani neužijete. K smíchu.

  OdpovědětVymazat
 12. Kdyz k tomu pridate,prehlaseni nem.ninistra,ze nemecko potrebuje vic migrantu...snad v nadeji,ze migranti budou bojovat za nemce,tak to cele,se jaksi vybarvuje a kdyz Juesej zadaji raznou akci v Syrii,na zaklade pochybneho vysetrovani OSN.Opaleny prezident konci a preje si,aby napred odesel Asad,aby z toho nebyla ostuda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ti, kteří utekli/opustili svou vlast ve válce, že budou bojovat za Němce v Evropě? Ha ha ha (pro slzy nevidím). To je skutečně dobrý vtip.

   Vymazat
  2. Ne,Vy to všechno okolo špatně chápete,oni budou bojovat v Evropě a to zcela jistě,ale ne za,ale proti Němcům a všemu evropskému a za sionisty,za ty architekty toho NWO,kterému aby vznikl,musí ustoupit ta dnešní evr.kultura jednotlivých národů a to mají zařídit a to kundama svejch debilních zotročenejch ženskejch a rukama fanatických islamistů,vyzbrojenejch idiotskými zkorumpovanými politiky a šmelnáři se zbraněmi,kteří je pozvali a nyní jim dávají k dispozici vše potřebné....
   A ty slzy si nechte napotom,až se to rozjede naplno,napřed ve Francii a pak to půjde dál....Fr.,It.,Něm.a i ty připrclé pašalíky,jako NL,B jsou už ztraceny....nám ještě nějaká ta naděje zbývá,ale nesmíme promarnit příležitost,která se nám při eskalaci násilí vyskytne a od EU se trhnout....

   Vymazat
 13. Tak krátká návštěva mohla mít pouze jediný smysl : něco se podepisovalo.

  OdpovědětVymazat