Reklama

středa 3. srpna 2016

Dostane Ukrajina nabídku, kterou nebude moci odmítnout?

Pavel Letko
3.8.2016   E-republika

Dost možná, že je na stole nabídka, jakou nemohou odmítnout nejen Putin a Porošenko, ale vůbec nikdo. Ve hře je příliš mnoho.V otázce Ukrajiny může dojít k velmi překvapivému vývoji. Tedy k překvapivému zejména pro naše putinobijce. Jinak západní mainstream už hlasitě spekuluje o novém uspořádání Ukrajiny a rusko-amerických vztahů. Západní média si i ZDE všimla, že není možné držet nad vodou stát, v němž se synové oligarchů, kteří mají na svědomí smrt „obyčejných“ občanů, ač stíháni Interpolem, volně procházejí po Kyjevě. I tady se ukazuje rozdíl mezi ukrajinskou kleptokracií a našimi českými šibaly. Janoušek byl za těžké ublížení na zdraví alespoň odsouzen. Také jsme nedospěli tak daleko, aby poslanci vládní strany hovořili o rozsáhlé korupci a rozkrádání půjček a pomoci z Evropské unie a MMF vlastní vládou, jako je tomu v případě poslanců zvolených za vládní stranu ukrajinského prezidenta Petra Porošenka.

Ukrajina má mnohem vážnějšího nepřítele než ruskou armádu na hranicích. Je jím po desetiletí trvající a neztenčenou měrou bující korupce, rakovina uvnitř ukrajinské vlády a celé společnosti. Možná se blíží den, kdy americký viceprezident Joe Biden přestane ukrajinské vedení neúspěšně prosit o to, aby boj proti korupci měl v podobě dotažení některých reforem a uvěznění byť jen jednoho jediného oligarchy alespoň symbolické úspěchy. Amerika přestane žadonit a začne konat. Nebude to, navzdory některým našim generálům, knížatům, a jiným top občanům hájícím svobodu Tibetu, konfrontace s Ruskem, ale kompromisní, mírové řešení. Jak si všiml i bývalý americký velvyslanec na Ukrajině, ukrajinská vláda díky plánované válce Západu s Ruskem příliš hřeší na svou domnělou geopolitickou výlučnost a nepostradatelnost. V pěstované nenávisti k Rusku a ochotě obětovat vlastní občany za americké zájmy vidí současná ukrajinská vládnoucí klika svoji neotřesitelnou a nezastupitelnou pozici, takže se domnívá, že si může dovolit prakticky všechno, tedy i beztrestně rozkrádat miliardy z USA i EU. Ó, jak šeredně se může mýlit.

 

Nový začátek?


Jedním ze znaků možných nových vztahů mezi USA a Ruskem může být odvolání 50 vysokých důstojníků ruské baltské flotily. Putin „odměnil“ postoje svých generálů požadujících reagovat na jeden prapor americké armády v Pobaltí málem mobilizací celé ruské armády. Putin není prostě Brežněv, nenechá se vyprovokovat k nějakým závodům, které nemůže vyhrát. Nestojí o incidenty ani v Baltském moři, ani nikde jinde, nechce válku, chce využít potenciálu tak velké a bohaté země, jakou bezesporu Rusko je. Nakonec se může ukázat, že to, co chce, alespoň částečně dostane. Nedostane sice proruskou Ukrajinu, kterou by si jistě přál, ale dostane alespoň Ukrajinu mírovou.

 

Rýsuje se projekt „rakouského řešení“ Ukrajiny


Rakouská státní smlouva byla podepsána v roce 1955 zástupci vlád Sovětského svazu, Velké Británie, Spojených států a Francie. Předmětem smlouvy byla mj. naprostá a bezpodmínečná neutralita a ochrana chorvatské a slovinské menšiny. Spor byl alespoň v tomto dílčím případě zažehnán a válka se nekonala. Dnes má Rakousko 18 zástupců v Evropském parlamentu. Za těchto okolností se zdá být rozumné se ptát, zda by podobná, moderní "Ukrajinská státní smlouva" modelovaná na rakouském precedentu mohla sehrát podobně kladnou službu pro všechny.

Co získá Putin?


Rusko získá bariéru před NATO. Součástí dohody by totiž pochopitelně byl zákaz jakýchkoliv vojenských základen a cizích vojenských jednotek na území Ukrajiny. Území východní Ukrajiny by mělo zvláštní statut řešený ukrajinskou ústavou, a národnostní menšiny, samozřejmě včetně Rusů, zaručeny práva. Rusko-ukrajinská hranice by byla demilitarizována a byl by zaručen regulovaný, ale svobodný pohyb občanů mezi těmito zeměmi. Protiruské sankce by ztratily smysl a byly by zrušeny. Rusko by získalo prostor pro řešení terorismu na Kavkazu a stalo se spojencem Západu v boji proti této hrozbě i jinde ve světě. Putin takovou nabídku „Ukrajinské státní smlouvy“, aniž by sebe a Rusko znemožnil, odmítnout nemůže.

Co získá Ukrajina?


Ukrajina získá prostor pro normální demokratické mírové řešení vnitropolitické situace. Součástí řešení musí být rozsáhlá amnestie bojovníků obou stran konfliktu a celonárodní usmíření. Mírová Ukrajina bude moci očekávat dlouhodobé investice jak ze Západu, tak z Ruska. Místo toho, aby mladí Ukrajinci bořili a zabíjeli, budou moci budovat svoji zemi. Občané Ukrajiny na takovém řešení nemohou prodělat.

Co získá Západ?


Západ může vyvážet nejen zbraně, ale i průmyslové celky s větší zárukou návratnosti investic než na potenciálně válečnou Ukrajinu. Vydrží-li „rakouský“ mír i pro Ukrajinu, vzájemně výhodná výměna bude ku prospěchu všem. A v neposlední řadě dojde k oživení obchodu s Ruskem, což pro ekonomiku EU může být velmi zajímavé. Díra po odchodu Velké Británie z EU tak může být více než zalátána. Taková Evropská unie se může stát důstojným partnerem Spojených států i Číny. Partnerství s Ruskem je totiž třeba pěstovat nejen na poli vojenském, ale především na poli politicko-ekonomickém. Ať si pražská kavárna co chce říká, nejen Ukrajina, ale především Rusko vždy bylo a je součástí Evropy.

Dost možná, že je na stole nabídka, jakou nemohou odmítnout nejen Putin a Porošenko, ale vůbec nikdo. Ve hře je příliš mnoho.


- - -


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

 
Související články:

114 komentářů :

 1. Ano, Putin ktery nepocital s ochotou Ukrajincu se jeho agresi branit osklive pohorel a musi stahnout ocas mezi nohy.
  Svobodna, nezavisla a demokraticka Ukrajina je cil, ktery Zapad i Ukrajinci sleduji od sameho zacatku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lid Ukrajiny bude hledět radostně do budoucnosti, jako za soudruha Berii, Kaganoviče, Jagody a Trockého. Nový začátek, to si dělá autor srandu:)))))

   Smazat
  2. Člověče, blábolíte nesmysly. O jaké agresi a staženěm ocase tu píšete? Když někdo přijde jinému na pomoc, tak je agresor? Když stát likviduje vlastní civilní obyvatele, tak mu jde o svobodu a demokracii? Máte v makovici trochu zmatek a to jen z nenávisti k Putinovi. Copak vám udělal?

   Smazat
  3. Putin me udelal to same co Hitler, osle. Kdyz Rusaci vtrhnou do sousedni zeme, kus te zeme ukradnou a chovaji se u toho jak dobytek, tak to nazyvate "pomoci" jen vy, komunisticti vlastizradci a kolaboranti.

   Smazat
  4. 1:47 Hele Pepene Vskočů,ty z toho tvýho vymytýho mozečku nic novýho nezplodíš.Musíš tady napsat ,co si Rusové ukradli a o jaký dobytek jde.Jinak sem s těmi tvými metaforami nelez.Řekni Schapirovi,ať tě převelí na jinou frontu,kde tě ještě neznají

   Smazat
  5. Ubohej kretén z předkožky chcíplýho vlastizrádce Havla!!!!!

   Smazat
  6. V 1:21 a 1:47 to napsal zřejmě jeden a ten samý naprostý dement. Chudák, nemohl v noci spát a šel zvracet svoje blitky do diskuze.

   Smazat
  7. Ano, máte pravdu. Prostě je spálili. A demokracie zvítězila.

   Smazat
  8. Lidi! Zde jde o jediné. Rozhodit diskusi a tomu 1.21 se to daří. Vždyť on mnohdy pak sám sobĕ sprostĕ odpovídá aby bylo jasno jaký je tady plebs!

   Smazat
  9. 9:44 To je přesná taktika onanisty - sám sobě.

   Smazat
  10. No,tak to znamená,že je od Jandy,z těch "Evropskejch hodnot"....

   Smazat
  11. To je ten známej bezháčkovej a bezčárkovej blb, co to zase zkouší. IGNOROVAT blba!!

   Smazat
  12. BOMBA!

   Na novinkách.cz vyšel článek s nacistickou psychopatickou zrůdou:

   https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/410960-savcenkova-pro-novinky-nemuzeme-zalit-donbas-krvi-amnestie-bude-nutna.html

   Smazat
  13. 11:40
   Alex Švamberk, pamatujte si tohohle nacistickýho pucfleka!

   Smazat
  14. 1:21 teba by malo nieco oslobodit s tohoto sveta aby si sa tu uz nemusel trapit ty kokot.Ty si bol na Ukrajine???? Ty ocas!Bud rad ze tu mozes este pisat tvoje stupidne komentare ty Curak!

   Smazat
 2. Jestli máte na mysli Krym, tak tam lidi zachránil. Nebo by bylo asi lepší, kdyby je tam nechal vybít jako se to děje těm na východě, že? A jestli jeden Rus pomáhá druhému, to snad je normální.Určitě byste si vybral život ve válečné zóně, než na klidném Krymu, kdyby vám ten výber hrozil. Asi nemáte rodinu, tak můžete takhle plkat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takovou "zachranu a pomoc" zazil nas narod v roce 68. Kam jde Rus - okupant pomahat, tam 100 let trava neroste.
   Podle vasi zvrhle logiky byl osvoboditel i Hitler, ktery prisel pomahat Nemcum.

   Smazat
  2. v 68' byli u nas krome Rusu mimo dlasi take Ukrajinci, ze demente?

   Smazat
  3. Jo a taky Polaci, Madari a vychodni Nemci. Vsechny k nam poslala komunisticka sebranka z Moskvy. Vy jste te sebrance slouzili, tak jako jste predtim slouzili Hitlerovi.
   I kagebak Putler slouzil, delal v NDR fizla a udavace......

   Smazat
  4. To 2:40:
   O 68 asi víte kulový. Tenkrát byl v čele SSSR UKRAJINEC Brežněv a v čele armády UKRAJINEC maršál Grečko! Tak tu nežvatlejte jen o zlých Rusech.

   Smazat
  5. Bez jakekoliv priciny tihle lide zde vyjevuji sve zurivosti /a mozna i s penou u huby/. Asi se dostali ven z instituci a byli tak vypusteni na sve blizni jako psi, nemocni vzteklinou ...Nebo jako treba afroarabove..Vicepresident Biden vyhrozuje Cesku i Australii, ze se stali vice rasisticke, zatimco jeho syn vykrada Ukrajinu beze stopy rasove diskriminace...

   Smazat
  6. 2:40 - v roce 68 přišli pozdě! Rezident Mossadu, který v kooperaci se CIA zorganizoval lednovej puč v Praze stihnul od dosazených zrádců vee státních orgánech odvést požadovaná špionážní data na mikrofilmu již v květnu! Takže tanky v srpnu přijely pozdě, leč přeci! V tý době už na našem podvracení neměli světový sionisti zájem a tak to celé přešli bez povšimnutí. Jedno se jim ale nepodařilo! Pomocí svých agentů v komunistickým hnutí zabránit statečným mužům z GRU a velení Sovětské armády postavit jadernou obrannou hráz jejich rozpínavosti! Nezapomínejme, že sioxindl nasadil o čtyři roky dříve do okupované části Německa - tzv. Trizonie rakety středního doletu s jadernou hlavicí! Více o puči sionistů v roce 68 u nás zde na čase 01:13:00 - https://www.youtube.com/watch?v=DSVQHZ3VOt0

   Smazat
  7. Přesně tak,jak píše 7:33-byl to sionistický puč to "Pražské jaro"a protože se nikoli naší zásluhou nezdařil,následovala "Velká listopadová homosexuálně sionistická revoluce" v r.89...a kdyby nebylo invaze v r.68,tak jsme tady měli ten bordel s imigranty o dvacet let dřív...
   V tom potrhlém r.68 zatroubili sionisti k útoku v celé Evropě,nejen u nás a proto taky díky nim padl DeGaule ve Francii a válčilo se na barikádách i v Německu i Itíli a u nás na sjezdu Svazu čs.spisovatelů,vedeném židem Golstickerem,který nikdy nenapsal ani řádek,agitoval zavilý sionista Arnošt Lustig v uniformě důstojnika izraelské armády k podpoře politiky své pravé domoviny,tohoto agresivního generátoru na problémy tohoto veskrze zhovadilého světa....A na příkladě Ukrajiny/novodobého Chazarského kaganátu máte možnost vidět v přímem přenosu,co jsou schopni sionisté udělat ze země s poddaným majoritním slovanským obyvatelstvem,pokud mají monopol moci....a pokud máte zájem vědět,co si o vás myslí "česká židovská inteligence" reprezentovaná upoceným synáčkem stejně upoceného a exaltovaného baviče Novotného,přečtěte si opravdu výživný a od srdce upřímný rozhovor ve včerejších Parlamentních listech a teprve potom,reagujte na můj canc....

   Smazat
  8. Ani jeden z Vás nevíte o co šlo v roce 1968. Když budete ještě dlouho přemýšlet,tak Váš mozek stejně nic nevyprodukuje!

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. Neználkům pode mnou: Příchod vojsk Varšavské smlouvy si na Brežněvovi vynutili ČEŠI! Kolder, Indra, Kapek Švestka a další, pod hrozbou "kontrarevoluce v Československu a za pomoci "dopisu 99 pragováků". všechno pak završil adelegace podpisem protokolu v Moskvě, kde nepodepsal jediný - Fr. Kriegl. Takže jako při pražském povstání a v r letech 1946 - 48 z v padesátých letech a v 70. letech - vždycky všechny prasárny dělali ČEŠI Čechům! A vy "disidenti", narození po 21.8. 1968 mlčte, nic o pražském jaru nevíte.

   Smazat
  11. 9:56 - problém je že tobě tvý pejzatý filckonoši žádnej mozek nepřidělili, abys moh cokoliv produkovat, vopejzalá filcko:) A pro ty kterým byl přidělen je tam ten dokument (link na youtube!).

   Smazat
  12. Tady je nutno dodat jednu věc. Obsazení ČSSR by se nekonalo a Brežněv by se na slinty nějakého Bilaka vykašlal, kdyby již dva roky před 68. rokem (možná již od roku 1964) W. Ulbricht a Wladislaw Gomulka neposílali Brežněvovi demarše o kontrarevoluci v ČSSR.
   Renda.

   Smazat
  13. 13:55 - jasně - totiž ten Krigel byl členem bandy sionistických hajzlů co to tu dostali za úkol rozesrat! Už na sjezdu spisovatelů se sionista Lustig objevil dokonce v izraelský uniformě s vlastizrádnou výzvou k účastníkům ke vstupu do izraelský armády přes hubu neměl dostat od koho, páč ty spisovatele a žurnalisty kteří odsoudili sionistickej blitzkrieg 1967 pro sichr vyhodili z práce kvůli obvinění z vymyšlenýho antisemitismu"! Už v květnu přijel do Prahy sionistickej koordinátor který si v redakci Literárních listů převzal materiály nahromaděné sionistickými agenty na klíčových postech našeho státu. Ve stejný době jiný agent sionismu jistý bandita Kohn čili Cohn-Bendit organizoval nepokoje v Paříž s cílem svrhnout prezidenta de Gaulla, který odsoudil izraelskou agresi také! Na operaci PragerSpring vydaly sionistické centrály pakatel - 400 milionů dolarů. Ovšem v tehdejším kurzu vůči dnešnímu to bylo téměř jako polovina nákladů na kyjevský Majdan. Za tyto prachy byl financován K231, KAN a jiné teroristické organizace sionistů. Tyto organizace mohly legálně působit jen dík tomu že místo ministra vnitra zaujal trockista Josef Pavel, rezident Mossadu. A zatímco ministr zahraničí Hájek připravoval obnovení přerušených diplomatických styku s Izraelem, tak jiný Žid - Śik byl jmenován jako expert na obnovu kapitalistického bordelu v Československu. A Žid Kriegl byl kooptován dokonce do ÚV! Tyto lumpárny sionistů u nás kryl Čech Smrkovský. V tomto bodu máš pravdu. Ale neprošli! Vlastenci z českých i slovenských zemí navázali kontakt s vlastenci v sovětské armádě a rozvědce GRU! Je díky nim byl kryptosionista Brežněv donucen přijmout sic pozdě, nicméně přdi rázná opatření k likvidaci sionistického řádění v Praze! NEPOŠLI! A jestli projdou tentokrát záleží opět jen na nás, vlastencích a antisionistech ....

   Smazat
  14. oprava: NEPROŠLI (ale i to druhé bohužel platí - že NEPOŠLI:)))

   Smazat
 3. No, myšlenka dobrá, ba ne, přepychová.
  Jenom je v absolutním rozporu s veškerou dosavadní zahraniční politikou USA.
  Přesněji, nyní, té horší části vedení USA.
  Leda že by ..... nastoupí-li Trump.
  Děda.
  (A všimněte si, že si trolů nevšímám. Doporučuji.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jediný možný způsob jak se zachovat. Nechápu, že se pořád někdo nechává vyprovokovat. Proč ho nenechají, aby jako první blb reagoval, když už tomu věnuje tolik energie. A pak už za prvním volem by mohlo následovat normální čtenářstvo. Ale to je asi moc náročné. Jednodušší je, se nechat povodit od gaunera. Pak se nedivme těm, co pořád nakupují od šmejdů. Tady máme taky óbršmejda a kolik lidí ho následuje! Že jim to není trapné.

   Smazat
 4. "Nabídka" rozumná, ale z řady důvodů nereálná. Ukrajinci, stejně jako my, si budou muset vypít ten svůj "pohár hořkosti" až do dna.
  Za chyby se platí ... L.S.

  OdpovědětSmazat
 5. Nevím kde to Letko vyhrabal,ale podle mne,ten nápad je z Americké mozkovny.Zachránit Ukrajinu na Ruské náklady.Vláda proamerická,korupce by byla ještě větší a ještě by se Banderovci rozlezli i po Rusku.Tohle musí Putin odmítnout a hranice s Ukrajinou,ještě víc zadrátovat.Posledním odstavcem to jen potvrzuje,co získá západ a o to jde.

  OdpovědětSmazat
 6. V některých historických okamžicích se válce vyhnout nelze. Stálin se snažil vyhnout válce s Německem, když viděl jak západní demokracie dělají cestu Hitlerovi směrem na východ k hranicím, pro ně, nenáviděného SSSR. Nakonec stejně nezabránil tom aby Hitler podporovaný celou Evropou nezaútočil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu.
   A tím jste mně připoměl opakovaná Putinova slova:
   když už je střet nevyhnutelný, je třeba zaútočit jako první.
   A k tomu ho zjevně chce donutit rozpínavost našeho amerického obranného NATO pod velením našeho českého generála. Děda.

   Smazat
  2. V.I.Lenin napsal:,, I útočná válka může být válka spravedlivá....!"M.Radikowski

   Smazat
  3. Pánové, to opravdu čerpáte jen ze školního dějepisu, nebo i z Tv a mainstreamového tisku? Vždyť to bylo přeci jinak!!

   VŘSR iniciovali a zaplatili američtí sionističtí bankéři. Lenin, Trockij a další vůdci byli jak rasově, tak i myšlenkové sionisté. Lenin, Trocký a všichni další konspirátoři přivezenmí z USA a Evropy do Ruska plnily odpovědně a hrdinně své úkoly k rozbití monarchie, vybití inteligence a všech progresivních osobností Ruska a podmanění Ruska pod světové bankéře. Cílem byl vývoz komunistické revoluce do světa ze základny kominterny vzniklé v Rusku. To se jim málem povedlo po 1.SV v Bavorsku, Německu, Maďarsku...
   Hitlera k válce se SSSR sionisté vmanipulovali. On "jen" reagoval na přípravy Rudé armády k vpádu do Evropy (spravedlivou útočnou válku) tím tzv. preventivním úderem. Proto byl wehrmacht v r. 41 a 42 tak úspěšný a SSSR málem poražen.

   Ať chceme nebo ne, tak svět je řízen zákulisními korporátními bankéři, kteří ovládají politické a ekonomické elity, které skáčou, jak oni pískají. Jejich cílem je NWO (světová dominance sionistů v depopulizovaném světě), který se pokouší realizovat od dob Francouzké revoluce. Vůdce s charisma (Stalin, Hitler, Roosvelt, Putin, Erdogan...) má na dění jen omezený vliv a v zásadě může nastavené trendy pouze brzdit, nebo velmi mírně směry vývoje korigovat. Bezstrukturní řízení je dotaženo k dokonalosti a již jen chybí naprosté ovládání a šmírování (zpětná vazba) všech jedinců. Ale i toho se velmi brzy dočkáme - technologie RIF čipů a jejich aplikace jen čeká na celosvětovou pandemii a následnou vakcinaci populace. Vše odzkoušeno a připraveno včetně přenosu dat a jejich vyhodnocování superpočítači.

   Mír s námi!
   Ferro

   Smazat
  4. Pro 10:45 je to neúplné a chybně interpretované. Typická propaganda cílená na rozklad morálky - vše je v prdeli nelze nic dělat (v tom případě nemělo smysl se narodit). Je to souboj dobra a zla (ještě lépe hledání dobra) nebo jinak správnosti a nesprávnosti. A zlo nebo nesprávnost nemůže vyhrát, to je pouze jiný název pro sebevraždu.

   Souboj dobra a zla probíhá na všech úrovních a dokonce i uvnitř nás. Čím je každý z nás lepší a morálnější tím více má možností ten lepší a morálnější ve vyšších patrech. Podle zákona vše se děje podle úrovně etiky a morálky všech zúčastněných. Na každém záleží, každá kapka je dobra může převážit misku vah směrem k budování spravedlivější společnosti a tím pádem i stabilnější s mnohem větší šancí na přežití.

   Je to otázka přežití a každá entita, aby přežila potřebuje vydat ze sebe to nejlepší, pro společnost to znamená, aby se Ti nejlepší nebo nejvhodnější dostávali na klíčové pozice. Nelze na klíčové pozice dosazovat nějakou degenerovanou (privilegovanou) skupinu, každá privilegovaná skupina se stane degenerovanou, protože nedozraje a nezíská schopnosti konkurenčním bojem (jak poznáme kdo dělá věci lépe, když někdo může zničit konkurenci penězi).

   Změna začne až si lidé začnou více vážit morálních a etických a skutečně schopných jedinců a začnou je podporovat. Když si budeme věřit pomluvám a neustále se zkoušet povyšovat jeden nad druhého a zkoušet ošálit ostatní, kvůli osobním výhodám, tak naše přežití nebude zaručené a nedivme se, že pak máme na klíčových pozicích úplné debily.

   Smazat
  5. Ferro se drží faktů na rozdíl od Vašeho algemejnešajze moralizování a ryzího theoretizování,vhodného tak akorát do kostela,nebo klimatizované "pražské kavárny" s dostatečně pohdlnými seslemi a oplývající nekonečným repertoáren teplých a studených nápojů....

   Smazat
  6. Kolegové připěvatelé nade mnou. Až svět dospěje k plné demokracii, tak na naší hrbolaté zeměkouli bude žít tak max 1/10 obyvatel oproti dnešnímu stavu a budeme na úrovni prvobytně pospolné společnosti. To byla jediná spravedlivá společnost v historii lidstva. Od té doby co si lidstvo ze svého středu začalo volit náčelníky, atd., tak to jde od 10-ti k 5-ti.Zkrátka a dobře pomalu a jistě postupujeme ve vývoji čím dál tím více ke dnu.NWO bude jen krátká epizodka ve vývoji lidské společnosti, takže bych se toho nebál.

   Smazat
  7. Pro 13:15 komu není rady tomu není pomoci :) Každý svého štěstí strůjce. Morálka a etika to je klíč, pokud to nechápete, užijte si života otroka, svobodná vůle nám byla daná. Vaše rozhodnutí respektuji, protože svoboda bolí, ale upozorňuji být otrokem bolí více.

   Tip: Bez teorie nelze přežít, proto věnujte hodně času studuji teorie.

   Smazat
  8. To Anonymní 3. srpna 2016 12:53

   V zásadě s Vámi souhlasím, přesto se dopustím polemiky.

   Historie ani vesmír (Bůh?) neznají pojmy dobro/zlo. To jen mi lidé události a osobnosti polarizujeme podle našich egocentrických kritérií. Dnes, když prší, tak jsou zemědělci naštvaní, protože nemohou sklízet obilí (zlo). Naopak já zahrádkář a houbař jsem nadšen protože vše roste (dobro). A co je pravdou, nebo kde je to dobro?
   Protikladné subjektivní hodnocení téhož děje je známé ve filzofii jako princip duality, princip Jing-Jang, nebo vyjádřeno zákonem "jednoty a boje protikladů". Takto fungude všude a ve všech sférách lidského konání a poznání. Ve světě zvířat to tak zřejmě není, protože ta jsou s jistou osudovostí srozuměna a ví, že i když jako rybí hejno budou společně manévrovat, tak stejně se žraloci nažerou. To jen mi lidé máme neodůvodněný pocit pánů nad svým osudem, který se začal formovat současně s prosazováním ateismu (sionistický koncept k vykořenění člověka ze společnských ukotvení uvedený v život spolu s Francouzkou revolucí). Ateismus je nástroj sionistů k vytržení věřících z lůna církve, při čemž víru ve Stvořitele nahrazuje vírou v ovládání svého bytí a tzv. "poznáním". Současně rozbíjí integritu společnosti, atomizuje ji na rodiny a jednotlivce, které následně staví proti sobě. Přesně podle pouček krále Davida - "Rozděl a panuj!" /Současně je třeba si všimnout, že sionisté nejsou ateisté, ale nejortodoxnější vyznavači Talmudu a Mišny! Proč asi??/

   "Nejlepší, ani nejvhodnější" jedinci pro řízení společnosti nejsou uchopitelná kvalita, pouze verbální klišé. Člověk pevných morálních zásad, vegetarián, abstinent, nekuřák, charismatický vůdce, nezlomný pracant, národovec a vizionář jménem Adolf Hitler je dnes chápán jako ztělesnění ďábla na zemi. Podobné charakteristiky měl i dnes zatracovaný Stalin. Naopak požitkář, alkoholik, kuřák, lenoch a člověk bez morálních skrupulí jménem Winston Churchil je do nebe veleben. Důvodem je tzv. "pravda vítězů", ale jen těch, kteří vyhovují sionistickým záměrům. Všichni však měli jednu společnou schopnost - oslovit a pohnout davy. Hitler je dokázal vzchopit v době míru a hospodářského úpadku k budování Německa ve prospěch jeho lidu. Churchil dokázal totéž v době války, kdy země v konjuktůře po krizi potřebovala sjednotit, aby uchovala svou státnost, o kterou nikdo (mimo sionistů) neusiloval. Stalin lid převzal zotročený a vyděšený po vlně rudého teroru během občanské války, ve kterém pro upevnění komunistických (sionistických) pozic pokračoval. Tak jakými minimálními kvalitami by měli disponovat političtí leadeři??

   Nejsem poraženec, ale velnmi dobře si uvědomuji, že mé ztopořené ego a sebestřednost musí zákonitě vést ke konfliktu s jiným stejně tak napruženým. A to nejen osobně, ale i národně a rasově. A pravda (dobro) je pak kde? No přeci u vítěze! Ten přitahuje mediální i lidskou pozornost, jeho názory cíle a plány zajímají svět.
   Chápu, že jen to ego dokáže kolem sebe shromáždit davy a pohnout s nimi jakýmkoli dobře okecaným směrem. Proto nejsem vůdce, ale jen klofátor do kláves.

   Domnívám se, že naše pohledy nejsou až tak rozdílné. Spíše si myslím, že každý akcentujeme trochu jiný úhel pohledu a vzájemné nepochopení je pak zřejmým výsledkem.

   Mír s Vámi!
   Ferro

   Smazat
  9. Anonymní3. srpna 2016 10:45
   Ferro, dobrý komentář. Stále je třeba připomínat, kde je pramen současných problémů. Jak jste uvedl, jsou to majitelé všeho (dříve bank, nyní i všech korporací, které stále centralizují, skupováním každé další firmy, která se vypracuje k nadnárodnímu významu).
   Dokud jim politici budou poskytovat privilegia, ve formě práva vydávat státům peníze na dluh, nebo stále rozšiřovat liberální legislativu, která nahrává jen těm nejsilnějším, potom my občané, nevratně skončíme v nevolnictví, jehož formu ani nedovedeme domyslet. Vámi uvedené čipování a vakcinace, jsou jistě jen první z těchto forem.
   Díky svému optimismu se domnívám, že stále je možnost tento vývoj zvrátit, že občané stále tu sílu mají. Jenom si musí uvědomit, kdo za celým negativním vývojem stojí a řídí ho. Zabývání se podřadnými problémy, zamlžuje pravé příčiny a též se ztrácí vzácný čas. P.K.

   Smazat
  10. Annonym 12:53 pro Ferro. Lidé, kteří mají ochotu se domluvit se domluví, pokud si dají práci s definicemi jednoznačných termínů, kde se oba shodnou.

   Dobro a zlo jsou pro mně naprosto přesné termíny popisující skutečnost kolem nás.
   Dobro je správnost, zajišťuje fungování a přežití. A zlo vede vymření, zničení, ukončení. Ve vztahu k životu společnosti se dá dobro definovat jako zajištění života v následnosti generací (správnost je obtížná, protože množina správnosti je v životě mnohem menší než množina nesprávnosti).

   Ten kdo neuznává dobro a zlo, velmi silně napomáhá zlu. Protože říká nelze najít tu správné řešení, kdy to bude fungovat.

   Termíny dobra a zla jsou v lidské společnosti velmi dobře zakořeně v příbězích, v pohádkách a učíme své děti rozeznat dobro. Je to přesně to bez strukturální řízení, o kterém mluvíte, ale tohle bylo tvořeno bytostmi, kteří usilují o dobro a o přežití.

   Pak jste chycen do pasti ega, ten termín vykradl Jung z nějakých indických starobylých učení a nepochopil to a byl zneužit zlem (bytosti, které usilují o záhubu) a proto se to rozšířilo. Jako lék se dá použít termín klam já. Můžeme si do hlavy nahrát jakýkoliv program a algoritmus, ale pokud bude klamný, tak dřív nebo později narazíme a bude to bolet, jako kdyby jsme šli podle chybné mapy a zabloudili.

   Smazat
  11. oprava: přesnější je říci nahrát do hlavy jakoukoli představu (místo trochu zavádějící program, algoritmus)

   Smazat
 7. Věřím, že takto by si to loutkovodiči představovali. Zachovat stávající nacisty pro časy budoucí. Ta amnestie je roztomilá....
  Jak bylo zmíněno v jednom příspěvku, ukrajinci si to vypijí do dna a za svoji hloupost si svůj stát znova na vlastní náklady vybudují. Ale až tehdy, co si vyčistí stát od nacistů. Ostatně to platí pro čechy taky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od nacistů se ještě dlouho nebude UA čistit,neboť ti ještě pro jewrejské zájmy nesplnili zadané úkoly,jsou jimi využívání pro špinavou práci stejně,jako svého času Dolfek H.
   Ještě je potřeba vyprovokovat tu válku s Rusem,aď se vám v rozmrdané Evropě to líbí,nebo ne.

   Smazat
 8. Tak kdyby tomu tak bylo, pak by ovšem nikoli Putin (jak tvrdí zdejší komik 1:21), ale západ těžce stáhl ocas mezi nohy a Rusko by tuto partii jednoznačně vyhrálo. Ku prospěchu celé Evropy, tedy i nás.
  Má Krym, získal by zvláštní statut ukrajinských ruskojazyčných oblastí a smlouvy znemožňující vyvolat Ukrajině válku s Ruskem...
  Jenže tu válku krachující USA nutně potřebují, takže mi to připadá spíše jako utopie.
  To by muselo mít Rusko hodně silné páky na USA,a by tohle prosadilo.
  Heriot.

  OdpovědětSmazat
 9. Hezky se zde rozjela, stalinisticka luza. Co byste za to pomahaci ruskych okupantu dali, kdybyste se mohli pod okupaci Putinovych vrahounu dostat znovu ke korytum a krast tak, jako jste kradli za Husaka.
  Ale mate smulu, jsme v NATO. Byt vami Putlerovi fasisti, jdu se obesit. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tebou měla ta nacistická děvka,co tě vyprdla praštit o patník,ksindle bez mozku!!!!Od rána máš tři v žíle,nočník plnej....bejt tebou,jdu se zastřelit nebo si stěžovat na ambasádu Šapitovi,a´t volá okamžitě čokovopici,že jsi tady každýmu jen pro smích,kreténe!!!!!!

   Smazat
  2. Nauč se češtinu,potrate opičí kurvy a zdechlej smrade z Venci Lahváče Krysy!

   Smazat
  3. NATO bude již brzy zrušeno. A ani ty svému zaslouženému konci neujdeš. Spolu se svými nosatými pány projdeš branou krematoria. Tvé zpopelnění proběhne ovšem bez předchozího uspání, xindle vobřezanej. To víš, plyn již brzy podraží a kdo si to nebude moct dovolit, tedy špatně placen poskoči tvýho typu bodou halt mít smůlu ...:)

   Smazat
  4. Blb vůbec netuší jaká bije:) Jižní křídlo NATO končí, Ukrajina končí po dalších volbách, NATO po volbách v USA, EU po Frexitu a pak přijde hoši nosatý Reconquista! A v jejím rámci, vopejzelá filcko z 7:24 i zaslouženě nesnadná smrt! - http://www.white-media.info/reconquista.html

   Takže u tebe platí opak! Ne aby sis to filcko ulehčila provazem! Musíš povinně vyčkat na pomalé spalování v pícce:) Pěkně makovicej dopředu a vždy když ti pořádně zčerná až omdlíš, tak tě na chvíli vyjmem, polejem pěkně vodou, abys vnímala bolest a užila si utrpeníčko a pak zase zasunem zpět do ohýnku:)))

   Smazat
  5. 7:24,1:21,1:47 Pepan,žádal jsem tě ,ty komunistickej hajzlíku,aby jsi byl konkrétní.To je koho napadají Rusové,co si nakradli a jaký že dobytek jsou.Jinak s tím tvým vymytým Schapirovským mozkem hergot sem nelez a požádej o přeložení.

   Smazat
  6. 7:24 Víš, ono to zase je o ekonomice. A bude ještě více. Prostě se smiř s tím, že sametoví dopadnou jako komanči.

   Smazat
 10. To je dechberoucí, jak srdnatě tady plní své úkoly noční směna Sorosových pohůnků.
  A gospodar Putin ne a ne pustit chlup, tak musím zase normálně do práce, nedá se nic dělat.

  OdpovědětSmazat
 11. Ukrajinci, pokud mohu soudit si to představují asi takhle: Rusko u nich na vlastní náklady odstraní oligarchy a banderovské lupiče. Pak za ně zaplatí dluhy. Potom je nakrmí. No a oni budou tím víc proklínat zlotřilé "vatniky".
  J. Hruška

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teď jste to trefil. Takoví skutečně jsou. Jenže s proklínáním vatniků to přehnali, tak si musí užít západní demokracie z rukou amerického velvyslance, aby se názorově vyvážili.
   Přihlouplý národ - přihlouplý osud.

   Smazat
 12. No kdyby to dopadlo takhle, bylo by to pěkné vítěství Putina, samozřejmě že se to bude otáčet, stejně jako například pamatujete ty kecy, když Rusko vstoupilo do Sýrie. Jenže USA neokoni jsou příliš natvrdlí než, aby to vzdali, tak tomu až zas tolik šancí nedávám.

  OdpovědětSmazat
 13. Celou debatu a dvě diskusní vlákna zahaj(l)uje troll. To je chyba.

  Nereagujte na trolly, to je jediný možný přístup. (Plus samozřejmě admin podle možností mazat) Nechat být, nevšímat si ho, fajront.

  Je to obtížné a občas se taky neovládnu. Ten trollí blábol vypadá třeba jako příliš krásná nahrávka na smeč. Chyba. Zasmečujete, ale on se chytí a už se vlastně jede podle jeho. Měl výhodu podání. Místo reálné debaty zadupáváte trolla. Dokazujete, že blbec je opravdu blbcem - to jsme nevěděli ?? Nebo to může vypadat, že když se nikdo neozve, trollův "názor" vede. Chyba. On to ještě párkrát zkusí, bude kokrhat a plácat křidélky, jeho příspěvky tu budou nešťastně viset jak bolavý palec a nakonec to admin smaže.

  Pokud už na trolla reagovat - když musíš, tak musíš, ale na to on právě hraje - tak aspoň nepřímo, zmiňte se o něm okrajově v příspěvku, který není primárně reakce na trolla (např. "jak často tvrdí lidé jako třeba ten zdejší mamlas z 1:21"). Pokud se vám potom vmísí do vlákna - to pak samozřejmě můžete čekat - zase, přímo nereagovat.

  Tips and tricks: Počítejte do desíti a přitom si představujte honicího psa Jakuba Jandu před kamerou a ministerské dotace pro Evropské hodnoty. Pokud to nepomůže, zkuste do společnosti honicího psa vizuálně umístit Zaorálka s Dienstbierem od pasu dolů bez, zato s rolničkami na palicích.

  VR

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky mě to dost mrzí, že se najdou lidi, které taková ubohost může rozdráždit. Skoro si myslím, že to je jedna líheň. Nejdřív sprostý šmejd a pak ubohé reakce, aby bylo vidět, že zdejší čtenáři jsou pitomci. V každém případě je zajímavé, že se vyskytuje především tady, na jiných závadových serverech to nevidíte. Možná i proto je NR uváděna na známém seznamu, aby dostal tento hnůj a pitomé reakce na něj, větší publicitu. Škoda, že si admin neporadí.

   Smazat
  2. Musis to soudruhu VR zorganizovat tak, abys zde mohl hykat jen ty a tvoji nacisticti kumpani.
   Protoze premyslet boli, zejo ?

   Smazat
  3. 9:33
   Když už od svého výskytu z análního polypu Venci Lahváče Krysy trpíš samomluvou,tak se postav před zrcadlo a tam můžeš békat do aleluja,Chujmerovský syfitlitiku!!!!!

   Smazat
  4. 9:33 - tvůj čas a tvý podrasy se pomalu ale jistě nachyluje. Budeš hníst zem, hlíste, páč všechen podlidskej xindl z něhož vzlínáš zahrnem po osvobození bagrama pod zem zaživa! Aby dříve než vaše z mizerie bílých lidí zbytnělý trupiska prohnojí půdu, tuto vaše zlodějský čpáry ještě řádně v předsmrtných křečích prohnětaly! Takto zúrodněná zem dá pak žírný chléb příštím, šťastným generacím árijských dětí ...

   Smazat
  5. To VR 3. srpna 2016 8:39

   Ano máte pravdu, ALE... Já mám dojem, že to trollení je dotaženo až k dokonalosti. Že je tu troll A, který podá, následně troll B riternuje odsudkem názoru a troll C s urážlivou povídačkou o Pepku Viskočilovic rozjede triádu urážek, osočování a zesměšňování. Tím diskusi odvedou od tématu k osobním útokům a slabší jedinci tomuto způsobu podpásovek podlehnou a jedou na stejné vlně.
   Stačí málo, možná dokonce z jednoho kompu píše jen jeden chechtající se zmrd.
   Spolehlivě zvedne návštěvnost webu o křiklouny, rozjede "diskusi", zvýší odměny za reklamu, svedou diskusi od tématu k blbostem, pánové z BIS zacílí na dosud neznámě IP adresy s nekonformními názory a td. Prostě synergický efekt jako vystřižený z učebnice.

   Vzhledem k tomu, že o motivacích zřízení a vedení stránek nevíme nic a že provozovatelé webu nečiní viditelné kroky k omezení těchto útoků tak se někdy ptám, zda si tu netrollí sami.

   Mír s námi!
   Ferro

   Smazat
 14. Opět se bude čekat, že pořádek / i / na Ukrajině nastolí všemocné USA? Impérium je v úpadku, viz zpackaný puč v Turecku,zabrání Incirliku Erdoganem - co mimochodem je s těmi 2000 amerikánskými vojáky na základně - mlčení.Takže jaképak doufání v USA, že udělá "pořádek" na UA, kterou dokonale rozvrtali? Bláboly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle Pjakina se vůbec nejedná o zpackaný puč, ale o to, že ho zorganizovala americká (státní) elita, ale jejich vlastní globalisté to zastavili (prozrazením Erdoganovi).

   Smazat
 15. Nejdříve si musí ukropové užít západní politiky, podle kterých skáčou a taky kus demokracie, aby se jim rozsvítilo v bednách.
  Až se jim rozsvítí se pozná podle toho, zda-li stále klečí při pohřbu banderovského lotra.
  Pokud někdo bude tlačit na to, co mají dělat, vždycky se budou stavět proti. Zrovna tak jako prase na porážce, díky čemuž usnadní řezníkovi práci.
  Hrají podobnou zákeřnou hru jako křivý Turek.

  OdpovědětSmazat
 16. A pokud jde o samotný článek. Zdá se mi, že autor popisuje něco, co by - pokud aspoň rámcově odpovídají teorie Pjakina a spol. o "globalistické" x "státně-americké" elitě - mohlo být obsahem "nabídky" té první (a zřejmě předmětem zuřivého odporu té druhé). Takže se to bude ustalovat v nějakém sporu, může z toho ještě vylézt ledacos a zvraty nejsou vyloučeny.

  Dobře, ale ani v takovém případě "přijetím nabídky" přeci hra nekončí. Zdroje na území Ruska potřebuje a nakonec bude chtít i "globalistická elita", akorát na to jde jinak a pro tuto chvíli je ochotna se s Putinem (a Čínou) nějak domluvit. Takže všechno pokračuje, akorát Putin - anebo jeho následovník, a to je sama o sobě hádanka - asi fakt bude muset vzít Ukrajinu v naznačovaném stavu, plusy i mínusy.

  btw bych řekl, že to, jak se chová Savčenková, podporuje myšlenku článku. Ta baba se řídí nějakými vnitřními hlasy, nebo ji směruje někdo mazanější. Nebo obojí.

  (Pokud by Pjakinovo dělení globalisti x státní elita neplatilo tak důsledně, správněji "třídně" :-), tak se furt nic nemění - pořád je tam spor dvou přístupů - Ukrajina, Trump, Sýrie atd atd. a ruské vedení s tím holt musí počítat.)

  VR

  OdpovědětSmazat
 17. Nevím, co bude s Ukrajinou, ale včera jsem našel na netu článek, kde Putin fakticky oficiálně ohlásil ultimátum Ukrajině (ale i Evropě), že ukončí po několika letech hospodářskou podporu Ukrajině: Rusko zjevně ukončuje ekonomickou podporu Ukrajiny:
  http://ncuu.ru/putin-obyavil-ultimatum-ukraine-teper-budet-po-ploxomu/?yclid=4432727511544106342

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.S.: česky ve zkratce http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/Putin-oznamil-ultimatum-Ukrajine-160731.htm

   Smazat
  2. To je projev z roku 2014.

   Smazat
  3. 9:35
   A ty si myslíš,že někdo bude do nekonečna živit tu banderovskou havěť?!!!!

   Smazat
 18. Co získá Rusko - jasné.
  Co získá Ukrajina - jasné.
  Co získá Západ - jasné.
  Ale co získají oligarchové?
  KR

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti by měli dostat provaz,všichni a ti ve vládě a "Verchovnej radě" taky...

   Smazat
  2. Právě o to kráčí - kdo je dostane od válu. Zatím je to účet bez hostinského.
   Oligarchové nejsou všemocní, ale kdo a jak je odstaví, vytlačí, převeze či naláká někam jinam? Navíc další drobnost - kdo za ně?
   Že by Ukrajinci chtěli potřetí vyjít na Majdan? S Azovem ap., nebo proti? S popy, jako když teď pochodovali za mír? S profláknutou plynovou princeznou Julčou, s křižující (neřízenou?) střelou Naďou Savčenkovic?
   Nejprve se tam musí výrazněji ohlásit nějaká alternativa - nejen kvůli tomu, že to jde jinak, ale i kvůli tomu, aby občané nabyli vůli, mobilizační sílu k angažování za naději. Po 25 letech velmi rozmanitého vývoje má spousta lidí máslo na hlavě, nějaký šrám, modřinu od oligarchického chomoutu. V Rakousku byli fašisté po světové válečné apokalypse legálně zbaveni politické (a zčásti i ekonomické) moci, ale jak zbavíte oligarchy jejich ekonomických impérií? Pokud země ekonomicky oficiálně nekrachne, tak těžko může sáhnout oligarchům na majetky a kšefty a zamést s pošpiněnými politiky. Ukrajina ještě dostatečně nenabourala, jestli, tak se topí v bažině, ale ještě se nedusí. Ukrajinci ještě doufají v zázrak, zatím nejsou dostatečně unaveni bezvýchodným tápaním a opakovaným zklamáváním se z mesiášů, aby to vzali sami do rukou. Bez toho oligarchové budou balvanem na cestě. Jakmile se ho Ukrajinci rozhodnou odvalit, bude čas na různé plány, včetně toho v článku. Snad si to Ukrajinci, když už se pochlapí, sehrají především pro sebe a ne zase pro někoho.
   KR

   Smazat
 19. Pjakin 1. 8. 2016
  https://www.youtube.com/watch?v=6bIGYSTtuXU

  OdpovědětSmazat
 20. Tato otřesná diskuze zobrazuje, proč si s námi mohou dělat cokoli je jim libo. Tolik zhovadilostí a reakcí na ně, co dokáže vyprodukovat a vyvolat jeden úchylný psychopat s klávesnicí postrádající čárky a háčky svědčí, že existujeme v demokraticky svobodném prostředí zalidněném choromyslnými, infantilními blouznivci, kteří kdykoli hopnou na představu, jak hrdinným cinkáním svazky klíčů si vy-cinkají ráj a svobodu se zářnými zítřky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to tak. Vyhoníme si s Jandou, aby jsme se měli dobře.

   Smazat
 21. Mimo článek:
  Dopuručuji si na Hovínkách přečíst rozhovor s tou věčně hladovějící banderovskou fíčou....to je neskutečný,co z ní padá za srajdy!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je síla, to je jako kdyby na hovnách.cz publikoval sám Goebbels!

   Smazat
  2. Jsem se na okamžik ocitl v třetí říši!

   Smazat
  3. Takhle to ale začíná! Nástřelem něčeho naprosto nepřípustného na hlavní stránku. Přečtou si to submisivní bezmozci Sobotkové a Stropničtí a něco co je naprosto neakceptovatelné a nemyslitelné se stává součástí politického diskurzu. Kde to žijeme?

   Mi řekněte, jak je možné, že toto přejde přes redakci? To tam není nikdo, kdo by toho zfetovanýho Schvamberka zastavil?

   Smazat
  4. Bohužel,zřejmě nemyslící pitomce tohoto kalibru naše sralbotkovská grupa podporuje!!!
   Pro 12:12

   Smazat
  5. Ivo Lukačovič a jeho médium nezklame. Kdo ví, co je to za podpindosnika.

   Smazat
  6. Brzy obdrží benefit zabalený v ocelovém plášti.

   Smazat
 22. 11:51 nejzajímavější na tom článku je to, že tam zcela chybí jakákoliv zmínka o tom, Savčenková zahájila další hladovku na "svobodné Ukrajině"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po údajné hladovce v ruském vězení by tý banderovský frndě odešly minimálně játra a ledviny do věčných lovišť!

   Smazat
  2. možná je to jenom etanolová hladovka

   Smazat
  3. Měli banderovku zavřít do Černýho delfína,tam by poznala co je vězení!

   Smazat
  4. Savčenková po další "hladovce" přibere10kg.

   Smazat
 23. Titanic jde ke dnu (citace Pjakina), proto z Ukrajiny prchnul americký velvyslanec Payet (aby si nepoškodil pověst) a proto Putin odvolal Zurabova, protože končí dosavadní ekonomická podpora Ukrajiny ze strany Ruska. Závěr: "Savčenková for prezident!", už je to jedno, kdo půjde ke dnu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Proto se těšme na další pokračování ser i-á lu o demokracii na Ukrajině a i jinde po světě.
   Cizáci utíkají, místní se krčí a ostatní mlčí.

   Smazat
  2. Přesně,něco se děje,buď dojde ke kolapsu Ukrajiny,nebo je USA donutí válčit.Vůbec o jejich hospodaření jsou kusé informace a zima přijde co nevidet.Savčenkové stoupla sláva do hlavy a vytlačila mozek.

   Smazat
  3. Ta banderovská megera nějakej mozek někdy měla?

   Smazat
  4. 3 mld, které dluží ukropové a za něž ručí anglická burza.
   Banderovská Savice je mimo po všech stranách, ale zatím hraje hru.
   Ano, zima se blíží a plynu málo. Kdo jim ho bude platit? Když ho již nemohou krást.
   Střílet by ukropové chtěli, ale nikdo jim nechce půjčit a svoji výrobu zbraní nemaji.
   Bude ještě veselo.

   Smazat
  5. Jen se smějte, ale Savčenková má podstatnou kvalifikaci pro prezidenta a vůdce země, naprosto stejnou jako Jelcin, Havel nebo Juncker.

   Smazat
  6. Takže nenapravitelná notorická alkolička jako výše jmenovaní!!!!!????

   Smazat
  7. Náběh má, to je jisté. Jde o to, kdo ji podporuje a co si od toho slibuje. Dále potom, jestli bude Svice dstatečně dobře hru hrát.
   Jedno je ale jisté. Politik to není, takže bude jen loutkou, která má přivést pastát k definitivnímu konci, protože ti chytřejší radši budou ten konec očekávat za rohem, nebo v exilu.

   Smazat
 24. Opět se nám dostalo odměny po zásluze

  Tisíce koleček, milión šroubků.
  Do sebe zapadá nesčetně zoubků.
  V továrnách točí se i noční směna.
  Ráno to zděšení, když padla měna!

  OdpovědětSmazat
 25. Na Ukrajině se konala u příležitosti 25. výročí vzniku samostatného státu anketa o nejoblíbenějšího prezidenta země. Hádejte, kdo kupodivu vyhrál ? Na prvním místě se umístil exprezident Viktor Janukovič se skóre 74 % ! Toto všechno v podmínkách každodenního a několikaletého teroru banderovců proti komukoliv, kdo nesmýšlí po jejich. Už chápu, proč banderovci budou muset zavést nějakou formu vyjímečného stavu, nevděčný a neposlušný lid si začíná příliš dovolovat. A ty tři čtvrtiny obyvatel jsou bez diskuse Putinovi agenti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ty 3/4 to jsou právě asi ti tzv. "separatisté", jak jim říká Amerika a přes kopírák povinně i naše média

   Smazat
 26. na příští týden prý chystají banderovci provokaci proti Rusku: http://www.hlavnespravy.sk/ukrajinci-pripravuju-provokaciu-voci-rusku/815125

  OdpovědětSmazat
 27. Je to utópia postavená na vzdušných zámkoch. Ukrajina ako fungujúca krajina a ako samostatný suverénny štát už fakticky neexistuje. Ukrajinu držali pri živote pôžičky od západu. Avšak tento zdroj už pomaly vysychá a jediné východisko z tejto šlamastiky je pre ukro politikov chaos a vojna. Lenže ani to nemôžu bez dovolenia začať.

  Tu nie je žiadna lukratívna ponuka. Každý si chce zachovať tvár, ale v tomto prípade je ťažké zachovať tvár pri občianskej vojne a všeobecnom rozklade Ukrajiny. Nie, nie, žiadne Rakúsko, kruté prebudenie do reality.
  Ak to získa Ukrajinu? Je otázne ako to ustojí Európa.

  OdpovědětSmazat
 28. Nemyslím si, že by bylo účelné trvale zakonzervovat v jakési neutralitě ukrajinský fašismus, ty strašné poměry, pěstování neustálé nenávisti vůči Rusku a Rusům, kteří tvoří vetšinu obyvatelstva. To zlo musí být vykořeněno, takhle by to nešlo!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krást nemohou, Rus je živit nebude.
   Z půjček od západu již nakradli dost, tam již pomalu také nic není.
   Čína se okrádat nenechá.
   Zbraně jsou také za peníze a došly.
   Takže zbývají klacky, šutry a čepice.
   A nakonec mráz a hlad.
   Za který si mohou pogratulovat s koblihou Nulandovou, Pyattem & spol.
   Možná to teprve zjistí.
   Letošní zima je jistí.

   Smazat
  2. soudruzi z EU podají Ukropii pomocnou ruku - na UA budou dodávat zbraně (většinou a pro jistotu budou v rukách zahraničních žoldáků) a z UA budou odebírat milióny pracovitých rukou, i Mr. Saturday touží pro začátek zaměstnat alespoň sto tisíc lidí, vedle toho půlmiliónu, co už tu maká, se to prý ani nepozná

   Smazat
 29. Dobrý deň,

  Sme legitímne a seriózne peniaze veriteľa. Požičiavame prostriedkov z jednotlivcom, ktoré potrebujú finančnú pomoc, dávame pôžičky ľuďom, ktorí majú zlú kreditnou alebo potrebujú peniaze na zaplatenie účtov, aby investovali na business.Have ste hľadali pôžičku? nemáte sa čoho báť, pretože ste na správnom mieste aj ponúkať pôžičky na nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%, takže ak ste v núdzi úveru chcem, aby si mi stačí kontaktovať prostredníctvom tohto e-mailová adresa: mobilfunding1999@gmail.com

  Žiadosť o úver údaje potrebné od vás.

  1) Úplné názvy: ............
  2) Sex: .................
  3) Vek: ........................
  4) Štát: .................
  5) Telefónne číslo: ........
  6) Povolanie: ..............
  7) Mesačný príjem: ......
  8) Výška úveru Potrebný: .....
  9) Pôžička Doba trvania: ...............
  10) Účel úveru: ...........

  Ďakujeme za vašu spoluprácu

  S Pozdravom

  OdpovědětSmazat
 30. Pri pohľade na osobné alebo obchodné úver, ale nemyslím, že budete kvalifikovať? Odmietaný bankami Kvôli vašej zlou úverovou históriou? Máte problémy s stretnutie svoje mesačné splátky vzhľadom k vysokej úrokovej sadzby, a naplnili svoj odklad a zhovievavosť voľby, a / alebo sa chcú vyhnúť zlyhania, Oxford Financie a Konsolidácia pôžičiek je vaša odbočka nás point.contact teraz: oxford_loanfinances@hotmail.com

  OdpovědětSmazat
 31. Ahoj,
  To je doktor Roland Smith z Roland Smith Medicals. Na závěr přinášíme vám lék na různé smrtelné nemoci, které bylo prokázáno téměř nemožné být vyléčen lékařsky. To není vtip, jak to bylo testováno a důvěryhodné za posledních 10 let, protože jsme oficiálně pryč veřejnosti. S pomocí různých odrůd ropy můžeme mít celou řadu onemocnění uzená včas vědět a my pomohly tisícům lidí po celém slovo, které mají být vyléčen.
  Máme na skladě "konopný olej" "konopný olej" Resin olej, Hash Oil, Med různý vosk olej, olej butan, afghánský olej, atd a my jsme se vyléčil různé nemoci, jako je:
  Rakovina (různých stádiích rakoviny), COPD (rozedma plic), Atassia, ADD (syndrom deficitu pozornosti), AIDS (HIV), alkoholismus, ALS (amyotrofická laterální skleróza), Alzheimerova, artritida, jen zmínit, ale málo. stáhni olej dnes, kontaktujte nás co nejdříve prostřednictvím e-mailu z navštivte naše oficiální webové stránky:
  E-mail: rolandsmithmedcalgroup@yahoo.com
  Web: http://rolandsmithmedical.wix.com/medicals

  OdpovědětSmazat
 32. Dear Valued Customer,

  Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

  Contact this legitimate and licensed company authorized give financial assistance to anyone For more information and the application form ***

  OUR COMPANY CONTACTS :
  Company Email : (anatiliatextileltd@gmail.com)
  Company Email : (Emaill: bdsfn.com@gmail.com)

  I will relish the opportunity of doing business with you and also help to put your financial problems behind you by offering you a loan. You are in the right place. If serious and want to take a loan from our company, if you are interested fill the borrower"s information below so that we may commence the processing of your loan.

  BORROWERS INFORMATION,if you are interested fill the borrower"s information below so that will can proceed.

  LOAN INFORMATION NEEDED:

  Name :
  Country :
  Phone number :
  Amount Needed as Loan :
  Purpose of Loan :
  Loan Duration :
  Monthly Income :
  Have you applied for loan online before (yes or no)

  OUR COMPANY CONTACTS :
  Company Email : (anatiliatextileltd@gmail.com)
  Company Email : (Emaill: bdsfn.com@gmail.com)
  Company Motto : Your Happiness is our Award for Good Service (getting your financial stand is all we desire)

  Thanks and do hope to hear from you soonest so that we may send you the loan Terms,Conditions and Repayment Schedule

  Your swift response to this mail will be greatly appreciated.
  All email must be sent to (Emaill: bdsfn.com@gmail.com)
  Best Regards
  Mrs. Magaret Becklas

  OdpovědětSmazat
 33. Are you looking for Finance?Are you looking for a Loan to enlarge your business?I think you have come to the right place,We offer Loans at low interest rate,Interested people should please contact us on For immediate response to your application, Kindly reply to this emails below only: KELVINIBE3@GMAIL.COM

  OdpovědětSmazat
 34. Vážení uchádzači o pôžičky

  Máte nejaké finančné ťažkosti? Chcete začať s vlastnou činnosťou? Táto úverová spoločnosť bola založená organizáciami na ochranu ľudských práv po celom svete s jediným cieľom pomôcť chudobným a ľuďom s finančnými ťažkosťami v živote. Ak chcete požiadať o pôžičku, obráťte sa na nás s podrobnosťami uvedenými nižšie: elenanino0007@gmail.com

  Názov:
  Požadované množstvo úveru:
  Trvanie úveru:
  Telefónne číslo:

  Ďakujem a Boh žehnaj
  DÔVERA
  Elena

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.