Reklama

pondělí 8. srpna 2016

Evropo, dýchej!

8.8.2016  České národní listy

V těchto dnech vyvolává velkou diskusi na sociálních sítích i jinde song mladé zpěvačky Olivie Žižkové s názvem Evropo, dýchej! K písni je natočený i velmi působivý klip o Evropě, který odkazuje na Paříž a migranty, v záběru se mihne i kancléřka Merkelová.


Samozřejmě že píseň vyvolává velký odsudek „sluníčkářkých“ obhajovatelů migrace. V této souvislosti se nestačíme divit, že tito „sluníčkáři“, kteří stále kritizují prezidenta Zemana za jeho „sprostou“ mluvu, se na adresu této mladé zpěvačky vyjadřují jako „pitomá husa“, její píseň je prý „Kokotina roku“, hudebně je strašlivá, blbá, apod. Nedá se tedy říci, že by slovník našich kritiků byl příliš intelektuálský, když známý kritik používá takových slov!

Na druhé straně nemůže udělat písni větší reklamu, každý si ji jistě rád poslechne a udělá si názor!

Všichni naši „sluníčkářští“ kritici si neuvědomují, nebo možná si ani nechtějí uvědomit, že i kdyby byla píseň sebehorší a mladá zpěvačka se chtěla zviditelnit, nic to nemění na tom, že její píseň je pravdivá, neuvěřitelně pravdivá. Slova jsou pravdivá, záběry jsou pravdivé. Nikdo ani kritici nemohou popřít sérii atentátů, vražd, znásilňování nezletilých dětí i zletilých dívek a žen, okrádání důchodců, neplacení v obchodech, zneužívání sociálního systému, a to vše ve jménu zvrhlého náboženství. 
Jak jinak nazvat náboženství, které hlásá, že musíme zabít a zlikvidovat každého, kdo myslí a vyznává jinak? Nic to nemění na tom, jsou-li jeho někteří vyznavači „duševně choří“, jak se nám v poslední době snaží namluvit naše média. Je-li duševně choré celé náboženství, jsou pochopitelně choří i jeho vyznavači, kteří jsou v tomto vychováváni.

V této souvislosti je velmi podivné, že všichni obhájci migrace a s tím souvisejícím náboženstvím a neuvěřitelným právem „šaria“, naprosto odporujícím Listině práv a svobod, kterou s takovou slávou přijala EU, si neuvědomují, že si podřezávají větev, na které i oni sedí. Nikomu nepřejeme nic zlého, ale pak by se jim velmi brzy mohlo stát to, co onomu hodnému francouzskému knězi, který velice podporoval muslimy a sháněl jim pozemek pro postavení mešity. No a oni se mu za to odměnili tak, že mu podřízli krk. To je realita. 
Vzpomeňme si na jednu scénu ze známého amerického filmu, kdy naši planetu napadla velmi agresivní mimozemská civilizace, kterou ale skupina „sluníčkářů“ nadšeně vítala, lidé tancovali na střeše jednoho mrakodrapu a vztahovali ruce k blížícím se kosmickým lodím. No a agresoři to okamžitě do nich napálili a „sluníčkáři“ měli po sluníčku. Takhle to chodí, nebráníme-li se zlu. Zbývá jen jedno jediné, spolu s Čapkovou matkou si říci: „Vezmi si zbraň a jdi!“


Ludmila Jarošová, BrnoPoznámka V.D.:

Připomenutí pro krasoduchy z "pražské a brněnské kavárny": Svého času zlidověla primitivně prvoplánová a hudebně nenápaditá dechovka "Běž domů Ivane". Proč? Protože, jak správně píše paní Jarošová, ta písnička byla pravdivá!

29 komentářů :

 1. slova a muziku patrne slozili havloidi kocab a horacek!!!cest jejich pamatce

  OdpovědětSmazat
 2. BOHUŽEL,DÍKY SRALBOTKŮM A PODOBNÝM LEJNOSRKŮM A HAVLOSLUNÍČKÁŘŮM Z OPILECKÝ TROP 09 JE TA PÍSNIČKA PRAVDIVÁ A VELMI AKTUÁLNÍ!!!!!FUCK OFF MAKRELA A JEJÍ ZKURVENCI,TÁHNĚTĚ DO HAJZLU,ARABSKÝ PARCHANTI!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepiš to Caps Lockem, vole, nebo si tě dají na seznam extrémistů a nebudeš moct vykonat dobrovolné vojenské cvičení a přihlásit se tak dobrovolně k branné povinnosti, či snad přímo k výkonu branné povinnosti v aktivní záloze, s fakultativní (se souhlasem vojáka v záloze) možností operačního nasazení, vyžadují-li to záchranné práce při živelních pohromách nebo při jiných závažných situacích ohrožujících životy, zdraví, životní prostředí nebo značné majetkové hodnoty. Služba v novodobých Lidových milicích a Národní gardě je vrcholem snažení tunajších diskutérů.

   Smazat
  2. Ty čuráčku z 9:42 i na tebe brzo dojde,neměj pochyb !!!

   Smazat
  3. Posrat si se z toho hned nemusel, Caps Locku, že tě nevezmou do armády.

   Smazat
  4. Já ne,to ty se brzy posereš z toho,co sem zatahuješ ty a tobě podobní rypáci,....zasereš se až za ušima,tak,jak jsou zasraní už dneska v Itálii,Francii i Německu a pořát to zatím všem nedošlo,ale jak říká klasik:"vsjo bůdět..."....

   Smazat
  5. 9:42
   Až se tě budu ptát na názor na svůj komentář,tak ti dám vědět ty experte z genštábu bubáka Onany!

   Smazat
  6. Tady je krásné srovnání.Paskvil EU festivalu,ale proti Rusku a tato píseň o pravdě a lži. slunkům našim jasným tekly sliny z huby u té Kavkavsko ukrajinské pěvkyně a teď čtí z huby síru!Jak dojemné od těch vymatlaných multikulti mozků.

   Smazat
 3. Jak už jsem psal,bude to nová hymna pro bojovníky proti muslimům.I husité svoji písní zaháněli nepřátelé.Právě i to jméno Žižka-Žižková něco napovídá.Díky i trůjcům této písně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naštěstí se můžete nechat zadarmo vycvičit naším státem, stačí na krajském vojenském velitelství požádat o vykonání vojenského cvičení. Jdete do toho?
   http://www.zakonyprolidi.cz/cs/2004-585/zneni-20160701#redakce
   http://www.denik.cz/z_domova/poslanci-schvalili-brannou-novelu-s-dobrovolnymi-odvody-20151216.html

   Smazat
 4. Této písni tleskám.

  OdpovědětSmazat
 5. Cesi zbrojte ! Konfrontace vas nemine ! Budete jednou zabijeni po stovkach ! Tak jako belosi na jihu Afriky.

  Pani Ziskova je krasna pani a neda se ji uprit umelecke nadani. Pisnicka se mi libi velmi.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 6. Kdo nebrání zlu, nebo ho dokonce podporuje, sám je zločincem. Takoví si raději zpívají odporný výtvor parkanové. Svědomí je nedožene, ale trest, který si sami připravují určitě ano.
  Písnička "Evropo, dýchej" vyjadřuje obavy slušných lidí z terorismu a ze ztráty kultury a tradic naší země kterou nám tu zanechali naši předkové a kteří za tyto hodnoty pokládali své životy.
  Fandím písničce a její autorce, ať ustojí špínu, kterou na ní házejí degeneráti.

  OdpovědětSmazat
 7. Oni nas belochy NENAVIDI, ale pritom bez nas nemohou zit.
  Povrazdili farmare v Rhodesii (belochy) a behem dvou let meli takovy HLADOMOR, ze 2 milliony jich prisli illegalne do JAR se aspon nazrat.

  Samozrejme, ze doslo k boji mezi kmeny z JAR a z Rhodesie. Ted jdou do Evropy po tisicich a to zn. vasi smrt.

  Budujte domobranu ! !
  Pristi americky president Donald Trump bude stavet zed/plot na jizni hranici USA.
  Vy musite zabezpecit vase hranice take a musite byt cviceni v boji o kazdou ulici vasich mest.
  Budete to potrebovat na 100 % !
  AT ZIJE DONALD TRUMP !
  Slave krasne umelkyni pani Ziskove !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 8. OPRAVA - Omlouvam se za moji cestinu.
  SLAVA pani Zizkove.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 9. Nic moc ale lepší je ORTEL - MEŠITA má to náboj a hloubku a ,když někomu nebude vadit,že jsou to náckové tak hledejte na youtube

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní8. srpna 2016 19:29
   Ortel se zapojil podle svých schopností, do snahy, řešit situaci, kterou odmítají řešit naši, námi placení, zástupci. Vláda, která toleruje porušování zákonnosti je v pořádku a když někdo vyžaduje dodržování zákona, tak je nácek? Máte to v hlavě nějaké rozbité. P.K.

   Smazat
  2. Tahle je také moc pěkná:
   https://www.youtube.com/watch?v=SGgNqsUsKAI

   Smazat
 10. Ne, že by politické písně nebylo třeba. Toto je však neumětelské a trapné. V+w se s Krylem obrací v hrobě. Tohle je úderná píseň: https://www.youtube.com/watch?v=w5QtOTk-PeU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trapné to rozhodně není, o umění nejde, ale ta písnička řekla to, co měla. A je dobře, že máme také české vyjádření obav z vývoje situace v Evropě.
   Patriot.

   Smazat
 11. Souhlas, je to svata pravda....

  OdpovědětSmazat
 12. Ajajaj...jen pár poznámek pod čarou : tuto paní nazvat "mladou" či "zpěvačkou" vyžaduje notnou dávku sebeklamu. Myslím, že o její duševní kondici vypovídá dost např. toto : https://www.youtube.com/watch?v=BiVS8naUeDI.
  Plusový body má ale za to, že ukázala kozy Krytinářovi. Ňufinka jedna :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kozy je povoleno ukazovat jen v zájmu dobré věci. Najděte si Havlovu hru Vernisáž (https://www.youtube.com/watch?v=MlMZc2snMkg), kde Daniela Kolářová ukáže na zlomek vteřiny své kozy. Celá hra jsou sračky. Zvláště pasáže, kde se ukazuje přehnaná láska k rodičům.

   Smazat
 13. Udělejte si obrázek sami, co je kde pravdivého a co o tom Olivie ví čí neví...
  http://video.aktualne.cz/rozhovor/l~i:keyword:96/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozhovor se mi líbil. Co jsem si z něho odnesl? Nejchytřejší z nás je Daniela Drtinová. Jestliže budeme mít strach, poraďme se s ní, a ona nám ten strach vymluví jako zbytečně hysterický. Co je správné, ví jen ona. Možná, že by nám poradila, ať se nebojíme války s Ruskem a jeho nejspíše jaderného protiúderu na komunikační centra, jak straší vojenský odborník Martin Koller na PL. Letiště v Praze, Brně a Ostravě budou vymazána z mapy. Pokus o zavedení demokracie po americkém vzoru za to stojí. Už se nechám manipulovat jen milou Danielou a spolehnu se také na sestavou agitátorů z ČT a jejich intimních přátel z mainstreamu. Dnes budu klidně usínat, protože Daniela mne na dálku ukonejšila. Takovou babu by v bytě nesnesl.

   Smazat
 14. Udělejte si obrázek sami, co je kde pravdivého a co o tom Olivie ví čí neví...
  http://video.aktualne.cz/rozhovor/l~i:keyword:96/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No právě. Jak říkal klasik MUDr. Strossmayer : kdyby hloupost nadnášela, Olivie by se vznášela jako holubička :)

   Smazat
 15. Aby mě někdo nepodezíral ze sluníčkářství, já bych všechny muslimský migranty vykopal zpátky do Afriky a islám bez pardonu zakázal ale... ta písnička je opravdu strašná sračka. To je hudební masakr na úrovni Luštěly, Metrixe nebo svého času Cézarovy vizitky. Příšerný zpěv, hudba a na rozdíl od Ortelu a jejich perfektní Mešity to té ženské ani na chvíli nevěřím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no o tom to právě je paní žižková chce uprchlíky vyhnat svým zpěvem a věřím že by se jí to mohlo i podařit

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.