Reklama

.

.

čtvrtek 18. srpna 2016

Expert: Rumunsko nemůže přijmout americké jaderné zbraně z Turecka

19. 8. 2016      zdroj
Internetové noviny EurActiv s odkazem na nezávislé zdroje oznámily, že USA začaly přesunovat své jaderné zbraně z Turecka do Rumunska. Důvodem pro toto rozhodnutí je zhoršení vztahů mezi Washingtonem a Ankarou. Doktor politických věd, vedoucí vědecký pracovník Ústavu orientálních studií Ruské akademie věd Sergej Babkin se domnívá, že USA nemohou přemístit jaderné zbraně na rumunskou základnu Deveselu.


"Na turecké základně Incirlik jsou uloženy letecké jaderné zbraně. I když budou přesunuty, pak na objekt, který má podobné vlastnosti jako Incirlik. Bývalá letecká základna vzdušných sil Rumunska Deveselu tímto objektem není", sdělil Sergej Babkin.

Podle experta přestaly Vojenské vzdušné síly Rumunska letiště v Deveselu používat v roce 2003, takže není známo, v jakém stavu se letiště nachází. "Nedávné rozmístění americké protiraketové obrany v tom místě neznamená, že letiště je připraveno přijímat letadlové nosiče taktických jaderných zbraní," řekl Babkin.

Expert oznámil, že skladování jaderných zbraní předpokládá existenci specifických úložišť na základně, zvláštních technických systémů a systémů zvláštní ochrany, což v Deveselu v tuto chvíli není.

"Deveselu se nachází asi 800 km od Krymu, to znamená v zóně dosahu různých ruských zbraní včetně řízených střel Kalibrus, používaných na moři," uvedl Sergej Babkin jako další důvod, proč by USA nevybraly základnu Deveselu.

Podle experta sotva odpovídají informace evropských médií o přemístění amerických jaderných zbraní skutečnosti.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

97 komentářů :

 1. A co je vam komunisti do toho ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se tě netýká, když u tebe dojde k nehodě, tak ti rodiče vymění pampersky.

   Vymazat
  2. 3;47 máš noční, Pepku? A co na to říkají rodiče? Teď jsou prázdniny, ale jak začne škola, tak bys mohl zaspat. A to by soudružka učitelka neměla radost.

   Vymazat
  3. Zavři pec ty Chujmere debiloviči a táhni na nočník,potrate opičí kurvy!!!!!

   Vymazat
  4. A tobě je do toho co jako? Ať je každýmu do čeho chce cokoliv mu bude chtít, tomu se kriplíku mizernej, špatně vychovanej - nejspíš podobným xindlem, říká svoboda. Tos ještě neslyšel, co?

   Vymazat
  5. Hele Pepan,mám pro tebe návrh.Vyprdni se tady na nás a vyraz do ulic a žebrej od lidí korunky na bim bam zvon pro Havla.A když něco vybereš a nepřijdeš při tom k úhoně,tak si vyskoč,zatoč se a pogratuluj si.Co ty na to Pepíku?

   Vymazat
  6. Onane 3:47, máš službu u evropských hovnot?

   Vymazat
  7. 9:49
   Strč si svůj návrh do prdele. O tvoje debilní návrhy nestojí ani tvůj čokl, demente.

   Vymazat
  8. Dement byl ten tvůj zmrd Havel,hovado nekulturní....multikulturní!!!!

   Vymazat
  9. Už se mu prázdniny krátí, Bude muset opět dřít do úmoru, aby se nepoznalo, že je úplně blbéj.

   Vymazat
  10. Hele, vole. My chceme, aby nebyla válka, a ty abys žil spolu s námi a mohl v plném zdraví psát ty svoje chujoviny třeba zrovna sem, na NR.
   Ale ty, jak vidno, rád položíš svůj zbytečný život za americkou rozpínavost.
   PB

   Vymazat
  11. 3:47 zober si ich domov ty hajzel s' u ,v' ny

   Vymazat
 2. jestli jsou oni komunisti, pak ty jsi fašista

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jistě, že je to americký okupant, teplých hvězd, černých děr a rudohnědých pruhů fáša, jinak by si americké jaderné zbraně spolu se svou nepravidelnou armádou ISIL odvezl do SS, Fašingtonu.

   Vymazat
 3. Na území České republiky proběhne mohutné cvičení Ample Strike za použití nadzvukových nosičů jaderných zbraní B1 a strategických bombardérů B52 s ostrým výcvikem leteckých návodčích pro řízení palby a bombardování z amerických letadel.

  http://aeronet.cz/news/usa-zahajily-stahovani-jadernych-zbrani-z-turecka-presouvaji-je-do-rumunska-bukurest-informaci-ostre-poprela-boji-se-nepokoju-v-ulicich-skonci-takticke-zbrane-z-incirliku-nakonec-na-morave/

  http://aeronet.cz/news/video-turecko-obvinilo-americkeho-generala-a-velitele-nato-ze-rozesilal-2-miliardy-usd-tureckym-pucistum-aby-svrhli-erdogana-americke-jaderne-zbrane-vyhledove-v-cr-a-v-polsku-jako-reakce-pentagonu/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý článek je na aeronetu i dnes ohledně demokratky tělem i duší,naší milé Killery a je tam zmíňka o kampani připravované buzíkem Jandou a jeho abtajlungem s cílem zdiskreditovat Zemana....Pikantní je i zmínka o neslavném a vskutku útrpném konci podřízeného Killery,us-ambasadora v Líbyi,který byl džihádisty,"výpěstky" americké demokracie po zavraždění svých bodyguardů 7 hodin mučen,znásilněn,vykleštěn a přinucen sníst vlastní koule,které se našly při pitvě v jeho žaludku (je tam i jeho foto)....a teď si uvědomme,že těm zmrdům,těm "výpěstkům západní demokracie a lidských práv" naše vláda dodávala nikoli jen politickou a diplomatickou podporu,ale i smrtící zbraně a teď jim tu u nás ruku v ruce s EU a Merklovou,vytváří přijímáním imigrantů i předpolí,aby ty své kousky jednou mohli provádět i zde....,ale toho si rozhodně nevšímejte,důležitý je,že ta p.ča Špotáková včera hodila v Riu klackem tak daleko,že byly před ní jen dvě stejný kozy kamerunský a dostala bronzovou mrdajli....a vo to tu gou!!!
   Odkaz na ten článek:

   http://aeronet.cz/news/video-hillary-clinton-hrozi-obzaloba-z-krive-prisahy-ukrajina-se-snazi-ocernit-sefa-trumpovy-volebni-kampane-cz-titulky/

   Vymazat
  2. soudruzi, aeronet je právě ten nejlepší zdroj informací. toho se držte a neouštějte se ho !!

   Vymazat
  3. Je zajímavé,že tato účelná akce,nechává naše lidi v poklidu.Nebo se mýlím?Vůbec bych se nedivil,kdybychom se jen tak,náhodou dozvěděli,že jaderné hlavice z Turecka jsou u nás.Lidé,probuďte se konečně ,přijďte na demonstraci 25.8.do Prahy.Přijede Merklová a jiní multikulti pičusové.

   Vymazat
  4. Tak si říkáte doma 9:55, soudruzi? Jsi na špatném serveru, vrať se k bakalovi nebo burešovi, tak jsou ty nejlepší informace třeba od bukvice Fenndrycha. Mohl by jsi se přihlásit do té teroristické organizace NATO, tam takové hňupy potřebují do prvních linií, vždyť je tam i váš velitel soudruh Pavel.

   Vymazat
  5. JANDA z Evropských hodnot je vykutálený StBáček, který tvoří seznamy. Asi je spojen se strukturami, které mají dlouhé prsty.

   https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/08/19/nevtip-na-tento-den-24/

   Konec konců i pan Kobliha z Agrofertu dělá podobné věci.

   Vymazat
  6. Čuráčku z 9:55,ty se zase drž toho ztopořeného údu páně Jandovic,neb to je ta správná studnice a pramen moudrosti,ale když už jsi na "drátě",tak by mě zajímal tvůj komentář k tomu tragickému příběhu us-ambasadora,třeba o něm víš něco jiného,než píše "Velký kolotočář" z aeronetu a mě by to zajímalo a taky nám pověz,proč ta vypelíchaná p.ča z DDR sem tahá ty imigranty a taky proč tu na NR prudíš, když je ti to eklhaft...

   Vymazat
  7. Takhle dopadl jeden z šéfíků místního trolla: Christopher Stevens, viz. obrázky na Google. Copak nevidíte jak jsou ukro-američtí nacisté zoufalí, když do české wikipedie musí podobný troll vkládat průhledné lži o tom, jak zahynul v automobilu ...

   Vymazat
 4. Mimochodem mám informace z mně důvěryhodného zdroje, že se na našem území nachází již nějaký čas jednotka britské armády.Je zde dislokována, nikoliv v rámci cvičení.To jsou nám věci co?A ovčany tu budou krmit jak neodsunuli armády cizích zemí.Pokud jsme zatím v NATO, asi člověk nic nezmůže proti přesunům vojsk a společným cvičením, v tomhle by obecně být problém neměl- mně spíš dělá problém to směřování tohoto spolku a ano v podstatě i jeho existence.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Po tom ti komunisto nic neni. Jsme v NATO, abyste nam vy zlocinci uz nikdy nemohli vladnout.

   Vymazat
  2. Do tý agresorský žumpy jménem NATO nás vehnal ten udavačskej,vlastizrádnej a věčně zlitej ksindl Havel!!!!!A nedělal to kvůli obraně,ale kvůli penězům na chlast a přitom měl rypák vraženej v prdeli kuřbuřta Clintona!!!!!

   Vymazat
  3. Podle reakce 7:48 je informace s vysokou mírou pravděpodobnosti pravdivá.
   Měl by zakročit Kocáb a cizí vojska hrdinným krokem hnát z našeho území.

   Vymazat
  4. 7:48 Hele, neprozrazuj tady veřejně, že "svoboda a demokracie" v naší zemi jsou jenom prázdná slova. A každému je jasné, že kdyby volby vyhrála nějaká "nevhodná" strana, poskytne nám NATO "bratrskou pomoc". Ale nemusíš to tak rozkřikovat, tvař se alespoň trochu jako obhájce svobody a demokracie.

   Vymazat
  5. Takhle dopadl jeden z šéfíků místního trolla, americký velvyslanec Christopher Stevens, viz. obrázky na Google, dostihla jej Obamova tlupa Muslimských bratrů. Copak nevidíte jak jsou ukro-američtí nacisté zoufalí, když do české wikipedie musí podobný troll vkládat průhledné lži o tom, jak zahynul v automobilu ...

   Vymazat
  6. 7:48 - To NATO jsou komouši, demente! Nebo cos myslel (v souvislosti s tebou asi nesmyslný slovo) že jsou neokons? NATO jen zajišťuje aby vládli nerušeně ... jenže budou svrženi a tebe pak čeká pec!:)

   Vymazat
  7. 17:16 Zlatej Pepek. Tomu se mozek zadřel někdy v padesátých letech. Ale tobě se to v kebuli pomotalo opravdu neuvěřitelně.

   Vymazat
  8. 0:31 - já nejsem váš! Ani pana Hitlera, ani nikoho! Já jsem svůj! A můj režim bude takovej, akej ho udělám já! A ne nějakcí rudí, modří, zelení, fialoví, hnědí apod. Jsem jako Bůh, jenž není větší než-li jsem já a já nejsem menší než je On! Já jsem silnější než vy, lépe filosofuji, budu i lépe vládnout! Neb jak praví klasik (F. Nietzsche): " ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy." A co pak budou nepatrní mě podlidé tvého či Pepkova typu - jen tím, čím opice jest člověku: posměchem nebo bolestným studem ...

   Vymazat
  9. ... stamiliony takových budu popraveny a smáznuty ze zemského povrchu aby uvolnily cestu ke zrození Nadčlověka! A tento pak soustředí veškerou vůli, sílu, píli a houževnatost, aby Naše rasa opět mohla stoupat k výšinám! Tak jako kdysi naši předkové, již ve starém Řecku, kteří nedostali své výsadní postavení na světě darem, ale museli si ho vybojovat! Neb Nadčlověk je smyslem Země ... (Tak pravil Zarathustra).

   Vymazat
  10. 7:18+7:24 Jak jsem řekl, kebule pomotaná na kvadrát. Zombie, vylezlá z nacistického hrobu. Nebo jsi "Falmer", který blbce jen paroduje? Ba ne, ten by tak idiotské žvásty nepsal.

   Vymazat
  11. 14:22 - zombie budeš když se rozhodnu! Protože jen já budu rozhodovat, kterej kretén čím a jak dlouho bude! A taky z jakýho hrobu vylezeš nebo do jakýho zalezeš! Pokud vůbec hrob mít budeš - pokud já to dovolím! Spíš je pravděpodobný že tě nechám s masou podlidí zpracovat na zemědělský humus ...

   Vymazat
  12. 16:43 Jestli si neděláš prdel, tak máš nejvyšší zajít za psychiatrem. Považovat se za Boha a nadřazeného ostatním lidem je příznakem vážné duševní poruchy. Myslím to vážně, v dobrém, není to snaha tě urážet.

   Vymazat
  13. 18:34 - můj psychiatr spáchal již před 15-ti lety sebevraždu. Oběsil se na klice ve svý ordinaci! Dej bacha, aby jsi ho nenásledoval!:))) Už to že nejsi chopen rozpoznat že svou duchovní velikostí a vůlí k moci čním nad tebou jako Mount Everest nad hromádkou jačího trusu svědčí o tom, že tobě už není žádný pomoci ...

   Vymazat
  14. oprava: schopen

   Vymazat
 5. Bohužel přátelé, dokud v čele našeho státu stojí ustrašený Srábotka,Zadolárek nelze očekávat vlastní Českou nezávislou politiku.Jsme pořád řízeně nesoběstační.Oni mají za úkol držet naši zem v neschopnosti se o sebe starat a rozhodovat.Bojí se cokoli říci nebo jen připomínkovat.Bohužel. Jsme sice malý stát, ale přece jen by naše zem mohla být hrdější a sem tam samostatnější v určitých otázkách. Chápu, že nemůže me o ničem rozhodovat ve světové politice,ale není špatné občas říci veřejně co je zájmem České republiky a třeba nepodporovat vehementně Ukrajinské banderovce a neonacisty z vražd ících praporů AZOV.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podívej se na to realisticky:

   Je přece úplně jedno, jestli v čele státu stojí..."ustrašený...ten, či onen."
   ČR je přece od kolébky svého vzniku (ČSR,ČSSR,ČR,ap.) republikou lokajskou.

   Za Protektorátu se sloužilo Němcům, po válce zase Rusákům, po vstupu do EU zase Němcům a nyní se leze o to intenzivněji do zadku zločincům z USA.

   Tak jednoduché je to, milánkové...

   Vymazat
 6. Ať si to jaderné nádobíčko odtáhnou domů na svoje zahrady, hovada jedny americký!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni to ti dementi budou to "jádro"tak dlouho a tak blízko podstrkovat Rusovi pod prdel,až jim to šmahem pošle nazpátek až k nim a přisype i něco z toho svýho...

   Vymazat
 7. A je to tu zase - vlajkonoši zůstali jen vlajky
  se zmněnily.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "nejsme,jako oni,nejsme,jako oni..."Vy kurvy,vy jste daleko horší....,ale ono dojde i vás.

   Vymazat
 8. Nechal se slyšet Petr a Pavel, že ČR je schopná 90 hlavic unést.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velkej "Castrpavel" at se odstehuje do Utahu,at si tam postavi velkej ranc a to americky vodikovy svinstvo at si postavi kolem baraku jako plot! Sem at ty picoviny netaha,narod to nechce! A nechce to zadny normalni clovek . Je to jak mit pod posteli municak!!!

   Vymazat
  2. Když je unese, tak ať si je dá do batohu a nosí je na zádech sám.
   Podobné je to s Makrelou. Když říká, že to zvládne, ta ať to zvládá, ale muslimáky sem netahá.

   Vymazat
 9. propaganda v Rusku funguje skutečně excelentně.
  Nic takového se totiž nechystá, Turecko si velmi váží vojenských záruk jako člen NATO a nic takového ani náhodou nepřipadá v úvahu. Rusové vymysleli tezi, že se třeba ty atomovky můžou stěhovat, nebo že Turecko chce odejít z NATOI a nebo že ... dosaď si .. a na základě této teorie se hned objeví řada expertů a začnou to rozebírat a hustit lidem do hlavy. Perfektní metoda, mnozí na to skočí i s navijákem - 99% místních diskutérů na NR určitě.
  Takovým způsobem se ovlivňuje nálada obyvatelstva .
  V Rusku už roky žijí ve strachu z atomové války s USA - a přitom se nic takového nechystá a ani náhodou nehrozí. Je to prostě jiný svět - masa lidí tam uvěří skoro každé kravině, kterou slyší na státní televizi každý den.
  Jen mne mrzí, že i u nás mnoho lidí to sežere i s navikákem a ani trochu nezaváhá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Problem je,ze nejvetsi rizika pro narody predstavuje nezodpovedne konani "zodpovednych" ktere jenom sem-tam vypolove na povrch.
   Neni se ani cemu divit protoze tahle demokracie je jako zumpa-nejvetsi kusy plavou nahore!
   Je vsak nasnade,ze zdyz uz je zumpa plna po okraj,musi se jednou zacas vycistit. Ted uz preteka!
   A co se tyce Rusu a jejich obav z valky:jejich filozofie je,ze radsi jeden varenej brambor denne nez valku!!! Nicmene spravna teorie...

   Vymazat
  2. Jistě si v Rusku vymysleli dokumenty, které zadala armáda USA na přípravu objektů na Krymu.

   Jistě si vymysleli vojska v pobaltských republikách.

   Jistě osnovali převrat na Ukrajině.

   Zajisté napadli Jugoslávii, Irák, Libyi, Sýrii.

   Zosnovali migrantskou vlnu do EU.

   A ulomili u mého kola levý šlapací pedál.

   Vymazat
  3. No ty jsi vypatlanec! "V Rusku už roky žijí ve strachu z atomové války s USA "
   SSA roky posunuje základny k Rusku (národní bezpečnost:DDD), navzdory dohodám NATO (SSA) verbuje státy z bývalé VS a expanduje na východ, provokuje a ty tady házíš taková "moudra". Jsi troll, nebo debil.

   Vymazat
  4. Pro volečka odkojeného NATOvčíckou propagandou je tu něco k přečtení,píše to chlápek,kterej je v obraze:

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Atomova-prohra-USA-Americane-prisli-o-Turecko-pise-Stepan-Kotrba-Putin-se-pry-smeje-My-rikali-ze-NATO-uz-patri-do-minulosti-449706

   "Blb z přesvědčení",podobný tomu nahoře,věčně ožralý David Koller z kapely Lucie,si už zase může pět refrém z té své už nějakou dobu staré odrhovačky "Je to v prdeli"....

   Vymazat
  5. 10:08 - Turecko je pan Erdogan! A ten ti sere na záruky od někoho, kdo mu ani nepomohl zpravodajsky zjistit co se chystá, naopak pomáhal pučistům a odmítl mu dát případný azyl! A odmítá vydat strůjce puče! Nač mít takový "záruky" vlastního pádu? Se na ně vysere! Teď dal jasný a poslední ultimatum! Bezvízovej styk do konce roku a vstup do EU maximálně v roce 2023 - jináč konec a přechod k Rusku! Šup!

   Vymazat
  6. Dneska dostali Němčouři ultimatum! - https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/412290-turecko-dalo-eu-novy-termin-do-konce-roku-jinak-odvola-dohodu-o-uprchlicich.html

   Vymazat
  7. pro 10:53
   jednoduché odpovědi:

   1/ vojsko NATO si nevymysleli Rusové ale si je vyžádali místní z obavy, že Rusko vyprovokuje nějaké šarvátky. Mají na to právo, protože stačilo celému světu vidět - co Rusové provedli na Ukrajině.
   2/ převrat na Ukrajině provedli místní občané, nevím nic o tom, že by na náměstí zvaném Majdan stálo tisíce a tisíce zahraničních provokatérů.
   3/ Rusové Jugoslávii śice nepřepadli, ale přepadli Afghánistán, ČSSR, Maďarsko, Gruzii, Ukrajinu... stačí ?
   4/ migranstkou vlnu způsobl hlavně Asad - naprostá většina uprchlíků je ze Syrie, kteří prchají před válkou. Tu začal Asad v 2011 a ten má na svědomí několik set tisíc obětí z řad civilních obyvatel. Rusové mu v tom nyní pomáhají a podporují ho. Bravo.
   5/ o Tvém kole nic nevím, dej sem link

   Vymazat
  8. Trotlíku 23:03-hezky,moc hezky to máš naučený,je vidět,že "máš voči z Kašparový krávy,na jedno nevidíš a na druhý seš slepej",zato ale pěkně umíš papouškovat.

   Vymazat
  9. 23:03 Chlapče, dám ti radu. Nepouštej se do diskusí s lidmi, kteří dokáží objektivně vidět pravdu. Vem si omalovánky a vybarvuj si. Tam se nespleteš. Máš tam jasné barevné pravdy, které stačí jen opakovat. Pro posuzování činů států to opravdu, ale opravdu nestačí. Nemůžeš "kopírovat" jen to, co ti černobíle někdo nakuká. Pak je tvůj obraz světa nepravdivý, neodpovídá skutečnosti. A výsledný obrázek, který tady předvádíš, je asi tak hloupoučce roztomilý, jako obrázky "světa" z mateřské školky.

   Vymazat
  10. 23:03 - co to tu žvatláš demente? Oni na Ukrajině nemaj volby nebo co? Většina volila pana Azarova!! A ne nějaký Yatse a jiný čůráky!! Toho si zvolila Núlandová!! A nevím proč by voliči pana Azarova a prezidenta Janukoviče měli sklapnout podpatky a nechat si líbirt aby vládu sestavila poražená opozice řádných voleb! Já bych tě taky odprásk jak zkurvenýho vzteklýho psa, kdybys v Práglu něco se svejma pračůráckejma rudokartáčníkama něco vyvolal a svrh mi mnou zvolenýho pana prezidenta Zemana! To bys koukal, jak pitomou a zatraceně pomalou smrtí bys chcíp mou rukou! Ja bych nebyll ta lidskej jako povstalci na Donbasu co se s každým zajatým banderčikem seorou! Nebyl!

   Pan Assad je je vůdcem alávistkého lidu a k němu se pžimykaj křesťané - to nejlepší co tam nebohá, obřezanými žabožrouty stvořená zem má!! A alávitský lid jiného vůdce nechce, páč kdyby jo, povstal by a pan Assad by nezůstal ani hodinu!! Muslimové, které ruka obřezance na Sykes-Picotské mapě nakreslila jako "Syřany" ať si vyhlašujou kalifáty jaký chtěj, stejně jako drúzové ve 20. a 30. letech, ale nebudou rozhodovat, koho mají alávité a křesťané volit prezidentem!! Na tom vždy musí bejt shoda všech a pan Assad nabídl volby všem! Oni ale nechtěj volit, oni chtěj šířit svůj mor - islám! To kretén zajbanej havlidní xenofilní buzik jako ty špíno, co je jen Šapirovou cvičenou vopicí není schopnej pochopit ...

   Vymazat
  11. oprava: serou ... alávitského ... přimykaj ...zajebanej

   Vymazat
  12. Bože ty jsi primitívek, zřejmě absolvent hnusáckého thanku, místo mozku houba :-)))

   Vymazat
 10. Myšlenkové pochody některých diskutérů (10:08, například) jsou opravdu hodny mokrého hadru na hlavu. Případně mokrým hadrem přes tlamu, to podle nátury. V článku se jednoznačně uvádí, že informace evropských medií neodpovídají skutečnosti, a ruský!!! expert argumentuje, proč je to blbost. Ale náš nemilý expert diskutér to otočí jako dílo ruské propagandy. "Masa lidí" v Rusku věří státní televizi úplně stejně , jako lidé u nás. Tedy pokud kecá, tak na ni serou.
  Jestliže Turci byli ochotni vojensky obklíčit americkou vojenskou základnu v době pokusu o puč, státní převrat, protože američany podezřívají, že v tom mají prsty. Tak proč se zdá neuvěřitelné, že se američané obávají o své jaderné zbraně, když turecká armáda mnohokrát převyšuje sílu vojska na základnách.A nakonec. Proč zrovna v Turecku musí být umístěny atomovky. Jako obrana ? Proti komu?
  S těmihle rádoby sofistikovanými úvahami o ruské propagandě běžte do hazlu. Ne že by neexistovala. Ale ta NATOidní je ještě horší, a blbější. J.B.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pro 1058
   je vidět, že jsi nebyl nikdy v Rusku. Tam totiž televizi naprosto ovládá veřejné mínění - u nás nesrovnatelně méně.
   A můžu Ti potvrdit, že v děsu a strachu z atomové války ze strany USA tam žijí obyvatelé už mnoho let. Masáž je naprosto dokonalá - převážná většina obyvatel sleduje státní kanály televize a tím je to jasné.
   V Turecku se o atomové zbraně nikdo neobává - je to výmysl ruské propagandy. Stejně tak bychom mohli tvrdit, že třeba v Pardubicích se bude budovat raketové silo pro balistické rakety. Nikdo nic o tom neví, skutečnost je naprosto jiná - ale nějací experti - o tom budou mluvit a dost často. Výsledkem bude, že obyvatelé pPardubic budou nervózní a potom se mnajde nějaký šikovný leader a navede obyvatelstvo do protestů. A ve skutečnosti je to totální nesmysl. Přesně jako o tom Turecku.

   Vymazat
  2. 23:08 Dobře to popisuješ. Tak to bylo podobně na Ukrajině.
   Ještě je třeba doplnit, že: ...obyvatelé státu budou nervózní a potom se najde nějaký šikovný leader a navede obyvatelstvo do protestů, které následně budou ostřelovat najatí provokatéři.
   Nemusí jich být tisíce. Úplně stačí takoví dva tři ostřelovači.
   Do toho přijede nějaký zahraniční činitel s kobližky a je vymalováno, majdan běží ....
   To je odpověď i pro
   23:03

   Vymazat
 11. Cauceskove ten SS smejd urcite prijmou! Za to dostanou par supu a bude to urcite levnejsi nez nasrat vlastni populaci kdyz ty sroty uskladni doma. Nasnade je riziko,ze skladiste nekde v pousti Utahu bude potencionalnim cilem!
  ti SS zmrdi vedi moc dobre co to predstvuje. A je vyhodnejsi reseni nemit v SSA ani jedinou takovou ptakovinu.Snadnejsi reseni je nechat to na hromade nekde ve krovi ale tady v Evrope! A ten cil se sleduje,protoze tady se lip valci za vlastni zajmy nez doma.
  Tady v Europe nemame pouste tak se ti Emericky hovada rozhodli spestrit geografickou mapu Europy.
  Az to jednou skonci a my to prezijem postavime tem zmrdum v Cernobilu welness centrum a kazdy stat tam posle svy zmrdy na dlouhodobej ozdravnej pobyt.Zaroven s rekondici nabydou i tituly Osvicenej pan a Osvicena pani...

  OdpovědětVymazat
 12. Tady je zas "vodborníků" ...

  OdpovědětVymazat
 13. Rumunská královská armáda se v první polovině války účastnila německého postupu jižním územím Sovětského svazu a stalingradské operace.
  Rumunsko mělo tradiční podporu v západní Evropě.
  Rumunsko vyhlásilo válku Sovětskému svazu společně s Německem.Účastnilo se jí na východní frontě 15 divizemi,letectvem s počtem 219 stíhacích a 146 bombardovacích letounů,námořnictvem o 4 torpédoborcích,2 ponorek a dalších menších plavidel.Pozemní války se zúčastnilo na 700 000 vojáků.Za dobu polního tažení od června 1941 do srpna 1944 mělo Rumunsko následující ztráty:

  71 000 padlých

  243 000 zraněných

  310 000 nezvěstných a zajatých
  Rumunská armáda byla činná na jihu Sovětského svazu a ve stalingradské bitvě byla totálně zničena jedna pěší a jedna jezdecká divize.Další divize se dočkala stejného osudu při ústupu ze Salských stepí na začátku roku 1943.Rumunské ztráty byly všeobecně tak vysoké,že Rumunsko muselo své spojenectví buď vypovědět,nebo z něho vystoupit palácovým převratem.[http://www.druhasvetova.mzf.cz/?p=valecni_dobrovolnici/Rumunsko]

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bude se historie opakovat? Dnes jako fraška.

   Vymazat
  2. Rumunská armáda byla fraška už tenkrát pod Stalingradem a nebyla sama,stejně tak italská,španělská (tzv."modré divize"),slovenské (2 "rychlé divize"infantérie,ale na jízdních kolech,proto prý "rychlé")a ostatní satelitní,které pomáhaly Dolfkovi nést tíhu porážky,než situaci plně pochopily a dali se k Rusům.
   A to samé by bylo zřejmě i NATO s EU dnes,velmi připomínající Dolfkem sjednocenou Evropu let 40-tých....,zvlášť bez těch proradných Turků,kteří se tomu stejně,jako za 2.weltkriege proradně vyhli,když to Dolfek posral pod Stalingradem a nepodařilo se mu s Turkem spojit po přechodu Kavkazu....je to furt stejný,příčiny i důsledky i aktéři i jejich mrzké pohnutky...,už mně to nebaví,je to furt dokola,jak "u blbejch na dvorku",jen ten Dolfa je blond a má ten svůj srandovní knírek nikoli pod nosem,ale v růžových,flanelových bombarďákách....

   Vymazat
 14. Já ještě nejásám s tou Tureckou spolupráci s Ruskem.
  Není to podivné,tak rychle stěhovat jaderné zbraně s té základny? Zrovna ještě blíž Rusku i když se uvádí,že tam nejsou vybudované potřebné prostory.Vždyť tu základnu budovaly 10let a nikdy neví co všechno bylo vybudováno.Pořád mě to připadá jako trik na Rusko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu. Musí si dát pozor na proradného Turka v každém okamžiku.

   Vymazat
  2. Nicméně možné to je.

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Atomova-prohra-USA-Americane-prisli-o-Turecko-pise-Stepan-Kotrba-Putin-se-pry-smeje-My-rikali-ze-NATO-uz-patri-do-minulosti-449706

   Vymazat
  3. Japato, že Erdogan nechává vzlétnou ze základny Incirlik takováto nebezpečná letadla?

   Vymazat
  4. Izrael je přijme. No problem.

   Vymazat
 15. Turek je kámoš Putlera,tak proč by Amígos své zbraně,které mimochodem brání i ČR nechal krysám z Kremlu.Neni to tak dávno a idiocenti na NR za sestřel SUčky by Erdogana oběsili (stejně jak generál Vlasov,který osvobodil Prahu) a dnes je Erdogan homomilcem Řiťoputlera

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neboj, už se na Turka vaří voda. Nesmí cuknout. Ví, že jestli si bude hrát mimo mísu, tak mu kamarádi z NATO picnou do pepiny.

   Vymazat
  2. Co to meleš ty šašku,vždyť mu to tím pučem udělali,ale zmrvili to.Co ten trouba pro ně v USA mohl udělat,to udělal a už další bylo "přes čáru",tak to odmítl....aď je jakejkoli,tak to není chazar Porošenko a Turci nejsou chazarama nenávidění Slovani,proto se to zadrhlo,kdyby anlosasští židofašisti měli tu moc,tak skončil,jako Kaddáfí....

   Vymazat
  3. Tak takhle vidí gaypornoslečna 18:56 z eskortní agentury Evropské hodnoty svět, jako Putlerovo homopuťka s 4% pravicově klerofašistickou deviací obhajující válečné a sexuální trestné činy.

   Vymazat
  4. Teplých hvězd a rudohnědých pruhů fáša, udělal svou placenou spoluprací s Obamovo černou fašinktonskou dírou z ČR cíl odvetného jaderného útoku.

   Vymazat
 16. 19:05 já toho turka také nemusim,jenže je to člen NATO a pak baboraď.V EU má Turecko kapitál a že se žene k Rusku je groteska od Čaplína

  OdpovědětVymazat
 17. Pár Českých zrádců, fanatiků politiků, generálů si přeje na našem území jaderné zbraně a radary!!!Vždy se najdou zrádci co půjdou proti většině vlastních občanů,národu!! To se pořád historicky opakuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Třeba Babiš chtěl uzavřít hranice EU a už se do něj naváží Kalousek. Ty zrádce co o nich píšete, někdo volí. Žádnej Okamura, který si neumí udělat pořádek ve vlastní straně, ale volím ANO!

   Vymazat
  2. ANO!,ty seš blbej,jak malovaný saně...Copak nevidíš,jak si s váma ten všemi mastmi mazanech chazar Babiš vytírá prdel?!
   Celá ta jeho parta(j) vychcánků,co v pravý okamžik zavětřili..,každej mluví něco jinýho,od absolutního a nekritickýho schvalování multikulti agendy,až po rezolutní odmítání a ten tvůj fírer do éteru vydává hlasité proklamace,ale nakonec každou píčovinu upečenou Sobotkou-Bělobrádkem/EU potichu odsouhlasí a vládou to projde....ANO-vy jste ti nejdebilnější voliči,co tu která partaj kdy měla...,naprosto nepoučitelní a ztracení úchylové,co se donekonečna matlají furt v jednom hovně....

   Vymazat
  3. 21:00 Máš úplnou pravdu. Agent Bureš Kobliha je slizký jako had. Dává dobrý pozor, aby mluvil tak, jak se to líbí lidem, ale jeho podřízení spolustranníci dělají prohlášení poplatná hlavnímu proudu v EU.
   Je to opravdu hnusná strana. Něco jako TOP-09, KDU-ČSL, ODS. V ČSSD je mnoho zrádců. KSČM někdy také neví, co jako by bylo dobré. Jestli vítat a jásat, nebo .... nikdo pořádně neví a asi by slavnostně poslechli Sorose. SPD je taková zajímavá strana. Nikdo neví, co od nich čekat. Ale asi by byla proti migrantům. Muselo by se zkusit, jak si povedou v parlamentu. Ostatní se chtějí zavděčit EU, protože by chtěli být takoví lehkoživkové a vládnout.

   Vymazat
  4. Mafián Babiš je jen jedním z psychopatů, co nám vládnou. Proto je ochoten pro znovuzvolení bezostyšně lhát. To psychopati dokonale umějí, oblbnout lidi pěknými řečmi - lžemi. Ale když říšský Vůdce rozkáže, Babiš to v tichosti ochotně udělá; především prot, že bez ochrany Říše by nevylezl z kriminálu - najděte si na internetu jeho pravdivý životopis.

   U těch, co tady hájí Babiše, ač nejsou jeho soukmenovci, by mě zajímalo, kolik je jim let. Tedy - nezajímalo, já jen že jako malé děti vycházejí z toho, co kdo říká, nikoli z toho, co dělá.

   Vymazat
  5. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej Babiš.

   Vymazat
  6. ANO uprchlívákům, NE hlídání hranic anebo opačně pro infantilní ovčany. Joker Babiš.

   Vymazat
 18. 22:03
  Dobrý postřeh, Babiš mluví tak, aby se to líbilo lidem. Na druhé straně pak jeho "politici" typu Zlatuška, Krnda apod. mluví (a myslí) řečí křiváků z TOP09, ČSSD, apod. Proto je pro mně Bureš nevolitelný. Jediný strana, která je skutečně vlastenecká je SPD Okamura. www.spd.cz

  OdpovědětVymazat
 19. 20:46
  Tak to jsi úplně mimo a málo zdáš. Okamura, po zkušenostech s podrazem zorganizovaným koupenými křiváky, které on z ho.na vytáhl do politiky, si už dává pořádného majzla, aby se mu do SPD nedostala podobná pakáž. Vol si Bureše, ale zapláčeš.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To,co jste v 9:05 nastínil,je modus operandi židovské mafie v politice a společnosti všeobecně,který jí davá možnost vždy,když už ne vládnout,tak velice silně ovlivňovat.
   Ten fígl spočívá v infiltraci všech institucí a stran a zvítězí-li ve volbách kterákoli,vždy tam jsou přítomni a mají zaručený podíl na moci a dle situace možnost "tvořit koalice" i stran s naprosto protichůdnými programy,neboť v "té své věci" se shodnou vždy....A pokud to nelze,stranu na jedno použití s cílem ubrat voliče,splnivší si funkci "trojského koně v parlamentu" rozvalí zevnitř,jako svého času Unie svobody,Věci veřejné,všechny ty strany "Zelených",Úsvit atd.,tak i dnes fungují babišovci,než jim na to hlupáci přijdou.....
   Vzpomeňte si,jak elegantně a s grácií udělalo pár naprosto amorálních kurviček hlupáka z předsedy VV a připravily ho nejen o post min.dopravy,ale i partaj....,jen iluze značné části voličstva v tzv.demokracii se jim bohužel sebrat ,k mé lítosti,nepodařilo.
   Kdyby to ostatní poslanci s demokracií mysleli vážně,tak tu blonďatou štětku Kočí,co nahrávala předsedu vlastní strany a prodávala ODS,by natřeli dehtem posypali peřím a vyhnali ze sněmovny,jenže.....

   Vymazat
  2. 10:01-konečně něco velmi rozumného! Když i VV se nechaly rozložit zevnitř, je "národním" zájmem národních stran vytvořit společnou obranu,"BIS" odhalující naši společnosti nebezpečné jedince a organizace. Do té doby taháme za "kratší konec s BIS, CIA, MOSSADU a jejich exponentům, Sorosovi a jiným.

   Vymazat
 20. Je potřeba pochopit jednu věc:jde pořát o stejnou skupinu lidí,kterou kvůli obraně z nařčení z antisemitismu nelze jmenovat,ale kdo není slepý,vidí to....
  Burešův fotr v 50.letech znárodnil "každej ševcovskej verpánek",k moci ho to přivedlo,ale k ekonomickému rozkvětu to ne..Mladej Bureš je fíkanější,na rozdíl od většiny nás se poučil a neznárodňuje,ale naopak nechá privatizovat ty "verpánky",ale znárodňuje,zdaňuje a to on lajn a kontrolovat si přeje pomocí EET jen výsledky,o ty mu jde o práci a starosti nikoli....
  Zatímco on chce získat absolutní kontrolu a moc nad zaměstnanci a živnostníky,sám přes své švindl impérium,nepřehledné holdingy a s.r.o.čka "to ojebává až se hory zelenaj",na vše jsme jim nechali udělat si zákony,vše propisuje do režije a i svojí osobní spotřebu si nechá zadotovat od státu,nebo v rámci programů EU a,aby jeho schopnost přizpůsobit si systém nikoli jen korupcí vzrostla,dal se do politiky a vecpal se díky hlupákům na klíčové místo ve vládě a tak nám vzniká ukázka dnes svět všeobjímajícího "KORPORÁTNÍHO FAŠISMU",kterému ještě pitomci nadšeně tleskají,jako v dobách Musoliniho,místo toho,aby zalezli někam za roh a nafackovali si,že takovou svini pustili k moci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bureš Kobliha z Agrofertu se poučil z osudu Blázna Bárty, který byl jen malou rybkou ve velkém rybníce.
   Zato On Kobliha na to jde fikaně. Dojede si do USA a domluví se co si jako protektor přeje a co by si mohli vzájemně nabídnout. K tomu pikantně spřádá bonzácké databáze, z kterých loví na své oponenty špínu, třeba i smyšlenou. Již tedy nemusí čekat, až mu kdo co donese. Jeho vzor je v Stb a NSA.
   Pozornému oku jeho činnosti neuniknou. A to k tomu nemusí mít žádnou špionážní agenturu, ani číst iDnes, či jiný protiplátek.
   Svině se pozná po puchu a podle činů.
   Je až zarážející, jak umí dobrý čin A použít v rámci svinstva B ve svůj prospěch.

   Vymazat
 21. Jaderné bomby se mohou nejen házet na cíl ale i do cíle dovézt a třeba i dopravit lodí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Napsal jsem to,protože si nepřeji použití jaderných zbraní,nicméně,ještě jsem neslyšel,že by se někdo snažil zaútočit tak,jak nepřítel očekává,byla by to totiž zbytečná hloupost.

   Vymazat
 22. Agent Bureš je agentem CIA.Má za ůkol zničit drobné podnikatele a střední třídu,která se zde začala formovat.Tím zničí stávající sociální systém.To je vše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:30 - a jen pro upřesnění, co za to od CIA dostane?

   Vymazat
  2. Zlaté PRASE !!!

   Vymazat
  3. A doživotní možnost krást beze strachu

   Vymazat