Reklama

čtvrtek 11. srpna 2016

FSB Ruska zabránila spáchání teroristických útoků v Republice Krym, připravených Hlavní správou rozvědky Ministerstva obrany Ukrajiny


11. 8. 2016     zdroj
Federální bezpečnostní služba Ruské federace zabránila spáchání teroristických útoků v Republice Krym, připravených Hlavní správou rozvědky Ministerstva obrany Ukrajiny. Objekty útoků byly vytipovány kriticky důležité prvky infrastruktury a sociálního zabezpečení poloostrova. Cílem diverzí a teroristických útoků byla destabilizace sociální a politické situace v regionu při přípravě a průběhu voleb do federálních a regionálních orgánů státní moci.


V důsledku operativní a pátrací činnosti byla v noci ze 6. na 7. srpna 2016 v oblasti Armjanska v Republice Krym zjištěna skupina diverzantů. Při zatýkání teroristů zahynul v důsledku přestřelky pracovník FSB Ruska. Na místě střetu bylo nalezeno 20 improvizovaných výbušných zařízení s celkovou kapacitou více než 40 kilogramů TNT, munice a speciální prostředky roznětu, běžné protipěchotní a magnetické miny a také granáty a speciálních zbraně, které jsou ve výzbroji speciálních jednotek Ozbrojených sil Ukrajiny.

Přijatými opatřeními byla na poloostrově Krym zlikvidována agenturní síť Hlavní správy rozvědky Ministerstva obrany Ukrajiny. Byly zadrženy osoby z řad občanů Ukrajiny a Ruské federace, jež byly nápomocny při přípravě teroristických útoků, a které se doznávají. Jedním z organizátorů odvrácených teroristických útoků je Jevgenij Alexandrovič Panov, narozený v roce 1977, obyvatel Záporožské oblasti, pracovník Hlavní správy rozvědky Ministerstva obrany Ukrajiny, který je také zadržen a doznává se.

V noci na 8. srpna 2016 byly zvláštními jednotkami Ministerstva obrany Ukrajiny uskutečněny ještě další dva pokusy o průlom diverzních teroristických skupin, které byly odvráceny jednotkami FSB Ruska a spolupůsobících rezortů. Pokusy o průlom byly kryty masivním ostřelováním ze sousedního státu a obrněnými vozidly Ozbrojených sil Ukrajiny. Během přestřelky zahynul příslušník MO RF.

Na základě výsledků operativní, pátrací a bojové činnosti bylo vyšetřovacím oddělením Správy FSB Ruska Republiky Krym a města Sevastopol zahájeno trestní řízení. Jsou prováděny další operační činnosti a šetření.

Jsou přijata dodatečná bezpečnostní opatření na místech hromadného pobytu a rekreace lidí a také pro ochranu kriticky důležité infrastruktury a sociálního zabezpečení. Byl posílen hraniční režim na hranicích s Ukrajinou.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

96 komentářů :

 1. Máločemu se dá méně věřit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč sem ty hňupe lezeš?!?!
   Nakupuj od Rothschidovejch Reutersů,nebo od Ruprta Mrdocha a za každejch deset odebranejch zpráv ti Janda z Evropskejch hodnot "zafouká na fujárku"....a to se vyplatí!!!!

   Vymazat
  2. 17:43. Vždyť už i Kreml oficiálně a osobně,připouští,že šlo jen asi o nějaké ukrajinské veterány nespokojené se situací na Krymu. Já si ale myslím,že ani o ně nešlo,protože Rusko potřebuje jen záminku.

   Vymazat
  3. Umím si dost dobře představit,co by následovalo,pokud by Ukrajina okamžitě neuvedla svou armádu do stavu nejvyšší připravenosti k boji. Putin asi testuje.

   Vymazat
  4. Vy dva 17:46 a 17:48 jse jedem blbější,jak druhej...

   Vymazat
  5. Pro 17:48: Ja se domnivam ze Putin nic testovat nemusi. Ukrajinska armada je v dezolatnim stavu, moralka v prdeli. Vsechny penize co poslali uSSaci a pudlove pro Ukrajinskou armadu jsou spolehlive rozkradeny. Rusko ma v Ukrajinske armade urcite stovky informatoru kteri pracuji za penize nebo z presvedceni, stejne jako kazdej obyvatel kterej vi co se deje je Putinuv spojenec. Testovat neni treba a neni co.

   Vymazat
  6. Vždyť Ukrajinci ani žádnou armádu nemají. Je jen několik oligarchů se svými trestnými bataliony, které tu ubohost co představuje ukrajinskou armádu ještě ostřeluje, aby provokovali.
   Pohotovost musel vyhlásit, aby uklidnil situaci ve svých řadách.
   Protože kdyby ji nevyhlásil, tak banderovci jsou schopni ostřelovat obě strany a vyvolat válku tak, jak chce jejich zámořský pán.
   To by čkoládového krále položilo definitivně.

   Vymazat
  7. 18:00. Já osobně myslím,že největší silou Ukrajiny je partyzánský boj,proti kterému Rusko nemá protizbraň,doslova by nevědělo co dělat. K tomu partyzánskému boji,se kterým má Ukrajina zkušenost a umí ho velmi dobře,k tomu ale je potřeba správný impuls.

   Vymazat
  8. 17:58-ti dva zjevně infantilní dementi asi neumí číst,nebo nejsou schopni pochopit psaný text.
   Tam v tom 3.odstavečku od konce se píše,že "pokus o průlom byl podporován masivním odstřelováním a obrněnými vozidly..."Kdo byl někdy na vojně,tak ví,že bez rozkazu si nikdo nemůže dovolit se ani vysrat,natož natočit OT,střílet z něj a zabít cizího vojáka a vozit se po hranici cizího státu,jako by se nechumelilo,zvlášť v souvislostech s probíhajícím válečným konfliktem....

   Vymazat
  9. Pro 18:07: Takove krasne kouzlo nechteneho. Musim ti opravdu dat za pravdu. Jak efektivne Ukrajinci ovladaji partizansky boj ted vidime v Luhansku a Donecku. Impulz byl ten ze naciste zacali vrazdit lidi na vychode Ukrajiny... kde fotrove branici sve rodiny vypraskali nacisticke bataljony NATO a uSSa.

   Vymazat
  10. My pokračujeme ve stopách Václava Havla, pana Magora, Kocába, Štětiny .... ušatého Kalouska a knížete pána, kterému cikáni káceli za nacistů lesy, aby se zbavil kalamity a dřevo nepadlo do rukou kůrovce. Ti měli v Letech ubytovnu, kterou dnes budou přejmenovávat na koncentrační tábor ....... Za to se zasadí ti samí .....

   Vymazat
  11. 18:09. Pokus o průlom,když tam zrovna Rusko koncentrovalo své válečné síly pro své údajné válečné cvičení tam,zní nevěrohodně.

   Vymazat
  12. 18:12. To jsem nevěděl,že na Donbasu ruští vojáci znásilňovali a dělali tak děti.

   Vymazat
  13. 18:16; 18:18 Vem si prášek

   Vymazat
  14. 18:18 - to je pravda, ale to už je sakra dávno! Tehdá se tam ještě roztahoval Turek a dík těmto kozáckým mládencům se v Saraji narodilo mnoho modrookých blonďatých Tatřínů, kteří později přešli na stranu jejího Imperátorského Veličenstva Kateřiny II.! Takže šlo jednoznačně o počin Dobra! (šíření Naší rasy!) ....

   Vymazat
  15. jdéte do píči celá NR tak filtr Povinné pole musí být vyplněno.Ahoj Zmrdi

   Vymazat
  16. Ubožák zoufalce a opilce Veškrny se zase projevil!!!

   Vymazat
  17. 18:58 Vem si prášek

   Vymazat
  18. To už tady bylo.Hitlet také napadl sám sebe a Polsko se rozpalo ve spolupráci se SSSR.Ten Putler dělá to,co Adofek a vy mu tleskáte,jasně jste PRAVDOLÁSKAŘI ,tak něco o pravdě" http://halonoviny.com/sssr-spolupracoval-s-nacisty-pote-dobyval/

   Vymazat
  19. 19:42 Vem si prášek rudohnědej nácku a zobej

   Vymazat
  20. 19:13 Já toho Vaška Havla také nežeru ale ON byl romantik, ta kurva,čili zloděj byl a je Santaklaůnů.Tedy se tebe hovado ptám,proč někdy nepíšeš jak Ježek a ten Ježíšek (parusky dědušuka maroz) vykradli celé Česko a vem na vědomí,že celá USA(CIA) jim byla u prdele.Je to normální česká zlodějina ,přeně tak,jak se dělalo ve státech bývalých RVHP plus CCCP

   Vymazat
  21. Upozorňuju, že činnost ukrajinský jednotek Národní gardy a jednotek ministerstva vnitra je momentálně rozebírána v ukrajinském tisku, protože je projednávána soudně, stačí si dohledat informace o jednotkách Ajdar, Šachťorsk a Tornado. Není ani nutné chodit na Donbas, jednotlivá trestní oznámení byla podána přímo na území Ukrajiny domácími občany...

   Vymazat
  22. Jak se jim banderovští náckové hodili, tak teď se jich zbaví.

   Vymazat
 2. A tuto svoloč náš stát podporuje.

  OdpovědětVymazat
 3. A kde je obvyklé kvičení rudohnědých idiotů o útoku pod falešnou vlajkou?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rudohnědej ksindl a donášeč byl leda tvůj dementní fotr ty chuhmerovskej syfilitickej ubožáku!!!!

   Vymazat
  2. Upozorňuju, že činnost ukrajinský jednotek Národní gardy a jednotek ministerstva vnitra je momentálně rozebírána v ukrajinském tisku, protože je projednávána soudně, stačí si dohledat informace o jednotkách Ajdar, Šachťorsk a Tornado. Není ani nutné chodit na Donbas nebo na Krym, jednotlivá trestní oznámení byla podána přímo na území Ukrajiny domácími občany...

   Vymazat
 4. Psal jsem to tady pred par dny, ze uSSaci uderi v prvnich dnech olympiady. Delaji to tak v poslednich letech. uSSacti teroriste dostavaji na prdel v Syrii a tak uderi na Ukrajine. Neexistuje svinstvo ktereho uSSaci nejsou schopni, neexistuje zlocin ktery by jiz nespachali, dalsi valka v Evrope je proste jenom dalsi trofej kterou chteji ziskat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bereš na to něco? Jestli jo tak je to slabé.

   Vymazat
  2. 16:22. A co je tedy Vietnam,když se zrovna staví Číně válečně v Jihočínském moři. Sto milionů obyvatel,jen tři miliony komunistů ale a nikdy se nevzdal,vždy bojoval. Není to spíš tím charakterem,že se staví zlu?

   Vymazat
  3. 16:38 Vem si prášek

   Vymazat
  4. 18:44. Dokažte,že nejste robot.

   Vymazat
  5. JÁ to dokázal !
   UFOun

   Vymazat
  6. (16:38 Vem si prášek) To jseš idiot a nebo víc nenapíšeš.Kretene,lopato. Dokaž,že nejsi robot.Komunistická svině,hlavně se spávně vyjádřit,že?

   Vymazat
  7. 20:34 Vem si prášek. Přeji ti brzké uzdravení.

   Vymazat
  8. Dobře mu to dáváš. To je ten rudohnědejnácekpejzatejkterejtufurtotravuje

   Vymazat
  9. Prášek na něj platí. To znamená, že diagnóza byla stanovena správně.

   Vymazat
 5. Ukrajinští diverzanti zadržení na Krymu prohlásili, že neplánovali útoky na průmyslové objekty nebo vedení poloostrova, chystali řadu menších výbuchů v letoviscích, aby zastrašili rekreanty a zlikvidovali toto odvětví, píše Kommersant s odvoláním na vlastní zdroje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To já slyšel,že Kreml už připouští,že vůbec nešlo o akci Ukrajiny ale jen o nějaké ukrajinské veterány nespokojené se situací.

   Vymazat
  2. Když to tedy zase vydělíme šestnácti,bude to tak,že to buď byli Rusové,kteří vyráběli záminku jako Hitler pro napadení Polska a nebo jen jedna z žen ruského zájezdu na Krym,která se ztratila a hledala toaletu,protože víte co,krvácela.

   Vymazat
  3. Pakt Piłsudski-Hitler
   Smlouva byla uzavřena 26. ledna 1934 v Berlíně

   Vymazat
  4. Ty Dobroději ze 17:19-jestli nějaké nespokojené veterány něco sere,ať se obrátí na Poroše a jeho jewrejský folklórní kroužek,který tam na UA už třetím rokem buduje blahobyt podle rad "Fuckavé Viki Nulandové",namísto děsení civilistů na Krymu,maj tam toho u nich heroji moc co napravovat....Takhle to dohromady už vůbec nedají,jen přijdou o ty svý blbý palice....

   Vymazat
  5. 17:54. Proč to říkáte mně?

   Vymazat
  6. 18:08 Protože jsi moula a neděláš mezeru za čárkou!

   Vymazat
  7. 18:21. Zase jen záminka.

   Vymazat
  8. 18:16; 18:18; 18:25 Vem si prášek

   Vymazat
  9. 18:26. Dvakrát?

   Vymazat
  10. No vidíš, jak ses našel. Gratuluji

   Vymazat
  11. 18:35. Jó,Bingo.

   Vymazat
  12. 18:26 ..moc
   hezky kreslíš : )
   MM

   Vymazat
  13. 19:10 Vem si prášek

   Vymazat
 6. Náckové nepřestanou provokovat Rusko, dokud nebudou do jednoho viset, včetně svých pasáků z USA.

  OdpovědětVymazat
 7. Nedají pokoj, nedají...............
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 8. Opět zde znečišťuje diskuzi jedno nebo více proamerických špinavých a smradlavých prasat. Ulevilo se vám chrochtající zvěři? Když jste zde opět vyblily svoje propagandistické zvratky. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro 18:04: Mate pravdu, ale jejich pritomnost je taky velice dulezitym indikatorem - jejich agresivita, primitivnost prispevku, zjevne hlouposti ktere propaguji a pokusy o tristeni diskusi... z toho vseho se da poznat jestli clanek uderil na hrebik.

   Vymazat
  2. Tady v Evropě,v té civilizované a svobodné, je diskusí rozdílnost názorů.

   Vymazat
  3. 18:11 Kde vidíte od toho "práškovače" nějaký názor?

   Vymazat
 9. Minulý rok v lete som bol na dovolenke na Kryme,bolo krásne počasie,kupali sme sa v mori,koštovali vyborne Krymske vína,škoda že na tieto vína su sankcie,možem povedat že su ešte lepšie ako French vine,maju viacej slnka . Boli sme aj na horach,krásne prechádzky a tiež sme sa autom previezli po Kryme. Výborná pekná dovolenka. Obchody plne tovaru,čo chcete to kupite. Krymčania o Ukrajine sa ani nechcu bavit,Porošenko je pre nich poskok USA i NATO a smeju sa tomu ak Porošenko hovorí o okupacii Krymu Rusmi. Buduci rok by som opät chcel strávit dovolenku na Kryme. Krymska riviera,hory, mesta sa oplatí navštívit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je poznat,že jste měl průvodce,směji se a k tomu vínu: Francie je známá tím,že nechává víno maximálně dozrát,takže ho sbírá zralé,jestli rozumíte, chutná například mně,proto nejlépe.

   Vymazat
  2. 18:36 Vem si prášek

   Vymazat
  3. 18:41. Zase? Vy jste se asi zbláznil.

   Vymazat
  4. Jen zobej

   Vymazat
  5. 18:47 - však ty taky budeš zobat! Již záhy - ale olověný:))) V lepším případě ovšem ...

   Vymazat
  6. ... ovšem v tom horším, tedy pokud budeš moc slintat po slídě, tě necháme hníst zaživa zem! Aby dříve než tvá mršina prohnojí půdu, ji ty tvý zlodějský čpáry ještě řádně v předsmrtných křečích též nakypřily! Takto zúrodněná zem dá pak žírný chléb příštím, šťastným generacím árijských dětí ... víš?:)

   Vymazat
  7. Víš Žide?:)))

   Vymazat
  8. Tak ty jsi nácek podporující banderovce. Gratuluji. Něco si přečti, aby jsi se dozvěděl jak tvého soukmenovce podporovali pejzatci a jak nakonec dopadl.

   Ty budeš zobat zobe až se ti bude kouřit od zobáku.

   Vymazat
  9. 19:07 Kamarád knížete z TOP-09

   Vymazat
  10. TY wole !
   ty taky napřed střílíš, až pak sa ptáš !
   ...ale žedidode ; )

   Vymazat
  11. Hnědáku, tebe zapřahneme a potáhneš

   Vymazat
  12. Kde jsi nácku? Už jsi se nazobal?

   Vymazat
 10. Na Krymu zůstalo po jeho ,,anexi " Ruskem za podpory 92% voličů 12tisíc ukrajinských vojáků,kteří v drtivé vĕtšinĕ přešli do ruské armády. Možná že tam jsou mezi nimi ublížení, kteří nedostali odpovídající funkci!

  OdpovědětVymazat
 11. Tohle mě zase rozesmálo. Staří komunističtí kokoti tady neustále kňučí a bědují jaké je u nás prý peklo a jak je v Rusku skvěle.
  Tak tady máte vy kokoti černé na bílém kolik z vás mělo opravdu koule, do toho slavného Ruska odešlo a nechává si tam posílat z ČR svůj důchod. V Rusku takových odvážlivců žije pouhých 10, slovy "DESET"!!! Srovnej s USA 2918, Austrálie 2289 atd
  http://www.mpsv.cz/files/clanky/27551/TZ_vyvoj_vyplat_duchodu_do_ciziny_2014-2015_11082016.pdf

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Váš příspěvek krásně vyjadřuje míru totálního nepochopení, o co dnes ve vztahu Rusko-Západ jde. Myslíte mozkem svého tatínka z roku 1975 a díky tomu, že vás ČT v tomto myšlenkovém skanzenu udržují (abyste se jim nesral do jejich sofistikovaných kšeftů) se vám zdá, že všechno "sedí". Tak si v tom žijte - a kdybyste třeba nešel k volbám, tak už mi vůbec nevadíte.

   Vymazat
  2. 19:16 Podle vaší logiky je Bulharsko pro důchodce "s koulemi" srovnatelně lákavé jako USA a Austrálie, protože tam "uteklo" 2 087 důchoců. Ještě lákavější je Polsko, kam se posílá 14 549 důchodů. A zemí s nejvyšším životním standardem je podle vás jistě Slovensko s 28 702 z ČR placenými důchodci. Nejste tak trochu na budku?

   Vymazat
  3. 2:36

   Na budku jste leda vy. Jste úplně mimo, vůbec netušíte která bije.

   https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/411361-tisice-britu-si-oblibily-bulharsky-venkov.html

   A hlavně já jsem nepsal nic o "životním standardu". Psal jsem o tom jak tu všichni vy, komunističtí pohrobci, opěvujete údajně skvělé Rusko, nadáváte na naši krásnou zemi, ale kurva nikdo do toho Ruska nemáte odvahu odejít žít, i když by tam byl váš důchod vyšší jak tamní průměrný plat. Máte jen kecy, prdy, žvásty výmluvy. Z 900 našich důchodců žijících v zahraničí žije jen jeden v Rusku. To hovoří za vše.

   Vymazat
 12. Tady máme banderovčíka:

  http://politikus.ru/v-rossii/82158-ukrainskiy-diversant-priznalsya-v-podgotovke-teraktov-v-krymu.html

  OdpovědětVymazat
 13. http://zpravy.idnes.cz/krym-autobus-nehoda-0qc-/zahranicni.aspx?c=A160811_181449_zahranicni_ane

  Zkurvená CIA, Mossad, Banderovci, Hitlary, Ročíld a Soros!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 14. :-D Piča, to je dvojka :-D Nemohu se přestat smát :-D

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/411725-turecko-ruske-namluvy-spojme-sily-a-vymazme-islamsky-stat-vyzyva-ankara.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Novinky jsou opravdu k smíchu

   Vymazat
  2. Lukačovič, Matoušek, Borgis a. s., Strnad

   Pisálci musí psát, aby se četlo. Kam jezdí na školení ...?

   Vymazat
  3. Turek musí hrát hru, jinak přijde o krk. Již řekl, že ruské letadlo sestřelili nad Sýrií. Tím mohl naznačit, kdo je pravým viníkem a poškádlil USA.
   Dále plynovod - tím hnul žlučí EU.
   Když se vyjádří o likvidaci islamistů, to je jako by řekl USA, že jim již nebude pomáhat s podporou umírněných i neumírněných v Sýrii.
   Od západu dostal dárek v podobě převratu, tak teď se musí lísat s Ruskem, které si s ním bude vytírat .... Proč by ne, když Turek je stejně křivý a nic dobrého od něj nelze očekávat.
   Když bude se západem, tak se ho zbaví. Náhradník čeká ......

   Vymazat
  4. Sám dobrý demokratický západ ho do této uličky zahnal. A jistě je lepší zůstat naživu s Ruskem, než pod drnem s USA, EU, SA a islamisty.

   Vymazat
 15. Tady je to jako u lékaře. Je předpoklad, že se dotyčný vyléčí, nebo je změna již patologická?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel se zdá, že vyhlídky na uzdravení nejsou růžové. Počkáme ještě jak dopadnou testy.

   Vymazat
 16. Porošenko se domáhá telefonátu s Putinem. Asi mu chce sdělit, že za atentát na Plotnického v Novorusku, ale ani za přechod teroristů na Krym vůbec, ale vůbec nemůže, protože ukrajinská rozvědka i armáda jsou pod přímým velením amerických soudruhů a ti mu o ničem neřekli. Nemůže za tyto události úplně stejně jako nemůže za výcvikové tábory Islámského státu v Chersonské oblasti. P.S.: za 6-timěsíční energetickou blokádu a za přerušení dodávek vody na Krym podle příkladu Hitlerovců prý také nevěděl, řekli mu to až včera :-)

  OdpovědětVymazat
 17. Stále stejné noty pořád dokola: LOH 2008 (Gruzie), ZOH 2014 (Ukrajina), LOH 2016 (Krym a Donbas)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zalez na nočník zlitej havloidní potrte!

   Vymazat
  2. podle těch not ale jednají loutky, které řídí loutkář zpoza Atlantiku, čím větší bordel ve světě, tím lákavější pobyt na území mírových USA (alespoň pro ty loutky)

   Vymazat
 18. 6:20 něco k věci by nebylo,slušňáku.Pravdou je,že je to pořád dokola.Či se něco změnilo,když Putina Minské dohody považuje že ztrátu času...No,dnes začalo cvičení u hranic Ukrajiny a bude trvat do 20.8.OH Rio končí 21.8.tak uvidíme co klika v Kremlu vymyslela.Provokace,
  cvičeni u hranic to připomíná r.'68.a taky bratrskou pomoc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zbývá jen doufat , že Putin neudělá stejnou chybu jako Brežněv v 68. Vše je jen demonstrace síly, že k obraně vlasti je připraven. Jinak tu máme III. světovou a pak bude rychle hotovo a všechny naše problémy budou vyřešeny. Jen nevím kdo bude na ty naše zbohatlíky , kteří si pod svými honosnými sídly budují protiatomové kryty ,bude makat, až z nich vylezou.

   Vymazat
  2. 11.01 Slušnáku,já ti něco řeknu.Proč tady vykládáš něco,co p.PUTIN neřekl.Žádná ztráta času,ale zbytečnost se bavit s volem o sobotě,když jde v pátek na porážku.To je totiž o něčem jiném,ne?A strášně by mě zajímalo,co víš o srpnu 1968.Protože mně je 58 let a tehdy mi bylo 10 a po/ŠMIRGLOVÉ REVOLUCI/jsem rád ,že ta bratrská pomoc byla.

   Vymazat
 19. Mě se jen líbí , jak v ČT neustále kritizují navyšování voj přítomnosti Ruska na Krymu, brání svou zemi, tak co se diví. Krym je součástí RF. A že chtějí udělat z Krymu ozbrojenou pevnost ? Tou VŽDY byl. A byl by jí i kdyby se podařilo ho udržet v rámci Ukrajiny. Jen by to nebyla Ukrajinská pevnost , ale pevnost USA nebo v tom lepším případě pevnost a základna NATO bez Americké přítomnosti. Pronájem Krymu jako vojenské základny USA by bylo pro Ukrajinu neskutečně ekonomicky výhodné - lepší jak naleziště ropy.

  OdpovědětVymazat
 20. Parlamentní listy ztrácejí na důvěryhodnosti. Na některých zdánlivě levicových webech se objevují články od autora Veronika Sušová-Salminen. Na Linkedin uvádí zato autorka absolvované školy, ale rok jejich zakončení chybí. Dále o sobě tvrdí, že působí na TU v Liberci, ale mezi zaměstnanci ji nenajdete. Teď si od ní můžete přečíst fakta o Krymu. Opírá se také o sdělení Turčinova. To už musela baba velmi hluboce klesnout, jestliže ho pokládá za relevantní zdroj informací.

  Další vlastní branku si Parlamentní listy daly, když uveřejnili zprávu editora prolhané Svobodné Evropy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nájemný pane, příliš to prožíváte, tady je diskuse k něčemu úplně jinému, se svými "cennými" poznatky se obraťte napana Cibulku, nebo na jiné profesionální lustrační komanda a kádrováky

   Vymazat
 21. osobně bych se vůbec nedivil, že Rusové schválně pustili do médií video se zadrženým ukrajinským příslušníkem SBU Panovem právě proto, aby na jeho "ciferníku" dali všem dalším uchazečům o návštěvu Krymu s trhavinou, jak dopadnou. Ksicht mu přece mohli krásně vylepšit pomocí maskérů. Ale ne, naschvál tam dali poškozenou budku a klidně si nechávaj nadávat za to, že to přiznání z něho vymlátili. Je to taková mediální výstraha pro další profesionální teroristy.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.