Reklama

.

.

pondělí 29. srpna 2016

"Generální" úklid: Putin zahájil realizaci čtvrté fáze svého plánu ...

29. 8. 2016    zdroj
Ruský prezident Vladimír Putin uvolnil ze svých funkcí najednou osm generálů. O své posty přišli vysoce postavení řídící pracovníci z ministerstva vnitra, ministerstva pro mimořádné situace a vyšetřovacího výboru. Vyhláška byla zveřejněna na oficiálním internetovém portálu právních informací ... Putin aktivně uskutečňuje během posledního měsíce kádrová přeskupení, která se dotkla téměř všech odvětví moci. O měsíc dříve se změnila konfigurace v řadě federálních orgánů a regionů. Dále došlo k významným změnám v Radě bezpečnosti a prezidentské administrativě, v důsledku čehož odešel z pozice hlavy administrativy Sergej Ivanov. Z funkcí byli odvoláni i ministr školství a velvyslanec Ruska na Ukrajině.


Obnova generality
"Podle mého názoru jsou dnešní odvolání nesporně pokračováním celkové kádrové politiky Kremlu, obnovy politických elit země. Jde o to, že za posledních 16 let, kdy je prezident Putin u moci, jsme pozorovali určitý konzervatismus při výběru řídících kádrů na různých pozicích. Nyní jsme svědky nového politického cyklu, kdy probíhá globální obnova řídících pracovníků na všech úrovních. Nejde však jen o obnovu osob, ale i o změnu stanoveného politického kurzu," vysvětluje Ekonomice dnes děkan fakulty inženýrského managementu RANHiGS (Ruská akademie národního hospodářství a státní služby) Sergej Serebrennikov přeskupení v moci.

"Soudě podle toho, že se obnovuje generalita, přičemž v největších a nejdůležitějších orgánech země, jedná se o novou protikorupční politiku a novou koncepci národní bezpečnosti. Tyto akce diktují výzvy na mezinárodní scéně, obtížná situace na rusko-ukrajinské hranici a akce NATO během posledních několika měsíců. Kromě toho odvolání ministra školství a vědy Dmitrije Livanova a jeho nahrazení paní Vasiljevoj je pokusem o změnu vzdělávací politiky našeho státu. Přechod od jasného liberálního kurzu ve vzdělávací politice ke konzervativnímu tradicionalistickému kurzu. Všechny tyto změny lze částečně nazvat kádrovou revolucí", pokračuje expert ...

Význam Putinova kádrového přeskupení

Profesor MSU, doktor politických věd a člen vědecké rady při Radě bezpečnosti Ruska Andrej Manojlo nám již dříve řekl, že v důsledku kádrových změn a inovací v kádrové politice prezident zřejmě počítá s tím, že uzavře s obyvatelstvem novou společenskou smlouvu.

Serebrennikov s tímto tvrzením souhlasí a nazývá formování nové společenské smlouvy hlavním prezidentovým cílem. "Za 16 let Putinovy éry jsme zažili několik etap společenské smlouvy. První z nich bylo posílení správní složky státu, když se vytvářely federální okruhy a byla ukončena válka v Čečensku.

Druhé Putinovo období - to byl dobrý ekonomický růst výměnou za jisté politické svobody. Třetí etapa je spojena s návratem Krymu a přímo se týká národní hrdosti. A současná čtvrtá etapa, jejíhož začátku jsme svědky, je sociální smír. Chápeme, že situace v zemi je velmi napjatá, existuje určitý počet těch, kteří jsou unaveni ze současné politiky Kremlu. Nová etapa obnovy elit, příchod čerstvé krve umožní překonání nynější tendence", shrnuje náš spolubesedující ...

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

88 komentářů :

 1. Polosileny paranoik Putin provadi stejne cistky jake provadeli Stalin a Hitler, nebo jake provadi dnes soudruh Kim.
  Zaroven pokracuje oklestovani poslednich obcanskych svobod spojene s utuzovanim cenzury a vrazdenim nepohodlnych novinaru.
  To kagebacke prase se chysta rozpoutat valku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na tohoto bezvýznamného jandotrolla nereagujte, nekrmte ho prosím.

   Vymazat
  2. PhDr. Vladimíra Grulichová není jandotroll, debile!

   Vymazat
  3. Chujmere debiloviči ty kreténe z hovna vzešlej,zavři tlamu!!!!!Máte to vy syfilitický havloidní šmejdi za pár!!!!

   Vymazat
  4. Přátelé !
   Proč používáte taková nesmyslná oslovení.Chápu Vaše rozčilení,ale zbytečně ukazujete svoji slabost. Lepší je nereagovat vůbec.Oni se ti pitomci znemožní sami.Dodělávající kobyla přeci nejvíce kope kolem sebe - to nevíte ?

   Vymazat
  5. Ale, ale...ty jsi se nám po ránu nějak rozpovídal.

   Vymazat
  6. I u nás je načase přepřahat!!!

   Vymazat
  7. vlast tě (6:36) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  8. Evropská unie, tento náš širší stát, má zdařilé symboly vlajky a hymny. Že se vryly, o tom svědčí i to, jak zuřivě proti nim bojují a jak je zesměšňují současní náckově a Putinovi pohůnci. A tváře? Z počátků Evropské unie si pama­tujeme jména Adenauer, Schuman či De Gasperi; s tvářemi už je to horší. Z hvězdné chvíle Evropské unie, kdy se rozpadlo sovětské im­périum a svobodné národy volaly po návratu do Evropy, si každý pa­matuje jména a již i tváře Kohl či Mitterrand, z druhé strany pro­ražených závor jména Havel či Walesa.
   Ale co dnes...? Věru, jedním z problémů Evropské unie je nedo­statek výrazných jmen a tváří - tvá­ří, jež mohou sloužit jako pozitivní symboly. Jsou tu jen úředníci a straníci, většinou snad aspoň slušní - ale ne státníci. Vlastně jen jeden symbol zbyl dnes Evropě: Angela Merkelová.
   Angela Merkelová: ta, která svým osudem symbolizuje grandi­ózní úspěch ve vnějším i vnitřním sjednocení EU: dáma s polskými kořeny, vyrostlá v NDR, odolavší lákání Stasi, první žena v čele CDU, první evangelička v čele kdysi „klerikární( CDU... Ta, kte­rá mnohaletým úspěšným vedením Německa symbolizuje celou zlatou éru Evropské unie. A ano: ta, kte­rá se pro mnohé stala symbolem hrozícího neúspěchu Německa i Evropy.Ta, která ve vlastním „re­publikánském legitimismu“, ve věrnosti skutečným občanským a křesťanským hodnotám, v nut­nosti čelit nebývalým výzvám a ne­bezpečím, učinila rozhodnutí, jež nebyla prozíravá. Ale kdo má dnes jednoduchá řešení? Náckové a Pu­tinovi pohůnci, ti ano.

   Vymazat
  9. Co je to za blábol ??

   Vymazat
 2. Správně dělá, pokud se mají mít lidé v daném státě lépe je potřeba, aby stát vedli Ti správní lidé. Jsou to Ti, kteří mají zájem na prosperitě státu a jeho obyvatel a chápou a vědí jak toho dosáhnout. Vše je o lidech, kádrové změny jsou dobré už jenom proto, aby si paraziti nemysleli, že jsou za vodou. Jestliže řídící kádry nemají morálku, tak mohou mít alespoň strach z následků, když budou škodit společnosti, ať svou neschopností nebo svými úmysly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proto jsi po roce 89 ztratil práci ty, komunisto.
   A ze stejného duvodu vyhodili i Ivana Davida.

   Vymazat
  2. Za to ty se nadřeš ty bezmozku věcně poblitej a pochcanej,ale se třema promilema v žilách ležící před ussackou ambasádou!!!

   Vymazat
  3. Odkud vyhodili Ivana Davida, debile? Co to žvaníš za blbiny. Máš ty vůbec mozek?

   Vymazat
  4. Davida vyhodili z postu Ministra zdravotnictvi i z postu reditele blazince.
   Zustala mu tam jakasi trafika, takze porad bere plat, nemusi temer nic delat a zbyva mu dost casu na vydavani prolhaneho, fasistickeho webu. Jeho kolegove - psychiatri - ho povazuji za rapla.

   Vymazat
  5. PRO HOVADO 7:28 JDI DO PRDELE SRÁČI A NEPOMLOUVEJ DOKTORA

   Vymazat
  6. David musel být z postu ministra zdravotnictví odejit proto, že šlapal na paty farmaceutické lobby, která nás ročně připravuje o několik desítek miliard korun na předražených lécích! David byl odejit z postu ředitele "blázince" proto, že si primátor Bém a strana modrých strak usmysleli, že lukrativně zašantročí onen ohromný areál bohnické léčebny prostřednictvím nějakého "developerského projektu" a proto tam potřebovali svého ředitele. Mimochodem, tan je tam dosud a korupčník Bém už je dávno v tahu. A teď nám pomlouvači v 7:28 uveď aspoň dva články s fašistickou náplní, které vyšli tady na Nové republice. Jsem moc zvědav na tvůj další výkon.

   Vymazat
  7. Vidis komunisto ze jsem mel pravdu. V obou pripadech ho vyrazili a bylo to za zlodejny.
   Jako pripad clanku s fasistickou naplni bohate postaci tenhle.
   Nebo snad neni obhajoba ruskeho diktatora a jeho hitlerovskych cistek fasismem?

   Vymazat
  8. Vidíš blbe 7:50, jak neumíš myslet. Putina podporuje přes 80% populace v mnohonárodním Rusku. V Rusku už dávno není u moci KSSS, válejí tam tvrdý kapitalismus. Co je fašistického v tomto článku, hňupe? Donutit lidi, kteří škodí vlasti, odejít, to je podle tebe fašismus? Dovol, abych se zasmál. Kdy ti končí směna?

   Vymazat
  9. Diktatura je diktatura, rudohnedy osle. A kagebak Putin je toho prikladem.
   Hitlera, Stalina a Hnusaka podporovalo jeste vetsi procento lidi.

   Vymazat
  10. Z tebe 8:05 ta nenávist a hloupost jen odkapává. Ty určitě budeš Jandův kuřbuřt.

   Vymazat
  11. Němci svoje zločiny veřejně přiznávají už přes 70 let a stydí se za ně, očišťuje příští generace, protože jsou si vědomi zločinů svých předků. To, že Rusáci svoje zločiny zapírají, případně svalují vše na Džugašviliho stalina, vychovávají mladé generace k zatvrzelosti a neupřímnosti podle vzoru jejich Putlera!

   Vymazat
  12. Pro 10.45 : Je mi vás líto , americký poskoku !!

   Vymazat
 3. Ten kretén ty lidi ani nezná, ale stejnē je vyhazuje z práce.
  Takového cvoka obdivuje jen komunista nebo nácek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zato my moc dobře známe tebe, trolíku!

   Vymazat
  2. Ty je ale znas dobre, ti jsou totiz ze stejne lihne jako ty, rudohnedy imbecile.

   Vymazat
  3. To 7:31 - Myslíš si, že když někomu bezdůvodně nadáváš do rudohnědých imbecilů, že jsi demokrat?

   Vymazat
  4. Je to pražský kavárenský povalující se demokrad od slova krásti, krade, krad...

   Vymazat
  5. Rudohnědý jsi jedině ty 7:31 opakující se jandův shuline. Tvůj ubohý život nikoho nezajímá, evropská hovnoto.

   Vymazat
 4. A helemese, zavšivenej prasáckej troll se tu zase činí až mu lítá pěna vod huby. Leze, sem pořád leze i když o něj nikdo nestojí. „
  Trolle, trolle ty si vůl, z prdele ti čouhá hůl.
  Z Americké ambasády cpali ti tam asi klády.
  V makovici místo mozku máš jen asi z hoven kostku.
  Co tu plodíš, samé sračky, bereš za to asi kačky (dolary?).
  A hrdlem je proleješ a tady se posereš". :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Čítam tu komentáre toho primitívneho brigádnika . Jeho hnevu a strachu sa neučudujem , zrejme žid Soros po uniknutí jeho mailov stopol výplaty a teraz týto užitoční idioti nemajú z čoho žiť

  OdpovědětVymazat
 6. Já obdivuji prezidenta Putina za to, co dělá a jak čelí neuvěřitelnému nátlaku na svou zemi. Vypral Sorosovy nadace, ukázal celému světu, co se skrývá za "exportem demokracie" do jiných zemí, které mají tu smůlu, že je tam co ukrást, ukázal taky, že se nebojí vojensky zasáhnout, a teď konečně obrátil svoje úsilí i na zlepšení ekonomické situace v Rusku. Pro mě je to největší politik nejen v současné době, ale museli bychom jít hodně do minulosti, abychom našli někoho kdo by alespoň vzdáleně měl jeho formát. Klobouk dolů. Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pavlo, máte můj plný souhlas. Pavel P.

   Vymazat
  2. Po Fidelovi je Putin skutečně jeden z těch, kteří účinně odolává Americké agresi, která po fašistickém Německu je největší hrozbou této planety po II. sv. válce.

   Vymazat
  3. 0935
   je zajímavé, jak umíte vždy zamotat do čehokoli Ameriku !! Ta je podle vás všudypřítomná a může snad i za krizi v Rusku !! Může i za to., že Putin za mnoho let své vlády neudělal pro hospodářství naprosto nic a jakmile klesla cena ropy , tak se potácí v krizi. I za to může USA.

   Vymazat
  4. 9:35 - Fidel sice "americké agresi" odolává, akorát, že lidi na Kubě maj holou řiť. Tak nevím, jestli to takhle běžní Kubánci chtějí. Petr

   Vymazat
  5. 10:28
   Hele ty apoštole a propagátore ussackejch hovnot,tady máš smůlu!!!!Možná tě ocení Janda...nebo Poserplína,ten je taky produkt Šapita a čokovopice z Fuckingtownu!

   Vymazat
  6. 10:45 - Co to, s prominutím, meleš? Já psal o Kubáncích, jestli sis nevšiml. Petr

   Vymazat
  7. 10:48 Proč teda ty tvoji mírumilovný ussaci nepřivinou všechny ty chudáky s holou prdelí a neukážou jim vysněnou zem.....proč je střílí zrovna jako Mexičany???

   Vymazat
  8. Věčné dilema: být svobodný s holým zadkem nebo nesvobodný s mizernou mzdou a Kauflandem plným banánů.

   Vymazat
  9. A jsou ti obyčejní Kubánci opravdu svobodní, když už jsme u Kuby?

   Vymazat
  10. 11:33 - od židovsko-makaronský mafie z JůeSeJ a jejich domácích machadovsko-batistovských kompradorů- jistě! Ovšem k úplný svobodě jim ale ještě mnoho chybí ...

   Vymazat
  11. 12:33
   no rozhodně se lidi mají v tom "JůeSej" o kapku líp jak na Kubě. Vo tom žádná.

   Vymazat
  12. 13:20
   Jasně,v ussa je popravujou demokraticky rovnou na ulici....beztrestně!!!!

   Vymazat
  13. Koho a za co tam popravujou na ulici? Asi koukáš na špatný filmy.

   Vymazat
  14. 13:35
   A střelba do černých je podle tebe z jakyho filmu????Bože můj,místo tebe měl Stvořitel udělat dva metry dřeva navíc!

   Vymazat
  15. 13:20 - no tak ti z nich co přežijou určitě, ale furt maj strach! Ti zakopaní v poušti nebo zalitý do betónu se maj líp, máš pravdu - mrtvý se už nčeho nebojí ...

   Vymazat
 7. čistky ve státním aparátě ukazují na trochu pochybný styl řízení státu, dopadne to stejně jako u Stalina. Ten postupoval přesně tak.
  Ale možná je Stalin v poslední době adorován - takže potom to logiku má.

  Dokud v Rusku nebude svobodná společnost, tak nikdy nebude prosperovat. Je to škoda - naštěstí jenom jejich vlastní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tato "úvaha" patří do Lhových novin. Tady na webu slušných přemýšlivých lidí má cenu nedopalku cigarety. Ruda

   Vymazat
  2. 9:11 je špatně informován. Ruský stát živí, a docela dobře, hned několik pracovních skupin ekonomů a politologů a nyní dává přednost jedné z nich. Ostatní pokračují ve své práci. To jen tak na okraj vašich rádobyúvah po povaze dnešního ruského státu. O diktatuře nemůže být ani řeči. Jarda F.

   Vymazat
  3. 0920
   zatím realita za 100 let Ruska (V SSSR i zvlášť) ukazuje na to, že diktatura jakéhokoli typu k prosperitě nepovede.
   Takže když Putin jako velký ředitel skoro Zeměkoule dává opět přednost diktátorským metodám řízení hospodářství, tak to opět už po několkkáté vede do záhuby.
   Kudrin jako představitel liberálnějších koncepcí měl dostat přednost. Diktátem k prosperitě nikdy nedojdou.

   Vymazat
  4. A ty tvoji agresoři z USSA nikomu nediktujou a pod pohrůžkou nikým nechtěného dovozu jejich debiloktacie a hovnot z Fuckingtownu se chovají mírumilovně?!Ty jsi příbuzej s tím zrzavým opilcem a blbem Havlenou,že pindáš ty srágory lejnolahvárenský žumpy?!!!

   Vymazat
  5. To je klasika. S autorem jiného názoru se tady nediskutuje. Takového člověka je tady potřeba urážet těmi nejhnusnějšími urážkami. Petr

   Vymazat
  6. Pro 10:02 - bolševická diktatura v Rusku katapultovala zaostalé Rusko mezi průmyslové velmoci. Ono je to trochu složitější, než že diktatura rovná se úpadek a tzv.demokracie je blahobyt. Spíš bohaté země si hru na demokracii mohou dovolit, protože zatím neohrožovala postavení jejich samozvaných elit. Ale zdá se, podle toho jak se v Evropě a USA utahují šroubky, že ta hra na demokracii bude mít své hranice.

   Vymazat
  7. Putin je hlava mnohonárodního, multireligiózního a mimořádně velkého státu. DAl dohromady armádu a zbrojní průmysl jako základ a první podmínku samostatnosti. To se mu bezesporu povedlo, zatímco medvěděv s těmi svými ministry moc v ekonomice neudělal. Nezapomeňte na rozdělené pravomoci. Putin je prezident a vrchní velitel a dal dopořádku svůj rezort. Teď je řada na dalších. To je Ruská tradice od Ivana Hrozného a Petra Velikého - kousek po kousku a nikdy ne všechno najednou, jako za Jelcina. Nevím, jestli to pochopíte. Každá země má svá specifika, jenm my se jich vždycky rychle zřekneme (viz Havel a Klaus).

   Vymazat
  8. Podle ruského liberálně nacionalistického historika Alexeje Širopajeva Rus od počátku čelila něčemu, co nazývá "Projekt". Projekt je plán různých skupin (etnických, kulturních, náboženských, politických, atd.) na změnu původně homogenní nordické, seversky orientované a evropské kultury, založené na myšlenkách svobody, cti a etnické identity na mnohonárodní despotickou říši, založenou na tyranii, otroctví a teroru, ve které bude původní obyvatelstvo uvrženy do otroctví různých etnických a kulturních menšin. Putinův režim považuje za "pravoslavný neostalinizmus": směs těch nejhorších prvků byzantské a bolševické fáze Projektu. Je to vláda komisařů požehnaných pravoslavným duchovenstvem, kteří rozšiřují impérium na úkor bílé populace Ruska, přičemž podporují občanské vlastenectví, míchání ras, alkoholismus a mystiku, protože opilci a kvazi vlastenci, co se bojí Boha (nebo spíše: boje kněze) se nebudou nikdy bouřit proti svým pánům. A znovu jsou to "jiné rasy", které skutečně profitují z euroasijského Projektu: ruská populace platí účty za všechny neevropské provincie, ve kterých jsou místní despotové podplaceni k poslušnosti Moskvou. Jsou to především asijští muslimové, kteří mají poslední slovo v Rusku. Kreml přizpůsobuje svou politiku jejich požadavkům. Oni tvoří jádro armády, oni diktují své podmínky ruským vojákům a důstojníkům. Oni tvoří většinu ruské ilegální pracovní síly. A nejhorší ze všeho je, že čečenská mafie ovládá velká města Ruské federace.

   Vymazat
  9. Zkrátka a nesložitě, Moskovitstán je v prdeli a vždycinky tam byl ... a bude!

   Vymazat
  10. hmmm,to je zajímavé,opravdu.
   Nesnáším tu hovínkovou personifikaci zemí.
   Hurá Kámoš Rusko,jé hele teta Čína
   velký kulový,především,co se týče Tseschia bez ř:
   s kurvama kurvícíma vlastní lid a stát
   se příchozí cizák nesere,o válečném stavu ani nemluvě:
   synové odhozených rudých legitek a zmodralých ču...:
   teplí muslimové - určitě jste je viděli,
   doma,na ulici,v reklamě:
   po vzoru svých soukromých majitelů s
   evolučními mimikry
   těm při odebírání českého jazyka z huby nikdo anestezii nedá.
   se sviní se nesviní
   nikdo.

   Vymazat
 8. 9:11
  Šašku, ty se raději starej o tu naši "svobodnou a demokratickou" společnost a nechej Rusáky bejt, ty havloidní "politický geografe". O tu "svobodnou" společnost, ve které se lidí zavírají za namalování tykadel, nebo se trestají za vystrčení holého zadku na ty emerické rozsévače zla, nebo se naopak netrestají různí havloidní pseudoumělci z těch tvých Sto hoven za ukradení státní standardy a její zničení, nebo ve které se megazloději netrestají vůbec! To je ta postveškrnova "demokracická" společnost? Běž se vycpat a neotravuj s těmi tvými kydy, ty evropská hodnoto.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1008 = škoda, že píšeš vulgárně, nemá smysl potom diskutovat.

   Ale zaujala mne Tvé srovnání s naší společností (kterou asi kritizuješ jako nesvobodnou, tykadla - vězení atd..) a Ruskou společnost - která je asi svobodná podle Tebe.
   Tak si něco zjisti, například o zákazu shromažďování - a někde si přečti, co se stalo, když policajti na ulici v Moskvě zatkli dva lidi a označili to jako nelegální shromáždění. Víc osob na tom místě nebylo - jenom dva lidi. To je mi pěkná svoboda !

   Vymazat
  2. 10:38
   A v USSA se demokraticky do lidí rovnou střílí....to je VRCHOL SVOBODY,viď havloide!?!

   Vymazat
  3. V Rusku musí být demonstrace stejně jako u nás dopředu ohlášena. Když ji úřady z nějakého důvodu zakáží, tak je ilegální. Na ilegální demonstraci se sešli dva aktivisté s transparenty. Policie je zatkla, stejně jako by to učinila u nás. Tak vo co go?

   Vymazat
  4. 1109
   pokud se u nás sejdou 3 lidi bez ohlášení a ponesou trička s nápisem, tak se vsaď, že si jich nikdo nevšimne. A to je ten rozdíl s Ruskem - o který jde.

   Vymazat
  5. 12:00 - v počtu to není, ale moc záleží na tom, co si na to triko necháš natisknout! Když tam bude pan Putin či Jeho Blahorodí Igor Iványč, nebo i svatý mučedník Nikolaj, Matka Boží či kozák Babaj - tak proč ne? Jenže když si tam necháš nalisovat nějaký kurvy zaraný jako Pasy Rájot, nebo nosatýho zkurvysyna jako Chodor či ten poloarménec - ten zmrd Gasparof, tak musíš počítat s tím, že ti kozáci který tě zmerčej rozsekaj ciferník po právu na sračky ... logický, ne? Ta si v Rijádu na náměstí nedáš na krk křížek!

   Vymazat
  6. 1239 škoda za ty vulgarity, není ti rozumnět

   Vymazat
  7. 2117
   bohužel, ani ted Ti není rozumnět.možná změna slovníku by pomohla ...

   Vymazat
  8. 14:15, 22:53 - Samomluva? Radši s námi z plna hrdla zvolej: تحيا أبو بكر البغدادي

   Vymazat
  9. A nyní Pepku, přísahej: نطتعهد بالولاء للدولة الإسلامية

   Vymazat
  10. A teď si Pepku dáme tu naši, ne? Co řikáš?:) - https://www.youtube.com/watch?v=HVAPaFHIEbQ

   Vymazat
 9. Mít na klíčových, zejména generálských, postech svoje loajální lidi je pochopitelná věc. Takže občas udělat nějakou tu čistku je potřeba, aby si i ostatní pořád uvědomovali, že když nebudou poslušní, čeká je totéž.

  OdpovědětVymazat
 10. Pana dr.Davida si velmi vážím a od počátku
  sleduji jeho záslužnou práci a nasazení.
  Já sama mohu někdy mít v něčem i trochu odlišný názor - základní postoj k věci však zůstává totožný.
  Přeju webu (jeho týmu) úspěchy a nenechat se
  odradit!
  jituš

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paní Jitko, děkujeme za přání. O nás se nebojte. V.D.

   Vymazat
  2. 12;40A ty máš nasráno v palici ty z havloidní předkožky vzniklej megablbe!!!!

   Vymazat
  3. 12:45 - Bohužel IQ tvý a havloidního Pepka se od sebe neliší víc než výška hladiny ve spojených nádobách. A v tom je taky zásadní rozdíl mezi námi dvěma znemožňující nám společně vést dialog, neb svou velikostí duchovní čním nad tvou malostí a ubohostí upocenýho bolševickýho strejce jak Mount Everest nad hromádkou psího lejna ...

   Vymazat
 11. Kdysi jsem tady cetl i diskuse, jen od te doby co se zde urazite uz je nectu. Pokud s nekym nesouhlasite, nemusi to hned byt debil, srac atd. Zavani to uplne stejnym pokrytectvim na jake si stezujete. Osobne se nazorove shoduji s nr akorad je zvlastni ze na vsech alternativnich webech se najednou objevili takoveto prispevky. A co je jeste zvlastnejsi a usmevne, ze funguji, protoze uz se s diskuse nic nedozvite, pouze hovna. Takze vsem ktery prokazuji svymi reakcemi sluzbu druhe strane bych doporucoval se zamyslet a nafackovat si... Vsem preji hezky den

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I ty sem máš přístup, takže...?

   Vymazat
  2. Já jsem Nadčlověk, ... jsem smyslem Země! Ale podlidé mi jsou jen trapností či bolestným studem! (F. Nietzsche). Zkus se z jejich kategorie povznést, pokud na to máš ...

   Vymazat
  3. Nietzscheho nečtu a necítím se tím pádem být nadčlověkem ,ale můj selský rozum mi říká, že Rusové a nejen oni musí být hrdi na svého vůdce Putina.Určitě to vtom Nitsche se nedočteš, ale je to tak.

   Vymazat
 12. Nic nového pod žhnoucím sluncem. Viz. níže důkazní zpověď německého novináře o Verbuňku CIA jejíž chapadla dosahují až k vládním špičkám nejen v Evropě (Česko a Slovensko nevyjímaje). Za úplatu vyškoleni Rekruti k propagandě a provokacím podle předem připraveného scénáře. Cíleně vybraná skupina novinářů a politiků, ale i VIP "elita" z řad neumětelů a pohůnků. Právě z těchto důvodů je nezbytné občas vyvolat pořádný "fičák", aby se chlév i dvůr vyčistily od nánosů. Občas dojde i k veřejnému odkrytí, jako v případě Victorie Nulandové. Zdroj: https://youtu.be/GPyUUrG5rig

  OdpovědětVymazat
 13. Svoboda neni o majetku a demokracie neni o tom že se děje co chci já. Byl jsem vychováván podle poznání že moudrý člověk hledí omezovat své potřeby a hlupák má zadost že se mu něco podařilo ukrást. Nic netrvá věčně a žádný strom nevyroste do nebe.

  OdpovědětVymazat
 14. Myslím, že je opravdu je lepší, aby jsme neodpovídali na placené pro-amíkovské manipulátory (včetně fanatických) proudem nadávek.
  I když uznávám, že se musí člověk velmi hodně krotit.
  Mělo by ale stačit nazývat věci a lidi pravými jmény.
  Např.: "havloidé" - protože Havel prokazatelně zradil vlastní národ.
  Či je titulovat "zaměstnanci nebo podřízení" říšského protektora (- Shapira).
  - Protože Amerika se, nejen ústy svého presidenta, pasovala na světu vládnoucí "Říši".
  Jak bylo i krásně vidět ve včerejším x-tém opakování filmu "Pravdivé lži" - kde Schwarzenegger "jel unisono se státní amíckou propagandou" o amících-zachráncích světa (kde největší padouch obhajuje své špatné chování nahlas, zřetelně, vyslovovanou pravdou o Američanech proto, aby si před ní diváci ucpali uši!), protože ještě doufal, že se stane presidentem USA.
  A jejich "provinční zástupci" z Bruselu, Berlína, či Paříže.
  Nebo můžeme říkat : "modří ptáci", "vypasení zbohatlíci", "podržtaškové", "zastydlí fanatici", "vypatlané hlavy", "ignoranti reality", "nevzdělanci", "nedoukové", "vypasený klér", "boží sluhové", ..... atd. Vymyslet se toho dá hodně a snad jsme ještě tvořivost neztratili.

  Je také zajímavé, jak se jejich systém "likvidace případných smysluplných diskuzí" neustále opakuje:
  1. Na začátku ničení diskuze je vždy stručná, co nevětší nehoráznost, či sprostota.
  2. Pak jedno až více zopakování téhož v jiné rovině (nejlépe s osobními útoky na známější nebo nebezpečné diskutující).
  3. Změna rétoriky - začít si stěžovat na zbytečnost (nesmyslnost) takovýchto diskuzí ("...jsou tu jen samé sprosťárny..." - když chybí, není problém je dodat klidně i za druhou stranu)
  4. Od toho přejít na zpochybňování webu, autora článku, či hodnoty článku.
  5. A do toho přidat co nejvíc "pomluv", lží a polopravd, tvářících se jako "pravdy"!
  Nenechme se "jimi" otrávit a ukažme "jim", že jsou na nás krátcí ...
  Pavel p

  OdpovědětVymazat
 15. Naprosto souhlasím.
  Je-li rozdíl v názorech velký, nejde o diskuzi, jde o provokaci. Buďme na to mnohem citlivější!

  Neodpovídat, nereagovat.

  Kácí se les a bez drobných třísek to obvykle nejde.
  Pokud si to neuvědomíme, diskuze zde budou zničeny. Jak některé již bývají.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 16. Pokud jde o liberální kurz v ruské vzdělávací politice, stačí se podívat, kam tenhle přístup zavedl kvalitu vzdělání u nás. 70% mladé populace na vysokých školách znamená vysokoškolské vzdělání pro lidi s podprůměrnou inteligencí. A složení oborů je jako v Kocourkově, k čemu potřebujeme ročně produkovat 300 politologů? Máme spoustu papírových manažerů, protože absolvovat kecací obor je snadnější než technicé nebo přírodovědné univerzity. Nemluvě o rukou dozadu- do skutečné práce se mladým nechce. Máme ministra s titulem po roce na plzeňských právech. V Rusku zřejmě pochopili souvislosti. jogín

  OdpovědětVymazat
 17. Aˇˇt žije Putin a Rusko, pryč s proamerickými lokaji. Víme, že USA více jak 200 let terorizují svět a jsou největším nebezpečím pro mír ve světě. Putin je záruka naší bezpečnosti a míru!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. تحيا أبو بكر البغدادي

   Vymazat
 18. Pánové, kašlete na vypatlaného trolla. Skutečnost je taková, že rozumně uvažující člověk už ví, jak se věci mají. Takže trolly dělají pouze vypatlané palice, většinou buzny, smažky a psychopati. Buzny proto, aby si mohly zaplatit drahé buzna-prostituty, smažky, aby měly na fet a psychopati ze své podstaty. Výkon podle toho pak vypadá a jejich kravinám již nikdo soudný nevěří.

  Je evidentní, že "místní" troll už absolvoval inkluzivní vzdělávání. Ale berme to s humorem. Jako má každá vesnice svého obecního debila (Pepka Vyskoče), tak dnes má každý alternativní informační portál své "obecní" trolly.
  Dříve žil obecní debil žil z rozpočtu vesnice, ale přišel vcelku levně. Neco na stravu, ošacení a ubytování v obecní pastoušce. Dnes je to dražší. Podobní debilové (pardon - troloové) musejí mít inkluzivní vysokoškolské "vzdělávání" na filosofické, sociologické či politologické fakultě... A to je dražší. Pokud mají ten "spravný názor" najdou uplatnění vesměs v "neziskových" organizacích a nevezmi hoknu za 50 litrů..

  A dojde na ně také ! Vím, že se už jistí hackeři s normálním mozkem zaměřili na idetifikaci palcených trollů a kolaborantů a zrádců trolly. Ono se totiž dá dopátrat jejich identity. A až to začne, tak se se ta banda pohoupe mezi prvníma ! Protože takové zdegenerované pschopatické zrůdy si nic jiného nezaslouží.

  OdpovědětVymazat
 19. nick honolulu vsem oznamuje ! Nasi "demokrate" zavedli cenzuru na Google.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dalo se to očekávat, přituhuje. Jak jsem již avizoval, používají automat se sítem slov a slovních spojení, nicméně na intelekt a mnohovýznamovou češtinu danou-nedanou pevnou skladbu vět nemají.

   Vymazat