AA

Reklama

bb

středa 10. srpna 2016

Gestapo Amerika

Paul Craig Roberts
10. 8. 2016   Zvědavec
Ředitel FBI James Comey dostal Hillary z háčku, ale chce na něj dostat vás. Tvrdě tlačí na přístup k veškeré vaší internetové aktivitě bez soudního příkazu.Comey, který by dokonale zapadl do Hillaryno Gestapa, říká kongresu, že Spojené státy nebudou v bezpečí, dokud nebude FBI vědět, kdy se každý Američan připojí na internet, komu posílá e-maily a od koho je dostává, a dokud nebude znát každou internetovou stránku, kterou nějaký Američan navštívil.Jinými slovy, Comey chce anulovat čtvrtý dodatek americké ústavy a zcela zrušit vaše právo na soukromí.

Důvod, proč Washington chce vědět o všech všechno, je, aby mohl zadržet, vydírat a falešně obvinit vlastence, kteří se postaví na obranu americké ústavy a vlády práva, a disidenty, kteří kritizují ilegální války Washingtonu, nezodpovědnou zahraniční politiku a útlak amerických občanů.

Požadování moci Washingtonem nemá nic společného s naší bezpečností. Má co dělat se zničením bezpečnosti, kterou nám americká ústava dává.

Bezpečnost, kterou chce chránit Comey, není naší bezpečností či zajištěním národní bezpečnosti Spojených států. Comeyho záměr je učinit bezpečným Washington, navzdory jeho porušováním statutárního práva a americké ústavy. Způsobem, jakým toho Comey hodlá dosáhnout, je zastrašování, pronásledování a zatýkání kritiků Washingtonu.

Comey chce protiústavní moc s cílem vyžadovat od poskytovatelů telefonních a internetových služeb všechny záznamy a informace o vás. Tyto požadavky nejsou předmětem dohledu soudů a komunikační společnosti, které vám poskytují služby, mají zakázáno vám říkat, že všechny vaše informace byly předány FBI.

Američtí senátoři kvapně začali napadat čtvrtý dodatek. John Cornyn připlácl FBI napsaný dodatek k pozměňovacímu zákonu o bezpečnosti elektronické komunikace v r. 2015. To způsobilo, že Americká unie občanských svobod a Amnesty International zrušili svoji podporu zákonu, což způsobilo, že byl zákon stažen.

Senátor John McCain přispěchal FBI na pomoc. Tento ústavu nenávidějící senátor navrhl dodatek k trestnímu zákonu o vyvlastňování, který používá ustanovení protiústavního „vlasteneckého zákona“ zaručující neomezenou nekontrolovatelnou moc FBI, aby zcela zničila vaše soukromí.

McCainův dodatek neprošel, ale vůdce senátní většiny Mitch McConnell (R-KY) změnil své hlasování, aby zmařil hlasování senátu a došlo na nové hlasování.

Senátoři FBI budou nadále přicházet s dodatky zákonů, ať již to s nimi bude souviset, či nikoliv, dokud FBI nedostane moc, jakou chce.

Bohužel, většina dnešních Američanů, na rozdíl od jejich předků, je příliš ignorantská a nevzdělaná, aby znala hodnotu práva na soukromí, kterou naši otcové zakladatelé dali do americké ústavy. Imbecilové žvaní nesmysly, jako: „Neudělal jsem nic špatného. Nemám se čeho bát.“ Bůh debilům pomoz.

Pokud by byli Američané dostatečně světaznalí, možná by se zajímali, proč tak velká část amerického senátu zastupovala spíše FBI, než Američany, své voliče, kteří je zvolili, aby zastupovali lid, a nikoliv policejní moc ve Washingtonu.

Proč tolik senátorů vyhovuje více přáním FBI získat gestapáckou moc, než občanským svobodám včleněným do americké ústavy?

Jak ukazují Výbor na obranu práv a Nadace na obranu disentu, střelba v Orlandu, střelba v Dallasu a jakákoliv střelba, skutečná nebo zinscenovaná, nemá zhola nic společného s požadavkem FBI zcela zničit právo Američanů na soukromí.

Co že to slyším? Říkáte, že jste o tom nic nevěděli? Není divu. Vaše média jsou tvořena lidmi dobře placenými za to, že vás podvádí a vedou vás do policejního státu. Za to, aby vás připravili o veškerou ústavní ochranu a zůstali jste nechráněni před policejním státem – to je funkcí New York Times, Washington Post, Fox „News“, CNN a zbytku tištěných a televizních médií prodejných děvek a mnoha internetových stránek.

Adolf Hitler žije a daří se mu ve Spojených státech dobře, a rychle vzestupuje k moci.
zdroj: Strategic Culture Foundation.

6 komentářů :

 1. Nebezpečí musí být vždy tolik, aby se vláda necítila příliš v bezpečí a nezačala lid ignorovat. Zároveň musí mít tedy ten lid možnost ji svrhnout,pokud by ve svém bezpečí před ním zavedla diktaturu proti němu. Proto musí existovat svobody lidu,které vládě nezajišťují nezávislost. Veškerá snaha o upevnění moci vlády nad lidem je tedy,logicky,protiústavní v demokratických státech a zločinná v těch ostatních. A,podle mého názoru,se to týká i možnosti vlastnit střelné a podobné zbraně,které lid brání před zvůlí těch mocných. Svoboda není poroba a pokud si porobuje vláda svůj lid,měl by se jí bránit a zbavit.

  OdpovědětSmazat
 2. Co bychom čekali od kapitalistů, když jsou v koncích. Totéž co za Adolfa Hitlera - zavedení fašistické diktatury. Pro trolly - napsal prdivý děda, který vede šťastný důchodcovský život.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty prdy, to je také zbraň? Můžete nám popsat,jak to funguje,neznáme ještě.

   Smazat
 3. A hned se jeden troll přihlásil. Víte, když budete diskutovat na nějakém větším foru, když budete byvalému kriminalníkovi propuštěnému z basy na jeho věcnou připomínku řikat, že s tou jeho připominkou to není v pořádku, protože je kriminálník, tak uspějete akorát u blbů, kteří se vždy divají na to, kdo něco říká a ne na to co říká, protože nejsou schopni sami přijít na to, co si o této připomínce myslet. Myslím si, že vy se asi vždy dívate na to, že mluví kriminálník. Omlouvám se že nejsem více duchaplný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to tedy fakt ne, nepřijímám Vaši omluvu, snažte se vymyslet něco lepšího.

   Smazat
 4. Naštěstí je většina Američanů tak zblbejch,línejch,tlustejch a připosranejch,že je do války ti vyčůraní jewreji nenaženou za nic na světě a Evropanům se taky nechce,protože by se to tu zas rozflákalo a to krom blba Pavla,Strupnického a LangSádlice nikdo nechce....
  Proto se ženou ty chudáky a řezníky na dovolené ze zón konfliktů,aby zde zbastardili evropské plemeno a vypěstovali polodebilního hybrida pro válku na Východě....lidem to tu postupně dochází a brzy nakopou těm volům v Bruselu i zhovadilým,zkorumpovaným vládám jednotlivých zemí EU ty jejich tlusté prdele a USA se poserou vlastní blbostí a nenažraností a snad už pak zečne být trochu klidněji....

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.