Reklama

.

.

pondělí 15. srpna 2016

Giulietto Chiesa: Miloševič byl uznán nevinným; objednatelé tribunálu s ním by měli sedět na lavici obžalovaných

15. 8. 2016      zdroj
Mezinárodní trestní tribunál pro bývalou Jugoslávii stáhl obvinění proti Slobodanu Miloševičovi, který zemřel ve vězení, za válečné zločiny během bosenské války 1992-95. Avšak západní tisk k tomuto tématu mlčí, jako by byl zakletý. Hovoří o tom ve svém videosloupku pro italský kanál Pandora.TV známý italský politik, bývalý europoslanec, novinář a publicista Giulietto Chiesa. "Kdo o tom ví? Nikdo. Nebylo o tom v žádných našich novinách. Rozsudek byl vynesen 24. března a máme již srpen. 

Nebylo poskytnuto žádné oficiální prohlášení ohledně Miloševiče, přestože je to uvedeno v závěrech v souvislosti s dalším obviněným - Radovanem Karadžičem, který byl odsouzen na 40 let rozhodnutím téhož tribunálu.

Je již srpen, ale žádné ze světových médií si toho nevšimlo. A pokud si všimlo, nepovažovalo za nutné poskytnout tuto informaci svým čtenářům a divákům," upozorňuje na Chiesa.

"Pro ty, kteří to chápou, kteří vědí, o čem je řeč, je tato novina "bomba". Bomba, která by měla přimět všechny západní vůdce žádat o odpuštění, to minimálně, nebo by je měla posadit na lavici téhož tribunálu", zdůrazňuje.

Giulietto Chiesa připomíná některé skutečnosti v případu Miloševiče, mezi nimiž je i velmi záhadná smrt srbského politika.

"Mezinárodní tribunál pro bývalou Jugoslávii prohlásil Miloševiče vinným. A nyní tribunál prohlásil, že "nemá dostatek důkazů, že Miloševič byl pro plán" na vyhoštění bosenských muslimů a bosenských Chorvatů z území Bosny, na které si činili nárok Srbové.

Četné položky závěrů, které jsem pečlivě přečetl a které se odkazují na dokumenty, hovoří o existenci významných rozdílů v postojích Miloševiče a Karadžiče. A že Miloševič byl proti rozhodnutí o vzniku Republiky Srbské. To se potvrzuje a nejednou opakuje v závěrech tribunálu.

Miloševič, nehledě na to, strávil 5 let ve vězení, zostuzený sborem všech západních médií, včetně italských, a popsaný jako "řezník Balkánu", někteří ho dokonce srovnávali s Hitlerem. Miloševič zemřel ve vězení. Jeho smrt ve vězení nastala za velmi záhadných okolností. Příčinou byl srdeční záchvat. Ale přihodil se dva týdny poté, co mu soud odmítl povolit léčení v Rusku. Zemřel ve své cele 3 dny poté, co jeho právník poslal dopis Miloševiče ministrovi zahraničních věcí Ruské federace, v němž prohlásil, že se obává, že bude otráven.

Mám spoustu pochybností v tomto ohledu, protože všechno, co se stalo, bylo organizováno a utajeno", poznamenal italský politik.

Chiesa upozorňuje na zjevnou skutečnost, že soud v Haagu slouží bahnu a nemá žádný vztah k hledání pravdy a spravedlnosti.

"A teď je jasné, že takzvaný tribunál je přinejmenším banda nečestných, kteří pracovali a pracují pro impérium, nikoli ve prospěch hledání pravdy a spravedlnosti. A všechno věděli. Protože soudce, který předsedal u soudu s Karadžičem, byl mezi soudci, kteří se zabývali pronásledováním Miloševiče. Byl seznámen se všemi dokumenty a podrobnostmi obou procesů. Jmenuje se O-Gon a je z Jižní Koreje.

Položme si otázku, kdo jemu a jeho kolegům vyplácí mzdu. Je hanba, co se stalo!

Západ se noří do vlastního bahna. Západ rozboural Jugoslávii. Zavraždil Miloševiče. Vinil jej z toho, co neudělal a za co nenesl odpovědnost", poukazuje Giulietto Chiesa.

"Důvěřujte západnímu systému justice, důvěřujte Haagu, v němž, stejně jako v ostatních evropských metropolích, byl podpořen nacistický převrat v Kyjevě", sarkasticky uzavírá Chiesa.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

60 komentářů :

 1. Slobodan Miloševič byl na polickém žebříčku natolik bezvýznamná a uťápnutá chudinka, že nemohl jednat samostatně, ale pro nedostatek důkazů pouze v neprokázané spoluvině a zločinném spolčení, jak se nám snaží namluvit Chiesa?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aj Vy patríte zrejme k tým, ktorí merajú dvojakým metrom. Ja si myslím, že tento súd ako aj ostatné zvrátené praktiky západnej elity sú naozaj bahnom, v ktorom sa táto "demokracia" utopí.

   Vymazat
  2. Mezinárodní trestní tribunál pro bývalou Jugoslávii v EU, alebo súdy "Šaríja" v Islámskom štáte či Saudskej Arábii, sú rovnako objektívne a zaručujú právo a spravodlivosť.

   Vymazat
  3. 11:56 Aj Vy, Pavol, patríte zrejme k tým, ktorí merajú dvojakým metrom. Když neuznávám legitimitu haagského tribunálu, tak neoslavuji a nepřekrucuji každý jeho výrok, ale naň prdím. Jinými slovy, soudcem, který titulky alá Blesk a ruská propaganda stáhl obvinění a uznal Miloševiče nevinného je Giulietto Chiesa, nadpis a tučně ražená tiráž se týká pouze závěrů vyvozovaných z rozhodnutí o spoluvině v procesu s Karadžičem. Mám raději 100% strohé a pravdivé informace než halasné a přiklášlené zprávy typu Sputniknews a neověřené bájení Ruské vesny.

   Vymazat
  4. Pokud by tento tribunál byl tak skrz naskrz ohavný, jak mu někteří připisují, tak by se nedobral výše uvedeného rozhodnutí. Nemusel stažení obvinění Miloševiče konstatovat, ale udělal to. Trvalo mu to dlouho, ale dospěl k tomu. Už jeho vyšetřování a souzení není politickou prioritou některých kruhů, tak uvidíme, k čemu dojde za pár let.
   KR

   Vymazat
 2. fakt, dobre hovoríš, podobne ako Thaci a spol. tých ani nevolali, rovno ich oslobodili ...že???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlavně ,že byl Miloševič v kriminále zločinci zavražděný.To proto,že bylo jasné ,že je nevinný.Bránil pouze své spoluobčany.To fašistický režim USA neodpouští.

   Vymazat
 3. Imperialistický západ a jeho podporující fašoidní média,jsou světové zlo,jež ničí a likviduje ve jménu všech lidských špatností vše dobré,co na světě ještě zůstalo!!!

  OdpovědětVymazat
 4. To je přesný obraz "pravdy, lásky, svobody a demokracie", jak nám ji žid Havel sem naimportoval z USA, do kdy tu budeme ještě mlčet?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dokud bude současná klika ovládat média.

   Vymazat
 5. A teď si vemte, že takto bylo manipulováno veřejným míněním 10 let před WW2. Nejprve hospodářsky tupili Japonsko- embarga apod., Británie s Francií nechtěly dopustit vzestup Německa, někomu se sakra nehodilo aby se Rusko proměnilo v průmyslový stát...A takto se to šroubovalo, až to bouchlo. A paralelu vidím i v současnosti.

  OdpovědětVymazat
 6. Obvineni proti Milosevicovi bylo stazeno, protoze tu krvelacnou zrudu trefil ve vezeni slak. Mrtveho trestat nelze.
  Co je na tom vy komunisticti pitomci k nepochopeni?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to zas měktáš ty nesvépravný CHUJMEROVSKÝ VOŽRALÝ HOVADO?!!!!!

   Vymazat
  2. Byl sproštěn všech obvinění za spáchané zločiny v Bosně!! Netýká se to Kosova! To pro pořádek. Ovšem to co tu kvákáš ty, jsou bezcenný i bezectný kecy, včetně nálepkování slovem "komunističtí" - to dělaj jen obřezaný nejen dole ale i nahoře havlosráči, takže to se nemáš moc zrovna čím chlubit, pravdu výstižně pojemnovaný - chujemere debiloviči:)

   Vymazat
  3. 8:05 - páč když už ty hovade papagajuješ sračky z židotisku jako hrot tvých "duševních" schopností, tak se aspoň neopovažuj lidi s vlastním, byť i mylným názorem jakkoliv nálepkovat, ty bezectný smrdutý lejno u cesty. Protože na to vzhledem k IQ dřevěný kozy nemáš žádnej nárok ...

   Vymazat
  4. 8:05 - páč kdyby ty debilní chujmere bylo pravda cos tu vykvák, tak by tam stálo: "stíhání bylo zastaveno z důvodu ... " debile!!! Oni to budou zastavovat až deset let po jeho smrti, ne? Připitomělý tomu co slintá na slídu sám nevěřící duševní krypliku ...ach jo, co je tohle za pračůráckej xindl, číms nás to bože obšťastnil?!?

   Vymazat
  5. Ultrapitomcem, který neumí číst,nebo není schopen napsaný text pochopit, jste Vy sám. Bylo zdůvodněno, že obvinění bylo staženo pro nedostatek důkazů a ne z důvodů úmrtí.

   Vymazat
  6. Neboj, i na tebe dojde, dříve nebo později. Kapiš?

   Vymazat
  7. Zachráněný potrate 8:05, jestli jsi nepochopil psaný text a to je evidentně vidět, že ne evropská hovnoto Jando, tak pro méně chápavé jako ty bolševický pohrobku byl Miloševič byl osvobozen z obvinění pro nedostatek důkazů.

   Vymazat
  8. Takový bordel jako na NR není ani v prasečím chlívku, potřebovalo by to tu vykydat a odvolat Václava Dvořáka z vedení.

   Vymazat
  9. Chlíváci, jděte se ukájet na Hovinky.cz, huš.

   Vymazat
 7. Pitomcovi je škoda něco vysvětlovat,když neporozumí ani nadpisu.
  Jinak je rozdíl stažení obvinění,nebo uznání,že je nevinen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozdíl je v důkazech. Ke stažení obvinění se přistupuje, když tyto nade vší pochybnost neprokazují vinu, jako je tomu zde, kde soud po deseti letech vyslýchání svědků i z jiných případů dospěl k závěru, že nemá klíčový důkaz na vině Miloševiče ze spáchání těch zločinů, které mu tribunál kladl za vinu! Tak jistě že třeba nafackoval svý ženě nebo tak, to určitě může bejt pravda, ale z toho nebyl obviněn a za to nebyl ani souzen!
   Tam to co ten kretén pračuráckej havloidní výše cancá, to je něco jinýho! Tomu se říká "zastavit stíhání" - to platí v případě smrti obviněného, ale to se dělá ihned a ne za deset let!! Tady v tomto případě soud konstatoval dodatečně na základě nových zjištění, že nemá důkazy proti zemřelému obviněnému. Takže kdyby žil, mohl by žádat odškodnění.

   Vymazat
  2. Podle mého je řeč o tom, že obžaloba nebyla schopna Miloševičovi prokázat účast na zločinném spolčení s představiteli RS za účelem vyhlazení tamní muslimské populace, tedy těch Karadžičových slibů, realizovaných armádou vedenou Radko Mladičem a Bělehradem vysílanými polovojenskými jednotkami, jež po mezinárodním odhalení páchaných zvěrstev byly přetransformovany na jednotky ministerstva vnitra a obrany, např. Červené barety, o konci muslimské populace v Bosně.

   Vymazat
 8. Ten mezinárodní tzv. soudní tribunál je ve skutečnosti jen mezinárodním nástrojem pro umlčování nepohodlných či vzdorovitých politiků. Instituce stejně tak profláknutá jako systém, který ji přivedl na svět.
  Ne Miloševič, ale Clinton a Blair měli usednout na lavici obžalovaných. Za rozpoutání zločinné agrese proti mírumilovnému lidu bývalé Jugoslávie. A spolu s nimi i H-D. Genscher, který má lví podíl za rozbití té země a vyzbrojování chorvatských ozbrojených sil (výzbrojí bývalé NDR).
  Války, které vedly k rozparcelování Jugoslávie, stály její obyvatelstvo nezměrné strádání, mnoho mrtvých a příliš mnoho lidských tragédií.
  Ze skutečných pohnutek (balených v pokryteckých blábolech o demokracii a tak ..), které Západ vedly k této hanebnosti, je mi na blití ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Správně.
   Jen bych tam dopsal ještě řeznici Madeleine.

   Vymazat
  2. 8:30 + 10:39 máte pravdu.Clinton,Blair a mezinárodní společenství jsou viní.Jugoslávie se měla obehnat ostnatým drátem a nechat je, ať pohrobci Tita,soudruzi Miloševič,Tudžman a spol s nacionalistických bojůvkami vyvraždí bez rozdílu všechno obyvatelstvo.

   Vymazat
  3. Při demontáži Jugoslávie došlo k občanské válce, ve které se páchaly zvěrstva, která mají hluboké kořeny ve II.světové válce. Na jedné straně Chorvati, kteří se převážně stavěli na stranu Hitlera na druhé straně srbské milice , které vedly partizánskou válku proti fašistům. A protože USA stáli na pozici Chorvatů a pomáhali jim i humanitárním bombardováním srbského území. Viz film "Hlava 22" a reportáž ČT " Ukradené Kosovo"- pokud bude dokument vůbec k dohledání. Proto se nelze ani divit, že na lavici obžalovaných sedí představitelé Srbska a nikoliv Chorvatska natož pak představitelé Kosovskoalbánské armády.(Of. zkratka mi nějak vypadla.)Od samotného počátku jsem tušil, že tribunál je účelová fraška.

   Vymazat
  4. 11:52 nacionalistické bojůvky byly čistě albánské. Nebo chceš říci, že loni v Kumanovu v Makedonii vraždili Srbové?http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-k-makedonii-premysl-rosulek-d87-/zahranicni.aspx?c=A150513_134034_zahranicni_bse

   Vymazat
  5. 12:30 kuš ty brepto.Ztrátou paměti trpí hodně lidí.Nebýt" Miloševičových nacionalistů" možná by nebyla potřeba dělat pořádek v Jugoslávii.Mezinárodni snaha na urovnání k ničemu nevedla a byla nanic,vraždilo se dál.Z kus jít do historie konfliktu!Za dobrotu na žebrotu se říká,že?Proto dnes každý blb viní kdekoho z toho co se tam dílo.Vidí se jen konec vč.bombardovani a lidský zmetky co vše zapříčinily je snaha obhajovat.

   Vymazat
  6. Partyzánskou válku proti fašistům vedl AVNOJ, srbští četnici, chorvatští ustašovci a muslimští džihádisté na konci války "bojovali" pod společným velením SS Odilo Globočnika. Nesváděj vraždění při rozpadu Jugoslávie na události před 50 lety. Naopak, Tito musel západem podporované nacionalisty a islamisty zkrotit, jinak by Jugoslávii nikdy nedal dohromady.

   Vymazat
  7. mužou žgrindat do nekonečna ale níc nezmění na to že Miloševič byl patriot,všechno co dělal dělal pro vlastní narod ,jenže dneska je slovo patriot skoro hanebna nalepka

   Vymazat
 9. Šetřete dechem, vážení diskutéři. Budete ho potřebovat,pokud usedne v Bílém domě paní Clintonová se svými zbrojařskými sponzory a vojenskými poradci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obávám se, že tak tomu nakonec bude. Hitlery bude prezidentkou a pak Bůh s námi.

   Vymazat
  2. 11:32-pokud bude "Hitlery" prezidentkou, čeká USA občanská válka, Bůh s nimi. I s námi.

   Vymazat
  3. PS. poslouchám na Radiu plus debatu s americkým investikativním novinářem, nositelem Pulicerovy ceny, jméno jsem nezachytil ale stojí to za vyhledání, možná i zveřejnění na NR.

   Vymazat
  4. Nejspíš to je ten nafoukanej jewrejskej blb Seymour Hersh(l),kterej se už už třepe,aby vyhrála ta potrhlá Killery na dálkové ovládání a kterej už 40 let žije jen z toho,že napráskal Nixona a znemožnil na hodně let us.republikány....Dnes jsou ti jeho jewsDemokrati nebezpečnější,než byl svého času Nixon,chtějící mermo mocí hodit na Rusa atomovku....a před tímhle šaškem jezdí dnes po prdeli naši presstituti,jako před pánebohem.

   Vymazat
  5. 14:15-asi ano, poslouchal jsem jen na půl ucha,zdálo se mi, že vcelku dobře odhadl proč svět většinově nenávidí Amíky.

   Vymazat
 10. Srandovní výraz - "všechna světová media mlčí"! Proto volím a podporuji toho, na koho ta "světová media" nadávají.

  OdpovědětVymazat
 11. To jsou ty evropské hodnoty, které pravdoláskaři obhajují. O všem rozhodovat a nebýt za nic odpovědný. K tomu přidejte nesnášenlivost k jiným názorům a máte tu pravdu a lásku jako vyšitou.
  Já si myslím, že kbyby šli všichni za tyhle názory do basy, demokracie by nebyla ohrožena.

  OdpovědětVymazat
 12. Pokusím se spekulovat,protože jde asi,podle mého názoru,respektive podle mé prosté úvahy o významný fakt pro Česko: Právě dnes 15.8.2016 skončil ve své funkci ředitel BIS Lang a nahradil ho jeho údajný patolízal Koudelka,takže z "deště pod okap",to i pro odůvodnění. Právě dnes byl zároveň plně vyřazen z provozu nový a nejmodernější justiční areál Na Míčánkách v Praze,nejrozsáhlejší justiční komplex v Česku. Už jsem vám sdělil dříve,že jeden z nás Čeňů (Czeni) byl soudem prvního stupně poslán do ochranného psychiatrického léčení ústavní formou. Je to nanejvýš významný Čeň a to ve spojení s vesmírnými civilizacemi a jen proto,respektive jen proto byl soudem prvního stupně poslán do psychiatrického "vězení". Odvolací soud druhého stupně poté ale konstatoval,v podstatě a přesně tak,že soudkyně soudu stupně prvního i státní zástupkyně jsou idioti a porušili vůči němu úředně "vše" co mohly a jeho rozhodnutí zrušil a návrh státní zástupkyně na uložení ochranného léčení psychiatrického ústavní formou zamítl. Já si opravdu nemohu pomoct ale vychází mi z dnešních výše zmíněných událostí,že existuje přímá souvislost a zároveň i ten závěr,že tedy nejsou přímo idioty ale měly to nařízeno BIS,konkrétně zřejmě ředitelem Langem nebo Koudelkou. Děkuji tedy za pozornost,která možná v budoucnu zabrání jakýmkoliv dalším problémům s tímto významným Čeňem spojeným.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Napříště doporučuji psát pod rubriku Manifest a stanovy nebo Napište nám, případně sepsat na dané téma vlastní článek a nabídnou ho k otištění. Děkuji.

   Vymazat
  2. 15:41. Miloševič byl uznán nevinným po tom všem,co si vytrpěl a tento výše zmíněný významný Čeň,uvedený výslovně a opakovaně v Bibli v Apokalypse jako Beránek a to svým pravým občanským jménem,tak ten nakonec také nevinný,poté,co si tolik vytrpěl. Vám to nepřijde podstatné a k věci,respektive alespoň trochu? .. přičemž,vědět ,by se o tom logicky asi mělo.

   Vymazat
 13. Dokud mezi námi budou bezmozkovití je s nám konec.Neznalost panuje všude.Miloševič byl velký bojovník.Čest jeho památce.Skláním se před tímto člověkem.PFV

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Schvalujete tedy divoký odsun, vraždění civilistů za účelem zastrašení a úprku místní muslimské populace a vysílání speciálních policejních jednotek na likvidaci nezletilých a neozbrojených mužských uprchlíků ze Srebrenice. Například během stahování jugoslávských vojsk z Kosova došlo po vzoru ústupu wehrmachtu z Běloruska místo vyhrabávání ostatků zavražděných Židů a jejich pálení ve vatrách, k exhumacím a převážení mrtvol kosovských Albánců chlaďáky do Srbska a jejich pohřbívání pod policejními cvičišti Batajnica v Bělehradě a Petrovo Selo a na dalších lokalitách Rudnica, Raška, Perućačko jezero. Pokud by se jednalo o ozbrojené teroristy, tak by se jejich dopadením a likvidací Miloševičův režim chlubil a nesnažil se takovýmto zvráceným jednáním ututlat válečný zločin, řádově tisícovka těl je docela dost na Kosovo o územní velikosti jednoho našeho kraje, samotný počet zavražděných svědčí o etnickém vyčištění Kosova stylem divokého odsunu.

   Vymazat
  2. Pro 16:59 mám opačné informace, upalování celých vesnic i za živa na rožni muslimskými agresory. Muslimští vojáci na videích s uřezanými hlavami protivníku. Zákulisním vedením najatí nejhorší řezníci (stejná sorta jako IS) na zlikvidování Jugoslávie. A co je dnes Albánie, pouze hnízdo zločinců. Je spousta materiálů, Ukradené kosovo, http://www.novarepublika.cz/2016/07/srebrenica-medialni-lez-manipulace.html, http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/lez-i-pravda-150629.htm ... Je s podivem, že po takové době si nedokážete zjistit pravdu. Pokud ovšem věříte oficiálním zdrojům, pak anonyme 16:59 Vám není pomoci. Je to opravdu smutné, protože právě Srbové se nás jako jediní zastali v roce 1968. Pokud nám bude někdy zle, bude to proto, že jsme nechali bujet zlo v takových zmetcích jako jste vy anonyme 16:59, protože si o Vás myslím, že znáte pravdu a je Vám jedno, že se dělo kruté nelidské násilí na Srbských civilistech. Ale jsem v klidu, "bůh" rád nechává projít bytosti, těmi těžkostmi, které znevažují a znesvěcují, aby to pochopili. Přeji Vám ať na to přijdete co nejdříve a vyhnete se zbytečným těžkostem.

   Vymazat
  3. 19:03 Napište o tom článek, proč na seznamu pohřešovaných Republiky srbské v Bosně chybí mrtví civilisté, o nichž hovoříte. Copak se Srbové mstili genocidou pouze za partyzánské přepadávání svých policejních stanic?
   Zdejšímu médiu, guru Václavu Dvořákovi zase chybí noname, ale dozajista původní seznam dánského delegáta Červeného kříže a tajný seznam 1.700 osob, kteří se na duchařské party zúčastnili voleb místo popravy.
   Věděl jsem to, že se tady objeví agresivní člen sekty přátel Srbů, který v souvislosti s Miloševičovým režimem bude obhajovat vyhrabávání a převážení mrtvol po Evropě chlaďáky, střílení nezletilých uprchlíků ze Srebrenice (zveřejněné video se krutým nelidským násilím moc neliší od halal podřezávání 12 letých hochů islamisty) a popírat sekundární masové hroby jako bosenskou a kosovskou realitu.
   Asi mu to přijde normální, nakonec to vy četnici, ustašovci a džihádisté dáte opět dohromady pod jednotným velením SS Odilo Globočnika a přiberete i banderovce, však jste jedna nacistická (šovinistická) svoloč.

   Vymazat
  4. Chytrému napověz, hloupého 19:03 trkni. Nedávalo by větší smysl, vedle frustrace z rozbití Jugoslávie a přirozené nechuti žít v chalífátu, že se Srbové rozhodli vyhladit bosňáckou populaci (heslo masova/masove grobnice, mass graves) v odvetě za přepadávání svých příbuzných na vesnici?
   http://www.nestalirs.com/eks_lat.html

   Vymazat
 14. Odpovědi
  1. Slobodana Miloševiče zradila Ruská federace, stejně jako Francie a Itálie Husajna a Kaddáfího. Žádné veto v RB OSN proti ustavení ICTY a dokonce stažení ruských bílých přileb z prištinského letiště.

   Vymazat
  2. To všechno má na triku ten věčně ožralej kulackej synek chazar Jelzman...

   Vymazat
  3. Mám na vás dotaz, nevím jestli si ještě pamatuji správně, jak nás kdysi informovali o válce v býv. Jugoslávii. Pomineme-li humanitární bombardování. ... Vybavuje se ještě, že tam znásilňovli ženské zajatkyně. Znásilňovali je nekřesťané /ala teké věřící/, kteří chtěli aby bylo více nekřesťanů.... Pamatuji si to dobře?

   Vymazat
  4. Bohužel, takové teroristy jako Orić, Raznatović, Ulemek a bratři Vučkovićové měli ve svých řadách jak Bosňáci, tak Srbové a o kosovsko-albánském vedení již pohovořil prezident Zeman. Samotný guru Václav pak potvrzuje, že Radko Mladič integroval Šešeljovce (dobrovolníky ze srbských věznic a hospod do svých řad a podrobil je přísné disciplíně), zbytek polovojenských skupin Arkanovců, Bílých orlů a Žlutých vos se mu vrátil v podobě Bělehradem vyslaných Červených baretů.

   Vymazat
 15. Opravdu byli Srbové pouhými nevinnými oběťmi?
  http://blisty.cz/art/58849.html

  Uloupené Kosovo: Nesnesitelně špatný dokument
  http://blisty.cz/art/40549.html

  OdpovědětVymazat
 16. Pohádka o "hodných" Srbech a "zlých" Chorvatech
  http://www.hercegbosna.org/STARO/engleski/banja.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přečti si, havloide, Srebrenica od Alexendra Dorin. Je to dokonce i česky, snad to zvládneš a přestaneš tady prudit.

   Vymazat
  2. Zombírovaný člene sekty přátel Srbů, místo kágébáckých pseudonymů Igor Ivanovič Strelkov a Alexander Dorin začni raději používat jejich občanská jména, Igor Vsevolodovič Girkin a Boris Krljić. Je to dokonce i na wikipedii, snad to zvládneš vygooglovat a přestaneš tady prudit. O holandské neziskovce advokáta Karganoviće, známého coby falešný konzul království Tonga, placeného z rozpočtu Republiky srbské obžalovanými z válečných zločinů sami sobě, si dnes povídat nebudeme?

   Vymazat
  3. Ubohej bezmozek Chujmer debilovič a milovník ussacký agresorský chátry a opilce,donašeče Vendelína Vožungra Havleny ,copak zase ses vrátil zpátky ze školení nebo zas nasáváš bezmozku,že tady tramtejlíš s podobnýma hovadinama?!!!!

   Vymazat
  4. Huš na Hovinky, kam patříš a chyť se Chujmere za ruku s Pepkem Vyskočem a úchylem, který každému nadává do komunistů, jste z jedné sorty frustrátů.

   Vymazat
 17. ikona chorvatske popularní hudbě Mišo(Mate) Kovač mimo jine v te nesmislne valce přišel o sina řekl :všechny srbove nejsou vrazi a všechny chorvate nejsou svati:

  OdpovědětVymazat