Reklama

.

.

čtvrtek 18. srpna 2016

Harmonizace azylového práva v EU? Imigranti by měli v ČR větší dávky, než je průměrná mzda... Někteří politici volají po odchodu z EU!


18. 8. 2016   RukojmíZemě EU by podle eurokomisaře Oettingera měly harmonizovat azylové právo včetně výše dávek. Eurokomisař řekl, že ČR nesmí blokovat rozhodnutí EU a musí přijmout migranty
V takovém případě by nebylo nutné zavádět kvóty pro rozdělování uprchlíků mezi jednotlivé unijní státy. V rozhovoru, který v úterý přinesl německý deník Main Post, to řekl eurokomisař pro digitální ekonomiku a společnost Günther Oettinger.


„Jako komise navrhujeme, aby byly v EU harmonizovány azylové procedury i právo na dávky pro žadatele o azyl. Pokud by k tomu došlo, nepotřebovali bychom žádné kvóty, protože by polevila přitažlivost zemí jako Německo, Rakousko, Dánsko a Švédsko," řekl Oettinger. „Znamená to, že bychom museli z evropského rozpočtu silněji podporovat země jako Bulharsko a Řecko, kde jsou životní poměry žadatelů o azyl takřka neúnosné. A naopak bychom museli být připraveni snížit v Německu standardy, které na základě ústavy uplatňujeme," řekl politik, kterého do Evropské komise vyslala vláda německé kancléřky Angely Merkelové.
Tento nejnovější návrh EU by znamenal, že by se uprchlíci nahrnuli k nám do České republiky, protože pokud by dostávali určitou dávku v eurech, nakoupili by toho u nás více než v Německu či Švédsku, protože je u nás levně, a žili by si zde „královsky“. Imigranti by mohli mít větší dávky, než je u nás průměrná mzda. Oettinger také prý možná chtěně či nechtěně odhalil svůj názor na uprchlíky – že to jsou ekonomičtí migranti, kteří jdou za vyššími dávkami a lepším živobytím. Někteří politici volají po odchodu z EU. Zdroj: parlamentnilisty.cz
Dokud se nepodaří dosáhnout harmonizace azylového práva, je podle Oettingera třeba dodržet dohodu o rozdělení uprchlíků, kterou loni přijali ministři vnitra zemí EU přes odpor některých států včetně Česka. Na základě této dohody by Česko mělo přijmout celkem 2691 migrantů.
„Čtyři členské státy, mezi nimi i Česko, byly proti. Ale v demokracii platí většinový princip. Češi nemohou v EU přijímat rozhodnutí, která jim vyhovují, a blokovat ostatní," řekl eurokomisař. „Bez určité solidarity uprchlickou otázku nezvládneme," dodal.
Zdroj: rozhlas.cz

26 komentářů :

 1. To celé jen dokládá debilitu Oettingera a celé administrativy EU...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To vypovídá hlavně o Češích, jaké jsou to holubičí povahy a nechají si srát na hlavu.

   Vymazat
  2. Tak najednou platí v demokracii většinový princip? To potom to neurvalé vykřikování menčin, jako homosexuálů, lesbiček, Romů a imigrantů by se mělo úplně ignorovat, protože menšina se musí přizpůsobit většině. řekl to tak Oettinger? Řekl. Menšina se musí podřídit většině. Proč to naše vláda nebere? Nejsme demokracie?

   Vymazat
  3. Dokládá to především to, že české platy se ve srovnání se Západem podobají spíš sociálním dávkám. Zprostředkovaně to trochu vypovídá i o záměrech našich politiků, kteří podle všeho v historicky krátké době neplánují změnu politiky žebráckých mezd. A krom toho ceny "českých obchodních řetězců" (reálně stejně vlastněných cizím kapitálem) jsou často vyšší než ceny v Německu a zboží je často méně kvalitní, takže jestli tímto pánové z EU plánují odlákat uprchlíky z Německa do ČR, tak jim to stejně nebude moc fungovat.

   Vymazat
  4. Kdy se najde dobrý odstřelovač a babu, která to zavinila odbachne!!!!

   Vymazat
  5. 14:33Jste na omylu.Proč ve čtvrtek přijede ta baba?Právě nařídit Sobotkovi sociální dávky běžencům,aby u nás zůstávali.Aby byly stejné jako v Německu 22 000kč na hlavu.Přijďte všichni přivítat matku muslimů 25.8.do Prahy.Šiřte,podrobnosti na F.

   Vymazat
  6. Cesi dostali obrovskou sanci se zase proslavit proti satanismu. Plakaty jako kolik nemcu a evropanu napr.Merkel jeste planuje na zavrazdeni , kolik teroristickych utoku a znasilnovani ma v planu na zeny deti a rodiny/mozna vlastne ani nevi co je to rodina, zeptate se jestli vi/, kolik milionu dava teroristum denne a proc byl zakazanej Brexit atd. a pozadovat odpovedi...A Dale kolik milionu EURO jakopokutu planuje za neprijeti !!!jednoho cecha,rusa ,srba do Reichu. A neposkytnuti jim davek...

   Vymazat
 2. Kobylky z Afriky a Asie si přijdou a budou brát víc než obyvatel Česká, který celý život pracoval a pokud už to bude občan Česká již v důchodu, tak bude brát jednu čtvrtinu toho co takzvaní uprchlíci, kteří tady nikdy nepracovali, nic neodvedli Česku a jenom si přijdou a budou nás vykořisťovat. Všem je jasné, že uprchlíci nikdy pracovat nebudou, nikdy se nepřizpůsobí a nikdy se neintegrují. A na tom je vše založeno a podporováno od Evropské komise v Bruselu. Rozvrátit Česko. Zatím máme tady jenom Romy, kteří se neintegrovali ani za více jak 500 let pobytu na tomto území a nikdy se neintegrují, nikdy se nenaučí základním hygienickým návykům, nikdy se nenaučí pracovat, protože nechtějí a pořád budeme poslouchat od nevládních, neziskových, nezávislých organizací řízených z USA, že je utlačujeme a všemu jsme na vině my. Když nás donutí přijmout uprchlíky začne padat na naší hlavu kritika, jak jim ubližujeme. Následovat bude poučování o naší morálce. Vše je dopředu připraveno, jede se podle plánu rozvrátit celou Evropu ze strany USA.

  OdpovědětVymazat
 3. Mám známou, která uklízí v penzionu v SRN, kde jsou ubytování uprchlíci. Podle jejich slov nic tak strašného nikdy neviděla, jak se chovají tito lidé. Vykonávají potřebu mimo mísu, toaletní papír vůbec nepoužívají, všechny odpadky házejí ven z oken a balkónu, nebo přímo na zem, tam kde zrovna se nacházejí, jejich chování je arogantní a povýšenecké a od mala jsou vychovávaní ve smyslu, že nevěřící jsou podřadní lidé a musí věřícímu muslimovi sloužit. Každá obec v SRN musela podle kvót v závislosti na počet obyvatel které má, přijmout stanovený počet uprchlíků. Po příchodu těchto uprchlíku, kde je i penzión, ženy po 20 hodině nesmí vycházet ven, protože můžou být předmětem útoků uprchlíků a nikdo se jich nezastane ani policie, která má přísný zákaz jakkoliv zakročovat proti uprchlíkům, kteří můžou páchat skoro všechno, včetně krádeží, násilností a nikdo o tom nesmí mluvit, jinak v opačném případě bude mít problém s německými soudy. To čeká i nás tady, až nás donutí, a oni z EU nás donutí, aby jsme si sem nastěhovali obrovské množství uprchlíků. Naším důchodcům přidáme 200,-Kč a uprchlíků budeme vyplácet víc než jaká je úroveň průměrné mzdy v ČR , tedy víc než 26.000,-Kč. Když neposlechneme budou následovat ze strany EU sankce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Raději sankce EU než uprchlíky !

   Vymazat
  2. Co nejrychleji vystoupit z EU, už teď je za minutu 12

   Vymazat
  3. Nemusíš ani do Německa,stačí do lázní v Teplicích a uvidíš nevídané!!!!!!A havloidi a sluníčkáři by tam měli bydlet půl roku na vlastní náklady!!!!!

   Vymazat
 4. V ČR není potřeba na sociálním systému cokoliv harmonizovat s EU pokud EU a naše protektorátní vláda má v úmyslu zachovat naše postavení levné gubernie. V opačném případě bude velice zajímavé, jak vysvětlí občanům ČR, že smradlácký odpad odkudsi ze zavšivené díry, který nic neumí a neni k ničemu (jen na mrdání a dělání parchantů), má právo na sociální podporu přesahující průměrnou mzdu poctivě pracujícího Čecha, Slováka ale i Róma, Ukrajince, Větnamce. O důchodcích, invalidech a nezaměstnaných vůbec nemluvě. To bude opravdu zajímavé jak nás pak donutí na tu smradláckou pakáž pracovat za minimální mzdy? A ještě se za to máme nechat od té pakáže terorizovat, multikultit, islamizovat a být nadšení voliči? To už je ne na defenestraci, ale na uražení tech palic prknem a pověšení na hák. Kdo tady potřebuje nějaké přičmoudlé vandráky a vyžírky? Co nám je do problémů Německa kam si je frau pozvala? Co nám je do problémů Francie, Španělska nebo Anglie, kterým vděčí za své neokoloniální přístupy? Proč bychom měli být solidární s jakousi EU, když ta nikdy nebyla solidární s námi a vždy jen koukala na svůj hrabivý prospěch na náš úkor a nás stavěla do pozice druhořadých občanů EU. Co nám sem milostivě s kecama pustili to si 100x s pomocí vlastizrádců nakradli. Nebo už neplatí Sarkóziho věta, že my uděláme nejlépe když budeme mlčet.
  Ať si zharmonizují systém dávek v EU na náš stav a okamžitě bude po problému migrujících smraďochů, protože už EU nebude zajímavá, když bude nabízet místo bezpracného blahobytu a skvělého mrdání pod ochranou multikulti jen nuzné přežívání. Tady máte jednoduché řešení. Jinak raději okamžitě odejít z toho lágru národů pod vedením největších blbců na světě a zadrátovat znovu hranice. Hůř nám rozhodně v takové situaci nebude a ať se multikultí a šlechtí oni bez nás.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to má bejt a tak je to správný,jinak by to vláda,parlament,neziskovky a pražská teplárenská nepodporovala ve shodě a pilné spolupráci s EU:"vy budete makat za polibmě prdel,jako v totálním nasazení u něm.firem a vandráci vás za to budou kopat do těch vašich tlustejch a u televize změkčelejch prdelí a vašim starejm strkat špinavý pracky do všech dírek...",ale toho si nevšímejte a v klidu se dodívejte na tu voPičárnu v Riu a pak v ojetině se stočeným tachometrem z německýho autohauzu,ozdobeném čs.fanglí vlastenčete po městě a nadávejte na komunisty,jaký to byly kurvy a že je to jejich vina....

   Vymazat
  2. pro 14:24 - krásně napsané, naprostý souhlas

   A ano, "vlastenci" s vlaječkami na anténách a zrcátkách, to jsou pašáci - zvlášť když ty vlajky vyvěšují po fotbale;-), to je opravdu velké vlastenectví...
   Myslím, že debilizace českého národa dle amerického vzoru probíhá velmi úspěšně:-(

   Vymazat
 5. A počítá naše vláda již ty ekonomické imigranty, kteří jsou již v Česku?Je jich čím dále více.Podívejte se do Brna,Ostravy, Olomouce, Karl.Varů a o Praze, kde je večer no-go zóna ani nemluvím.A takto je sem naše vláda potichu do větších měst lifruje.Je jich tady čím dál více a my jen mlčíme.

  OdpovědětVymazat
 6. Jistěže jsou tady, stěhují je z místa na místo, aby lidi na to nepřišli. Hodí se jim i malé vesničky, kde je nějaké ubytování a soukromé ubytovny jim pomáhají. Měli by se tito soukromníci stydět!!! Hlavně že jsou many!!!

  OdpovědětVymazat
 7. aaaaaaaaaaaaaa, co to ten pablb keca? Vzdyt je Merkelova pozvala! POZVALA! Vsechny. Tak co se divi?

  OdpovědětVymazat
 8. To je jako kdybych pozval sousedy na veceri a pak je strcil sousedum, at je nakrmi. Ten clovek je neuveritelnej blb.

  OdpovědětVymazat
 9. Aha ale srovnat standardy evropských důchudů pro lidi co celou EU vybudovali to ne!!!Tohle je pouze rasismus v Praxi.

  OdpovědětVymazat
 10. Kde jsou ty restitutky, které v ČT pateticky vysvětlovaly, proč daly svůj hlas v referendu pro ano EU. Kde je sociálně demokratický špidlín, který se slzou v oku, hovořil o pozitivech, které nám členství v EU přinese. Někomu vadí sebevědomá Evropa a tak ji rozkládá od základu.Kdo to asi je? Patrně Putin, že?

  OdpovědětVymazat
 11. Jsem australsky obcan, sere me debilni politika teto zeme, mam narok na evropske socialni davky? Chci se stat uprchlikem od totalitarniho rezimu zidovskych oligarchu a zit ve svobodnem svete ktery tak stedre odmenuje utecence z diktatorskych zemi.
  Zejtra odletam do Italie a zakoupim mistenku na gumovym clunu do nekam

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli nejsi pričmoudlej alahu akbar, tak máš smůlu. Parametry vyvolených jsou striktně dány.

   Vymazat
 12. Když chtějí něco sjednocovat, neměli by zapomínat také na platy. P.K.

  OdpovědětVymazat
 13. je potřeba pověsit celou Sobotkovu náboženskou obec

  OdpovědětVymazat
 14. Vazeni a pro tyhle pripravovane narizeni Bruselu a jine,ktere prijdou,je potrebne odzbrojit obcany eu a hlavne V4,aby nedoslo k rebelii narodu a obcanske valce...cekaji nas horouci leta!

  OdpovědětVymazat