Reklama

.

.

neděle 28. srpna 2016

Hillary Clinton slíbila, že konspiračním teoretikům zruší weby

Baxter Dmitry
28. 8. 2016 překlad AC24

Svoboda slova a svoboda tisku zapadne pod prezidentováním Hillary Clinton do historie, jelikož demokraty nominovaná kandidátka hrozí, jakmile bude zvolena prezidentkou Spojených států, tak zavře webové stránky alternativního zpravodajství a čehokoliv, na co establishment pohlíží jako na „konspirační teorie“. 


Ve čtvrtek Hillary Clinton při projevu v Reno tvrdila, že Donald Trump si libuje v „temných konspiračních teoriích“, než se pustila do konspiračními teoriemi prodchnutého zlořečení, v němž útočila na Infowars Alexe Jonese a tvrdila, že tím všemocným zosnovatelem hnutí alternativních médií je Vladimir Putin.

V těchto divokých tvrzeních Clintonové se odráží její pokusy odvrátit voliče od obsahu e-mailů z Demokratického národního výboru uniklých přes WikiLeaks, přičemž z tohoto hacknutí obviňuje Putina a Rusko, ačkoliv i FBI tvrdí, že neexistuje žádný důkaz, který by to podložil.

Ředitel Národního zpravodajství James Clapper řekl, že americká zpravodajská komunita se nechystá „vyhlásit, komu to připsat.“


Podle amerického zpravodajství nelze rozhodnout, zda za to může Rusko. Ani Obamův Bílý dům na Rusko prstem neukázal. Avšak absence důkazů proti Rusku Hillary Clinton nezastavila, aby dále neukazovala prstem ve snaze malovat Putina jako čerta na zdi, co může nejen za všechny problémy, se kterými se ona potýká, ale také za každé poctivé vyšetřování alternativních médií, které odhaluje důkazy proti ní.

Tak kdo to vlastně ty „temné konspirační teorie“ podstrkuje, Trump nebo Clintonová?

Není ale vůbec divu, že Hillary chce alternativní média rušit. To je poslední zbývající bašta investigativního žurnalismu. Hillary je tak vyděšená z investigativního žurnalismu, že už po 260 dnů neuspořádala žádnou tiskovou konferenci – což je pro nominovaného prezidentského kandidáta doba, která nemá v historii precedens.

Upřednostňovanou metodou zacházení s médii je pro Hillary Clinton – jak odhalily emaily hacknuté WikiLeaks – mít personál z Demokratického národního výboru, co kontaktuje kanály mainstreamových médií a dělá jim korektury v jejich konceptech článků, mění nadpisy a vyškrtává články, které se jí nelíbí. Mainstreamová média jsou už hluboce zastrčená v kapse korporátních zájmů a Hillary je v ní tou rukou, co je škrtí.

Alternativní média ale s Demokratickým národním výborem tuhle hru nehrají. Alternativní média jsou spolu s WikiLeaks posledním opozičním hlasem a za Clintonovou se táhne historie přísah, že je všechny zničí.Rozdrcení opozice


Kampaň Hillary proti alternativním médiím se už dostala do kritických otáček, když rozesílá jejich plátcům výhrůžné emaily tvrdící, že nezávislý konzervativní zpravodajský kanál Breitbart News „nemá právo na existenci“ s poukazy, že spřádají plány, jako ho, jakmile bude Hillary zvolena, navždy zruší.

Takže tolik ke svobodě projevu a svobodě tisku. Zda věříte tomu, co tyto alternativní mediální kanály říkají, nebo ne, na tom by nemělo záležet. Jejich právo na existenci je nutno bránit do posledního dechu.

„Breitbar je něco jiného,“ jak říká ona. „Proti nim vypadá Fox News jako pamflet Demokratické strany. Ti jsou už úplně jiná sorta – nejsou jen konzervativní, nýbrž jsou to radikální, bigotní, anti-muslimští, anti-semitští konspirátoři, kteří v této zemi nikdy neměli šanci přiblížit se k pákám moci, a nikdy by se k nim neměli ani dostat.“

Jedním z cílů kampaně Clintonové, jak říká Reynolds, je zařídit, aby Breitbart a další kanály, s nimiž Clintonová nesouhlasí, byly zničeny.

„Je to samo sebou, že tyto lidi musíme porazit. Já je ale chci porazit tak rozhodně, že nic takového už nikdy nepovstane,“ řekla.

Zdroj: wire.com

26 komentářů :

 1. Proč asi?
  -Protože se velmi často "konspirátoři" trefí přímo do černého.
  -Nejsou až tak postižitelní, když je to konspirace.
  -Kazí ovládání lidských davů jiným strukturám, které si přivlastňují právo na jedinou pravdu, k nimž patří chorá Hillary.

  OdpovědětVymazat
 2. To by se mělo udělat i u nás - a hned by byla polovina problémů za námi.
  Bohužel mnozí obyvatelé jsou tak naivní, že naletí jakékoli kravině, kterou konspirátoři vymyslí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nejdřív musej zakázat vládu USA! Aby lidi nenalítávali na absurdní žvásty že dvě lehký letadýlka můžou sundat tři nárazuvdorný a nehořlavý mrakodrapy během dvou hodin! A že se z uzavřenýho letadla po výbuchu nezachová ani jediná "černá skříňka", zato pas "velitele teroristů" je najdou v troskách nepoškozenej!:)))

   Vymazat
  2. Proto musíme vzít Turecko co nejdříve do EU. Kozomrd s tou svojí zafáčovanou družkou nám to názorně předvede.

   Vymazat
  3. Což hoodně připomíná takový dva pro změnu parníčky! Prvním byl USS Maine v havanském přístavu, který šel kde dnu po výbuchu 15. února 1898, ze kterýho obvinili Usáci španělskou vládu! Na to konto byla válka a "osvobození" Kuby US mariňáky, včetně obsazení Guantanáma, který dodnes trvá! Po letech vyzvedli vrak a zjistilo se, že výbuch směřoval z kuchyně! Tedy zevnitř lodi!
   Druhá byla Lusitánie, kterou potopila německá ponorka 7. května 1915. USáci zas naříkali, že to byl "bezprecedentní úrok na neutrální plavidlo převážející toliko nevinné pasažéry - civilisty a s probíhající válkou nemá co do činění" a plně tuto událost využili k změně názoru veřejnosti na vstup USA do války! Po letech opět vyzvedli pomocí batyskafů z lodi náklad - tuny zbraní a munice!
   Kdy vyzvednou pravdu o 11. září je zatím ve hvězdách ...

   Vymazat
 3. Hillary je v nemocný psychopat,kterého je nutno vymazat a fyzicky zlikvidovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spíš chemicky zlikvidovat! Páč fyzicky vymazaná je už dost! Tudíž psychicky je prakticky nezničitelná:)))

   Vymazat
 4. Co zakázání internetu.

  Horší je, že tato duševně nemajetná osoba je schopna rozpoutat válku s Ruskem!!!! Již byla v pozadí přepadení Jugoslávie a Libye!!!!!!!!

  Je duševně chorá!!!!

  J.B.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se jí ani nedivim, když její manžel si nechá vyhulovat od stážistek.
   Nikdo neví co tam dál vyváděl, a ta jeho nemocná kraxna je pošahaná také.
   Takovým fandí pražská kavárna, činovnici NATO a opilci u koryt v EU.
   Není to vlastně nádhera ta demo kracíjé.

   Vymazat
  2. Já se zase pomalu přestávám divit Clintonovi, že mu byla i Monika lepší... :-)

   Vymazat
 5. To bude zase mrtvých kolem báby.
  Zatím jich má na kontě něco přes osmdesát.

  OdpovědětVymazat
 6. no,muze se taky stat,ze pojede rychlosti 980/m.s1 a srazi se ze stojici kulkou.Zustava jen doufat,ze ne hlavou protoze tam ma nasrano a byl by to jen prustrel hlavy,bez nasledku. Kdovi co se muze stat, kdyz poradne vytoci rozumne zmyslejici Emericany anebo Dona, :-)

  OdpovědětVymazat
 7. A pak, že ženy mají vyvinutý mateřský cit, který si do politiky prý přenášejí ...
  Už dnes se "podivně" chová třeba vyhledávání přes Google a to nemluvím o celém prohlížeči právě od stejné firmy. Už jenom přesunutí Google vyhledávání pod Firefox (například) vede k jiným výsledkům. Směšné je zobrazení informace - alespoň u mne - po několika vteřinách vyhledávání - "WEB NEDOSTUPNÝ". Převážně je to sváděno na absenci reakce dotyčného webu. Pokud Google přes Google Chrome znovu "požádám" o znovu načtení, reakce se zkracuje na milisekundy. Prostě nástroj tajných služeb USA je NEUVĚŘITELNĚ rychlý. U Firefoxu to prostě trvá dlouho, ale načte to.
  Pokud bude "zvolena", tak jsem zvědav, jak ji historie ocení ... Asi to nebude nic lichotivého. Jinak si myslím, že v případě zvolení Donalda Trumpa můžeme očekávat cosi podobného jako byl atentát v Dallasu v roce 1963.

  OdpovědětVymazat
 8. Hillary myslí jako Hitlerova prasestřenice ... taková novodobá Salome..

  OdpovědětVymazat
 9. Jeden z dalších hoaxů na prokremelském a konspiračním webů Nová republika.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady je pramen, hlupče:
   http://yournewswire.com/hillary-clinton-promises-to-shut-down-conspiracy-theory-websites/

   Vymazat
 10. A kdeze je nas kamarad Nick Honolulu? Snad se taky nepotkal s kulkou?! Byla by ho skoda protoze i kdyz je to "transformovany" Emerikan napodiv ma dost sympaticky nazory na zivot i politicky vyvoj ve svete!Snad se jen, nedejbuh, nezaradil na ten cernej seznam Killary -in memoriam! Ozvi se Honolulu,je tady bez tebe nejak teskno...)))

  OdpovědětVymazat
 11. honolulu je v poradku, ale ma zalepenou hubu, coz je vase skoda, protoze se deje mnoho veci, o kterych se k vam nedostanou INFORMACE a honolulu, NEVI jak vam je vyslepicit.

  To, ze informace jsou kontrolavany je na pritez i vasich vladnich autorit, ktere jsou desorientovany.
  Vas president Zeman, kteremu fandim je odkazan na New York Times, ktery je zavadejici, jednostrany, zcestny a neoblibeny.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 12. nick honolulu je silne na strane Donalda Trumpa, ale kdyz napise duvody proc, tak psany artikl zmizi, jako para nad hrncem..

  V Rusku ted probiha evakuace nekterych mist a ja nemohu napsat proc... V Americe roste teror proti belochum v nekterych mistech a ja nemohu napsat proc, a kdo za tim stoji.

  Hillary ma za sebou milliony barevnych, officialni tisk a TV.
  Ona denne posiluje ! Nastesti nektere staty jsou Trumpovi verne. Toto budou nejdulezitejsi volby, ktere se kdy staly..

  Vse co se deje v Cesku a jake je smysleni obcanu - Trumpovi napisi, bude-li presidentem. Psal jsem kdysi Reaganovi o Africe - napisi Trumpovi o narodu z ktereho jsem vysel.

  Bude - li vitezem Hillary, tak nebude psat nikdo a nebude to pouze kvuli cenzure.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 13. To, ze informace pro cesky narod jsou kontrolovane, predzvykane, zmanipulovane je na pritez kazdeho Cecha, bezohledu na to, patri-li mezi Zemanovce, nebo Prazskou kavarnu.
  Je to jedno, je-li zameren levicove, nebo pravicove !
  Skodi to kazdemu ! Je to velmi spatne i pro ekonomicky rust.
  Ahoj zitra, nebudu-li zase smazan.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. honolulu,nainstaluj si prohlizec YANDEX,je Ruskej a ti vasi idioti z NSA,CIA.FBI,Nasa a Sasa tam budou mit dost problem te chytit za koule:-))))
   A pak napis co se tam v SS deje a nebudou moci ti to zatrhnout:-)
   Hodne zdaru,zdravi a stesti ti preju)))

   Vymazat