Reklama

neděle 7. srpna 2016

Iščenko: Biden lže, aby neodcházel s ostudou


7. 8. 2016       zdroj
Americký viceprezident Joe Biden vysvětlil, proč USA neuznávají ruský Krym a trvají na jeho návratu Ukrajině. Podle něj mohl Krym sloužit jako vynikající vojenská základna pro NATO a bezprostředně pro vojska USA. Podle dopisovatele MIA "Rusko dnes" Rostislava Iščenka se Krym stal příjemným, ale vedlejším bonusem konfrontace.


"Konfrontace začala dlouho před událostmi na Ukrajině. V roce 2008 proběhla "pětidenní válka" s Gruzií. A již to je důsledek konfrontace s USA, která odstartovala dávno před tím. Asi tak v roce 2000-2001 to již bylo všechno jasné. USA se dokonce nesnažily nic nijak skrývat", řekl expert v rozhovoru s SP (Svobodnaja pressa).

Podle něj je Biden již téměř politický důchodce a lže jen proto, že nechce odejít s ostudou. Iščenko připomněl, že Biden byl jedním z důležitých hráčů v týmu, který nutil Obamu realizovat agresivní zahraniční politiku a který nakonec uvrtal USA do ukrajinské krize.

"Teď, když je sázka prohrána, měl jednoduše odejít neporažený a zanechat problémy další administrativě, což také dělá. Ale na jeho názory na to, zda uznat Krymu ruským nebo začít jadernou válku o Jaltu, se v USA rozhodně už nikdo ptát nebude", poznamenal Iščenko.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

38 komentářů :

 1. To je neuvěřitelné. Rusko anektovalo Krym plně v rozporu s mezinárodním právem a také mu ho nikdo neuznal a ještě se tu máme bavit o tom,jestli ho USA Rusku měly-mají uznat. Nejlepší by asi tedy bylo nechat Rusko a Čínu a třeba i všechny ostatní státy světa dělat si co chtějí bez ohledu na platné mezinárodní dohody. A kdyby se snad nějaké státy anexím bránily,tak udělat Ty Ty Ty,to nesmíš,protože například Rusko prostě chce Tvé území nebo bude jaderná válka. Dříve se odporu zlu říkalo statečnost a bylo považováno za nejvyšší čest. No, pokud chcete spadnout na úroveň Ruska,která už je velmi blízko té zvířecí,... budete se navzájem vraždit zákonitě, jako ve středověku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že to máte v hlavě pěkně pomotané. Jugoslávie, Irák, Arabské jaro- to je podle Vás v pořádku podle práva? To stahování základen NATO a USA k Rusku- to je taky podle práva.Na Krymu již USáci plánovali základnu. Bohudík jim to nevyšlo.Bouří se snad na Krymu obyvatelstvo? Jste se svými názory úplný hlupák.

   Smazat
  2. 21:47 má zřejmě nádor na mozku... Připadá mi, že ten nádor je infekční....
   Jestli to lidé jeho ražení píší z přesvědčení? Nebo prostě jen tak že jsou naverbovaní???? Čert ví....
   Mia

   Smazat
  3. 22:00. Jugoslávie byla provedena podle mezinárodního práva,které,samozřejmě,Rusko opět porušilo-bojkotovalo. Rusko si myslí,že jako stálý člen RB OSN s právem veto si může vetovat cokoliv bez ohledu na mezinárodní právo,k jehož respektování a podpoře se zavázalo přijetím Charty OSN,respektive přijetím vlastního členství v ní. Irák byl nutností ,protože se stával cíleně a i usilovně vůdcem islámského světa proti Západní civilizaci a to i oficiálně. Zabránilo se tak obrovské válce ,která hrozí znovu nyní. Islámský stát,mimochodem, to jsou ti iráčtí generálové. Arabské jaro,to je "epidemie",která byla v lidech už velmi dlouho a nyní se projevila v plné míře. Těžko,například,mohly USA vytvořit situaci vlády šíitské alávistické menšiny sunnitské většině v Sýrii. Těžko mohly USA vytvořit nelidské a nedemokratické podmínky v ostatních islámských státech a už vůbec ne fakt,že sunnité považují šíity za odpadlíky od víry a tedy za ještě větší nepřátele islámu než nevěřící nebo konkrétně třeba křesťany-křižáky. To,že Rusko ztrácí všude,to je také skutečnost a zase,těžko mohly USA donutit státy v sousedství Ruska k volbě demokracie a svobody od ruského útisku a útlaku. Prostě je skutečností,že se tato státy svobodně rozhodují k vlastní obraně před Ruskem,která je například jeho anexí Krymu plně opodstatněná. Pokud se Ukrajina rozhodla umožnit NATO nebo USA základnu na Krymu,bylo to její plné právo. Ukrajina je suverénní stát a Rusko do toho nemá a nemělo vůbec co kecat,i protože jeho základny s Ukrajinou a NATO sousedí. Jste pomatený. Na Krymu se obyvatelstvo bouří svým zklamáním nad sliby Putina,které nedodržel a to tak,že jen opatrně aby nebyli "posláni na Sibiř. A v situaci zrady Krymu vůči Ukrajině, asi nemají jeho obyvatelé moc na výběr.

   Smazat
  4. 22:22. Myslím si to a přijímám diskusi.

   Smazat
  5. Naštěstí těch postižených lidí s nádorem není tolik... Ale když jsou takoví u moci, tak se neštítí ničeho.....
   Mia

   Smazat
  6. 22:26. Hele,Mio, já se snažím myslet. Máte nějaké argumenty?

   Smazat
  7. Každý má na věc svůj názor.... Prostě to je tak... Určitě by se na Krymu měli kdyby byl součástí Ukrajiny jako prasátka v žitě.... Tak jako na celé Ukrajině....
   Prosím zapnout mozek a nesledovat jen ČT! Mluvit s lidmi z Ukrajiny, ale z celé Ukrajiny! Ne s jedním helfrem od zedníka, nebo s těma propálenejma co vystupují dokola v TV.
   To je samá OSN a všichni ví, že rada OSN neplní svoje poslání, že je již propálená ve prospěch USA, tak jako každý ví, jak pracuje soud v Haagu... To jsou všechno oraganizace poplatné a prolezlé USA. Ať mi někdo napíše co udělali USA za posledních 50 let poctivě a fér...
   Zdůvodnit umí všichni všechno....
   Mia

   Smazat
  8. 21:47, nemáte chytřejší agenty diskutéry? Toto páchne lajdáctvím a absencí argumentů. Prosím předejte si a zkuste lepší level. S argumenty jen z jedné strany a popírání, resp.upozadění druhé strany jedné mince se dostáváte na vratkou pozici. Vysvětlovat, že bylo nutné vraždit civilisty, aby se zabránilo nějaké válce, kterých stejně díky USA probíhá a bude probíhat stále velmi mnoho, je opravdu jalový argument. Nefandím Rusku, ale beru Rusko jako vyvážení druhé strany. Tedy jako multipolární svět, kde si už jeden nemůže dovolit úplně vše. Ani Rusko není svaté. také nemají vždy rukavičky. Ale oproti USA jsou přeci jen trošku na lepší úrovni.

   Smazat
  9. 22:40. Na Ukrajině je válka a ta vyčerpává Ukrajinu hodně. Kromě toho ,změna společenského systému je také moc náročná. A kromě toho,ještě, nejsme asi naivní ve věci ziskuchtivosti kapitalistů a to i v rámci nějaké "pomoci" Ukrajině. Je to nemoc,která vývojově zanikne,.. až budou lidé vývojově výše a více lidskými v tom smyslu lidskosti vůči bližním. RB OSN nemůže být proamerická,protože stálí členové RB OSN,mezi nimiž jsou i Rusko a Čína,mají právo veta a v samotné OSN převládají už státy USA nepřátelské. Soud v Haagu plní své poslání dané mu nějakým mezinárodním právem a pochybovat o jeho nezaujatosti je asi oprávněné,protože objektivní kontrola jeho rozhodnutí je pro lidi nemožná. To je fakt. Já Haag komentovat nechci,snad kromě mého souhlasu s jeho rozhodnutím o Jihočínském moři ve vztahu k Číně,totiž,že Čína na něj nemá nárok.

   Smazat
  10. V Haagu jsou minimálně soudy dva. Oba stojí za ho*no. Jeden pro bývalou Jugoslávii (ICTY). Ten přímo řídí naši hoši z MI6 a CIA a ten druhý soudí, aniž by se na něj někdo obrátil se žalobou. Čína dávno před tímto "soudem" se obrátila na Filipíny a Indonésii s návrhem na jednání ohledně statusu oněch ostrovů. K jednání nedošlo, protože strýček Sam prostřednictví "soudu v Haagu" se do věci vmísil.

   Smazat
  11. 22:24 je ukázkový hlupák. Proč?
   1/ Jugoslávie byla napadena bez souhlasu OSN – tedy napadení byla agrese. Ta hloupost, že Rusko svým veto odporuje mezinárodnímu právu může říct jen gymnazista po výplachu mozku společností Člověk v plísni nebo absolvent rychlokurzu práv z Plzně. Právě uplatnění veta je přece podle mezinárodního práva. Mezinárodní právo není to, co chce NATO/USA/EU!!!
   2/ Agrese proti Iráku prý byla „nutností“. Ho*no! Byla to opět agrese bez schválení orgány OSN!!! Islámský stát vznikl až dávno po likvidaci sekulární Irácké republiky, milý vole.
   3/ Alávité v Sýrii vládnou dlouho a je výraz mocenského kompromisu mezi sunnity a šiíty. Kdybys trochu rozuměl konstrukci arabských vlád, tak bys nepindal tyhle blbiny. USA a NATO v Iráku rozvrátili další sekulární arabský stát a to jen proto, že si s ním Izrael nevěděl rady!
   4/ USA/NATO/Eu vytvářejí nelidské podmínky, když slepě podporují režimy, jako je Saudská Arábie, Bahrajn, SAE!
   5/ Spojené státy pomohly k moci hochštaplery, jako byl Havel či Klaus i v dalších zemích bývalého sovětského bloku. Média v soukromých rukou nebo v rukou nekontrolovatelných samozvanců (ČT, ČRo, ČTK) si přihodila svou, opozice ostrakizována a výsledkem je „svobodné rozhodnutí“ stát se loutkou v rukou agresora. Co by mělo Rukso zabráním takové chamradi, jako je Litva, Estonsko, Lotyšsko či Gruzie? To mi vysvětlete. Vždyť by je muselo živit.
   6/ Krym se vrátil legální cestou do Ruské federace. Demokraticky rozhodnutím lidu v referendu. Bez prolité kapky krve.
   7/ Ukrajina se nerozhodla mít USA-základny na svém území. To chtěla až chunta, která se prodrala k moci nezákonnou cestou na Majdanu! Americký plán byl na internetu prozrazen dřív, než začal v Kyjevě puč. Americkou základnou na Krymu by Ukrajina porušila dohody (např. Budapešťskou) o své neutralitě.
   8/ Na Krymu se nikdo nebouří. To asi čtet nějaklé slátaniny tatarských extremistů, kteří si myslí, že vrátí kolo dějin před Kateřinu Velikou, kdy na Krymu vládli.

   Jestli tohle vyplodila lidská bytost, tak nevím, čí jiným se ještě odlišuje od opic, protože svůj vlastní mozek moc používat neumí.

   Smazat
  12. 1:14. Ad 1) Právo veta v RB OSN není uplatněním mezinárodního práva pokud mu odporuje a odporuje mu vždy,pokud jím je mezinárodní právo porušeno. Toto "právo" je pouze zástupné a tedy nesmí být zvůlí,samozřejmě. Ad 2) Každý stát má právo na sebeobranu a Rusko má ve své válečné doktríně opakovaně dokonce zásadu preventivního a dokonce jaderného úderu proti nepříteli,který by ho a nebo i jeho spojence ohrožoval. Islámský stát vznikl až po porážce Iráku státy NATO a jejich spojenci ,ale vedou ho generálové a obecně profesionální bývalí vojáci Saddáma Husajna,který vládl svou sunnitskou menšinou celému Iráku. IS jsou sunnité stejně jako například Al-Káida. A sekulární Irácká republika? Vy naivo,rozesmál jste mne. To bylo a je vidět. Při bojích Iráku proti IS musí bojovat odděleně sunnité a šíité,protože by se proti šíitům postavilo i civilní obyvatelstvo sunnitských oblastí ovládaných IS. Vaše neznalost stavu islámu,který považuje šíity za odpadlíky od víry a tedy za více než kacíře,je zarážející. Nic se na této skutečnosti nezměnilo,nezmění a ani nesmí změnit,protože to je islám,který je jen jeden a myslí si to obě strany rozdílně. Ad 3) Husajn v Iráku také vládl dlouho a zase, v Sýrii vládla šíitská alávistická menšina sunnitské většině,která ji považuje a i povinně za nepřítele islámu. Asi Vy neznáte krutost islámského světa a arabského,chcete-li,plácáte nesmysly o souhlasu lidu s diktátorem. Ad 4) Súdská Arábie je spojenec,bez kterého se USA a nejen ony v té oblasti neobejdou,bohužel. V Bahrajnu je námořní základnu a v SAE letecká. Politika by Vás naučila "kompromisům",protože jinak to zrovna nejde. "Účel světí prostředky",jde ale vždy o to co je cílem a zda to nejde lépe-správněji jinak. Ad 5) Litva,Estonsko,Lotyšsko,Gruzie se úspěšně živí samy a první tři státy jsou členy eurozóny,protože splnily přísná ekonomická kritéria. O tom jak a proč se změnilo Česko (Československo) z otroka Ruska (Sovětského svazu) v Západní svobodný a demokratický stát se s Vámi nechci dohadovat,zažili jsme Sametovou revoluci a nechci zde plýtvat časem zbytečně. Ad 6) Krym byl anektovám Ruskem a plně v rozporu s platným mezinárodním právem a proto mu jeho pohlcení Krymu ani nikdo neuznal. Ad 7) Ukrajinský lid plně potvrdil prozápadní směřování Ukrajiny ve všech následných parlamentních a prezidentských volbách a při své nadpoloviční účasti v nich. Majdan byl tak zlegalizován a přece vznikl protože tehdejší prezident Ukrajiny Janukovič svůj lid zradil,porušil svůj slib jemu,přijmout asociační dohodu s EU ,a to ve prospěch Ruska. Revoluce lidu jsou,logicky,historií zlegalizovány a v demokracii je přece zákonnou vláda lidu,která právě revolucí stejně tak rozhoduje. / Budapešťské memorandum z 5.12.1994 mezi Ukrajinou,USA,Británií a Ruskou federací zavazovalo Ukrajinu vzdát se svého jaderného arzenálu a ostatní tři státy dohody poskytnout Ukrajině za to některé bezpečnostní záruky: Respektovat ukrajinskou nezávislost a suverenitu v rozmezí tehdy platných státních hranic,zdržet se hrozby silou nebo použití síly proti Ukrajině,zdržet se použití ekonomického nátlaku na Ukrajinu ve snaze ovlivnit její politické směřování,zdržet se použití jaderných zbraní proti Ukrajině,řešit případné použití jaderných zbraní vůči Ukrajině na půdě RB OSN,vzájemně konzultovat vzniklé nejasnosti ohledně zmíněných záruk. Ad 8) Obyvatelé Krymu se vůbec nemají tak,jak jim Putin sliboval že se budou mít,když se stanou součástí Ruské federace, litují,ale nemají kam se vrátit a Putin by je sejmul jako už konkrétně některé krymské Tatary a ostatně,už i krymské Tatary na Krymu obecně.

   Smazat
  13. To že v Sýrii vládli aláviti ty debilní trolle je dílem tvých obřřezaných pasáků! Kdo si rozdělil Levantu kde spolu národy, kmeny a víry žily za Osmanů v poklidu a míru? Kdo ty xindle zajebanej! No odpověz! Zednáři Sykec s Picotem, hovade! A kdo udělal z Alávitů koloniální oficíry proti drúzům a většinovým sunnitům, kdo ty pankharte volezlej!!? No Frantíci pod řízením židozednářstva! Tak tu necancej nějaý sračky! Stejně to dělali britští nosálové ve vhýchdní Afrcie, když z Tutsiů udělali své kolaboranty pro ontrolu nad většinovými Huty a stojí tedy v pozadí oné známé genocidy, podobně jejich čmárání po mapě při dělení britského subkontinentu vyvolalo po WWII. největší masový přesun obyvatel spojený s masovým vražděním v jeho dějinách! Hoavade! Ty tu tu sajrate v žoldu těhle hyen bude slintat takový nehorázný sračky, hajzle zasranej! Ty se připrav že konec ti uděláme takovej, jakej jste vy zkurvenci připravili mnoha odvážným bojovníků zotročených národům světa proti vaší nadvládě, to si piš! Možná se naučíš i lítat! Jako se to učili odpůrci Trujilla, Pinocheta či Marcose, hajzle jeden ...

   Smazat
  14. Navíc všechny ty xindlem z Wallstretu a London Citu vnucený "dohody" po roce 1991 jsou nelegální! Ukrajina byla vyhlášena ilegálně v rozporu s vůlí lidu vyjádřené referendem! Většina občanů Ukrajiny se rozhodla pro zachování SSSR. Ale pak pár hajzlů zneužilo puč v Moskvě, který byl rychle potlačen, sešli se v Bělověžským lese a tam nezákonně vyhlásili nezávislost aniž k tomu měli mandát. Ten si nechali dodatečně potvrdit jiným referendem, vyhlášeným na základě neplatnýho aktu! Krym, který se součástí USSR stal taktéž v roce 1954 v rozporu s Ústavou SSSR jako autonomie chtěl vyhlásit referendum o nezávislosti již po výše zmíněném nelegálním odtržení Ukrajiny od SSSR, ale bylo mu v tom ilegálními rozhodnutími Kyjeva zabráněno!

   Takže si nech pro sebe xindle zřejmě mizerně placenej zkurvenejma chazarskejma kaganama svý ničemný lži pro vlastní obřezané dole i nahoře, jak koukám, souvěrce a nevopruzuj svobodné lidi! Vůbec si to slovou neber do tý svý smrdutý lhavý tlamy hajzle! Krymský lid nejde s Ruskem pro prachy, dobytku! To nejsou podlidi co se daj za drek koupit! To jsou opravdoví Lidé nesoucí geny hrdinů, kteří bránili Sevastopol hned dvakrát proti žoldákům tvých hnusných pánů! A jejich hroby tam ubráněj proti každýmu podobnýmu dobytkovi, to si piš!

   Smazat
  15. Já sám půjdu do Druhé krymské války pokud ji tvý vzteklí kanibalští pasáci vyhlásí bojovat jako dobrovolník po boku jeho excelence Igora Iványče Strelkova či kozáka Babaje a bezpočtu dalších hrdinů a věz že do zajetí vás brát nebudem! Poté co vás za límce vytáhnem z děr na pracně s pomocí tatarských zrádců zbudovaných předmostích, s prackama vysoko nad makovicema mektající jen: "Merkchééél kapúúúút! Merkchéééél kapúúúúT!", poženeme vás nakopávajíce vaše odporné kostnaté prdele před svými automaty až na útesy, kde vás pokosíme tak, aby vaše zdechliny odplavilo moře a vaše kosti nemohly práchnivět na posvátné půdě ruského lidu!

   Smazat
  16. Bože, ten troll co tu blije ty studenstské výplachy, jesnad sám Janda z evropských hovnot. Přesně jak píše píše pan Dvořák, napadení Jugoslávie bylo bez mandátu OSN, TROTLE 22:24. Jsi snad zachráněný portat nebo tupý teplý havloid?

   Smazat
  17. Typická ukázka vymytého mozku 22:24.Máš ještě čas začít SÁM popřemýšlet.

   Smazat
  18. Biden byl na Ukrajině pečený vařený a etabloval se tam kapitálově přes svého syna, tak jako předtím Albrigtová v Kosovu. Takže odejde do penze dobře ukrajinsky zajištěn. Krym se vrátil v historicky krátké době po referendu Rusku a Donbas nechává Kyjev navzdory minským dohodám v odštěpeneckém režimu, takže místo bohaté odměny by měli Bidena Ukrajinci vypráskat.

   Smazat
  19. K te juhosce. Zaguglovat: Germany KLA. Ono to vse zacalo jiz v 80tych letech za Kohla, v Kosovu je slusne nerostni bohatstvi

   Smazat
  20. vzkaz trollovi z 21:47:
   Krym byl a bude ruský. I když už nejsem nejmladší, myslím, že se dožiju dne, kdy to bude oficiálně uznáváno. Ostatně i Ukrajina bude za několik let blízkým spojencem Ruska. Ono jí totiž nic jiného nezbývá. Peníze z USA sice chodí pravidelně, ale je jich čím dál tím méně. To samé platí o penězích z EU. A hlíny se lidé nenají, byť by byla jakkoliv úrodná. Ukrajina nemá budoucnost bez Ruska! TnT

   Smazat
 2. Mrkněte na film "Uloupené Kosovo"...
  Je sice z pohledu jedné strany, tak beru, že není a asi nemusí být plně férový... Jak je možné, že se z hlavních činitelů UCK, kteří byli vedení jako váleční zločinci a hledaní Interpolem a druhý den se objímají s Madeleine Albrightovou...
  Jugoslávii se rozesrat podařilo... To byl účel....
  Humanitární bombardování...
  A jakej je Váš názor na dvojčata? Asi taky spadla sama... Ty zedníci to musel být šlendrián...
  Proto se lidé dělí na ty co si určité věci připoštějí a na ty co si za každou cenu budou stále dívat na USA jako na Boha...
  Mia

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dvojčata? Je zajímavé, že už před tím zářím byl proveden útok na dvojčata, který podle mne narušil statiku. Pak se už jen hledalo, jak to vyřešit. netvrdím, že Bush něco věděl. Ten je tak hloupý, že ani nic vědět nesměl. Ale někdo s tím co se stalo počítal. Jen je otázkou, jestli využil agenty teroristy nebo to řešila celé nějaká agentura na domácí půdě. Oparace pod falešnou vlajkou dělali i Němci a kdysi dávno i Řekové a Římané. Takže nic nového pod sluncem. Kosovští obránci svého národa, kteří ale ve finále byli hrdlořezi z celého světa, to ja také moc "lahodné" sousto.

   Smazat
 3. Myslim s tym Krymom by sme mali zacat od jeho jeho darovania Ukrajine..Priviedla ma na na to jedna neskutocna myslienka.Dajme tomu,chcel by cesky prezident Zeman darovat Moravu Slovensku.Otazka znie,möze to urobit len svojim osobnym rozhodnutim,svojim podpisom na nejaky papier,alebo potrebuje schvalenie vlady,parlamentu,popripade aj referendom obyvatelstva,kam chcu patrit.Pokial viem,Krym bol darovany len prezidentom,to znamena proces darovania prebehol protizakonne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prvním sovětským prezidentem byl až Gorbačov v roce 1989,Krym byl z iniciativy Prvního tajemníka ÚV KSSS Chruščova vyňat z ruské RSFSR a administrativně přičleněn k Ukrajinské SSR 19.2.1954 při příležitosti třístého výročí Perejaslavské rady - příklonu Ukrajiny k Ruské říši. Chruščov podle odborníků tehdy neměl takovou moc rozhodnout o Krymu samostatně. Bylo to kolektivní rozhodnutí.

   Smazat
  2. Málo poznatků 23:o8.chtělo by to důslednost ve vzdělání a hlavně čerpat s informacemi.

   Smazat
  3. Rozhodl to špatný, nekompetentní kolektiv. Totiž prezidia Nejvyšších sovětů obou republik. Ale ta na to neměla právo, musel by to odhlasovat celý Nejvyšší sovět každé jedné z republik a to se nestalo .... takže Ukrajina se nikdy nestala držitelem Krymu.

   Smazat
 4. Vazeny pan David.Nechcem,ale musim vyjadrit velku kritiku.Nemam Vela casu sediet pri pocitaci,a chcem aj sledovat ine stranky,zahranicne noviny,aj nejaky komentar napisat.Ked sa mi podari v rychlosti nieco napisat,stracam cas,lebo sa objavia akesi predajne,rieky a podobne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je systém Bloger od Googelu, s tím nemá David nic společného. Rozumíš, bratře?

   Smazat
  2. Dakujem za upozornenie,ked budem v penzii,budem sa viac venovat ovladaniu pocitaca,urobim si kurz,zatial som samouk,

   Smazat
 5. Lidé v USA by asi rádi volili Trampa, který chce změnu. Podívejte jak se lekly banky a vojenskoprůmyslový komplex. Pak ty prachy propaganda vše utnou a určitě prosadí Clintnovou. Takk se dělá pravda USA v arábii, Jugošce a zkrátka v celém světě. Jen zabedněnci jim na to letí. Bohužel jest a bude dáno.

  OdpovědětSmazat
 6. Керчь БТРы в сторону переправы день второй..

  "В ответ на утреннюю эскалацию конфликта на Перекопе, армия РФ выдвинула на север Крыма сотни единиц бронетехники и множество пехоты. Сегодня по Крыму весь день в экстренном порядке перемещаются БТРы, танки, тентованные грузовики с солдатами и прочая боевая..

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/

  OdpovědětSmazat
 7. Na hranici s Krymem je slyšet střelbu, a hukot vrtulníků.

  https://www.youtube.com/watch?v=v1Sz_w7FMMs


  OdpovědětSmazat
 8. Koukám, že tady řádí nový Pepek Vyskoč. Tentokrát to vypadá na redaktora MfD nebo kámoše Jandy z Eropských hodnot. To je dílo! Prostě RB má hlasovat podle SS a hotovo. A kdyby tomu tak bylo, tak není "ruské agrese". To je úroveň.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V tomhle případě je to spíš "pan vachtmajstr z Putimi". Snaží se na to jít tzv. "sofistikovaně". Mele pořád stejné hovadiny, pardóóón, argumenty, a reaguje jenom na co chce. S jeho logikou má např. Kuba plné právo mít na svém území Ruské základny s jadernými zbraněmi a američané nesmí ani vzdechnout.
   Obyvatelé Krymu mají stejné právo se rozhodnout, kam chtějí patřit, jako třeba Slováci. Jestliže bylo "v souladu s mezinárodním právem" rozdělení Jugoslávie na samostatné státy a odtržení území Kosova, tak stejné právo mají další národy.
   Samozřejmě, že vím, že je to složitější, ale "hlava vachtmajstr" to stejně nepobere. Má v popisu práce prudit a nasírat slušné lidi. Hoďte na něj bobek, diskuse s ním nemá valný smysl. J.B.

   Smazat
 9. Agent ze 7.srpna 21:47 má naprostou pravdu.
  Rusko bezprecedentně porušilo mezinárodní právo silnějšího, podle nějž si smí dělat co chtějí pouze USA. USA na to mají vydržené právo, protože mají nejsilnější armádu, jejich dolar je světová rezervní měna, v MMF a světové bance jsou nejvlivnější, a pomocí ratingových agentur, spekulací a sankcí, mohou demokraticky ovlivňovatnlibovolné vlády světa.
  Také mají morální právo ovlivňovat či svrhnout jakýmkoliv způsobem jakoukoliv vládu, protože mají patent na demokracii.
  Rusko zesměšnilo a urazilo USA, protože, ač slabší, vyfouklo jim Krym, a využilo k tomu místo bomb nečestnou zbraň – referendum a vůli lidu. S tím se žádný skutečný demokrat (amerického střihu) na světě nemůže nikdy smířit, protože referendum je nedemokratický nátlakový nástroj, který ztěžuje profesionálním politikům vládnout podle zákulisních amerických not.
  Proto musí být krymské obyvatelstvo vyhubeno, a Krym navrácen Ukrajině, aby ho mohla svobodně nabídnout USA jako smrtící základnu proti Rusku.
  Domnívám se totiž, že věci se mají dít osvědčenými vojenskými prostředky a nezavádět žádné podezřelé novoty, s kterými se demokratický svět nemůže nikdy ztotožnit, pokud jsou proti zájmům NATO.
  PB

  OdpovědětSmazat
 10. Američané v posledním tažení rozpoutávají společně s Ukrajinou válku na hranicích s Krymem.Poslední zprávy 2 hodiny staré PFV

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.